Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to sq_AL translation catalogue (9106 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
sq_AL: 
    			Kjo faqe gjenden nën mënyrën “Së shpejti” dhe është e dukshme vetëm për ju dhe ata që kanë leje. Për ta bërë publike për këdo,&nbsp;<a href='%s'>ndryshoni rregullime dukshmërie</a>

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
sq_AL[0]: 
    %%C%1$d%%n shtojcë e përputhshme e gjetur%2$s
sq_AL[1]: 
    %%C%1$d%%n shtojca të përputhshme të gjetura%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
sq_AL[0]: 
    %%C%1$d%%n shtojcë e papërputhshme e gjetur%2$s
sq_AL[1]: 
    %%C%1$d%%n shtojca të papërputhshme të gjetura%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
sq_AL[0]: 
    %%C%1$d%%n shtojcë e paqartë e gjetur%2$s
sq_AL[1]: 
    %%C%1$d%%n shtojca të paqarta të gjetura%2$s

en:  (%s ago)
sq_AL:  (%s më parë)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
sq_AL:  Që të përditësohet, <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">lidhni shitoren tuaj</a> me woocommerce.com-in.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
sq_AL:  Që të përditësohet, <a href="%1$s">instaloni Përgjegjës WooCommerce.com Përditësimesh</a>.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
sq_AL:  Që të përditësohet, aktivizoni Përgjegjës WooCommerce.com Përditësimesh.

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
sq_AL:  S’keni pajtim, që të përditësohet, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">pajtohuni</a>.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
sq_AL:  Pajtimi jua ka skaduar, që të përditësohet, <a href="%1$s" class="woocommerce-enable-autorenew">rinovoni %2$s</a>.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
sq_AL:  Pajtimi jua skadon më %1$s, që të vazhdoni të merrni përditësime, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">aktivizoni vetërinovimin</a>.

en:  says
sq_AL:  thotë

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
sq_AL: “%1$s” u hoq nga shporta. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
sq_AL: “%1$s” u hoq nga porosia. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
sq_AL: “%s” s’u ruajt dot. Ju lutemi, shqyrtojeni, sigurohuni se është një URL e vlefshme dhe riprovoni.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sq_AL: “%s” është përdorur tashmë dhe s’mund të përdoret tok me kuponë të tjerë.

en: "%s" is already registered.
sq_AL: "%s" është i regjistruar tashmë.

en: "%s" is an invalid coupon code.
sq_AL: “%s” është kod kuponi i pavlefshëm.

en: "%s" shipping class cost
sq_AL: Kosto klase dërgimesh “%s”

en: "%s" tax rates
sq_AL: Tarifa tatimi “%s”

en: "From" address
sq_AL: Adresë “Nga”

en: "From" name
sq_AL: Emër “Nga”

en: "{product_name}" is back in stock!
sq_AL: “{product_name}” është sërish në stok!

en: #%s is an invalid image ID.
sq_AL: #%s është ID e pavlefshme figure.

en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
sq_AL[0]: %1$d veprim %2$s i planifikuar.
sq_AL[1]: %1$d veprime %2$s të planifikuar.

en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
sq_AL[0]: %1$d veprim %2$s.
sq_AL[1]: %1$d veprime %2$s.

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
sq_AL[0]: U gjet %1$d gabim: %2$s kur rimigrohet porosi. Ju lutemi, shqyrtoni gabimin më sipër.
sq_AL[1]: U gjetën %1$d gabime: %2$s kur rimigrohen porosi. Ju lutemi, shqyrtoni gabimet më sipër.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
sq_AL[0]: U gjet %1$d gabim: %2$s. Ju lutemi, shqyrtoni gabimin më sipër.
sq_AL[1]: U gjetën %1$d gabime: %2$s. Ju lutemi, shqyrtoni gabimet më sipër.

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
sq_AL[0]: %1$d porosi u migrua në %2$d sekonda.
sq_AL[1]: %1$d porosi u migruan në %2$d sekonda.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
sq_AL[0]: %1$d porosi u verifikua në %2$d sekonda.
sq_AL[1]: %1$d porosi u verifikuan në %2$d sekonda.

en: %1$d out of 5
sq_AL: %1$d nga 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
sq_AL: U plotësuan funksione përditësimi %1$d. Versioni i bazës së të dhënave është %2$s

en: %1$s #%2$s details
sq_AL: Hollësi %1$s #%2$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
sq_AL: %1$s %2$sPërditësojeni WordPress-in, që të aktivizoni mënyrën e re të lëvizjeve%3$s

en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
sq_AL[0]: %1$s (%2$d produkt)
sq_AL[1]: %1$s (%2$d produkte)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
sq_AL: %1$s (është gati përditësimi me versionin %2$s)

en: %1$s - Image %2$d
sq_AL: %1$s - Figurë %2$d

en: %1$s - Image %2$s
sq_AL: %1$s - Figura %2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
sq_AL: %1$s - Është gati një version më i ri i WordPress-it (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
sq_AL: %1$s - Rekomandojmë si minimum versionin 5.6. për My SQL-në. Shihni: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
sq_AL: %1$s - Këshillojmë vendosjen e kujtesës të paktën 64MB. Shihni: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
sq_AL: %1$s - Këshillojmë përdorimin e një parashtese me më pak se 20 shenja. Shihni: %2$s

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
sq_AL: %1$s Kjo mënyrë lëvizjeje së shpejti s’do të mund të përdoret më, teksa bëjmë përmirësime të nevojshme.
    									Nëse e çaktivizoni tani, s’do të jeni në gjendje ta riaktivizoni më vonë.

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
sq_AL: U planifikua %1$s veprim (%2$d).

en: %1$s and %2$s
sq_AL: %1$s dhe %2$s

en: %1$s at %2$s
sq_AL: %1$s më %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
sq_AL: %1$s më %2$s, %3$s

en: %1$s class does not exist.
sq_AL: Klasa %1$s s’ekziston.

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
sq_AL: %1$s s’u instalua dot (%2$s). <a href="%3$s">Ju lutemi, instalojeni dorazi, duke klikuar këtu.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
sq_AL: %1$s s’u shërbye dot duke përdorur metodën Detyro Shkarkim. Në vend të saj do të përdoret një ridrejtim.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
sq_AL: %1$s s’u shërbye dot duke përdorur metodën X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Në vend të saj do të përdoret Detyro Shkarkim.

en: %1$s ending in %2$s
sq_AL: %1$s që mbaron me %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
sq_AL: %1$s që mbaron me %2$s (skadon më %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
sq_AL[0]: %1$s për %2$s artikull
sq_AL[1]: %1$s për %2$s artikuj

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
sq_AL: %1$s është hequr nga shporta juaj, ngaqë është modifikuar. Mund ta shtoni sërish te shporta juaj <a href="%2$s">prej këtu</a>.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
sq_AL: Ka pak gjendje për %1$s. Ka ende %2$d.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
sq_AL: %1$s s’është një matricë e indeksuar numerikisht.

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
sq_AL: %1$s s’është vlerë numerike e vlefshme. Shenja të lejuara janë numrat, mijëshet (%2$s) dhe ndarëset dhjetore (%3$s).

en: %1$s is not of type %2$s
sq_AL: %1$s s’është e llojit %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
sq_AL: %1$s s’është e llojit %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
sq_AL: %1$s s’është e vlefshme. Ju lutemi, jepni një nga sa vijon: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
sq_AL: %1$s s’është i vlefshëm. Kodin e saktë mund ta kërkoni <a target="_blank" href="%2$s">këtu</a>.

en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
sq_AL[0]: U fshi %1$s kartelë regjistër nga burimi %2$s.
sq_AL[1]: U fshinë %1$s kartela regjistër nga burimi %2$s.

en: %1$s order number %2$s
sq_AL: %1$s porosinë numër %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
sq_AL[0]: %1$s rimbursoi %2$d porosi (%3$d artikull)
sq_AL[1]: %1$s rimbursoi %2$d porosi (%3$d artikuj)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
sq_AL: %1$s lyp një instancë të %2$s ose %3$s për adresën

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
sq_AL[0]: %1$s shqyrtim për %2$s
sq_AL[1]: %1$s shqyrtim për %2$s

en: %1$s sales in %2$s
sq_AL: %1$s shitje në %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
sq_AL: %1$s duhet thirrur që nga brenda veprimit %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
sq_AL: %1$s s’duhet thirrur përpara veprimit %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
sq_AL: %1$s s’duhet thirru para se të kenë përfunduar veprimet %2$s, %3$s dhe %4$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
sq_AL: %1$s me shitjet më të mira këtë muaj (shitur %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
sq_AL: %1$s copë %2$s janë paraporositur në porosinë #%3$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
sq_AL: %1$s version %2$s është i vjetruar. Versioni i bazës është %3$s

en: %1$s via %2$s
sq_AL: %1$s përmes %2$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
sq_AL: Është thirrur %1$s por s’qenë regjistruar lloje porosish: mund të jetë thirrur shumë herët.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
sq_AL: %1$s u thirr me një lloj të pavlefshëm akti “%2$s”.

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
sq_AL: %1$s u thirr me një shkallë “%2$s” të pavlefshme.

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
sq_AL: %1$s u instalua, por s’u aktivizua dot. <a href="%2$s">Ju lutemi, aktivizojeni dorazi, duke klikuar këtu.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
sq_AL: %1$s, %2$s, %3$s, ose %4$s

en: %1$s... (%2$s more)
sq_AL: %1$s... (%2$s më tepër)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
sq_AL: %1$sMblidhni kollaj pagesa%2$s prej klientëve tuaj, prej ngado, me aplikacionin tonë për celular.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
sq_AL: %1$sAdministrojeni porosinë%2$s me aplikacionin.

en: %1$sView and manage%2$s
sq_AL: %1$sShihini dhe administrojini%2$s

en: %2$d failure. | %2$d failures.
sq_AL[0]: %2$d dështim.
sq_AL[1]: %2$d dështime.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
sq_AL[0]: U shfuqizua përgjithmonë %d kyç API.
sq_AL[1]: U shfuqizuan përgjithmonë %d kyçe API.

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
sq_AL[0]: %d URL s’u përditësua dot.
sq_AL[1]: %d URL s’u përditësuan dot.

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
sq_AL[0]: U fshi %d veprim.
sq_AL[1]: U fshinë %d veprime.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
sq_AL[0]: U fshi %d URL drejtorie të miratuar.
sq_AL[1]: U fshinë %d URL drejtorish të miratuara.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
sq_AL[0]: U çaktivizua %d URL drejtorie të miratuar.
sq_AL[1]: U çaktivizuan %d URL drejtorish të miratuara.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
sq_AL[0]: U aktivizua %d URL drejtorie të miratuar.
sq_AL[1]: U aktivizuan %d URL drejtorish të miratuara.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
sq_AL[0]: %d grup veprimesh i ekzekutuar.
sq_AL[1]: %d grupe veprimesh të ekzekutuar.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
sq_AL[0]: %d grup veprimesh i ekzekutuar.
sq_AL[1]: %d grupe veprimesh të ekzekutuar.

en: %d is not a valid order ID.
sq_AL: %d s’është ID e vlefshme porosie.

en: %d is not an order or has an invalid order type.
sq_AL: %d s’është porosi, ose ka një lloj të pavlefshëm porosie.

en: %d is not of a valid order type.
sq_AL: %d s’është lloj i vlefshëm porosish.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
sq_AL[0]: %d artikull nga porosia juaj e mëparshme hëpërhë s’është i passhëm dhe s’u shtua dot te shporta juaj.
sq_AL[1]: %d artikuj nga porosia juaj e mëparshme hëpërhë s’janë të passhëm dhe s’u shtuan dot te shporta juaj.

en: %d left in stock
sq_AL: %d copë gjendje

en: %d of 5 star | %d of 5 stars
sq_AL[0]: %d nga 5 yje
sq_AL[1]: %d nga 5 yje

en: %d orphaned variations deleted
sq_AL: U fshinë %d variante jetime

en: %d permissions deleted
sq_AL: U fshinë %d leje

en: %d product | %d products
sq_AL[0]: %d produkt
sq_AL[1]: %d produkte

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
sq_AL[0]: U plotësua %d akt i planifikuar.
sq_AL[1]: U plotësuan %d akte të planifikuar.

en: %d transients rows cleared
sq_AL: U spastruan %d rreshta tranzientësh

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
sq_AL[0]: %d variant s’ka çmim.
sq_AL[1]: %d variante s’kanë çmim.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
sq_AL[0]: U fshi përgjithmonë %d <em>webhook</em>.
sq_AL[1]: U fshinë përgjithmonë %d <em>webhook</em>-e.

en: %qty% variations
sq_AL: %qty% variante

en: %qty% variations added
sq_AL: U shtuan %qty% variante

en: %s (Copy)
sq_AL: %s (Kopje)

en: %s (Deleted)
sq_AL: %s (Është fshirë)

en: %s (No longer exists)
sq_AL: %s (S’ekziston më)

en: %s (default)
sq_AL: %s (parazgjedhje)

en: %s (optional)
sq_AL: %s (opsionale)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
sq_AL: %s më parë

en: %s Review | %s Reviews
sq_AL[0]: %s Shqyrtim
sq_AL[1]: %s Shqyrtime

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
sq_AL[0]: %s Shqyrtim në moderim
sq_AL[1]: %s Shqyrtime në moderim

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
sq_AL: %s Mbulimi për vargje më të gjatë se kaq do të hiqet në një version të ardhshëm.

en: %s actions
sq_AL: %s veprime

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
sq_AL: %s u aktivizua me sukses. Tani do të merrni përditësime për këtë produkt.

en: %s ago
sq_AL: %s më parë

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
sq_AL[0]: %s dhe %d rajon tjetër
sq_AL[1]: %s dhe %d rajone të tjera

en: %s approved review | %s approved reviews
sq_AL[0]: %s shqyrtim i miratuar
sq_AL[1]: %s shqyrtime të miratuara

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
sq_AL: S’ka stok për %s dhe s’mund të blihen. Ju lutemi, hiqini nga shporta.

en: %s attribution
sq_AL: atribuim %s

en: %s average gross daily sales
sq_AL: Mesatare ditore shitjesh bruto %s

en: %s average gross monthly sales
sq_AL: Mesatare mujore shitjesh bruto %s

en: %s average net daily sales
sq_AL: Mesatare ditore shitjesh neto %s

en: %s average net monthly sales
sq_AL: Mesatare mujore shitjesh neto %s

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
sq_AL: %s s’mund të përdoret si alias tabele në OrdersTableQuery

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
sq_AL: %s s’mund të blihet. Ju lutemi, hiqeni nga shporta.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
sq_AL: %s s’mund të blihen. Ju lutemi, hiqini nga shporta.

en: %s charged for shipping
sq_AL: %s të paguara për dërgim

en: %s connected successfully
sq_AL: %s u lidh me sukses

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
sq_AL[0]: U shpu te Hedhurinat %s kupon.
sq_AL[1]: U shpunë te Hedhurinat %s kuponë.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
sq_AL[0]: %s kupon s’u përditësua, dikush po e përpunon.
sq_AL[1]: %s kuponë s’u përditësuan, dikush po i përpunon.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
sq_AL[0]: U fshi përgjithmonë %s kupon.
sq_AL[1]: U fshinë përgjithmonë %s kuponë.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
sq_AL[0]: U rimor nga Hedhurinat %s kupon.
sq_AL[1]: U rimorën nga Hedhurinat %s kuponë.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
sq_AL[0]: U përditësua %s kupon.
sq_AL[1]: U përditësua %s kuponë.

en: %s coupons used in total
sq_AL: %s kuponë të përdorur gjithsej

en: %s customer review | %s customer reviews
sq_AL[0]: %s shqyrtim nga klient
sq_AL[1]: %s shqyrtime nga klientë

en: %s data
sq_AL: Të dhëna %s

en: %s day | %s days
sq_AL[0]: %s ditë
sq_AL[1]: %s ditë

en: %s discount
sq_AL: %s zbritje

en: %s discounts in total
sq_AL: %s zbritje gjithsej

en: %s does not exist.
sq_AL: %s s’ekziston.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sq_AL[0]: Ende %s shkarkim
sq_AL[1]: Ende %s shkarkime

en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
sq_AL[0]: U fshi %s kartelë regjistër e skaduar.
sq_AL[1]: U fshi %s kartela regjistër të skaduara.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
sq_AL: %s dështoi. Lidhuni me furnizuesin e shërbimit tuaj.

en: %s fee
sq_AL: Tarifë %s

en: %s field
sq_AL: Fushë %s

en: %s gross sales in this period
sq_AL: %s shitje bruto në këtë periudhë

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
sq_AL[0]: %s u shtua në shportën tuaj.
sq_AL[1]: %s u shtuan në shportën tuaj.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
sq_AL: %s është hequr nga shporta juaj, ngaqë s’mund të blihet më. Ju lutemi, nëse ju duhet asistencë, lidhuni me ne.

en: %s has taken over and is currently editing.
sq_AL: Tani e ka marrë në dorë %s dhe po përpunon.

en: %s hour | %s hours
sq_AL[0]: %s orë
sq_AL[1]: %s orë

en: %s icon
sq_AL: Ikonë %s

en: %s in cart
sq_AL: %s në shportë

en: %s in stock
sq_AL: %s stok

en: %s is a required field | %s are required fields
sq_AL[0]: %s është fushë e domosdoshme
sq_AL[1]: %s janë fusha të domosdoshme

en: %s is a required field.
sq_AL: %s është fushë e domosdoshme.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
sq_AL: %s është mëmë produkti me variante dhe s’mund të shtohet.

en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
sq_AL[0]: %s është një tast i brendshëm meta. Për ta ujdisur, përdorni --props.
sq_AL[1]: %s janë taste të brendshëm meta. Për t’i ujdisur, përdorni --props.

en: %s is available
sq_AL: %s është gati

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
sq_AL: %s është duke e përpunuar tashmë këtë porosi. Doni ta merrni ju në dorë?

en: %s is not a valid URL.
sq_AL: %s s’është URL e vlefshme.

en: %s is not a valid email address.
sq_AL: %s s’është adresë email e vlefshme.

en: %s is not a valid numeric value.
sq_AL: %s s’është vlerë numerike e vlefshme.

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
sq_AL: %s s’është vlerë numerike: duhet të ketë një presje dhjetore dhe duhet të jetë pas një ndarësi për mijëshet.

en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
sq_AL[0]: %s s’është veti e vlefshme porosie.
sq_AL[1]: %s s’janë veti të vlefshme porosie.

en: %s is not a valid order type.
sq_AL: %s s’është lloj i vlefshëm porosie.

en: %s is not a valid phone number.
sq_AL: %s s’është numër telefoni i vlefshëm.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
sq_AL: %s s’është kod postar / ZIP i vlefshëm.

en: %s is not a valid template for this order.
sq_AL: %s s’është gjedhe e vlefshme për këtë porosi.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
sq_AL: Për këtë porosi s’mund të përdoret %s—ju lutemi, zgjidhni një tjetër metodë pagesash

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
sq_AL: S’ka stok për %s dhe s’mund të blihet. Ju lutemi, hiqeni nga shporta.

en: %s is out of stock.
sq_AL: S’ka stok për %s.

en: %s is required
sq_AL: %s është e domosdoshme

en: %s item | %s items
sq_AL[0]: %s artikull
sq_AL[1]: %s artikuj

en: %s items
sq_AL: %s artikuj

en: %s items purchased
sq_AL: %s artikuj të blerë

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
sq_AL[0]: U fshi “%s” kartelë regjistër.
sq_AL[1]: U fshinë “%s” kartela regjistër.

en: %s minute | %s minutes
sq_AL[0]: %s minutë
sq_AL[1]: %s minuta

en: %s month | %s months
sq_AL[0]: %s muaj
sq_AL[1]: %s muaj

en: %s must be called after the current_screen action.
sq_AL: %s duhet thirrur pas veprimit current_screen.

en: %s must contain 2 numbers.
sq_AL: %s duhet të përmbajnë 2 numra.

en: %s must contain 2 valid dates.
sq_AL: %s duhet të përmbajnë 2 data të vlefshme.

en: %s net sales in this period
sq_AL: %s shitje neto në këtë periudhë

en: %s net sales this month
sq_AL: %s shitje neto këtë muaj

en: %s notes
sq_AL: %s shënime

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
sq_AL[0]: U shpu te Hedhurinat %s porosi.
sq_AL[1]: U shpunë te Hedhurinat %s porosi.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
sq_AL[0]: %s porosi s’u përditësua, dikush po e përpunon.
sq_AL[1]: %s porosi s’u përditësuan, dikush po i përpunon.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
sq_AL[0]: U fshi përgjithmonë %s porosi.
sq_AL[1]: U fshinë përgjithmonë %s porosi.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
sq_AL[0]: U rimor nga Hedhurinat %s porosi.
sq_AL[1]: U rimorën nga Hedhurinat %s porosi.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
sq_AL[0]: U ndryshua %s gjendje porosie.
sq_AL[1]: U ndryshuan %s gjendje porosish.

en: %s order updated. | %s orders updated.
sq_AL[0]: U përditësua %s porosi.
sq_AL[1]: U përditësuan %s porosi.

en: %s orders placed
sq_AL: %s porosi të bëra

en: %s out of 5
sq_AL: %s nga 5 të mundshëm

en: %s page
sq_AL: Faqe %s

en: %s pending review | %s pending reviews
sq_AL[0]: %s në pritje të shqyrtimit
sq_AL[1]: %s në pritje të shqyrtimeve

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
sq_AL[0]: %s porosi e mëparshme e lidhur
sq_AL[1]: %s porosi të mëparshme të lidhura

en: %s product | %s products
sq_AL[0]: %s produkt
sq_AL[1]: %s produkte

en: %s product imported | %s products imported
sq_AL[0]: U importua %s produkt
sq_AL[1]: U importuan %s produkte

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
sq_AL[0]: U shpu te Hedhurinat %s produkt.
sq_AL[1]: U shpu te Hedhurinat %s produkte.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
sq_AL[0]: %s produkt s’u përditësua, dikush po e përpunon.
sq_AL[1]: %s produkte s’u përditësuan, dikush po i përpunon.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
sq_AL[0]: U fshi përgjithmonë %s produkt.
sq_AL[1]: U fshinë përgjithmonë %s produkte.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
sq_AL[0]: U rimor nga Hedhurinat %s produkt.
sq_AL[1]: U rimorën prej Hedhurinave %s produkte.

en: %s product updated | %s products updated
sq_AL[0]: U përditësua %s produkt
sq_AL[1]: U përditësuan %s produkte

en: %s product updated. | %s products updated.
sq_AL[0]: U përditësua %s produkt.
sq_AL[1]: U përditësuan %s produkte.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
sq_AL[0]: U anashkalua %s produkt
sq_AL[1]: U anashkaluan %s produkte

en: %s purchases for the selected items
sq_AL: %s blerje për artikujt e përzgjedhur

en: %s quantity
sq_AL: Sasi %s

en: %s rates
sq_AL: Tarifa për %s

en: %s removed.
sq_AL: %s u hoq.

en: %s review | %s reviews
sq_AL[0]: %s shqyrtim
sq_AL[1]: %s shqyrtime

en: %s review approved | %s reviews approved
sq_AL[0]: U miratua %s shqyrtim
sq_AL[1]: U miratua %s shqyrtime

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
sq_AL[0]: Iu vu shenjë si i padëshiruar %s shqyrtimi.
sq_AL[1]: Iu vu shenjë si të padëshiruar %s shqyrtimeve.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
sq_AL[0]: U shpu te Hedhurinat %s shqyrtim.
sq_AL[1]: U shpunë te Hedhurinat %s shqyrtime.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
sq_AL[0]: U fshi përgjithmonë %s shqyrtim
sq_AL[1]: U fshinë përgjithmonë %s shqyrtime

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
sq_AL[0]: U rimor nga Hedhurinat %s shqyrtim
sq_AL[1]: U rimorën prej Hedhurinave %s shqyrtim

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
sq_AL[0]: U rimor nga të padëshiruarit %s shqyrtim
sq_AL[1]: U rimorën nga të padëshiruarit %s shqyrtime

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
sq_AL[0]: U shmiratua %s shqyrtim
sq_AL[1]: U shmiratuan %s shqyrtime

en: %s sales for the selected items
sq_AL: %s shitje për artikujt e përzgjedhur

en: %s second | %s seconds
sq_AL[0]: %s sekondë
sq_AL[1]: %s sekonda

en: %s signups in this period
sq_AL: %s regjistrime në këtë periudhë

en: %s subscription expired
sq_AL: Pajtimi %s ka skaduar

en: %s subscription expiring soon
sq_AL: Pajtimi %s skadon së shpejti

en: %s terms
sq_AL: %s terma

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
sq_AL: %s e shndërron shtëpinë tuaj me koleksionin e mirëmbajtur prej nesh të zbukurimit të shtëpive, duke sjellë në çdo cep frymëzim dhe stil.

en: %s variations imported | %s variations imported
sq_AL[0]: U importua %s variant
sq_AL[1]: U importuan %s variante

en: %s week | %s weeks
sq_AL[0]: %s javë
sq_AL[1]: %s javë

en: %s worth of coupons used
sq_AL: %s vlerë e përdorur nga kuponë

en: %s would like to connect to your store
sq_AL: %s do të donte të lidhej me shitoren tuaj

en: %s year | %s years
sq_AL[0]: %s vit
sq_AL[1]: %s vjet

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
sq_AL: %s() u thirr para se të qe gatitur depo të dhënash Planifikuesi Veprimesh

en: %s-star rating
sq_AL: Vlerësim me %s yje

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
sq_AL: “%s” (Përpunojeni)

en: &larr; Back to "%s" attributes
sq_AL: &larr; Mbrapsht te atribute "%s"

en: &larr; Go to Brands
sq_AL: &larr; Shko te Marka

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
sq_AL: “%s” u shtua në shportën tuaj

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
sq_AL: “%s” u hoq nga shporta juaj

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
sq_AL: &mdash;&nbsp;ose&nbsp;&mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sq_AL: &nbsp;&ndash; Faqe %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
sq_AL: “%s” s’është i passhëm për blerje.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
sq_AL: S’ka stok për “%s” dhe s’mund të blihet.

en: &uarr; Top
sq_AL: &uarr; Sipër

en: '%s' is not a valid country code.
sq_AL: '%s' s’është kod vendi i vlefshëm.

en: '%s' is not a valid datastore.
sq_AL: “%s” s’është depozitë e vlefshme të dhënash.

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
sq_AL[0]: (%s shqyrtim nga klient)
sq_AL[1]: (%s shqyrtime nga klientë)

en: (Deleted)
sq_AL: (Është fshirë)

en: (Public)
sq_AL: (Publik)

en: (can be backordered)
sq_AL: (mund të paraporositet)

en: (estimated for %s)
sq_AL: (afërsisht për %s)

en: (ex. VAT)
sq_AL: (hiq TVSH)

en: (ex. tax)
sq_AL: (hiq taksa)

en: (incl. VAT)
sq_AL: (përfshi TVSH)

en: (incl. tax)
sq_AL: (përfshi taksa)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
sq_AL: (përfshin %1$s përafërsisht për %2$s)

en: (includes %s)
sq_AL: (përfshin %s)

en: (items: %d)
sq_AL: (artikuj: %d)

en: (no ID)
sq_AL: (s’ka ID)

en: + Add account
sq_AL: + Shtoni llogari

en: 1 minute
sq_AL: 1 minutë

en: 1 minute per product
sq_AL: 1 minutë për produkt

en: 1 of 5 stars
sq_AL: 1 nga 5 yje

en: 1 variation
sq_AL: 1 variant

en: 1 variation added
sq_AL: U shtua 1 variant

en: 2 character continent code.
sq_AL: Kod kontinenti me 2 shenja.

en: 2 minutes
sq_AL: 2 minuta

en: 2 of 5 stars
sq_AL: 2 nga 5 yje

en: 3 of 5 stars
sq_AL: 3 nga 5 yje

en: 30-day free trial
sq_AL: Provë falas 30-ditëshe

en: 4 minutes
sq_AL: 4 minuta

en: 4 of 5 stars
sq_AL: 4 nga 5 yje

en: 5 minutes
sq_AL: 5 minuta

en: 5 of 5 stars
sq_AL: 5 nga 5 yje

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
sq_AL: <a href='%1$s'>Shihni krejt shtojcat</a> - <a href='%2$s'>Administroni veçori WooCommerce</a>

en: <a href='%s'>More information</a>
sq_AL: <a href='%s'>Më tepër hollësi</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
sq_AL: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Lidheni shitoren tuaj</a> me WooCommerce.com-in, që të merrni për pajtimet tuaja përditësime dhe asistencë të përimtuar.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
sq_AL: <b>I jashtëm ose Partner –</b> një që e paraqisni dhe e përshkruani në sajtin tuaj, por që shitet gjetkë.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
sq_AL: <b>Grupuar –</b> një koleksion produktesh të lidhur me njëri-tjetrin, që mund të blihen tek e tek dhe që përbëjnë vetëm produkte të thjeshtë. Për shembull, një grup gjashtë gotash pijeje.

en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
sq_AL: <b>Dërgesa %1$s</b> qe dërguar më <b>%2$s</b>

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
sq_AL: <b>I thjeshtë –</b> mbulon shumicën dërrmuese të çfarëdo produkteve që mund të shisni. Produktet e thjeshtë dërgohen dhe për ta s’ka mundësi. Për shembull, një libër.

en: <b>To</b>: %s
sq_AL: <b>Për</b>: %s

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
sq_AL: <b>I ndryshueshëm –</b> një produkt me variante, ku secili prej tyre mund të ketë SKU, çmim, mundësi stoku, etj të ndryshëm. Për shembull, një bluzë mund të jetë në ngjyra dhe/ose madhësi të ndryshme.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sq_AL[0]: <strong>%s porosi</strong> në pritje të përpunimit
sq_AL[1]: <strong>%s porosi</strong> në pritje të përpunimit

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sq_AL[0]: <strong>%s porosi</strong> pezull
sq_AL[1]: <strong>%s porosi</strong> pezull

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sq_AL[0]: <strong>%s produkt</strong> me gjendje të pakët
sq_AL[1]: <strong>%s produkte</strong> me gjendje të pakët

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sq_AL[0]: <strong>%s produkt</strong> pa stok
sq_AL[1]: <strong>%s produkte</strong> pa stok

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
sq_AL[0]: <strong>Planifikues Veprimesh: u gjet </strong> %1$d <a href="%2$s">veprim që duhej të ishte bërë</a>; diçka mund të jetë gabim. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Lexoni dokumentimin &raquo;</a>
sq_AL[1]: <strong>Planifikues Veprimesh: u gjetën </strong> %1$d <a href="%2$s">veprime që duhej të ishin bërë</a>; diçka mund të jetë gabim. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Lexoni dokumentimin &raquo;</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
sq_AL: <strong>Këtu mendjen!</strong> Versionet e shtojcave vijuese që xhironi s’janë testuar me WooCommerce %s. Ju lutemi, përditësojini ose ripohoni përputhshmërinë e tyre, përpara përditësimit të WooCommerce, ose mund të hasni probleme:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
sq_AL: <strong>Mirë se vini në WooCommerce</strong> &#8211; Thuajse jeni gati t’ia filloni shitjeve :)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
sq_AL: <strong>Tema juaj (%s) përmban kopje të vjetruara të disa kartelave gjedhe të WooCommerce-it.</strong> Këto kartela mund të duhet të përditësohen, për të siguruar të jenë të përputhshme me versionin e tanishëm të WooCommerce-it. Sugjerime për ndreqjen e kësaj:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
sq_AL: <strong>Po përpunoni hollësi që lidhen me këtë variant.</strong> Disa hollësi, fjala vjen, përshkrim dhe figura, do të trashëgohen nga produkti kryesor, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sq_AL: Një kod vendi me 2 shkronja, p.sh., FR. Që të zbatohet mbi të gjithë, lëreni të zbrazët.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sq_AL: Një kod shteti me 2 shkronja, p.sh., AL. Që të zbatohet mbi të gjithë, lëreni të zbrazët.

en: A Coruña
sq_AL: A Korunja

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
sq_AL: Një zgjidhje evropiane pagesash që ju lejon të pranoni pagesa në 25 vende dhe në monedha të shumta.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
sq_AL: Një URL ku të ridrejtohet klienti pas përfundimit të blerjes. Kjo mund të ishte, për shembull, një lidhje për te sajti i përpunuesve të pagesave.

en: A cloud of your most used product tags.
sq_AL: Një re e etiketave më të përdorura për produktet.

en: A collection of email content layouts.
sq_AL: Një koleksion skemash lënde email-esh.

en: A description of the purpose of the email template.
sq_AL: Një përshkrim i qëlllimit të gjedhes së email-eve.

en: A font face with slug "%s" already exists.
sq_AL: Ka tashmë një identifikues <em>font face</em>-i “%s”.

en: A font family with slug "%s" already exists.
sq_AL: Ka tashmë një familje shkronjash me identifikuesin “%s”.

en: A friendly name for the webhook.
sq_AL: Një emër i kollajtë për webhook-un.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
sq_AL: Një përmbledhje miqësore e përgjigjes, përfshi kod përgjigjeje HTTP, mesazh dhe lëndë.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
sq_AL: Një platformë e plotë përfundimi blerjesh e trupëzuar në sajtin tuaj, që përfshin krejt metodat popullore të pagesave (“Pay Now”, “Pay Later”, Financim, Këste).

en: A general template for emails.
sq_AL: Një gjedhe e përgjithshme për email-e.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
sq_AL: Një përshkrim i lexueshëm nga njeriu për rregullimin e përdorur në ndërfaqe.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
sq_AL: Një etiketë e lexueshme nga njeriu për rregullimin e përdorur në ndërfaqe.

en: A human-readable description of the resource.
sq_AL: Një përshkrim i lexueshëm nga njeriu për këtë burim.

en: A link to a product category.
sq_AL: Një lidhje për te një kategori produkti.

en: A link to a product form.
sq_AL: Lidhje për te një formular produktesh.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
sq_AL: Një lidhje për te produkti i shitur në një sajt tjetër, p.sh., nga bashkëpunim markash.

en: A link to a product tag.
sq_AL: Një lidhje për te një etiketë produkti.

en: A link to a product.
sq_AL: Një lidhje për te një produkt.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
sq_AL: Te adresa juaj email do të dërgohet një lidhje për të caktuar një fjalëkalim të ri.

en: A list of plugins to install
sq_AL: Një listë e shtojcave për instalim

en: A list of stats to query must be provided.
sq_AL: Duhet dhënë një listë statistikash ku të kërkohet.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
sq_AL: Një listë termash klasifikimi që mund të përdoren lidhur me gjendje porosish/produktesh.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
sq_AL: Një listë termash klasifikimi për dukshmëri produktesh.

en: A list of your store's products.
sq_AL: Një listë e produkteve të shitores tuaj.

en: A list of your store's top-rated products.
sq_AL: Listë e produkteve më të vlerësuara të dyqanit tuaj.

en: A list or dropdown of product categories.
sq_AL: Listë ose menu hapmbyll kategorish produktesh.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
sq_AL: Një tarifë e drejtpërdrejtë është kostoja ekzakte e dërgimit të një porosie, marrë drejtpërsëdrejti nga operatori i dërgimeve.

en: A message indicating that the action completed successfully.
sq_AL: Një mesazh që tregon se veprimi u plotësua me sukses.

en: A minimum order amount
sq_AL: Sasi minimum porosie

en: A minimum order amount AND a coupon
sq_AL: Sasi minimum porosie DHE një kupon

en: A minimum order amount AND coupon
sq_AL: Vlerë minimum porosie DHE një kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
sq_AL: Sasi minimum porosie OSE një kupon

en: A minimum order amount OR coupon
sq_AL: Vlerë minimum porosie OSE një kupon

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
sq_AL: Ka filluar të përpunohet një radhë e re. <a href="%s">Shihini veprimet në ecuri e sipër &raquo;</a>

en: A note has been added to your order
sq_AL: Në porosinë tuaj u shtua një shënim

en: A note has been added to your order from {site_title}
sq_AL: U shtua një shënim te porosia juaj në {site_title}

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
sq_AL: Mund të jepet një adresë e pjesshme IP dhe programi do të përgjigjet me përfundime që kanë përputhje.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
sq_AL: Te adresa email e regjistruar për llogarinë tuaj u dërgua një email ricaktimi fjalëkalimi, por mund të duhen disa minuta që të shfaqet në mesazhet tuaja. Ju lutemi, pritni së paku 10 minuta përpara se të provoni një ricaktim tjetër.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
sq_AL: Një shërbim pagesash në kontekstin e listës së faqes kryesore të Rregullimeve të Pagesave.

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
sq_AL: Që kuponi të mbesë i vlefshëm, apo për “Zbritje Produkti”, produkti duhet të ketë lidhje me këtë markë, për produktet e përshoqëruar me këto marka do të ketë zbritje.

en: A product with this ID already exists.
sq_AL: Ka tashmë një produkt me këtë ID.

en: A product with this SKU already exists.
sq_AL: Ka tashmë një produkt me këtë SKU.

en: A search form for your store.
sq_AL: Një formular kërkimesh për shitoren tuaj.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
sq_AL: Një grup produktesh që shkojnë me njëri-tjetrin, p.sh. një paketë kamere.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
sq_AL: Një dërgim nga {site_title} porosia {order_number} është anuluar

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
sq_AL: Një zonë dërgimi përbëhet nga rajoni(et) ku do të donit të dërgonit dhe metoda(t) e dërgimit që mund të përdoren. Një blerës mund të përkojë vetëm ne një zonë dhe do të përdorim adresën e tij të dërgimit për t’i shfaqur metodat e mundshme në zonën e tij.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
sq_AL: Një zonë dërgimesh është një rajon gjeografik në të cilin aplikohet një farë grupi metodash dhe tarifash dërgimi.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
sq_AL: Një kanal i thjeshtë tradicional që ju lejon të pranoni pagesë BACS.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
sq_AL: Një kanal i thjeshtë tradicional që ju lejon të pranoni një çek si metodë pagese.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
sq_AL: Një kanal i thjeshtë tradicional që ju lejon të pranoni kundërpagesa.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
sq_AL: Një produkt njësh, material, ose virtual, p.sh., një bluzë, ose një e-libër.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
sq_AL: Një subjekt për llojin e dhënë të email-it, pasi janë aplikuar filtrat dhe zëvendësuar vendmbajtëset.

en: A suggestion category.
sq_AL: Një kategori sugjerimesh.

en: A suggestion with full details.
sq_AL: Një sugjerim me hollësi të plota.

en: A test account is already set up.
sq_AL: Është ujdisur tashmë një llogari provash.

en: A unique ID string for the email template.
sq_AL: Një varg unik ID-je për gjedhen e email-it.

en: A unique identifier for the setting.
sq_AL: Identifikues unik për rregullimin.

en: A unique identifier for the tool.
sq_AL: Identifikues unik për mjetin.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
sq_AL: Një identifikues unik që mund të përdoret për të lidhur rregullimet tok.

en: A valid email address is required
sq_AL: Lypset adresë e vlefshme email

en: A valid event name must be specified.
sq_AL: Duhet dhënë një emër i vlefshëm veprimtarie.

en: A valid free shipping coupon
sq_AL: Kupon të vlefshëm dërgimi falas

en: A valid prop name must be specified
sq_AL: Duhet dhënë një emër i vlefshëm hapi

en: A zip file of the theme to be uploaded.
sq_AL: Kartelë zip e temës për t’u ngarkuar.

en: AND
sq_AL: DHE

en: AOV
sq_AL: VMP

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
sq_AL: Kyç API i prodhuar me sukses. Mos harroni të kopjoni kyçet tuaj të rinj tani, ngaqë kyçi i fshehtë do të fshihet, sapo të braktisni këtë faqe.

en: API Key updated successfully.
sq_AL: Kyçi API u përditësua me sukses.

en: API Version
sq_AL: Version API

en: API credentials
sq_AL: Kredenciale API

en: API docs
sq_AL: Dokumentim për API-n

en: API key
sq_AL: Kyç API

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
sq_AL: Kyçet API lënë shteg hapur për te informacione potencialisht me spec. Ndajini vetëm me ente të cilëve u zini besë.

en: API path.
sq_AL: Shteg API.

en: ASC
sq_AL: RRTS

en: Aargau
sq_AL: Argau

en: Abort
sq_AL: Ndërprite

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
sq_AL: Rreth riprodhimit të tabelës së kërkimit të atributeve të produkteve

en: About
sq_AL: Rreth

en: About Action Scheduler %s
sq_AL: Mbi Planifikues Veprimesh %s

en: About WooCommerce
sq_AL: Rreth WooCommerce-it

en: Abuja
sq_AL: Abuxha

en: Accent
sq_AL: Theks

en: Accept COD if the order is virtual
sq_AL: Prano COD nëse porosia është virtuale

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
sq_AL: Pranoni në shitoren tuaj Karta, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal dhe mjaft metoda të tjera pagesash.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
sq_AL: Prano krejt metodat popullore të pagesa për klientë finlandezë B2C dhe B2B

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
sq_AL: Pranoni në shitoren tuaj WooCommerce karta krediti dhe debiti, përmes veçorish të thelluara, të tilla si rimbursime të pjesshme, marrje të plota/të pjesshme pagesash dhe siguri 3D Secure.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
sq_AL: Pranoni karta krediti dhe metoda të tjera popullore pagesash, me %1$sWooPayements%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
sq_AL: Pranoni karta debiti dhe krediti në 135+ monedha, metoda të tilla si Alipay, dhe përfundim blerje me një prekje, përmes Apple Pay-it.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sq_AL: Pranoni karta debiti dhe krediti në 135+ monedha, metoda të tilla si Alipay, dhe përfundim blerje me një prekje, përmes Apple Pay-it. <a href="%s" target="_blank">Mësoni më tepër</a>.

en: Accept for virtual orders
sq_AL: Pranoje për porosi virtuale

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
sq_AL: Pranoni pagesa jashtë interneti duke përdorur metoda të ndryshme të shumta. Kjo mund të përdoret edhe për të testuar blerjet.

en: Accept payments on your WooCommerce store securely.
sq_AL: Pranoni në shitoren tuaj në mënyrë të siguruar pagesa WooCommerce.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
sq_AL: Pranoni pagesa përmes PayPal-i duke përdorur një llogari bankare ose kartë krediti.

en: Accept payments with Woo
sq_AL: Pranoni pagesa me Woo

en: Access competitive shipping prices
sq_AL: Përfitoni nga çmime konkurruese dërgimi

en: Access denied
sq_AL: Hyrje e mohuar

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
sq_AL: Përdorni tarifa dërgimi me ulje çmimi, me USPS-në, UPS-në dhe DHL-në.

en: Access expires
sq_AL: Hyrja skadon më

en: Access granted
sq_AL: U akordua hyrje

en: Access restriction
sq_AL: Kufizim hyrjesh

en: Access to Purchased Downloads
sq_AL: Hyrje te Shkarkime të Blera

en: Account Type
sq_AL: Lloj Llogarie

en: Account and Privacy
sq_AL: Llogari dhe Privatësi

en: Account creation
sq_AL: Krijim llogarish

en: Account creation options
sq_AL: Mundësi krijimi llogarish

en: Account details
sq_AL: Hollësi llogarie

en: Account details changed successfully.
sq_AL: Hollësitë e llogarisë u ndryshua me sukses.

en: Account details:
sq_AL: Hollësi llogarie:

en: Account endpoints
sq_AL: Pikëmbarime llogarie

en: Account erasure requests
sq_AL: Kërkesë fshirjeje llogarie

en: Account name
sq_AL: Emër llogarie

en: Account number
sq_AL: Numër llogarie

en: Account pages
sq_AL: Faqe llogarish

en: Account username
sq_AL: Emër përdoruesi llogarie

en: Accounts
sq_AL: Llogari

en: Accounts &amp; Privacy
sq_AL: Llogari &amp; Privatësi

en: Acre
sq_AL: Akër

en: Action
sq_AL: Veprim

en: Action Group
sq_AL: Grup Veprimesh

en: Action Scheduler
sq_AL: Planifikues Veprimesh

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
sq_AL: Planifikuesi i Veprimeve ka migruar të dhëna te tabela vetjake; megjithatë, te tabela Komente WordPress ekzistojnë zëra regjistri jetimë. %1$s <a href="%2$s">Mësoni më tepër &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
sq_AL: Planifikuesi i Veprimeve është një radhë aktesh e përshkallëzueshme, e ndjekshme, për grupe të mëdha veprimesh përpunimi në prapaskenë. Planifikuesi i Veprimeve funksionon duke vënë në punë një <em>hook</em> të xhirojë në një farë kohe në të ardhmen. Veprimet e planifikuara mund edhe të vihen në plan të xhirojnë sipas një radhe ripërsëritëse.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
sq_AL: Planifikuesi i Veprimeve aktualisht po ngarkohet nga vendndodhja vijuese. Kjo mund të jetë e dobishme kur bëhen diagnostikime, ose nëse është kërkuar nga ekipi i asistencës.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
sq_AL: Migrim Planifikuesi Veprimesh në ecuri e sipër. Lista e veprimeve të planifikuara mund të jetë e paplotë.

en: Action Scheduler package
sq_AL: Paketë Planifikuesi Veprimesh

en: Action Scheduler package running on your site.
sq_AL: Paketë Planifikuesi Veprimesh që xhiron në sajtin tuaj.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
sq_AL: Planifikuesi i Veprimeve s’qe në gjendje të fshijë veprimin %1$d. Arsye: %2$s

en: Action Status
sq_AL: Gjendje Veprimi

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
sq_AL: Veprimi [%1$s] ka një plan të pavlefshëm: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
sq_AL: Veprimi [%1$s] ka argumente të pavlefshëm. S’mund të jetë JSON i shkoduar te një matricë. $args = %2$s

en: Action event
sq_AL: Akt veprimi

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sq_AL: Veprimi dështoi. Ju lutemi, rifreskoni faqen dhe riprovoni.

en: Action needed
sq_AL: Lypset veprim

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
sq_AL: Gjendjet për veprimet janë Pezull, I plotësuar, I anuluar, I dështuar

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
sq_AL: Veprim që duhet plotësuar për ta lidhur me Jetpack-un.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
sq_AL: Veprim për autorizimin e lidhjes me WPCOM-in.

en: Action to check the step status.
sq_AL: Veprim për të kontrolluar gjendjen e hapit.

en: Action to clean the step progress.
sq_AL: Veprim për të spastruar ecurinë te hapi.

en: Action to initialize a test account.
sq_AL: Veprim për të gatitur një llogari provash.

en: Action to signal the step completion.
sq_AL: Veprim për të sinjalizuar plotësimin e hapit.

en: Action to signal the step start.
sq_AL: Veprim për të sinjalizuar fillimin e hapit.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
sq_AL: ActionScheduler_Action::$args shumë i gjatë. Për të garantuar indeksimin e shtyllave të argumenteve, argumentet e veprimeve s’duhet të jenë më tepër se %d shenja, nën kodim si JSON.

en: Actionable order statuses
sq_AL: Gjendje porosish me veprime

en: Actions
sq_AL: Veprime

en: Activate
sq_AL: Aktivizoje

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
sq_AL: Aktivizoni menjëherë BNPL në WooPayments

en: Activate usage tracking
sq_AL: Aktivizo gjurmim përdoruesi

en: Active
sq_AL: Aktive

en: Active Product Filters
sq_AL: Filtra Aktivë Produktesh

en: Active filters
sq_AL: Filtra aktivë

en: Active plugins
sq_AL: Shtojca aktive

en: Active plugins.
sq_AL: Shtojca aktive.

en: Activity log for the action.
sq_AL: Regjistër veprimtarie për veprimin.

en: Adamawa
sq_AL: Adamaua

en: Add
sq_AL: Shtoje

en: Add "Reply-to" email
sq_AL: Shtoni email “Përgjigjuni-te”

en: Add %s
sq_AL: Shto %s

en: Add Custom Field
sq_AL: Shtoni Fushë Vetjake

en: Add Email
sq_AL: Shtoni Email

en: Add File
sq_AL: Shtoni Kartelë

en: Add New
sq_AL: Shtoni të Ri

en: Add New Approved Directory
sq_AL: Shtoni Drejtori të Re të Miratuar

en: Add New Brand
sq_AL: Shtoni Markë të Re

en: Add New Custom Field:
sq_AL: Shtoni Fushë të Re Vetjake:

en: Add New Scheduled Action
sq_AL: Shtoni Veprim të Ri të Planifikuar

en: Add Notification
sq_AL: Shtoni Njoftim

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
sq_AL: Shtoni një lidhje dhe zgjidhni një etiketë për butonin e lidhur te një produkt të shitur gjetiu.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
sq_AL: Shtoni një përshkrim me kuptim, përfshi një shënim nga personi, shoqëri apo aplikacioni me të cilin po ndani kyçin.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sq_AL: Shtoni një shënim si referencë për veten, ose shtoni një shënim klienti (përdoruesi do të njoftohet).

en: Add a review
sq_AL: Shtoni një shqyrtim

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
sq_AL: Shtojini këtij sezoni pushimesh pakëz sharm dhe ëmbëlsi, me një përzgjedhje të gjerë zbukurimesh të zgjedhura një për një — nga vazo mininaliste e deri te mobilje dizajnerash.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
sq_AL: Shtoni te raporti një copëz shtesë informacioni rreth çdo kategorie.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
sq_AL: Shtoni një copëz shtesë informacioni rreth secilit kupon te raporti.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
sq_AL: Shtoni te raporti një copëz shtesë informacioni rreth çdo produkti.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
sq_AL: Shtoni një copëz shtesë informacioni rreth secilit variant te raporti.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
sq_AL: Shtoni dhe administroni atribute të përdorur për mundësi produktesh, fjala vjen, madhësi dhe ngjyrë.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
sq_AL: Shtoni çfarëdo kartelash që do të donit të jepnit për klientin të shkarkojë pas blerjes, bie fjala, udhëzime, ose hollësi garancie.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
sq_AL: Shtoni çfarëdo kartelash që do të donit të jenë të gatshme për klientin t’i shkarkojë pas blerjes, bie fjala udhëzime, apo hollësi garancie. Përditësimet për gjithë sajtin mund të administrohen që nga %1$srregullimet tuaja për produktet%2$s.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
sq_AL: Shtoni sa zona t’ju duhen &ndash; klientët do të shohin vetëm metodat e gatshme për adresën e tyre.

en: Add attribute
sq_AL: Shtoni atribut

en: Add coupon
sq_AL: Shto kupon

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
sq_AL: Shtoni copëza përshkuese informacioni që klientët mund t’i përdorin për të kërkuar këtë produkt në shitoren tuaj, fjala vjen, “Material”, ose “Numër”.

en: Add existing
sq_AL: Shtoni ekzistues

en: Add fee
sq_AL: Shtoni tarifë

en: Add file
sq_AL: Shtoni kartelë

en: Add images to product gallery
sq_AL: Shtoni figura në galeri produktesh

en: Add item(s)
sq_AL: Shtoni artikull(j)

en: Add key
sq_AL: Shtoni kyç

en: Add manually
sq_AL: Shtojeni dorazi

en: Add new
sq_AL: Shtoni të ri

en: Add new %s
sq_AL: Shtoni %s të ri

en: Add new attribute
sq_AL: Shtoni atribut të ri

en: Add new category
sq_AL: Shtoni kategori të re

en: Add new coupon
sq_AL: Shtoni kupon të ri

en: Add new order
sq_AL: Shtoni porosi të re

en: Add new product
sq_AL: Shtoni produkt të ri

en: Add new product form
sq_AL: Shtoni formular të ri produktesh

en: Add new shipping class
sq_AL: Shtoni klasë të re dërgimesh

en: Add new tag
sq_AL: Shtoni etiketë të re

en: Add note
sq_AL: Shtoni shënim

en: Add or remove tags
sq_AL: Shtoni ose hiqni etiketa

en: Add order
sq_AL: Shtoni porosi

en: Add payment method
sq_AL: Shtoni metodë pagesash

en: Add price
sq_AL: Shtoni çmim

en: Add price to all variations that don't have a price
sq_AL: Shtoni çmim te krejt variantet që s’kanë çmim

en: Add prices
sq_AL: Shtoni çmime

en: Add product gallery images
sq_AL: Shtoni figura galerie produktesh

en: Add product(s)
sq_AL: Shtoni produkt(e)

en: Add products
sq_AL: Shtoni produkte

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
sq_AL: Shtoni mjete të rekomanduara marketingu, për të mbërritur te klientë të rinj dhe për të fuqizuar biznesin tuaj

en: Add shipping
sq_AL: Shtoni dërgim

en: Add shipping class
sq_AL: Shtoni klasë dërgimesh

en: Add shipping class costs
sq_AL: Shtoni kosto klase dërgimesh

en: Add shipping method
sq_AL: Shtoni metodë dërgimesh

en: Add shipping methods &amp; zones
sq_AL: Shtoni metoda &amp; zona dërgimesh

en: Add shipping zone
sq_AL: Shtoni zonë dërgimesh

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
sq_AL: Që të prodhohen variante, shtoni ndoca atribute, te skeda <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Atribute</a>. Mos harroni t’i vini shenjë kutizës <b>E përdorur për variante</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Mësoni më tepër</a>

en: Add store details
sq_AL: Përpunoni hollësi shitoreje

en: Add tax
sq_AL: Shtoni taksë

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
sq_AL: Shtoni vlerën që ju kushton të blini apo të prodhoni këtë produkt.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
sq_AL: Shtoni vlerën që ju kushton të blini apo të prodhoni këtë produkt. Që të përdoret vlera parazgjedhje prej “Të përgjithshmeve”, lëreni të zbrazët.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
sq_AL: Shtoni vlerën që ju kushton të blini apo të prodhoni këtë produkt. Kjo do të aplikohet si vlera parazgjedhje për variante.

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
sq_AL: Shtoni metodat e dërgimit që do të donit të jepnit për klientët në këtë zonë.

en: Add to cart
sq_AL: Shtoje në shportë

en: Add to cart URL.
sq_AL: Shtoje te URL shporte.

en: Add to cart behaviour
sq_AL: Sjellje për “Shtoje në shportë”

en: Add to cart button parameters.
sq_AL: Parametra butoni “Shtoje te shporta”.

en: Add to cart description.
sq_AL: Përshkrim për “Shtoje në shportë”.

en: Add to cart details.
sq_AL: Hollësi për “Shtoje në shportë”.

en: Add to cart single text.
sq_AL: Tekst më vete “Shtoje në shportë”.

en: Add to cart text.
sq_AL: Tekst për “Shtoje te shporta”.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: Shtoje në shportë: “%s”

en: Add to gallery
sq_AL: Shtoje te galeri

en: Add to menu
sq_AL: Shtoje në menu

en: Add webhook
sq_AL: Shtoni <em>webhook</em>

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
sq_AL: Shtoni stemën tuaj te secili prej email-eve tuaj WooCommerce. Nëse s’ngarkohet stemë, në vend të saj do të përdoret titulli i sajtit tuaj.

en: Add your products
sq_AL: Shtoni produkte tuajt

en: Add zone
sq_AL: Shtoni zonë

en: Add&nbsp;meta
sq_AL: Shtoni&nbsp;meta

en: Added line items: %s
sq_AL: U shtuan zëra rreshti: %s

en: Added to cart
sq_AL: U shtua te shporta

en: Adding new attribute failed.
sq_AL: Dështoi shtimi i një atributi të ri.

en: Additional content
sq_AL: Lëndë shtesë

en: Additional context
sq_AL: Kontekst shtesë

en: Additional data to pass to the extension
sq_AL: Të dhëna shtesë për t’ia kaluar zgjerimit

en: Additional fields related to the order.
sq_AL: Fusha shtesë të lidhura me porosinë.

en: Additional fields to be persisted on the order.
sq_AL: Fusha shtesë që duhen ruajtur te porosia.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
sq_AL: Tekst ndihme shtesë shfaqur përdoruesit rreth rregullimit.

en: Additional information
sq_AL: Informacion shtesë

en: Additional rates
sq_AL: Tarifa shtesë

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
sq_AL: S’u ruajt dot klasë shtesë taksash “%1$s”. %2$s.

en: Additional tax classes
sq_AL: Klasa shtesë tatimesh

en: Address | Addresses
sq_AL[0]: Adresë
sq_AL[1]: Adresa

en: Address (optional)
sq_AL: Adresë (në daçi)

en: Address Line 2
sq_AL: Rresht 2 Adrese

en: Address autocomplete
sq_AL: Vetëplotësim adresash

en: Address changed successfully.
sq_AL: Adresa u ndryshua me sukses.

en: Address line 1
sq_AL: Rreshti 1 i adresës

en: Address line 1.
sq_AL: Adresë, rreshti 1.

en: Address line 2
sq_AL: Rreshti 2 i adresës

en: Address line 2.
sq_AL: Adresë, rreshti 2.

en: Address override
sq_AL: Anashkalim adrese

en: Address:
sq_AL: Adresë:

en: Addresses
sq_AL: Adresa

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
sq_AL: Shton te skena e porosive një mundësi për heqje masive të dhënash personale. Mbani parasysh që heqja e të dhënave personale s’mund të zhbëhet.

en: Adjumani
sq_AL: Axhumani

en: Adjusted stock: %s
sq_AL: U rregullua gjendja: %s

en: Admin
sq_AL: Përgjegjës

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sq_AL: Kategori

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sq_AL: Kuponë

[ctx: Admin menu name]
en: Home
sq_AL: Kreu

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sq_AL: Porosi

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
sq_AL: Formularë Produktesh

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sq_AL: Produkte

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
sq_AL: Veprime të Planifikuar

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
sq_AL: Klasa dërgimesh

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sq_AL: Etiketa

en: Advanced
sq_AL: Të mëtejshme

en: Advanced automated workflows and customs
sq_AL: Rrjedha pune dhe tarifa doganore të thelluara dhe të automatizuara

en: Advanced options
sq_AL: Mundësi të mëtejshme

en: Adıyaman
sq_AL: Adıjaman

en: Affiliate product
sq_AL: Produkt i afërt

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
sq_AL: Programet Affirm hartuar enkas, “Buy Now Pay Later” heqin çmimin si një pengesë, duke i shndërruar shfletuesit në blerës, duke rritur vlerën mesatare të porosive dhe duke zgjeruar bazën e klientëve tuaj.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
sq_AL: Programet Affirm hartuar enkas, “Buy Now Pay Later” heqin çmimin si një pengesë, duke i shndërruar shfletuesit në blerës, duke rritur vlerën mesatare të porosive dhe duke zgjeruar bazën e klientëve tuaj.

en: Afghan afghani
sq_AL: Afgan Afganistani

en: Afghanistan
sq_AL: Afganistan

en: Africa
sq_AL: Afrikë

en: After checkout (recommended)
sq_AL: Pas përfundimit të blerjes (e rekomanduar)

en: After pre-tax discounts.
sq_AL: Pas zbritjesh paratatimi.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sq_AL: Pasi të publikoni ndryshimet tuaja, përmasat e reja të figurave s’do të shfaqen para se të <a href="%s" target="_blank">Riprodhohen Miniaturat</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sq_AL: Pasi të publikoni ndryshimet tuaja, përmasat e reja të figurave mund të mos shfaqen para se të riprodhoni miniaturat. Këtë mund ta bëni që nga <a href="%1$s" target="_blank">ndarja mjete në WooCommerce</a>, ose duke përdorur një shtojcë të tillë si <a href="%2$s" target="_blank">Riprodhoni Miniaturat</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
sq_AL: Pasi të publikoni ndryshimet tuaja, përmasat e reja të figurave do të prodhohen automatikisht.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
sq_AL: Pas kësaj, mund t’i ricaktohen përdoruesit që ka bërë hyrjen, duke kaluar te <a href="%1$s">faqja e rregullimeve të webhook-ëve WooCommerce</a> dhe duke ribërë ruajtjen e tyre.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
sq_AL: Afterpay u lejon klientë t’i marrin produkte menjëherë dhe të paguajnë për blerje me katër këste, përherë pa interes.

en: Afyon
sq_AL: Afjon

en: Agrigento
sq_AL: Agrixhento

en: Aguascalientes
sq_AL: Aguaskalientes

en: Ahuachapán
sq_AL: Auaçapan

en: Aichi
sq_AL: Aishi

en: Airwallex Payments
sq_AL: Pagesa Airwallex

en: Aisén del General Carlos Ibañez del Campo
sq_AL: Aisen del Xheneral Karlos Ibanjes del Kampo

en: Aksaray
sq_AL: Aksaraj

en: Akwa Ibom
sq_AL: Akva Ibom

en: Al Sharqia
sq_AL: Al Sharkia

en: Alajuela
sq_AL: Alahuela

en: Alaska
sq_AL: Alaskë

en: Albania
sq_AL: Shqipëri

en: Albanian lek
sq_AL: Lek Shqipërie

en: Albay
sq_AL: Albaj

en: Alborz (البرز)
sq_AL: Alborz

en: Alert
sq_AL: Sinjalizim

en: Alessandria
sq_AL: Alesandria

en: Alexandria
sq_AL: Aleksandria

en: Algeria
sq_AL: Algjeri

en: Algerian dinar
sq_AL: Dinar Algjerie

en: Algiers
sq_AL: Algjer

en: Alias for customer_type (deprecated).
sq_AL: Alias për customer_type (nxjerrë nga përdorimi).

en: Alicante
sq_AL: Alikante

en: All
sq_AL: Krejt

en: All %s
sq_AL: Krejt %s

en: All Brands
sq_AL: Krejt Markat

en: All Product Form
sq_AL: Formular Për krejt Produktet

en: All Products
sq_AL: Krejt Produktet

en: All Products ( new )
sq_AL: Krejt Produktet (e re)

en: All allowed countries
sq_AL: Krejt vendet e lejuara

en: All categories
sq_AL: Tërë kategoritë

en: All coupons
sq_AL: Krejt kuponët

en: All dates
sq_AL: Krejt datat

en: All done!
sq_AL: Kaq qe!

en: All levels
sq_AL: Tërë nivelet

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
sq_AL: Krejt faqet Woocommerce që mungonin u instaluan me sukses

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
sq_AL: U anuluan krejt veprimet e importimit pezull ose në ecuri e sipër.

en: All products
sq_AL: Krejt produktet

en: All ratings
sq_AL: Krejt vlerësimet

en: All sales channels
sq_AL: Krejt kanalet e shitjeve

en: All shipping classes
sq_AL: Krejt klasat e dërgimeve

en: All sources
sq_AL: Krejt burimet

en: All tags
sq_AL: Krejt etiketat

en: All types
sq_AL: Krejt llojet

en: Allow
sq_AL: Lejoje

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
sq_AL: Lejojeni WooCommerce-in të dërgojë regjistra gabimesh dhe të dhëna jorezervat diagnostikimesh, për të ndihmuar të përmirësohet WooCommerce-i. Kjo veçori lyp aktivizim të %1$sndjekjes së përdorimit%2$s.

en: Allow backorders?
sq_AL: Të lejohen paraporosi?

en: Allow customer reviews?
sq_AL: Të lejohen shqyrtime nga klientë?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
sq_AL: Lejojuni klientëve të zgjedhin gjatë përfundimit të blerjes një vend marrjeje vendore.

en: Allow customers to create an account
sq_AL: Lejojuni klientëve të krijojnë një llogari

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
sq_AL: Lejojini klientët të marrin vetë porositë. Si parazgjedhje, kur përdoret tërheqje vendore, taksa shitoreje bazë do të aplikohen pavarësisht nga adresa e klientit.

en: Allow free shipping
sq_AL: Lejo dërgim falas

en: Allow one item to be bought in a single order.
sq_AL: Lejo një artikull të blihet në një porosi të vetme.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
sq_AL: Lejo heqje masive të dhënash personale prej porosish

en: Allow purchases
sq_AL: Lejo blerje

en: Allow purchases, but notify customers
sq_AL: Lejo blerje, por njofto klientët

en: Allow reviews.
sq_AL: Lejo shqyrtime.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
sq_AL: Lejojuni blerësve të kalojnë me shpejtësi nëpër procesin e përfundimit të blerjes, me mundësi ekspres të tilla si Apple Pay dhe Google Pay.

en: Allow sign-ups
sq_AL: Lejo regjistrime

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
sq_AL: Lejo ndjekjen e përdorimit të WooCommerce-it

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
sq_AL: Lejo përdorimin e mënyrës ridrejtim (jo e parrezik), si zgjidhje të fundit

en: Allow, but notify customer
sq_AL: Lejoje, por njoftoje klientin

en: Allowed ZIP/post codes
sq_AL: Kode Zip/postarë të lejuar

en: Allowed emails
sq_AL: Email-e të lejuar

en: Allows customers to checkout without an account.
sq_AL: Lejojuni klientëve të përfundojnë blerjen pa një llogari.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
sq_AL: Lejon dhënie informacioni kostosh të mallrave të shitur për produkte.

en: Almería
sq_AL: Almeria

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
sq_AL: Ndryshe, ripohoni adresën email të lidhur me porosinë më poshtë.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
sq_AL: Ndryshe, jepni shtegun për te një kartelë CSV në shërbyesin tuaj:

en: Alto Paraguay
sq_AL: Paraguai i Sipërm

en: Alto Paraná
sq_AL: Alto Parana

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
sq_AL: Shfaq përherë sasi të mbetur gjendje, p.sh., “12 copë gjendje”

en: Amambay
sq_AL: Amambai

en: Amapá
sq_AL: Amapa

en: Amasya
sq_AL: Amasja

en: American Samoa
sq_AL: Samoa Amerikane

en: Amnat Charoen
sq_AL: Amnat Çaroën

en: Amount
sq_AL: Sasi

en: Amount Paid
sq_AL: Vlerë e Paguar

en: Amount already refunded
sq_AL: Sasi tashmë e rimbursuar

en: Amount discounted
sq_AL: Sasi e Zbritur

en: Amount discounted by coupons.
sq_AL: Sasi e zbritur për hir të kuponëve.

en: Amount of coupons.
sq_AL: Sasi kuponësh.

en: Amount of customers.
sq_AL: Sasi klientësh.

en: Amount of items sold.
sq_AL: Numër artikujsh të shitur.

en: Amount of orders.
sq_AL: Sasi porosish.

en: Amount of products.
sq_AL: Sasi produktesh.

en: Amount of reviews that the product has.
sq_AL: Numër shqyrtimesh që ka produkti.

en: Amount of reviews that the product have.
sq_AL: Numër shqyrtime që ka produkti.

en: Amount of reviews.
sq_AL: Sasi shqyrtimesh.

en: Amount of sales.
sq_AL: Sasi shitjesh.

en: Amount of tax codes.
sq_AL: Sasi kodesh taksash.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
sq_AL: Sasia që do të rimbursohet për këtë artikull grupi (hiq taksa).

en: Amount that will be refunded for this tax.
sq_AL: Sasi që do të rimbursohet për këtë taksë.

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
sq_AL: Ka tashmë një llogari të lidhur me %s. Ju lutemi, bëni hyrjen, ose përdorni një tjetër adresë email.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sq_AL: Është regjistruar tashmë një llogari me këtë emër përdoruesi. Ju lutemi, zgjidhni një tjetër.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
sq_AL: Ka tashmë të regjistruar një llogari me adresën tuaj email. <a href="#" class="showlogin">Ju lutemi, bëni hyrjen.</a>

en: An additional, optional address line for your business location.
sq_AL: Një rresht shtesë, opsional, adrese për vendndodhjen e biznesit tuaj.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
sq_AL: Një identifikues alfanumerik për burimin, unik për llojin e vet.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
sq_AL: Një identifikues alfanumerik për burimin.

en: An array of actions, if any, for the note.
sq_AL: Një varg veprimesh, në pastë, për shënimin.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
sq_AL: Një matricë të dhënash që jepet nga kanali i pagesave.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sq_AL: Një grup mjetesh etregti që ju ndihmon të shitni ç’të jetë. Hijshëm.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
sq_AL: Një pikëmbarim i përdorur për të kërkuar regjistra shkarkimesh për një adresë IP të caktuar.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
sq_AL: Ndodhi një gabim teksa aktivizohej %s. Ju lutemi, riprovoni më vonë.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
sq_AL: Ndodhi një gabim teksa çaktivizohej zgjerimi %1$s. Ju lutemi, kaloni te <a href="%2$s">skena Shtojca</a> që ta çaktivizoni dorazi.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
sq_AL: Ndodhi një gabim teksa çaktivizohej pajtimi për %s. Ju lutemi, riprovoni më vonë.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
sq_AL: Te kërkesa ndodhi një gabim dhe në atë kohë s’qemë në gjendje të dërgojmë të dhëna konsumatori

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
sq_AL: Ndodhi një gabim teksa provohej të krijohej rimbursimi duke përdorur API kanali pagesash.

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
sq_AL: Ndodhi një gabim teksa spastrohej porosia %1$d: %2$s

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
sq_AL: Ndodhi një gabim teksa realizohej një <em>diff</em> për porosinë %1$d: %2$s

en: An error occurred while processing your request.
sq_AL: Ndodhi një gabim teksa përpunohej kërkesa juaj.

en: An error occurred while saving account details: %s
sq_AL: Ndodhi një gabim teksa ruheshin hollësi llogarie: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
sq_AL: Ndodhi një gabim teksa ruheshin hollësi adrese: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
sq_AL: Një identifikues për grupin ku bën pjesë ky rregullim.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
sq_AL: Ka tashmë në kryerje e sipër një importim.  Ju lutemi, lejoni plotësimin e importimit të mëparshëm, përpara se të fillohet një i ri.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
sq_AL: Pritej një numër i plotë, por u mor “%1$s” (%2$s).

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
sq_AL: Një integrim për përdorimin e MaxMind-it për kryerje kërkesash Gjeolokalizimi. Ju lutemi, mbani parasysh që ky integrim do të kryejë vetëm kërkime vendesh.

en: An invalid order status slug was supplied.
sq_AL: U dha një identifikues i pavlefshëm gjendjeje porosie.

en: An invalid setting value was passed.
sq_AL: U dha vlerë e pavlefshme rregullimi.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
sq_AL: Prej shportës tuaj u hoq një artikull që s’mund të kihet më.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
sq_AL: Një zonë opsionale që mund ta përdorni për të ujdisur metodën(at) e dërgimit te cilido rajon që s’radhitet më sipër.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
sq_AL: Për ju është krijuar një porosi te %1$s. Hollësitë e porosisë tuaj gjendet më poshtë, me një lidhje për kryerjen e pagesës, kur të jeni gati : %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
sq_AL: Ndodhi një gabim i papritur teksa aplikohej Kuponi %s.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
sq_AL: Ndodhi një gabim i papritur teksa prodhohej rimbursimi.

en: An unknown error occurred
sq_AL: Ndodhi një gabim i panjohur

en: Analytics
sq_AL: Analiza

en: Analytics cache cleared.
sq_AL: Fshehtina e statistikave u spastrua.

en: Ancash
sq_AL: Ankash

en: Ancona
sq_AL: Ankona

en: And
sq_AL: Dhe

en: Andaman and Nicobar Islands
sq_AL: Ishujt Andaman dhe Nikobar

en: Andhra Pradesh
sq_AL: Andra Pradesh

en: Andorra
sq_AL: Andorrë

en: Anenii Noi
sq_AL: Anenij Noj

en: Ang Thong
sq_AL: Ang Tong

en: Angola
sq_AL: Angolë

en: Angolan kwanza
sq_AL: Kuanxa Angoleje

en: Anguilla
sq_AL: Anguila

en: Annaba
sq_AL: Anaba

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
sq_AL: Një tjetër arritje për porositë! Hidhni një sy Raportit tuaj të Porosive që të shqyrtoni porositë tuaja deri sot.

en: Antalya
sq_AL: Antalja

en: Antarctica
sq_AL: Antarktidë

en: Antigua and Barbuda
sq_AL: Antigua dhe Barbuda

en: Antioquia
sq_AL: Antiokuia

en: Antique
sq_AL: Antike

en: Any %s
sq_AL: Çfarëdo %s

en: Any %s&hellip;
sq_AL: Çfarëdo %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
sq_AL: Çfarëdo metode “%1$s”

en: Any Brand
sq_AL: Çfarëdo Marke

en: Any brand
sq_AL: Çfarëdo marke

en: Any category
sq_AL: Çfarëdo kategorie

en: Anzoátegui
sq_AL: Ancoátegui

en: Apac
sq_AL: Apak

en: Apartment, suite, etc.
sq_AL: Apartament, suitë, etj.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
sq_AL: Apartament, suitë, njësi, etj. (në daçi)

en: Apartment, suite, unit, etc.
sq_AL: Apartament, suitë, njësi, etj.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
sq_AL: Apartament, suitë, njësi, etj. (në daçi)

en: Apayao
sq_AL: Apajao

en: Append a unique string to filename for security
sq_AL: Shtojini emrit të kartelës në fund një varg unik, për siguri

en: Appenzell Ausserrhoden
sq_AL: Apëncel Ausërrodën

en: Appenzell Innerrhoden
sq_AL: Apëncel Inërrodën

en: Application Name
sq_AL: Emër Aplikacioni

en: Application authentication request
sq_AL: Kërkesë mirëfilltësimi aplikacioni

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
sq_AL: Ka vend vetëm për variante. Në u vëntë si “true”, vlera efektive është vlera bazë nga produkti mëmë, plus vlerën e përkufizuar; në u vëntë “false”, vlera e përkufizuar është vlera efektive përfundimtare.

en: Apply
sq_AL: Zbatoji

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
sq_AL: Aplikoni një nivel tatimi, nëse për këtë produkt ka vend reduktim apo përjashtim nga tatimet. %1$sMësoni më tepër%2$s

en: Apply coupon
sq_AL: Përdore kuponin

en: Apply minimum order rule before coupon discount
sq_AL: Apliko rregull porosie minimum para zbritjeje për shkak kuponësh

en: Apply to all qualifying items in cart
sq_AL: Aplikoje për krejt artikujt në shportë që preken prej kësaj

en: Approve
sq_AL: Miratojeni

en: Approve this review
sq_AL: Miratojeni këtë shqyrtim

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
sq_AL: Kërko

en: Approved Download Directories
sq_AL: Drejtori të Miratuara Shkarkimesh

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
sq_AL: Njëkohësim Drejtorish të Miratuara Shkarkimesh: u plotësua grup %1$d (Plotësim %2$d%%).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
sq_AL: Njëkohësim Drejtorish të Miratuara Shkarkimesh: u vu në plan skanim i ri.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
sq_AL: Njëkohësim Drejtorish të Miratuara Shkarkimesh: skanimi u anulua.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
sq_AL: Njëkohësim Drejtorish të Miratuara Shkarkimesh: skanimi u plotësua!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
sq_AL: URL-të e drejtorive të miratuara s’mund të jenë më të gjata se 256 shenja.

en: Approved download directories
sq_AL: Drejtori të miratuara shkarkimesh

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
sq_AL: URL e pavlefshme

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
sq_AL: URL Drejtorie

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
sq_AL: Çaktivizoji Krejt

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
sq_AL: Aktivizoji Krejt

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
sq_AL: Aktivizuar

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
sq_AL: Fillo Zbatimin e Rregullave

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
sq_AL: Ndal Zbatimin e Rregullave

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
sq_AL: ID-ja e dhënë qe e pavlefshme.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Gjithsej <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Gjithsej <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: E çaktivizuar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të çaktivizuara <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: E aktivizuar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të aktivizuara <span class="count">(%s)</span>

en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
sq_AL: Miratimi do të sjellë dhënie kredencialesh te %s. Mos vazhdoni më tej, nëse kjo duket e dyshimtë nga çfarëdo këndvështrimi.

en: Apurímac
sq_AL: Apurimak

en: Araba/Álava
sq_AL: Araba/Alava

en: Arauca
sq_AL: Arauka

en: Archive template
sq_AL: Gjedhe arkivi

en: Ardabil (اردبیل)
sq_AL: Ardabil

en: Are WordPress cron jobs enabled?
sq_AL: A janë të aktivizuar aktet cron WordPress?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të spastrohen krejt regjistrat nga baza e të dhënave?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sq_AL: Jeni i sigurt se dëshironi të fshihen krejt variantet? Kjo s’mund të zhbëhet.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet ky atribut?

en: Are you sure you want to delete this log?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet ky regjistër?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të hiqet kjo metodë dërgimesh?

en: Are you sure you want to delete this template file?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet kjo kartelë gjedhe?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet kjo zonë? Ky veprim s’mund të zhbëhet.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të shkëputni shitoren tuaj nga WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të dilni? <a href="%s">Ripohojeni dhe dilni</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të hiqen tarifat e përzgjedhura?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të hiqen artikujt e përzgjedhur?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të hiqet dërgimi i përzgjedhur?

en: Are you sure you want to remove this variation?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet ky variant?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sq_AL: Jeni i sigurt se dëshironi të shfuqizohet hyrja te ky shkarkim?

en: Are you sure you want to run this tool?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të xhirohet ky mjet?

en: Are you sure you wish to delete this item?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet ky objekt?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet ky shënim? Ky veprim nuk mund të zhbëhet.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet ky rimbursim? Ky veprim s’mund të zhbëhet.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet kjo shtyllë taksash? Ky veprim s’mund të zhbëhet.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të përpunohet ku rimbursim? Ky veprim s’mund të zhbëhet.

en: Are you sure you're ready?
sq_AL: Jeni i sigurt se jeni gati?

en: Area to get templates for.
sq_AL: Zonë për të cilin të merren gjedhe.

en: Arequipa
sq_AL: Arekuipa

en: Arezzo
sq_AL: Areco

en: Argentina
sq_AL: Argjentinë

en: Argentine peso
sq_AL: Peso Argjentine

en: Argeș
sq_AL: Arxhesh

en: Arguments
sq_AL: Argumente

en: Arica y Parinacota
sq_AL: Arika i Parinakota

en: Arizona
sq_AL: Arizonë

en: Armed Forces (AA)
sq_AL: Forcat e Armatosura (AA)

en: Armed Forces (AE)
sq_AL: Forcat e Armatosura (AE)

en: Armed Forces (AP)
sq_AL: Forcat e Armatosura (AP)

en: Armenia
sq_AL: Armeni

en: Armenian dram
sq_AL: Drahmë Armenie

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
sq_AL: Matricë mundësish (çifte kyç vlerë) për input-e të tillë si përzgjedhje, përzgjedhje e shumëfishtë dhe butona rrethorë.

en: Array of options with associated values.
sq_AL: Varg mundësish me vlerat e përshoqëruara.

en: Array of plugin slugs.
sq_AL: Matricë identifikuesish shtojce.

en: Array of the response headers from the receiving server.
sq_AL: Matricë e kryesh të përgjigjes prej shërbyesit marrës.

en: Array of transaction processors and their images.
sq_AL: Matricë përpunuesish transaksionesh dhe figura për ta.

en: Arts and crafts
sq_AL: Arte dhe zeje

en: Aruban florin
sq_AL: Florin Arubas

en: Arunachal Pradesh
sq_AL: Arunakal Pradesh

en: As a reminder, here are your order details:
sq_AL: Si kujtesë, ja hollësitë e porosisë tuaj:

en: As a single total
sq_AL: Si një shumë e vetme

en: Ascoli Piceno
sq_AL: Askoli Piçeno

en: Asia
sq_AL: Azi

en: Assam
sq_AL: Asam

en: Asunción
sq_AL: Asunsion

en: Aswan
sq_AL: Asuan

en: Asyut
sq_AL: Asjut

en: Atacama
sq_AL: Atakama

en: Atlantique
sq_AL: Atlantik

en: Atlántico
sq_AL: Atlantiko

en: Atlántico Norte
sq_AL: Atlantiko Norte

en: Atlántico Sur
sq_AL: Atlantiko Sur

en: Atlántida
sq_AL: Atlantida

en: Attapeu
sq_AL: Atapeu

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
sq_AL: U provua të përcaktohej URL përpunimi për porosinë %d, por porosia s’ekziston.

en: Attempting to reduce used memory...
sq_AL: Po provohet të zvogëlohet kujtesa e përdorur…

en: Attempting to remigrate...
sq_AL: Po provohet të rimigrohet…

en: Attica
sq_AL: Atikë

en: Attribute
sq_AL: Atribut

en: Attribute %d default
sq_AL: Atribut %d parazgjedhje

en: Attribute %d global
sq_AL: Atribut %d global

en: Attribute %d name
sq_AL: Emër atributi %d

en: Attribute %d value(s)
sq_AL: Vlerë(a) atributi %d

en: Attribute %d visible
sq_AL: Atribut %d i dukshëm

en: Attribute ID.
sq_AL: ID atributi.

en: Attribute does not exist.
sq_AL: Atributi s’ekziston.

en: Attribute name
sq_AL: Emër atributi

en: Attribute name.
sq_AL: Emër atributi.

en: Attribute position.
sq_AL: Pozicion atributi.

en: Attribute slug.
sq_AL: Identifikues atributi.

en: Attribute taxonomy name.
sq_AL: Emër klasifikimi atributesh.

en: Attribute term.
sq_AL: Term atributi.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
sq_AL: Terma atributesh mund t’u caktohen produkteve dhe varianteve.<br/><br/><b>Shënim</b>: Fshirja e një termi do ta heq prej krejt produkteve dhe varianteve të cilëve u është caktuar. Rikrijimi i termit s’do të sjellë ricaktim të automatizuar te produktet.

en: Attribute terms.
sq_AL: Terma atributesh.

en: Attribute type.
sq_AL: Lloj atributi.

en: Attribute updated successfully
sq_AL: Atributi u përditësua me sukses

en: Attribute value(s)
sq_AL: Vlerë(a) atributi

en: Attribute visibility
sq_AL: Dukshmëri atributi

en: Attributes
sq_AL: Atribute

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
sq_AL: Atributet ju lejojnë të përkufizoni të dhëna produkti ekstra, bie fjala, madhësi ose ngjyra. Këto atribute mund t’i përdorni te anështylla e shitores, përmes widget-esh për “orientim të shtresëzuar”.

en: Attributes totals.
sq_AL: Shuma atributesh.

en: Attribution
sq_AL: Atribuim

en: Auckland
sq_AL: Okland

en: Australia
sq_AL: Australi

en: Australian Capital Territory
sq_AL: Territori Kryeqytetas Australian

en: Australian dollar
sq_AL: Dollar Australie

en: Austria
sq_AL: Austri

en: Auth code:
sq_AL: Kod autorizimi:

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
sq_AL: Fshehtinat e mirëfilltësimeve dhe pajtimeve u rifreskuan me sukses.

en: Authentication failed.
sq_AL: Mirëfilltësimi dështoi.

en: Author
sq_AL: Autor

en: Author URL
sq_AL: URL autori

en: Author: %s
sq_AL: Autor: %s

en: Authorize
sq_AL: Autorizojeni

en: Auto renews on:
sq_AL: Vetërinovohet më:

en: Auto-sync with theme
sq_AL: Vetënjëkohësohu me temën

en: Autodetect
sq_AL: Vetëzbuloje

en: Automated Taxes
sq_AL: Taksa të Automatizuar

en: Automated, real-time order import
sq_AL: Importim i automatizuar, aty për aty i porosive

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
sq_AL: Njehsoni automatikisht sa taksa shitjeje duhen grumbulluar – sipas qyteti, vendi, ose shteti.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
sq_AL: Importoni automatikisht hollësi porosish, që të shtypni shpejt e shpejt etiketat tuaja.

en: Automatically update email styles when theme styles change
sq_AL: Përditëso automatikisht stile email-esh, kur ndryshohen stile temash

en: Automations
sq_AL: Automatizime

en: Availability
sq_AL: Pasje

en: Available downloads
sq_AL: Shkarkime të gatshme

en: Available layouts -- single, dual, or both
sq_AL: Skema të gatshme -- njëshe, dyshe, ose që të dyja

en: Available on backorder
sq_AL: Mund të kihet me paraporositje

en: Available placeholders: %s
sq_AL: Vendmbajtëse të mundshme: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
sq_AL: URL avatari me madhësi figure %d piksel.

en: Avatar URL.
sq_AL: URL Avatari.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
sq_AL: URL-ra avatarësh për shqyrtuesin e objektit.

en: Avellino
sq_AL: Avelino

en: Average
sq_AL: Mesatar

en: Average AOV per customer.
sq_AL: VMP Mesatare për klient.

en: Average gross sales amount
sq_AL: Mesatare sasish shitjesh bruto

en: Average items per order
sq_AL: Mesatare artikujsh për porosi

en: Average net daily sales.
sq_AL: Mesatare ditore shitjesh neto.

en: Average net sales amount
sq_AL: Sasi mesatare shitjesh neto

en: Average number of orders.
sq_AL: Mesatare numri porosish.

en: Average order value
sq_AL: Vlerë mesatare porosie

en: Average order value.
sq_AL: Vlerë mesatare porosish.

en: Average rating
sq_AL: Vlerësimi mesatar

en: Average total spend per customer.
sq_AL: Vlerë mesatare shpenzimi për klient.

en: Avg order value.
sq_AL: Vlerë mesatare porosie.

en: Awaiting BACS payment
sq_AL: Në Pritje të Pagesës BACS

en: Awaiting product image
sq_AL: Po pritet për figurë produkti

en: Ayacucho
sq_AL: Ajakuço

en: Aydın
sq_AL: Ajdin

en: Ayutthaya
sq_AL: Ajuttaja

en: Azerbaijan
sq_AL: Azerbajxhan

en: Azerbaijani manat
sq_AL: Manat Azerbajxhani

en: Azuay
sq_AL: Auei

en: Aïn Defla
sq_AL: Ain Defla

en: Aïn Témouchent
sq_AL: Ain Temuçent

en: Ağrı
sq_AL: Agri

en: Back
sq_AL: Mbrapsht

en: Back in stock notification
sq_AL: Njoftim “Sërish në stok”

en: Back in stock sign-up confirmation
sq_AL: Ripohim regjistrimi për “Sërish në stok”

en: Back to Attributes
sq_AL: Mbrapsht te Atributet

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
sq_AL: Proces në prapaskenë për shndërrim meta kuponi tashmë i nisur, s’u bë gjë.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
sq_AL: S’u nis proces në prapaskenë për shndërrim meta kuponi, s’u bë gjë.

en: Background process for coupon meta conversion started
sq_AL: U nis proces në prapaskenë për shndërrim meta kuponi

en: Background process for coupon meta conversion stopped
sq_AL: U ndal proces në prapaskenë për shndërrim meta kuponi

en: Background sync is enabled.
sq_AL: Njëkohësimi në prapaskenë është i aktivizuar.

en: Backordered
sq_AL: I paraporositur

en: Backorders allowed?
sq_AL: Janë lejuar paraporosi?

en: Backorders?
sq_AL: Paraporosi?

en: Bacău
sq_AL: Bëkau

en: Baden-Württemberg
sq_AL: Baden-Vurtemberg

en: Bagerhat
sq_AL: Bagerat

en: Bahamian dollar
sq_AL: Dollar Bahamas

en: Bahrain
sq_AL: Bahrejn

en: Bahraini dinar
sq_AL: Dinar Bahrejni

en: Baja California
sq_AL: Baja Kalifornia

en: Baja California Sur
sq_AL: Baja Kalifornia Sur

en: Baja Verapaz
sq_AL: Baha Verapaz

en: Baker Island
sq_AL: Ishulli Bejkër

en: Baleares
sq_AL: Baleare

en: Balochistan
sq_AL: Balokistan

en: Balıkesir
sq_AL: Balëkesir

en: Bangladeshi taka
sq_AL: Taka Bangladeshi

en: Bank
sq_AL: Bankë

en: Bank code
sq_AL: Kod bankar

en: Bank name
sq_AL: Emër banke

en: Bank transfer (BACS) payments
sq_AL: Pagesa me mandatpagesa (BACS)

en: Bank transit number
sq_AL: Numër tranziti bankar

en: Baoruco
sq_AL: Baoruko

en: Baranya
sq_AL: Baranja

en: Barbadian dollar
sq_AL: Dollar Barbadoje

en: Barletta-Andria-Trani
sq_AL: Barleta-Andria-Trani

en: Bartın
sq_AL: Bartën

en: Basarabeasca
sq_AL: Basarabeaska

en: Basel-Landschaft
sq_AL: Bazel-Landshaft

en: Basel-Stadt
sq_AL: Bazel-Shtad

en: Basic details
sq_AL: Hollësi bazë

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
sq_AL: Gjedhe elementare për email-e transaksionesh WooCommerce, e përdorur te përpunuesi i email-eve

en: Bataan
sq_AL: Batan

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
sq_AL: Grupi %1$d (%2$d porosi) u plotësua për %3$d sekonda

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
sq_AL: Grupi %1$d (%2$d porosi) u plotësua për %3$d sekonda.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
sq_AL: Pikëmbarim grupi për të marrë nga pikëmbarime `stats` tregues të caktuar funksionimi.

en: Bauchi
sq_AL: Bauçi

en: Bavaria
sq_AL: Bavari

en: Bay of Plenty
sq_AL: Bej ov Plenti

en: Bayburt
sq_AL: Bajburt

en: Bayelsa
sq_AL: Bajelsa

en: Bcc(s)
sq_AL: Bcc(ra)

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: Bëhuni i pari që shqyrton “%s”

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
sq_AL: Përpara se të kërkoni ndihmë, këshillojmë të kontrolloni faqen e gjendjes së sistemit, për të identifikuar çfarëdo problemesh me formësimin tuaj.

en: Before discount
sq_AL: Para zbritjeje në çmim

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sq_AL: Përpara se të mund të ngarkoni kartelën tuaj të importit, lypset të ndreqni gabimin vijues:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
sq_AL: Po fillohet grupi #%1$d (%2$d porosi/grup).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
sq_AL: Po fillohet verifikimi për grupin #%1$d (%2$d porosi/grup).

en: Beijing / 北京
sq_AL: Pekin / 北京

en: Belarus
sq_AL: Bjellorusi

en: Belarusian ruble
sq_AL: Rubël Bjellorusie

en: Belarusian ruble (old)
sq_AL: Rubël bjelloruse (e vjetër)

en: Belgium
sq_AL: Belgjikë

en: Belize dollar
sq_AL: Dollar Belizeje

en: Belluno
sq_AL: Beluno

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
sq_AL: Më poshtë është një listë të zgjerimeve të gatshme për llogarinë tuaj në WooCommerce.com. Që të merrni përditësime zgjerimesh, ju lutemi, sigurohuni që zgjerimi të jetë i instaluar dhe se pajtimi për të i aktivizuar dhe i lidhur te llogaria juaj në WooCommerce.com. Zgjerimet mund të aktivizohen që prej skenës <a href="%s">Shtojca</a>.

en: Benguet
sq_AL: Benget

en: Bermudian dollar
sq_AL: Dollar Bermude

en: Bern
sq_AL: Bernë

en: Best Sellers
sq_AL: Më të Shiturit

en: Bestsellers
sq_AL: Më të shiturit

en: Better security
sq_AL: Siguri më e mirë

en: Bheri
sq_AL: Beri

en: Bhola
sq_AL: Bola

en: Bhutan
sq_AL: Butan

en: Bhutanese ngultrum
sq_AL: Ngultrum Butani

en: Biella
sq_AL: Biela

en: Bilecik
sq_AL: Bilexhik

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
sq_AL: Billie është shërbimi kryesues i metodave të pagesave “Buy Now, Pay Later” për shitore B2B.

en: Billing
sq_AL: Faturim

en: Billing &amp; Shipping
sq_AL: Faturim &amp; Dërgim

en: Billing Address
sq_AL: Adresë Faturimi

en: Billing Address 1
sq_AL: Adresë Faturimi 1

en: Billing Address 2
sq_AL: Adresë Faturimi 2

en: Billing City
sq_AL: Qytet Faturimi

en: Billing Company
sq_AL: Shoqëri Faturimi

en: Billing Country / Region
sq_AL: Vend / Rajon Faturimi

en: Billing First Name
sq_AL: Emër Faturimi

en: Billing Last Name
sq_AL: Mbiemër Faturimi

en: Billing Phone Number
sq_AL: Numër Telefoni Faturimi

en: Billing Postal/Zip Code
sq_AL: Kod Zip/Postar Faturimi

en: Billing State
sq_AL: Shtet Faturimi

en: Billing address
sq_AL: Adresë faturimi

en: Billing address.
sq_AL: Adresë faturimi.

en: Billing details
sq_AL: Hollësi faturimi

en: Billing email
sq_AL: Email faturimi

en: Billing email updated to %s.
sq_AL: Email-i i faturimit u përditësua si %s.

en: Bingöl
sq_AL: Bingol

en: Biobío
sq_AL: Bibio

en: Biscay
sq_AL: Biskajë

en: Bistrița-Năsăud
sq_AL: Bistrica-Nësëud

en: Bié
sq_AL: Bie

en: Bjelovar-Bilogora County
sq_AL: Konteja Bjelovar-Biloroga

en: Blagoevgrad
sq_AL: Blagojevgrad

en: Block Email Editor (alpha)
sq_AL: Përpunues Me Blloqe për Email-e (alfa)

en: Block name is required.
sq_AL: Emri i bllokut është i domosdoshëm.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
sq_AL: Lëndë Email-i

en: Block theme
sq_AL: Temë me blloqe

en: Blog id of the record on the multisite.
sq_AL: ID blogu i zërit te shumësajtëshi.

en: Blueprint (beta)
sq_AL: Paketë ujdisjesh (beta)

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
sq_AL: Madhësia e përcaktimit të hapave të paketës së ujdisjes tejkalon kufirin maksimum prej %s MB

en: Boaco
sq_AL: Boako

en: Bolikhamsai
sq_AL: Bolikamsai

en: Bolivia
sq_AL: Bolivi

en: Bolivian boliviano
sq_AL: Boliviano Bolivie

en: Bologna
sq_AL: Bolonja

en: Bolu
sq_AL: Bollu

en: Bolzano
sq_AL: Bolcano

en: Bolívar
sq_AL: Bolivar

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
sq_AL: Boner, Shën Efstathio dhe Saba

en: Bono East
sq_AL: Bono Lindje

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
sq_AL: Arsye shtesë pse do ta doni Jetpack-un

en: Bookings
sq_AL: Rezervime

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
sq_AL: Jepuni një shtytje shitjeve ndërkombëtare dhe kurseni në tarifa FX. Pranoni mbi 60 metoda pagesash, përfshi Apple Pay dhe Google Pay.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
sq_AL: Fuqizoni shitjet tuaja organike, duke shtuar te shitorja juaj WooCommerce një program referimi klientësh.

en: Boquerón
sq_AL: Bokeron

en: Bordj Bou Arréridj
sq_AL: Borxh Bu Arrerixh

en: Borgou
sq_AL: Borgu

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
sq_AL: Borsod-Abauj-Zemplen

en: Bosnia and Herzegovina
sq_AL: Bosnjë dhe Hercegovinë

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
sq_AL: Mark i konvertueshëm i Bosnjës dhe Hercegovinës

en: Both
sq_AL: Të dyja

en: Botoșani
sq_AL: Botoshani

en: Botswana
sq_AL: Botsvana

en: Botswana pula
sq_AL: Pula Botsvane

en: Bouira
sq_AL: Buira

en: Boumerdès
sq_AL: Bumerdès

en: Bouvet Island
sq_AL: Ishulli Bouvet

en: Boyacá
sq_AL: Bojaka

en: Branch code
sq_AL: Kod filiali

en: Branch sort
sq_AL: Lloj filiali

en: Brand
sq_AL: Markë

en: Brand ID
sq_AL: ID marke

en: Brand ID.
sq_AL: ID marke.

en: Brand URL.
sq_AL: URL Marke.

en: Brand image.
sq_AL: Figurë Marke.

en: Brand link
sq_AL: Lidhje markë

en: Brand name
sq_AL: Emër marke

en: Brand name.
sq_AL: Emër marke.

en: Brand slug
sq_AL: Identifikues marke

en: Brand slug.
sq_AL: Identifikues marke.

en: Branded tracking experience
sq_AL: Punim ndjekjeje me markën tuaj

en: Brands
sq_AL: Marka

en: Brands Archives
sq_AL: Arkiva Markash

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
sq_AL: Markat mund të shtohen dhe administrohen që nga kjo skenë. Në daçi, mund të ngarkoni një figurë marke për shfaqje në widget-e dhe arkiva marke

en: Brands:
sq_AL: Marka:

en: Brazilian real
sq_AL: Real Brazili

en: Brașov
sq_AL: Brasov

en: Brescia
sq_AL: Breshia

en: Briceni
sq_AL: Breiceni

en: Brief statement that will appear on the receipts.
sq_AL: Deklaratë e shkurtër që do të shfaqet te dëftesat.

en: Brindisi
sq_AL: Brindizi

en: British Columbia
sq_AL: Kolumbia Britanike

en: British Indian Ocean Territory
sq_AL: Territoret Britanike të Oqeanit Indian

en: Brod-Posavina County
sq_AL: Konteja Brod dhe Posavina

en: Browse
sq_AL: Shfletoni

en: Browse Extensions
sq_AL: Shfletoni Zgjerime

en: Browse categories
sq_AL: Shfletoni te kategoritë

en: Browse log files
sq_AL: Shfletoni kartela regjistër

en: Browse products
sq_AL: Shfletoni produkte

en: Browse store
sq_AL: Shfletoni shitoren

en: Browse the Marketplace
sq_AL: Shfletoni Marketplace-in

en: Browser User Agent
sq_AL: Agjent Përdoruesi i Shfletuesit

en: Brunei dollar
sq_AL: Dollar Brunei

en: Brăila
sq_AL: Braila

en: București
sq_AL: Bukuresht

en: Bugweri
sq_AL: Bugueri

en: Buhweju
sq_AL: Buhuexhu

en: Buikwe
sq_AL: Buikue

en: Built by WooCommerce
sq_AL: Krijuar me WooCommerce

en: Built-in Tax & Duties paperwork
sq_AL: Shkresurina të Brendshme, për Taksa & Dogana

en: Bukwa
sq_AL: Bukua

en: Bulacan
sq_AL: Bulakan

en: Bulgaria
sq_AL: Bullgari

en: Bulgarian lev
sq_AL: Lev Bullgarie

en: Bundibugyo
sq_AL: Bundibugjo

en: Bundles
sq_AL: Paketa

en: Bunyangabu
sq_AL: Bunjangabu

en: Burmese kyat
sq_AL: Kiat Mianmari

en: Burundian franc
sq_AL: Frang Burundi

en: Bushehr (بوشهر)
sq_AL: Bushehr

en: Bushenyi
sq_AL: Bushenji

en: Business choice.
sq_AL: Zgjedhje biznes.

en: Button description.
sq_AL: Përshkrim butoni.

en: Button text
sq_AL: Tekst butoni

en: Button text in the single product page.
sq_AL: Tekst butoni te faqja e produktit njësh.

en: Button text.
sq_AL: Tekst butoni.

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: Blijeni “%s”

en: Buy Now, Pay Later
sq_AL: Blini Tani, Paguani Më Vonë

en: Buy button
sq_AL: Buton blerjeje

en: Buy button text
sq_AL: Tekst butoni blerjeje

en: Buy now
sq_AL: Blijeni tani

en: Buy one of %1$s for %2$s
sq_AL: Blini një nga %1$s për %2$s

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
sq_AL: Blini një nga %1$s me ulje, për %2$s, çmimi origjinal qe %3$s

en: Buy postage when you need it
sq_AL: Blini pulla poste kur ju duhet

en: Buyende
sq_AL: Bujende

en: Buzău
sq_AL: Buzëu

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
sq_AL: Duke klikuar mbi “Fillojani”, pajtoheni me %1$sKushtet tona të Shërbimit%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
sq_AL: Duke e lidhur sajtin tuaj, pajtoheni me <a href="%1$s" target="_blank">Kushtet tona mahnitëse të Shërbimit</a> dhe me <a href="%2$s" target="_blank">dhënien e hollësive tuaja</a> për WordPress.com-in

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
sq_AL: Duke sugjeruar produkte plotësuese te shporta, përmes përdorimit të “cross-sells”, mund të shtoni dukshëm vlerën mesatare të porosisë. %1$sMësoni më tepër rreth produktesh të lidhur%2$s

en: Bács-Kiskun
sq_AL: Bac-Kishkun

en: Béchar
sq_AL: Behar

en: Béjaïa
sq_AL: Bezhaia

en: Békés
sq_AL: Bekesh

en: Bălți
sq_AL: Bëlci

en: CBD and other hemp-derived products
sq_AL: CBD dhe të tjera produkte të rrjedhura nga kërpi

en: CFP franc
sq_AL: Frang CFP

en: CSV Delimiter
sq_AL: Ndarës CSV-je

en: Caaguazú
sq_AL: Kaguasu

en: Caazapá
sq_AL: Kasapa

en: Cabañas
sq_AL: Kabanas

en: Cabinda
sq_AL: Kabinda

en: Cabo Delgado
sq_AL: Kepi Delgado

en: Cagayan
sq_AL: Kagajan

en: Cagliari
sq_AL: Kaliari

en: Cahul
sq_AL: Kahul

en: Cairo
sq_AL: Kairo

en: Cajamarca
sq_AL: Kajamarka

en: Calculate coupon discounts sequentially
sq_AL: Uljet nga kuponët llogariti sipas një radhe të caktuar

en: Calculate shipping
sq_AL: Llogarit dërgimin

en: Calculate tax based on
sq_AL: Taksat llogariti duke u bazuar në

en: Calculation type
sq_AL: Lloj përllogaritjeje

en: Calculations
sq_AL: Llogaritje

en: Caldas
sq_AL: Kaldas

en: California
sq_AL: Kaliforni

en: Caltanissetta
sq_AL: Kaltaniseta

en: Camarines Norte
sq_AL: Kamarines Norte

en: Camarines Sur
sq_AL: Kamarines Sur

en: Cambodia
sq_AL: Kamboxhia

en: Cambodian riel
sq_AL: Riel Kamboxhian

en: Cameroon
sq_AL: Kamerun

en: Camiguin
sq_AL: Kamiguin

en: Campaign
sq_AL: Fushatë

en: Campeche
sq_AL: Kampeçe

en: Campobasso
sq_AL: Kampobaso

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
sq_AL: S’mund të ripërdoret aliasi “%s” në OrdersTableQuery.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
sq_AL: S’caktohet dot burim mëmë, klasifikimi s’është hierarkik.

en: Canada
sq_AL: Kanada

en: Canadian dollar
sq_AL: Dollar Kanadaje

en: Cancel
sq_AL: Anuloje

en: Cancel order %s
sq_AL: Anulojeni porosinë %s

en: Cancel schedule
sq_AL: Anuloje planifikimin

en: Cancel synchronization of approved directories
sq_AL: Anulo njëkohësim drejtorish të miratuara

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
sq_AL: Anulojeni veprimin tani, që të shmanget xhirimi i tij në të ardhmen

en: Cancel thumbnail regeneration
sq_AL: Anuloje riprodhimin e miniaturave

en: Canceled
sq_AL: E anuluar

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: E anuluar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të anuluara <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
sq_AL: Porosi e anuluar

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
sq_AL: Email-e porosish të anuluara dërgohen te marrës të zgjedhur kur porosi janë shënuar si të anuluara (nëse më parë qenë në përpunim ose pezull).

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
sq_AL: Email-e porosish të anuluara dërgohen te klientët kur porositë e tyre janë shënuar si të anuluara (nëse më parë qenë në përpunim, ose pezull).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
sq_AL: Porositë e anuluara janë të papaguara dhe mund të jenë anuluar nga i zoti i shitore ose klienti. Do të shpihen te hedhurinat pas kohëzgjatjes së caktuar.

en: Cancelled product image regeneration job.
sq_AL: U anulua akt riprodhimi figurash produkti.

en: Canelones
sq_AL: Kanelones

en: Canindeyú
sq_AL: Kanindeju

en: Cannot create an existing cart item.
sq_AL: S’mund të krijohet një artikull ekzistues shporte.

en: Cannot create existing %s.
sq_AL: S’mund të krijohet %s ekzistues.

en: Cannot create existing product review.
sq_AL: S’mund të krijohet shqyrtim ekzistues produkti.

en: Cannot create existing resource.
sq_AL: S’mund të krijohet burim ekzistues.

en: Cannot create order from empty cart.
sq_AL: S’mund të krijohet porosi prej shporte të zbrazët.

en: Cannot create order note, please try again.
sq_AL: S’krijohet dot shënim porosie, ju lutemi, riprovoni.

en: Cannot create order refund, please try again.
sq_AL: S’krijohet dot rimbursim porosie, ju lutemi, riprovoni.

en: Cannot create resource.
sq_AL: S’mund të krijohet burim.

en: Cannot delete resource.
sq_AL: S’mund të fshihet burimi.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
sq_AL: S’mund të bëhet porosi, shporta juaj është e zbrazët.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
sq_AL: S’mund të caktohen atribute, për shkak produkti mëmë të pavlefshëm.

en: Cantabria
sq_AL: Kantabria

en: Cantemir
sq_AL: Kantemir

en: Canterbury
sq_AL: Kanterbëri

en: Canton
sq_AL: Kanton

en: Capabilities
sq_AL: Aftësi

en: Cape Verde
sq_AL: Kepi i Gjelbër

en: Cape Verdean escudo
sq_AL: Eskudo e Kepit të Gjelbër

en: Capital
sq_AL: Kryeqytet

en: Capital District
sq_AL: Distrikti i Kryeqytetit

en: Capiz
sq_AL: Kapiz

en: Capture
sq_AL: Tërhiqi

en: Caquetá
sq_AL: Kakueta

en: Carabobo
sq_AL: Karabobo

en: Carazo
sq_AL: Karaso

en: Caraș-Severin
sq_AL: Karash-Severin

en: Carchi
sq_AL: Karçi

en: Card code
sq_AL: Kod karte

en: Card number
sq_AL: Numër karte

en: Carlow
sq_AL: Karlou

en: Cart
sq_AL: Shportë

en: Cart & Checkout Blocks
sq_AL: Blloqe Shportë & Arkë

en: Cart Page
sq_AL: Faqja Shportë

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
sq_AL: Shporta s’mund të përdoret. Kjo mund të tregojë se funksioni po thirret para woocommerce_init, ose në një kontekst përgjegjësi sajti.

en: Cart item does not exist.
sq_AL: Artikulli i shportës s’ekziston.

en: Cart item is invalid.
sq_AL: Artikulli i shportës është i pavlefshëm.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
sq_AL: Artikulli i shportës s’ekziston më ose është i pavlefshëm.

en: Cart page
sq_AL: Faqja shportë

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Sasi gjithsej shportash dhënë duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Cart totals
sq_AL: Shuma shporte

en: Cart updated.
sq_AL: Shporta u përditësua.

en: Cartago
sq_AL: Kartago

en: Casablanca
sq_AL: Kazablankë

en: Casanare
sq_AL: Kasanare

en: Caserta
sq_AL: Kazerta

en: Cash on delivery
sq_AL: Kundërpagesë

en: Castellón
sq_AL: Kastelon

en: Catalog
sq_AL: Katalog

en: Catalog &amp; search
sq_AL: Katalog &amp; kërkim

en: Catalog visibility.
sq_AL: Dukshmëri katalogu.

en: Catalog visibility:
sq_AL: Dukshmëri katalogu:

en: Catamarca
sq_AL: Katamarka

en: Catanduanes
sq_AL: Katanduanes

en: Catania
sq_AL: Katania

en: Catanzaro
sq_AL: Katanxaro

en: Categories
sq_AL: Kategori

en: Categories deleted.
sq_AL: Kategoritë u fshinë.

en: Categories totals.
sq_AL: Shuma kategorish.

en: Category | Categories
sq_AL[0]: Kategori
sq_AL[1]: Kategori

en: Category ID
sq_AL: ID Kategorie

en: Category ID.
sq_AL: ID Kategorie.

en: Category URL.
sq_AL: URL kategorie.

en: Category added.
sq_AL: Kategoria u shtua.

en: Category archive display type.
sq_AL: Lloj shfaqjeje arkivi kategorish.

en: Category deleted.
sq_AL: Kategoria u fshi.

en: Category display
sq_AL: Shfaqje kategorie

en: Category image.
sq_AL: Figurë kategorie.

en: Category link
sq_AL: Lidhje kategorie

en: Category name
sq_AL: Emër kategorie

en: Category name.
sq_AL: Emër kategorie.

en: Category not added.
sq_AL: Kategoria s’u shtua.

en: Category not updated.
sq_AL: Kategoria s’u përditësua.

en: Category order
sq_AL: Renditje kategorish

en: Category slug
sq_AL: Identifikues kategorie

en: Category slug.
sq_AL: Identifikues kategorie.

en: Category updated.
sq_AL: Kategoria u përditësua.

en: Category: | Categories:
sq_AL[0]: Kategori:
sq_AL[1]: Kategori:

en: Cauca
sq_AL: Kauka

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
sq_AL: U kap përjashtim teksa anulohej veprimi “%1$s”: %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
sq_AL: U kap përjashtim teksa vihej në radhë mi “%1$s”: %2$s

en: Cavan
sq_AL: Kavën

en: Cavite
sq_AL: Kavite

en: Cayman Islands
sq_AL: Ishujt Kajman

en: Cayman Islands dollar
sq_AL: Dollar i Ishujve Kajman

en: Cañar
sq_AL: Kanjar

en: Cc(s)
sq_AL: Cc(ra)

en: Ceará
sq_AL: Seara

en: Center
sq_AL: Në qendër

en: Centimeters
sq_AL: Centimetra

en: Central African CFA franc
sq_AL: Frang CFA i Afrikës Qendrore

en: Central African Republic
sq_AL: Republika Qendrore e Afrikës

en: Central Greece
sq_AL: Greqia Qendrore

en: Central Macedonia
sq_AL: Maqedonia Qendrore

en: Cerro Largo
sq_AL: Sero Largo

en: Cesar
sq_AL: Cezar

en: Chachoengsao
sq_AL: Çaçongsao

en: Chaco
sq_AL: Çako

en: Chad
sq_AL: Ҫad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
sq_AL: Çaharmahal dhe Bakhtiari

en: Chai Nat
sq_AL: Çai Nat

en: Chaiyaphum
sq_AL: Çaijapum

en: Chalatenango
sq_AL: Çalatenango

en: Champasak
sq_AL: Çampsak

en: Chandigarh
sq_AL: Çandigar

en: Chandpur
sq_AL: Çandpur

en: Change address
sq_AL: Ndryshojeni adresën

en: Change order status to completed
sq_AL: Ndryshoje gjendjen e porosisë në të plotësuar

en: Change order status to on-hold
sq_AL: Ndryshoje gjendjen e porosisë si pezull

en: Change order status to processing
sq_AL: Ndryshoje gjendjen e porosisë si në përpunim

en: Change status to cancelled
sq_AL: Ndryshoji gjendjen në “e anuluar”

en: Change status to completed
sq_AL: Ndryshoji gjendjen si e plotësuar

en: Change status to on-hold
sq_AL: Ndryshoji gjendjen si në pritje

en: Change status to processing
sq_AL: Ndryshoji gjendjen si në përpunim

en: Change status:
sq_AL: Ndryshojini gjendjen:

en: Change to:
sq_AL: Ndryshoje në:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sq_AL: Ndryshimi i platformave për eTregti mund të duket si pengesë ca e madhe për kapërcim, por kalimi i produkteve, klientëve dhe porosive tuaja në WooCommerce është më i lehtë se sa mund t’ju duket. Ky artikull do t’ju ndihmojë duke ju udhëhequr nëpër këtë proces.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sq_AL: Ndryshimi i platformave mund të duket si pengesë e madhe për t'u kapërcyer, por kalimi i produkteve, klientëve dhe porosive tuaja në WooCommerce është më i lehtë se sa mund t’ju duket. Ky artikull do t’ju ndihmojë duke ju udhëhequr në këtë proces.

en: Chanthaburi
sq_AL: Çantaburi

en: Character encoding of the file
sq_AL: Kodim shkronjash të kartelës

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
sq_AL: Aplikoni një tarifë të sheshtë për artikull, ose jepni një formulë kostosh, për të aplikuar një kosto bazuar në përqindje, ose një tarifë minimum. Mësoni më tepër rreth këtyre

en: Charge sales tax on
sq_AL: Apliko taksa shitjesh mbi

en: Chattogram
sq_AL: Çatogram

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
sq_AL: Në pritje të pagesës me çek

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
sq_AL: Pagesa me çeqe

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sq_AL: I vini shenjë kësaj kutize, nëse kuponi s’mund të përdoret tok me kuponë të tjerë.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
sq_AL: I vini shenjë kësaj kutize, nëse kuponi akordon dërgim falas. Te zona juaj e dërgimeve duhet të jetë aktivizuar <a href="%s" target="_blank">një metodë dërgimesh falas</a> dhe ujdisur që të kërkojë doemos “një kupon të vlefshëm dërgimi falas” (shihni rregullimin “Dërgimi Falas Lyp”).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
sq_AL: I vini shenjë kësaj kutize, nëse kuponi s’duhet aplikuar mbi artikuj me ulje çmimi. Kuponët për një artikull do të funksionojnë vetëm nëse artikulli s’është me ulje çmimi. Kuponët për një shportë do të funksionojnë vetëm nëse te shporta ka artikuj që s’janë me ulje çmimi.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
sq_AL: I vini shenjë për t’i lënë klientët të blejnë vetëm 1 artikull për porosi. Kjo është veçanërisht e dobishme për artikuj me sasi të kufizuar, për shembull, vepra arti ose artikuj artizanalë.

en: Checkout
sq_AL: Përfundim Blerjeje

en: Checkout Page
sq_AL: Faqja Kasa

en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
sq_AL: Hapi i përfundimit të blerjes mund të përshtatet <a href="%s">te Përpunuesi</a> me temën tuaj aktive.

en: Checkout endpoints
sq_AL: Pikëmbarime përfundimi blerjeje

en: Checkout page
sq_AL: Faqja Kasa

en: Checkout privacy policy
sq_AL: Rregulla privatësie për fazën e përfundimit të blerjes

en: Cherkashchyna
sq_AL: Çerkasi

en: Chernihivshchyna
sq_AL: Çernihiv

en: Chernivtsi Oblast
sq_AL: Provinca e Çernivcit

en: Chhattisgarh
sq_AL: Çatisgar

en: Chiang Mai
sq_AL: Çiang Mai

en: Chiang Rai
sq_AL: Çiang Rai

en: Chiapas
sq_AL: Çiapas

en: Chiba
sq_AL: Çiba

en: Chieti
sq_AL: Kieti

en: Chihuahua
sq_AL: Çiuaua

en: Child theme
sq_AL: Temë pjellë

en: Chile
sq_AL: Kili

en: Chilean peso
sq_AL: Peso Kili

en: Chimaltenango
sq_AL: Çimaltenango

en: Chimborazo
sq_AL: Çimboraco

en: China
sq_AL: Kinë

en: Chinandega
sq_AL: Çinandega

en: Chinese yuan
sq_AL: Juan Kine

en: Chiquimula
sq_AL: Çikuimula

en: Chiriquí
sq_AL: Çiriki

en: Chișinău
sq_AL: Kishinëu

en: Chlef
sq_AL: Klef

en: Chocó
sq_AL: Çoko

en: Choluteca
sq_AL: Çoluteka

en: Chonburi
sq_AL: Çonburi

en: Chongqing / 重庆
sq_AL: Kongking / 重庆

en: Chontales
sq_AL: Çontales

en: Choose a CSV file from your computer:
sq_AL: Zgjidhni një kartelë CSV nga kompjuteri juaj:

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
sq_AL: Zgjidhni një ngjyrë sfondi për zonën e lëndës te email-et tuaj. Parazgjedhje %s.

en: Choose a category to view stats
sq_AL: Zgjidhni kategori për të parë statistika

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
sq_AL: Zgjidhni një ngjyrë për tekstin tuaj dytësor, b.f.m lënda e fundfaqes tuaj. Parazgjedhje %s.

en: Choose a country / region&hellip;
sq_AL: Zgjidhni një vend / rajon&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
sq_AL: Zgjidhni një monedhë&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
sq_AL: Zgjidhni një vlerë parazgjedhje formulari, nëse doni që njëfarë varianti të jetë i përzgjedhur, kur një përdorues viziton faqen e produktit.

en: Choose a file from your computer:
sq_AL: Zgjidhni kartelë nga kompjuteri juaj:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sq_AL: Zgjidhni një përparësi për këtë tarifë tatimesh. Do të përdoret vetëm 1 tarifë me përputhje për përparësi. Për të përcaktuar tarifa të shumta tatimi për një zonë të vetme, lypset të specifikoni një tjetër përparësi për tarifë.

en: Choose a product to view stats
sq_AL: Zgjidhni një produkt për të parë statistika

en: Choose a state&hellip;
sq_AL: Zgjidhni një shtet&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
sq_AL: Zgjidhni një klasë taksash për këtë produkt. Klasat e taksave përdoren për të aplikuar tarifa të ndryshme tatimi për lloje të dhënë produktesh.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
sq_AL: Zgjidhni një temë që i shkon më mirë pamjes dhe ndjesive që shkakton marka juaj, mandej bëjeni si e doni. Ndryshoni ngjyrat, shtoni stemën tuaj dhe krijoni faqe.

en: Choose an action...
sq_AL: Zgjidhni një veprim…

en: Choose an image
sq_AL: Zgjidhni një figurë

en: Choose an option
sq_AL: Zgjidhni një mundësi

en: Choose countries / regions&hellip;
sq_AL: Zgjidhni vende / rajone&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
sq_AL: Zgjidhni kuponë&hellip;

en: Choose file
sq_AL: Zgjidhni kartelë

en: Choose from the most used tags
sq_AL: Zgjidhni prej etiketave më të përdorura

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
sq_AL: Zgjidhni për sa kohë të mbahen të dhënat personale, kur nuk duhen më për kryerjen e porosive. Për t’i mbajtur pafundësisht të dhënat, lërini të zbrazëta fushat vijuese.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
sq_AL: Zgjidhni shërbime pagesash dhe aktivizoni metoda pagesash për përfundimin e blerjes.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
sq_AL: Zgjidhni pagesën që doni, paguani tani, paguani më vonë ose me pjesë. Pa numra kartash krediti, pa fjalëkalime, pa kokëçarje.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sq_AL: Zgjidhni pagesën që doni, paguani tani, paguani më vonë ose me pjesë. Pa numra kartash krediti, pa fjalëkalime, pa kokëçarje. <a href="%s" target="_blank">Mësoni më tepër rreth Klarna-s</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
sq_AL: Zgjidhni metodën e dërgimit që doni të shtoni. Paraqiten vetëm metoda dërgimi që mbulojnë zona.

en: Choose theme
sq_AL: Zgjidhni një temë

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
sq_AL: Zgjidhni shfaqjen e përshkrimit të markës te faqja e arkivit. Por çaktivizojeni këtë, nëse synoni të përdorni widget-in e përshkrimeve. Ju lutemi, kini parasysh se: kjo vlen vetëm për tema që nuk shfaqin përshkrimin.

en: Choose what to display on product category pages.
sq_AL: Zgjidhni ç’të shfaqet te faqe kategorish produktesh.

en: Choose what to display on the main shop page.
sq_AL: Zgjidhni ç’të shfaqet te faqja kryesore e shitores.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sq_AL: Zgjidhni nëse kjo është apo jo një tarifë e përbërë. Tarifa të përbëra tatimi aplikohen sipër tarifave të tjera tatimesh.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sq_AL: Zgjidhni nëse aplikohet apo jo kjo tarifë tatimi mbi dërgimin.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sq_AL: Zgjidhni nëse doni t’i tërhiqni fondet menjëherë apo vetëm të autorizoni pagesën.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
sq_AL: Zgjidhni në cilat vende doni të dërgoni, ose zgjidhni të dërgoni te krejt vendndodhjet në të cilat shitni.

en: Choose which format of email to send.
sq_AL: Zgjidhni në ç’format të dërgohet email-i.

en: Choose your theme
sq_AL: Zgjidhni temën tuaj

en: Chosen attributes (for variations).
sq_AL: Atribute të zgjedhur (për variante).

en: Christmas Island
sq_AL: Ishulli i Krishtlindjeve

en: Chuadanga
sq_AL: Çuadanga

en: Chubut
sq_AL: Çubut

en: Chumphon
sq_AL: Çumpon

en: Chuquisaca
sq_AL: Çukuisaka

en: Cimișlia
sq_AL: Cimishlia

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sq_AL: Qytete për këtë rregull. Vlera të shumta të ndara me pikëpresje (;). Që të zbatohet mbi krejt qytetet lëreni të zbrazët.

en: City
sq_AL: Qytet

en: City (optional)
sq_AL: Qytet (në daçi)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
sq_AL: Emër qyteti, s’mund të ketë disa vlera. Nxjerrë nga përdorimi pas WooCommerce 5.3, në vend të tij duhet përdorur parametri 'cities'.

en: City name.
sq_AL: Emër qyteti.

en: City of the address being shipped to.
sq_AL: Qyteti i adresës ku po dërgohet.

en: City.
sq_AL: Qytet.

en: City:
sq_AL: Qytet:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
sq_AL: Qyteti Autonom i Buenos Airesit

en: Ciudad de México
sq_AL: Ciudad de Meksiko

en: Claim ID
sq_AL: ID pretendimi

en: Clare
sq_AL: Kler

en: Clarendon
sq_AL: Klarendon

en: Classes
sq_AL: Klasa

en: Classic theme
sq_AL: Temë klasike

en: Clean up download permissions
sq_AL: Spastro leje shkarkimesh

en: Clean up order data from legacy tables
sq_AL: Spastro të dhëna porosish nga tabela të dikurshme

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
sq_AL: Spastrimi mund të kryhet vetëm kur HPOS është aktiv dhe mënyra përputhje është e çaktivizuar.

en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
sq_AL[0]: Spastrimi u plotësua për %d porosi.
sq_AL[1]: Spastrimi u plotësua për %d porosi.

en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
sq_AL[0]: Pastrim i plotësuar për %d porosi. Shqyrtoni gabimet më sipër.
sq_AL[1]: Pastrim i plotësuar për %d porosi. Shqyrtoni gabimet më sipër.

en: Cleanup completed for order %d.
sq_AL: Spastrim i plotësuar për porosinë %d.

en: Clear
sq_AL: Spastroje

en: Clear WooCommerce.com cache
sq_AL: Spastroje fshehtinën e WooCommerce.com-it

en: Clear analytics cache
sq_AL: Spastro fshehtinë statistikash

en: Clear customer sessions
sq_AL: Spastro sesione klienti

en: Clear data
sq_AL: Spastro të dhënat

en: Clear options
sq_AL: Spastroji mundësitë

en: Clear template cache
sq_AL: Spastro fshehtinë gjedhesh

en: Clear transients
sq_AL: Spastroji tranzientët

en: Clearing data...
sq_AL: Po spastrohen të dhëna…

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
sq_AL: Clearpay u lejon klientë t’i marrin produkte menjëherë dhe t’i paguajnë me katër këste blerjet , përherë pa interes.

en: Click here to enter your code
sq_AL: Klikoni këtu për të dhënë kodin tuaj

en: Click here to login
sq_AL: Klikoni këtu që të hyni

en: Click here to reset your password
sq_AL: Që të ricaktoni fjalëkalimin tuaj, klikoni këtu

en: Click here to set your new password.
sq_AL: Klikoni këtu që të caktoni fjalëkalimin tuaj të ri.

en: Click to toggle
sq_AL: Klikoni për shfaqje/fshehje

en: Cloning is forbidden.
sq_AL: Ndalohet klonimi.

en: Close
sq_AL: Mbylle

en: Close (Esc)
sq_AL: Mbylle (tasti Esc)

en: Close dialog
sq_AL: Mbylle dialogun

en: Close modal panel
sq_AL: Mbylleni panelin modal

en: Cluj
sq_AL: Kluj

en: Coahuila
sq_AL: Koauila

en: Coast
sq_AL: Koust

en: Cochabamba
sq_AL: Koçabamba

en: Coclé
sq_AL: Kokle

en: Cocos (Keeling) Islands
sq_AL: Ishujt Kokos (Keeling)

en: Code
sq_AL: Kod

en: Cojedes
sq_AL: Kohedes

en: Colima
sq_AL: Kolima

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
sq_AL: Grumbulloni dhe shfaqni shqyrtime të verifikuara, të cilat klientët i besojnë.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
sq_AL: Grumbulloni dhe vlerësoni numrat TVSH-je BE gjatë përfundimit të blerjes

en: Collect payments from customers offline.
sq_AL: Mblidhni pagesa nga klienti jo në internet.

en: Collect sales tax
sq_AL: Mblidhni taksa shitjesh

en: Collection from <strong>%s</strong>:
sq_AL: Koleksion nga <strong>%s</strong>:

en: Collection of setting groups.
sq_AL: Koleksion grupesh rregullimesh.

en: Collines
sq_AL: Kolines

en: Colombia
sq_AL: Kolumbi

en: Colombian peso
sq_AL: Peso Kolumbie

en: Colonia
sq_AL: Kolonia

en: Color
sq_AL: Ngjyrë

en: Color palette
sq_AL: Paletë ngjyrash

en: Colorado
sq_AL: Kolorado

en: Column mapping
sq_AL: Përshoqërim shtyllash

en: Column name
sq_AL: Emër shtylle

en: Columns
sq_AL: Shtylla

en: Columns:
sq_AL: Shtylla:

en: Colón
sq_AL: Kolon

en: Comayagua
sq_AL: Komajagua

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
sq_AL: Na ndiqni.

en: Coming soon
sq_AL: Së shpejti

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
sq_AL: as,cila,cili,com,çfarë,dhe,e,edhe,është,janë,jo,kjo,ku,kur,ky,mbi,me,më,në,nga,një,ose,pa,për,për,po,prej,pse,qe,që,si,te,www

en: Committed to a greener lifestyle
sq_AL: Përkushtuar një stili më të gjelbër jetese

en: Community forum
sq_AL: Forum bashkësie

en: Community support
sq_AL: Asistencë nga bashkësia

en: Como
sq_AL: Komo

en: Comorian franc
sq_AL: Frang i Komoros

en: Comoros
sq_AL: Komoro

en: Company
sq_AL: Kompani

en: Company (optional)
sq_AL: Shoqëri (në daçi)

en: Company name
sq_AL: Emër kompanie

en: Company name.
sq_AL: Emër shoqërie.

en: Compatibility mode disabled.
sq_AL: Mënyra përputhje është e çaktivizuar.

en: Compatibility mode enabled.
sq_AL: Mënyra përputhje është e aktivizuar.

en: Compatibility mode enabled?: %s
sq_AL: A është e aktivizuar mënyra përputhshmëri?: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
sq_AL: Mënyra përputhje është tashmë e çaktivizuar.

en: Compatibility mode is already enabled.
sq_AL: Mënyra përputhje është tashmë e aktivizuar.

en: Complete
sq_AL: E përfunduar

en: Completed
sq_AL: E plotësuar

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: E plotësuar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të plotësuara <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
sq_AL: Porosi e plotësuar

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
sq_AL: U plotësua përpunimi i veprimit %1$s me <em>hook</em>: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
sq_AL: U plotësua akti i riprodhimit të figurave të produkteve.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
sq_AL: Përputhshmëri me çfarëdo detyrimesh ligjore që kemi, bie fjala, përllogaritje taksash

en: Compostela Valley
sq_AL: Lugina Kompostela

en: Compound
sq_AL: E përbërë

en: Concepción
sq_AL: Concepsion

en: Configuration Required
sq_AL: Lypset Formësim

en: Configure Permalinks
sq_AL: Formësoni Permalidhje

en: Configure terms
sq_AL: Formësoni terma

en: Confirm email and view order
sq_AL: Ripohoni email-in dhe shihni porosinë

en: Confirm navigation
sq_AL: Ripohoni lëvizjen

en: Confirm new password
sq_AL: Ripohoni fjalëkalimin e ri

en: Confirm sign-up
sq_AL: Ripohoni regjistrimin

en: Congo (Brazzaville)
sq_AL: Kongo (Brazavil)

en: Congo (Kinshasa)
sq_AL: Kongo (Kinshasa)

en: Congolese franc
sq_AL: Frang Kongoje

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
sq_AL: Përgëzime për marrjen e porosisë tuaj të parë! Tani është koha të mësoni se si të administroni porositë tuaja.

en: Congratulations on processing %s orders!
sq_AL: Përgëzime për përpunimin e %s porosive!

en: Congratulations on the sale!
sq_AL: Përgëzime për shitjen!

en: Congratulations on the sale.
sq_AL: Përgëzime për shitjen.

en: Connect
sq_AL: Lidhe

en: Connect your store to Jetpack
sq_AL: Lidheni shitoren tuaj me Jetpack-un

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
sq_AL: Lidheni shitoren tuaj me Jetpack-un që të aktivizoni veçori ekstra

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
sq_AL: Lidheni shitoren tuaj që të aktivizohen Shërbimet WooCommerce

en: Connected to WooCommerce.com
sq_AL: I lidhur me WooCommerce.com

en: Connecticut
sq_AL: Kënektikat

en: Connection password:
sq_AL: Fjalëkalim lidhjeje:

en: Constantine
sq_AL: Konstandinë

en: Constanța
sq_AL: Konstancë

en: Consumer key
sq_AL: Kyç konsumatori

en: Consumer key ending in
sq_AL: Kyç përdoruesi që mbaron me

en: Consumer key is invalid.
sq_AL: Kyçi i konsumatorit është i pavlefshëm.

en: Consumer secret
sq_AL: E fshehtë konsumatori

en: Consumer secret is invalid.
sq_AL: E fshehta e konsumatorit është e pavlefshme.

en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
sq_AL: Përmban bllokun <strong>%1$s</strong>

en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
sq_AL: Përmban kodin e shkurtër <strong>%1$s</strong>

en: Content background
sq_AL: Sfond lënde

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
sq_AL: Të dhëna lënde për shënimin. Varg JSON. Të passhëm për rilokalizim.

en: Content of the note.
sq_AL: Lëndë e shënimit.

en: Content type
sq_AL: Lloj lënde

en: Content…
sq_AL: Lëndë…

en: Context
sq_AL: Kontekst

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
sq_AL: ID konteksti nën të cilin u hodh tej nxitja.

en: Continue
sq_AL: Vazhdo

en: Continue shopping
sq_AL: Vazhdoni blerjet

en: Continue with Jetpack
sq_AL: Vazhdoni me Jetpack-un

en: Continue with WooCommerce Services
sq_AL: Vazhdo te Shërbime WooCommerce

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
sq_AL: Kontrollon shfaqjen e fushës për apartamentin (address_2), te përfundimi i blerjes.

en: Controls the display of the company field in checkout.
sq_AL: Kontrollon shfaqjen e fushës për shoqërinë, te përfundimi i blerjes.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
sq_AL: Kontrollon shfaqjen e fushës për telefonin, te përfundimi i blerjes.

en: Controls the stock status of the product.
sq_AL: Kontrollon gjendjen e stokut të produktit.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sq_AL: Kontrollon nëse produkti paraqitet apo jo te pjesa e dukshme si “ka stok” ose “s’ka stok”.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sq_AL: Kontrollon nëse varianti paraqitet apo jo si “ka stok” ose “s’ka stok”, te pjesa e dukshme.

en: Conversion
sq_AL: Shndërrim

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
sq_AL: Shndërrojini në klientë dhe mbajini të tillë, me marketing të automatizuar që bën shumicën e punës tuaj.

en: Convert order coupon data to the simplified format
sq_AL: Shndërro në formatin e thjeshtuar të dhëna kuponësh porosish

en: Cook Islands
sq_AL: Ishujt Kuk

en: Copied!
sq_AL: U kopjua!

en: Copperbelt
sq_AL: Koperbelt

en: Copy
sq_AL: Kopjoje

en: Copy billing address
sq_AL: Kopjo adresë faturimi

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sq_AL: Të kopjohen të dhëna te të dhëna dërgimi? Kjo do të heqë çfarëdo të dhënash dërgimi të futura aktualisht.

en: Copy file to theme
sq_AL: Kopjoje kartelën te tema

en: Copy for GitHub
sq_AL: Kopje për GitHub

en: Copy for support
sq_AL: Kopjojeni për asistencën

en: Copy from billing address
sq_AL: Kopjoje prej adrese faturimi

en: Copy link
sq_AL: Kopjoji lidhjen

en: Copy to a new draft
sq_AL: Kopjoje në një skicë të re

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
sq_AL: Kopjimi në të papastër dështoi. Që ta kopjoni, ju lutemi, shtypni tastet Ctrl/Cmd+C.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
sq_AL: Dështoi kopjimi në të papastër. Do të duhej të ishit në gjendje të djathtasklikoni butonin dhe ta kopjoni.

en: Copán
sq_AL: Kopan

en: Coquimbo
sq_AL: Kokimbo

en: Cordillera
sq_AL: Kordiliera

en: Cork
sq_AL: Kork

en: Corrientes
sq_AL: Korrientes

en: Cortés
sq_AL: Kortes

en: Cosenza
sq_AL: Kozenca

en: Cost
sq_AL: Kosto

en: Cost (%s)
sq_AL: Kosto (%s)

en: Cost Total
sq_AL: Kosto Gjithsej

en: Cost of Goods Sold
sq_AL: Kosto e Mallrave të Shitur

en: Cost of Goods Sold values for the product.
sq_AL: Kosto e vlerave të Mallrave të Shitur për produktin.

en: Cost of goods
sq_AL: Kosto e mallrave

en: Cost of the marketing campaign.
sq_AL: Kosto e fushatës së marketingut.

en: Cost per unit: %s
sq_AL: Kosto për njësi: %s

en: Cost value
sq_AL: Vlerë kostoje

en: Costa Rica
sq_AL: Kosta Rika

en: Costa Rican col&oacute;n
sq_AL: Kolon Kosta Rike

en: Cotabato
sq_AL: Kotabato

en: Cotopaxi
sq_AL: Kotopaksi

en: Could not access file.
sq_AL: S’u hy dot te kartela.

en: Could not access the log file directory.
sq_AL: S’u hap dot drejtoria e kartelave regjistër.

en: Could not access the specified files.
sq_AL: S’u hy dot te kartelat e specifikuara.

en: Could not create order in posts table.
sq_AL: S’u krijua dot porosi te tabelë postimesh.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
sq_AL: S’u gjet dot ndonjë pajtim te llogaria juaj në WooCommerce.com

en: Could not find classname for order ID %d
sq_AL: S’u gjet dot emër klase për porosinë me ID %d

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sq_AL: S’u akordua dot hyrje - mundet që përdoruesi ka tashmë leje mbi këtë kartelë ose s’është caktuar email faturimi. Sigurohuni që është caktuar email-i i faturimeve, dhe se porosia është ruajtur.

en: Could not persist order to database table "%s".
sq_AL: S’u kalua dot porosi te tabelë baze të dhënash “%s”.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
sq_AL: S’u përpunua dot ndryshim për veprimin: “%1$s” (ID: %2$d). Gabim: %3$s

en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
sq_AL: S’u regjistrua dot modeli “%1$s” si një model blloku (identifikues i pavlefshëm “%2$s”)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
sq_AL: S’u regjistrua dot modeli “%s” si një model blloku (Mungon fusha “Slug”)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
sq_AL: S’u regjistrua dot modeli “%s” si një model blloku (Mungon fusha “Title”)

en: Could not start the installation process. Reason:
sq_AL: S’i fillua dot procesi i instalimit. Arsye:

en: Could not update the attribute.
sq_AL: S’u përditësua dot atributi.

en: Could not write to template file.
sq_AL: S’u shkrua dot te kartelë gjedhe.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
sq_AL: S’u shkrua dot te drejtori e përkohshme. Provoni të shkarkoni kartela një në radhë, më mirë.

en: Count
sq_AL: Numër

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
sq_AL: Numëroji shkarkimet edhe nëse është sjellë vetëm një pjesë e një kartele.

en: Count partial downloads
sq_AL: Numëro shkarkime të pjesshme

en: Country / Region
sq_AL: Vend / Rajon

en: Country / Region.
sq_AL: Vend / Rajon.

en: Country / State
sq_AL: Vend / Shtet

en: Country / region
sq_AL: Vend / rajon

en: Country ISO 3166 code.
sq_AL: Kod vendi ISO 3166.

en: Country code
sq_AL: Kod vendi

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sq_AL: Kod vendi në formatin ISO 3166-1 alpha-2.

en: Country code.
sq_AL: Kod vendi.

en: Country&nbsp;code
sq_AL: Kod&nbsp;vendi

en: Country/Region
sq_AL: Vend/Rajon

en: Country/Region (optional)
sq_AL: Vend/Rajon (në daçi)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sq_AL: Kod Vendi/Rajoni, në formatin ISO 3166-1 alpha-2.

en: County
sq_AL: Qark

en: Coupon | Coupons
sq_AL[0]: Kupon
sq_AL[1]: Kuponë

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
sq_AL: Kuponi “%s” s’mund të aplikohet, ngaqë s’është i vlefshëm.

en: Coupon "%s" has expired.
sq_AL: Kuponi “%s” ka skaduar.

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sq_AL: Kuponi %s qe përdorur në një tjetër transaksion gjatë kësaj blerjeje, dhe është mbërritur në kufirin e përdorimit të kuponëve. Ju lutemi, hiqeni kuponin dhe riprovoni.

en: Coupon ID.
sq_AL: ID Kuponi.

en: Coupon amount
sq_AL: Shumë kuponi

en: Coupon applied: "%s".
sq_AL: Kuponi i aplikuar: “%s”.

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
sq_AL: Kuponi s’mund të hiqet, ngaqë s’është aplikuar ende mbi shportën.

en: Coupon code
sq_AL: Kod kuponi

en: Coupon code "%s" already applied!
sq_AL: Kod kuponi “%s” i përdorur tashmë!

en: Coupon code "%s" has already been applied.
sq_AL: Kodi i kuponit “%s” është përdorur tashmë.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sq_AL: Kodi i kuponit ekziston tashmë - klientët do të përdorin kuponin më të ri me këtë kod.

en: Coupon code applied successfully.
sq_AL: Kodi i kuponit u aplikua me sukses.

en: Coupon code is required.
sq_AL: Kodi i kuponit është i domosdoshëm.

en: Coupon code removed successfully.
sq_AL: Kodi i kuponit u hoq me sukses.

en: Coupon code.
sq_AL: Kod kuponi.

en: Coupon created
sq_AL: Kuponi u krijua

en: Coupon creation date in GMT.
sq_AL: Datë krijimi kuponi, në GMT.

en: Coupon creation date.
sq_AL: Datë krijimi kuponi.

en: Coupon data
sq_AL: Të dhëna kuponi

en: Coupon deleted
sq_AL: Kuponi u fshi

en: Coupon description.
sq_AL: Përshkrim kuponi.

en: Coupon discount type.
sq_AL: Lloj zbritjeje kuponi.

en: Coupon does not exist in the cart.
sq_AL: Kuponi s’ekziston te shporta.

en: Coupon does not exist.
sq_AL: Kuponi s’ekziston.

en: Coupon draft updated.
sq_AL: Skica e kuponit u përditësua.

en: Coupon expiration date in GMT.
sq_AL: Datë skadimi kuponi, në GMT.

en: Coupon expiration date.
sq_AL: Datë skadimi kuponi.

en: Coupon expiry date
sq_AL: Datë skadimi kuponi

en: Coupon has been removed.
sq_AL: Kuponi u hoq.

en: Coupon is not valid.
sq_AL: Kuponi s’është i vlefshëm.

en: Coupon item ID is readonly.
sq_AL: ID-të e kuponëve të artikujve vetëm mund të lexohen.

en: Coupon removed: "%s".
sq_AL: Kuponi i hequr: “%s”.

en: Coupon restored
sq_AL: Kuponi u rikthye

en: Coupon saved.
sq_AL: Kuponi u ruajt.

en: Coupon scheduled for: %s.
sq_AL: Kupon i vënë në plan për: %s.

en: Coupon submitted.
sq_AL: Kuponi u parashtrua.

en: Coupon type
sq_AL: Lloj kuponi

en: Coupon type name.
sq_AL: Emër lloji kuponësh.

en: Coupon updated
sq_AL: Kuponi u përditësua

en: Coupon updated.
sq_AL: Kuponi u përditësua.

en: Coupon(s)
sq_AL: Kupon(ë)

en: Coupon(s):
sq_AL: Kupon(ë):

en: Coupon:
sq_AL: Kupon:

en: Coupon: %s
sq_AL: Kupon: %s

en: Coupons
sq_AL: Kuponë

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
sq_AL: Kuponët janë një mënyrë shumë e mirë për të ofruar ulje çmimesh, dhe për të shpërblyer klientët. Pasi të jenë krijuar, ato do të shfaqen këtu.

en: Coupons are disabled.
sq_AL: Kuponët janë çaktivizuar.

en: Coupons by date
sq_AL: Kuponë sipas datash

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sq_AL: Kuponët mund të aplikohen nga faqet shportë dhe arkë.

en: Coupons detailed reports.
sq_AL: Raporte të hollësishme kuponësh.

en: Coupons discounts
sq_AL: Zbritje kuponësh

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
sq_AL: Kuponë për grupe. Jep mundësinë të kihen kuponë që janë të kufizuar për anëtarë ose role grupi. Funksionon me shtojcën falas “Grupe”.

en: Coupons line data.
sq_AL: Të dhëna rreshti kuponësh.

en: Coupons list
sq_AL: Listë kuponësh

en: Coupons lookup table
sq_AL: Tabelë kërkimi kuponësh

en: Coupons lookup table does not exist.
sq_AL: Tabela për kërkim kuponësh s’ekziston.

en: Coupons navigation
sq_AL: Lëvizje nëpër kuponë

en: Coupons totals.
sq_AL: Shuma kuponësh.

en: Covasna
sq_AL: Kovasna

en: Cox's Bazar
sq_AL: Koks Bazar

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
sq_AL: Punuar në qelq të trashë të fortë, kjo broke garanton cilësi jetëgjatë, duke e bërë të përsosur për përdorim të përditshëm, me një grimë sharm <em>vintage</em>.

en: Create
sq_AL: Krijoje

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
sq_AL: Krijoni për klientët kuponë “kredit për në shitore”, që mund të përdoren gjatë përfundimit të blerjes.

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
sq_AL: Krijo shtylla COGS te tabela për kërkim elementësh meta të produkteve

en: Create Order
sq_AL: Krijoni Porosi

en: Create Product
sq_AL: Krijoni Produkt

en: Create a new webhook
sq_AL: Krijoni një <em>webhook</em> të ri

en: Create a product
sq_AL: Krijoni një produkt

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
sq_AL: Krijoni një URL unike që aplikon një ulje çmimi dhe, në daçi, shton një ose disa produkte te shporta e klientit.

en: Create account password
sq_AL: Krijo fjalëkalim llogarie

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
sq_AL: Krijoni fushata reklamash dhe mbërrini te një miliardë përdorues globalë, me %1$sTikTok për WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
sq_AL: Krijoni fushata reklamash me TikTok

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
sq_AL: Krijoni fushata reklamash dhe mbërrini te një miliard përdorues globalë, me TikTok për WooCommerce.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
sq_AL: Krijoni fushata reklamash dhe mbërrini te një miliard përdoruesish globalë.

en: Create an API key
sq_AL: Krijo një kyç API

en: Create an account with %s
sq_AL: Krijoni një llogari me %s

en: Create an account?
sq_AL: Të krijohet një llogari?

en: Create and save
sq_AL: Krijoje dhe ruaje

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
sq_AL: Krijoni dhe dërgoni email-e në vijim të blerjeve, email-e, buletine dhe fushata promocionale drejt e nga pulti juaj.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
sq_AL: Krijoni dhe përdorni për porositë indekse kërkimi në tërë tekstin. Kjo veçori funksionon vetëm me depozitim <em>high-performance</em> të porosive.

en: Create anything
sq_AL: Krijoni ç’të doni

en: Create columns
sq_AL: Krijo shtylla

en: Create coupons
sq_AL: Krijoni kuponë

en: Create customers
sq_AL: Krijoni klientë

en: Create default WooCommerce pages
sq_AL: Krijo faqe Woocommerce parazgjedhje

en: Create new brand
sq_AL: Krijoni markë të re

en: Create new category
sq_AL: Krijoni kategori të re

en: Create orders
sq_AL: Krijoni porosi

en: Create pages
sq_AL: Krijo faqe

en: Create products
sq_AL: Krijoni produkte

en: Create shipping method
sq_AL: Krijoni metodë dërgimi

en: Create some products
sq_AL: Krijoni ca produkte

en: Create value
sq_AL: Krijoni vlerë

en: Create webhooks
sq_AL: Krijoni <em>webhooks</em>

en: Create your first coupon
sq_AL: Krijoni kuponin tuaj të parë

en: Created
sq_AL: Krijuar më

en: Created at
sq_AL: Krijuar më

en: Creating %d action | Creating %d actions
sq_AL[0]: Po krijohet %d veprim
sq_AL[1]: Po krijohen %d veprime

en: Creating product review failed.
sq_AL: Dështoi krijimi i shqyrtimit të produktit.

en: Credit card
sq_AL: Kartë krediti

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
sq_AL: Karta krediti/debiti, Apple Pay, Google Pay, etj.

en: Cremona
sq_AL: Kremona

en: Crete
sq_AL: Kretë

en: Crimea
sq_AL: Krime

en: Critical
sq_AL: Kritike

en: Criuleni
sq_AL: Kriulen

en: Croatia
sq_AL: Kroaci

en: Croatian kuna
sq_AL: Kuna Kroacie

en: Cross River
sq_AL: Kros Rivër

en: Cross-sells
sq_AL: <em>Cross-sells</em>

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sq_AL: <em>Cross-sells</em> janë produkte që i promovoni te shporta, bazuar te produkti aktual.

en: Crotone
sq_AL: Krotone

en: Crypto Payments
sq_AL: Pagesa Në Kriptomonedha

en: Cuba
sq_AL: Kubë

en: Cuban convertible peso
sq_AL: Peso Kube e konvertueshme

en: Cuban peso
sq_AL: Peso Kube

en: Cuenca
sq_AL: Kuenka

en: Cumilla
sq_AL: Kumila

en: Cundinamarca
sq_AL: Kundinamarka

en: Cunene
sq_AL: Kunene

en: Cuneo
sq_AL: Kuneo

en: Cura&ccedil;ao
sq_AL: Kurasao

en: Currency
sq_AL: Monedhë

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
sq_AL: Kod monedhe (në format ISO) e çmimeve që paraqiten.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
sq_AL: Njësia e vogël e monedhës (numër shifrash pas presjes dhjetore) për çmime që paraqiten.

en: Currency options
sq_AL: Mundësi monedhe

en: Currency position
sq_AL: Pozicion monedhe

en: Currency position.
sq_AL: Vendosje monedhe.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
sq_AL: Simbol monedhe për monedhën, që mund të përdoret për të formatuar çmime që paraqiten.

en: Currency symbol position for this country.
sq_AL: Pozicion simboli monedhe për këtë vend.

en: Currency symbol.
sq_AL: Simbol monedhe.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
sq_AL: Monedha me të cilën qe krijuar porosia, në formatin ISO.

en: Currency.
sq_AL: Monedhë.

en: Current
sq_AL: I tanishmi

en: Current page
sq_AL: Faqja e tanishme

en: Current page of the collection.
sq_AL: Faqja e tanishme e koleksionit.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
sq_AL: Rimarrja e tanishme e faqes duhet thirrur tok me ose pas hook-ut `current_screen`.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
sq_AL: Fjalëkalimi i tanishëm (lëreni të zbrazët që të mbetet i pandryshuar)

en: Current plugin version.
sq_AL: Versioni i tanishëm i shtojcës.

en: Current price is: %s.
sq_AL: Çmimi i tanishëm është: %s.

en: Current product price.
sq_AL: Çmim i tanishëm produkti.

en: Current set billing address for the customer.
sq_AL: Adresë faturimi aktualisht e ujdisur për klientin.

en: Current set shipping address for the customer.
sq_AL: Adresë dërgimi e tanishme e ujdisur për klientin.

en: Current variation price.
sq_AL: Çmim i tanishëm varianti.

en: Currently syncing orders... %s pending
sq_AL: Aktualisht po njëkohësohen porosi… %s pezull

en: Cuscatlán
sq_AL: Kuskatlan

en: Cusco
sq_AL: Kusko

en: Custom
sq_AL: Vetjake

en: Custom Email Styles
sq_AL: Stile Vetjake Email-i

en: Custom Fields
sq_AL: Fusha Vetjake

en: Custom Link
sq_AL: Lidhje Vetjake

en: Custom base
sq_AL: Bazë vetjake

en: Custom field deleted.
sq_AL: Fusha vetjake u fshi.

en: Custom field updated.
sq_AL: Fusha vetjake u përditësua.

en: Custom fields
sq_AL: Fusha vetjake

en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
sq_AL: Fushat vetjake mund të përdoren në një larmi mënyrash, fjala vjen, për të dhënë informacion më të hollësishëm produkti, për të shfaqur më tepër fusha dhëniesh, ose për sistem inventari të brendshëm. %1$sLexoni më tepër rreth fushash vetjake%2$s

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
sq_AL: Fushat vetjake mund të përdoren për të shtuar te një porosi tejtëdhëna ekstra të cilat mund t’i %1$spërdorni në temën tuaj%2$s.

en: Custom fonts
sq_AL: Shkronja vetjake

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
sq_AL: S’është aktivizuar përdorim tabelash vetjake porosish. Nëse po merreni me testime, mund ta aktivizoni duke ndjekur udhëzimet për testim te %s

en: Custom order tables could not be created.
sq_AL: S’u krijuan dot tabela vetjake porosish.

en: Custom order tables does not exist, creating...
sq_AL: Tabelat vetjake të porosive s’ekzistojnë, po krijohen…

en: Custom order tables were created successfully.
sq_AL: Tabelat vetjake të porosive u krijuan me sukses.

en: Custom ordering
sq_AL: Renditje vetjake

en: Custom ordering position.
sq_AL: Pozicion vetjak renditjeje.

en: Custom orders tables have been deleted.
sq_AL: Tabelat vetjake të porosive u fshinë.

en: Custom:
sq_AL: Vetjake:

en: Customer
sq_AL: Klient

en: Customer Country
sq_AL: Vend Klienti

en: Customer Data
sq_AL: Të dhëna Klienti

en: Customer Email
sq_AL: Email Klienti

en: Customer First Name
sq_AL: Emër Klienti

en: Customer Full Name
sq_AL: Emër i Plotë Klienti

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
sq_AL: ID Klienti, në qoftë i regjistruar. Do të përgjigjet me 0 për vizitorë.

en: Customer ID is invalid.
sq_AL: ID-ja e klientit është e pavlefshme.

en: Customer ID.
sq_AL: ID Klienti.

en: Customer IP: %s
sq_AL: IP Klienti: %s

en: Customer Last Name
sq_AL: Mbiemër Klienti

en: Customer Name
sq_AL: Emër Klienti

en: Customer Username
sq_AL: Emër Klienti

en: Customer billing address
sq_AL: Adresë faturimi klienti

en: Customer created
sq_AL: Klienti u krijua

en: Customer deleted
sq_AL: Klienti u fshi

en: Customer details
sq_AL: Hollësi klienti

en: Customer download link
sq_AL: Lidhje shkarkimesh të klientit

en: Customer download log
sq_AL: Regjistër shkarkimesh të klientit

en: Customer download permissions have been retained.
sq_AL: Lejet e shkarkimit për klientin janë mbajtur.

en: Customer downloads
sq_AL: Shkarkime klienti

en: Customer first name.
sq_AL: Emër klienti.

en: Customer history
sq_AL: Historik klienti

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
sq_AL: Të dhëna klienti, të tilla si emri juaj, adresa email, dhe të dhëna faturimi dhe dërgimi.

en: Customer last name.
sq_AL: Mbiemër klienti.

en: Customer list
sq_AL: Listë klientësh

en: Customer login name.
sq_AL: Emër hyrjeje i klientit.

en: Customer matched zone "%s"
sq_AL: Zonë e përputhur për klientin “%s”

en: Customer note
sq_AL: Shënim klienti

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sq_AL: Email-e shënimesh klienti dërgohen kur te një porosi shtoni një shënim.

en: Customer notes about the order
sq_AL: Shënime të klientit për porosinë

en: Customer orders
sq_AL: Porosi klientësh

en: Customer password for new accounts, if applicable.
sq_AL: Fjalëkalim llogarie, për llogari të reja, në ka vend.

en: Customer password.
sq_AL: Fjalëkalim klienti.

en: Customer payment page &rarr;
sq_AL: Faqe pagesash të klientit &rarr;

en: Customer provided note
sq_AL: Shënim i dhënë nga klienti

en: Customer provided note:
sq_AL: Shënim i dhënë nga klienti:

en: Customer role.
sq_AL: Rol klienti.

en: Customer sales
sq_AL: Shitje prej klientësh

en: Customer shipping address
sq_AL: Adresë dërgimi klienti

en: Customer type
sq_AL: Lloj Klienti

en: Customer type name.
sq_AL: Emër lloji klientësh.

en: Customer updated
sq_AL: Klienti u përditësua

en: Customer's IP address.
sq_AL: Adresë IP e klientit.

en: Customer:
sq_AL: Klient:

en: Customers
sq_AL: Klientë

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
sq_AL: Klientët mund të krijojnë një llogari pasi të jetë bërë porosia e tyre. Përshtateni mesazhin %1$skëtu%2$s.

en: Customers can create an account before placing their order.
sq_AL: Klientët mund të krijojnë një llogari, para se të bëjnë porosinë e tyre.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
sq_AL: Klientët munden prapëseprapë ta ruajnë kartelën në pajisjen e tyre, por, si parazgjedhje, kartela do të hapet, në vend se të shkarkohet (s’funksionon me ridrejtime).

en: Customers detailed reports.
sq_AL: Raporte të hollësishme klientësh.

en: Customers do not support trashing.
sq_AL: Nuk mbulohet shpënia te hedhurinat për klientët.

en: Customers totals.
sq_AL: Shuma klientësh.

en: Customers vs. guests
sq_AL: Klientë vs. mysafirë

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
sq_AL: Përdoruesve do t’u duhet të shpenzojnë këtë vlerë, që të përfitojnë dërgim falas.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
sq_AL: Klientët s’do të jenë në gjendje të blejnë të mira materiale prej shitores tuaj, pa pasur të gatshme një metodë dërgimi.

en: Customizable products
sq_AL: Produkte që mund të përshtaten

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
sq_AL: Përshtatni ngjyrën e butonave dhe lidhjeve tuaja. Parazgjedhje %s.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
sq_AL: Përshtatni gjedhen e email-eve tuaj WooCommerce dhe bëjini një paraparje më poshtë.

en: Customize your emails
sq_AL: Përshtatni email-et tuaj

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
sq_AL: Përshtateni shitoren tuaj internetore me blloqe WooCommerce

en: Customize your store
sq_AL: Përshtatni shitoren tuaj

en: Cyprus
sq_AL: Qipro

en: Czech Republic
sq_AL: Republika Çeke

en: Czech koruna
sq_AL: Koronë Çekie

en: Cáceres
sq_AL: Kaceres

en: Cádiz
sq_AL: Kadiz

en: Córdoba
sq_AL: Kordoba

en: Călărași
sq_AL: Këlrashi

en: Căușeni
sq_AL: Këusheni

en: DESC
sq_AL: ZBTS

en: DKI Jakarta
sq_AL: DKI Xhakartë

en: Dadra and Nagar Haveli
sq_AL: Dadra dhe Nagar Haveli

en: Daerah Istimewa Aceh
sq_AL: Daera Istimeua Açei

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
sq_AL: Daerah Istimeua Jogjakarta

en: Daily Cron
sq_AL: Akt Cron i Përditshëm

en: Dajabón
sq_AL: Dahabon

en: Dakahlia
sq_AL: Dakalia

en: Daman and Diu
sq_AL: Daman dhe Diu

en: Damietta
sq_AL: Damieta

en: Danish krone
sq_AL: Koronë Danimarke

en: Dar es Salaam
sq_AL: Dar es Salam

en: Darién
sq_AL: Darien

en: Dashboard
sq_AL: Pult

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
sq_AL: Të dhëna në tabelë postimesh duken të jenë më të freskëta se ato në tabela HPOS. Krahasojini të dhënat e porosisë me urdhrin `wp wc hpos diff %1$d` dhe përdorni `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` për ndreqje.

en: Data resource ID.
sq_AL: ID burimi të dhënash.

en: Data resource description.
sq_AL: Përshkrim burimi të dhënash.

en: Data store:
sq_AL: Depozitë të dhënash:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
sq_AL: Të dhëna që duhen kaluar përmes metodës së pagesë, kur përpunohet pagesa.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
sq_AL: Të dhëna: %1$.2fMB + Tregues: %2$.2fMB + Motor %3$s

en: Database
sq_AL: Bazë të dhënash

en: Database (not recommended on live sites)
sq_AL: Bazë të dhënash (jo e rekomanduar për sajte në funksionim)

en: Database Data Size
sq_AL: Madhësi të Dhënash Baze të dhënash

en: Database File Path
sq_AL: Shteg Kartele Baze të Dhënash

en: Database Index Size
sq_AL: Madhësi Treguesi Baze të Dhënash

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
sq_AL: Fushë datash baze të dhënash e menduar për raportet “Të ardhura” dhe “Porosi”

en: Database error.
sq_AL: Gabim baze të dhënash.

en: Database information:
sq_AL: Të dhëna mbi bazë të dhënash:

en: Database prefix
sq_AL: Parashtesë baze të dhënash

en: Database prefix.
sq_AL: Prefiks baze të dhënash.

en: Database settings
sq_AL: Rregullime baze të dhënash

en: Database tables missing
sq_AL: Mungojnë tabela baze të dhënash

en: Database tables.
sq_AL: Tabela bazash të dhënash.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
sq_AL: Rutina e përmirësimit të bazës së të dhënave është vënë në plan të kryhet në prapaskenë.

en: Database verified successfully.
sq_AL: Baza e të dhënave u verifikua me sukses.

en: Database.
sq_AL: Bazë të dhënash.

en: Datastore currently in use for orders.
sq_AL: Depozitë të dhënash aktualisht në përdorim për porosi.

en: Date
sq_AL: Datë

en: Date Paid
sq_AL: Datë Pagimi

en: Date Type
sq_AL: Lloj Datash

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
sq_AL: Datë pas të cilës përdoruesi duhet kujtuar rreth shënimit, në pastë (në GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
sq_AL: Datë pas të cilës përdoruesi duhet kujtuar rreth shënimit, në pastë.

en: Date created
sq_AL: Datë krijimi

en: Date created:
sq_AL: Datë krijimi:

en: Date last active GMT.
sq_AL: Datë aktiv së fundi, në GMT.

en: Date last active.
sq_AL: Datë aktiv së fundi.

en: Date modified
sq_AL: Datë ndryshimi

en: Date registered GMT.
sq_AL: Datë regjistrimi GMT.

en: Date registered.
sq_AL: Datë regjistrimi.

en: Date sale price ends
sq_AL: Datë përfundimi e çmimit me ulje

en: Date sale price starts
sq_AL: Datë fillimi e çmimit me ulje

en: Date the note was created (GMT).
sq_AL: Datë kur u krijua shënimi (GMT).

en: Date the note was created.
sq_AL: Datë kur u krijua shënimi.

en: Date the order was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua porosia, në GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua porosia, në zonën kohore të sajtit.

en: Date:
sq_AL: Datë:

en: Davao Occidental
sq_AL: Davao Perëndimor

en: Davao Oriental
sq_AL: Davao Lindor

en: Day(s)
sq_AL: Ditë

en: Debug
sq_AL: Diagnostikojeni

en: Debug log
sq_AL: Regjistër diagnostikimesh

en: Debug mode
sq_AL: Mënyra diagnostikim

en: Decimal precision of the returned prices.
sq_AL: Saktësi për dhjetëshet te çmimet e shfaqura.

en: Decimal separator
sq_AL: Ndarës dhjetor

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
sq_AL: Ndarësi për dhjetëshet te çmimet e shfaqura për këtë vend.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
sq_AL: Ndarës dhjetëshesh për monedhën, që mund të përdoret për të formatuar çmime që paraqiten.

en: Decimal separator.
sq_AL: Ndarës dhjetëshesh.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
sq_AL: Ule çmimin ekzistues me (vlerë fikse ose %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
sq_AL: Ule çmimin ekzistues me ulje me (vlerë fikse ose %):

en: Decrease existing stock by:
sq_AL: Zvogëloje gjendjen ekzistuese me:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
sq_AL: Ulni çmime të rregullta (vlerë fikse ose përqindje)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
sq_AL: Ulni çmime uljesh (vlerë fikse ose përqindje)

en: Default
sq_AL: Parazgjedhje

en: Default Date Range
sq_AL: Interval Parazgjedhje Datash

en: Default Form Values
sq_AL: Vlera Parazgjedhje Formulari

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
sq_AL: Kod parazgjedhje monedhe ISO4127 alpha-3 për vendin.

en: Default attribute
sq_AL: Atribut parazgjedhje

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
sq_AL: Pa kategori

en: Default customer location
sq_AL: Vendndodhje parazgjedhje klientësh

en: Default product category cannot be deleted.
sq_AL: Kategoria parazgjedhje për produktet s’mund të fshihet.

en: Default product sorting
sq_AL: Renditje parazgjedhje e produkteve

en: Default sort order
sq_AL: Rend parazgjedhje renditjesh

en: Default sort order.
sq_AL: Rend parazgjedhje renditjeje.

en: Default sorting
sq_AL: Renditje parazgjedhje

en: Default sorting (custom ordering + name)
sq_AL: Renditje parazgjedhje (porosi + emër klienti)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
sq_AL: Zona kohore parazgjedhje është %s - duhet të jetë UTC

en: Default timezone is UTC
sq_AL: Zona kohore parazgjedhje është si UTC

en: Default timezone.
sq_AL: Zonë kohore parazgjedhje.

en: Default to customer billing address
sq_AL: Përdor, si parazgjedhje, adresë faturimi klienti

en: Default to customer shipping address
sq_AL: Përdor, si parazgjedhje, adresë dërgimi klienti

en: Default value for the setting.
sq_AL: Vlerë parazgjedhje për rregullimin.

en: Default values for generated variations.
sq_AL: Vlera parazgjedhje për variante të prodhuar.

en: Defaults variation attributes.
sq_AL: Atribute parazgjedhje varianti.

en: Define if the attribute can be used as variation.
sq_AL: Përcaktoni nëse atributi mund të përdoret si variant.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
sq_AL: Përcaktoni nëse atributi është i dukshëm te skeda “Të dhëna shtesë” në faqen e produktit.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
sq_AL: Përcaktoni nëse porosia është paguar. Do ta kalojë gjendjen si në përpunim dhe do të ulë shifrën për stok artikulli.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
sq_AL: Përcaktoni nëse varianti është i dukshëm te faqja e produktit.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
sq_AL: Përcakton tekst që duhet shfaqur pas çmimeve të produkteve tuaj. Kjo mund të ishte, për shembull, “me TVSH”, për të shpjeguar çmimin. Këtu mund t’i keni gjithashtu çmimet të zëvendësuar duke përdorur një nga sa vijon: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
sq_AL: Përcaktoni nëse është apo jo i tatueshëm krejt produkti, apo vetëm kostoja e dërgimit për të.

en: Defined cost value.
sq_AL: Vlerë kostoje e përkufizuar.

en: Delaware
sq_AL: Delëuër

en: Delete
sq_AL: Fshije

en: Delete "%s" permanently
sq_AL: Fshije “%s” përgjithmonë

en: Delete Permanently
sq_AL: Fshije Përgjithmonë

en: Delete Product
sq_AL: Fshije Produktin

en: Delete WooCommerce tax rates
sq_AL: Fshini tarifa tatimi WooCommerce

en: Delete all variations
sq_AL: Fshiji krejt variantet

en: Delete an Inbox Notification
sq_AL: Fshini një Njoftim Kutie Mesazhesh

en: Delete fee
sq_AL: Fshije tarifën

en: Delete image
sq_AL: Fshije figurën

en: Delete item
sq_AL: Fshije artikullin

en: Delete log
sq_AL: Fshije regjistrin

en: Delete note
sq_AL: Fshije shënimin

en: Delete orphaned variations
sq_AL: Fshi variante jetime

en: Delete payment method
sq_AL: Fshi metodë pagesash

en: Delete permanently
sq_AL: Fshije përgjithmonë

en: Delete shipping
sq_AL: Fshini dërgim

en: Delete tax rates
sq_AL: Fshini tarifa tatimi

en: Delete template file
sq_AL: Fshi kartelë gjedhe

en: Delete the custom orders tables
sq_AL: Fshiji tabelat vetjake të porosive

en: Delete the selected notifications permanently?
sq_AL: Të fshihen përgjithnjë njoftimet e përzgjedhura?

en: Delete this log file permanently?
sq_AL: Të fshihet përgjithmonë ky regjistër?

en: Delete this notification permanently?
sq_AL: Të fshihet përgjithmonë ky njoftim?

en: Delete this review permanently
sq_AL: Fshije përgjithmonë këtë shqyrtim

en: Deleted
sq_AL: U fshi

en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
sq_AL[0]: U fshi %1$d veprim
sq_AL[1]: U fshinë %1$d veprime

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
sq_AL: U fshi %1$s dhe u rregullua gjendja (%2$s)

en: Deleted %s
sq_AL: U fshi %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
sq_AL: U fshinë krejt sesionet aktive dhe %d shporta të ruajtura.

en: Deletes unused variations.
sq_AL: Fshin variante të papërdorur.

en: Deleting %d action | Deleting %d actions
sq_AL[0]: Po fshihet %d veprim
sq_AL[1]: Po fshihen %d veprime

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
sq_AL: Fshirja e një kategorie nuk sjell fshirjen e produkteve në atë kategori. Në vend të kësaj, produkteve të cilave u qe përshoqëruar vetëm kategoria e fshirë, u përshoqërohet kategoria %s.

en: Delhi
sq_AL: Deli

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
sq_AL: Mahniti klientët dhe fuqizoni shitjet organike, me një email special (dhe kupon!) WooCommerce për ditëlindjet, në ditën e tyre të shënuar.

en: Delimiter
sq_AL: Ndarës

en: Delivery URL
sq_AL: URL Livrimi

en: Delivery fee
sq_AL: Tarifë livrimi

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
sq_AL: Tekst për kohën e përafërt të livrimit, p.sh., 3-5 ditë pune.

en: Delta Amacuro
sq_AL: Delta Amakuro

en: Denmark
sq_AL: Danimarkë

en: Deny
sq_AL: Mohojeni

en: Department
sq_AL: Degë

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
sq_AL: Përshkruajeni këtë produkt. Ç’e bën unik? Cilat janë veçoritë e tij më të rëndësishme?

en: Description
sq_AL: Përshkrim

en: Description (optional)
sq_AL: Përshkrim (opsional)

en: Description for the setting field.
sq_AL: Përshkrim për fushën e rregullimeve.

en: Description is missing.
sq_AL: Mungon përshkrimi.

en: Description of the marketing campaign type.
sq_AL: Përshkrim i llojit të fushatës së marketingut.

en: Description of the marketing channel.
sq_AL: Përshkrim i kanalit të marketingut.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
sq_AL: Përshkrim i tarifës së dërgimit, p.sh., Dërgim me USPS.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
sq_AL: Ndërtojeni shitoren tuaj me integrim të thellë me WooCommerce-in. Në u zgjedhtë, do të instalojmë <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> dhe tema juaj e tanishme <em>%s</em> do të çaktivizohet.

en: Destination logger must be configured before running a migration
sq_AL: Para se të xhirohet një migrim, duhet formësuar regjistruesi i vendndodhjeve

en: Destination store must be configured before running a migration
sq_AL: Para se të xhirohet një migrim, duhet formësuar shitore vendmbërritje

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
sq_AL: Aktualisht s’ka informacion të hollësishëm rreth burimesh të regjistruara.

en: Details
sq_AL: Hollësi

en: Details for order #%s,
sq_AL: Hollësi për porosinë #%s,

en: Details for order #{order_number}
sq_AL: Hollësi për porosinë #{order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
sq_AL: Hollësi për porosinë #{order_number} te {site_title}

en: Determines how this attribute's values are displayed.
sq_AL: Përcakton se si shfaqen vlerat e këtij atributi.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
sq_AL: Përcakton nëse shfaqen produkte katalogu të fshehur ose të dukshëm.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sq_AL: Përcakton rendin e renditjes së termave në faqet e produkteve te pjesa e dukshme e shitores. Nëse përdoret renditje vetjake, mund t’i tërhiqni dhe lini ku doni termat në këtë atribut.

en: Determines the type of discount that will be applied.
sq_AL: Përcakton llojin e zbritjes që do zbatohet.

en: Device type
sq_AL: Lloj pajisjeje

en: Dhaka
sq_AL: Daka

en: Dhaulagiri
sq_AL: Daulagiri

en: Did the tool run successfully?
sq_AL: Xhiroi me sukses mjeti?

en: Did you know you can print shipping labels at home?
sq_AL: E dinit se mund të shtypni në shtëpi etiketa dërgimi?

en: Differences found for order %d:
sq_AL: U gjetën ndryshime për porosinë %d:

en: Dimensions
sq_AL: Përmasa

en: Dimensions (%s)
sq_AL: Përmasa (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
sq_AL: Përmasa (L&times;W&times;H) (%s)

en: Dimensions unit
sq_AL: Njësi përmasash

en: Dinagat Islands
sq_AL: Ishujt Dinagat

en: Dinajpur
sq_AL: Dinaxhpur

en: Diourbel
sq_AL: Djurbel

en: Direct
sq_AL: I drejtpërdrejtë

en: Direct access to leading carriers
sq_AL: Lidhje drejtpërdrejt me dërgues kryesues

en: Direct bank transfer
sq_AL: Dërgesë bankare e drejtpërdrejtë

en: Direct payments to email address:
sq_AL: Pagesa të drejtpërdrejta te adresë email:

en: Direct updates
sq_AL: Përditësime të drejtpërdrejta

en: Directory size: %s
sq_AL: Madhësi drejtorie: %s

en: Disable
sq_AL: Çaktivizoje

en: Disable rule
sq_AL: Çaktivizoni rregull

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
sq_AL: Çaktivizo dërgim &amp; përllogaritje dërgimesh

en: Disabled
sq_AL: E çaktivizuar

en: Disabled Features
sq_AL: Veçori të Çaktivizuara

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
sq_AL: E çaktivizuar te <a href="%s" aria-label="stock management store settings">rregullimet e shitores</a>.

en: Disconnect
sq_AL: Shkëpute

en: Discount (%s)
sq_AL: Zbritje (%s)

en: Discount amount
sq_AL: Vlerë zbritjeje

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
sq_AL: Vlerë zbritjeje, siç përkufizohet te kuponi (vlerë absolute, ose në përqindje, në varësi të llojit të zbritjes).

en: Discount total tax.
sq_AL: Taksë shume zbritjesh.

en: Discount total.
sq_AL: Shumë zbritjesh.

en: Discount type
sq_AL: Lloj uljeje çmimi

en: Discount type.
sq_AL: Lloj zbritjeje çmimi.

en: Discount:
sq_AL: Ulje çmimi:

en: Discounted labels from top global carriers
sq_AL: Etiketa me ulje çmimi për shërbimet globalë kryesues

en: Discounted orders
sq_AL: Porosish Me Zbritje

en: Discounted price:
sq_AL: Çmim me zbritje:

en: Discounted rates
sq_AL: Nivele zbritjeje në çmim

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
sq_AL: Zbuloni rrugë zgjerimi të shitores tuaj, përmes një turi të Woo Marketplace-it

en: Dismiss
sq_AL: Mos e merr parasysh

en: Dismiss the gateway
sq_AL: Hidhe tej kanalin

en: Dismiss this notice
sq_AL: Shpërfille këtë shënim

en: Dismiss this notice.
sq_AL: Hidhe tej këtë shënim.

en: Dismiss this suggestion
sq_AL: Mos e merr parasysh këtë sugjerim

en: Display Type:
sq_AL: Lloj Shfaqjeje:

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
sq_AL: Shfaqni një listë të produkteve të para së fundi nga klienti.

en: Display a list of active product filters.
sq_AL: Shfaqni një listë filtrash aktivë të produkteve.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
sq_AL: Shfaqni një listë atributesh për filtrim produktesh në shitoren tuaj.

en: Display a list of recent reviews from your store.
sq_AL: Shfaqni një listë të shqyrtimeve së fundi nga shitorja juaj.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
sq_AL: Shfaqni një listë vlerësimesh me yje, për filtrim të produkteve në shitoren tuaj.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
sq_AL: Shfaqni një rrëshqitës për filtrim produktesh në shitoren tuaj sipas çmimesh.

en: Display name
sq_AL: Emër në ekran

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
sq_AL: Për shkak anësh sigurie, emri në ekran s’mund të ndryshohet në adresë email.

en: Display order for the group.
sq_AL: Shfaqni renditje për grupin.

en: Display prices during cart and checkout
sq_AL: Shfaqi çmimet gjatë parjes së shportës dhe përfundimit të blerjes

en: Display prices in the shop
sq_AL: Shfaqni çmime te shitorja

en: Display suggestions within WooCommerce
sq_AL: Shfaq sugjerime brenda WooCommerce-in

en: Display tax totals
sq_AL: Shfaq shuma tarifash

en: Display the customer shopping cart.
sq_AL: Shfaq shportën e klientit.

en: Display type
sq_AL: Shfaq llojin

en: Displayed title for the leaderboard.
sq_AL: Titull i shfaqur për tabelën e klasifikimit.

en: Displays a single product.
sq_AL: Shfaq një produkt.

en: Displays products filtered by a brand.
sq_AL: Bën shfaqje produktesh filtruar sipas një marke.

en: Displays products filtered by a category.
sq_AL: Shfaq produkte filtruar sipas një kategorie.

en: Displays products filtered by a tag.
sq_AL: Shfaq produkte filtruar sipas një etikete.

en: Displays products filtered by an attribute.
sq_AL: Shfaq produkte filtruar sipas një atributi.

en: Displays search results for your store.
sq_AL: Shfaq përfundime kërkimi për shitoren tuaj.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
sq_AL: Shfaq nëse janë aktivizuar apo jo Akte Cron WP.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
sq_AL: Shfaq nëse WordPress-i është apo jo nën Mënyrën Diagnostikim.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
sq_AL: Shfaq nëse përdor apo jo WordPress-i një fshehtinë të jashtme objektesh.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
sq_AL: Tregon nëse deklaron apo jo tema aktive mbulim për WooCommerce-in.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
sq_AL: Tregon nëse tema e tanishëm është një temë pjellë apo jo.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
sq_AL: Tregon nëse tema e tanishme është një temë me blloqe, apo një temë klasike.

en: Displays your products.
sq_AL: Shfaq produktet tuaja.

en: District
sq_AL: Distrikt

en: District of Columbia
sq_AL: Distrikti i Kolumbias

en: Diyarbakır
sq_AL: Dijarbakër

en: Djelfa
sq_AL: Gjelfa

en: Djibouti
sq_AL: Xhibuti

en: Djiboutian franc
sq_AL: Frang Xhibuti

en: Dnipropetrovshchyna
sq_AL: Dnjepropetrovsk

en: Do not allow
sq_AL: Mos e lejo

en: Do not import
sq_AL: Mos importo

en: Do the important options return expected values?
sq_AL: A përgjigjen me vlerat e pritura mundësitë e rëndësishme?

en: Do you need help with adding your first product?
sq_AL: Ju duhet ndihmë me shtimin e produktit tuaj të parë?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
sq_AL: A ju duhet më tepër informacion mbi Pajtime WooCommerce?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
sq_AL: Doni të prodhohen krejt variantet? Kjo do të krijojë një variant të ri për çdo kombinim të mundshëm atributesh variantesh (maksimumi %d për radhë).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
sq_AL: Doni të migroni nga Shopify në WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
sq_AL: Doni të shitni kurse internetorë?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
sq_AL: Doni të ruhen ndryshimet tuaja së pari? Nëse zgjidhni anulimin, të dhënat e ndryshuara do të hidhen tej.

en: Dobrich
sq_AL: Dobriç

en: Docs
sq_AL: Dokumentime

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
sq_AL: A ka produkti mundësi shtesë, përpara se të mund të shtohet te shporta?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
sq_AL: A deklaron tema mbulim të WooCommerce-it?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
sq_AL: A ka tema një kartelë woocommerce.php?

en: Does this theme have outdated templates?
sq_AL: A ka kjo temë gjedhe të vjetruara?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
sq_AL: A detyron sajti juaj përdorim të një Dëshmie SSL për transaksione?

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
sq_AL: A ka të aktivizuar API-n REST të Dikurshëm sajti juaj?

en: Dolj
sq_AL: Dolzh

en: Dominica
sq_AL: Dominika

en: Dominican Republic
sq_AL: Republika Dominikane

en: Dominican peso
sq_AL: Peso e Republikës Dominikane

en: Don't allow purchases
sq_AL: Mos lejo blerje

en: Don't charge for shipping.
sq_AL: Mos apliko pagesë dërgimi.

en: Don't charge tax
sq_AL: Mos apliko taksa

en: Dondușeni
sq_AL: Dondusheni

en: Done!
sq_AL: U bë!

en: Donechchyna
sq_AL: Doneck

en: Download | Downloads
sq_AL[0]: Shkarkim
sq_AL[1]: Shkarkime

en: Download %d
sq_AL: Shkarko %d

en: Download %d ID
sq_AL: ID shkarkimi %d

en: Download %d URL
sq_AL: URL shkarkimi %d

en: Download %d name
sq_AL: Emër shkarkimi %d

en: Download ID
sq_AL: ID Shkarkimi

en: Download ID (MD5).
sq_AL: ID Shkarkimi (MD5).

en: Download ID.
sq_AL: ID Shkarkimi.

en: Download URL
sq_AL: URL Shkarkimi

en: Download count
sq_AL: Numër shkarkimesh

en: Download expiry
sq_AL: Skadim shkarkimi

en: Download expiry days
sq_AL: Ditë skadimi shkarkimi

en: Download file URL.
sq_AL: URL shkarkimi kartele.

en: Download for support
sq_AL: Shkarkojeni për asistencën

en: Download limit
sq_AL: Kufi shkarkimi

en: Download name
sq_AL: Emër shkarkimi

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
sq_AL: Lloj shkarkimi, kjo kontroll skemën te pjesa e dukshme e shitore.

en: Download your %1$s Report: %2$s
sq_AL: Shkarkoni Raportin tuaj %1$s: %2$s

en: Download your %s Report
sq_AL: Shkarkoni Raportin tuaj %s

en: Downloadable
sq_AL: I shkarkueshëm

en: Downloadable file name.
sq_AL: Emër kartele të shkarkueshme.

en: Downloadable files
sq_AL: Kartela të shkarkueshme

en: Downloadable product ID.
sq_AL: ID produkti të shkarkueshëm.

en: Downloadable product permissions
sq_AL: Leje produktesh të shkarkueshëm

en: Downloadable products
sq_AL: Produkte të shkarkueshme

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sq_AL: Produktet e shkarkueshëm japin hyrje te një kartel, me blerjen.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sq_AL[0]: Shkarkuar %s herë
sq_AL[1]: Shkarkuar %s herë

en: Downloads
sq_AL: Shkarkime

en: Downloads remaining
sq_AL: Shkarkime të mbetura

en: Downloads require login
sq_AL: Shkarkimet lypin hyrje në llogari

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
sq_AL: Skicat e porosive krijohen kur klientët nisin procesin e përfundimit të blerjes, teksa është në punë versioni me bllok i përfundimit të porosisë.

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Skica <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Skica <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
sq_AL: Që t’i rirenditni zonat tuaja vetjake, tërhiqini dhe i lini ku doni. Kjo është radhitja sipas të cilës do të bëhet përputhje kundrejt adresës së klientit.

en: Drag and drop to set admin attribute order
sq_AL: Merrini dhe lërini ku doni, që të caktohet renditje atributesh përgjegjësi

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
sq_AL: Për të ujdisur renditje variantesh përgjegjësi, merrini dhe lërini ku doni, ose klikoni

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
sq_AL: Tërhiqni figura, ngarkoni të reja ose përzgjidhni kartela nga mediateka juaj. Për përfundimet më të mira, përdorni kartela JPEG që janë 1000 me 1000 piksela, ose më të mëdhaja. %1$sSi të përgatiten figurat?%2$s

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
sq_AL: Shpini shitjet më tej, me %1$sGoogle për WooCommerce%2$s

en: Drive sales with Google for WooCommerce
sq_AL: Shtoni shitjet, me Google për WooCommerce

en: Drochia
sq_AL: Drokia

en: Dropdown
sq_AL: Menu hapmbyll

en: Dropin Plugins
sq_AL: Shtojca <em>Dropin</em>

en: Dropins & MU plugins.
sq_AL: Shtojca <em>Dropin</em> dhe <em>Must-Use</em>.

en: Dubrovnik-Neretva County
sq_AL: Konteja Dubrovnik-Neretva

en: Dubăsari
sq_AL: Dubëshari

en: Dummy Product
sq_AL: Produkt për testim

en: Dummy Product Variation
sq_AL: Variant Produkti Për Testim

en: Duplicate
sq_AL: Përsëdyte

en: Durable glass
sq_AL: Qelq i pathyeshëm

en: Durazno
sq_AL: Durahno

en: During checkout
sq_AL: Gjatë përfundimit të blerjes

en: Dâmbovița
sq_AL: Dëmbovica

en: Düzce
sq_AL: Dyzxhe

en: Dādra and Nagar Haveli and Damān and Diu
sq_AL: Dadra dhe Nagar Haveli dhe Daman dhe Diu

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
sq_AL: Azerbajxhani Lindor

en: East Caribbean dollar
sq_AL: Dollar i Karaibeve Lindore

en: East Macedonia and Thrace
sq_AL: Maqedonia Lindore dhe Traka

en: Eastern
sq_AL: Lindore

en: Eastern Cape
sq_AL: Kepi Lindor

en: Eastern Samar
sq_AL: Samari Lindor

en: Ebonyi
sq_AL: Ebonji

en: Eclectic finds, ethical delights
sq_AL: Gjetje eklektike, kënaqësi etike

en: Ecuador
sq_AL: Ekuador

en: Edineț
sq_AL: Edinec

en: Edit
sq_AL: Përpunoni

en: Edit %s
sq_AL: Përpunojeni %s

en: Edit %s page
sq_AL: Përpunoni faqen %s

en: Edit Approved Directory
sq_AL: Përpunoni Drejtori të Miratuar

en: Edit Brand
sq_AL: Përpunoni Markë

en: Edit Coupon
sq_AL: Përpunoni Kupon

en: Edit Email
sq_AL: Përpunojeni Email-in

en: Edit Notification
sq_AL: Përpunoni Njoftim

en: Edit Order
sq_AL: Përpunoni Porosi

en: Edit Product
sq_AL: Përpunoni Produkt

en: Edit Scheduled Action
sq_AL: Përpunoni Veprim të Planifikuar

en: Edit account
sq_AL: Përpunoni llogarinë

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
sq_AL: Përpunoni dhe krijoni produkte të rinj që nga pajisja juaj celulare, me aplikacionin Woo

en: Edit attribute
sq_AL: Përpunoni atribut

en: Edit category
sq_AL: Përpunoni kategori

en: Edit coupon
sq_AL: Përpunoni kupon

en: Edit failed. Please try again.
sq_AL: Përpunimi dështoi. Ju lutemi, riprovoni.

en: Edit fee
sq_AL: Përpunoni tarifë

en: Edit item
sq_AL: Përpunojeni artikullin

en: Edit order
sq_AL: Përpunojeni porosinë

en: Edit page
sq_AL: Përpunoni faqen

en: Edit product
sq_AL: Përpunoni produkt

en: Edit product form
sq_AL: Përpunoni formular produktesh

en: Edit products on the move
sq_AL: Përpunoni produkte rrugës

en: Edit shipping
sq_AL: Përpunoni dërgim

en: Edit shipping class
sq_AL: Përpunoni klasë dërgimesh

en: Edit tag
sq_AL: Përpunoni etiketën

en: Edit this order
sq_AL: Përpunoni këtë porosi

en: Edit this review
sq_AL: Përpunojeni këtë shqyrtim

en: Education and learning
sq_AL: Edukim dhe nxënie

en: Effective monetary cost value.
sq_AL: Vlerë efektive monetare kostosh.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
sq_AL: Pagesa pa mundim nga Mollie: Jepni metoda pagesash globale dhe vendore, fillojani brenda pak minutash, dhe që mbulon gjuhën tuaj.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
sq_AL: Pranoni pa mundim në shitoren tuaj pagesa në kriptomonedha.

en: Egypt
sq_AL: Egjipt

en: Egyptian pound
sq_AL: Sterlinë egjiptiane

en: El Bayadh
sq_AL: El Bajad

en: El Callao
sq_AL: El Kalao

en: El Oued
sq_AL: El Ued

en: El Paraíso
sq_AL: El Paraiso

en: El Salvador
sq_AL: Salvador

en: El Valle
sq_AL: El Vale

en: Elazığ
sq_AL: Elazig

en: Electronics and computers
sq_AL: Elektronikë dhe kompjutera

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
sq_AL: Ngrini cilësinë e tryezës suaj me një Brokë Retro Qelqi 330ml, që shkrim në një dizajn klasik dhe qelq të përforcuar të pathyeshëm.

en: Elgeyo-Marakwet
sq_AL: Elgejo-Marakvet

en: Elías Piña
sq_AL: Elias Pinja

en: Email Address
sq_AL: Adresë Email

en: Email Template
sq_AL: Gjedhe Email-esh

en: Email address
sq_AL: Adresë email

en: Email address (optional)
sq_AL: Adresë email (në daçi)

en: Email address is invalid.
sq_AL: Adresa email është e pavlefshme.

en: Email address to receive payments
sq_AL: Adresë email për marrje pagesash

en: Email address to send the email preview to.
sq_AL: Adresë email ku të dërgohet paraparja e email-it.

en: Email address to send the order details to.
sq_AL: Adresë email ku të dërgohen hollësitë e porosisë.

en: Email address.
sq_AL: Adresë email.

en: Email background
sq_AL: Sfond email-i

en: Email content
sq_AL: Lëndë email-i

en: Email design
sq_AL: Hartim grafik email-i

en: Email heading
sq_AL: Krye email-i

en: Email heading (paid)
sq_AL: Krye email-i (e paguar)

en: Email improvements
sq_AL: Përmirësime email-i

en: Email improvements button
sq_AL: Buton “Përmirësime email-i”

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
sq_AL: Blini Tani

en: Email notifications
sq_AL: Njoftime me email

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
sq_AL: Njoftimet email të dërguara nga WooCommerce radhiten më poshtë. Klikoni mbi një email që ta formësoni.<br>%s

en: Email of the reviewer.
sq_AL: Email i shqyrtuesit.

en: Email options
sq_AL: Mundësi email-i

en: Email preview
sq_AL: Paraparje email-i

en: Email sender name cannot be empty.
sq_AL: Emri dërguesit të email-it s’mund të jetë i zbrazët.

en: Email sender options
sq_AL: Mundësi dërguesi email-i

en: Email template
sq_AL: Gjedhe email-esh

en: Email template "%1$s" sent to %2$s, via %3$s.
sq_AL: Gjedhe email “%1$s” dërguar te %2$s, përmes %3$s.

en: Email type
sq_AL: Lloj email-i

en: Email you used during checkout.
sq_AL: Email-i që përdorët gjatë pagesës.

en: Emails
sq_AL: Email-e

en: Emberá
sq_AL: Embera

en: Emergency
sq_AL: Urgjencë

en: Empty Mini-Cart Message
sq_AL: Mesazh Shportëze të Zbrazët

en: Empty Spam
sq_AL: Zbrazi Mesazhet e Padëshiruar

en: Empty Trash
sq_AL: Zbraz Hedhurinat

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
sq_AL: U morën modele të zbrazët nga PTK Pattern Store

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
sq_AL: Nga API Patterns Toolkit u mor përgjigje e zbrazët.

en: Empty the approved download directories list
sq_AL: Zbraz listë drejtorish të miratuara shkarkimesh

en: Enable
sq_AL: Aktivizoje

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sq_AL: Aktivizo te arkivi butona AJAX “Shtoje në shportë”

en: Enable Archives?
sq_AL: Të aktivizohen Arkiva?

en: Enable Autorenew
sq_AL: Aktivizo Vetërinovimin

en: Enable IPN email notifications
sq_AL: Aktivizo njoftime email IPN

en: Enable PayPal Buttons
sq_AL: Aktivizoni Butona PayPal

en: Enable PayPal Standard
sq_AL: Aktivizo PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
sq_AL: Aktivizo bankëprovë PayPal

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
sq_AL: Aktivizoni shtojcën ekskluzive të PayU-së për WooCommerce, që të filloni të pranoni pagesa në mbi 100 metoda pagesash të përdorshme në Indi, përfshi karta krediti, karta debiti, UPI, & etj!

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
sq_AL: Aktivizoni shtojcën ekskluzive të PayU-së për WooCommerce, që të filloni të pranoni pagesa në mbi 100 metoda pagesash të përdorshme në Indi, përfshi karta krediti, karta debiti, UPI, & etj!

en: Enable WooCommerce Analytics
sq_AL: Aktivizoni Analiza WooCommerce-i

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
sq_AL: Aktivizoni një metodë të shpejtë pagese, të njohur nga qindra milionë klientë aktivë Amazon anembanë botës.

en: Enable an account creation method to use this feature.
sq_AL: Që të përdorni këtë veçori, aktivizoni një metodë krijimi llogarish.

en: Enable archives?
sq_AL: Të aktivizohen arkiva?

en: Enable auto-renew
sq_AL: Aktivizo vetërinovim

en: Enable auto-renewal
sq_AL: Aktivizo vetërinovim

en: Enable bank transfer
sq_AL: Aktivizoni mandatpagesë

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
sq_AL: Që të importoni dhe eksportoni në masë rregullime, aktivizoni paketa ujdisjesh

en: Enable cash on delivery
sq_AL: Aktivizoni kundërpagesa

en: Enable check payments
sq_AL: Aktivizoni pagesa me çeqe

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
sq_AL: Aktivizo mënyrën përputhje (Njëkohësoni porosi mes depozitimit <em>High-performance</em> të porosive dhe depozitimit të postimeve WordPress).

en: Enable coupons
sq_AL: Aktivizoni kuponë

en: Enable debug mode
sq_AL: Aktivizo mënyrën diagnostikim

en: Enable for shipping methods
sq_AL: Aktivizoje për metoda dërgimi

en: Enable guest checkout (recommended)
sq_AL: Aktivizo blerje si mysafir (e rekomanduar)

en: Enable guest checkout to use this feature.
sq_AL: Aktivizo blerje si mysafir të përdorë këtë veçori.

en: Enable guided mode
sq_AL: Aktivizo mënyrën me udhërrëfyes

en: Enable log-in during checkout
sq_AL: Aktivizo hyrje në llogari gjatë përfundimit të blerjes

en: Enable logging
sq_AL: Aktivizo regjistrim

en: Enable low stock notifications
sq_AL: Aktivizoni njoftime “gjendje e pakët”

en: Enable modern email design for transactional emails
sq_AL: Aktivizoni skema grafike moderne email-i për email-e transaksionesh

en: Enable out of stock notifications
sq_AL: Aktivizoni njoftime “s’ka stok”

en: Enable product reviews
sq_AL: Aktivizoni shqyrtime produktesh

en: Enable reviews
sq_AL: Aktivizoni shqyrtime

en: Enable rule
sq_AL: Aktivizoni rregull

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
sq_AL: Aktivizo mënyrë diagnostikimi dërgimesh që të shfaqen zona dërgimi me përputhje dhe për të anashkaluar fshehtinë tarifash dërgimi.

en: Enable star rating on reviews
sq_AL: Aktivizo vlerësim me yje për shqyrtimet

en: Enable stock management
sq_AL: Aktivizoni administrim stoku

en: Enable store notice
sq_AL: Aktivizo njoftim shitoreje

en: Enable table usage
sq_AL: Aktivizo përdorim tabelash

en: Enable tax rates and calculations
sq_AL: Aktivizo tarifa tatimi dhe llogaritje

en: Enable taxes
sq_AL: Aktivizoni taksa

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
sq_AL: Aktivizo për email-e transaksionesh përpunuesin me bazë blloqe të email-eve.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sq_AL: Aktivizo llogaritës dërgimesh te faqja shportë

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
sq_AL: Aktivizoni stemë dukshmërie sajti te shtylla e përgjegjësit të WordPress-it

en: Enable the use of coupon codes
sq_AL: Aktivizo përdorimin e kodeve të kuponëve

en: Enable this email notification
sq_AL: Aktivizoje këtë njoftim me email

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
sq_AL: Aktivizojeni këtë veçori për të ndjekur dhe kredituar kanale dhe fushata që kontribuojnë te porositë në sajtin tuaj

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
sq_AL: Aktivizojeni këtë nëse doni që ky atribut të ketë arkiva produktesh te shitorja juaj.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sq_AL: Aktivizojeni këtë mundësi, nëse një produkt s’është dërguar ose s’ka kosto dërgimi

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sq_AL: Aktivizojeni këtë mundësi, nëse jepet hyrje te një kartelë e shkarkueshme gjatë blerjes së një produkti

en: Enable this option to enable stock management at variation level
sq_AL: Aktivizojeni këtë mundësi që të aktivizoni administrim stoku në shkallë variantesh

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sq_AL: Aktivizojeni këtë mundësi për të akorduar hyrje te shkarkime, kur porositë janë “duke u përpunuar”, në vend se “të plotësuara”.

en: Enable tracking
sq_AL: Aktivizo ndjekje

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
sq_AL: Aktivizoni ndjekjen e përdorimit dhe ndihmoni të përmirësohet WooCommerce-i

en: Enable/Disable
sq_AL: Aktivizoje/Çaktivizoje

en: Enable/Disable attribute archives.
sq_AL: Aktivizoni/Çaktivizoni arkiva atributesh.

en: Enabled
sq_AL: E aktivizuar

en: Enabled Features
sq_AL: Veçori të Aktivizuara

en: Enabled features.
sq_AL: Veçori të aktivizuara.

en: Enabled features:
sq_AL: Veçori të aktivizuara:

en: End date of sale price, as GMT.
sq_AL: Datë përfundimi uljesh çmimesh, në GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
sq_AL: Datë përfundimi uljesh çmimesh, në zonën kohore të sajtit.

en: End date of sale price.
sq_AL: Datë përfundimi e çmimit me ulje.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Kasa &rarr; Shtoni metodë pagese”.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Kasa &rarr; Porosi e marrë”.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Llogaria ime &rarr; Porosi”.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Llogaria ime &rarr; Shkarkime”.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Llogaria ime &rarr; Shkarkime”.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Llogaria ime &rarr; Metoda pagesash”.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Llogaria ime &rarr; Metoda pagesash”.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Llogaria ime &rarr; Porosi”.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Llogaria ime &rarr; Metoda pagesash”.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqen “Llogaria ime &rarr; Shkarkime”.

en: Endpoint for the delete payment method page.
sq_AL: Pikëmbarim për faqe metode fshirje pagese.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
sq_AL: Pikëmbarim për rregullimin faqe metoda pagese parazgjedhje.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
sq_AL: Pikëmbarim për shkaktim dalje nga llogaria. Këtë mund ta shtoni te menutë tuaja përmes një lidhje vetjake: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
sq_AL: Pikëmbarimet shtohen në fund të URL-ve të faqes tuaj për të kryer veprime të caktuara gjatë procesit të përfundimit të blerjes. Duhet të jenë unikë.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
sq_AL: Pikëmbarimet u shtohen URL-ve tuaja të faqeve për të trajtuar veprime specifike në faqe llogarish. Duhet të jenë unike dhe mund të lihen të zbrazëta për ta çaktivizuar pikëmbarimin.

en: Enforce Approved Product Download Directories
sq_AL: Detyro përdorim Drejtorish të Miratuara Produktesh Shkarkim

en: Enforce approved download directories?
sq_AL: Të detyrohet përdorim drejtorish të miratuara produktesh shkarkim?

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
sq_AL: Rritni shpejtësinë dhe sigurinë, me %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
sq_AL: Thelloni produktet tuaj

en: Enhance your store with extensions
sq_AL: Thellojeni shitoren tuaj me zgjerime

en: Enhance your store with these recommended free features.
sq_AL: Zgjerojeni shitoren tuaj me këto veçori falas të rekomanduara.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
sq_AL: Kënaquni me krejt produktet Facebook të ndërthurura në një zgjerim: gjurmim pikseli, njëkohësim katalogu, biseda, funksione shitoreje dhe blerje në Instagram (së shpejti)!

en: Enna
sq_AL: Ena

en: Enriquillo
sq_AL: Enrikijo

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
sq_AL: Sigurohuni se meta_data përjashton kyçe specifikë.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
sq_AL: Sigurohuni që grupi i përfundimeve përjashton komente përshoqëruar me ID të caktuara përdoruesish.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
sq_AL: Sigurohuni që grupi i përfundimeve përjashton ID të caktuara.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
sq_AL: Jepni marrës Bcc (ndarë me presje) për këtë email.

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
sq_AL: Jepni marrës Cc (ndarë me presje) për këtë email.

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
sq_AL: Jepni për këtë produkt një kod me vija, ose çfarëdo identifikuesi tjetër unik. Mund t’ju ndihmojë ta paraqitni këtë produkt në kanale apo tregje të tjerë.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
sq_AL: Jepni një kosto (përjashtuar taksën) ose shumë, p.sh., <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
sq_AL: Jepni një kod kuponi që të aplikohet. Zbritjet aplikohen te shuma rreshtash, para taksave.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
sq_AL: Jepni një bazë klientësh që duhet përdorur. Duhet caktuar një bazë, përndryshe WordPress-i do të përdorë parazgjedhjen.

en: Enter a different address
sq_AL: Jepni një adresë tjetër

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
sq_AL: Jepni një vlerë fikse ose përqindje që të aplikohet si tarifë.

en: Enter a name for the new attribute term:
sq_AL: Jepni një emër për termin e ri të atributit:

en: Enter a name for this tax rate.
sq_AL: Jepni një emër për këtë tarifë tatimi.

en: Enter a new password below.
sq_AL: Jepni më poshtë një fjalëkalim të ri.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
sq_AL: Jepni një numër që të caktohet sasi gjendje në shkallën e variantit. Që të aktivizohet/çaktivizohet administrim gjendjeje në shkallën e variantit, përdorni një kutizë “Të administrohet gjendje?” të variantit.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sq_AL: Jepni një tarifë tatimi (përqindje) te katër vendet dhjetore.

en: Enter a username or email address.
sq_AL: Jepni një emër përdoruesi ose një adresë email.

en: Enter a value
sq_AL: Jepni një vlerë

en: Enter a value (fixed or %)
sq_AL: Jepni një vlerë (fikse ose %)

en: Enter an optional description for this variation.
sq_AL: Jepni një përshkrim opsional për këtë variant.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
sq_AL: Jepni një shënim opsional, bashkëngjitur mesazhit të ripohimit të porosisë dërguar blerësit.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sq_AL: Jepni një shënim opsional për t’iu dërguar klientit pas blerjes.

en: Enter attachment ID or URL to an image
sq_AL: Jepni ID bashkëngjitjeje ose URL për te figurë

en: Enter cost value (%s)
sq_AL: Jepni vlerë kostoje (%s)

en: Enter customer e-mail&hellip;
sq_AL: Jepni email klienti…

en: Enter new
sq_AL: Jepni të re

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
sq_AL: Jepni mundësi zgjedhjeje për klientët, b.f., “Blu”, ose “E madhe”. Që të ndani mundësitë e ndryshme nga njëra-tjetra, përdorni “%s”.

en: Enter price (%s)
sq_AL: Jepni çmim (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
sq_AL: Jepni marrës (ndarë me presje) për këtë email. Si parazgjedhje përdoret %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
sq_AL: Jepni marrësit (ndarë me presje) që do të marrin këtë njoftim.

en: Enter sale price (%s)
sq_AL: Jepni çmim oferte (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
sq_AL: Jepni ndonjë tekst përshkrues. Përdorni “%s” që të ndani vlera të ndryshme.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sq_AL: Jepni ca tekst, ose ca atribute, përmes vlerash ndarë me vizë vertikale (|).

en: Enter the action that will trigger this webhook.
sq_AL: Jepni veprimin që do të vërë në punë këtë <em>webhook</em>.

en: Enter the external URL to the product
sq_AL: Jepni URL-në e jashtme për te produkti

en: Enter the external URL to the product.
sq_AL: Jepni URL-në e jashtme për te produkti.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sq_AL: Jepni numrin e ditëve përpara se të skadojë një lidhje shkarkimesh, ose lëreni të zbrazët.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
sq_AL: Jepni kredencialet tuaj për API PayPal që të kryhen rimbursime përmes PayPal-i. Mësoni se si hyni te <a href="%s">Kredencialet tuaja për API PayPal</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
sq_AL: Që të shihni mundësi dërgimi, jepni adresën tuaj.

en: Enter your coupon code
sq_AL: Jepni kodin e kuponit tuaj

en: Entre Ríos
sq_AL: Entre Rios

en: Environment.
sq_AL: Mjedis.

en: Epirus
sq_AL: Epir

en: Equatorial Guinea
sq_AL: Guinea Ekuatoriale

en: Eritrean nakfa
sq_AL: Nafkë Eritreje

en: Error
sq_AL: Gabim

en: Error 404
sq_AL: Gabim 404

en: Error code
sq_AL: Kod gabimi

en: Error during status transition.
sq_AL: Gabim gjatë tranzicioni gjendjeje.

en: Error getting remote image %s.
sq_AL: Gabim në marrjen e kartelës së largët %s.

en: Error message
sq_AL: Mesazh gabimi

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
sq_AL: Mesazhet e gabimeve mund të përmbajnë të dhëna me spec rreth mjedisit të shitores tuaj. Këto u duhen fshehur vizitorëve të cilëve s’u zini besë.

en: Error messages should not be shown to visitors.
sq_AL: Mesazhet e gabimeve s’u duhen shfaqur vizitorëve.

en: Error processing action %1$s: %2$s
sq_AL: Gabim në kryerjen e veprimit %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
sq_AL: Gabim gjatë kryerjes së rimbursimit. Ju lutemi, riprovoni.

en: Error saving action: %s
sq_AL: Gabim në ruajtjen e veprimit: %s

en: Error saving order ID %1$s.
sq_AL: Gabim në ruajtje ID-je porosie %1$s.

en: Error saving transient. Please try again.
sq_AL: Gabim në ruajtje tranzienti. Ju lutemi, riprovoni.

en: Error sending test email. Please try again.
sq_AL: Gabim në dërgim email provë. Ju lutemi, riprovoni.

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
sq_AL: Gabim gjatë ujdisjes së vetisë '%1$s' për porosinë %2$d: %3$s

en: Error:
sq_AL: Gabim:

en: Error: %s
sq_AL: Gabim: %s

en: Error: %s.
sq_AL: Gabim: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
sq_AL: Gabim: S’arrihet dot te URL-ja e Livrimit: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
sq_AL: Gabim: Kod përgjigjeje kthyer nga URL-ja e dorëzimit: %s

en: Error: Please type your reply text.
sq_AL: Gabim: Ju lutemi, shtypni tekstin e përgjigjes tuaj.

en: Error: Please type your review text.
sq_AL: Gabim: Ju lutemi, shkruani tekstin e shqyrtimit tuaj.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
sq_AL: Gabim: S’mund t’i përgjigjeni një shqyrtimi mbi një produkt skicë.

en: Error: non-existing attribute ID.
sq_AL: Gabim: ID atributi që s’ekziston.

en: Errors list for the step.
sq_AL: Listë gabimesh për hapin.

en: Erzincan
sq_AL: Erzinxhan

en: Escuintla
sq_AL: Eskuintla

en: Eskişehir
sq_AL: Eskishehir

en: Espaillat
sq_AL: Espajlat

en: Espírito Santo
sq_AL: Espirito Santo

en: Estado de México
sq_AL: Estado de Meksiko

en: Estelí
sq_AL: Esteli

en: Estonia
sq_AL: Estoni

en: Eswatini
sq_AL: Esuatini

en: Ethiopia
sq_AL: Etiopi

en: Ethiopian birr
sq_AL: Birr Etiopie

en: Europe
sq_AL: Evropë

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
sq_AL: Zona e Evropës = Cilido vend në Evropë = Dërgim me tarifë të sheshtë

en: European Article Number
sq_AL: Numër Evropian Artikulli

en: Every %d minutes
sq_AL: Çdo %d minuta

en: Every %s
sq_AL: Çdo %s

en: Every 15 Days
sq_AL: Çdo 15 Ditë

en: Every minute
sq_AL: Çdo minutë

en: Everywhere
sq_AL: Kudo

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
sq_AL: Shije të jashtëzakonshme, mundësi të shumta zgjedhjeje. Koleksioni i ndërtuar me kujdes i ibrikëve dhe veglash të tjera të kafesë e shndërruan kuzhinën time në një parajsë stili dhe shijeje.

en: Exclude brands
sq_AL: Përjashto marka

en: Exclude categories
sq_AL: Përjashtoni kategori

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
sq_AL: Përjashtoni nga grup përfundimesh variante produktesh me cilindo nga gjendjet.

en: Exclude products
sq_AL: Përjashtoni produkte

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
sq_AL: Përjashtoni nga grup përfundimesh produkte me cilindo nga gjendjet.

en: Exclude products with any of the types from result set.
sq_AL: Përjashto nga grup përfundimesh produkte me cilindo nga llojet.

en: Exclude sale items
sq_AL: Artikuj të përjashtuar nga shitja

en: Exclude:
sq_AL: Përjashto:

en: Excluded report order statuses
sq_AL: Gjendje porosish të përjashtuara nga raport

en: Excluding selected countries
sq_AL: Pa përfshirë vendet e përzgjedhura

en: Excluding tax
sq_AL: Pa përfshirë taksat

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
sq_AL[0]: U krye %d veprim.
sq_AL[1]: U kryen %d veprime.

en: Executing %d action | Executing %d actions
sq_AL[0]: Po kryhet %d veprim
sq_AL[1]: Po kryhen %d veprime

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
sq_AL: Produkte ekzistues që kanë përputhje ID-je ose SKU-je do të përditësohen. Produktet që s’ekzistojnë do të anashkalohen.

en: Expand
sq_AL: Zgjeroje

en: Expected Delivery
sq_AL: Dorëzim i Pritshëm

en: Expected an array of country codes.
sq_AL: Pritej një matricë kodesh vendesh.

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
sq_AL: Shijojeni muzikën tuaj si kurrë më parë, me kufjet tona Hi-Fi të brezit më të ri.

en: Experimental features
sq_AL: Veçori eksperimentale

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
sq_AL: Datë skadimi e formatuar si vvvv-mm-dd.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
sq_AL: Datë skadimi e faturës, e formatuar si vvvv-mm-dd.

en: Expired
sq_AL: Ka skaduar

en: Expired :(
sq_AL: Ka skaduar :(

en: Expired transients
sq_AL: Tranzientë të skaduar

en: Expires
sq_AL: Skadon më

en: Expires on:
sq_AL: Skadon më:

en: Expiring Soon
sq_AL: Skadon Së Shpejti

en: Expiring soon!
sq_AL: Skadon së shpejti!

en: Expiry (MM/YY)
sq_AL: Skadim (MM/YY)

en: Expiry date
sq_AL: Datë skadimi

en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
sq_AL: Eksploroni te <a href="%s">faqja e rregullimeve për Marrje vendore</a> një metodë të re të thelluar dërgimi, e cila ju lejon t’u ofroni klientëve tuaj një, ose më tepër vendndodhje marrjeje vendore.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
sq_AL: Eksploroni koleksionin tonë ekskluziv të syzeve të diellit, të punuara për ngritur më lart pamjen tuaj dhe për të mbrojtur sytë tuaj. Gjenin palën tuaj të përsosur dhe shiheni botën përmes lentesh të reja.

en: Export
sq_AL: Eksporto

en: Export CSV
sq_AL: Eksportoje si CSV

en: Export ID.
sq_AL: ID Eksporti.

en: Export Products
sq_AL: Eksporto Produkte

en: Export all categories
sq_AL: Eksportoji krejt kategoritë

en: Export all columns
sq_AL: Eksportoji krejt shtyllat

en: Export all products
sq_AL: Eksportoji krejt produktet

en: Export custom meta?
sq_AL: Të eksportohen të dhëna meta vetjake?

en: Export download URL.
sq_AL: URL shkarkimi eksportimi.

en: Export products to a CSV file
sq_AL: Eksportoji produktet në një kartelë CSV

en: Export status message.
sq_AL: Mesazh gjendjeje eksporti.

en: Export status.
sq_AL: Gjendje eksporti.

en: Extended task List
sq_AL: Listë e zgjeruar punësh

en: Extension data registered by %s
sq_AL: Të dhëna zgjerimi të regjistruara nga %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
sq_AL: Emri i zgjerimit - ky do të përdoret për të siguruar që të dhënat te kërkesa të drejtohen si duhet.

en: Extensions
sq_AL: Zgjerime

en: Extensions %s
sq_AL: Zgjerime %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
sq_AL: Zgjerimet mund të shtojnë funksione të reja te faqet tuaja të produkteve, çka e bën shitoren tuaj të dallohet prej shoqeve

en: External URL
sq_AL: URL e jashtme

en: External object cache
sq_AL: Fshehtinë e jashtme objektesh

en: External product
sq_AL: Produkt i jashtëm

en: External products cannot be backordered.
sq_AL: Produktet e jashtëm s’mund të paraporositen.

en: External products cannot be stock managed.
sq_AL: S’mund të bëhet administrim gjendjeje për produkte të jashtëm.

en: External/Affiliate product
sq_AL: Produkt i Jashtëm / i Përshoqëruar

en: Extra business extensions to install.
sq_AL: Zgjerime ekstra biznesi për instalim.

en: FTS index recreated.
sq_AL: U rikrijua treguesi FTS.

en: Facebook for WooCommerce
sq_AL: Facebook për WooCommerce

en: Facebook icon
sq_AL: Ikonë Facebook

en: Failed
sq_AL: E dështuar

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: E dështuar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të dështuara <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
sq_AL: Porosi e dështuar

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
sq_AL: Email-e porosish të dështuara dërgohen te marrës të zgjedhur, kur porosi janë shënuar si të dështuara (nëse më parë qenë në përpunim ose pezull).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sq_AL: Porositë e dështuara janë të papaguara dhe mund të jenë braktisur nga klienti. Do të shpihen te hedhurinat pas kohëzgjatjes së caktuar.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
sq_AL: S’u arrit të pastrohen krejt porositë njëherësh. Po ndërpritet.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
sq_AL: S’u arrit të lidhej me API-n Patterns Toolkit: riprovoni më vonë.

en: Failed to create FTS index on address table
sq_AL: S’u arrit të krijohej tregues FTS për tabelë adresash

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
sq_AL: S’u arrit të krijohet tregues FTS në tabelë adresash porosish. Ju lutemi, kaloni te WooCommerce > Gjendje > Mjete dhe vini në punë mjetin “Rikrijo tregues FTS Adresash Porosish”.

en: Failed to create FTS index on order item table
sq_AL: S’u arrit të krijohej tregues FTS për tabelë artikujsh porosish

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
sq_AL: S’u arrit të krijohet tregues FTS për tabelë porosish. Kjo veçori mund të përdoret vetëm kur është i aktivizuar depozitimi <em>high-performance</em> i porosive.

en: Failed to delete fulfillment.
sq_AL: S’u arri të fshihej plotësim.

en: Failed to disable the test account.
sq_AL: S’u arrit të çaktivizohet llogari testimi.

en: Failed to download the MaxMind database.
sq_AL: S’u arrit të shkarkohej bazë të dhënash MaxMind.

en: Failed to fetch dummy products.
sq_AL: S’u arrit të importoheshin produkte provë.

en: Failed to finish the KYC session.
sq_AL: S’u arrit të përfundohej sesion KYC.

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
sq_AL: S’u arrit të merren modele WooCommerce nga: “%s”

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
sq_AL[0]: S’u arrit të importohej %s produkt
sq_AL[1]: S’u arrit të importoheshin %s produkte

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
sq_AL: S’u arrit të gatitet API WC_Filesystem, teksa provohej të përditësohej bazë të dhënash Gjeolokalizimesh MaxMind.

en: Failed to initialize the test account.
sq_AL: S’u arrit të gatitej llogaria e provave.

en: Failed to insert fulfillment meta.
sq_AL: S’u arrit të futeshin elementë media plotësimi.

en: Failed to insert fulfillment.
sq_AL: S’u arrit të futej plotësim.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
sq_AL: S’u arrit të ndryshohej tregues FTS ekzistues. Ju lutemi, kaloni te WooCommerce > Gjendje > Mjete dhe vini në punë mjetin “Rikrijo tregues FTS Adresash Porosish”.

en: Failed to read fulfillment data.
sq_AL: S’u arrit të lexoheshin të dhëna plotësimi.

en: Failed to save settings: %s
sq_AL: S’u arrit të ruhen rregullime: %s

en: Failed to sign up. Please try again.
sq_AL: S’u arrit të regjistrohej. Ju lutemi, riprovoni.

en: Failed to update fulfillment meta.
sq_AL: S’u arrit të përditësohen elementë meta plotësimi.

en: Failed to update fulfillment.
sq_AL: S’u arrit të përditësohej plotësim.

en: Faiyum
sq_AL: Fajum

en: Falcón
sq_AL: Falkon

en: Falkland Islands
sq_AL: Ishujt Falkland

en: Falkland Islands pound
sq_AL: Sterlinë e Ishujve Falkland

en: Fan Favorites
sq_AL: Të parapëlqyera Nga Dashamirësit

en: Faroe Islands
sq_AL: Ishujt Faroe

en: Fars (فارس)
sq_AL: Fars

en: Fashion, apparel, and accessories
sq_AL: Modë, veshje dhe aksesorë

en: Faster future purchases
sq_AL: Blerje të ardhshme më të shpejta

en: Fatick
sq_AL: Fatik

en: Featured
sq_AL: Të zgjedhura

en: Featured product.
sq_AL: Produkt i zgjedhur.

en: Featured products
sq_AL: Produkte të zgjedhura

en: Features
sq_AL: Veçori

en: Features that are currently enabled.
sq_AL: Veçori që janë aktualisht të aktivizuara.

en: Federal Dependencies
sq_AL: Varësi Federale

en: Fee
sq_AL: Tarifë

en: Fee has already been added.
sq_AL: Tarifa është shtuar tashmë.

en: Fee lines data.
sq_AL: Të dhëna rreshtash tarifash.

en: Fee name
sq_AL: Emër tarife

en: Fee name is required.
sq_AL: Emri i tarifës është i domosdoshëm.

en: Fee name.
sq_AL: Emër tarife.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Shuma gjithsej tarife, dhënë duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Fee type
sq_AL: Lloj tarife

en: Feel free to reconnect again using the button below.
sq_AL: Mos ngurroni të rilidheni duke përdorur butonin më poshtë.

en: Fees & dimensions
sq_AL: Tarifa & përmasa

en: Fees:
sq_AL: Tarifa:

en: Fejér
sq_AL: Fejer

en: Fiji
sq_AL: Fixhi

en: Fijian dollar
sq_AL: Dollar Fixhi

en: File
sq_AL: Kartelë

en: File %d
sq_AL: Kartelë %d

en: File ID
sq_AL: ID Kartele

en: File ID.
sq_AL: ID kartele.

en: File URL
sq_AL: URL kartele

en: File URL.
sq_AL: URL Kartele.

en: File details.
sq_AL: Hollësi kartele.

en: File does not exist
sq_AL: Kartela s’ekziston

en: File download method
sq_AL: Metodë shkarkimi kartele

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
sq_AL: Kartela është e zbrazët. Ju lutemi, ngarkoni diçka që ka lëndë. Ky gabim mund të shkaktohet edhe nga ngarkime të çaktivizuara te php.ini juaj ose kur te php.ini, për post_max_size është dhënë vlerë më e vogël se sa upload_max_filesize.

en: File name
sq_AL: Emër kartele

en: File name.
sq_AL: Emër kartele.

en: File not found
sq_AL: S’u gjet kartelë

en: File path is not a valid upload path.
sq_AL: Shtegu i kartelës s’është një shteg i vlefshëm ngarkimesh.

en: File path provided for import is invalid.
sq_AL: Shtegu i dhënë për importim është i pavlefshëm.

en: File rotations:
sq_AL: Rrotullime kartelash:

en: File size
sq_AL: Madhësi kartele

en: File system (default)
sq_AL: Sistem kartelash (parazgjedhje)

en: File system settings
sq_AL: Rregullime sistemi kartelash

en: File uploaded: %s
sq_AL: Kartela u ngarkua: %s

en: File was not found.
sq_AL: Kartela s’u gjet.

en: Filename
sq_AL: Emër kartele

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
sq_AL: Kartelat mund të përmbajnë %1$stë dhëna analitike shitoreje%2$s; u gjetën raporte te drejtoria juaj e ngarkimeve - rekomandojmë të shihen dhe të fshihen çfarëdo kartelash të tilla.

en: Filling in progress (%d)
sq_AL: Plotësim në ecuri e sipër (%d)

en: Filter
sq_AL: Filtroji

en: Filter Products by Attribute
sq_AL: Filtroji Produktet sipas Atributesh

en: Filter Products by Price
sq_AL: Filtroji Produktet sipas Çmimesh

en: Filter Products by Rating
sq_AL: Filtroni Produkte sipas Vlerësimesh

en: Filter by
sq_AL: Filtroji sipas

en: Filter by IP address
sq_AL: Filtroji sipas adresash IP

en: Filter by brand
sq_AL: Filtroji sipas markash

en: Filter by category
sq_AL: Filtroji sipas kategorish

en: Filter by coupon
sq_AL: Filtroji sipas kuponësh

en: Filter by date
sq_AL: Filtroji sipas datash

en: Filter by file
sq_AL: Filtroji sipas kartelash

en: Filter by fulfillment
sq_AL: Filtroji sipas plotësimesh

en: Filter by level
sq_AL: Filtroji sipas nivelesh

en: Filter by log source
sq_AL: Filtroji sipas burimi regjistri

en: Filter by order
sq_AL: Filtroji sipas porosish

en: Filter by price
sq_AL: Filtroji sipas çmimesh

en: Filter by product
sq_AL: Filtroji sipas produktesh

en: Filter by product type
sq_AL: Filtroji sipas llojesh produktesh

en: Filter by registered customer
sq_AL: Filtroji sipas klienti të regjistruar

en: Filter by review rating
sq_AL: Filtrojini sipas vlerësimesh shqyrtimi

en: Filter by review type
sq_AL: Filtrojini sipas llojit të shqyrtimit

en: Filter by source
sq_AL: Filtroji sipas burimesh

en: Filter by stock status
sq_AL: Filtroji sipas gjendjesh stoku

en: Filter by user
sq_AL: Filtroji sipas përdoruesve

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
sq_AL: Lloj kërkimi që po kryhet, çka mund të prekë numrat. Në vlerat e vlefshme përfshihen “and” dhe “or”.

en: Filter coupons
sq_AL: Filtroni kuponë

en: Filter orders
sq_AL: Filtroni porosi

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
sq_AL: Filtroni përfundimet, kur cilado nga fushat e dhëna është e zbrazët

en: Filter product forms
sq_AL: Filtroni formularë produktesh

en: Filter products
sq_AL: Filtroni produkte

en: Filter products by maximum price
sq_AL: Filtroji produktet sipas çmimesh maksimum

en: Filter products by minimum price
sq_AL: Filtroji produktet sipas çmimesh minimum

en: Find your shade
sq_AL: Gjeni nuancën tuaj

en: Finish setting up your store
sq_AL: Përfundoni formësimin e dyqanit tuaj

en: Finish setup
sq_AL: Përfundoje ujdisjen

en: Finland
sq_AL: Finlandë

en: Firenze
sq_AL: Firence

en: First line of the address being shipped to.
sq_AL: Rreshti i parë i adresës ku po dërgohet.

en: First name
sq_AL: Emër

en: First name (optional)
sq_AL: Emër (në daçi)

en: First name.
sq_AL: Emër.

en: First order received
sq_AL: Porosia e parë e marrë

en: First page
sq_AL: Faqja e parë

en: Fixed amount
sq_AL: Sasi e fiksuar

en: Fixed amount per product
sq_AL: Sasi e fiksuar për produkt

en: Fixed cart discount
sq_AL: Zbritje shporte e fiksuar

en: Fixed product discount
sq_AL: Zbritje produkti e fiksuar

en: Flat Rate
sq_AL: Tarifë e Sheshtë

en: Flat rate
sq_AL: Tarifë e sheshtë

en: Flat rate (legacy)
sq_AL: Tarifë e sheshtë (e dikurshme)

en: Florești
sq_AL: Floreshti

en: Fluid columns:
sq_AL: Shtylla fluide:

en: Flush all logs
sq_AL: Fshiji krejt regjistrat

en: Foggia
sq_AL: Foxhia

en: Font Face installation error: %s
sq_AL: Gabim instalimi <em>Font Face</em>: %s

en: Font family
sq_AL: Familje shkronjash

[ctx: Font family name]
en: Permanent Marker
sq_AL: Piketë e Përhershme

[ctx: Font size name]
en: extra-large
sq_AL: tejet të mëdha

[ctx: Font size name]
en: large
sq_AL: të mëdha

[ctx: Font size name]
en: medium
sq_AL: mesatare

[ctx: Font size name]
en: small
sq_AL: të vogla

en: Food and drink
sq_AL: Ushqim dhe pije

en: Footer text
sq_AL: Tekst fundfaqeje

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
sq_AL: Për përfundimet më të mia, ngarkoni kartela JPEG ose PNG që janë 1000 me 1000 piksela, ose më të mëdha. Madhësi maksimum ngarkimi kartelash: %1$s.

en: For example:
sq_AL: Për shembull:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
sq_AL: Për asistencë të mëtejshme rreth bazës së WooCommerce-it, përdorni <a href="%1$s">forumin e asistencës</a>. Për ndihmë me zgjerime me pagesë shitur te WooCommerce.com, <a href="%2$s">hapni një kërkesë për asistencë te WooCommerce.com</a>.

en: For more information:
sq_AL: Për më tepër të dhëna:

en: Force HTTP when leaving the checkout
sq_AL: Detyro kalim nën HTTP, kur dilet nga kasa

en: Force SSL
sq_AL: SSL me detyrim

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
sq_AL: Përdor detyrimisht SSL (HTTPS) te faqet e përfundimit të blerjes (<a href="%s" target="_blank">lyp një Dëshmi SSL</a>).

en: Force downloads
sq_AL: Shkarkime me detyrim

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
sq_AL: Detyro marrje të dhënash të freskëta, në vend se nga fshehtina.

en: Force secure checkout
sq_AL: Detyro përfundim blerjeje të sigurt

en: Force shipping to the customer billing address
sq_AL: Detyro dërgim te adresa e faturimit të klientit

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
sq_AL: Detyrimi i shkarkimeve do t’i mbajë të fshehta URL-të, por disa shërbyes mund të kenë paqëndrueshmëri në shërbim kartelash të mëdha. Nëse mbulohet, %1$s / %2$s mund të përdoret për të shërbyer shkarkime (shërbyesi lyp %3$s).

en: Forlì-Cesena
sq_AL: Forli-Çezena

en: Format of the stat.
sq_AL: Format i statistikave.

en: Formosa
sq_AL: Formoza

en: Found %1$d updates (%2$s)
sq_AL: U gjetën %1$d përditësime (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
sq_AL[0]: U gjet %d akt i planifikuar
sq_AL[1]: U gjetën %d akte të planifikuar

en: Found a bug?
sq_AL: Gjetët një të metë?

en: Found in your order confirmation email.
sq_AL: Gjendet te email-i i ripohimit të porosisë tuaj.

en: France
sq_AL: Francë

en: Francisco Morazán
sq_AL: Fransisko Morasan

en: Free
sq_AL: Falas

en: Free Plan Available
sq_AL: Ka Plan Falas

en: Free Shipping
sq_AL: Dërgim Falas

en: Free State
sq_AL: Fri Steit

en: Free shipping
sq_AL: Dërgim falas

en: Free shipping (legacy)
sq_AL: Dërgim falas (e dikurshme)

en: Free shipping coupon
sq_AL: Kupon dërgimi falas

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
sq_AL: Dërgimi falas është një metodë speciale që mund të vihet në lojë përmes kuponësh dhe shpenzimesh minimum.

en: Free shipping platform
sq_AL: Platformë falas dërgimesh

en: Free shipping requires
sq_AL: Dërgimi falas lyp

en: Free shipping requires...
sq_AL: Dërgimi falas lyp…

en: Free!
sq_AL: Falas!

en: French Guiana
sq_AL: Guajana Frënge

en: French Polynesia
sq_AL: Polinezia Frënge

en: French Southern Territories
sq_AL: Territoret Frënge Jugore

en: Fribourg
sq_AL: Friburg

en: Friendly name for identifying this key.
sq_AL: Emër i kollajtë për identifikim të këtij kyçi.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
sq_AL: Emër i lehtë për identifikim të këtij webhook-u, si parazgjedhje, “Webhook i krijuar më %s”.

en: From %1$s to %2$s
sq_AL: Nga %1$s te %2$s

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
sq_AL: Nga çajra të marrë nga burime të qëndrueshme e deri te vazot shik, kjo shitore është një depo thesari. Më pëlqen ta di se blerjet e mia ndihmojnë për një planet më të gjelbër.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sq_AL: Që nga pulti i llogarisë tuaj mund të shihni <a href="%1$s">porosi tuajat së fundi</a>, të administroni <a href="%2$s">adresa tuajat të faturimit</a> dhe <a href="%3$s">të përpunoni fjalëkalimin dhe hollësitë e llogarisë tuaj</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sq_AL: Që nga pulti i llogarisë tuaj mund të shihni <a href="%1$s">porosi tuajat së fundi</a>, të administroni <a href="%2$s">adresa tuajat të dërgimit dhe faturimit</a> dhe <a href="%3$s">të përpunoni fjalëkalimin dhe hollësitë e llogarisë tuaj</a>.

en: Frosinone
sq_AL: Frozinone

en: Fujian / 福建
sq_AL: Fuxhian / 福建

en: Fulfillment Status
sq_AL: Gjendje Plotësimi

en: Fulfillment deleted
sq_AL: Plotësimi u fshi

en: Fulfillment not found.
sq_AL: S’u gjet plotësim.

en: Fulfillment summary
sq_AL: Përmbledhje plotësimi

en: Fulfillment updated
sq_AL: Plotësimi u përditësua

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sq_AL: Përfundim i plotë i blerjes, me pagim tani, pagim më vonë ose me pjesë. Pa numra kartash krediti, pa fjalëkalime, pa kokëçarje. <a href="%s" target="_blank">Mësoni më tepër rreth Klarna-s</a>.

en: Full name of continent.
sq_AL: Emër i plotë i kontinentit.

en: Full name of country.
sq_AL: Emër i plotë vendi.

en: Full name of currency.
sq_AL: Emër i plotë monedhe.

en: Full name of state.
sq_AL: Emër i plotë shteti.

en: Full refund email heading
sq_AL: Krye email-i rimbursimi të plotë

en: Full refund subject
sq_AL: Subjekt rimbursimi të plotë

en: Full screen image
sq_AL: Figurë sa krejt ekrani

en: Full size image URL.
sq_AL: URL figure në madhësi të plotë.

en: Fălești
sq_AL: Fëleshti

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
sq_AL: GTIN, UPC, EAN ose ISBN.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
sq_AL: GTIN, UPC, EAN, ose ISBN

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
sq_AL: GZip (gzopen) përdoret për të hapur bazë të dhënash GEOIP prej MaxMind-i.

en: Gaibandha
sq_AL: Gaibanda

en: Galați
sq_AL: Galaci

en: Galway
sq_AL: Golluei

en: Galápagos
sq_AL: Galapagos

en: Gambian dalasi
sq_AL: Dalasi i Gambias

en: Garissa
sq_AL: Garisa

en: Gateway disabled
sq_AL: Kanal i çaktivizuar

en: Gateway image.
sq_AL: Figurë kanali.

en: Gateway title.
sq_AL: Titull kanali.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
sq_AL: Grumbullimi i të dhënave të përdorimit na lejon të përmirësojmë WooCommerce-in. Shitorja juaj do të merret parasysh teksa peshojmë veçori të reja, gjykojmë mbi cilësinë e një përditësimi, apo përcaktojmë nëse ka apo jo kuptim një përmirësim. Mundeni gjithmonë të vizitoni %1$sRregullimet%3$s dhe të zgjidhni të ndalet ndarja e të dhënave me ne. %2$sLexoni më tepër%3$s se ç’të dhëna grumbullojmë.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
sq_AL: Mbledhja e të dhënave të përdorimit na lejon t’ju përshtatim funksionimin e ujdisjes së shitores, t’ju ofrojmë lëndë më me peshë dhe të ndihmojmë të bëhet WooCommerce-i më i mirë për këdo.

en: Gaziantep
sq_AL: Gaziadep

en: General
sq_AL: Të përgjithshme

en: General Email
sq_AL: Email i Përgjithshëm

en: General options
sq_AL: Mundësi të përgjithshme

en: Generate API key
sq_AL: Prodhoni Kyç API

en: Generate CSV
sq_AL: Prodho CSV

en: Generate coupon code
sq_AL: Prodho kod kuponi

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
sq_AL: Prodhoni klientët tuaj kuponë dinamikë të personalizuar për klientë, të cilët rrisin shkallën e blerjes.

en: Generate variations
sq_AL: Prodho variante

en: Generated at
sq_AL: Prodhuar më

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
sq_AL: Metoda të rëndomta shtimi/përditësimi/marrjeje s’duhen përdorur për të dhëna të brendshme meta, përfshi “%s”. Përdorni <em>getters</em> dhe <em>setters</em>.

en: Geneva
sq_AL: Gjenevë

en: Genova
sq_AL: Xhenova

en: Geolocate
sq_AL: Gjeolokalizoje

en: Geolocate (with page caching support)
sq_AL: Gjeolokalizoje (me mbulim ruajtjeje faqesh në fshehtinë)

en: Geolocation enabled?
sq_AL: A është i aktivizuar gjeolokalizimi?

en: Geolocation has not been configured.
sq_AL: Gjeolokalizimi s’është formësuar.

en: Georgia
sq_AL: Gjeorgjia

en: Georgian lari
sq_AL: Lari Gjeorgjie

en: Germany
sq_AL: Gjermani

en: Get Product
sq_AL: Merrni Produkt

en: Get Started
sq_AL: Fillojani

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
sq_AL: Merrni një sinjalizim, nëse shitorja juaj është jashtë pune qoftë edhe për pak minuta.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
sq_AL: Përfitoni automatizim taksash shitjeje, me %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
sq_AL: Përfitoni vlera të automatizuar taksash, me Taksa WooCommerce-i

en: Get backups
sq_AL: Merrni kopjeruajtje

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
sq_AL: <em>Get cart</em> s’duhet thirrur para wp_loaded action.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
sq_AL: Dilni në ballë të blerësve dhe udhëhiqni trafikun, që kështu të mund të rrisni biznesin tuaj, me Fushata të Mençura Blerjesh dhe reklamim falas.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
sq_AL: Merrni fakte se si po ecën shitorja juaj, përfshi shitje gjithsej, produkte kryesuese, etj.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
sq_AL: Merrni njoftime rreth veprimtarisë në shitore, përfshi porosi të reja dhe shqyrtime produktesh, drejt e në pajisjet tuaja celulare, përmes aplikacionit Woo.

en: Get paid with WooPayments
sq_AL: Përfitoni pagesa përmes WooPayments

en: Get ready to start selling
sq_AL: Bëhuni gati të filloni të shisni

en: Get real-time order alerts anywhere
sq_AL: Merrni sinjalizime të atypëratyshme mbi porositë, kudo

en: Get started
sq_AL: Fillojani

en: Get system report
sq_AL: Merrni raport mbi sistemin

en: Get the basics
sq_AL: Merrni bazat

en: Get the free WooCommerce mobile app
sq_AL: Merrni aplikacionin WooCommerce falas për celular

en: Get the value of an individual field.
sq_AL: Merr vlerën e një fushe individuale.

en: Get your API credentials from PayPal.
sq_AL: Merrni nga PayPal-i kredencialet tuaja për API-n.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
sq_AL: Merrni disqet tuaj vinil me çmime që thyejnë rekorde.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
sq_AL: Nxirrini produktet tuaj para përdoruesve të Pinterest-it që kërkojnë për ide dhe gjëra për të blerë.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
sq_AL: Kijini produktet tuaja para përdoruesve të Pinterest-it që kërkojnë për ide dhe gjëra për të blerë. Fillojani me Pinterest-in dhe bëjeni të shfletueshëm krejt katalogun e produkteve tuaja.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
sq_AL: Vërini produktet tuaja para një publiku tejet të angazhuar.

en: Get your products shipped
sq_AL: Dërgoni produktet tuaja

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
sq_AL: Ujdiseni dhe vëreni në punë shitoren tuaj më shpejt, me hapat tanë të rinj dhe të përmirësuar të ujdisjes

en: Ghana
sq_AL: Ganë

en: Ghana cedi
sq_AL: Cedi Gane

en: Gharbia
sq_AL: Garbia

en: Ghardaïa
sq_AL: Gardaia

en: Ghazvin (قزوین)
sq_AL: Gazvin

en: Gibraltar
sq_AL: Gjibraltar

en: Gibraltar pound
sq_AL: Sterlinë Gjibraltari

en: Gilan (گیلان)
sq_AL: Gilan

en: Girona
sq_AL: Zhirona

en: Gisborne
sq_AL: Gisborn

en: GitHub project
sq_AL: Projekti në Github

en: Giurgiu
sq_AL: Gjurgju

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
sq_AL: Jepini cilitdo klienti një artikull falas, përmes kodi kuponi.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
sq_AL: Jepuni klientëve tuaj fuqinë të paguajnë më vonë, pa interes dhe shihni se si shtohen shitjet tuaja.

en: Give your shipping class a name for easy identification
sq_AL: Jepini klasës tuaj të dërgimit një emër, për identifikim të kollajntë

en: Give your shoppers additional ways to pay.
sq_AL: Jepuni klientëve tuaj rrugë zgjedhje shtesë për mënyra pagimi.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
sq_AL: Jepini zonës tuaj një emër! P.sh., Vendore, ose Mbarëbotërore.

en: Global Trade Item Number
sq_AL: Numër Global Tregtie Për Artikullin

en: Glodeni
sq_AL: Gloden

en: Go
sq_AL: Shko

en: Go back
sq_AL: Shko mbrapsh

en: Go shopping
sq_AL: Shkoni e blini

en: Go to Variations
sq_AL: Kalon te Variante

en: Go to category
sq_AL: Shko te kategoria

en: Go to checkout
sq_AL: Kaloni te kasa

en: Go to shop
sq_AL: Kaloni te shitorja

en: Go to the first page
sq_AL: Kalo te faqja e parë

en: Go to the last page
sq_AL: Kalo te faqja e fundit

en: Go to the next page
sq_AL: Kalo te faqja pasuese

en: Go to the previous page
sq_AL: Kalo te faqja e mëparshme

en: Goiás
sq_AL: Goias

en: Golestan (گلستان)
sq_AL: Golestan

en: Good
sq_AL: I mirë

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
sq_AL: Lajme të mbara! Taksa WooCommerce mund të automatizojnë për ju llogaritje taksash shitjesh.

en: Good things are heading your way!
sq_AL: Po ju vijnë gjëra të mbara!

en: Google for WooCommerce
sq_AL: Google për WooCommerce

en: Gopalganj
sq_AL: Gopalganxh

en: Gorizia
sq_AL: Goricia

en: Gorj
sq_AL: Gorzh

en: Grams
sq_AL: Gramë

en: Grand Bassa
sq_AL: Grand Basa

en: Grand Cape Mount
sq_AL: Grand Kejp Maunt

en: Grand total.
sq_AL: Shumë e përgjithshme.

en: Grant access
sq_AL: Akordoji hyrje

en: Grant access to downloadable products after payment
sq_AL: Akordo hyrje te produkte të shkarkueshëm pas pagimi

en: Graubünden
sq_AL: Graubunden

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
sq_AL: Lajme të mira fort! Porosia juaj është marrë dhe te adresa juaj email do të dërgohet një ripohim.

en: Great things are coming soon
sq_AL: Së shpejti vijnë gjëra të forta

en: Great things are on the horizon
sq_AL: Gjëra të lezetshme po shfaqen në horizont

en: Greater Accra
sq_AL: Akra e Madhe

en: Greece
sq_AL: Greqi

en: Greenland
sq_AL: Groenlandë

en: Gross sales
sq_AL: Shitje Bruto

en: Gross sales amount
sq_AL: Sasia shitjesh bruto

en: Gross sales in the period.
sq_AL: Shitje bruto gjatë periudhës.

en: Gross sales.
sq_AL: Shitje Bruto.

en: Grosseto
sq_AL: Groseto

en: Group
sq_AL: Grup

en: Group description.
sq_AL: Përshkrim grupi.

en: Group title.
sq_AL: Titull grupi.

en: Group type.
sq_AL: Lloj grupi.

en: Grouped product
sq_AL: Produkt i grupuar

en: Grouped products
sq_AL: Produkte të grupuar

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
sq_AL: Shtoni dhe mbani klientë me email, SMS, automatizime dhe një pamje të konsoliduar të ndërveprimeve të klientëve.

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
sq_AL: Shtoni dhe mbajini klientët, me automatizim marketingu me email dhe SMS të mençur, me ndikim dhe një pamje të konsoliduar ndërveprimesh klientësh.

en: Grow your business
sq_AL: Fuqizoni biznesin tuaj

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
sq_AL: Fuqizoni biznesin tuaj në Pinterest! Përdoreni këtë shtojcë zyrtare për t’u lejuar blerësve të “Pin” produkte, teksa shfletojnë në shitoren tuaj, për të ndjekur shndërrime vizitorësh në klientë dhe për të reklamuar në Pinterest.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
sq_AL: Fuqizoni biznesin tuaj me Facebook dhe Instagram

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
sq_AL: Shtoni shitjet tuaja internetore duke promovuar produktet tuaja në TikTok për më tepër se një miliard përdorues aktivë nga anembanë bota.

en: Grow your store
sq_AL: Fuqizoni shitoren tuaj

en: Guadalajara
sq_AL: Guadalahara

en: Guadeloupe
sq_AL: Guadalupë

en: Guainía
sq_AL: Guainia

en: Guairá
sq_AL: Guaira

en: Guanacaste
sq_AL: Guanakaste

en: Guanajuato
sq_AL: Guanahuato

en: Guatemala
sq_AL: Guatemalë

en: Guatemalan quetzal
sq_AL: Kecal Guatemale

en: Guayas
sq_AL: Guajas

en: Guelma
sq_AL: Kalima

en: Guernsey
sq_AL: Gërnzi

en: Guernsey pound
sq_AL: Sterlinë e Gërnzit

en: Guest
sq_AL: Mysafir

en: Guest orders
sq_AL: Porosi mysafirësh

en: Guest sales
sq_AL: Shitje prej mysafirësh

en: Guinea
sq_AL: Guine

en: Guinea-Bissau
sq_AL: Guine Bisau

en: Guinean franc
sq_AL: Frang Guineje

en: Guna Yala
sq_AL: Guna Jala

en: Guyana
sq_AL: Guajana

en: Guyanese dollar
sq_AL: Dollar Guajane

en: Guárico
sq_AL: Guariko

en: Győr-Moson-Sopron
sq_AL: Gjor-Moson-Sopron

en: Gümüşhane
sq_AL: Gymyshhane

en: HPOS cleanup
sq_AL: Spastrim HPOS

en: HPOS could not be disabled.
sq_AL: HPOS s’mund të çaktivizohej.

en: HPOS could not be enabled.
sq_AL: HPOS s’u aktivizua dot.

en: HPOS data sync enabled:
sq_AL: Njëkohësim të dhënash HPOS i aktivizuar:

en: HPOS disabled.
sq_AL: HPOS e çaktivizuar.

en: HPOS enabled.
sq_AL: HPOS i aktivizuar.

en: HPOS enabled:
sq_AL: HPOS i aktivizuar:

en: HPOS enabled?: %s
sq_AL: A është i aktivizuar HPOS-i?: %s

en: HPOS is already disabled.
sq_AL: HPOS është e çaktivizuar tashmë.

en: HPOS is already enabled.
sq_AL: HPOS është i aktivizuar tashmë.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
sq_AL: Kontrollet paraprake për HPOS dështuan, ju lutemi, shihni gabimet më sipër

en: HPOS tables do not exist.
sq_AL: S’ekzistojnë tabela HPOS.

en: HTML description of the resource.
sq_AL: Përshkrim HTML i burimit.

en: HTML template
sq_AL: Gjedhe HTML

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
sq_AL: Email-et HTML/Me Disa Pjesë përdorin DOMDocument për të prodhuar CSS të brendshme në gjedhet.

en: HTTPS is required for MCP requests.
sq_AL: Për kërkesa MCP, HTTP-ja është e domosdoshme.

en: Habiganj
sq_AL: Habiganxh

en: Haitian gourde
sq_AL: Gurdë Haiti

en: Hajdú-Bihar
sq_AL: Haxhu-Bihar

en: Hakkari
sq_AL: Hakari

en: Hamadan (همدان)
sq_AL: Hamadan

en: Handler
sq_AL: Trajtues

en: Handmade gifts
sq_AL: Dhurata të punuara me dorë

en: Hard crop?
sq_AL: Të qethet faktikisht?

en: Harghita
sq_AL: Hargita

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
sq_AL: Mblidhni të dhëna nga WooCommerce-i që të rritni biznesin tuaj. Administroni ardhje klientësh, klientë dhe segmente, përmes automatizimi, kuotash, faturimesh dhe marketingu me email. Bëjeni gati shitoren tuaj, me CRM.

en: Haryana
sq_AL: Harjana

en: Hatay
sq_AL: Hataj

en: Hato Mayor
sq_AL: Hato Major

en: Have a coupon?
sq_AL: Keni kupon?

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
sq_AL: Keni një llogari me ne? %1$sQë të shihni hollësitë e porosisë tuaj, bëni hyrjen në të që këtu%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
sq_AL: Keni një llogari me ne? Që të shihni porosinë tuaj, %1$sbëni hyrjen në të që këtu%2$s.

en: Have an existing store?
sq_AL: Keni një dyqan ekzistues?

en: Hawaii
sq_AL: Havai

en: Hawke’s Bay
sq_AL: Hoks Bej

en: Header alignment
sq_AL: Drejtim kryesh

en: Headers already sent when generating download error message.
sq_AL: Krye të dërguar tashmë kur prodhohej mesazh gabimi shkarkimi.

en: Heading & text
sq_AL: Krye & tekst

en: Health and beauty
sq_AL: Shëndet dhe bukuri

en: Heard Island and McDonald Islands
sq_AL: Ishulli Hërd dhe ishujt MkDonalds

en: Height
sq_AL: Lartësi

en: Height (%s)
sq_AL: Lartësi (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
sq_AL: Tungjatjeta %1$s (S’jeni %1$s? <a href="%2$s">Dilni</a>)

en: Help &amp; Support
sq_AL: Ndihmë &amp; Asistencë

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
sq_AL: Ndihmoni të përmirësohet WooCommerce-i, duke aktivizuar ndjekjen e përdorimit

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
sq_AL: Ndihmojini klientët ta gjejnë këtë produkt, duke i caktuar kategori, duke shtuar hollësi shtesë dhe duke administruar dukshmërinë e tij në shitore dhe kanale të tjerë.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
sq_AL: Ndihmoni të përmirësohet WooCommerce-i, përmes ndjekjeje përdorimi

en: Here are the details of your order placed on %s:
sq_AL: Ja hollësitë e porosisë tuaj të bërë në %s:

en: Heredia
sq_AL: Eredia

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
sq_AL: Ja një kujtues se ç’bletë:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
sq_AL: Ja se ç’porositët, për t’jua kujtuar:

en: Hesse
sq_AL: Hesen

en: Heves
sq_AL: Hevesh

en: Hi %s,
sq_AL: Njatjeta %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sq_AL: Njatjeta! Ngarkoni një kartelë CSV që përmban tarifa tatimi, që të importohet lëndë në shitoren tuaj. Zgjidhni për ngarkim një kartelë .cvs, dhe mandej klikoni mbi “Ngarkoje kartelën dhe importoje”.

en: Hi there,
sq_AL: Njatjeta,

en: Hi,
sq_AL: Njatjeta,

en: Hidden
sq_AL: I fshehur

en: Hide Price
sq_AL: Fshihe Çmimin

en: Hide advanced options
sq_AL: Fshihi mundësitë e mëtejshme

en: Hide context
sq_AL: Fshihe kontekstin

en: Hide details
sq_AL: Fshihi hollësitë

en: Hide empty brands:
sq_AL: Fshihi markat e zbrazëta:

en: Hide empty categories
sq_AL: Fshihi kategoritë e zbrazëta

en: Hide errors from visitors
sq_AL: Fshihua vizitorëve gabimet

en: Hide errors from visitors?
sq_AL: T’u fshihen vizitorëve gabimet?

en: Hide free products
sq_AL: Fshihi produktet falas

en: Hide from search results
sq_AL: Fshihe prej përfundimesh kërkimi

en: Hide if cart is empty
sq_AL: Fshihe, nëse shporta është e zbrazët

en: Hide in product catalog
sq_AL: Fshihe te katalog produktesh

en: Hide out of stock items from the catalog
sq_AL: Fshih te katalogu produkte që s’kanë stok

en: Hide password
sq_AL: Fshihe fjalëkalimin

en: Hide shipping costs until an address is entered
sq_AL: Fshihi kostot e dërgimit, deri sa të jepet një adresë

en: Hide template
sq_AL: Fshihe gjedhen

en: High-Performance order storage
sq_AL: Depozitim <em>High-Performance</em> porosish

en: High-performance order storage (recommended)
sq_AL: Depozitim <em>high-performance</em> i porosive (i rekomanduar)

en: Highlight required fields with an asterisk
sq_AL: Nxirri në pah fushat e domosdoshme përmes një yllthi

en: Highly discounted shipping rates
sq_AL: Tarifa dërgimi me ulje të konsiderueshme çmimi

en: Higüamo
sq_AL: Higuamo

en: Himachal Pradesh
sq_AL: Himaçal Pradesh

en: Hokkaido
sq_AL: Hokaido

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sq_AL: Mbaj stok (për pagesa të papaguara) për x minuta. Kur mbërrihet në këtë kufi, porosia pezull do të anulohet. Për ta çaktivizuar, lëreni të zbrazët.

en: Hold stock (minutes)
sq_AL: Mbajtje stoku (minuta)

en: Holiday Sale
sq_AL: Ulje Çmimesh Me Rast Festash

en: Homa Bay
sq_AL: Gjiri Homa

en: Home
sq_AL: Kreu

en: Home URL.
sq_AL: URL kreu.

en: Home decor
sq_AL: Zbukurim shtëpish

en: Home, furniture, and garden
sq_AL: Shtëpi, mobilie dhe kopsht

en: Homepage
sq_AL: Faqe hyrëse

en: Homepage URL
sq_AL: URL e faqes hyrëse

en: Homepage created
sq_AL: Faqja hyrëse u krijua

en: Honduran lempira
sq_AL: Lempira Hondurasi

en: Hong Kong Island
sq_AL: Ishulli Hong Kong

en: Hong Kong dollar
sq_AL: Dollar Hong-Kongu

en: Hook
sq_AL: <em>Hook</em>

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
sq_AL: Shpresojmë që të rikthehen së shpejti. Lexoni më tepër rreth <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">diagnostikimit të pagesave të dështuara</a>.

en: Hormozgan (هرمزگان)
sq_AL: Hormozgan

en: Houaphanh
sq_AL: Huapan

en: House number and street name
sq_AL: Emër rruge dhe numër banese

en: How easy was it to add a product attribute?
sq_AL: Sa e lehtë qe të shtonit një atribut produkti?

en: How easy was it to add a product tag?
sq_AL: Sa e lehtë qe të shtonit një etiketë produkti?

en: How easy was it to add product category?
sq_AL: Sa e lehtë qe të shtonit një kategori produkti?

en: How easy was it to edit your product?
sq_AL: Sa e lehtë qe të përpunonit produktin tuaj?

en: How easy was it to import products?
sq_AL: Sa e lehtë qe të importonit produkte?

en: How easy was it to update an order?
sq_AL: Sa e lehtë qe të përditësonit një porosi?

en: How easy was it to update your settings?
sq_AL: Sa e lehtë qe të përditësonit rregullimet tuaja?

en: How easy was it to use search?
sq_AL: Sa e lehtë qe të përdorej kërkimi?

en: How log entries are being stored.
sq_AL: Si depozitohen zëra regjistrash.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
sq_AL: Sa ditë të mbahen zëra regjistrash, para se të fshihen në mënyrë të automatizuar.

en: How many notes in the database?
sq_AL: Sa shënime te baza e të dhënave?

en: How many products should be shown per row?
sq_AL: Sa produkte duhen shfaqur për rresht?

en: How many rows of products should be shown per page?
sq_AL: Sa rreshta produktesh duhen shfaqur për faqe?

en: How many times the coupon can be used in total.
sq_AL: Sa herë mund të përdoret kuponi gjithsej.

en: How many times the coupon can be used per customer.
sq_AL: Sa herë mund të përdoret kuponi gjithsej për klient.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sq_AL: Sa herë mund të përdoret kuponi gjithsej, para se të jetë i papërdorshëm më.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
sq_AL: Sa herë mund të përdoret ky kupon nga një përdorues individual. Për blerës mysafirë përdoret email faturimi, ndërsa ID përdoruesi për përdorues që kanë bërë hyrjen në llogaritë e tyre.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
sq_AL: Si duhen renditur, si parazgjedhje, produktet te katalogu?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
sq_AL: Si renditen, si parazgjedhje, termat në këtë atribut.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
sq_AL: Si duhet të kontrollohet sasia e këtij artikulli, për shembull, çfarëdo kufijsh në fuqi.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
sq_AL: Si të migrohet nga Magento në WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
sq_AL: Si të njehsohen tarifa livrimi

en: How to customize your product catalog
sq_AL: Si të përshtatni katalogun tuaj të produkteve

en: How to update your database table prefix
sq_AL: Si të përditësohet parashtesa e tabelës tuaj të bazës së të dhënave

en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
sq_AL: Njatjeta %1$s,
    
    Kanali i pagesave “%2$s” sapo u aktivizua në këtë sajt:
    %3$s
    
    Nëse kjo qe e qëllimshme, mund ta shpërfillni dhe fshini këtë email. 
    
    Nëse s’e aktivizuat ju këtë kanal pagesash, ju lutemi, bëni hyrjen te sajti juaj dhe shihni mundësinë e çaktivizimit të tij këtu:
    %4$s
    
    Ky email është dërguar për %5$s
    
    Të fala,
    Tërë ne te %6$s
    %7$s

en: Howland Island
sq_AL: Ishulli Houland

en: Huancavelica
sq_AL: Uankavelika

en: Huesca
sq_AL: Hueska

en: Human readable label for the stat.
sq_AL: Një etiketë e lexueshme nga njeriu për statistikat.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
sq_AL: Etiketë segmenti e lexueshme nga syri njerëzor, emër produkti ose varianti.

en: Hungarian forint
sq_AL: Fiorinë Hungarie

en: Hungary
sq_AL: Hungari

en: Huánuco
sq_AL: Huanuko

en: Huíla
sq_AL: Huila

en: Hyogo
sq_AL: Hiogo

en: Hîncești
sq_AL: Hinceshti

en: I don't know how to get a date from a %s
sq_AL: S’di si të marr një datë nga një %s

en: I have read and agree to the website %s
sq_AL: I kam lexuar dhe pajtohem me %s e sajtit

en: I plan to sell both physical and digital products
sq_AL: Kam në plan të shes si gjëra materiale, ashtu edhe dixhitale

en: I plan to sell digital products
sq_AL: Kam në plan të shes produkte dixhitale

en: I plan to sell physical products
sq_AL: Kam në plan të shes produkte materiale

en: I will also be selling products or services in person.
sq_AL: Do të shes produkte ose shërbime në rrugën klasike.

en: ID is invalid.
sq_AL: ID-ja është e pavlefshme.

en: ID of parent grouping.
sq_AL: ID e grupimit mëmë.

en: ID of the note record.
sq_AL: ID e zërit të shënimit.

en: ID of the parent product, if applicable.
sq_AL: ID e produktit mëmë, në pastë.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
sq_AL: ID-ja e metodës së dërgimit që furnizoi tarifën.

en: ID of the shipping rate.
sq_AL: ID tarife dërgimi.

en: ID to reassign posts to.
sq_AL: ID të cilit t’i ripërshoqërohen postimet.

en: IDs for settings sub groups.
sq_AL: ID-ra për nëngrupe rregullimesh.

en: IP Address
sq_AL: Adresë IP

en: IP address
sq_AL: Adresë IP

en: IP address for the downloader.
sq_AL: Adresë IP për shkarkuesin.

en: IP address.
sq_AL: Adresë IP.

en: IPN email notifications
sq_AL: Njoftime IPN me email

en: IPN payment completed
sq_AL: Pagesa IPN u plotësua

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
sq_AL: Kod ISO për vendin e adresës ku po dërgohet.

en: ISO code of the country.
sq_AL: Kod ISO i vendit.

en: ISO code or name of the state, province or district.
sq_AL: Kod ISO ose emër i shtetit, provincës ose qarkut.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
sq_AL: Kod ISO, ose emër, për shtetin, provincën, ose distriktin e adresës ku po dërgohet.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
sq_AL: Kod vendi në formatin ISO3166 alpha-2.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
sq_AL: Kod vendi ISO3166 alpha-2. Si parazgjedhje vihet si vendi ku ndodhet instalimi WooCommerce.

en: ISO4217 currency code.
sq_AL: Kod ISO4217 monedhe.

en: Ialomița
sq_AL: Jalomica

en: Ialoveni
sq_AL: Jaloven

en: Iași
sq_AL: Jash

en: Ica
sq_AL: Ika

en: Iceland
sq_AL: Islandë

en: Icelandic kr&oacute;na
sq_AL: Koronë Islandeze

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sq_AL: Nëse COD është i passhëm vetëm për disa metoda, ujdiseni këtu. Lëreni të zbrazët që të aktivizohet për krejt metodat.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
sq_AL: Nëse është përcaktuar kosto, kjo kontroll nëse aplikohen taksa mbi atë kosto.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
sq_AL: Nëse i vihet shenjë, dërgimi falas do të jetë i mundshëm bazuar në vlerën e porosisë para zbritjes.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
sq_AL: Në u aktivizoftë, kjo metodë do të shfaqet te përfundim blerjeje bazuar në bllok.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
sq_AL: Në u aktivizoftë, ky tekst do të shfaqet gjithandej sajtit. Mund ta përdorni për t’u shfaqur vizitorëve veprimtari ose promovime!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
sq_AL: Nëse administrohet stoku, kjo kontrollon nëse lejohen paraporositje.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
sq_AL: Nëse administrohet stok, kjo kontrollon nëse lejohen apo jo paraporosi. Nëse është e aktivizuar, sasia gjendje mund të shkojë nën 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
sq_AL: Nëse kërkohet, llogarit numra termash atributesh për produkte te koleksioni.

en: If requested, calculates taxonomy term counts for products in the collection.
sq_AL: Nëse kërkohet, bën njehsim numrash termash klasifikimesh për produkte te koleksioni.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
sq_AL: Nëse përzgjidhet mundësia “Fshije krejt lëndën”, webhook-et WooCommerce e prekura prej kësaj <b>nuk</b> do të fshihen dhe do t’i përshoqërohen përdoruesit me ID 0.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
sq_AL: Nëse është përzgjedhur metoda “Detyro Shkarkime”, apo ajo “X-Accel-Redirect/X-Sendfile”, por s’funksionon, sistemi do të përdorë metodën “Ridrejtoje”, si zgjidhje të fundit. Për më tepër hollësi, <a href="%1$s">shihni këtë udhërrëfyes</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
sq_AL: Nëse pagesa qe rimbursuar përmes API-t.

en: If the product is downloadable.
sq_AL: Nëse produkti është i shkarkueshëm.

en: If the product is virtual.
sq_AL: Nëse produkti është virtual.

en: If the quantity is editable or fixed.
sq_AL: Nëse sasia është e përpunueshme, apo e fiksuar.

en: If the variation is downloadable.
sq_AL: Nëse varianti është i shkarkueshëm.

en: If the variation is virtual.
sq_AL: Nëse varianti është virtual.

en: If the variation is visible.
sq_AL: Nëse ndryshimi është i dukshëm.

en: If this attribute has term archive pages.
sq_AL: Nëse ky atribut ka faqe arkivi termash.

en: If this is a default attribute
sq_AL: Nëse ky është një atribut parazgjedhje

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
sq_AL: Nëse caktohet <em>true</em> nëse metoda e dërgimit falas lyp një kupon, ky kupon do të bëjë të mundur dërgim falas.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
sq_AL: Nëse vihet “true”, njehson numra vlerësimi për produkte te koleksioni.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
sq_AL: Nëse vihet “true”, njehson numra stoku për produkte te koleksioni.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
sq_AL: Nëse caktohet “true”, përllogarit çmimet minimum dhe maksimum produktesh për koleksionin.

en: If true, empty terms will not be returned.
sq_AL: Në qoftë <em>true</em>, termat e zbrazët s’do të jenë pjesë e përgjigjes.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
sq_AL: Nëse zgjidhet <em>true</em>, vetëm një copë e këtij produkti lejohet për blerje në një porosi.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
sq_AL: Nëse caktohet <em>true</em>, kuponi mund të përdoret vetëm individualisht. Kuponë të tjerë të përdorur do të hiqen prej shportës.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
sq_AL: Në u vëntë si “true”, vlera efektive është vlera bazë nga produkti mëmë, plus vlerën e përkufizuar; në u vëntë “false”, vlera e përkufizuar është vlera efektive përfundimtare.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
sq_AL: Nëse caktohet <em>true</em>, shënimi do t’u shfaqet klientëve dhe ata do të njoftohen. Nëse caktohet <em>false</em>, shënimi do të jetë vetëm për referencë e përgjegjësit.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
sq_AL: Nëse caktohet <em>true</em>, ky kupon s’do të aplikohet mbi artikuj që kanë çmime me ulje.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
sq_AL: Nëse caktohet <em>true</em>, ky shënim do t’i atribuohet përdoruesit të tanishëm. Nëse caktohet <em>false</em>, shënimi do t’i atribuohet sistemit.

en: If unchecked, customers will need to set a username during account creation.
sq_AL: Në u lëndë pa shenjë, klientëve do t’u duhet të caktojnë një emër përdoruesi gjatë krijimit të llogarisë.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
sq_AL: Nëse po e ndryshoni WooCommerce në një temë mëmë që s’e montuat ju personalisht, këshillojmë përdorimin e një teme pjellë. Shihni: <a href="%s" target="_blank">Si të krijohet një temë pjellë</a>

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
sq_AL: Nëse përdorni metodë shkarkimi X-Accel-Redirect tok me shërbyes NGINX, sigurohuni që keni aplikuar rregullimet ashtu siç përshkruhet në udhërrëfyesin <a href='%s'>Trajtim Produktesh Dixhitalë/Të shkarkueshëm</a>.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
sq_AL: Nëse kopjuat një kartelë gjedhe për të ndryshuar diçka, do t’ju duhet të kopjoni versionin e ri të gjedhes dhe të riaplikoni ndryshimet tuaja.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
sq_AL: Nëse krijoni një llogari, do të depozitojmë emrin tuaj, adresën, email-in dhe numrin e telefonit, të cilat do të përdoren për të plotësuar hapin e përfundimit të blerjes gjatë porosish të ardhshme.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sq_AL: Nëse përcaktoni një faqe “Kushte”, klientit do t’i kërkohet nëse i pranon, gjatë përfundimit të blerjes.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
sq_AL: Nëse s’e bëtë këtë kërkesë, thjesht shpërfilleni këtë email. Nëse do të doni të vazhdohej:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
sq_AL: Nëse këtë kërkesë s’e bëtë ju, thjesht shpërfilleni këtë email. Nëse doni të vazhdohet, ricaktoni fjalëkalimin tuaj përmes lidhjes më poshtë:

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
sq_AL: Nëse s’keni një fjalëkalim aplikacioni (jo fjalëkalimin e llogarisë tuaj), prodhoni një fjalëkalim që nga %s

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
sq_AL: Nëse gjeni një të metë brenda bazës së WooCommerce-it, mund të krijoni një çështje përmes <a href="%1$s">çështjesh në Github</a>. Përpara se të parashtroni raportimin tuaj, sigurohuni se keni lexuar <a href="%2$s">udhërrëfyesin për dhënie ndihmese</a>. Që të na ndihmoni të zgjidhim çështjen tuaj, ju lutemi, jepni sa më tepër përshkrim që mundet dhe përfshini <a href="%3$s">raportin e gjendjes së sistemit tuaj</a>.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sq_AL: Nëse keni blerë te ne më parë, ju lutemi, jepni më poshtë hollësitë tuaja. Nëse jeni një klient i ri, ju lutemi, vazhdoni te ndarja Faturim.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
sq_AL: Nëse ju pëlqen %1$s, ju lutemi, lini një vlerësim %2$s. Një falënderim të stërmadh paraprakisht!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
sq_AL: Nëse doni, mund të jepni këtu struktura vetjake për URL-të tuaja të produkteve. Për shembull, duke përdorur <code>shop</code> do t’i bënte lidhjet tuaja të produkte të ngjashme me <code>%sshop/sample-product/</code>. Ky rregullim prek vetëm URL produktesh, dhe jo gjëra të tilla si kategori produktesh.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s
sq_AL: Nëse ju duhet ndonjë ndihmë me porosinë tuaj, ju lutemi, lidhuni me ne përmes %s

en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
sq_AL: Nëse ju duhet ndonjë ndihmë me porosinë tuaj, ju lutemi, lidhuni me ne përmes %s.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
sq_AL: Nëse ju duhet ndonjë nidhmë me porosinë tuaj, ju lutemi, lidhuni me ne përmes {store_email}.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
sq_AL: Nëse ju duhet të rihyni te ndihmësi i ujdisjes, ju lutemi, klikoni mbi butonin më poshtë.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
sq_AL: Nëse ju duhet të aktivizoni ose çaktivizoni lista të zgjeruara punësh, ju lutemi, klikoni mbi butonin më poshtë.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
sq_AL: Nëse ju duhet të aktivizoni ose çaktivizoni listat e punëve, ju lutemi, klikoni mbi butonin më poshtë.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
sq_AL: Nëse e hiqni këtë atribut, klientët s’do të jenë më në gjendje të blejnë disa variante të këtij produkti.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
sq_AL: Nëse doni të vazhdohet me blerjen tuaj, ju lutemi, kthehuni te %s dhe provoni tjetër metodë pagese.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
sq_AL: Nëse doni të donit të ofronit <span class="help_tip" data-tip="%1$s">tarifa të drejtpërdrejta</span> nga një operator i caktuar (p.sh., UPS), <a href="%2$s" target="_blank">këtu</a> mund të gjeni një larmi zgjerimesh të gatshme për WooCommerce-in.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
sq_AL: Nëse sapo keni bërë një porosi, shihni shpejt te email-et tuaj për ripohimin.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
sq_AL: Nëse email-i juaj kryesor PayPal është ndryshe nga email-i PayPal dhënë më sipër, jepni këtu email-in kryesor marrës për llogarinë PayPal. Ky përdoret për të vleftësuar kërkesa IPN.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
sq_AL: Nëse shitorja juaj gjendet në BE, rekomandojmë që pjesës për taksa të automatizuara t’i shtoni përdorimin e zgjerimit EU VAT Number. I furnizon përfundimit të blerjes në shitoren tuaj një fushë për grumbullim dhe vlerësim numrash TVSH në BE-ja, nëse kanë të tillë.

en: Ilaam (ایلام)
sq_AL: Ilaam

en: Illinois
sq_AL: Ilinois

en: Illizi
sq_AL: Ilizi

en: Ilocos Norte
sq_AL: Ilokos Norte

en: Ilocos Sur
sq_AL: Ilokos Sur

en: Image
sq_AL: Figurë

en: Image ID.
sq_AL: ID Figure.

en: Image URL.
sq_AL: URL figure.

en: Image alternative text.
sq_AL: Tekst alternativ për figurën.

en: Image data.
sq_AL: Të dhëna figure.

en: Image name.
sq_AL: Emër figure.

en: Image of the product that the review belongs to.
sq_AL: Figurë e produktit të cilit i përket shqyrtimi.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
sq_AL: Pozicion figure. 0 do të thotë se figura do të jetë te të zgjedhurat.

en: Image size used for products in the catalog.
sq_AL: Madhësi figurash të përdorura për produkte në katalog.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
sq_AL: Madhësi figure e përdorur për figurën kryesore në faqe produktesh njësh. Këto figura do të mbesin të paqethura.

en: Image url
sq_AL: URL figure

en: Images
sq_AL: Figura

en: Images will be cropped into a square
sq_AL: Figurat do të qethen si një katror

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
sq_AL: Figurat do të qethen sipas një përpjesëtimi vetjak

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
sq_AL: Figurat do të shfaqen duke përdorur përpjesëtimin nën të cilin qenë shkarkuar

en: Import
sq_AL: Importo

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
sq_AL: Importoni në shitoren tuaj <strong>produkte</strong> përmes një kartel CSV.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sq_AL: Importoni në shitoren tuaj <strong>tarifa tatimi</strong> përmes një kartele CSV.

en: Import CSV
sq_AL: Importoje si CSV

en: Import Products
sq_AL: Importoni Produkte

en: Import as meta data
sq_AL: Importoji si të dhëna meta

en: Import complete - imported %s tax rates.
sq_AL: Importim i plotësuar - u importuan %s tarifa tatimi.

en: Import complete!
sq_AL: Importim i plotë!

en: Import products
sq_AL: Importoni produkte

en: Import products from a CSV file
sq_AL: Importoni produkte nga një kartelë CSV

en: Import tax rates
sq_AL: Importoni tarifa tatimi

en: Import your products
sq_AL: Importoni produkte demonstrim

en: Importing
sq_AL: Importim

en: Improve our store offerings
sq_AL: Të përmirësojmë ç’ofron shitorja jonë

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
sq_AL: Që <strong>përdorimi i fshehtinës për bazë të dhënash</strong> të mund të funksionojë me WooCommerce-in duhet të shtoni %1$s te mundësia “Vargje të Shpërfillur Kërkesash”, te <a href="%2$s">rregullime për W3 Total Cache</a>.

en: In progress
sq_AL: Në ecuri e sipër

en: In reply to %s.
sq_AL: Si përgjigje te %s.

en: In stock
sq_AL: Ka stok

en: In stock?
sq_AL: Ka gjendje?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
sq_AL: Në këtë ndarje duhet të radhitni me kë ndani të dhëna, dhe për ç’qëllim. Kjo mund të përfshinte, por pa u kufizuar me kaq, analiza, marketing, kanale pagesash, shërbime dërgimesh, dhe trupëzime palësh të treta.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
sq_AL: Në këtë nënndarje duhet të radhitni cilët përpunues pagesash palë të treta përdorni për të pranuar pagesa në shitoren tuaj, ngaqë këta mund të trajtojnë të dhëna klienti. Si shembull, kemi përfshirë PayPal-in, por do të duhej ta hiqnit, nëse nuk përdorni PayPal-in.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Në-Kryerje-e-Sipër <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Në-Kryerje-e-Sipër <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
sq_AL: Në ecuri

en: Inactive
sq_AL: Jo aktive

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
sq_AL: Llogari joaktive janë ato në të cilat s’është bërë hyrje, ose s’është bërë ndonjë porosi prej tyre, gjatë kohës së caktuar. Do të fshihen. Çfarëdo porosie do të shndërrohet në porosi mysafirësh.

en: Inactive plugins
sq_AL: Shtojca joaktive

en: Inactive plugins.
sq_AL: Shtojca joaktive.

en: Inbox notification has been deleted
sq_AL: Njoftimi për mesazhet e marrë është fshirë

en: Inbox notification not found
sq_AL: S’u gjet njoftim për mesazhet e marrë

en: Inches
sq_AL: Inç

en: Include downloads
sq_AL: Përfshi shkarkime

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Llogari dhe Privatësi.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Të mëtejshme.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Email-e.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Të përgjithshme.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Integrime.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Pagesa.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Produkte.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Dërgim.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Taksa.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
sq_AL: Përfshin krejt rregullimet te WooCommerce | Rregullime | Dukshmëri.

en: Includes all the installed plugins.
sq_AL: Përfshin krejt shtojcat e instaluara.

en: Includes all the installed themes.
sq_AL: Përfshin krejt temat e instaluara.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
sq_AL: Përfshin krejt objektet që përmbahen te WooCommerce | Rregullime.

en: Includes onboarding configuration options
sq_AL: Përfshin mundësi formësimi mirëseardhjeje

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
sq_AL: Përfshin formësimin e punëve për WooCommerce.

en: Including tax
sq_AL: Përfshirë taksat

en: Incompatible webhooks warning
sq_AL: Sinjalizim për Webhook-ë të papërputhshëm

en: Incompatible with '%s'
sq_AL: E papërputhshme me '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
sq_AL: E papërputhshme me veçori të WooCommerce-it

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
sq_AL: Rriti çmimet ekzistuese me (vlerë fikse ose %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
sq_AL: Rriti çmimin ekzistues me ulje me (vlerë fikse ose %):

en: Increase existing stock by:
sq_AL: Rrite gjendjen ekzistuese me:

en: Increase quantity of %s
sq_AL: Rritni sasinë e %s

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
sq_AL: Rritni çmime të rregullta (vlerë fikse ose përqindje)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
sq_AL: Rritni çmime uljesh (vlerë fikse ose përqindje)

en: Increasing memory allocated to PHP
sq_AL: Shtim kujtese caktuar PHP-së

en: India
sq_AL: Indi

en: Indian rupee
sq_AL: Rupi Indie

en: Indicates the order that will appear in queries.
sq_AL: Tregon porosinë që do të shfaqet në kërkesa.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
sq_AL: Tregon nëse duhet të jenë të vërteta krejt kushtet për grupin përfundim, apo nëse mjafton cilido prej tyre. Kërkimi i përputhjeve prek parametrat vijues: produkte, porosi, emër përdoruesi, adresë IP.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
sq_AL: Tregon nëse duhet të jenë të vërteta krejt kushtet për grupin përfundim, apo nëse mjafton cilido prej tyre. Kërkimi i përputhjeve prek parametrat vijues: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, klient, kategori

en: Individual use only
sq_AL: Vetëm për përdorim individual

en: Indonesia
sq_AL: Indonezi

en: Indonesian rupiah
sq_AL: Rupi Indonezie

en: Industry.
sq_AL: Industri.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
sq_AL: U pikas qerthull i pambarim, po ndërpritet. S’u gjetën gabime.

en: Information about the product's availability.
sq_AL: Hollësi rreth pasjes së produktit.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
sq_AL: Të dhëna mbi shërbyesin që strehon aktualisht sajtin tuaj.

en: Inner Mongolia / 內蒙古
sq_AL: Mongolia e Brendshme / 內蒙古

en: Insert file URL
sq_AL: Futni URL kartele

en: Insert into product
sq_AL: Futeni në produkt

en: Insert into product form
sq_AL: Fute në formular produkti

en: Insert row
sq_AL: Futni rresht

en: Install Woo mobile app
sq_AL: Instaloni aplikacionin Woo për celular

en: Install plugins
sq_AL: Instaloni shtojca

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
sq_AL: Instaloni aplikacionin WooCommerce për celular, që të administroni porosi, të merrni njoftime shitjesh dhe të shihni vlera kyçe — kudo ku jeni.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
sq_AL: Datë instalimi e aplikacionit WooCommerce për celular.

en: Installed
sq_AL: E instaluar

en: Installed Extensions without a Subscription
sq_AL: Zgjerime të instaluara pa një Pajtim

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
sq_AL: Versioni i instaluar s’është testuar me versionin aktiv WooCommerce %s

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
sq_AL: ID instance e metodës së dërgimit që furnizoi tarifën.

en: Instance ID.
sq_AL: ID instance.

en: Instantly send tracking to your customers
sq_AL: Dërgoni menjëherë për klientët tuaj njoftime ndjekjeje

en: Instructions
sq_AL: Udhëzime

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
sq_AL: Udhëzime që do të shtohen te faqja “Faleminderit” dhe email-e.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sq_AL: Udhëzime që do të shtohen te faqja juaj “Faleminderit”.

en: Insufficient privileges to export products.
sq_AL: Privilegje të pamjaftueshme për eksportim produktesh.

en: Insufficient privileges to import products.
sq_AL: Privilegje të pamjaftueshme për importim produktesh.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
sq_AL: Integrojeni sot shitoren tuaj WooCommerce me mbi 5000 aplikacione në re dhe shërbime. Besuar nga mbi 11 mijë përdorues.

en: Integration
sq_AL: Integrim

en: Integration "%s" is not registered.
sq_AL: Integrimi "%s" s’është i regjistruar.

en: Integration registry requires an identifier.
sq_AL: Regjistri i integrimeve lyp një identifikues.

en: Integrations
sq_AL: Integrime

en: Internal server error
sq_AL: Gabim i brendshëm shërbyesi

en: International
sq_AL: Ndërkombëtare

en: International Standard Book Number
sq_AL: Numër Standard Ndërkombëtar Libri

en: International flat rate (legacy)
sq_AL: Tarifë ndërkombëtare e sheshtë (e dikurshme)

en: Interval subtotals.
sq_AL: Nënshuma intervalesh.

en: Intibucá
sq_AL: Intibuka

en: Intro
sq_AL: Hyrje

en: Invalid %s provided.
sq_AL: U dha %s e pavlefshme.

en: Invalid ID.
sq_AL: ID e pavlefshme.

en: Invalid Rate ID.
sq_AL: ID Tarife e Pavlefshme.

en: Invalid URL %s.
sq_AL: URL %s e pavlefshme.

en: Invalid action - must be a recurring action.
sq_AL: Veprim i pavlefshëm - duhet të jetë një veprim ripërsëritës.

en: Invalid action ID. No status found.
sq_AL: ID e pavlefshme veprimi. S’u gjet gjendje.

en: Invalid admin note
sq_AL: Shënim i pavlefshëm përgjegjësi

en: Invalid attribute ID.
sq_AL: ID e pavlefshme atributi.

en: Invalid billing email address
sq_AL: Adresë email faturimesh e pavlefshme

en: Invalid billing email provided.
sq_AL: U dha email faturimesh i pavlefshëm.

en: Invalid brand ID.
sq_AL: ID e pavlefshme marke.

en: Invalid brand slug.
sq_AL: Identifikues i pavlefshëm marke.

en: Invalid catalog visibility option.
sq_AL: Mundësi e pavlefshme dukshmërie në katalog.

en: Invalid category ID.
sq_AL: ID e pavlefshme kategorie.

en: Invalid country code in list.
sq_AL: Kod i pavlefshëm vendi në listë.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
sq_AL: U dha kod i pavlefshëm vendi. Duhet të jetë një nga: %s

en: Invalid country code.
sq_AL: Kod i pavlefshëm vendi.

en: Invalid country/state format.
sq_AL: Format i pavlefshëm vendi/shteti.

en: Invalid coupon
sq_AL: Kupon i pavlefshëm

en: Invalid coupon code
sq_AL: Kod kuponi i pavlefshëm

en: Invalid coupon code.
sq_AL: Kod kuponi i pavlefshëm.

en: Invalid coupon.
sq_AL: Kupon i pavlefshëm.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
sq_AL: Kuponët e pavlefshëm u hoqën prej shportës: “%s”

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
sq_AL: Kuponët e pavlefshëm u hoqën prej porosisë: “%s”

en: Invalid currency code
sq_AL: Kod i pavlefshëm monedhe

en: Invalid customer query.
sq_AL: Kërkesë e pavlefshme klienti.

en: Invalid customer.
sq_AL: Klient i pavlefshëm.

en: Invalid data store.
sq_AL: Të dhëna shitoreje të pavlefshme.

en: Invalid date provided.
sq_AL: U dha datë e pavlefshme.

en: Invalid discount amount.
sq_AL: Vlerë zbritjeje e pavlefshme.

en: Invalid discount type.
sq_AL: Lloj i pavlefshëm uljeje çmimi.

en: Invalid download link.
sq_AL: Lidhje shkarkimi e pavlefshme.

en: Invalid download log: no ID.
sq_AL: Regjistër i pavlefshëm shkarkimesh: s’ka ID.

en: Invalid download log: not found.
sq_AL: Regjistër i pavlefshëm shkarkimesh: s’u gjet.

en: Invalid download.
sq_AL: Shkarkim i pavlefshëm.

en: Invalid email
sq_AL: Email i pavlefshëm

en: Invalid email address
sq_AL: Adresë email e pavlefshme

en: Invalid email address provided for sender settings
sq_AL: Për rregullime dërguesi u dha adresë e pavlefshme email

en: Invalid email address restriction.
sq_AL: Kufizim i pavlefshëm adresash email.

en: Invalid email address.
sq_AL: Adresë email e pavlefshme.

en: Invalid email type.
sq_AL: Lloj i pavlefshëm email-i.

en: Invalid entity ID.
sq_AL: ID e pavlefshme njësie.

en: Invalid entity type.
sq_AL: Lloj i pavlefshëm njësie.

en: Invalid field
sq_AL: Fushë e pavlefshme

en: Invalid field.
sq_AL: Fushë e pavlefshme.

en: Invalid file type for a CSV import.
sq_AL: Lloj i pavlefshëm kartele për një importim nga CSV.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
sq_AL: Lloj kartele i pavlefshëm. Importuesi mbulon formate CSV dhe TXT kartelash.

en: Invalid fulfillment ID.
sq_AL: ID e pavlefshme plotësimi.

en: Invalid fulfillment or meta.
sq_AL: Plotësim, ose vlerë meta e pavlefshme.

en: Invalid fulfillment status.
sq_AL: Gjendje e pavlefshme plotësimi.

en: Invalid fulfillment.
sq_AL: Plotësim i pavlefshëm.

en: Invalid image: %s
sq_AL: Figurë e pavlefshme: %s

en: Invalid item.
sq_AL: Artikull i pavlefshëm.

en: Invalid items
sq_AL: Artikuj të pavlefshëm

en: Invalid layout template ID.
sq_AL: ID gjedheje skeme e pavlefshme.

en: Invalid maximum spend value.
sq_AL: Vlerë e pavlefshme maksimumi shpenzimesh.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
sq_AL: Kyç meta_query i pavlefshëm: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
sq_AL: <em>Nonce</em> i pavlefshëm - nonce-i është përdorur tashmë.

en: Invalid nonce verification
sq_AL: <em>Nonce</e> verifikimi i pavlefshëm

en: Invalid nonce.
sq_AL: <em>Nonce</em> i pavlefshëm.

en: Invalid onboarding step ID.
sq_AL: ID e pavlefshme hapi mirëseardhjeje.

en: Invalid onboarding step data.
sq_AL: Të dhëna të pavlefshme hapi mirëseardhjeje.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
sq_AL: GTIN, UPC, EAN ose ISBN, i pavlefshëm, ose i përsëdytur.

en: Invalid or duplicated SKU.
sq_AL: SKU e pavlefshme ose e përsëdytur.

en: Invalid or empty request body.
sq_AL: Lëndë kërkese e pavlefshme, ose e zbrazët.

en: Invalid or missing payment token fields.
sq_AL: Fusha tokeni pagese të pavlefshme ose që mungojnë.

en: Invalid order
sq_AL: Porosi e pavlefshme

en: Invalid order ID or key provided.
sq_AL: U dha ID ose kyç i pavlefshëm porosie.

en: Invalid order ID.
sq_AL: ID porosi e pavlefshme.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
sq_AL: ID-ra të pavlefshme porosish në thirrje ndaj read_multiple()

en: Invalid order item.
sq_AL: Artikull porosie i pavlefshëm.

en: Invalid order refund ID.
sq_AL: ID e pavlefshme rimbursimi porosie.

en: Invalid order type: %s.
sq_AL: Lloj i pavlefshëm porosie: %s.

en: Invalid order.
sq_AL: Porosi e pavlefshme.

en: Invalid parameter(s): %s
sq_AL: Parametër(a) i pavlefshëm: %s

en: Invalid parameter.
sq_AL: Parametër i pavlefshëm.

en: Invalid parent ID
sq_AL: ID mëme i pavlefshëm

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
sq_AL: Fjalëkalim i pavlefshëm. Prodhoni një të ri që nga %s.

en: Invalid path provided.
sq_AL: U dha shteg i pavlefshëm.

en: Invalid payment gateway.
sq_AL: Kanal pagesash i pavlefshëm.

en: Invalid payment method.
sq_AL: Metodë e pavlefshme pagimi.

en: Invalid payment result received from payment method.
sq_AL: Prej metodës së pagesave u mor përfundim i pavlefshëm pagese.

en: Invalid payment token.
sq_AL: Token i pavlefshëm pagese.

en: Invalid permission ID.
sq_AL: ID lejeje e pavlefshme.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
sq_AL: U dha identifikues i pavlefshëm shtojce te rregull të aktivizuar shtojcash.

en: Invalid plugin.
sq_AL: Shtojcë e pavlefshme.

en: Invalid post
sq_AL: Postim i pavlefshëm

en: Invalid post ID.
sq_AL: ID e pavlefshme postimi.

en: Invalid product
sq_AL: Produkt i pavlefshëm

en: Invalid product ID
sq_AL: ID produkti e pavlefshme

en: Invalid product ID %d.
sq_AL: ID produkti %d e pavlefshme.

en: Invalid product ID.
sq_AL: ID produkti e pavlefshme.

en: Invalid product object.
sq_AL: Objekt i pavlefshëm produkti.

en: Invalid product review ID.
sq_AL: ID shqyrtimi produkti e pavlefshme.

en: Invalid product selected.
sq_AL: U përzgjodh produkt i pavlefshëm.

en: Invalid product slug.
sq_AL: Identifikues i pavlefshëm produkti.

en: Invalid product tax status.
sq_AL: Gjendje e pavlefshme taksash produkti.

en: Invalid product type.
sq_AL: Lloj i pavlefshëm produkti.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
sq_AL: Lloj i pavlefshëm produkti: ID-ja e dhënë s’i përgjigjet një varianti produkti.

en: Invalid product.
sq_AL: Produkt i pavlefshëm.

en: Invalid rate
sq_AL: Përqindje e pavlefshme

en: Invalid refund amount
sq_AL: Sasi rimbursimi e pavlefshme

en: Invalid refund amount.
sq_AL: Sasi e pavlefshme rimbursimi.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
sq_AL: Kërkesë e pavlefshme. Ju lutemi, jepni parametrin për përputhje.

en: Invalid resource ID.
sq_AL: ID burimi e pavlefshme.

en: Invalid resource id for reassignment.
sq_AL: ID burimi e pavlefshme për ricaktim.

en: Invalid resource id.
sq_AL: ID burimi e pavlefshme.

en: Invalid response from data store.
sq_AL: Përgjigje e pavlefshme prej depozite të dhënash.

en: Invalid review ID.
sq_AL: ID e pavlefshme shqyrtimi.

en: Invalid review content.
sq_AL: Lëndë e pavlefshme shqyrtimi.

en: Invalid role
sq_AL: Rol i pavlefshëm

en: Invalid schedule. Cannot save action.
sq_AL: Planifikim i pavlefshëm. S’ruhet dot figura.

en: Invalid scope %s
sq_AL: Fokus i pavlefshëm %s

en: Invalid setting group.
sq_AL: Grup i pavlefshëm rregullimesh.

en: Invalid setting.
sq_AL: Rregullim i pavlefshëm.

en: Invalid shipping location option.
sq_AL: Mundësi e pavlefshme vendndodhjeje dërgimi.

en: Invalid shipping method!
sq_AL: Metodë e pavlefshme dërgimi!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
sq_AL: Nënshkrim i pavlefshëm - dështoi renditja e parametrave.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
sq_AL: Nënshkrim i pavlefshëm - nënshkrimi i dhënë s’përputhet.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
sq_AL: Nënshkrim i pavlefshëm - metoda e nënshkrimit është e pavlefshme.

en: Invalid slug.
sq_AL: Identifikues i pavlefshëm.

en: Invalid suggestion ID.
sq_AL: ID e pavlefshme sugjerimi.

en: Invalid table id: %s.
sq_AL: ID e pavlefshme tabele: %s.

en: Invalid tax class
sq_AL: Klasë tatimesh e pavlefshme

en: Invalid taxonomy: %s.
sq_AL: Klasifikim i pavlefshëm: %s.

en: Invalid theme %s.
sq_AL: Temë e pavlefshme %s.

en: Invalid timestamp.
sq_AL: Vulë e pavlefshme kohore.

en: Invalid tool ID.
sq_AL: ID-ja mjeti e pavlefshme.

en: Invalid user ID.
sq_AL: ID e pavlefshme përdoruesi.

en: Invalid user.
sq_AL: Përdorues i pavlefshëm.

en: Invalid username or email.
sq_AL: Emër përdoruesi ose email i pavlefshëm.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
sq_AL: Vlerë e pavlefshme për parametër përzgjedhjeje ose numërimi. S’mund të kërkohen veprime.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
sq_AL: Vlerë e pavlefshme e postuar për %1$s. Vlera të lejuara: %2$s

en: Invalid value posted for %s
sq_AL: Vlerë e pavlefshme e postuar për %s

en: Invalid variation ID
sq_AL: ID varianti e pavlefshme

en: Invalid webhook ID.
sq_AL: ID e pavlefshme webhook-u.

en: Invalid webhook.
sq_AL: Webhook i pavlefshëm.

en: Inventory
sq_AL: Inventar

en: Invoice prefix
sq_AL: Parashtesë faturash

en: Ionian Islands
sq_AL: Ishujt e Jonit

en: Iowa
sq_AL: Ajova

en: Iranian rial
sq_AL: Rial Iranian

en: Iranian toman
sq_AL: Toman iranian

en: Iraq
sq_AL: Irak

en: Iraqi dinar
sq_AL: Dinar Iraku

en: Ireland
sq_AL: Irlandë

en: Is DomDocument class enabled?
sq_AL: A është e aktivizuar klasa DOMDocument?

en: Is GZip enabled?
sq_AL: A është i aktivizuar GZip-i?

en: Is HPOS enabled?
sq_AL: A është i aktivizuar HPOS-i?

en: Is HPOS sync enabled?
sq_AL: A është i aktivizuar njëkohësim të dhënash HPOS?

en: Is SUHOSIN installed?
sq_AL: Është i instaluar SUHOSIN?

en: Is SoapClient class enabled?
sq_AL: A është e aktivizuar klasa SoapClient?

en: Is WordPress debug mode active?
sq_AL: A është aktive mënyra e diagnostikimit të WordPress-it?

en: Is WordPress multisite?
sq_AL: A është një WordPress shumësajtësh?

en: Is a global attribute?
sq_AL: Është atribut global?

en: Is data sync enabled for HPOS?
sq_AL: A është i aktivizuar njëkohësimi për HPOS?

en: Is featured?
sq_AL: Është i zgjedhur?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
sq_AL: A janë të aktivizuar fsockopen/cURL?

en: Is log directory writable?
sq_AL: A është e shkrueshme drejtoria e regjistrave?

en: Is logging enabled?
sq_AL: A është aktivizuar regjistrimi?

en: Is mbstring enabled?
sq_AL: A është e aktivizuar mbstring?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
sq_AL: A është e lidhur shitorja me WooCommerce.com-in?

en: Is the connection to your store secure?
sq_AL: A është e sigurt lidhja për te shitorja juaj?

en: Is the customer a paying customer?
sq_AL: A është klienti një klient që paguan?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
sq_AL: A është aktiv akti <em>cron</em> i përditshëm, kur e ka radhën për të xhiruar prapë?

en: Is the product in stock?
sq_AL: A ka stok të produktit?

en: Is the product on sale?
sq_AL: A është produkti me ulje çmimi?

en: Is the product purchasable?
sq_AL: A mund të blihet produkti?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
sq_AL: A është paraporosi stoku për produktin? Kjo do të japë gjithashtu si përgjigje një <em>false</em>, nëse njoftimet janë të çaktivizuara.

en: Is this theme a block theme?
sq_AL: A është kjo temë një temë me blloqe?

en: Is this theme a child theme?
sq_AL: A është kjo temë një temë pjellë?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
sq_AL: A është sajti juaj i lidhur me WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
sq_AL: A detyron sajti juaj përdorimin e Drejtorive të Miratuara Produktesh Shkarkim?

en: Isabela
sq_AL: Izabela

en: Isernia
sq_AL: Izernia

en: Isfahan (اصفهان)
sq_AL: Isfahan

en: Ishikawa
sq_AL: Ishikaua

en: Islamabad Capital Territory
sq_AL: Territori Kryeqytetas i Islamabadit

en: Isle of Man
sq_AL: Ishulli Man

en: Isparta
sq_AL: Ësparta

en: Israel
sq_AL: Izrael

en: Israeli new shekel
sq_AL: Shekel i ri Izraeli

en: Istria County
sq_AL: Konteja Istria

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
sq_AL: Duket se mungojnë një ose më tepër tabela baze të dhënash. Po provohet të rikrijohet tabela(t) që mungojnë.

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
sq_AL: S’qe e mundur të përcaktohej një kohë e vlefshme fshirjeje: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
sq_AL: S’qe e mundur të njëkohësohen drejtori shkarkimesh në vijim të përditësimit më të freskët.

en: It's back in stock!
sq_AL: Është sërish në stok!

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
sq_AL: Erdhi koha të festoni – jeni gati të vini në funksionim shitoren tuaj! Urra! Shtypni butonin, që të bëni paraparje të shitores tuaj dhe për ta vënë në punë.

en: Italy
sq_AL: Itali

en: Itapúa
sq_AL: Itapua

en: Item
sq_AL: Artikull

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
sq_AL: Stoku për #%1$s u rrit nga %2$s në %3$s.

en: Item ID.
sq_AL: ID artikulli.

en: Item moved down
sq_AL: Artikulli u zbrit më poshtë

en: Item moved up
sq_AL: Artikulli u ngjit sipër

[ctx: Item name in quotes]
en: &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: “%s”

en: Item name.
sq_AL: Emër artikulli.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Shuma gjithsej për artikujt, dhënë duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Itemized
sq_AL: Sipas artikujsh

en: Items
sq_AL: Artikuj

en: Items Purchased
sq_AL: Artikuj të Blerë

en: Items Subtotal:
sq_AL: Nënshumë Artikujsh:

en: Items sold
sq_AL: Artikuj të Shitur

en: Items sold.
sq_AL: Artikuj të shitur.

en: Ivory Coast
sq_AL: Bregu i Fildishtë

en: Iwate
sq_AL: Iuate

en: Iğdır
sq_AL: Igdir

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
sq_AL: Në mjedisin tuaj nuk mbulohet përputhje e pjesshme JSON. Ju lutemi, kontrolloni versionin e MySQL/MariaDB tuaj.

en: Jalapa
sq_AL: Halapa

en: Jalisco
sq_AL: Jalisko

en: Jamaica
sq_AL: Xhamajkë

en: Jamaican dollar
sq_AL: Dollar Xhamajke

en: Jamalpur
sq_AL: Xhamalpur

en: Jambi
sq_AL: Xhambi

en: Jammu and Kashmir
sq_AL: Xhamu dhe Kashmir

en: Janakpur
sq_AL: Xhanakpur

en: Japan
sq_AL: Japoni

en: Japanese yen
sq_AL: Jen Japonie

en: Jarvis Island
sq_AL: Ishulli Xharvis

en: Jawa Barat
sq_AL: Java Barat

en: Jawa Tengah
sq_AL: Java Tengah

en: Jawa Timur
sq_AL: Java Timur

en: Jaén
sq_AL: Jaen

en: Jersey
sq_AL: Xhersi

en: Jersey pound
sq_AL: Sterlinë e Xhersit

en: Jetpack is not connected.
sq_AL: Jetpack-u s’është i lidhur.

en: Jetpack is not installed or active.
sq_AL: Jetpack-u s’është i instaluar apo aktiv.

en: Jetpack logo
sq_AL: Stemë Jetpack-u

en: Jhalokati
sq_AL: Xhalokati

en: Jharkhand
sq_AL: Xharkand

en: Jhenaidah
sq_AL: Xhenaida

en: Jiangsu / 江苏
sq_AL: Xhiangcu / 江苏

en: Jiangxi / 江西
sq_AL: Jiangksi / 江西

en: Jigawa
sq_AL: Xhigaua

en: Jijel
sq_AL: Gjigjel

en: Jilin / 吉林
sq_AL: Xhilin / 吉林

en: Jinja
sq_AL: Xhinxha

en: Jinotega
sq_AL: Hinotega

en: Johnston Atoll
sq_AL: Atolli Xhonstën

en: Johor
sq_AL: Xhohor

en: Join the "{product_name}" waitlist.
sq_AL: Bëhuni pjesë e radhës për “{product_name}”.

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
sq_AL: Bashkojuni 16 milionë klientëve që përdorin Mailchimp-in. Njëkohësoni të dhëna listash dhe shitoreje që të dërgoni email-e të automatizuar, dhe fushata të përqendruara mbi diçka a dikë.

en: Join the community
sq_AL: Bëhuni pjesë e bashkësisë

en: Jordan
sq_AL: Jordani

en: Jordanian dinar
sq_AL: Dinar Jordanie

en: Joypurhat
sq_AL: Xhoipurat

en: Jujuy
sq_AL: Jujuj

en: Junín
sq_AL: Hunin

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
sq_AL: Sa për t’ju bërë të ditur &mdash; e morëm porosinë tuaj #%s, dhe tani po përpunohet:

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
sq_AL: Sa për t’ju bërë të ditur &mdash; e morëm porosinë tuaj dhe tani po përpunohet.

en: Jutiapa
sq_AL: Hutiapa

en: Jász-Nagykun-Szolnok
sq_AL: Jas-Nackun-Solnok

en: Kaabong
sq_AL: Kabong

en: Kaffrine
sq_AL: Kafrin

en: Kafr el-Sheikh
sq_AL: Kafr el-Sheik

en: Kagawa
sq_AL: Kagaua

en: Kahramanmaraş
sq_AL: Kahremanmarash

en: Kamphaeng Phet
sq_AL: Kampeng Pet

en: Kamwenge
sq_AL: Kamuenge

en: Kanagawa
sq_AL: Kanagaua

en: Kanchanaburi
sq_AL: Kançanaburi

en: Kaolack
sq_AL: Kaolak

en: Kapchorwa
sq_AL: Kapçorua

en: Kapelebyong
sq_AL: Kapelebjong

en: Karabük
sq_AL: Karabyk

en: Kardzhali
sq_AL: Karxhali

en: Karlovac County
sq_AL: Konteja Karlovac

en: Katakwi
sq_AL: Katakui

en: Katsina
sq_AL: Kacina

en: Kavango East
sq_AL: Kavango Lindje

en: Kavango West
sq_AL: Kavango Perëndim

en: Kayseri
sq_AL: Kajseri

en: Kayunga
sq_AL: Kajunga

en: Kazakhstan
sq_AL: Kazakistan

en: Kazakhstani tenge
sq_AL: Tenge Kazakistani

en: Kebbi
sq_AL: Kebi

en: Keep dry with 50% off rain jackets
sq_AL: Rrini i thatë me 50% zbritje për pardesy shiu

en: Keep legacy template
sq_AL: Mbaj gjedhen e dikurshme

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
sq_AL: Mbajini në dijeni klientët tuaja, me njoftime ndjekjeje.

en: Kentucky
sq_AL: Kentaki

en: Kenya
sq_AL: Kenia

en: Kenyan shilling
sq_AL: Shilingë Kenie

en: Kericho
sq_AL: Keriço

en: Kerman (کرمان)
sq_AL: Kerman

en: Kermanshah (کرمانشاه)
sq_AL: Kermanshah

en: Kerry
sq_AL: Kerri

en: Key
sq_AL: Kyç

en: Key details
sq_AL: Hollësi kyçi

en: Key for the data being registered must be a string
sq_AL: Kyçi për të dhënat që po regjistrohen duhet të jetë një varg

en: Khagrachhari
sq_AL: Kagraçari

en: Khammouane
sq_AL: Kamuan

en: Kharkivshchyna
sq_AL: Kharkiv

en: Khenchela
sq_AL: Kencela

en: Khersonshchyna
sq_AL: Kerson

en: Khmelnychchyna
sq_AL: Kmelnicki

en: Khomas
sq_AL: Komas

en: Khon Kaen
sq_AL: Kon Kaen

en: Khulna
sq_AL: Kulna

en: Khuzestan (خوزستان)
sq_AL: Kuzestan

en: Khyber Pakhtunkhwa
sq_AL: Kiber PaktunKva

en: Kibaale
sq_AL: Kibale

en: Kikuube
sq_AL: Kikube

en: Kilimanjaro
sq_AL: Kilimanxharo

en: Kilkenny
sq_AL: Kilkeni

en: Kilograms
sq_AL: Kilogramë

en: Kingman Reef
sq_AL: Guma Kingman

en: Kirinyaga
sq_AL: Kirinjaga

en: Kirovohradschyna
sq_AL: Kirovohrad

en: Kiryandongo
sq_AL: Kirjandongo

en: Kishoreganj
sq_AL: Kishoreganxh

en: Kisii
sq_AL: Kisi

en: Klarna Checkout
sq_AL: Përfundim blerjeje me Klarna

en: Klarna Checkout for WooCommerce
sq_AL: Përfundim blerjeje me Klarna për WooCommerce

en: Klarna Payments
sq_AL: Pagesa Klarna

en: Klarna Payments for WooCommerce
sq_AL: Pagesa Klarna për WooCommerce

en: Kocaeli
sq_AL: Koxhaeli

en: Kochi
sq_AL: Koçi

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
sq_AL: Kogilujeh dhe BuajerAhmed

en: Komárom-Esztergom
sq_AL: Komarom-Estergom

en: Konya
sq_AL: Konja

en: Koprivnica-Križevci County
sq_AL: Konteja Koprivnicë-Krizhevc

en: Kosovo
sq_AL: Kosovë

en: Kouffo
sq_AL: Kufo

en: Kowloon
sq_AL: Kaulun

en: Krapina-Zagorje County
sq_AL: Konteja Krapinë-Zagorë

en: Kurdistan / کردستان)
sq_AL: Kurdistan

en: Kuwait
sq_AL: Kuvajt

en: Kuwaiti dinar
sq_AL: Dinar Kuvajti

en: KwaZulu-Natal
sq_AL: Kuazulu-Natal

en: Kwale
sq_AL: Kvale

en: Kwania
sq_AL: Kuania

en: Kwanza-Norte
sq_AL: Kuanca-Norte

en: Kwanza-Sul
sq_AL: Kuanca-Sul

en: Kwara
sq_AL: Kuara

en: Kween
sq_AL: Kuen

en: Kyankwanzi
sq_AL: Kiankuanzi

en: Kyegegwa
sq_AL: Kiegegua

en: Kyenjojo
sq_AL: Kienzhozho

en: Kyiv
sq_AL: Kiev

en: Kyivshchyna
sq_AL: Kiev

en: Kyotera
sq_AL: Kiotera

en: Kyoto
sq_AL: Kioto

en: Kyrgyzstan
sq_AL: Kirgistan

en: Kyrgyzstani som
sq_AL: Som Kirgizstani

en: Kyustendil
sq_AL: Kjustendil

en: Kédougou
sq_AL: Kedugu

en: Kütahya
sq_AL: Kytahja

en: Kırklareli
sq_AL: Kërkareli

en: Kırıkkale
sq_AL: Kërëkale

en: Kırşehir
sq_AL: Kërshehir

en: L'Aquila
sq_AL: L’Akuila

en: La Altagracia
sq_AL: Altagracia

en: La Araucanía
sq_AL: La Araukania

en: La Guajira
sq_AL: La Guahira

en: La Rioja
sq_AL: La Rioha

en: La Spezia
sq_AL: La Specia

en: La Unión
sq_AL: La Union

en: Ladakh
sq_AL: Ladak

en: Laghouat
sq_AL: Laguat

en: Lakshadweep
sq_AL: Lakshadip

en: Lalmonirhat
sq_AL: Lalmonirat

en: Lambayeque
sq_AL: Lambajeke

en: Lamphun
sq_AL: Lampun

en: Lamwo
sq_AL: Lamuo

en: Language
sq_AL: Gjuhë

en: Lao kip
sq_AL: Kip Laosi

en: Laois
sq_AL: Lish

en: Last 7 days
sq_AL: 7 ditët e fundit

en: Last Active
sq_AL: Aktiv Së Fundi

en: Last access
sq_AL: Hyrja e fundit

en: Last month
sq_AL: Muajin e kaluar

en: Last name
sq_AL: Mbiemër

en: Last name (optional)
sq_AL: Mbiemër (në daçi)

en: Last name.
sq_AL: Mbiemër.

en: Last order
sq_AL: Porosia e fundit

en: Last order ID.
sq_AL: ID e porosisë së fundit.

en: Last order data.
sq_AL: Të dhëna porosie të fundit.

en: Last page
sq_AL: Faqja e fundit

en: Last warning, are you sure?
sq_AL: Për herë të fundit, jeni i sigurt?

en: Latest
sq_AL: Më të rinjve

en: Latest available plugin version.
sq_AL: Versioni më i ri i gatshëm i shtojcës.

en: Latest version of theme.
sq_AL: Versioni më i ri i temës.

en: Latvia
sq_AL: Letoni

en: Launch your store
sq_AL: Bëni publike shitoren tuaj

en: Lavalleja
sq_AL: Lavaleha

en: Leaderboard ID.
sq_AL: ID tabele klasifikimi.

en: Learn More
sq_AL: Mësoni Më Tepër

en: Learn about new products and discounts
sq_AL: Mësoni rreth produktesh dhe zbritjesh në çmime

en: Learn how to update
sq_AL: Mësoni si ta përditësoni

en: Learn how to upgrade
sq_AL: Mësoni se si ta përmirësoni

en: Learn more
sq_AL: Mësoni më tepër

en: Learn more about coupons
sq_AL: Mësoni më shumë rreth kuponëve

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
sq_AL: Mësoni më tepër rreth se si funksionon ndjekja e përdorimit dhe se si do të ndihmoni, që nga <a href="%1$s" target="_blank">dokumentimi ynë për ndjekje përdorimi</a>.

en: Learn more about orders
sq_AL: Mësoni më shumë për porositë

en: Learn more about shipping zones
sq_AL: Mësoni më tepër rreth zonash dërgimesh

en: Learn more about templates
sq_AL: Mësoni më tepër rreth gjedhesh

en: Learn more about updates
sq_AL: Mësoni më tepër rreth përditësimesh

en: Learn more here
sq_AL: Mësoni më tepër këtu

en: Learn more link .
sq_AL: Lidhje “Mësoni më tepër”.

en: Leave a Reply to %s
sq_AL: Lini një Përgjigje te %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sq_AL: Për rishkarkime të pakufizuara, lëreni të zbrazët.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
sq_AL: Lëreni pa shenjë këtë kutizë, nëse s’doni të merren zgjerime të sugjeruara nga WooCommerce.com.

en: Lebanese pound
sq_AL: Sterlinë Libani

en: Lebanon
sq_AL: Liban

en: Lecce
sq_AL: Leçe

en: Lecco
sq_AL: Leko

en: Left
sq_AL: Majtas

en: Left with space
sq_AL: Majtas me hapësirë

en: Legacy
sq_AL: I dikurshëm

en: Legacy API
sq_AL: API e dikurshme

en: Legacy API enabled
sq_AL: API REST i Dikurshëm i aktivizuar

en: Legacy API v3 (deprecated)
sq_AL: API v3 e dikurshme (nxjerrë nga përdorimi)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
sq_AL: Legacy API v3 (⚠️ JO I PASSHËM)

en: Legacy REST API enabled?
sq_AL: A është e aktivizuar API-n REST e Dikurshëm sajti juaj?

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
sq_AL: Metoda të dikurshme dërgimi (tarifë e sheshtë, tarifë ndërkombëtare e sheshtë, tërheqje dhe livrim vendor, dhe dërgim falas) janë nxjerrë nga përdorimi, por do të vazhdojnë të funksionojnë si normalisht, hëpërhë. <b><em>Në versione të ardhshëm të WooCommerce-it do të hiqen</em></b>. Këshillojnë çaktivizimin e tyre dhe ujdisjen e tarifave të reja brenda zonave të dërgimit sa më shpejt të jetë e mundur.

en: Leitrim
sq_AL: Litrëm

en: Length
sq_AL: Gjatësi

en: Length (%s)
sq_AL: Gjatësi (%s)

en: Length x width x height in decimal form
sq_AL: Gjatësi x gjerësi x lartësi në format dhjetor

en: Lesotho
sq_AL: Lesoto

en: Lesotho loti
sq_AL: Loti Lesotoje

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
sq_AL: Bëjuni të ditur blerësve se sajti juaj, ose pjesë të sajtit tuaj janë në ndërtim e sipër.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
sq_AL: Lejojini blerësit tuaj të paguajnë kur u vjen malli — në të holla, ose me metoda të tjera pagese.

en: Let's go
sq_AL: Shkojmë

en: Let's go!
sq_AL: Shkojmë!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
sq_AL: Ju lejon të aplikoni një tarifë fikse për dërgimin.

en: Level
sq_AL: Nivel

en: Level threshold
sq_AL: Prag niveli

en: Leyte
sq_AL: Lejte

en: León
sq_AL: Leon

en: Liberia
sq_AL: Liberi

en: Liberian dollar
sq_AL: Dollar Liberie

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
sq_AL: Libertador Xheneral Bernardo O’Higins

en: Libya
sq_AL: Libi

en: Libyan dinar
sq_AL: Dinar Libie

en: Liechtenstein
sq_AL: Lihtenshtejn

en: Lifetime Subscription
sq_AL: Pajtim Për Sa të Jetë Gjallë

en: Lika-Senj County
sq_AL: Konteja Lika-Senj

en: Limerick
sq_AL: Limerik

en: Limit meta_data to specific keys.
sq_AL: Kufizoji meta_data te kyçet specifikë.

en: Limit purchases to 1 item per order
sq_AL: Kufizoji blerjet në një 1 artikull për porosi

en: Limit response to objects excluding emails.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte duke përjashtuar email-e.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte duke përjashtuar vendet e dhëna.

en: Limit response to objects excluding specific names.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte duke përjashtuar emra të dhënë.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte duke përjashtuar emra të dhënë përdoruesish.

en: Limit response to objects including emails.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte duke përfshirë email-e.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte aktivë së fundi pas (ose më) një date apo kohe dhënë sipas ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte aktivë së fundi para (ose më) një date apo kohe dhënë sipas ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte aktivë së fundi mes dy datash apo kohësh dhënë sipas ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte regjistruar pas (ose më) një date apo kohe dhënë sipas ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte regjistruar para (ose më) një date apo kohe dhënë sipas ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte që s’kanë një adresë IP specifike.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte që s’kanë ID-ra klienti specifike.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte që s’kanë ID-ra përdoruesi specifike.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte që kanë një adresë IP specifike.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte që ’kanë ID-ra klienti specifike.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte që kanë ID-ra përdoruesi specifike.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një fushë klienti që përmban termin e kërkimit. Kërkon për fushën e dhënë nga `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një shpenzim gjithsej porosie mes dy numrash të dhënë.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një shpenzim gjithsej porosie më të madhe ose të barabartë me numrin e dhënë.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një shpenzim gjithsej porosie më të vogël ose të barabartë me numrin e dhënë.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një mesatare shpenzimi porosie mes dy numrash të dhënë.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një mesatare shpenzimi porosie më të madhe ose të barabartë me numrin e dhënë.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një mesatare shpenzimi porosie më të vogël ose të barabartë me numrin e dhënë.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një numër porosish mes dy numrash të dhënë.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një numër porosish më të madh ose të barabartë me numrin e dhënë.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me një numër porosish më të vogël ose të barabartë me numrin e dhënë.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me porosinë e fundit pas (ose në) një datë apo kohë të dhënë sipas ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me porosinë e fundit para (ose në) një datë apo kohë të dhënë sipas ISO8601.

en: Limit response to objects with specific countries.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me vendet e dhëna.

en: Limit response to objects with specific names.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me emra të dhënë.

en: Limit response to objects with specific usernames.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te objekte me emra të dhënë përdoruesish.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te burime të krijuara pas një date të dhënë, të përputhshme me ISO8601.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te burime të krijuar para një date të dhënë, të përputhshme me ISO8601.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te burime të ndryshuara pas një date të dhënë, të përputhshme me ISO8601.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te burime të ndryshuara para një date të dhënë, të përputhshme me ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te burime të botuara pas një date të dhënë, të përputhshme me ISO8601.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te burime të botuara para një date të dhënë, të përputhshme me ISO8601.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te shqyrtime të botuara para një date të dhënë të përputhshme me ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te fusha të caktuara. Si parazgjedhje, krejt fushat.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
sq_AL: Kufizoje përgjigjen te statistika raporti specifik. Vlera të lejuara: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te krejt artikujt, hiq ato të me një ID mëmë të dhënë.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te krejt artikujt të caktuar termin e specifikuar te klasifikim kategorish.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te krejt objektet që kanë një term specifik të caktuar në klasifikimin taksa.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te kuponë me ID specifike kuponësh të caktuara.

en: Limit result set to downloadable product variations.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te variante produktesg të shkarkueshëm.

en: Limit result set to downloadable products.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte të shkarkueshëm.

en: Limit result set to featured products.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte të zgjedhur.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj me një lloj raporti stoku të caktuar.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj përshoqëruar njërës ose më tepër tarifash tatimi.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që s’kanë të caktuar kuponin(at) e specifikuar.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që s’kanë të caktuar ID-të e specifikuara të porosisë.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që s’kanë të caktuar gjendjen e specifikuar të porosisë.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që s’kanë të caktuar produktin(et) e specifikuar mëmë.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që s’kanë të caktuar produktin(et) e specifikuar.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që s’kanë të caktuar tarifën(at) e specifikuara tatimore.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që s’kanë të caktuar variantin(et) e specifikuar.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që kanë të caktuar kuponin(at) e specifikuar.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që kanë të caktuar ID-të e specifikuara të porosisë.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që kanë të caktuar gjendjen e specifikuar të porosisë.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që kanë të caktuar produktin(et) e specifikuar mëmë.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që kanë të caktuar produktin(et) e specifikuar.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që kanë të caktuar ID(të) e specifikuara të tarifës.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që kanë të caktuar tarifën(at) e specifikuara tatimore.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te artikuj që kanë të caktuar variantin(et) e specifikuar.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te porosi përshoqëruar një klienti të dhënë.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te porosi përshoqëruar një produkti të dhënë.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te porosi përshoqëruar një gjendjeje të dhënë.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te porosi me përputhje me një pjesë të numrit të një porosie.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
sq_AL: Kufizojeni grupin e përfundimeve te porosi që s’përfshijnë produkte me atributet e specifikuara.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
sq_AL: Përkufizojeni grupin e përfundimeve te porosi që kanë customer_type e treguar

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
sq_AL: Kufizojeni grupin e përfundimeve te porosi që përfshijnë produkte me atributet e specifikuara.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te porosi që kanë gjendje të dhëna.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te variante produktesh me cilëndo prej gjendjeve.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte të cilëve u është caktuar një grup ID-sh markash, ose identifikuesish, ndarë me presje.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte të cilëve u është caktuar një grup ID-sh kategorish, ose identifikuesish, ndarë me presje.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte të cilëve u është caktuar një grup ID-sh etiketash, ose identifikuesish, ndarë me presje.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte të cilëve u është caktuar një grup ID-sh klasifikimesh, ose identifikuesish, ndarë me presje.

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte që u është caktuar një ID marke e dhënë.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte që u është caktuar një ID kategorish të dhënë.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me një ID klase dërgimesh e dhënë.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte që u është caktuar një gjendje e dhënë.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte që u është caktuar një ID etiketash e dhënë.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte që u është caktuar një lloj të dhënë.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Kufizojeni grupin e përfundimeve te produkte bazuar në një çmim maksimum, dhënë duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte bazuar në një çmim maksimum.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Kufizojeni grupin e përfundimeve te produkte bazuar në një çmim minimum, dhënë duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte bazuar në një çmim minimum.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me stok ose pa stok.

en: Limit result set to products on sale.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me ulje çmimi.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me stok të pakët ose pa stok. (E nxjerrë nga përdorimi)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me një vlerë të dhënë mesatare.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me një SKU të dhënë.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me një ID termi atributi të dhënë (lyp një atribut të caktuar).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me një atribut të dhënë.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve me një atribut të dhënë. Përdorni emër klasifikimi/identifikues atributi.

en: Limit result set to products with a specific slug.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me një identifikues të dhënë.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me një klasë të caktuar taksimi.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me cilëndo prej gjendjeve.

en: Limit result set to products with any of the types.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te cilido prej llojeve.

en: Limit result set to products with or without price.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me ose pa çmim.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
sq_AL: Kufizoje grupin e produkteve te produkte me atribute globalë të përzgjedhur.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me SKU të dhënë(a). Përdorni presjen për t’i ndarë.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me identifikues të dhënë. Përdorni presjen për t’i ndarë nga njëri-tjetri.

en: Limit result set to products with specified attributes.
sq_AL: Kufizojeni grupin e përfundimeve te variante me atributet e specifikuara.

en: Limit result set to products with specified stock status.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte me gjendje të caktuar stoku.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
sq_AL: Kufizo grup përfundimesh caktuar një mëme specifike. Zbatohet vetëm për klasifikime hierarkike.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te burime përshoqëruar një produkti të dhënë.

en: Limit result set to resources with a specific code.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te burime me një kod të dhënë.

en: Limit result set to resources with a specific email.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te burime me email të dhënë.

en: Limit result set to resources with a specific role.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te burime me rol të dhënë.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te burime me një identifikues të dhënë.

en: Limit result set to returning or new customers.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te klientë të rikthyer ose të rinj.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te shqyrtime që u është caktuar një gjendje e dhënë.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te shqyrtime përshoqëruar ID-sh të caktuara produktesh.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te shqyrtime caktuar ID-ve specifike përdoruesish.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te shqyrtime prej produktesh brenda ID-sh kategorie të dhënë.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te shqyrtime prej ID-sh të specifikuara produktesh.

en: Limit result set to specific IDs.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te ID specifike.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te një sasi e dhënë produktesh të sugjeruar.

en: Limit result set to specific ids.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te id të caktuara.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te ID specifike kategorish produktesh.

en: Limit result set to specific product tag ids.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te ID të caktuara etiketash produktesh.

en: Limit result set to specific types of refunds.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te llojet specifike të rimbursimit.

en: Limit result set to that from a specific author email.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te ato prej një email-i autori specifik.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te ato të me një ID mëmë të dhënë.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
sq_AL: Kufizoji përfundimet te variante prej kategorisë së dhënë.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
sq_AL: Kufizoji përfundimet te variante jo në kategoritë e dhëna.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
sq_AL: Kufizojeni grupin e përfundimeve te variante që s’përfshijnë atributet e specifikuara.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
sq_AL: Kufizojeni grupin e përfundimeve te variante që atributet e specifikuara.

en: Limit result set to virtual product variations.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te variante produktesh virtuale.

en: Limit result set to virtual products.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te produkte virtuale.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
sq_AL: Kufizoje grupin e përfundimeve te webhook-e të cilave u është caktuar një gjendje e dhënë.

en: Limit result to customers or internal notes.
sq_AL: Kufizoje përfundimin te klientë ose shënime të brendshme.

en: Limit result to items from the specified categories.
sq_AL: Kufizoje përfundimin te artikuj prej kategorisë së dhënë.

en: Limit result to items with specified customer ids.
sq_AL: Kufizoje përfundimin te artikuj me ID të dhënë.

en: Limit result to items with specified product ids.
sq_AL: Kufizoje përfundimin te artikuj me ID-të e specifikuara të produkteve.

en: Limit result to items with specified user ids.
sq_AL: Kufizoje përfundimin te artikuj me ID të dhënë përdoruesish.

en: Limit result to items with specified variation ids.
sq_AL: Kufizoje përfundimin te artikuj me ID-ra të dhëna varianti.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
sq_AL: Kufizoji përfundimet te kuponë me kode që kanë përputhje me një varg të dhënë.

en: Limit results to those matching a string.
sq_AL: Kufizoji përfundimet te ato që kanë përputhje për një varg.

en: Limit stats fields to the specified items.
sq_AL: Kufizoji fushat e statistikave te artikuj e specifikuar.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
sq_AL: Kufizoje te ZIP/kode postarë specifikë

en: Limit usage to X items
sq_AL: Kufizoje përdorimin në X artikuj

en: Limón
sq_AL: Limon

en: Line #
sq_AL: Rreshti #

en: Line %s
sq_AL: Rreshti %s

en: Line item meta data.
sq_AL: Tejtëdhëna zëri rreshti.

en: Line items data.
sq_AL: Të dhëna zërash rreshti.

en: Line subtotal (before discounts).
sq_AL: Nënshumë rreshti (para zbritjesh).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
sq_AL: Nënshumë rreshti (çmimi i produktit përpara se të jenë aplikuar zbritjet nga kuponë).

en: Line subtotal tax (before discounts).
sq_AL: Taksë nënshume rreshti (para zbritjesh).

en: Line subtotal tax.
sq_AL: Taksë nënshume rreshti.

en: Line taxes.
sq_AL: Taksa rreshti.

en: Line total (after discounts).
sq_AL: Shumë rreshti (pas zbritjesh).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
sq_AL: Shumë rreshti (çmimi i produktit pasi janë aplikuar zbritjet nga kuponë).

en: Line total tax (after discounts).
sq_AL: Taksë shume rreshti (pas zbritjesh).

en: Line total tax.
sq_AL: Taksa gjithsej për rreshtin.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
sq_AL: Rreshta taksash aplikuar te artikuj dhe dërgim.

en: Link previous orders
sq_AL: Lidh porosi të mëparshme

en: Link to the external product
sq_AL: Lidhje për te produkti i jashtëm

en: Link to the external product is an invalid URL.
sq_AL: Lidhja për te produkti i jashtëm është një URL e pavlefshme.

en: Linked Products
sq_AL: Produkte të Lidhur

en: Linked products
sq_AL: Produkte të lidhur

en: Links for the provider.
sq_AL: Lidhje për shërbimin.

en: List
sq_AL: Listë

en: List 1 postcode per line
sq_AL: Vendosni 1 kod postar për rresht

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
sq_AL: Radhitni më poshtë klasa shtesë taksash që ju nevojiten (1 për rresht, p.sh., Përqindje të Reduktuara). Këto janë përtej “Përqindjes standarde” që ekziston si parazgjedhje.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
sq_AL: Listë email-esh të lejuar faturimi, kundrejt së cilës duhet kontrolluar kur bëhet një porosi. Ndajini adresat email me presje. Mund të përdorni edhe një asterisk (*) për përputhje me pjesë të një email-i. Për shembull, “*@gmail.com” do të përgjigjej me përputhje për krejt adresat gmail.

en: List of applied cart coupons.
sq_AL: Listë kuponësh të aplikuar te shporta.

en: List of assigned attribute terms.
sq_AL: Listë termash atributesh të dhënë.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
sq_AL: Listë identifikuesi(sh) atributi. Nëse jepet një ID termi, kjo do të shpërfillet.

en: List of attribute term IDs.
sq_AL: Listë ID-sh termash atributi.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
sq_AL: Listë atributesh (terma klasifikimi) caktuar produktit. Për produkte me variante, këto u përshoqërohen varianteve (shihni fushën `variations`).

en: List of attributes.
sq_AL: Listë atributesh.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
sq_AL: Listë ID-sh metodash të gatshme pagesash që mund të përdoren për të kryer porosinë.

en: List of available shipping rates for the cart.
sq_AL: Listë tarifash dërgimi të gatshme për shportën.

en: List of available term names of the attribute.
sq_AL: Listë emrash të mundshëm termi të atributit.

en: List of billing address data.
sq_AL: Listë të dhënash adrese faturimi.

en: List of brands, if applicable.
sq_AL: Listë markash, nëse është rasti.

en: List of brands.
sq_AL: Listë markash.

en: List of cart fees.
sq_AL: Listë tarifash të shportës.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
sq_AL: Listë gabimesh artikujsh shporte, për shembull, artikujt te shporta për të cilët s’ka stok.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
sq_AL: Listë artikujsh shporte mbi të cilët aplikohen tarifa dërgimi kthimi.

en: List of cart items.
sq_AL: Listë artikujsh shporte.

en: List of categories
sq_AL: Listë kategorish

en: List of categories with their product counts
sq_AL: Listë kategorish me numrin e tyre të produkteve

en: List of categories, if applicable.
sq_AL: Listë kategorish, nëse është rasti.

en: List of categories.
sq_AL: Listë kategorish.

en: List of category IDs the coupon applies to.
sq_AL: Listë ID-sh kategorish mbi të cilat zbatohet kuponi.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
sq_AL: Listë ID-sh kategorish mbi të cilat nuk zbatohet kuponi.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
sq_AL: Listë emrash qytetesh. Sjellë me WooCommerce 5.3.

en: List of countries on this continent.
sq_AL: Listë e vendeve në këtë kontinent.

en: List of created resources.
sq_AL: Listë burimesh të krijuara.

en: List of cross-sell products IDs.
sq_AL: Listë ID-sh produktesh <em>cross-sell</em>.

en: List of delete resources.
sq_AL: Listë burimesh të fshira.

en: List of downloadable files.
sq_AL: Listë kartelash të shkarkueshme.

en: List of email addresses that can use this coupon.
sq_AL: Listë adresash email që mund të përdorin këtë kupon.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
sq_AL: Listë ID-sh produktesh të grupuar, në pastë.

en: List of grouped product ids.
sq_AL: Listë ID-sh produktesh të grupuar.

en: List of grouped products ID.
sq_AL: Listë ID-sh produktesh të grupuar.

en: List of images.
sq_AL: Listë figurash.

en: List of order coupons.
sq_AL: Listë kuponësh porosish.

en: List of order product IDs, names, quantities.
sq_AL: Listë ID-sh, emrash, sasish produktesh porosie.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
sq_AL: Listë kodesh postarë /ZIP-esh. Sjellë me WooCommerce 5.3.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
sq_AL: Listë ID-sh produktesh mbi të cilat mund të përdoret kuponi.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
sq_AL: Listë ID-sh produktesh mbi të cilat s’mund të përdoret kuponi.

en: List of refunds.
sq_AL: Listë rimbursimesh.

en: List of related products IDs.
sq_AL: Listë ID-sh produktesh të afërt.

en: List of required payment gateway features to process the order.
sq_AL: Listë e veçorive të domosdoshme të kanalit të pagesës për të përpunuar porosinë.

en: List of sales reports.
sq_AL: Listë raportesh shitjesh.

en: List of shipping address data.
sq_AL: Listë të dhënash adresash dërgimi.

en: List of shipping rates.
sq_AL: Listë tarifash dërgimi.

en: List of states in this country.
sq_AL: Listë shtetesh në këtë vend.

en: List of supported continents, countries, and states.
sq_AL: Listë e kontinenteve, vendeve dhe shteteve të mbuluara.

en: List of supported currencies.
sq_AL: Listë e monedhave që mbulohen.

en: List of supported states in a given country.
sq_AL: Listë shtetesh që mbulohen në një vend të dhënë.

en: List of tags, if applicable.
sq_AL: Listë etiketash, nëse është rasti.

en: List of tags.
sq_AL: Listë etiketash.

en: List of top sellers products.
sq_AL: Listë e produkteve me më tepër shitje.

en: List of up-sell products IDs.
sq_AL: Listë ID-sh produktesh <em>up-sell</em>.

en: List of updated resources.
sq_AL: Listë burimesh të përditësuara.

en: List of upsell products IDs.
sq_AL: Listë ID-sh produktesh <em>upsell</em>.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
sq_AL: Listë ID-sh përdoruesish (ose adresa email mysafirësh) që kanë përdorur kuponin.

en: List of variation IDs, if applicable.
sq_AL: Listë ID-sh variantesh, në pastë.

en: List of variation attributes.
sq_AL: Listë atributesh varianti.

en: List of variations IDs.
sq_AL: Listë ID-sh variantesh.

en: List of variations.
sq_AL: Listë variantesh.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
sq_AL: Paraqitni produkte dhe krijoni reklama në Facebook dhe Instagram, me <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook për WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
sq_AL: Paraqitni produkte dhe krijoni reklama në Facebook dhe Instagram.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
sq_AL: Radhitni rajonet që do të donit të përfshihen te zona juaj e dërgimit. Klientët do të përshoqërohen me këto rajoneve.

en: Listen on Mixcloud
sq_AL: Dëgjojeni në Mixcloud

en: Listen on ReverbNation
sq_AL: Dëgjojeni në ReverbNation

en: Listen on SoundCloud
sq_AL: Dëgjojeni në SoundCloud

en: Listen on Spotify
sq_AL: Dëgjojeni në Spotify

en: Listen to the audio
sq_AL: Dëgjoni audion

en: Lithuania
sq_AL: Lituani

en: Littoral
sq_AL: Litoral

en: Live
sq_AL: Drejtpërdrejt

en: Live API password
sq_AL: Fjalëkalim për API Live

en: Live API signature
sq_AL: Nënshkrim për API Live

en: Live API username
sq_AL: Emër përdoruesi për API Live

en: Lleida
sq_AL: Lejdha

en: Load billing address
sq_AL: Ngarko adresë faturimi

en: Load shipping address
sq_AL: Ngarko adresë dërgimi

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sq_AL: Të ngarkohen të dhëna faturimi të klientit? Kjo do të heqë çfarëdo të dhënash faturimi të futura aktualisht.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sq_AL: Të ngarkohen të dhëna dërgimi të klientit? Kjo do të heqë çfarëdo të dhënash dërgimi të futura aktualisht.

en: Loading network orders
sq_AL: Po ngarkohen porosi rrjeti

en: Loading status data...
sq_AL: Po ngarkohen të dhëna gjendjeje…

en: Loading&hellip;
sq_AL: Po ngarkohet&hellip;

en: Local delivery
sq_AL: Livrim vendor

en: Local delivery (legacy)
sq_AL: Livrim vendor (e dikurshme)

en: Local pickup
sq_AL: Tërheqje vendore

en: Local pickup (legacy)
sq_AL: Tërheqje vendore (e dikurshme)

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
sq_AL: Marrje vendore: Ujdisni vendndodhje marrjesh vendore, që nga <a href="%s">faqja e rregullimeve për Marrje vendore</a>.

en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
sq_AL: Marrje vendore: Ujdisni vendndodhje marrjesh vendore, që nga <a href="%s">faqja e rregullimeve për Marrje vendore</a>.

en: Locale used for the note title and content.
sq_AL: Vendore e përdorur për titullin dhe lëndën e shënimit.

en: Location
sq_AL: Vendndodhje

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
sq_AL: Vendndodhje, adresë IP dhe lloj shfletuesi: këto do t’i përdorim për qëllime të tilla si përllogaritja përafërsisht e taksave dhe vlerës së dërgimit

en: Locations not covered by your other zones
sq_AL: Vendndodhje të pambuluara nga zonat tuaja të tjera

en: Locations outside all other zones
sq_AL: Vendndodhje jashtë krejt zonave të tjera

en: Log
sq_AL: Regjistër

en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
sq_AL: Regjistroni akte PayPal, të tillë si kërkesa IPN dhe shqyrtojini ato te <a href="%s">skena Regjistra</a>. Shënim: kjo mund të sjellë regjistrim hollësish personale. Rekomandojmë përdorimin e kësaj për qëllime diagnostikimi dhe fshirjen e regjistrave, pasi të përfundohet.

en: Log directory size
sq_AL: Madhësi drejtorie regjistrash

en: Log directory writable
sq_AL: Drejtori regjistrash e shkrueshme

en: Log directory.
sq_AL: Drejtori regjistrash.

en: Log entries are stored in this database table: %s
sq_AL: Zëra regjistrash depozitohen në këtë tabelë të bazës së të dhënave: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
sq_AL: Kartelat regjistër depozitohen në këtë drejtori: %s

en: Log in
sq_AL: Hyni

en: Log in to Download Files
sq_AL: Bëni hyrjen që të Shkarkoni Kartela

en: Log out
sq_AL: Dilni

en: Log storage
sq_AL: Depozitë regjistrash

en: Logged in as %s
sq_AL: Futur si %s

en: Logger
sq_AL: Regjistrues

en: Logging
sq_AL: Regjistrim

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
sq_AL: Regjistrimi është i çaktivizuar. Mund të aktivizohet te <a href="%s">Rregullime Regjistrimi</a>.

en: Logging.
sq_AL: Regjistrim.

en: Login
sq_AL: Hyrje

en: Logo
sq_AL: Stemë

en: Logo width (px)
sq_AL: Gjerësi steme (px0

en: Logout
sq_AL: Dalje

en: Logs
sq_AL: Regjistra

en: Logs settings
sq_AL: Rregullime regjistrash

en: Loja
sq_AL: Loha

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
sq_AL: Shihni për porosi, të dhëna klientësh, dhe kryeni rimbursime me një klikim, me aplikacionin Woo.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
sq_AL: Po shihni për Ndihmësin e WooCommerce-it?

en: Lookup tables are regenerating
sq_AL: Tableta e kërkimit po riprodhohen

en: Los Ríos
sq_AL: Los Rios

en: Lost password
sq_AL: Humbi fjalëkalimi

en: Lost your password?
sq_AL: Harruat fjalëkalimin tuaj?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sq_AL: Humbët fjalëkalimin tuaj? Ju lutemi, jepni emrin tuaj të përdoruesit ose adresën email. Përmes email-i do të merrni një lidhje për krijim fjalëkalimi të ri.

en: Louga
sq_AL: Luga

en: Louisiana
sq_AL: Luiziana

en: Louth
sq_AL: Lu

en: Lovech
sq_AL: Lovec

en: Low Stock amount for the product.
sq_AL: Sasi Stok i Pakët për produktin.

en: Low Stock amount for the variation.
sq_AL: Sasi Stok i Pakët për variantin.

en: Low in stock
sq_AL: Gjendje e pakët

en: Low stock amount
sq_AL: Sasi e ulët gjendje

en: Low stock threshold
sq_AL: Prag për gjendje të pakët

en: Lower Saxony
sq_AL: Saksoni e Poshtme

en: Luang Namtha
sq_AL: Luang Namta

en: Lucca
sq_AL: Luka

en: Luhanshchyna
sq_AL: Luhan

en: Luristan (لرستان)
sq_AL: Luristan

en: Luwero
sq_AL: Luero

en: Luxembourg
sq_AL: Luksemburg

en: Luxor
sq_AL: Luksor

en: Luzern
sq_AL: Lucernë

en: Lvivshchyna
sq_AL: Lviv

en: Lwengo
sq_AL: Luengo

en: LxWxH in decimal form
sq_AL: Gjt.xGj.rxL. në formë dhjetore

en: Lyantonde
sq_AL: Ljantonde

en: M j, Y
sq_AL: j.m.Y

en: M j, Y @ G:i
sq_AL: j.m.Y @ G:i

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
sq_AL: Hash MD5 artikujsh shporte, për t’u siguruar që porositë s’janë modifikuar.

en: Macanese pataca
sq_AL: Pataka e Makaos

en: Macao
sq_AL: Makao

en: Macao / 澳门
sq_AL: Makao / 澳门

en: Macedonian denar
sq_AL: Dinar Maqedon

en: Macerata
sq_AL: Maçerata

en: Machakos
sq_AL: Maçakos

en: Madagascar
sq_AL: Madagaskar

en: Madhya Pradesh
sq_AL: Madxhia Pradesh

en: Magallanes
sq_AL: Magalanes

en: Maha Sarakham
sq_AL: Maha Sarakam

en: Mailchimp for WooCommerce
sq_AL: Mailchimp për WooCommerce

en: Mailchimp icon
sq_AL: Ikonë Mailchimp-i

en: Main image width
sq_AL: Gjerësi e figurës kryesore

en: Maine
sq_AL: Mein

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
sq_AL: Bëje &#8220;%s&#8221; kategorinë parazgjedhje

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
sq_AL: Krijoni një koleksion produktesh të afërt, duke u lejuar klientëve të blejnë disa artikuj njëherësh.

en: Make a duplicate from this product
sq_AL: Bëni një përsëdytje prej këtij produkti

en: Make default
sq_AL: Bëje parazgjedhje

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
sq_AL: Garantoni përfshirjen e parametrit --user me një llogari që ka leje për këtë veprim.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
sq_AL: Sigurohuni se keni dhënë emrin dhe vlerat për çdo atribut.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
sq_AL: Bëjeni pagesën tuaj drejtpërsëdrejti te llogaria juaj bankare. Ju lutemi, si referencë të pagesës përdorni ID-në e Porosisë tuaj. Porosia juaj nuk do të dërgohet para se fondet të kenë hyrë në llogarinë tonë.

en: Malacca (Melaka)
sq_AL: Malak (Melaka)

en: Malagasy ariary
sq_AL: Ariari Malgashesh

en: Malanje
sq_AL: Malanzhe

en: Malatya
sq_AL: Malatja

en: Malawi
sq_AL: Malavi

en: Malawian kwacha
sq_AL: Kuasha Malaui

en: Malaysia
sq_AL: Malajzi

en: Malaysian ringgit
sq_AL: Ringit Malajzie

en: Maldives
sq_AL: Maldive

en: Maldivian rufiyaa
sq_AL: Rufije Maldivesh

en: Malta
sq_AL: Maltë

en: Manabí
sq_AL: Manabi

en: Manafwa
sq_AL: Manafua

en: Manage
sq_AL: Administrojini

en: Manage WooCommerce features
sq_AL: Administroni veçori WooCommerce-i

en: Manage individual product combinations created from options.
sq_AL: Administroni ndërthurje produktesh individualë të krijuar prej mundësive.

en: Manage stock
sq_AL: Administroni stokun

en: Manage stock.
sq_AL: Administroni stokun.

en: Manage stock?
sq_AL: Të administrohet stoku?

en: Manage suggestions
sq_AL: Administroni sugjerime

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
sq_AL: Administroni transaksione pa dalë nga Pulti juaj i WordPress-it. Vetëm me WooPayments.

en: Manage your orders on the go
sq_AL: Administroni porositë tuaj, kudo që të jeni

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
sq_AL: Administroni raportet e shitores tuaj dhe mbikëqyrni vlera kyçe me një ndërfaqe dhe pult të ri të përmirësuar.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
sq_AL: Administroni pajtimet tuaja, merrni njoftime të rëndësishme rreth produktesh, dhe përditësime, krejt nga rehatia e pultit tuaj WooCommerce

en: Manawatu-Whanganui
sq_AL: Manauatu-Uanganui

en: Manchester
sq_AL: Mançester

en: Manica
sq_AL: Manika

en: Manikganj
sq_AL: Manikganxh

en: Manual
sq_AL: Dorazi

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
sq_AL: Dërgojuni klientëve tuaj dorazi një email që përmban hollësi të porosisë së tyre dhe lidhje pagesash

en: Manually sent
sq_AL: Dërguar dorazi

en: Manx pound
sq_AL: Sterlinë e Ishullit Man

en: Manyara
sq_AL: Manjara

en: Map CSV fields to products
sq_AL: Përshoqëroju produkte fushave CSV

en: Map to field
sq_AL: Përshoqëroja fushës

en: Maputo Province
sq_AL: Provinca e Maputos

en: Maracha
sq_AL: Maraça

en: Maramureș
sq_AL: Maramuresh

en: Maranhão
sq_AL: Maranjëo

en: Marinduque
sq_AL: Marinduke

en: Mark as fulfilled
sq_AL: Vëri shenjë si e plotësuar

en: Mark this review as spam
sq_AL: I vini shenjë këtij shqyrtimi si i padëshiruar

en: Markazi (مرکزی)
sq_AL: Markazi

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
sq_AL: Kanali i marketingut s’mund të regjistrohet, ngaqë ka tashmë një kanal të regjistruar me të njëjtin identifikues!

en: Marketing tactic
sq_AL: Taktikë marketingu

en: Marketplace
sq_AL: Treg

en: Marketplace suggestions
sq_AL: Sugjerime Marketplace-i

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
sq_AL: Merrni më tepër mundësi

en: Marlborough
sq_AL: Marlboro

en: Marshall Islands
sq_AL: Ishujt Marshall

en: Martinique
sq_AL: Martinikë

en: Maryland
sq_AL: Meriland

en: Masaya
sq_AL: Masaja

en: Mascara
sq_AL: Maskara

en: Massa-Carrara
sq_AL: Masa-Karrara

en: Massachusetts
sq_AL: Masaçusets

en: Match images
sq_AL: Kërko përputhje figurash

en: Matched Line
sq_AL: Rresht Me Përputhje

en: Mato Grosso
sq_AL: Mato Groso

en: Mato Grosso do Sul
sq_AL: Mato Groso do Sul

en: Matrouh
sq_AL: Matruh

en: Mauritania
sq_AL: Mauritani

en: Mauritanian ouguiya
sq_AL: Uguija Mauritanie

en: Mauritian rupee
sq_AL: Rupi Mauritanie

en: Mauritius
sq_AL: Mauricius

en: Max %s
sq_AL: Maks. %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
sq_AL: Numër maksimum artikujsh te shporta mbi të cilën mund të zbatohet kuponi.

en: Max price
sq_AL: Çmimi më i lartë

en: Max price found in collection of products.
sq_AL: Çmim maksimum i gjetur në koleksion produktesh.

en: Max upload size
sq_AL: Madhësi maksimale ngarkimesh

en: Max upload size.
sq_AL: Madhësi maksimale ngarkimesh.

en: MaxMind GeoIP database.
sq_AL: Bazë të dhënash MaxMind GeoIP.

en: MaxMind Geolocation
sq_AL: Gjeolokalizim me MaxMind

en: MaxMind License Key
sq_AL: Kyç Licence MaxMind

en: Maximum depth
sq_AL: Thellësi maksimum

en: Maximum number of items to be returned in result set.
sq_AL: Numër maksimum objektesh për grup përfundimesh.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
sq_AL: Numër maksimum artikujsh dhënë në grup përfundimesh. Kalohet si pa kufi, në u lëntë e zbrazët.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
sq_AL: Vlerë maksimum porosie e lejuar kur përdoret kuponi.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
sq_AL[0]: Numër maksimum radhësh veprimesh njëkohësisht në kryerje e sipër (%s radhë). S’do të kryhet ndonjë veprim, para se të jenë plotësuar radhët e tanishme.
sq_AL[1]: Numër maksimum radhësh veprimesh njëkohësisht në kryerje e sipër (%s radhë). S’do të kryhet ndonjë veprim, para se të jenë plotësuar radhët e tanishme.

en: Maximum size: %s
sq_AL: Madhësia maksimum: %s

en: Maximum spend
sq_AL: Maksimum shpenzimesh

en: Mayo
sq_AL: Majo

en: Mayotte
sq_AL: Majot

en: Mayuge
sq_AL: Majuge

en: Mazandaran (مازندران)
sq_AL: Mazandaran

en: Mbeya
sq_AL: Mbeja

en: Measurements
sq_AL: Matje

en: Meath
sq_AL: Mit

en: Mechi
sq_AL: Meçi

en: Mecklenburg-Vorpommern
sq_AL: Meklenburg-Pomerani Perëndimore

en: Medium
sq_AL: E mesme

en: Meet us
sq_AL: Njihuni me ne

en: Meghalaya
sq_AL: Megalaja

en: Mehedinți
sq_AL: Mehedinci

en: Melilla
sq_AL: Melila

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
sq_AL: Anëtarët e ekipit tonë mund të hyjnë në të dhënat që na furnizoni. Për shembull, si Administratorët, ashtu edhe Përgjegjësit e Shitores mund të hyjnë në:

en: Memberships
sq_AL: Anëtarësime

en: Menu order
sq_AL: Rend menush

en: Menu order, used to custom sort products.
sq_AL: Rend menuje, e përdorur për renditje vetjake të produkteve.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
sq_AL: Rend menuje, i përdorur për renditje vetjake të burimit.

en: Message
sq_AL: Mesazh

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
sq_AL: S’u gjetën përfundime

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
sq_AL: S’u gjetën produkte që përputhen me përzgjedhjen tuaj.

en: Messina
sq_AL: Mesina

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
sq_AL: Meta Ads & Pixel përr WooCommerce

en: Meta ID.
sq_AL: ID Meta.

en: Meta data attached to the shipping rate.
sq_AL: Tejtëdhëna bashkëngjitur tarifës së dërgimit.

en: Meta data for the fulfillment.
sq_AL: Të dhëna meta për plotësimin.

en: Meta data.
sq_AL: Të dhëna Meta.

en: Meta key for UI display.
sq_AL: Kyç meta për shfaqje UI.

en: Meta key.
sq_AL: Kyç meta.

en: Meta label.
sq_AL: Etiketë meta.

en: Meta value for UI display.
sq_AL: Vlerë meta për shfaqje UI.

en: Meta value.
sq_AL: Vlerë meta.

en: Metadata related to the item
sq_AL: Tejtëdhëna të lidhura me artikullin

en: Meters
sq_AL: Metra

en: Method
sq_AL: Metodë

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
sq_AL: Metoda %1$s s’është sendërtuar. Klasat që anashkalojnë has_cogs, duhet të anashkalojnë edhe këtë metodë.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
sq_AL: Metoda '%s' s’është e sendërtuar. Duhet anashkaluar në nënklasë.

en: Method ID.
sq_AL: ID Metode.

en: Method availability
sq_AL: Pasje metode

en: Method not implemented
sq_AL: Metodë e pasendërtuar

en: Method title
sq_AL: Titull metode

en: Mexican peso
sq_AL: Peso Meksike

en: Mexico
sq_AL: Meksikë

en: Međimurje County
sq_AL: Konteja Mexhimurje

en: Michigan
sq_AL: Miçigan

en: Michoacán
sq_AL: Miçoakan

en: Micronesia
sq_AL: Mikronezi

en: Midway Atoll
sq_AL: Atolli Miduej

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
sq_AL: Urdhri “migroje” është nxjerrë nga përdorimi. Në vend të tij përdorni `sync`.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
sq_AL: U migrua veprim me ID %1$d në %2$s te ID %3$d në %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
sq_AL[0]: Po migrohet %d veprim
sq_AL[1]: Po migrohen %d veprime

en: Millimeters
sq_AL: Milimetra

en: Min %s
sq_AL: Min. %s

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Çmime minimum dhe maksimum gjetur në koleksione produkti, dhënë duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Min price
sq_AL: Çmimi më i ulët

en: Min price found in collection of products.
sq_AL: Çmim minimum i gjetur në koleksion produktesh.

en: Mini-Cart
sq_AL: Shportëz

en: Minimum order amount
sq_AL: Sasi minimum porosie

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
sq_AL: Vlerë minimum porosie që lypset të gjendet në shportë, përpara se të ketë vlerë kuponi.

en: Minimum severity level.
sq_AL: Shkallë minimum rëndësie.

en: Minimum spend
sq_AL: Minimum shpenzimesh

en: Minnesota
sq_AL: Minesota

en: Minya
sq_AL: Minia

en: Misamis Occidental
sq_AL: Misamis Perëndimor

en: Misamis Oriental
sq_AL: Misamis Lindor

en: Missing MaxMind Reader library!
sq_AL: Mungon librari MaxMind Reader!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
sq_AL[0]: Mungon parametër OAuth %s
sq_AL[1]: Mungojnë parametra OAuth %s

en: Missing attributes for variable product.
sq_AL: Mungojnë atribute për produkt me variante.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
sq_AL: Tabela bazë që mungojnë: %s. Disa veçori WooCommerce-i mund të mos punojnë siç pritet.

en: Missing parameter %s
sq_AL: Mungon parametër %s

en: Missing product ID
sq_AL: Mungon ID produkti

en: Missing required data
sq_AL: Mungojnë të dhëna të domosdoshme

en: Missing table info for query arg.
sq_AL: Mungon hollësi tabele për argument kërkese.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
sq_AL: Mungojnë kryet <em>Nonce</em>. Ky pikëmbarim lyp një <em>nonce</em> të vlefshëm.

en: Missing the WooCommerce %s package
sq_AL: Mungon paketa WooCommerce %s

en: Missing variation data for variable product.
sq_AL: Mungojnë të dhëna varianti për produkt me variante.

en: Mississippi
sq_AL: Misisipi

en: Missouri
sq_AL: Misuri

en: Mitooma
sq_AL: Mitoma

en: Mityana
sq_AL: Mitiana

en: Miyagi
sq_AL: Mijagi

en: Miyazaki
sq_AL: Mijazaki

en: Mobile
sq_AL: Celular

en: Mobile app
sq_AL: Aplikacion celulari

en: Moldova
sq_AL: Moldavi

en: Moldovan leu
sq_AL: Leu Moldavie

en: Monaco
sq_AL: Monako

en: Monaghan
sq_AL: Monagan

en: Money spent
sq_AL: Para të shpenzuara

en: Mongolia
sq_AL: Mongoli

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
sq_AL: Tëgrëg Mongolie

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
sq_AL: Mbikëqyrni shitjet tuaj dhe produktet që ecin mirë, me aplikacionin Woo.

en: Monseñor Nouel
sq_AL: Monsenjor Nuel

en: Monte Cristi
sq_AL: Monte Kristi

en: Montenegro
sq_AL: Mal i Zi

en: Month(s)
sq_AL: Muaj

en: Monthly
sq_AL: Mujore

en: Montserrado
sq_AL: Monserrado

en: Monza e della Brianza
sq_AL: Monca e dela Brianca

en: Moquegua
sq_AL: Mokegua

en: Morazán
sq_AL: Morasan

en: Moroccan dirham
sq_AL: Dërhem Maroku

en: Morocco
sq_AL: Marok

en: Morona-Santiago
sq_AL: Santiago

en: Most discount
sq_AL: Me më shumë zbritje

en: Most popular
sq_AL: Më populloret

en: Most stocked
sq_AL: Me gjendjen më të shumtë

en: Mostaganem
sq_AL: Mustganem

en: Moulvibazar
sq_AL: Mulvibazar

en: Mountain Province
sq_AL: Provinca Malore

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
sq_AL: Shpjere &#8220;%s&#8221; te Hedhurinat

en: Move this review to the Trash
sq_AL: Shpjere këtë shqyrtim te Hedhurinat

en: Move to Trash
sq_AL: Shpjere te Hedhurinat

en: Moxico
sq_AL: Moksiko

en: Moyo
sq_AL: Mojo

en: Mozambican metical
sq_AL: Metikal Mozambiku

en: Mozambique
sq_AL: Mozambik

en: Mtwara
sq_AL: Mtuara

en: Muchinga
sq_AL: Muçinga

en: Mukono
sq_AL: Mukonogith

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
sq_AL: Vargu Multibajt (mbstring) përdoret për shndërrime kodimi shkronjash, bie fjala, për email-e ose shndërrim shkronjash në shkronja të vogla.

en: Multibyte string
sq_AL: Varg multibajtësh

en: Multichannel for WooCommerce
sq_AL: Shumëkanalësh për WooCommerce

en: Multipart
sq_AL: Me disa pjesë

en: Multiple files match this ID.
sq_AL: Me këtë ID kanë përkim një numër fushash.

en: Multiple providers
sq_AL: Shërbime të shumta

en: Multiple trackings
sq_AL: Ndjekje të shumta

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
sq_AL: Bashkia Metropolitane e Limës

en: Municipality
sq_AL: Bashki

en: Municipality / District
sq_AL: Komuna / Qarku

en: Munshiganj
sq_AL: Munshiganxh

en: Murang’a
sq_AL: Muranga

en: Mureș
sq_AL: Muresh

en: Must Use Plugins
sq_AL: Shtojca <em>Must Use</em>

en: Muğla
sq_AL: Muglla

en: Muş
sq_AL: Mush

en: Mwanza
sq_AL: Muanxa

en: My Account
sq_AL: Llogaria Ime

en: My Account Page
sq_AL: Faqja Llogaria Ime

en: My Account URL
sq_AL: URL e Llogarisë Ime

en: My Subscriptions
sq_AL: Pajtimet e Mia

en: My Subscriptions %s
sq_AL: Pajtimet e Mia %s

en: My account
sq_AL: Llogaria ime

en: My account page
sq_AL: Faqja llogaria ime

en: MySQL version
sq_AL: Version MySQL-je

en: MySQL version string.
sq_AL: Varg versioni MySQL.

en: MySQL version.
sq_AL: Version MySQL.

en: Myanmar
sq_AL: Mianmar

en: Mykolayivschyna
sq_AL: Mikolaiv

en: Mymensingh
sq_AL: Mymensing

en: Málaga
sq_AL: Malaga

en: Médéa
sq_AL: Medea

en: Mérida
sq_AL: Merida

en: N. Revenue
sq_AL: Të ardhura Neto

en: N. Revenue (formatted)
sq_AL: Të ardhura neto (Të formatuara)

en: Nakhon Nayok
sq_AL: Nakon Najok

en: Nakhon Pathom
sq_AL: Nakon Patom

en: Nakhon Phanom
sq_AL: Nakon Panom

en: Nakhon Ratchasima
sq_AL: Nakon Ratçasima

en: Nakhon Sawan
sq_AL: Nakon Sauan

en: Nakhon Si Thammarat
sq_AL: Nakon Si Tamarat

en: Namayingo
sq_AL: Namajingo

en: Name
sq_AL: Emër

en: Name (Last, First)
sq_AL: Emër (Mbiemër, Emër)

en: Name (numeric)
sq_AL: Emër (numerik)

en: Name (required)
sq_AL: Emër (i domosdoshëm)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sq_AL: Emër për atributin (i shfaqur te pjesa e dukshme).

en: Name for the resource.
sq_AL: Emër për burimin.

en: Name of the action hook that will be triggered.
sq_AL: Emri i hook-ut të veprimit që duhet vënë në punë.

en: Name of the customer for the order
sq_AL: Emër i klientit për porosinë

en: Name of the item.
sq_AL: Emër i artikullit.

en: Name of the marketing campaign type.
sq_AL: Emër i llojit të fushatës së marketingut.

en: Name of the marketing channel.
sq_AL: Emër i kanalit të marketingut.

en: Name of the metadata.
sq_AL: Emër i tejtëdhënës.

en: Name of the note.
sq_AL: Emër i shënimit.

en: Name of the package.
sq_AL: Emër i paketës.

en: Name of the plugin.
sq_AL: Emri i shtojcës.

en: Name of the product that the review belongs to.
sq_AL: Emër i produktit të cilit i përket shqyrtimi.

en: Name of the reviewer.
sq_AL: Emër i shqyrtuesit.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
sq_AL: Emër i tarifës së dërgimit, p.sh., Dërgim Ekspres.

en: Name.
sq_AL: Emër.

en: Namibia
sq_AL: Namibi

en: Namibian dollar
sq_AL: Dollar Namibie

en: Namisindwa
sq_AL: Namisindua

en: Narathiwat
sq_AL: Naratiuat

en: Narayanganj
sq_AL: Narajanganxh

en: Narayani
sq_AL: Narajani

en: Nariño
sq_AL: Narinjo

en: Nasarawa
sq_AL: Nasaraua

en: Navassa Island
sq_AL: Ishulli Navasa

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
sq_AL: Duke udhëtuar nëpër indin e brendshëm të jetës, zgjedhjet shpalosin shtigje për te e jashtëzakonshmja, duke kërkuar frymë krijuese, kureshti dhe kurajë për një udhë që të mbush vërtet.

en: Nawabganj
sq_AL: Nauabganxh

en: Nayarit
sq_AL: Najarit

en: Neamț
sq_AL: Neamc

en: Nebbi
sq_AL: Nebi

en: Negros Occidental
sq_AL: Negros Perëndimor

en: Negros Oriental
sq_AL: Negros Lindor

en: Nepalese rupee
sq_AL: Rupi Nepali

en: Net Payment
sq_AL: Pagesë Neto

en: Net Revenue
sq_AL: Të ardhura Neto

en: Net Sales
sq_AL: Shitje Neto

en: Net discount amount.
sq_AL: Sasi neto zbritjesh.

en: Net profit
sq_AL: Fitim neto

en: Net sales
sq_AL: Shitje Neto

en: Net sales amount
sq_AL: Sasi shitjesh neto

en: Net sales in the period.
sq_AL: Shitje neto gjatë periudhës.

en: Net sales.
sq_AL: Shitje Neto.

en: Net total revenue (formatted).
sq_AL: Të ardhura neto gjithsej (të formatuara).

en: Net total revenue.
sq_AL: Të ardhura neto gjithsej.

en: Netherlands
sq_AL: Holandë

en: Netherlands Antillean guilder
sq_AL: Gilder Antilesh Holandeze

en: Network enabled
sq_AL: Aktivizuara për rrjetin

en: Neuchâtel
sq_AL: Nojshatel

en: Neuquén
sq_AL: Neuken

en: Never
sq_AL: Kurrë

en: Never show quantity remaining in stock
sq_AL: Mos shfaq kurrë sasi të mbetur gjendje

en: Nevis
sq_AL: Nejvis

en: Nevşehir
sq_AL: Nevshehir

en: New %s
sq_AL: %s i ri

en: New Brand Name
sq_AL: Emër i Ri Marke

en: New Brunswick
sq_AL: Nju Brunsuik

en: New Caledonia
sq_AL: Kaledoni e Re

en: New Email
sq_AL: Email i Ri

en: New Hampshire
sq_AL: Nju Hampshajër

en: New In
sq_AL: E re Te

en: New Jersey
sq_AL: Nju Xhërsi

en: New Mexico
sq_AL: Nju Meksiko

en: New Order: #{order_number}
sq_AL: Porosi e Re: #{order_number}

en: New Products
sq_AL: Produkte të Reja

en: New Scheduled Action
sq_AL: Veprim i Ri i Planifikuar

en: New South Wales
sq_AL: Nju Sauth Uells

en: New Taiwan dollar
sq_AL: Dollar i Ri Tajvani

en: New Territories
sq_AL: Territoret e Reja

en: New Valley
sq_AL: Al Uadi al Xhadid

en: New York
sq_AL: Nju Jork

en: New Zealand
sq_AL: Zelandë e Re

en: New Zealand dollar
sq_AL: Dollar Zelande të Re

en: New account
sq_AL: Llogari e re

en: New attribute
sq_AL: Atribut i ri

en: New category name
sq_AL: Emër i ri kategorie

en: New coupon
sq_AL: Kupon i ri

en: New custom field name
sq_AL: Emër fushe të re vetjake

en: New in store
sq_AL: E re në shitore

en: New order
sq_AL: Porosi e re

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
sq_AL: Email-e porosish të reja dërgohen te marrës të zgjedhur kur merret një porosi e re.

en: New order: #%s,
sq_AL: Porosi e Re: #%s,

en: New order: #{order_number}
sq_AL: Porosi e re: #{order_number}

en: New password
sq_AL: Fjalëkalim i ri

en: New password (leave blank to leave unchanged)
sq_AL: Fjalëkalim i ri (lëreni të zbrazët që të mbetet i pandryshuar)

en: New passwords do not match.
sq_AL: Fjalëkalimet e rinj s’përputhen.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
sq_AL: Metoda të reja pagesash mund të shtohen vetëm gjatë pagimit. Ju lutemi, lidhuni me ne, nëse ju duhet ndihmë.

en: New product
sq_AL: Produkt i ri

en: New product editor
sq_AL: Përpunues i ri produktesh

en: New product form
sq_AL: Formular produkti të ri

en: New quantity of the item in the cart.
sq_AL: Sasi e re e këtij artikulli te shporta.

en: New sales record!
sq_AL: Rekord i ri shitjesh!

en: New shipping class Name
sq_AL: Emër klase të re dërgimesh

en: New tag name
sq_AL: Emër i ri etikete

en: New user email address.
sq_AL: Adresë email përdoruesi e re.

en: New user password.
sq_AL: Fjalëkalim përdoruesi i ri.

en: New user username.
sq_AL: Emër përdoruesi i ri.

en: New users receive an email to set up their password.
sq_AL: Përdoruesit e rinj marrin një email për të ujdisur fjalëkalimet e tyre.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
sq_AL: Rrugë e re, më e shpejtë për të gjetur zgjerime dhe tema për shitoren tuaj WooCommerce

en: New:
sq_AL: I ri:

en: New: Retro Glass Jug
sq_AL: E re: Brokë Retro Qelqi

en: Newer Reviews
sq_AL: Shqyrtime Më të Reja

en: Newest Scheduled Date
sq_AL: Data Më e Re e Planifikuar

en: Newfoundland and Labrador
sq_AL: Njufaundland dhe Labrador

en: Nexi Checkout
sq_AL: Përfundim Blerjeje Nexi

en: Next
sq_AL: Pasuesi

en: Next (arrow right)
sq_AL: Pasuesja (tasti shigjetë djathtas)

en: Next image
sq_AL: Figura pasuese

en: Next page
sq_AL: Faqja pasuese

en: Next step
sq_AL: Hapi pasues

en: Ngöbe-Buglé
sq_AL: Ngobe-Bugle

en: Niassa
sq_AL: Niasa

en: Nicaragua
sq_AL: Nikaragua

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
sq_AL: Kordobë Nikaraguaje

en: Nidwalden
sq_AL: Nidvalden

en: Nigeria
sq_AL: Nigeri

en: Nigerian naira
sq_AL: Naira Nigerie

en: Nilphamari
sq_AL: Nilpamari

en: Nisporeni
sq_AL: Nisporen

en: Niğde
sq_AL: Nigde

en: Njombe
sq_AL: Nxhombe

en: No
sq_AL: Jo

en: No &quot;%s&quot; found
sq_AL: S’u gjet “%s”

en: No Brands Found
sq_AL: S’u Gjetën Marka

en: No Notifications found
sq_AL: S’u gjetën Njoftime

en: No actions found
sq_AL: S’u gjetën veprime

en: No actions found in trash
sq_AL: S’u gjetën veprime te Hedhurinat

en: No approved directory URLs found.
sq_AL: S’u gjetën URL-ra drejtorish të miratuara.

en: No approved reviews
sq_AL: Pa shqyrtime të miratuara

en: No attributes currently exist.
sq_AL: Hëpërhë s’ka atribute.

en: No billing address set.
sq_AL: S’ka adresë faturimi të rregulluar.

en: No brands
sq_AL: Pa marka

en: No categories
sq_AL: Pa kategori

en: No categories found
sq_AL: S’u gjetën kategori

en: No coupons found
sq_AL: S’u gjetën kuponë

en: No coupons found in range
sq_AL: S’u gjetën kuponë në interval

en: No coupons found in trash
sq_AL: S’u gjetën kuponë te hedhurinat

en: No customer downloads found.
sq_AL: S’u gjet shkarkim nga klientë.

en: No customer selected
sq_AL: S’u përzgjedhur klient

en: No customers found.
sq_AL: S’u gjetën klientë.

en: No default %s&hellip;
sq_AL: Pa %s parazgjedhje&hellip;

en: No differences found.
sq_AL: S’u gjetën ndryshime.

en: No downloads available yet.
sq_AL: Ende pa ndonjë shkarkim të gatshëm.

en: No file defined
sq_AL: S’u përkufizua kartelë

en: No fulfillments
sq_AL: Pa plotësime

en: No inbox notification selected
sq_AL: S’u përzgjodh njoftim për mesazhet e marrë

en: No keys found.
sq_AL: S’u gjetën kyçe.

en: No location by default
sq_AL: Si parazgjedhje, pa vendndodhje

en: No log files found.
sq_AL: S’u gjetën kartela regjistër.

en: No low in stock products found.
sq_AL: S’u gjetën produkte për të cilët ka gjendje të pakët.

en: No matching product exists to update.
sq_AL: S’ka produkt me përputhje për ta përditësuar.

en: No matching tax rates found.
sq_AL: S’u gjetën tarifa tatimi me përputhje.

en: No matching variation found.
sq_AL: S’u gjet variant me përputhje.

en: No maximum
sq_AL: Pa maksimum

en: No minimum
sq_AL: Pa minimum

en: No need to wonder where that stampbook went.
sq_AL: S’ka pse vrisni mendjen ku shkoi blloku i pullave të postës.

en: No order has been made yet.
sq_AL: Ende s’është bërë ndonjë porosi.

en: No orders found
sq_AL: S’u gjetën porosi

en: No orders found in trash
sq_AL: S’u gjetën porosi te hedhurinat

en: No orders in need of cleanup
sq_AL: S’ka porosi për t’u spastruar

en: No orders to cleanup.
sq_AL: S’ka porosi për t’u spastruar.

en: No orders were synced.
sq_AL: S’u njëkohësuan porosi.

en: No out of stock products found.
sq_AL: S’u gjetën produkte për të cilët s’ka stok.

en: No page set
sq_AL: S’ka faqe të caktuar

en: No payment method provided.
sq_AL: S’u dha metodë pagimi.

en: No pending reviews
sq_AL: S’ka shqyrtime pezull

en: No product attribute with that slug was found.
sq_AL: S’u gjet dot atribut produktesh me identifikuesin e dhënë.

en: No product categories exist.
sq_AL: S’ekzistojnë kategori produktesh.

en: No product forms found
sq_AL: S’u gjetën formularë produktesh

en: No product forms found in trash
sq_AL: S’u gjetën formularë produktesh te hedhurinat

en: No product to duplicate has been supplied!
sq_AL: S’u dha produkt për t’u përsëdytur!

en: No products found
sq_AL: S’u gjetën produkte

en: No products found in range
sq_AL: S’u gjetën produkte në këtë interval

en: No products found in trash
sq_AL: S’u gjetën produkte te hedhurinat

en: No products found.
sq_AL: S’u gjetën produkte.

en: No products in the cart.
sq_AL: S’ka produkte në shportë.

en: No products were found matching your selection.
sq_AL: S’u gjetën produkte që përputhen me përzgjedhjen tuaj.

en: No requirement
sq_AL: Pa domosdoshmëri

en: No restrictions
sq_AL: Pa kufizime

en: No reviews
sq_AL: Pa shqyrtime

en: No reviews awaiting moderation.
sq_AL: S’ka shqyrtime në pritje të moderimit.

en: No reviews found.
sq_AL: S’u gjetën shqyrtime.

en: No row(s) selected
sq_AL: S’u përzgjodh rresht(a)

en: No saved methods found.
sq_AL: S’u gjetën metoda të ruajtura.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
sq_AL: S’u gjet skemë titulli për %s, po anashkalohet regjistrim urdhri REST.

en: No search results.
sq_AL: S’ka përfundime kërkimi.

en: No setting groups have been registered.
sq_AL: S’janë regjistruar grupe rregullimesh.

en: No shipping address set.
sq_AL: S’është caktuar adresë dërgimi.

en: No shipping class
sq_AL: Pa klasë dërgimesh

en: No shipping class cost
sq_AL: Pa kosto klase dërgimesh

en: No shipping classes have been created.
sq_AL: S’janë krijuar klasa dërgimi.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sq_AL: S’është përzgjedhur metodë dërgimi. Ju lutemi, dyklikoni mbi adresën tuaj, ose lidhuni me ne, nëse ju duhet ndihmë.

en: No shipping methods offered to this zone.
sq_AL: Për këtë zonë s’ofrohet metodë dërgimi.

en: No shipping options were found for %s.
sq_AL: S’u gjetën mundësi dërgimi për %s.

en: No tags found
sq_AL: S’u gjetën etiketa

en: No taxes found in this period
sq_AL: S’u gjetën taksa në këtë periudhë

en: No theme is defined for this template.
sq_AL: S’ka temë të përkufizuar për këtë gjedhe.

en: No tracking number available
sq_AL: S’ka numër ndjekjeje

en: No updates required. Database version is %s
sq_AL: S’lyp përditësime. Versioni i bazës së të dhënave është %s

en: No used coupons found
sq_AL: S’u gjetën kuponë të përdorur

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
sq_AL: Ende pa variante. Prodhojini prej krejt atributeve të shtuar, ose shtoni dorazi një variant të ri.

en: No webhooks found.
sq_AL: S’u gjetën <em>webhook</em>-e.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sq_AL: Jo, do t’i jap çmimet duke përjashtuar taksë

en: Non-paying customer
sq_AL: Klient që s’paguan

en: Non-repeating
sq_AL: Jopërsëritës

en: Nonce is invalid.
sq_AL: Nonce-i është i pavlefshëm.

en: None
sq_AL: Asnjë

en: Nong Bua Lam Phu
sq_AL: Nong Bua Lam Pu

en: Nong Khai
sq_AL: Nong Kai

en: Nonthaburi
sq_AL: Nontaburi

en: Norfolk Island
sq_AL: Ishujt Norfolk

en: North Aegean
sq_AL: Egjeu Verior

en: North America
sq_AL: Amerikë e Veriut

en: North Carolina
sq_AL: Karolina e Veriut

en: North Dakota
sq_AL: Dakota e Veriut

en: North East
sq_AL: Verilindje

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
sq_AL: Korasan i Veriut

en: North Korea
sq_AL: Kore e Veriut

en: North Korean won
sq_AL: Uon Koreje të Veriut

en: North Macedonia
sq_AL: Maqedonia e Veriut

en: North Rhine-Westphalia
sq_AL: Rini Verior-Vestfalia

en: North Sinai
sq_AL: Sinai i Veriut

en: North West
sq_AL: Veri-Perëndim

en: North-Western
sq_AL: Veri-Perëndimore

en: Northern
sq_AL: Veriore

en: Northern Cape
sq_AL: Kepi Verior

en: Northern Mariana Islands
sq_AL: Ishujt Veriorë Mariana

en: Northern Samar
sq_AL: Samari Verior

en: Northern Territory
sq_AL: Territoret Veriore

en: Northwest Territories
sq_AL: Territoret Veriperëndimore

en: Norway
sq_AL: Norvegji

en: Norwegian krone
sq_AL: Koronë Norvegjie

en: Not able to attach "%s".
sq_AL: S’u arrit të bashkëngjitet “%s”.

en: Not all expected
sq_AL: Jo krejt fushat e pritura

en: Not declared
sq_AL: E padeklaruar

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
sq_AL: S’ka %s copë të mjaftueshme në stok, për plotësimin e kësaj porosie.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
sq_AL: Jo e domosdoshme, nëse drejtoria juaj e shkarkimeve është e mbrojtur. Për më tepër hollësi, <a href='%s'>shihni këtë udhërrëfyes</a>. Nga kjo s’do të preken kartelat e ngarkuara tashmë.

en: Not right now
sq_AL: Jo tani

en: Not scheduled
sq_AL: I pavënë në plan

en: Not that bad
sq_AL: Çka

en: Note
sq_AL: Shënim

en: Note added to the order by the customer during checkout.
sq_AL: Shënim i shtuar te porosia nga klienti gjatë përfundimit të blerjes.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sq_AL: U shtua një shënim te porosia juaj në {site_title} prej {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
sq_AL: Shënim i lënë nga klienti gjatë përfundimit të blerjes.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
sq_AL: Kini parasysh se nëse ndryshohet ky rregullim, çfarëdo zërash regjistrash që janë regjistruar tashmë do të mbeten të depozituar në vendin e tyre të tanishëm, por s’do të migrohen.

en: Note to customer
sq_AL: Shënim për klientin

en: Note type
sq_AL: Lloj shënimi

en: Note:
sq_AL: Shënim:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sq_AL: Shënim: Lejet mbi artikuj porosish do të akordohen automatikisht, kur gjendja e porosisë ndryshohet si në përpunim/e plotësuar.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
sq_AL: Shënim: WP CRON është çaktivizuar në instalimin tuaj, çka mund të pengojë plotësimin e këtij përditësimi.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
sq_AL[0]: Shënim: Keni <a href="%1$s">%2$d zgjerim me pagesë</a>, i cili duhet përditësuar përpara përditësimit të WooCommerce-it.
sq_AL[1]: Shënim: Keni <a href="%1$s">%2$d zgjerime me pagesë</a>, të cilët duhet përditësuar përpara përditësimit të WooCommerce-it.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
sq_AL: Shënim: arsyeja e rimbursimit do të jetë e dukshme nga klienti.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
sq_AL: Shënim: mund të doni të jepni më tepër hollësi rreth trajtimit tuaj të cookie-ve, dhe të jepni këtu një lidhje për te ajo ndarje.

en: Notes
sq_AL: Shënime

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sq_AL: Shënime për porosinë tuaj, p.sh., shënime të veçanta për livrimin.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
sq_AL: S’mund të përdoren shënimet, ngaqë s’ngarkohet dot depozitë të dhënash “admin-note”.

en: Notice
sq_AL: Njoftim

en: Notification #%d details
sq_AL: Hollësi njoftimin #%d

en: Notification actions
sq_AL: Veprime njoftimi

en: Notification created.
sq_AL: Njoftimi u krijua.

en: Notification deleted.
sq_AL: Njoftimi u fshi.

en: Notification details
sq_AL: Hollësi njoftimi

en: Notification not found.
sq_AL: S’u gjet njoftim.

en: Notification recipient(s)
sq_AL: Marrës njoftimesh

en: Notification sent to "%s".
sq_AL: Njoftimi u dërgua te “%s”.

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
sq_AL: Njoftim për t’ju bërë të ditur &mdash; porosia #%1$s që i takon %2$s është anuluar:

en: Notification updated.
sq_AL: Njoftimi u përditësua.

en: Notifications
sq_AL: Njoftime

en: Notifications per page
sq_AL: Njoftime për faqe

en: Notify me
sq_AL: Njoftomëni

en: Nova Scotia
sq_AL: Nova Skotia

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
sq_AL: Tani që na keni zgjedhur si partner, synimi ynë është të sigurojmë se po ju furnizojmë mjetet e duhura për të plotësuar nevojat. Presim të kemi përshtypjet tuaja mbi pjesën e ujdisjes së shitores, që të mund ta përmirësojmë në të ardhmen.

en: Now!
sq_AL: Tani!

en: Nueva Vizcaya
sq_AL: Nueva Vizkaja

en: Nuevo León
sq_AL: Nuevo Leon

en: Number of %s products.
sq_AL: Numër produktesh %s.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
sq_AL: Numër problemesh/gabimesh kanali (p.sh., gabime të lidhur me llogari, probleme njëkohësimi produktesh, etj.).

en: Number of coupons used
sq_AL: Numër kuponësh të përdorur

en: Number of coupons.
sq_AL: Numër kuponësh.

en: Number of customers.
sq_AL: Numër klientësh.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
sq_AL: Numër ditësh për t’u shtuar te data e tanishme, për të arritur te data e skadimit.

en: Number of days to import.
sq_AL: Numër ditësh për t’u importuar.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
sq_AL: Numër ditësh deri sa hyrja te kartela të shkarkueshme të skadojë.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
sq_AL: Numër vendesh dhjetore shfaqur për çmime të shfaqura për këtë vend.

en: Number of decimal points to use in each resource.
sq_AL: Numër vendesh dhjetore për t’u përdorur në çdo burim.

en: Number of decimals
sq_AL: Numër shifrash dhjetore

en: Number of decimals must be between 0 and 10.
sq_AL: Numri i shifrave dhjetore duhet të jetë mes 0 dhe 10.

en: Number of decimals.
sq_AL: Numër dhjetoresh.

en: Number of discounted orders.
sq_AL: Numër porosish me zbritje.

en: Number of distinct products sold.
sq_AL: Numër produktesh të dallueshëm të shitur.

en: Number of downloads remaining.
sq_AL: Numër shkarkimesh të mbetura.

en: Number of downloads.
sq_AL: Numër shkarkimesh.

en: Number of items in the cart.
sq_AL: Numër artikujsh te shporta.

en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
sq_AL: Numër artikujsh te shporta: %1$d, Çmim gjithsej %2$s

en: Number of items in the cart: %d
sq_AL: Numër artikujsh në shportë: %d

en: Number of items sold
sq_AL: Numër artikujsh të shitur

en: Number of items sold.
sq_AL: Numër artikujsh të shitur.

en: Number of low stock products.
sq_AL: Numër produktesh me stok të pakët.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
sq_AL: Numër objektesh (postimesh të çfarëdo lloji) përshoqëruar termit.

en: Number of orders
sq_AL: Numër porosish

en: Number of orders product appeared in.
sq_AL: Numër porosish te të cilat u shfaq produkti.

en: Number of orders.
sq_AL: Numër porosish.

en: Number of product items sold.
sq_AL: Numër artikujsh produkti të shitur.

en: Number of products to show
sq_AL: Numër produktesh për t’u shfaqur

en: Number of products.
sq_AL: Numër produktesh.

en: Number of published products for the resource.
sq_AL: Numër produktesh të botuara për burimin.

en: Number of reviews for products in this category.
sq_AL: Numër shqyrtimesh për produkte për këtë kategori.

en: Number of reviews for products of this brand.
sq_AL: Numër shqyrtimesh për produkte të kësaj marke.

en: Number of reviews to show
sq_AL: Numër shqyrtimesh për t’u shfaqur

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
sq_AL: Numër termash te klasifikim atributesh.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
sq_AL: Numër herësh që mund të shkarkohen kartela të shkarkueshme pas blerjes.

en: Number of times the coupon has been used already.
sq_AL: Numër herësh që kuponi është përdorur tashmë.

en: Number of variation items sold.
sq_AL: Numër artikujsh varianti të shitur.

en: Number:
sq_AL: Numër:

en: Nusa Tenggara Barat
sq_AL: Nusa Tengara Barat

en: Nusa Tenggara Timur
sq_AL: Nusa Tengara Timur

en: Nwoya
sq_AL: Nuoja

en: Nyamira
sq_AL: Njamira

en: Nyandarua
sq_AL: Njandarua

en: Nyeri
sq_AL: Nieri

en: Nógrád
sq_AL: Nograd

en: OR
sq_AL: OSE

en: OR enter path to file:
sq_AL: OSE jepni shteg për te kartelë:

en: Oaxaca
sq_AL: Uahaka

en: Obwalden
sq_AL: Obvalden

en: Occidental Mindoro
sq_AL: Mindoro Perëndimor

en: Oceania
sq_AL: Oqeani

en: Ocnița
sq_AL: Oçnica

en: Ocotepeque
sq_AL: Okotepeke

en: Odeshchyna
sq_AL: Odesa

en: Offaly
sq_AL: Ofali

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
sq_AL: Ofrojuni blerësve tuaj mundësi pagesash në kriptomonedha.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
sq_AL: Ofrojuni blerësve tuaj mundësi të zhdërvjellëta pagesash.

en: Official extensions
sq_AL: Zgjerime zyrtare

en: Official themes
sq_AL: Tema zyrtare

en: Offline Payments
sq_AL: Pagesa Jashtë Interneti

en: Offset the result set by a specific number of items.
sq_AL: Balancoje grupin e përfundimeve përmes një numri të dhënë objektesh.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
sq_AL: Compensoje grupin e përfundimeve me një numër të caktuar artikujsh. Vlen vetëm për klasifikime hierarkike.

en: Ohangwena
sq_AL: Ohanguena

en: Ohio
sq_AL: Ohajo

en: Okayama
sq_AL: Okajama

en: Okinawa
sq_AL: Okinaua

en: Olancho
sq_AL: Olanço

en: Older Reviews
sq_AL: Shqyrtime Më të Vjetra

en: Oldest Scheduled Date
sq_AL: Data Më e Vjetër e Planifikuar

en: Omani rial
sq_AL: Real Omani

en: On "My account" page
sq_AL: Te faqja “Llogaria ime”

en: On Sale
sq_AL: Me Ulje Çmimi

en: On backorder
sq_AL: I paraporositur

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Pezull <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Pezull <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
sq_AL: Në pritje

en: On-sale products
sq_AL: Produkte me ulje çmimi

en: Onboarding
sq_AL: Mirëseardhje

en: Onboarding Configuration
sq_AL: Formësim Mirëseardhjeje

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
sq_AL: Mirëseardhja mirëmbahet te pjesa Përgjegjës WooCommerce-i.

en: Onboarding profile data has been updated.
sq_AL: Profili i mirëseardhjes është përditësuar.

en: Onboarding-related details for the provider.
sq_AL: Hollësi të lidhura me hapat e mirëseardhjes për shërbimin.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
sq_AL: Pasi të lidhet, blerjet tuaja në WooCommerce.com do të paraqiten këtu.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
sq_AL: Pasi të çaktivizohet, kjo metodë e dikurshme s’do të jetë më e përdorshme.

en: One of your shipments has been removed
sq_AL: Një nga dërgimet për ju është hequr

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sq_AL: Një nga pajtimet tuaj për <strong>%1$s</strong> skadon më %2$s. Që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë më afër problemit, <a href="%3$s">aktivizoni vetërinovimin</a>.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sq_AL: Një nga pajtimet tuaj për <strong>%1$s</strong> ka skaduar. Që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë më afër problemit, <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
sq_AL: Mungon një ose më tepër tabela të domosdoshme për funksionimin e WooCommerce-it, disa veçori mund të mos punojnë siç pritet. Tabela që mungojnë: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
sq_AL: Mungon një ose më tepër tabela të domosdoshme për funksionimin e WooCommerce-it, disa veçori mund të mos punojnë siç pritet. Tabela që mungojnë: %1$s. <a href="%2$s">Rikontrolloni.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
sq_AL: Një për rresht: Emër mundësie | Kosto shtesë [+- Përqindje%] | Për lloj kosto (porosi, klasë, ose artikull) Shembull: <code>Postë me përparësi | 6.95 [+ 0.2%] | porosi</code>.

en: One review
sq_AL: Një shqyrtim

en: One review for %s
sq_AL: Një shqyrtim për %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
sq_AL: Kurset internetore janë një zgjidhje e goditur për cilindo biznes që mund t’u mësojnë të interesuarve një aftësi të re. Ngaqë kurset nuk lypin zhvillim ose dërgim produkti material, janë ekonomikë, të shpejtë për t’u krijuar, dhe mund të prodhojnë të ardhura pasive për vite të tëra. Në këtë artikull, ju japim më tepër informacion rreth shitjes së kurseve duke përdorur WooCommerce-in.

en: Only %s left in stock
sq_AL: Vetëm %s stok

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sq_AL: Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

en: Only shipping
sq_AL: Vetëm dërgim

en: Only show children of the current category
sq_AL: Shfaq vetëm pjella të kategorisë së tanishme

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
sq_AL: Shfaq vetëm elementë meta që janë konceptuar për t’u shfaqur për një porosi.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
sq_AL: Shfaq sasi të mbetur gjendje vetëm kur është e ulët, p.sh., “Vetëm 2 copë gjendje”

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
sq_AL: Hapni te shfletuesi kartela të shkarkueshme, në vend të ruajtjes së tyre te pajisja.

en: Open in browser
sq_AL: Hape në shfletues

en: Operator to compare product attribute terms.
sq_AL: Operator për krahasim termash atributesh produktesh.

en: Operator to compare product brand terms.
sq_AL: Operator për krahasim termash markash produktesh.

en: Operator to compare product category terms.
sq_AL: Operator për krahasim termash kategorish produktesh.

en: Operator to compare product tags.
sq_AL: Operator për krahasim etiketash produktesh.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
sq_AL: Operator për krahasim termash klasifikimesh produktesh.

en: Optimize for faster checkout
sq_AL: Optimizuar për pagim më të shpejtë

en: Optimize your full shipping process:
sq_AL: Bëni optimal procesin tuaj të plotë të dërgimit:

en: Optimized updates
sq_AL: Përditësime të optimizuara

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
sq_AL: Emër mundësie | Kosto shtesë [+- Përqindje%] | Për lloj kosto (porosi, klasë, ose artikull)

en: Optional
sq_AL: Opsionale

en: Optional action group.
sq_AL: Grup opsional veprimesh.

en: Optional cost for local pickup.
sq_AL: Kosto opsionale për tërheqje vendore.

en: Optional cost to charge for local pickup.
sq_AL: Kosto opsionale për faturim për marrje vendore.

en: Optional data array passed to the action hook.
sq_AL: Matricë opsionale të dhënash kaluar hook-ut të veprimit.

en: Optional note to send the customer after purchase.
sq_AL: Shënim opsional për t’iu dërguar klientit pas blerjes.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
sq_AL: Parametër opsional për të marrë, përmes ID-ve, vetëm lista punësh specifike.

en: Optional parameter to query specific task list.
sq_AL: Parametër opsional për të kërkuar listë specifike punësh.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
sq_AL: Shtoni, në daçi, ndoca tekst rreth rregullave të privatësisë në shitoren tuaj, për ta shfaqur gjatë fazës së përfundimit të blerjes.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
sq_AL: Shtoni, në daçi, ndoca tekst rreth rregullave të privatësisë në shitoren tuaj, për ta shfaqur në formularë regjistrimin llogarish.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
sq_AL: Në daçi, shtoni ndoca tekst për kutizën e kushteve të cilat duhet të pranojnë klientët.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sq_AL: Kontrolloni, në u dashtë, cilën klasë tatimi merr dërgimi, ose lëreni që kështu taksa e dërgimit të bazohet mbi vetë artikujt e shportës.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
sq_AL: Në daçi, aktivizoni “Shpërngulje të Dhënash Pagese” (Profil > Profil dhe Rregullime > Mjetet e Mia të Shitjeve > Parapëlqime Sajti) dhe mandej kopjojeni token-in tuaj këtu. Kjo do të lejojë që pagesat të verifikohen pa u dashur PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
sq_AL: Në daçi, jepni URL-në për te një figurë 150x50px për ta shfaqur si stemën tuaj në cepin e sipërm majtas të faqeve të përfundimit të blerjes me PayPal.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
sq_AL: Në mënyrë opsionale, si u duhet shfaqur përdoruesve vlera e tejtëdhënës.

en: Options
sq_AL: Mundësi

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
sq_AL: Ose mund të shkarkoni një version të montuar paraprakisht të shtojcës, që nga <a href="%1$s"> depoja WordPress.org</a> ose duke vizituar <a href="%2$s">faqen e hedhjeve në qarkullim, te depoja GitHub</a>.

en: Or, enter tax rate ID:
sq_AL: Ose, jepni ID tarife tatimi:

en: Order | Orders
sq_AL[0]: Porosi
sq_AL[1]: Porosi

en: Order #
sq_AL: Porosi #

en: Order #%1$s (%2$s)
sq_AL: Porosia #%1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
sq_AL: Porosisë #%1$s i është vënë shenjë si e rimbursuar - kod PayPal arsyeje: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
sq_AL: Porosisë #%1$s i është vënë shenjë si pezull, për shkak të një kthimi - kod arsyeje PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
sq_AL: Për porosinë #%1$s ka pasur një anulim kthimi. Ju lutemi, kontrolloni gjendjen e pagesë dhe, me bazë këtë, përditësoni gjendjen e porosisë këtu: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
sq_AL: Porosia #%1$s qe bërë më %2$s dhe aktualisht është %3$s.

en: Order #%s
sq_AL: Porosi #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
sq_AL: Porosisë #%s i është vënë shenjë si e paguar, nga PayPal IPN, por më herët qe anuluar. Lyp trajtim nga përgjegjësi.

en: Order #:
sq_AL: Porosi #:

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
sq_AL: Porosia %1$d s’mund të rimerret që nga hedhurinat: është rikthyer tashmë në gjendjen “%2$s”.

en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
sq_AL: Të dhëna të dikurshme porosie %1$d s’u spastruan dot gjatë procesit për grupin. Gabim: %2$s

en: Order %s is locked.
sq_AL: Porosia %s është e kyçur.

en: Order &ndash; %s
sq_AL: Porosi &ndash; %s

en: Order Actions
sq_AL: Veprime Porosie

en: Order Attribution
sq_AL: Atribuim Porosie

en: Order Billing Address
sq_AL: Adresë Faturimi Porosie

en: Order Cancelled: #%s
sq_AL: Porosi e Anuluar: #%s

en: Order Cancelled: #{order_number}
sq_AL: Porosi e Anuluar: #{order_number}

en: Order Custom Field
sq_AL: Fushë e Përshtatut Porosie

en: Order Date
sq_AL: Datë Porosie

en: Order Discount
sq_AL: Zbritje Për Porosinë

en: Order Failed: #{order_number}
sq_AL: Porosia Dështoi: #{order_number}

en: Order Fulfillments
sq_AL: Plotësime Porosish

en: Order ID
sq_AL: ID Porosie

en: Order ID is required.
sq_AL: ID Porosie është e domosdoshme.

en: Order ID the note belongs to.
sq_AL: ID porosie të cilës i përket shënimi.

en: Order ID.
sq_AL: ID porosie.

en: Order Items
sq_AL: Artikuj Porosish

en: Order Number
sq_AL: Numër Porosie

en: Order Number.
sq_AL: Numër Porosie.

en: Order Refunded: {order_number}
sq_AL: Porosi e Rimbursuar: {order_number}

en: Order Shipping Address
sq_AL: Adresë Dërgimi Porosie

en: Order Shipping Method
sq_AL: Metodë Dërgimi Porosie

en: Order Status
sq_AL: Gjendje Porosie

en: Order Subtotal
sq_AL: Nënshumë Porosie

en: Order Tax
sq_AL: Taksë Porosie

en: Order Total
sq_AL: Shumë Porosie

en: Order Transaction ID
sq_AL: ID Transaksioni Porosie

en: Order View URL
sq_AL: URL Parjeje Porosie

en: Order again
sq_AL: Riporositeni

en: Order already has a billing email.
sq_AL: Porosia ka tashmë një email faturimi.

en: Order attribution field: %s
sq_AL: Fushë atributi porosie: %s

en: Order attribution information.
sq_AL: Hollësi atributi porosie.

en: Order by
sq_AL: Renditi sipas

en: Order by:
sq_AL: Renditi sipas:

en: Order cancelled
sq_AL: Porosia u anulua

en: Order cancelled by customer.
sq_AL: Porosia u anulua nga klienti.

en: Order cancelled: #{order_number}
sq_AL: Porosi e anuluar: #{order_number}

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
sq_AL: Email-e plotësimi porosie u dërgohen klientëve kur porosive të tyre u është vënë shenjë si të plotësuara dhe zakonisht kjo tregon se porositë përkatëse janë dërguar.

en: Order completed
sq_AL: Porosia u plotësua

en: Order confirmation
sq_AL: Ripohim porosie

en: Order count.
sq_AL: Numër porosish.

en: Order created
sq_AL: Porosia u krijua

en: Order customer information.
sq_AL: Të dhëna klienti porosie.

en: Order data storage
sq_AL: Depozitim të dhënash porosish

en: Order datastore.
sq_AL: Depozitim të dhënash porosish.

en: Order datastore:
sq_AL: Depozitim të dhënash porosish:

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
sq_AL: d m Y, @ h:i A

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
sq_AL: Mungon data, ora, minuta dhe/ose sekonda e porosisë.

en: Order deleted
sq_AL: Porosia u fshi

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
sq_AL: Te klientët mund të dërgohen email-e hollësish porosish që përmbajnë informacion të porosive të tyre dhe lidhje pagese.

en: Order details
sq_AL: Hollësi porosie

en: Order details manually sent to customer.
sq_AL: Hollësitë e porosisë u dërguan dorazi te klienti.

en: Order details sent to %1$s, via %2$s.
sq_AL: Hollësitë e porosisë u dërguan te %1$s, përmes %2$s.

en: Order does not have an email address.
sq_AL: Porosia s’ka adresë email.

en: Order draft updated.
sq_AL: Skica e porosisë u përditësua.

en: Order failed
sq_AL: Porositja dështoi

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
sq_AL: Email-e dështimi porosie u dërgohen klientëve kur porositë e tyre janë shënuar si të dështuara.

en: Order failed: #%s,
sq_AL: Porosia dështoi: #%s,

en: Order failed: #{order_number}
sq_AL: Porosia dështoi: #{order_number}

en: Order fulfilled and complete.
sq_AL: Porosi e plotësuar.

en: Order fully refunded
sq_AL: Porosi e rimbursuar plotësisht

en: Order fully refunded.
sq_AL: Porosi e rimbursuar plotësisht.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
sq_AL: Të dhëna porosie, të tilla si ç’bletë, kur u ble dhe ku duhet dërguar, dhe

en: Order is invalid
sq_AL: Porosia është e pavlefshme

en: Order is not an HPOS order.
sq_AL: Porosi s’është një porosi HPOS.

en: Order item ID provided is not associated with order.
sq_AL: ID-ja e dhënë për artikull porosie nuk i përshoqërohet ndonjë porosie.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
sq_AL: Kyç porosie i përdorur për të kontrolluar vlefshmërinë ose për mbrojtje hyrjeje te të dhëna të caktuara të porosisë.

en: Order key.
sq_AL: Kyç porosie.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
sq_AL: Spastrimi i porosive të dikurshme dështoi për një grup të tërë porosish. Po ndërpritet spastrimi.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
sq_AL: Procesi i spastrimit të të dhënave në format të dikurshëm të porosive u anulua.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
sq_AL: Filloi procesi i spastrimit të të dhënave në format të dikurshëm të porosive.

en: Order not editable
sq_AL: Porosi jo e përpunueshme

en: Order not found
sq_AL: S’u gjet porosi

en: Order not found.
sq_AL: S’u gjet porosi.

en: Order note author.
sq_AL: Autor shënimi porosie.

en: Order note content.
sq_AL: Lëndë shënimi porosie.

en: Order note.
sq_AL: Shënim porosie.

en: Order notes
sq_AL: Shënime porosie

en: Order notes.
sq_AL: Shënime porosie.

en: Order number used for display.
sq_AL: Numër porosie i përdorur për shfaqje.

en: Order number.
sq_AL: Numër porosie.

en: Order number:
sq_AL: Numër porosie:

en: Order on-hold
sq_AL: Porosi pezull

en: Order payment URL.
sq_AL: URL pagese porosie.

en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
sq_AL[0]: Argumenti (%s) për kërkim te porositë nuk mbulohet nga depozita e tanishme e të dhënave të porosive.
sq_AL[1]: Argumentet (%s) për kërkim te porositë nuk mbulohen nga depozita e tanishme e të dhënave të porosive.

en: Order received
sq_AL: Porosia u mor

en: Order refunded
sq_AL: Porosia u rimbursua

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
sq_AL: Email-e porosish të rimbursuara u dërgohen klientëve kur rimbursohen porosi të tyret.

en: Order refunded: %s
sq_AL: Porosia u rimbursua: %s

en: Order refunded: {order_number}
sq_AL: Porosia u rimbursua: {order_number}

en: Order restored
sq_AL: Porosia u rikthye

en: Order saved.
sq_AL: Porosia u ruajt.

en: Order scheduled for: %s.
sq_AL: Porosi e planifikuar për: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
sq_AL: Atribut rendi renditje rritëse ose zbritëse.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sq_AL: E anuluar

[ctx: Order status]
en: Completed
sq_AL: E plotësuar

[ctx: Order status]
en: Draft
sq_AL: Skicë

[ctx: Order status]
en: Failed
sq_AL: E dështuar

[ctx: Order status]
en: On hold
sq_AL: Pezull

[ctx: Order status]
en: Pending payment
sq_AL: Pagesë pezull

[ctx: Order status]
en: Processing
sq_AL: Po përpunohet

[ctx: Order status]
en: Refunded
sq_AL: E rimbursuar

en: Order status changed by bulk edit.
sq_AL: Gjendja e porosisë u ndryshua nga përpunim në masë.

en: Order status changed by bulk edit:
sq_AL: Gjendja e porosisë u ndryshua nga përpunim në masë:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
sq_AL: Gjendja e porosisë ndryshoi nga %1$s në %2$s.

en: Order status is missing.
sq_AL: Mungon gjendje porosie.

en: Order status name.
sq_AL: Emër gjendjeje porosie.

en: Order status set to %s.
sq_AL: Gjendja e porosisë u vu si %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
sq_AL: Gjendja e porosisë u rimbursua. Për kthim fondesh klientit, do t’ju duhet të emetoni një rimbursim përmes kanalit tuaj të pagesave.

en: Order status slug.
sq_AL: Identifikues gjendjeje porosie.

en: Order status.
sq_AL: Gjendje porosie.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
sq_AL: Gjendje porosie. Furnizues shërbimesh pagesash do ta përditësojnë këtë vlerë pas pagesës.

en: Order statuses not found
sq_AL: S’u gjetën gjendje porosish

en: Order submitted.
sq_AL: Porosia u parashtrua.

en: Order summary
sq_AL: Përmbledhje porosie

en: Order tax
sq_AL: Taksë Porosie

en: Order tax.
sq_AL: Taksë porosie.

en: Order total formatted for locale
sq_AL: Shumë porosie, e formatuar për vendoren

en: Order totals.
sq_AL: Shuma porosish.

en: Order type mismatch.
sq_AL: Mospërputhje llojesh porosie.

en: Order updated
sq_AL: Porosia u përditësua

en: Order updated and sent.
sq_AL: Porosia u përditësua dhe u dërgua.

en: Order updated.
sq_AL: Porosia u përditësua.

en: Order updates
sq_AL: Përditësime porosie

en: Orders
sq_AL: Porosi

en: Orders (page %d)
sq_AL: Porosi (faqe %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
sq_AL: Kur një përgjegjës, ose drejtues shitoreje ka rimbursuar plotësisht vlerën e porosisë pas pagimit, porositë vihen automatikisht nën gjendjen “Të rimbursuara”.

en: Orders list
sq_AL: Listë porosish

en: Orders navigation
sq_AL: Lëvizje nëpër porosi

en: Orders subject to cleanup: %d
sq_AL: Porosi subjekt spastrimi: %d

en: Orders table created.
sq_AL: U krijua tabelë porosish.

en: Orders table does not exist.
sq_AL: Tabelat e porosive s’ekzistojnë.

en: Orders table does not exist. Creating...
sq_AL: Tabela e porosive s’ekziston. Po krijohet…

en: Orders totals.
sq_AL: Shuma porosish.

en: Orellana
sq_AL: Orejana

en: Organic: %s
sq_AL: Organike: %s

en: Organization
sq_AL: Ent

en: Orhei
sq_AL: Orhej

en: Oriental Mindoro
sq_AL: Mindoro Lindor

en: Origin
sq_AL: Origjinë

en: Original price was: %s.
sq_AL: Çmimi origjinal qe: %s.

en: Orphaned variations
sq_AL: Variante jetime

en: Osijek-Baranja County
sq_AL: Konteja Osijek-Baranjë

en: Osmaniye
sq_AL: Osmanije

en: Other
sq_AL: Tjetër

en: Other locations
sq_AL: Vende të tjera

en: Ouargla
sq_AL: Uargla

en: Oudomxay
sq_AL: Udomsai

en: Oum El Bouaghi
sq_AL: Um El Buagi

en: Ounces
sq_AL: Onc

en: Our bank details
sq_AL: Hollësi të bankës tonë

en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
sq_AL: Kërkesa jonë ndaj API-t %1$s mori një kod gabimi %2$d.

en: Our request to the %s API got a malformed response.
sq_AL: Kërkesa jonë ndaj API-t %s mori një përgjigje të keqformuar.

en: Our services
sq_AL: Shërbime tonat

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
sq_AL: Anëtarët e ekipit tonë mund të hyjnë në këto të dhëna, si ndihmë për përmbushjen e porosive, kryerje rimbursimesh dhe asistencë për ju.

en: Out of stock
sq_AL: S’ka stok

en: Out of stock threshold
sq_AL: Prag për “S’ka stok”

en: Out of stock visibility
sq_AL: Dukshmëri për “S’ka stok”

en: Outdated templates
sq_AL: Gjedhe të vjetruara

en: Output just the id when the operation is successful.
sq_AL: Jep vetëm ID-në, kur veprimi është i suksesshëm.

en: Ouémé
sq_AL: Ueme

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
sq_AL: Anashkaloni mundësinë “woocommerce_date_type” që përdoret për fushën e datës te baza e të dhënave, e menduar për raporte të ardhurash.

en: Overrides
sq_AL: Anashkalime

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
sq_AL: Nuk lejohet mbishkrimi i të dhënave ekzistuese me një kyç tashmë të regjistruar

en: Overview
sq_AL: Përmbledhje

en: Owner of these keys.
sq_AL: Pronar i këtyre kyçeve.

en: Oyam
sq_AL: Ojam

en: Oyo
sq_AL: Ojo

en: PDT payment completed
sq_AL: Pagesa PDT u plotësua

en: PHP max execution time.
sq_AL: Kohë maksimum ekzekutimi PHP.

en: PHP max input vars
sq_AL: Ndryshore maksimum input-i PHP-je

en: PHP max input vars.
sq_AL: Ndryshore maksimum input-i PHP-je.

en: PHP post max size
sq_AL: Madhësi maksimum postimesh për PHP-në

en: PHP post max size.
sq_AL: Madhësi maksimum postimesh për PHP-në.

en: PHP time limit
sq_AL: Kufi kohe PHP

en: PHP version
sq_AL: Version PHP-je

en: PHP version.
sq_AL: Version PHP-je.

en: PIN Code
sq_AL: Kod PIN

en: Page
sq_AL: Faqe

en: Page %d
sq_AL: Faqe %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
sq_AL: ID-ja e faqes është caktuar, por faqja s’ekziston

en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
sq_AL: Faqja përmban si kodin e shkurtër %1$s, ashtu edheokun %2$s.

en: Page contents: [%s]
sq_AL: Lëndë faqeje: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
sq_AL: Faqja s’përmban kodin e shkurtër %1$s ose bllokun %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
sq_AL: Faqja s’përmban kodin e shkurtër %s.

en: Page not set
sq_AL: Faqja s’është caktuar

[ctx: Page setting]
en: Cart
sq_AL: Shporta

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sq_AL: Përfundim Blerjeje

[ctx: Page setting]
en: My account
sq_AL: Llogaria ime

[ctx: Page setting]
en: Shop base
sq_AL: Bazë shitoreje

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
sq_AL: Terma dhe kushte

en: Page setup
sq_AL: Rregullim pagesash

[ctx: Page slug]
en: cart
sq_AL: shportë

[ctx: Page slug]
en: checkout
sq_AL: përfundim-blerjeje

[ctx: Page slug]
en: my-account
sq_AL: llogaria-ime

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
sq_AL: rimbursim_kthime

[ctx: Page slug]
en: shop
sq_AL: shitore

[ctx: Page title]
en: Cart
sq_AL: Shporta

[ctx: Page title]
en: Checkout
sq_AL: Përfundim Blerjeje

[ctx: Page title]
en: My account
sq_AL: Llogaria ime

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
sq_AL: Rregulla Rimbursimi dhe Kthimi

[ctx: Page title]
en: Shop
sq_AL: Shitore

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
sq_AL: Dukshmëria e faqes duhet të jetë <a href="%s" target="_blank">publike</a>

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
sq_AL: Faqe ku blerës kalojnë për të përfunduar blerjen e tyre

en: Page where shoppers review their shopping cart
sq_AL: Faqe ku blerës shqyrtojnë shportën e tyre të blerjeve

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
sq_AL: %1$s nga %2$s

en: Paid
sq_AL: Me pagesë

en: Paid on %1$s @ %2$s
sq_AL: Paguar më %1$s @ %2$s

en: Pakistani rupee
sq_AL: Rupi pakistaneze

en: Pakwach
sq_AL: Pakuaç

en: Palawan
sq_AL: Palauan

en: Palestinian Territory
sq_AL: Territoret Palestineze

en: Pallisa
sq_AL: Palisa

en: Palmyra Atoll
sq_AL: Atolli Palmira

en: Panama
sq_AL: Panamaja

en: Panamanian balboa
sq_AL: Balboa Panamaje

en: Panamá
sq_AL: Panama

en: Panchagarh
sq_AL: Pançagar

en: Papua New Guinea
sq_AL: Papua Guineja e Re

en: Papua New Guinean kina
sq_AL: Kina Papua Guinea e Re

en: Paraguarí
sq_AL: Paraguari

en: Paraguay
sq_AL: Paraguai

en: Paraguayan guaran&iacute;
sq_AL: Guarani Paraguai

en: Parameters to pass on to the exported report.
sq_AL: Parametra për t’u dhënë te raporti i eksportuar.

en: Paraíba
sq_AL: Paraiba

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
sq_AL: Na falni për pluhurin! Po merremi me diçka të mahnitshme — shihni prapë së shpejti!

en: Parent
sq_AL: Prind

en: Parent %s
sq_AL: %s mëmë

en: Parent %s:
sq_AL: %s mëmë:

en: Parent Brand
sq_AL: Markë Mëmë

en: Parent Brand:
sq_AL: Markë Mëmë:

en: Parent SKU
sq_AL: SKU Mëmë

en: Parent category
sq_AL: Kategori mëmë

en: Parent category:
sq_AL: Kategori mëmë:

en: Parent coupon
sq_AL: Kupon mëmë

en: Parent order ID.
sq_AL: ID porosie mëmë.

en: Parent orders
sq_AL: Porosi mëmë

en: Parent product
sq_AL: Produkt mëmë

en: Parent product form
sq_AL: Formular produkti mëmë

en: Parent product name if the product is a variation.
sq_AL: Emër produkti mëmë, nëse produkti është një variant.

en: Parent product's threshold (%d)
sq_AL: Prag për produktin mëmë (%d)

en: Parent shipping class
sq_AL: Klasë dërgimi mëmë

en: Parent shipping class:
sq_AL: Klasë dërgimi mëmë:

en: Parent term ID, if applicable.
sq_AL: ID e produktit mëmë, në pastë.

en: Parent theme author URL
sq_AL: URL autori teme mëmë

en: Parent theme author URL.
sq_AL: URL autori teme mëmë.

en: Parent theme name
sq_AL: Emër teme mëmë

en: Parent theme name.
sq_AL: Emri i temës mëmë.

en: Parent theme version
sq_AL: Version teme mëmë

en: Parent theme version.
sq_AL: Versioni i temës mëmë.

en: Parish
sq_AL: Komunë

en: Partial Refund: Order {order_number}
sq_AL: Rimbursim i Pjesshëm: Porosi {order_number}

en: Partial refund email heading
sq_AL: Krye email-i rimbursimi të pjesshëm

en: Partial refund subject
sq_AL: Subjekt rimbursimi të pjesshëm

en: Partial refund: Order {order_number}
sq_AL: Rimbursim i pjesshëm: Porosi {order_number}

en: Pará
sq_AL: Para

en: Pasco
sq_AL: Pasko

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
sq_AL: Lloji i dhënë i porosisë nuk përputhet me ndonjë lloj të regjistruar porosish. Janë të regjistruar llojet vijuese të porosive: %s

en: Password
sq_AL: Fjalëkalim

en: Password Reset Request
sq_AL: Kërkesë Ricaktimi Fjalëkalimi

en: Password Reset Request for {site_title}
sq_AL: Kërkesë Ricaktimi Fjalëkalimi për {site_title}

en: Password change
sq_AL: Ndryshim fjalëkalimi

en: Password must be at least 8 characters.
sq_AL: Fjalëkalimi duhet të jetë e pakta 8 shenja.

en: Password reset email has been sent.
sq_AL: Email-i i ricaktimit të fjalëkalimit u dërgua.

en: Password reset is not allowed for this user
sq_AL: S’lejohet ricaktim fjalëkalimi për këtë përdorues

en: Passwords do not match.
sq_AL: Fjalëkalimet s’përputhen.

en: Pastaza
sq_AL: Pastaca

en: Path to the channel icon.
sq_AL: Shteg për te ikona e kanalit.

en: Pathum Thani
sq_AL: Patum Tani

en: Paused
sq_AL: E ndalur

en: Pay
sq_AL: Paguani

en: Pay for order
sq_AL: Paguani porosi

en: Pay for order %s
sq_AL: Paguani për porosinë %s

en: Pay for this order
sq_AL: Paguani për këtë porosi

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
sq_AL: Paguani përmes PayPal-i; mund të paguani me kartën tuaj të kreditit, nëse s’keni llogari PayPal.

en: Pay with cash upon delivery.
sq_AL: Paguani me para në dorë kur livrohet produkti.

en: PayPal Buttons
sq_AL: Butona PayPal

en: PayPal Payments
sq_AL: Pagesa PayPal

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
sq_AL: Pagesat PayPal ju lejon të ofroni mundësi PayPal, Venmo (vetëm në ShBA), Pay Later, etj.

en: PayPal Standard does not support your store currency.
sq_AL: PayPal Standard s’e mbulon monedhën e shitores tuaj.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
sq_AL: PayPal Standard i ridrejton klientët te PayPal-i për të dhënë hollësi të pagesës së tyre.

en: PayPal acceptance mark
sq_AL: Shenjë pranimi PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
sq_AL: PayPal-i na lejon të dërgojmë një adresë. Nëse për etiketa dërgimesh përdorni PayPal-in, mund të parapëlqeni të dërgoni adresën e dërgimit, në vend se atë të faturimit. Çaktivizimi i kësaj mundësie mund të pengojë zbatimin e mbrojtjes PayPal Seller.

en: PayPal email
sq_AL: Email Paypal

en: PayPal email address
sq_AL: Adresë email në PayPal

en: PayPal email address:
sq_AL: Adresë email në PayPal:

en: PayPal identity token
sq_AL: Token identiteti PayPal

en: PayPal payment approved. PayPal Order ID: %1$s
sq_AL: Pagesa PayPal u miratua. ID Porosie PayPal: %1$s

en: PayPal sandbox
sq_AL: Bankëprovë PayPal

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
sq_AL: Bankëprova PayPal mund të përdoret për të testuar pagesa. Regjistrohuni për një <a href="%s">llogari zhvilluesi</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
sq_AL: PayPal-i e përdor këtë metodë komunikimi kur dërgon mbrapsht të dhëna transaksionesh.

en: PayU for WooCommerce
sq_AL: PayU për WooCommerce

en: Payer PayPal address
sq_AL: Adresë Paypal e paguesit

en: Payer first name
sq_AL: Emri i paguesit

en: Payer last name
sq_AL: Mbiemri i paguesit

en: Paying customer
sq_AL: Klient që paguan

en: Payment
sq_AL: Pagesë

en: Payment %s via IPN.
sq_AL: Pagesë %s përmes IPN.

en: Payment Method
sq_AL: Metodë Pagimi

en: Payment Providers
sq_AL: Shërbime Pagesash

en: Payment Tokens
sq_AL: Token-ë Pagesash

en: Payment URL
sq_AL: URL Pagese

en: Payment action
sq_AL: Veprim pagese

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
sq_AL: Pagesa u autorizua. Që të merrni fondet, ndryshoni gjendjen e pagesës si në përpunim ose si e plotësuar.

en: Payment complete event failed.
sq_AL: Dështoi akt plotësimi pagese.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
sq_AL: S’u kap dot pagesë - ID Autorizimi: %1$s, Gjendje: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
sq_AL: S’u kap dot pagesa: %s

en: Payment for cancelled order %s received
sq_AL: U mor pagesë për porosi %s të anuluar

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sq_AL: Pagesa për porosinë #%1$s nga %2$s dështoi. Porosia qe si vijon:

en: Payment for order %s refunded
sq_AL: Pagesa për porosinë %s u rimbursua

en: Payment for order %s reversed
sq_AL: Pagesa për porosinë %s u kthye

en: Payment gateway
sq_AL: Kanal pagesash

en: Payment gateway ID.
sq_AL: ID kanali pagesash.

en: Payment gateway description on checkout.
sq_AL: Përshkrim kanali pagesash te faza e përfundimit të blerjes.

en: Payment gateway enabled status.
sq_AL: Gjendje aktivizimi kanali pagesash.

en: Payment gateway method description.
sq_AL: Përshkrim metode kanali pagesash.

en: Payment gateway method title.
sq_AL: Titull metode kanali pagesash.

en: Payment gateway settings.
sq_AL: Rregullime kanali pagesash.

en: Payment gateway sort order.
sq_AL: Rend renditjeje kanali pagesash.

en: Payment gateway title on checkout.
sq_AL: Titull kanali pagesash te faza e përfundimit të blerjes.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
sq_AL: Kanale pagesash mund ta përdorin cURL-në për të komunikuar me shërbyes të largët për të autorizuar pagesa, mund ta përdorin edhe shtojca të tjera, kur komunikojnë me shërbime të largët.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
sq_AL: Pagesa u mor (paguar) dhe stoku u reduktua. Porosia është në pritje të plotësimit.

en: Payment method
sq_AL: Metodë pagese

en: Payment method ID.
sq_AL: ID Metode Pagese.

en: Payment method deleted.
sq_AL: Metoda e pagesave u fshi.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
sq_AL: Përshkrim metode pagesash që klienti do të shohë gjatë përfundimit të blerjes te ju.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sq_AL: Përshkrim metode pagesash që klienti do të shohë në sajtin tuaj.

en: Payment method is missing.
sq_AL: Mungon mënyrë pagese.

en: Payment method successfully added.
sq_AL: Metoda e pagesës u shtua me sukses.

en: Payment method title.
sq_AL: Titull metode pagese.

en: Payment method:
sq_AL: Metodë pagese:

en: Payment methods
sq_AL: Metoda pagesash

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
sq_AL: U kap pagesa e %1$s - ID Autorizimi: %2$s, ID Transaksioni: %3$s

en: Payment pending (%s).
sq_AL: Pagesë pezull (%s).

en: Payment pending (reason: %s).
sq_AL: Pagesë pezull (arsye %s).

en: Payment status
sq_AL: Gjendje pagese

en: Payment to be made upon delivery.
sq_AL: Pagesë për t’u bërë kur livrohet produkti.

en: Payment via
sq_AL: Pagesë përmes

en: Payment via %s
sq_AL: Pagesë me %s

en: Payment:
sq_AL: Pagesë:

en: Payments
sq_AL: Pagesa

en: Payments made simple with WooPayments
sq_AL: Pagesa të thjeshtuara, me WooPayments

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
sq_AL: Pagesa të bëra të thjeshta – përfshi WooPay-n, një veçori e re për përfundim ekspres blerjesh.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
sq_AL: Pagesa të bëra të thjeshta, pa tarifa mujore – konceptuar përjashtimisht për shitore WooCommerce. Pranoni karta krediti, karta debiti dhe metoda të tjera popullore pagesash.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
sq_AL: Paymob është një kanal pagesash udhëheqës në Lindjen e Mesme dhe Afrikë. Pranoni pagesa në internet dhe në shitore, me Paymob-in.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
sq_AL: Payoneer Checkout përfaqëson brezin e ardhshëm të platformave të kryerjes së pagesave, duke u dhënë tregtuesve anembanë botës zgjidhjet dhe drejtimin për të cilat kanë nevojë për të pasur sukses në tregun global hiperkonkurrues të së sotmes.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
sq_AL: Payoneer Checkout përfaqëson brezin e ardhshëm të platformave të kryerjes së pagesave, duke u dhënë tregtuesve anembanë botës zgjidhjet dhe drejtimin për të cilat kanë nevojë për të pasur sukses në tregun global hiperkompetitiv të të sotmes.

en: Paysandú
sq_AL: Pajsandu

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
sq_AL: Paystack ndihmon tregtues afrikanë të pranojnë pagesa në internet një herë ose me përsëritje, përmes një kanali modern, të parrezik dhe sigurt pagesash.

en: Pazardzhik
sq_AL: Pazarxhik

en: Peloponnese
sq_AL: Peloponez

en: Pemba North
sq_AL: Pemba Veriore

en: Pemba South
sq_AL: Pemba Jugore

en: Pending
sq_AL: Pezull

en: Pending items
sq_AL: Artikuj në pritje të shqyrtimit

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sq_AL: Porositë pezull janë të papaguara dhe mund të jenë braktisur nga klienti. Do të shpihen te hedhurinat pas kohëzgjatjes së caktuar.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Në pritje të pagesës <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Në pritje të pagesës <span class="count">(%s)</span>

en: Pennsylvania
sq_AL: Pensilvani

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
sq_AL: Për klasë: Apliko dërgim për çdo klasë dërgimi më vete

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
sq_AL: Për porosi: Apliko dërgim për klasën më të shtrenjtë të dërgimit

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
sq_AL: Sipas %1$srregullimeve tuaja për shitoren%2$s, administrimi i inventarit është <strong>i çaktivizuar</strong>.

en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
sq_AL: Sipasr %1$srregullimeve të shitores%2$s tuaj, taksat s’janë të aktivizuara.

en: Percentage complete.
sq_AL: Përqindje plotësimi.

en: Percentage discount
sq_AL: Zbritje në përqindje

en: Percentage of cart total
sq_AL: Përqindje e shumës së shportës

en: Perfect
sq_AL: I përkryer

en: Period
sq_AL: Periudhë

en: Permalink of the product that the review belongs to.
sq_AL: Permalidhje e produktit të cilit i përket shqyrtimi.

en: Permalink template for the product.
sq_AL: Gjedhe permalidhjesh për objektin.

en: Permission #%d not found.
sq_AL: S’u gjet leje për #%d.

en: Permission ID
sq_AL: ID Lejeje

en: Permissions
sq_AL: Leje

en: Permissions is missing.
sq_AL: Mungojnë leje.

en: Pernambuco
sq_AL: Pernambuko

en: Personal data removal
sq_AL: Heqje të dhënash personale

en: Personal data removed.
sq_AL: U hoqën të dhëna personale.

en: Personal data retention
sq_AL: Mbajtje të dhënash personale

en: Personal data within order %s has been retained.
sq_AL: Të dhënat personale brenda porosisë %s janë mbajtur.

en: Personalize homepage
sq_AL: Personalizoni faqen tuaj hyrëse

en: Personalize your store's homepage
sq_AL: Personalizoni faqen hyrëse të shitores tuaj

en: Perugia
sq_AL: Peruxhia

en: Pesaro e Urbino
sq_AL: Pezaro dhe Urbino

en: Pescara
sq_AL: Peskara

en: Pest
sq_AL: Pesht

en: Petén
sq_AL: Peten

en: Phang Nga
sq_AL: Pang Nga

en: Phatthalung
sq_AL: Pattalung

en: Phayao
sq_AL: Pajao

en: Phetchabun
sq_AL: Petçabun

en: Phetchaburi
sq_AL: Petçaburi

en: Phichit
sq_AL: Pitçit

en: Philippine peso
sq_AL: Peso Filipinesh

en: Philippines
sq_AL: Filipine

en: Phitsanulok
sq_AL: Pitsanulok

en: Phone
sq_AL: Telefon

en: Phone (optional)
sq_AL: Telefoni (në daçi)

en: Phone Number
sq_AL: Numër Telefoni

en: Phone number
sq_AL: Numër telefoni

en: Phone number.
sq_AL: Numër telefoni.

en: Phongsaly
sq_AL: Pongsali

en: Phrae
sq_AL: Pre

en: Phuket
sq_AL: Puket

en: Physical address
sq_AL: Adresë fizike

en: Physical products
sq_AL: Produkte materiale

en: Piacenza
sq_AL: Piaçenza

en: Piauí
sq_AL: Piaui

en: Pichincha
sq_AL: Piçinça

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
sq_AL: Merrni një porosi, mandej thjesht paguani, shtypni, paketoni dhe postoni.

en: Pickup
sq_AL: Metodë Marrjeje

en: Pickup address
sq_AL: Adresë vendi marrjeje

en: Pickup cost: %s
sq_AL: Kosto marrjeje vendore: %s

en: Pickup details
sq_AL: Hollësi marrjeje

en: Pickup location
sq_AL: Vend marrjeje

en: Pinterest for WooCommerce
sq_AL: Pinterest për WooCommerce

en: Pirojpur
sq_AL: Piroxhpur

en: Pisa
sq_AL: Piza

en: Pitcairn
sq_AL: Pitkern

en: Place order
sq_AL: Bëje porosinë

en: Placeholder
sq_AL: Vendmbajtëse

en: Placeholder image
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur një produkt që po shfaqet në një ndarje Hero.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur një produkt që po shfaqet në një ndarje Hero. 1 nga 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur një produkt që po shfaqet në një ndarje Hero. 2 nga 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur një produkt që po nxirret në pah.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur një produkt që po shfaqet në një banderolë.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur produkte që po shfaqen në një banderolë kategorish të zgjedhura. 1 nga 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur produkte që po shfaqen në një banderolë kategorish të zgjedhura. 2 nga 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur produkte që po shfaqen në një banderolë kategorish të zgjedhura. 3 nga 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur produkte që po shfaqen nën ikonat e mediave shoqërore. 1 nga 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur produkte që po shfaqen nën ikonat e mediave shoqërore. 2 nga 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur produkte që po shfaqen nën ikonat e mediave shoqërore. 3 nga 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
sq_AL: Figurë vendmbajtëseje, e përdorur për të paraqitur produkte që po shfaqen nën ikonat e mediave shoqërore. 4 nga 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
sq_AL: Figurë vendmbajtëse me avatarin e përdoruesit që po shkruan dëshminë.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
sq_AL: Tekst vendmbajtëseje, për t’u shfaqur në fushë dhënieje teksti.

en: Plain text
sq_AL: Tekst i thjeshtë

en: Plain text template
sq_AL: Gjedhe tekst i thjeshtë

en: Plateau
sq_AL: Plato

en: Platform %s not found.
sq_AL: S’u gjet platformë %s.

en: Platform to track.
sq_AL: Platformë për t’u ndjekur.

en: Platform version to track.
sq_AL: Version platforme për t’u ndjekur.

en: Play
sq_AL: Luaje

en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
sq_AL: Që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë të thjeshtuar, pjesë e pajtimeve tuaja WooCommerce.com, ju lutemi, <a href="%1$s">Instaloni Përgjegjësin WooCommerce.com të Përditësimeve</a>. Ndryshe, mund ta <a href="%2$s">shkarkoni</a> dhe instaloni dorazi.

en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
sq_AL: Që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë të thjeshtuar, pjesë e pajtimeve tuaja WooCommerce.com, ju lutemi, <a href="%1$s">aktivizoni Përgjegjësin WooCommerce.com të Përditësimeve</a>.

en: Please check your email for the order confirmation.
sq_AL: Ju lutemi, kontrolloni email-et tuaj për ripohimin e porosisë.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sq_AL: Ju lutemi, zgjidhni një produkt për ta shtuar te shporta juaj&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sq_AL: Ju lutemi, mundësi produkti duke vizituar <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
sq_AL: Ju lutemi, zgjidhni mundësi produkti&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sq_AL: Ju lutemi, zgjidhni sasinë e artikujve që doni të shtohen në shportën tuaj&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
sq_AL: Ju lutemi, kopjojeni dhe ngjiteni këtë informacion te çështja juaj, kur lidheni me asistencën:

en: Please create a password for your account.
sq_AL: Ju lutemi, krijoni një fjalëkalim për llogarinë tuaj.

en: Please enter a coupon code.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një kod kuponi.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një parashtesë për numrat e faturave tuaja. Nëse e përdorni llogarinë tuaj PayPal për shumë shitore, sigurohuni që kjo parashtesë të jetë unike, ngaqë PayPal-i s’do të lejojë porosi me të njëjtin numër fature.

en: Please enter a stronger password.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një fjalëkalim më të fortë.

en: Please enter a valid Eircode.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një Eircode të vlefshëm.

en: Please enter a valid email address
sq_AL: Ju lutemi, jepni një adresë email të vlefshme

en: Please enter a valid email address.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një adresë email të vlefshme.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
sq_AL: Që të përdoret kod kuponi “%s”, ju lutemi, jepni një email të vlefshëm gjatë përfundimit të blerjes.

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
sq_AL: Që të përdoret kod kuponi “%s”, ju lutemi, jepni një email të vlefshëm.

en: Please enter a valid number.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një numër të vlefshëm.

en: Please enter a valid order ID
sq_AL: Ju lutemi, jepni një ID porosie të vlefshme

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një kod postar / ZIP të vlefshëm.

en: Please enter a valid reply-to email address.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një adresë email “përgjigjuni-te” të vlefshme.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
sq_AL: Ju lutemi, jepeni me një pikë dhjetore (%s), pa ndarëse për mijëshet.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
sq_AL: Ju lutemi, jepini me një pikë dhjetëshesh në formatin monetar (%s), pa ndarëse për mijëshet dhe simbole monedhash.

en: Please enter an address to continue.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një adresë që të vazhdohet.

en: Please enter in a value less than the regular price.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një vlerë më të ulët se çmimi normal.

en: Please enter in country code with two capital letters.
sq_AL: Ju lutemi, jepni kod vendi me dy shkronja të mëdha.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
sq_AL: Ju lutemi, jepni vetëm numra dhe vija në mes (-).

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sq_AL: Ju lutemi, jepni adresën tuaj email PayPal; kjo është e nevojshme për të marrë pagesa.

en: Please enter your current password.
sq_AL: Ju lutemi, jepni fjalëkalimin tuaj të tanishëm.

en: Please enter your password.
sq_AL: Ju lutemi, jepni fjalëkalimin tuaj.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sq_AL: Që të shihni metoda të gatshme pagesash, ju lutemi, plotësoni hollësitë tuaja më poshtë.

en: Please fill out all password fields.
sq_AL: Ju lutemi, plotësoni krejt fushat e fjalëkalimit.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
sq_AL: Ju lutemi, bëni hyrjen te llogaria juaj më poshtë, që të vazhdoni te formulari i pagesës.

en: Please log in to your account to view this order.
sq_AL: Ju lutemi, që të shihni këtë porosi, bëni hyrjen te llogaria juaj.

en: Please provide a valid %s
sq_AL: Ju lutemi, jepni një %s të vlefshme

en: Please provide a valid account username.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një emër përdoruesi të vlefshëm llogarie.

en: Please provide a valid email address.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një adresë email të vlefshme.

en: Please provide a valid order ID.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një ID porosie të vlefshme.

en: Please provide a valid promo note name.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një emër të vlefshëm shënimi promocional.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një matricë ID-sh përmes parametrit <code>noteIds</code>.

en: Please rate the product.
sq_AL: Ju lutemi, jepini një vlerësim produktit.

en: Please re-enter your password.
sq_AL: Ju lutemi, rijepeni fjalëkalimin tuaj.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
sq_AL: Ju lutemi, që të vazhdohet me porosinë tuaj, lexoni dhe pranoni termat dhe kushtet.

en: Please review the errors above.
sq_AL: Ju lutemi, shqyrtoni gabimet më sipër.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
sq_AL: Ju lutemi, për më tepër hollësi, shihni <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">Rregulla Privatësie në PayPal</a>.

en: Please select a customer.
sq_AL: Ju lutemi, përzgjidhni një klient.

en: Please select a product.
sq_AL: Ju lutemi, përzgjidhni një produkt.

en: Please select a rating
sq_AL: Ju lutemi, përzgjidhni një vlerësim

en: Please select some items.
sq_AL: Ju lutemi, përzgjidhni disa artikuj.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
sq_AL: Ju lutemi, përzgjidhni ndonjë mundësi produkti, përpara se ta shtoni këtë produkt në shportën tuaj.

en: Please select some products to add to the cart.
sq_AL: Ju lutemi, përzgjidhni ca produkte për t’u shtuar në shportë.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sq_AL: Ju lutemi, dërgoni një çek te Emër Shitoreje, Rruga, Qyteti, Shteti / Provinca, Kod Postar Shitoreje.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
sq_AL: Ju lutemi, përcaktoni grremç dhe/ose grup veprimesh për t’u anuluar.

en: Please specify hook of action to cancel.
sq_AL: Ju lutemi, përcaktoni grremç veprimi për t’u anuluar.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
sq_AL: Ju lutemi, përdorni depozitime të ndryshme të dhënash për burimin (--from) dhe vendmbërritjen (--to).

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
sq_AL: Që të vazhdoni të merrni përditësime, ju lutemi, vizitoni <a href="%s" target="_blank">faqen e pajtimeve</a> dhe rinovojeni.

en: Please, provide an attribute name.
sq_AL: Ju lutemi, jepni një emër atributi.

en: Plugin
sq_AL: Shtojcë

en: Plugin Activation Error
sq_AL: Gabim Aktivizimi Shtojce

en: Plugin URL.
sq_AL: URL shtojce.

en: Plugin activation has been scheduled.
sq_AL: Është planifikuar aktivizimi i shtojcës.

en: Plugin author URL.
sq_AL: URL autori shtojce.

en: Plugin author name.
sq_AL: Emri i autorit të shtojcës.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
sq_AL: Emër baze shtojce. Shtegu për te kartela kryesore e shtojcës, relative ndaj drejtorisë së shtojcave.

en: Plugin installation has been scheduled.
sq_AL: Është planifikuar instalimi i shtojcës.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
sq_AL: Shtojcë e instaluar nga %1$s më %2$s.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
sq_AL: Shtojcë e instaluar nga %1$s më %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Më tepër informacion</a>

en: Plugin name.
sq_AL: Emër shtojce.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
sq_AL: Identifikues shtojce i përdorur në https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
sq_AL: Identifikues shtojce.

en: Plugin status.
sq_AL: Gjendje shtojce.

en: Plugins
sq_AL: Shtojca

en: Plugins must be a non-empty array.
sq_AL: Shtojcat duhet të jenë një varg jo i zbrazët.

en: Plugins were successfully activated.
sq_AL: Shtojcat u aktivizuan me sukses.

en: Plugins were successfully installed.
sq_AL: Shtojcat u instaluan me sukses.

en: Poland
sq_AL: Poloni

en: Polish z&#x142;oty
sq_AL: Zloti Polonie

en: Poltavshchyna
sq_AL: Poltava

en: Pondicherry (Puducherry)
sq_AL: Pondiçerri (Puduçerri)

en: Popular tags
sq_AL: Etiketa popullore

en: Popularity
sq_AL: Popullaritetit

en: Popularity (sales)
sq_AL: Popullaritet (shitjesh)

en: Portugal
sq_AL: Portugali

en: Portuguesa
sq_AL: Portugeza

en: Position
sq_AL: Pozicion

en: Post Type Counts
sq_AL: Numra Llojesh Postimesh

en: Post password.
sq_AL: Fjalëkalim postimi.

en: Post-purchase note
sq_AL: Shënim për pas blerjesh

en: Postal Code
sq_AL: Kod Postar

en: Postal code
sq_AL: Kod postar

en: Postal code (optional)
sq_AL: Kod postar (në daçi)

en: Postal code.
sq_AL: Kod postar.

en: Postcode
sq_AL: Kod Postar

en: Postcode / ZIP
sq_AL: Kod postar / ZIP

en: Postcode / ZIP.
sq_AL: Kod postar / ZIP.

en: Postcode / ZIP:
sq_AL: Kod postar / ZIP:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
sq_AL: Kod postar për këtë rregull. Ndani me pikëpresje (;) vlera të shumta. Lëreni të zbrazët që të aplikohet mbi krejt fushat. Mund të përdoren edhe shenja të gjithëpushtetshme (*) dhe intervale për kode postarë numerikë (p.sh., 12345…12350).

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
sq_AL: Kod postar/ZIP, s’mund të ketë disa vlera. Nxjerrë nga përdorimi pas WooCommerce 5.3, në vend të tij duhet përdorur parametri 'postcodes'.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
sq_AL: Mbulohen edhe kode postarë që përmbajnë shenja të gjithëpushtetshme (p.sh., CB23*) ose intervale të plotë numerikë (p.sh. <code>90210…99000</code>). Ju lutemi, për më tepër të dhëna, shihni <a href="%s" target="_blank">dokumentim</a> zonash dërgimesh).

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: Postime të etiketuar me “%s”

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
sq_AL: Te drejtoria juaj e ngarkimeve u gjetën kartela potencialisht të pasiguruara

en: Potenza
sq_AL: Potenca

en: Potosí
sq_AL: Potosi

en: Pound sterling
sq_AL: Sterlinë

en: Pounds
sq_AL: Paunde

en: Powered by %1$s with %2$s
sq_AL: Bazuar në %1$s me %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
sq_AL: Zgjidhje e fuqishme, por edhe e lehtë për t’u përdorur:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
sq_AL: Zgjidhje e fuqishme, “all in one”, për dëshmi dhuratash, kredit në shitore, kuponë zbritjesh në çmim dhe “vouchers”.

en: Požega-Slavonia County
sq_AL: Konteja Pozhega-Slavoni

en: Prachin Buri
sq_AL: Praçin Buri

en: Prachuap Khiri Khan
sq_AL: Praçuap Kiri Khan

en: Prefecture
sq_AL: Prefekturë

en: Premium support
sq_AL: Asistencë me pagesë

en: Presidente Hayes
sq_AL: Presidente Ajes

en: Preview
sq_AL: Paraparje

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
sq_AL: Bëni një paraparje të gjedhes tuaj email. Mundeni edhe ta testoni në pajisje të ndryshme dhe t’i dërgoni vetes një email provë.

en: Previous
sq_AL: I mëparshmi

en: Previous (arrow left)
sq_AL: E mëparshmja (tasti shigjetë majtas)

en: Previous image
sq_AL: Figura e mëparshme

en: Previous page
sq_AL: Faqja e mëparshme

en: Previous price:
sq_AL: Çmimi i mëparshëm:

en: Price
sq_AL: Çmim

en: Price amount.
sq_AL: Vlerë çmimi.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Të dhëna çmimesh për produktin te zëri i rreshtit aktual, duke përfshirë ose duke përjashtuar taksa bazuar në rregullimin “Shfaqi çmimet gjatë parjes së shportës dhe përfundimit të blerjes”. Dhënë duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Të dhëna çmimi, furnizuar duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Price display suffix
sq_AL: Prapashtesë shfaqjeje çmimesh

en: Price formatted in HTML.
sq_AL: Çmim i formatuar në HTML.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Çmim i kësaj tarife dërgimi, duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
sq_AL: Prefiks çmimi për monedhën, që mund të përdoret për të formatuar çmime që paraqiten.

en: Price range, if applicable.
sq_AL: Interval çmimesh, në pastë.

en: Price range: %1$s through %2$s
sq_AL: Interval çmimesh: %1$s deri më %2$s

en: Price string formatted as HTML.
sq_AL: Varg çmimi formatuar si HTML.

en: Price:
sq_AL: Çmim:

en: Price: %1$s - %2$s
sq_AL: Çmim: %1$s - %2$s

en: Price: From %s
sq_AL: Çmim: Nga %s

en: Price: From {{min}}
sq_AL: Çmim: Nga {{min}}

en: Price: Up to %s
sq_AL: Çmim: Deri në %s

en: Price: Up to {{max}}
sq_AL: Çmim: Deri në {{max}}

en: Price: high to low
sq_AL: Çmimesh: nga i larti te i ulëti

en: Price: low to high
sq_AL: Çmimesh: nga i ulëti te i larti

en: Price: {{min}} - {{max}}
sq_AL: Çmim: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
sq_AL: Çmime dhënë me takë

en: Pricing
sq_AL: Çmime

en: Primorje-Gorski Kotar County
sq_AL: Konteja Primorje-Gorski Kotar

en: Prince Edward Island
sq_AL: Ishulli Princi Eduard

en: Print at home
sq_AL: Shtypini në shtëpi

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
sq_AL: Shtypni etiketa dërgimi, me %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Priority
sq_AL: Përparësi

en: Priority of recommendation.
sq_AL: Përparësi e rekomandimit.

en: Priority.
sq_AL: Përparësi.

en: Privacy policy
sq_AL: Rregulla privatësie

en: Private note
sq_AL: Shënim privat

en: Proceed to PayPal
sq_AL: Vazhdo te PayPal-i

en: Proceed to checkout
sq_AL: Kaloni tek kasa

en: Process payments and prevent fraud
sq_AL: Përpunim pagesash dhe parandalim mashtrimesh

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
sq_AL: Kryeje veprimin tani, si të qe xhiruar si pjesë e një radhe veprimesh

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
sq_AL: Përpunojini porositë tuaja kudo që jeni. %1$sMerrni aplikacionin%2$s.

en: Processing
sq_AL: Po përpunohet

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Në përmbushje <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Në përmbushje <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
sq_AL: Porosia po përpunohet

en: Product | Products
sq_AL[0]: Produkt
sq_AL[1]: Produkte

en: Product / Variation
sq_AL: Produkt / Variant

en: Product / Variation title
sq_AL: Titull Produkti / Varianti

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
sq_AL: %s produkti

en: Product Catalog
sq_AL: Katalog Produktesh

en: Product Categories
sq_AL: Kategori Produktesh

en: Product Category Link
sq_AL: Lidhje Kategorie Produkti

en: Product Details
sq_AL: Hollësi Produkti

en: Product Export
sq_AL: Eksport Produkti

en: Product Filters
sq_AL: Filtra Produktesh

en: Product Form
sq_AL: Formular Produkti

en: Product Forms
sq_AL: Formularë Produktesh

en: Product ID is required.
sq_AL: ID-ja e produktit është e domosdoshme.

en: Product ID or SKU is required.
sq_AL: ID-ja ose SKU-ja e produktit është e domosdoshme.

en: Product ID.
sq_AL: ID produkti.

en: Product IDs
sq_AL: ID-ra produktesh

en: Product Images
sq_AL: Figura Produkti

en: Product Import
sq_AL: Import Produkti

en: Product Link
sq_AL: Lidhje Produkti

en: Product Pagination
sq_AL: Faqosje Produkti

en: Product Reviews
sq_AL: Shqyrtime Produkti

en: Product SKU.
sq_AL: SKU produkti.

en: Product Search
sq_AL: Kërkim Produktesh

en: Product Tag Cloud
sq_AL: Re Etiketash Produktesh

en: Product Tag Link
sq_AL: Lidhje Etikete Produkti

en: Product Title
sq_AL: Titull Produkti

en: Product Type
sq_AL: Lloj Produkti

en: Product URL
sq_AL: URL Produkti

en: Product URL.
sq_AL: URL Produkti.

en: Product Variation Template
sq_AL: Gjedhe Variantesh Produkti

en: Product and shipping
sq_AL: Produkt dhe dërgim

en: Product attribute base
sq_AL: Bazë atributesh produkti

en: Product attributes are easy to use.
sq_AL: Atributet e produkteve janë të lehtë për t’u përdorur.

en: Product attributes lookup table
sq_AL: Tabelë kërkimi atributesh produkti

en: Product attributes lookup table data is regenerating
sq_AL: Të dhënat e tabelës së kërkimit të atributeve të produkteve po riprodhohen

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
sq_AL: Riprodhimi i të dhënave të tabelës së kërkimit të atributeve të produkteve u ndërpre.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
sq_AL: Procesi i riprodhimit të tabelës së kërkimit të atributeve të produkteve u rimor.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
sq_AL: Atributet e produkteve plotësojnë nevojat e mia.

en: Product attributes.
sq_AL: Atribute produkti.

en: Product backorder
sq_AL: Paraporosi produkti

en: Product brands
sq_AL: Marka produktesh

en: Product catalog
sq_AL: Katalog produktesh

en: Product categories
sq_AL: Kategori produktesh

en: Product categories detailed reports.
sq_AL: Raporte të hollësishme kategorish produktesh.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
sq_AL: Kategori produktesh për shitoren tuaj mund të administrohen që këtu. Që të ndryshoni rendin e kategorive te pjesa e dukshme e sajtit, mund t’i tërhiqni dhe lini diku. Që të shihni më tepër kategori të shfaqura klikoni mbi lidhjen “mundësi skene” sipër djathtas në këtë faqe.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sq_AL: Kategori produktesh për të cilat do të ketë vlerë kuponi, ose që duhet të gjenden te shporta, që të mund të aplikohet “Zbritje e fiksuar për shportën”.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sq_AL: Kategori produktesh për të cilat s’do të ketë vlerë kuponi, ose që s’duhet të gjenden te shporta, që të mund të aplikohet “Zbritje e fiksuar për shportën”.

en: Product category IDs.
sq_AL: ID kategorish produkti.

en: Product category base
sq_AL: Bazë kategorish produkti

en: Product count
sq_AL: Numër produktesh

en: Product created
sq_AL: Produkti u krijua

en: Product creation failed, could not find original product: %s
sq_AL: Krijimi i produktit dështoi, s’u gjet dot produkti origjinal: %s

en: Product data
sq_AL: Të dhëna produkti

en: Product deleted
sq_AL: Produkti u fshi

en: Product description
sq_AL: Përshkrim produkti

en: Product description.
sq_AL: Përshkrim produkti.

en: Product dimensions.
sq_AL: Përmasa produkti.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
sq_AL: Shfaqja e produkteve, renditja dhe raporte mund të mos jenë të sakta, deri sa të përfundojë kjo. Do të duhen ca minuta dhe ky njoftim do të zhduket, kur të kjo të jetë plotësuar.

en: Product download files detailed reports.
sq_AL: Raporte të hollësishme kartelash produkt të shkarkuara.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
sq_AL: Migrim shkarkimesh produktesh: %1$s (për produktin %1$d) s’u shtua dot te lista e drejtorive të miratuara të shkarkimeve.

en: Product downloads detailed reports.
sq_AL: Raporte të hollësishme shkarkimesh produktesh.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
sq_AL: Fshije përgjithmonë

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
sq_AL: Përpunojeni

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sq_AL: Skica e produktit u përditësua. <a target="_blank" href="%s">Parashiheni produktin</a>

en: Product external URL. Only for external products.
sq_AL: URL e jashtme produkti. Vetëm për produkte të jashtëm.

en: Product external button text. Only for external products.
sq_AL: Tekst butoni produkti të jashtëm. Vetëm për produkte të jashtëm.

en: Product form Link
sq_AL: Lidhje te formular Produkti

en: Product form image
sq_AL: Figurë formulari produktesh

en: Product forms list
sq_AL: Listë formularësh produktesh

en: Product forms navigation
sq_AL: Lëvizje në formularë produktesh

en: Product full description in HTML format.
sq_AL: Përshkrim i plotë produkti, në format HTML.

en: Product gallery
sq_AL: Galeri produkti

en: Product global unique ID.
sq_AL: ID unike globale produkti.

en: Product height (%s).
sq_AL: Lartësi produkti (%s).

en: Product image
sq_AL: Figurë produkti

en: Product image matching by SKU
sq_AL: Përputhje figurash produkti sipas SKU-sh

en: Product image.
sq_AL: Figurë produkti.

en: Product inventory quantity.
sq_AL: Sasi inventari produkti.

en: Product inventory status.
sq_AL: Gjendje inventari produkti.

en: Product inventory threshold for low stock.
sq_AL: Prag për stok të pakët inventari produkti.

en: Product is downloadable.
sq_AL: Produkti është i shkarkueshëm.

en: Product is virtual.
sq_AL: Produkti është virtual.

en: Product length (%s).
sq_AL: Gjatësi produkti (%s).

en: Product link.
sq_AL: Lidhje produkti.

en: Product lookup tables
sq_AL: Tabela kërkimi produktesh

en: Product low in stock
sq_AL: Stok i ulët produkti

en: Product maximum price.
sq_AL: Çmim maksimum produkti.

en: Product minimum price.
sq_AL: Çmim minimum produkti.

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
sq_AL: Që kuponi të mbesë i vlefshëm, apo për “Zbritje Produkti”, produkti s’duhet të ketë lidhje me këto marka, për produktet e përshoqëruar me këto marka s’do të ketë zbritje.

en: Product name
sq_AL: Emër produkti

en: Product name.
sq_AL: Emër produkti.

en: Product needs shipping.
sq_AL: Produkti lyp dërgim.

en: Product not found.
sq_AL: S’u gjet produkt.

en: Product on sale
sq_AL: Produkt me ulje çmimi

en: Product or variation ID.
sq_AL: ID produkti ose varianti.

en: Product out of stock
sq_AL: S’ka stok produkti

en: Product parent ID.
sq_AL: ID produkti mëmë.

en: Product parent name.
sq_AL: Emër produkti mëmë.

en: Product permalink.
sq_AL: Permalidhje produkti.

en: Product permalinks
sq_AL: Permalidhje produktesh

en: Product price.
sq_AL: Çmim produkti.

en: Product promotion
sq_AL: Promovim produkti

en: Product properties should not be accessed directly.
sq_AL: Vetitë e produkteve s’duhen përdorur drejtpërsëdrejti.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
sq_AL: Produkti u botua. %1$sShiheni Produktin%2$s

en: Product quantity
sq_AL: Sasi produkti

en: Product ratings
sq_AL: Vlerësime produkti

en: Product regular price.
sq_AL: Çmim i rregullt produkti.

en: Product restored
sq_AL: Produkt u rikthye

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
sq_AL: Fusha e shqyrtimeve të produkteve tejkalon gjatësinë maksimum të lejuar.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
sq_AL: Shqyrtimet e produkteve mund të administrohen që nga Produkte > Shqyrtime.

en: Product reviews have moved!
sq_AL: Shqyrtimet e produktit janë lëvizur!

en: Product sale price.
sq_AL: Çmim produkti me ulje.

en: Product saved.
sq_AL: Produkti u ruajt.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
sq_AL: Produkt i vënë në plan për: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Parashiheni produktin</a>

en: Product search
sq_AL: Kërkoni produkte

en: Product shipping classes
sq_AL: Klasa dërgimesh produktesh

en: Product short description
sq_AL: Përshkrim i shkurtër i produktit

en: Product short description in HTML format.
sq_AL: Përshkrim i shkurtër produkti, në format HTML.

en: Product short description.
sq_AL: Përshkrim i shkurtër i produktit.

en: Product slug.
sq_AL: Identifikues produkti.

en: Product status (post status).
sq_AL: Gjendje produkti (gjendje postimi).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sq_AL: Produkti u parashtrua. <a target="_blank" href="%s">Parashiheni produktin</a>

en: Product tag base
sq_AL: Bazë etiketash produkti

en: Product tags
sq_AL: Etiketa produktesh

en: Product template name.
sq_AL: Emër gjedheje produkti.

en: Product title
sq_AL: Titull produkti

en: Product transients cleared
sq_AL: U spastruan tranzientë produktesh

en: Product type name.
sq_AL: Emër lloji produkti.

en: Product type.
sq_AL: Lloj produkti.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
sq_AL: Llojet e produkteve përcaktojnë hollësi dhe atribute të produkteve, bie fjala, kartela të shkarkueshme, apo variante. Ato përdoren gjithashtu te statistikat dhe për administrim inventari.

en: Product updated
sq_AL: Produkti u përditësua

en: Product updated.
sq_AL: Produkti u përditësua.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
sq_AL: Produkti u përditësua. %1$sShiheni Produktin%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
sq_AL: Atribute variantesh produkti, në pastë.

en: Product variations
sq_AL: Variante produkti

en: Product variations IDs.
sq_AL: ID variantesh produkti.

en: Product weight (%s).
sq_AL: Peshë produkti (%s).

en: Product width (%s).
sq_AL: Gjerësi produkti (%s).

en: Product(s)
sq_AL: Produkt(e)

en: Products
sq_AL: Produkte

en: Products by Rating list
sq_AL: Listë “Produkte sipas Vlerësimesh”

en: Products detailed reports.
sq_AL: Raporte të hollësishme produktesh.

en: Products in cart
sq_AL: Produkte në shportë

en: Products in this group
sq_AL: Produkte në këtë grup

en: Products list
sq_AL: Listë produktesh

en: Products navigation
sq_AL: Lëvizje nëpër produkte

en: Products per row
sq_AL: Produkte për rresht

en: Products sold
sq_AL: Produkte të Shitur

en: Products sold.
sq_AL: Produkte të shitur.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: Produkte të etiketuar me “%s”

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sq_AL: Produkte për të cilat do të ketë vlerë kuponi, ose që duhet të gjenden te shporta, që të mund të aplikohet “Zbritje e fiksuar për shportën”.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sq_AL: Produkte për të cilat s’do të ketë vlerë kuponi, ose që s’duhet të gjenden te shporta, që të mund të aplikohet “Zbritje e fiksuar për shportën”.

en: Products totals.
sq_AL: Shuma produktesh.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
sq_AL: Produkte që keni parë:  këto do t’i përdorim, për shembull, për t’ju shfaqur produkte që keni parë së fundi

en: Profile &rarr;
sq_AL: Profil &rarr;

en: Profile Setup Wizard
sq_AL: Ndihmës Ujdisjeje Profili

en: Properties of the main product image.
sq_AL: Veti të figurës kryesore të produktit.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
sq_AL: Mbroni Shitoren tuaj WooCommerce me Kopjeruajtje Jetpack.

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
sq_AL: Mbroni me Jetpack shitoren dhe blerësit tuaj

en: Protect your store from unauthorized access.
sq_AL: Mbrojeni shitoren tuaj nga hyrje të paautorizuara.

en: Province
sq_AL: Provincë

en: Prykarpattia
sq_AL: Prikarpatia

en: Public url of the receipt.
sq_AL: URL publike e faturës.

en: Published
sq_AL: I botuar

en: Puerto Rico
sq_AL: Porto Riko

en: Punjab
sq_AL: Panxhab

en: Purchase
sq_AL: Blijeni

en: Purchase note
sq_AL: Shënim blerjeje

en: Purchased Downloads
sq_AL: Shkarkime të Blera

en: Putrajaya
sq_AL: Putraxhaja

en: Putumayo
sq_AL: Putumajo

en: Qalyubia
sq_AL: Kaljubia

en: Qatar
sq_AL: Katar

en: Qatari riyal
sq_AL: Rial Katari

en: Qena
sq_AL: Kena

en: Qom (قم)
sq_AL: Qom

en: Qty
sq_AL: Sasi

en: Quality Materials
sq_AL: Materiale Cilësore

en: Quantity
sq_AL: Sasi

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
sq_AL: Gjendje

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
sq_AL: Sasi ende stok, nëse stoku është i ulët, ose <em>null</em>, nëse s’bëhet fjalë për një gjë të tillë.

en: Quantity of orders made by the customer.
sq_AL: Sasi porosish të bëra nga klienti.

en: Quantity of the item in the current package.
sq_AL: Sasi të këtij artikulli në shportë.

en: Quantity of this item to add to the cart.
sq_AL: Sasia e këtij artikulli për t’u shtuar në shportë.

en: Quantity of this item.
sq_AL: Sasi e këtij artikulli.

en: Quantity ordered.
sq_AL: Sasi e porositur.

en: Quebec
sq_AL: Kebek

en: Queensland
sq_AL: Kuinsland

en: Query type
sq_AL: Lloj kërkese

en: Querétaro
sq_AL: Kueretaro

en: Quetzaltenango
sq_AL: Quecaltenango

en: Quezon
sq_AL: Kezon

en: Quiché
sq_AL: Kishe

en: Quick Edit
sq_AL: Përpunim i Shpejtë

en: Quick edit this review inline
sq_AL: Përpunojeni shpejt brendazi këtë shqyrtim

en: Quickly bulk print labels
sq_AL: Shtypni shpejt etiketa në masë

en: Quindío
sq_AL: Kuindio

en: Quintana Roo
sq_AL: Kintana Ro

en: Quirino
sq_AL: Kirinjo

en: REST API
sq_AL: API REST

en: REST API version used in the webhook deliveries.
sq_AL: Version API REST API përdorur në vendmbërritje webhook-ësh.

en: Ragusa
sq_AL: Raguza

en: Rajasthan
sq_AL: Raxhastan

en: Rajbari
sq_AL: Raxhbari

en: Rajshahi
sq_AL: Raxhshahi

en: Random
sq_AL: Kuturu

en: Ratchaburi
sq_AL: Ratçaburi

en: Rate
sq_AL: Tarifë

en: Rate %
sq_AL: Përqindje %

en: Rate code
sq_AL: Kod përqindjeje

en: Rate name
sq_AL: Emër përqindjeje

en: Rate&hellip;
sq_AL: Vlerësojeni&hellip;

en: Rate&nbsp;%
sq_AL: Vlerësojeni&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
sq_AL: E vlerësuar me %1$d nga 5 gjithsej

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
sq_AL[0]: Vlerësuar me %1$s nga 5 gjithsej, bazuar në %2$s vlerësim klienti
sq_AL[1]: Vlerësuar me %1$s nga 5 gjithsej, bazuar në %2$s vlerësime klientësh

en: Rated %s out of 5
sq_AL: Vlerësuar me %s nga 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
sq_AL: Përqindjet do të jenë të formësueshme dhe taksat do të llogariten gjatë përfundimit të blerjes.

en: Rating
sq_AL: Vlerësim

en: Rating: Rated %d out of 5
sq_AL: Vlerësim: Vlerësuar me %d nga 5 gjithsej

en: Rating: {{label}}
sq_AL: Vlerësim: {{label}}

en: Ravenna
sq_AL: Ravena

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
sq_AL: Çmime të papërpunuara, pa rrumbullakosje, përdorur në llogaritje. Dhënë duke përdorur një njësi më të madhe saktësie se sa ajo për monedhën.

en: Rayong
sq_AL: Rajong

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
sq_AL: Razavi Korasan

en: Re-create Order Address FTS index
sq_AL: Rikrijo tregues FTS Adresash Porosish

en: Re-enter new password
sq_AL: Rijepeni fjalëkalimin e ri

en: Re-schedule
sq_AL: Riplanifikojeni

en: Re-schedule expired transient files cleanup
sq_AL: Riplanifikoni spastrim kartelash kalimtare të skaduara

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
sq_AL: Mbërrini te miliona blerës aktivë përmes Google-it me paraqitje produktesh dhe reklamash falas.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
sq_AL: Mbërrini te më shumë blerës dhe shpini më tej shitjet në shitoren tuaj. Integrojeni me Google, që të paraqiten falas produktet tuaja dhe vini në punë fushata reklamash me pagesë.

en: Reach out to customers
sq_AL: Lidhuni me klientët

en: Reach your customers with MailPoet
sq_AL: Lidhuni me klientët tuaj përmes MailPoet

en: Read
sq_AL: Lexim

en: Read more
sq_AL: Lexoni më tepër

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: Lexoni më tepër rreth “%s”

en: Read/Write
sq_AL: Lexim/Shkrim

en: Ready to launch your store?
sq_AL: Gati për të hedhur në qarkullim shitoren tuaj?

en: Ready to start selling something awesome?
sq_AL: Gati për të shitur diçka të mrekullueshme?

en: Ready!
sq_AL: Gati!

en: Reason for failure
sq_AL: Arsye dështimi

en: Reason for refund (optional):
sq_AL: Arsye rimbursimi (në daçi):

en: Reason for refund.
sq_AL: Arsye rimbursimi.

en: Reasons you'll love Jetpack
sq_AL: Arsye pse do ta doni Jetpack-un

en: Recalculate
sq_AL: Rinjehsoje

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
sq_AL: Të rinjehsohen shumat? Kjo do të sjellë përllogaritjen e taksave bazuar në vendin e klientëve (ose në vendin e bazës së shitores) dhe përditësimin e shumave.

en: Receipt
sq_AL: Faturë

en: Receipt from %s
sq_AL: Faturë nga %s

en: Receipt not found
sq_AL: S’u gjet faturë

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
sq_AL: U mor njoftim PDT për një llogari tjetër: %1$s. ID Porosie: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
sq_AL: U mor njoftim PDT për porosinë %1$d në pikëmbarim për porosinë %2$d.

en: Received an unexpected response from the platform.
sq_AL: U mor përgjigje e papritur nga platforma.

en: Receiver email
sq_AL: Email marrësi

en: Recent Product Reviews
sq_AL: Shqyrtime Produktesh Së Fundi

en: Recent orders
sq_AL: Porosi së fundi

en: Recent reviews
sq_AL: Shqyrtime së fundi

en: Recently Viewed Products
sq_AL: Produkte Parë Së Fundi

en: Recently Viewed Products list
sq_AL: Listë Produktesh të Parë Së Fundi

en: Recipient(s)
sq_AL: Marrës

en: Recommended
sq_AL: E këshilluar

en: Recommended for All WooCommerce Stores
sq_AL: E këshilluar për Krejt Shitoret WooCommerce

en: Recount terms
sq_AL: Rinumëro termat

en: Recreate index
sq_AL: Rikrijo treguesin

en: Recurrence
sq_AL: Përsëritje

en: Red
sq_AL: E kuqe

en: Red Sea
sq_AL: Deti i Kuq

en: Redirect only
sq_AL: Vetëm ridrejtim

en: Redirect only (Insecure)
sq_AL: Vetëm ridrejtim (E pasiguruar)

en: Redirect to the cart page after successful addition
sq_AL: Pas shtimi të suksesshëm, ridrejto te shporta

en: Reduce quantity of %s
sq_AL: Zvogëloni sasinë e %s

en: Reduced rate
sq_AL: Përqindje e ulur

en: Referral: %s
sq_AL: Referues: %s

en: Refresh
sq_AL: Rifreskoje

en: Refresh Remote Inbox Notifications
sq_AL: Rifresko Njoftime Prej Kutie të Largët Mesazhesh

en: Refresh stats
sq_AL: Rifresko statistika

en: Refreshed stats for %s
sq_AL: U rifreskuan statistikat për %s

en: Refund
sq_AL: Rimbursim

en: Refund #%1$s - %2$s
sq_AL: Rimbursim #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
sq_AL: Rimbursim #%1$s - %2$s nga %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
sq_AL: Rimbursojeni %1$s përmes %2$s

en: Refund %s manually
sq_AL: Rimbursojeni %s dorazi

en: Refund & Returns Policy
sq_AL: Rregulla Rimbursimesh & Kthimesh

en: Refund &ndash; %s
sq_AL: Rimbursim &ndash; %s

en: Refund ID.
sq_AL: ID Rimbursimi.

en: Refund amount
sq_AL: Sasi rimbursimi

en: Refund amount must be greater than zero.
sq_AL: Sasia e rimbursimit duhet të jetë më e madhe se zero.

en: Refund amount.
sq_AL: Sasi rimbursimi.

en: Refund failed.
sq_AL: Rimbursimi dështoi.

en: Refund reason.
sq_AL: Arsye rimbursimi.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
sq_AL: Rimburso zëra rreshti më sipër. Kjo do të shfaqë sasinë gjithsej për t’u rimbursuar

en: Refund total.
sq_AL: Shumë rimbursimi.

en: Refunded
sq_AL: E rimbursuar

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
sq_AL: U rimbursua %1$s - ID Rimbursimi: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: E rimbursuar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të rimbursuara <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
sq_AL: Porosi e rimbursuar

en: Refunds
sq_AL: Rimbursime

en: Regenerate
sq_AL: Riprodhoji

en: Regenerate data message.
sq_AL: Riprodho mesazh të dhënash.

en: Regenerate download permissions
sq_AL: Riprodho leje shkarkimesh

en: Regenerate shop thumbnails
sq_AL: Riprodho miniaturat e dyqanit

en: Regenerate the product attributes lookup table
sq_AL: Riprodho të dhëna tabele kërkimi atributesh produktesh

en: Regenerating images for attachment ID: %s
sq_AL: Po riprodhohen figura për ID bashkëngjitjeje: %s

en: Regeneration status.
sq_AL: Gjendje riprodhimi.

en: Reggio Calabria
sq_AL: Rexhio Kalabria

en: Reggio Emilia
sq_AL: Rexhio Emilia

en: Region
sq_AL: Rajon

en: Region(s)
sq_AL: Rajon(e)

en: Region.
sq_AL: Rajon.

en: Register
sq_AL: Regjistrohuni

en: Registered schema for %s
sq_AL: Skemë e regjistruar për %s

en: Registers whether the note is deleted or not
sq_AL: Regjistron nëse shënimi u fshi apo jo

en: Registers whether the note is read or not
sq_AL: Regjistron nëse u lexua apo jo shënimi

en: Registration privacy policy
sq_AL: Rregulla privatësie regjistrimi

en: Región Metropolitana de Santiago
sq_AL: Rajoni Metropolitan i Santiagos

en: Regular price
sq_AL: Çmim normal

en: Regular price (%s)
sq_AL: Çmim normal (%s)

en: Regular product price.
sq_AL: Çmim i rregullt produkti.

en: Related products
sq_AL: Produkte të afërt

en: Relevance
sq_AL: Rëndësi

en: Remember me
sq_AL: Mbamë mend

en: Remote GET response.
sq_AL: Përgjigje GET e largët.

en: Remote GET successful?
sq_AL: GET i largët i suksesshëm?

en: Remote Logging
sq_AL: Regjistrim Së Largëti

en: Remote POST response.
sq_AL: Përgjigje POST e largët.

en: Remote POST successful?
sq_AL: Përgjigje POST e largët e suksesshme?

en: Remote get
sq_AL: <em>Get</em> i largët

en: Remote inbox notifications have been refreshed
sq_AL: Njoftimet prej kutie të largët mesazhesh u rifreskuan

en: Remote post
sq_AL: <em>Post</em> i largët

en: Remove
sq_AL: Hiqe

en: Remove %s coupon
sq_AL: Hiqe kuponin “%s”

en: Remove %s from cart
sq_AL: Hiqe %s nga shporta

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
sq_AL: Hiq COGS te tabela për kërkim elementësh meta të produkteve

en: Remove access to downloads on request
sq_AL: Hiq hyrje te shkarkimet, kur kërkohet

en: Remove columns
sq_AL: Hiqi shtyllat

en: Remove custom costs
sq_AL: Hiqi kostot vetjake

en: Remove filter
sq_AL: Hiqe filtrin

en: Remove filter: %s
sq_AL: Hiqe filtrin: %s

en: Remove filter: {{label}}
sq_AL: Hiqe filtrin: {{label}}

en: Remove image
sq_AL: Hiqe figurën

en: Remove item
sq_AL: Hiqe artikullin

en: Remove personal data
sq_AL: Hiq të dhëna personale

en: Remove personal data from orders on request
sq_AL: Hiq prej porosive të dhëna personale, kur kërkohet

en: Remove product form image
sq_AL: Hiq figurë formulari produktesh

en: Remove product image
sq_AL: Hiq figurë produkti

en: Remove selected account(s)
sq_AL: Hiqe llogarinë(të) e përzgjedhur(a)

en: Remove selected row(s)
sq_AL: Hiqe rreshtin(at) e përzgjedhur

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
sq_AL: Që të fshihen kartela kalimtare të skaduara, hiqni veprimin aktual të planifikuar, mandej rivëreni në plan për xhirim të menjëhershëm. Veprimet pasuese do të kryhen çdo 24 orë.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
sq_AL: Që të fshihen kartela kalimtare të skaduara, hiqni veprimin aktual të planifikuar. Kartelat e skaduara s’do të fshihen automatikisht, deri sa mjeti “Planifikoni spastrim kartelash kalimtare të skaduara”.

en: Remove this image
sq_AL: Hiqe këtë figurë

en: Remove this item meta?
sq_AL: Të hiqen këto të dhëna meta artikulli?

en: Removed access to downloadable files.
sq_AL: U hoq hyrje te kartela të shkarkueshme.

en: Removed customer "%s"
sq_AL: U hoq klienti “%s”

en: Removed payment token "%d"
sq_AL: U hoq token pagese “%d”

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
sq_AL[0]: U hoqën të dhëna personale nga %s porosi.
sq_AL[1]: U hoqën të dhëna personale nga %s porosi.

en: Removed personal data from order %s.
sq_AL: U hoqën të dhëna personale prej porosisë %s.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
sq_AL: Heq krejt zërat ekzistues prej listës së Drejtorive të Miratuara të Produkteve Shkarkim.

en: Render response in a particular format.
sq_AL: Krijoje përgjigjen në një format të veçantë.

en: Renew
sq_AL: Rinovojeni

en: Renew Subscription
sq_AL: Rinovoni Pajtimin

en: Renew for %1$s
sq_AL: Rinovim për %1$s

en: Repair
sq_AL: Riparoje

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
sq_AL: Sjellje të përsëritura, të bëra brenda një dritareje kohore të arsyeshme (30 minuta, si parazgjedhje), s’do të numërohen dy herë. Kjo është përgjithësisht një rrugë e arsyeshme për të zbatuar me detyrim kufij shkarkimesh në lidhje me kërkesa brenda intervali. %1$sMësoni më tepër.%2$s

en: Replies
sq_AL: Përgjigje

en: Reply
sq_AL: Përgjigjuni

en: Reply to this review
sq_AL: Përgjigjuni këtij shqyrtimi

en: Report a bug
sq_AL: Njoftoni një të metë

en: Report period.
sq_AL: Periudhë raportimi.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
sq_AL: Planifikuesit e njëkohësimit të raporteve duhen përftuar nga klasa Automattic\WooCommerce\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

en: Report table data is being deleted.
sq_AL: Po fshihen të dhëna tabele raporti.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
sq_AL: Po rindërtohen të dhëna tabele raporti.  Ju lutemi, lini ca kohë që të dhënat të popullohen plotësisht.

en: Reports
sq_AL: Raporte

en: Reports data grouped by intervals.
sq_AL: Raporton të dhëna të grupuara sipas intervalesh.

en: Reports data grouped by segment condition.
sq_AL: Raporton të dhëna të grupuara sipas kushtesh segmenti.

en: Request body.
sq_AL: Lëndë kërkese.

en: Request headers.
sq_AL: Krye kërkese.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
sq_AL: Kërkesa për anulim veprimesh të planifikuar u plotësua.

en: Require a password
sq_AL: Kërko doemos një fjalëkalim

en: Required
sq_AL: E domosdoshme

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sq_AL: E domosdoshme të ketë vlerën <em>true</em>, meqë për burimin s’mbulohet shpënia te hedhurinat.

en: Resend new order notification
sq_AL: Ridërgo njoftim porosie të re

en: Resend verification email
sq_AL: Ridërgo email verifikimi

en: Reset
sq_AL: Zeroji

en: Reset capabilities
sq_AL: Rikthe aftësitë te parazgjedhjet

en: Reset password
sq_AL: Ricaktoni fjalëkalimin

en: Reset your password
sq_AL: Ricaktoni fjalëkalimin tuaj

en: Reset your password for {site_title}
sq_AL: Ricaktoni fjalëkalimin tuaj {site_title}

en: Resource already exists.
sq_AL: Burimi ekziston tashmë.

en: Resource cannot be created.
sq_AL: Burimi s’mund të krijohet.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
sq_AL: S’mund të krijohet burimi. Kontrolloni për t’u siguruar se janë të pranishëm 'porosi' dhe 'emër'.

en: Resource does not exist.
sq_AL: Burimi s’ekziston.

en: Resource does not support trashing.
sq_AL: Nuk mbulohet shpënia te hedhurinat për burimet.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
sq_AL: Përgjigje kërkesave tuaja, përfshi rimbursime dhe ankesa

en: Rest of the world
sq_AL: Pjesa tjetër e botës

en: Restock refunded items
sq_AL: Rifuti në stok artikujt e rimbursuar

en: Restore
sq_AL: Riktheje

en: Restore this review from the Trash
sq_AL: Riktheje këtë shqyrtim prej Hedhurinave

en: Restore this review from the spam
sq_AL: Riktheje këtë shqyrtim prej të padëshiruarve

en: Restrictions
sq_AL: Kufizime

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
sq_AL: Përfundimi i përpunimit të pagesë, ose <em>null</em>, nëse s’është përpunuar ende.

en: Resume
sq_AL: Rimerre

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
sq_AL: Rimerr riprodhimin e tabelës së kërkimeve të atributeve të produkteve

en: Retain cancelled orders
sq_AL: Mbaji porositë e anuluara

en: Retain completed orders
sq_AL: Mbaji porositë e plotësuara

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sq_AL: Mbajini porositë e plotësuara, për një kohë të caktuar, përpara se t’i shndërroni në anonime të dhënat personale brenda tyre.

en: Retain failed orders
sq_AL: Mbaji porositë e dështuara

en: Retain inactive accounts
sq_AL: Mbaji llogaritë joaktive

en: Retain pending orders
sq_AL: Mbaji porositë pezull

en: Retain refunded orders
sq_AL: Mbaji porositë e rimbursuara

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sq_AL: Mbajini porositë e rimbursuara, për një kohë të caktuar, përpara se t’i shndërroni në anonime të dhënat personale brenda tyre.

en: Retention period
sq_AL: Periudhë mbajtjeje

en: Retro photography
sq_AL: Fotografi retro

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
sq_AL: Jep shitjet për një datë specifike përfundimi, data lypset të jetë në formatin %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
sq_AL: Jep shitjet për një datë specifike fillimi, data lypset të jetë në formatin %s.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
sq_AL: Përgjigju me sugjerime pagesash parazgjedhje, kur mundësitë woocommerce_show_marketplace_suggestions dhe woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden janë vënë si “jo”

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
sq_AL: Kur mundësia woocommerce_show_marketplace_suggestions është caktuar si “no”, përgjigju me sugjerime partnerësh parazgjedhje dërgimi

en: Return to cart
sq_AL: Kthehuni te shporta

en: Return to emails
sq_AL: Kthehuni te email-et

en: Return to payments
sq_AL: Ktheu te pagesat

en: Return to shipping
sq_AL: Kthehuni te dërgimi

en: Return to shop
sq_AL: Kthehu te shitorja

en: Return to the Plugins page
sq_AL: Kthehu te faqja e Shtojcave

en: Return to the file list.
sq_AL: Kthehu te lista e kartelave.

en: Returning customer?
sq_AL: Klient i mëparshëm?

en: Returning or new customer.
sq_AL: Klient i rikthyer apo i ri.

en: Returns
sq_AL: Kthime

en: Returns number of products with each average rating.
sq_AL: Përgjigjet me numër produktesh me secilin vlerësim mesatar.

en: Returns number of products with each stock status.
sq_AL: Përgjigjet me numër produktesh me secilën gjendje stoku.

en: Returns number of products within attribute terms.
sq_AL: Përgjigjet me numër produktesh me terma atributi.

en: Returns number of products within taxonomy terms.
sq_AL: Përgjigjet me numër produktesh brenda termave klasifikimi.

en: Reunion
sq_AL: Riunion

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
sq_AL: Pjesë gjedheje e ripërdorshme, për shfaqje lidhjesh shoqërore te faqja “Së shpejti”.

en: Revenue
sq_AL: Të ardhura

en: Reversal cancelled for order #%s
sq_AL: Është anuluar kthim për porosinë #%s

en: Revert to legacy template
sq_AL: Ktheje te gjedhe klasike

en: Review
sq_AL: Shqyrtoni

en: Review Settings
sq_AL: Rregullime Shqyrtimesh

en: Review content.
sq_AL: Lëndë shqyrtimi.

en: Review for %s
sq_AL: Shqyrtim për %s

en: Review rating (0 to 5).
sq_AL: Vlerësim shqyrtimi (0 deri 5).

en: Review shipping options
sq_AL: Shqyrtoni mundësi dërgimi

en: Review type name.
sq_AL: Emër lloji shqyrtimi.

en: Review your orders
sq_AL: Shqyrtoni porositë tuaja

en: Reviewer email.
sq_AL: Email shqyrtuesi.

en: Reviewer name.
sq_AL: Emër shqyrtuesi.

en: Reviews
sq_AL: Shqyrtime

en: Reviews (%d)
sq_AL: Përshtypje (%d)

en: Reviews average rating.
sq_AL: Vlerësimi mesatar i shqyrtimeve.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
sq_AL: Shqyrtime mund të lihen vetëm nga “pronarë të verifikuar”

en: Reviews for %s
sq_AL: Shqyrtime për %s

en: Reviews totals.
sq_AL: Shuma shqyrtime.

en: Revision restored.
sq_AL: Rishikimi u kthye.

en: Revoke
sq_AL: Shfuqizoje

en: Revoke API key
sq_AL: Shfuqizo kyç API

en: Revoke access
sq_AL: Shfuqizoji hyrjen

en: Revoke key
sq_AL: Shfuqizoje kyçin

en: Rhineland-Palatinate
sq_AL: Renani-Palatinat

en: Rhode Island
sq_AL: Rod Ajlënd

en: Right
sq_AL: Djathtas

en: Right with space
sq_AL: Djathtas me hapësirë

en: Rio de Janeiro
sq_AL: Rio de Zhaneiro

en: River Gee
sq_AL: Rivër Xhi

en: Rivercess
sq_AL: Riverces

en: Rivers
sq_AL: Rivërs

en: Rivnenshchyna
sq_AL: Rivne

en: Rocha
sq_AL: Roça

en: Roles successfully reset
sq_AL: Rolet u ricaktuan me sukses

en: Roma
sq_AL: Romë

en: Romania
sq_AL: Rumani

en: Romanian leu
sq_AL: Leu Rumanie

en: Rondônia
sq_AL: Rondonia

en: Roscommon
sq_AL: Roskomon

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sq_AL: Rrumbullakosi taksat në shkallë nënshume, në vend të rrumbullakosjes për rresht

en: Rounding
sq_AL: Rrumbullakim

en: Routing number
sq_AL: Numër rrugëzimi

en: Rows per page
sq_AL: Rreshta për faqe

en: Rukwa
sq_AL: Rukua

en: Run
sq_AL: Xhiroje

en: Run the Setup Wizard
sq_AL: Xhironi Ndihmësin e Rregullimit

en: Run the importer
sq_AL: Xhiro importuesin

en: Running %d action | Running %d actions
sq_AL[0]: Po kryhet %d veprim
sq_AL[1]: Po kryhen %d veprime

en: Running pre-disable checks...
sq_AL: Po kryhen kontrolle të çaktivizuar paraprakisht…

en: Running pre-enable checks...
sq_AL: Po kryhen kontrolle të aktivizuar paraprakisht…

en: Russia
sq_AL: Rusi

en: Russian ruble
sq_AL: Rubël Rusie

en: Rwanda
sq_AL: Ruanda

en: Rwandan franc
sq_AL: Frang Ruande

en: Río Negro
sq_AL: Rio Negro

en: Río San Juan
sq_AL: Río San Huan

en: Rîșcani
sq_AL: Rishkani

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sq_AL: Sao Tome dhe Principe

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
sq_AL: Dobra Sao Tome dhe Principe

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
sq_AL: BANKËPROVË E AKTIVIZUAR. Mund të përdorni vetëm llogari testim bankëprove. Për më tepër hollësi, shihni <a href="%s">Udhërrëfyes Testimi Bankëprove PayPal</a>.

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sq_AL: SKU do të thotë “Stock Keeping Unit” - e përkthyer fjalë për fjalë si “Njësi Mbajtjeje Gjendje”, një identifikues unik për çdo produkt dhe shërbim i cili mund të blihet.

en: SSL forced?
sq_AL: A është zbatuar SSL?

en: STEP 1 OF 2
sq_AL: HAPI 1 NGA 2 GJITHSEJ

en: STEP 2 OF 2
sq_AL: HAPI 2 NGA 2 GJITHSEJ

en: SUHOSIN installed
sq_AL: SUHOSIN është i instaluar

en: Saarland
sq_AL: Zarland

en: Sacatepéquez
sq_AL: Sakatepekez

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
sq_AL: Pagesa të sigurta dhe të parrezik duke përdorur karta krediti ose llogari PayPal të klientëve tuaj.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sq_AL: Pagesa të sigurta dhe të parrezik duke përdorur karta krediti ose llogari PayPal të klientëve tuaj. <a href="%s" target="_blank">Mësoni më tepër</a>.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
sq_AL: Pagesa të sigurta dhe të parrezik duke përdorur llogari PayPal të klientëve tuaj.

en: Sagarmatha
sq_AL: Sagarmata

en: Saint Barth&eacute;lemy
sq_AL: Shën Bartolome

en: Saint Helena
sq_AL: Shën Helena

en: Saint Helena pound
sq_AL: Sterlinë Shën Helene

en: Saint James
sq_AL: Shën Xhejms

en: Saint Kitts
sq_AL: Shën Kits

en: Saint Kitts and Nevis
sq_AL: Shën Kits dhe Nevis

en: Saint Lucia
sq_AL: Shën Luçia

en: Saint Martin (Dutch part)
sq_AL: Shën Martin (pjesa Holandeze)

en: Saint Martin (French part)
sq_AL: Shën Martin (pjesa Frënge)

en: Saint Pierre and Miquelon
sq_AL: Shën Pier dhe Mikëlon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sq_AL: Shën Vincent dh Grenadinet

en: Saint-Louis
sq_AL: Shën Luis

en: Sainyabuli
sq_AL: Senjabuli

en: Sakarya
sq_AL: Sakarja

en: Sakon Nakhon
sq_AL: Sakon Nakon

en: Salamanca
sq_AL: Salamanka

en: Sale
sq_AL: Ulje çmimi

en: Sale end date
sq_AL: Datë përfundimi oferte

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sq_AL: Datë përfundimi uljesh çmimesh (në formatin VVVV-MM-DD, ose lëreni të zbrazët)

en: Sale price
sq_AL: Çmim oferte

en: Sale price (%s)
sq_AL: Jepni çmim me ulje (%s)

en: Sale price dates
sq_AL: Data uljeje çmimesh

en: Sale product price, if applicable.
sq_AL: Çmim produkti me ulje, në pastë.

en: Sale start date
sq_AL: Datë fillimi oferte

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sq_AL: Datë fillimi uljesh çmimesh (në formatin VVVV-MM-DD, ose lëreni të zbrazët)

en: Sale!
sq_AL: Ofertë!

en: Sales
sq_AL: Shitje

en: Sales amount
sq_AL: Sasi shitjesh

en: Sales by category
sq_AL: Shitje sipas kategorish

en: Sales by date
sq_AL: Shitje sipas datash

en: Sales by product
sq_AL: Shitje sipas produktesh

en: Sales channels
sq_AL: Kanale shitjeje

en: Sales of the marketing campaign.
sq_AL: Shitje nga fushata e marketingut.

en: Sales reports
sq_AL: Raporte shitjesh

en: Samaná
sq_AL: Samana

en: Same as main product
sq_AL: Njësoj si produkti kryesor

en: Same as parent
sq_AL: Njësoj si prindi

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
sq_AL: Tala Samoase

en: Sample
sq_AL: Shembull

en: Sample:
sq_AL: Shembull:

en: Samut Sakhon
sq_AL: Samut Sakon

en: Samut Songkhram
sq_AL: Samut Songkram

en: San Andrés & Providencia
sq_AL: San Andres & Providensia

en: San Cristóbal
sq_AL: San Kristobal

en: San José
sq_AL: San Hoze

en: San José de Ocoa
sq_AL: San Hose de Okoa

en: San Juan
sq_AL: San Huan

en: San Luis Potosí
sq_AL: San Luis Potosi

en: San Marcos
sq_AL: San Markos

en: San Martín
sq_AL: San Martin

en: San Miguel
sq_AL: San Migel

en: San Pedro de Macorís
sq_AL: San Pedro de Makoris

en: San Vicente
sq_AL: San Visente

en: Sandbox API password
sq_AL: Fjalëkalim për API Bankëprove

en: Sandbox API signature
sq_AL: Nënshkrim për API Bankëprove

en: Sandbox API username
sq_AL: Emër përdoruesi për API Bankëprove

en: Santa Bárbara
sq_AL: Santa Barbara

en: Santa Catarina
sq_AL: Santa Katarina

en: Santa Cruz
sq_AL: Santa Kruz

en: Santa Cruz de Tenerife
sq_AL: Santa Kruz de Tenerife

en: Santa Rosa
sq_AL: Santa Roza

en: Santiago Rodríguez
sq_AL: Santiago Rodrigez

en: Santo Domingo de los Tsáchilas
sq_AL: Santo Domingo de los Caçilas

en: Sarawak
sq_AL: Sarauak

en: Saskatchewan
sq_AL: Saskaçevan

en: Sassari
sq_AL: Sasari

en: Satkhira
sq_AL: Satkira

en: Saudi Arabia
sq_AL: Arabi Saudite

en: Saudi riyal
sq_AL: Rial i Arabisë Saudite

en: Savannah
sq_AL: Savanë

en: Savannakhet
sq_AL: Savanaket

en: Save
sq_AL: Ruaje

en: Save address
sq_AL: Ruaje adresën

en: Save attributes
sq_AL: Ruaji atributet

en: Save big with WooPayments
sq_AL: Kurseni rëndësh me WooPayments

en: Save changes
sq_AL: Ruaji ndryshimet

en: Save changes before changing page?
sq_AL: Të ruhen ndryshimet para se të ndryshohet faqja?

en: Save money
sq_AL: Kurseni para

en: Save time
sq_AL: Kurseni kohë

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
sq_AL: Kurseni kohë dhe gabime, përmes përllogaritjes dhe mbledhjes së automatizuar të taksave gjatë përfundimit të blerjes. Bazuar në Shërbimet WooCommerce dhe Jetpack-in.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
sq_AL: Kurseni kohë dhe para, duke shtypur etiketat tuaja të dërgimit drejt e nga kompjuteri juaj, përmes WooCommerce Shipping. Provojeni falas WooCommerce Shipping.

en: Save to account
sq_AL: Ruaje te llogari

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
sq_AL: Kurseni deri në $800 në tarifa, duke administruar transaksione me WooPayments. Me WooPayements, mund të pranoni pa rrezik karta të njohura, Apple Pay dhe pagesa në mbi 100 monedha.

en: Save webhook
sq_AL: Ruaje webhook-un

en: Saxony
sq_AL: Saksoni

en: Saxony-Anhalt
sq_AL: Saksoni-Anhalt

en: Saïda
sq_AL: Saida

en: Schaffhausen
sq_AL: Shafhauzen

en: Schedule
sq_AL: Vëreni në plan

en: Schedule expired transient files cleanup
sq_AL: Planifikoni spastrim kartelash kalimtare të skaduara

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
sq_AL: Caktoni xhirim të menjëhershëm të veprimit për fshirje kartela kalimtare të skaduara. Veprimet pasuese do të kryhen çdo 24 orë.

en: Scheduled
sq_AL: Planifikuar për

en: Scheduled Action
sq_AL: Veprim i Planifikuar

en: Scheduled Action Columns
sq_AL: Shtylla Veprimesh të Planifikuar

en: Scheduled Actions
sq_AL: Veprime të Planifikuar

en: Scheduled Date
sq_AL: Datë e Planifikuar

en: Scheduled action cancelled.
sq_AL: U anulua veprim i planifikuar.

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
sq_AL: Veprimi i planifikuar për %1$s s’do të ekzekutohet, ngaqë s’janë regjistruar callback-e.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
sq_AL: Veprimet e planifikuara janë hook-e të vënë në punë në një datë dhe kohë të caktuar.

en: Schleswig-Holstein
sq_AL: Shlezvig-Holshten

en: Schwyz
sq_AL: Shvic

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
sq_AL: Fokusi nën të cilin është bërë kërkesa; përcakton fushat e pranishme në përgjigje.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
sq_AL: Programthi me funksionin %s ka një varësi ndaj vetvetes, e cila është hequr. Kjo është një shenjë se kodi juaj JS ka një varësi rrethore që mund të shkaktojë të meta.

en: Seamless order sync and label printing
sq_AL: Njëkohësim porosish dhe shtypje etiketash rrjedhshëm

en: Search
sq_AL: Kërko

en: Search %s
sq_AL: Kërko për %s

en: Search Brands
sq_AL: Kërkoni te Marka

en: Search Emails
sq_AL: Kërko te Email-e

en: Search Notifications
sq_AL: Kërko te Njoftimet

en: Search Reviews
sq_AL: Kërkoni te Shqyrtimet

en: Search Scheduled Actions
sq_AL: Kërkoni Veprime të Planifikuar

en: Search by similar attribute name.
sq_AL: Kërkoni sipas emri atributi të ngjashëm.

en: Search by similar product name or sku.
sq_AL: Kërkoni sipas emri ose SKU-je produkti të ngjashëm.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
sq_AL: Kërkoni sipas emri, SKU-je, ose vlere atributi të ngjashëm.

en: Search by similar tax code.
sq_AL: Kërko për kode të ngjashëm taksash.

en: Search by user e-mail
sq_AL: Kërko sipas email-i përdoruesi

en: Search categories
sq_AL: Kërkoni te kategoritë

en: Search coupons
sq_AL: Kërkoni te kuponët

en: Search customers
sq_AL: Kërkoni klientë

en: Search for a customer&hellip;
sq_AL: K&euml;rko për një klient&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
sq_AL: Kërkoni për një produkt të shkarkueshëm&hellip;

en: Search for a page&hellip;
sq_AL: Kërkoni për një faqe&hellip;

en: Search for a product&hellip;
sq_AL: Kërkoni për një produkt&hellip;

en: Search for a user&hellip;
sq_AL: Kërkoni për një përdorues&hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
sq_AL: Përzgjidhni një njoftim për mesazhet e marrë…

en: Search for:
sq_AL: Kërko për:

en: Search hook, args and claim ID
sq_AL: Kërkoni <em>hook</em>, argumente dhe ID pretendimi

en: Search key
sq_AL: Kërko për kyç

en: Search logs
sq_AL: Kërkoni te regjistrat

en: Search or create categories…
sq_AL: Kërkoni ose krijoni kategori…

en: Search orders
sq_AL: Kërkoni te porositë

en: Search product forms
sq_AL: Kërkoni te formularë produktesh

en: Search products
sq_AL: Kërkoni te produkte

en: Search products&hellip;
sq_AL: Kërkoni te produkte&hellip;

en: Search products…
sq_AL: Kërkoni për produkte…

en: Search results
sq_AL: Përfundime kërkimi

en: Search results for "%s"
sq_AL: Përfundime kërkimi për “%s”

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: Përfundime kërkimi për “%s”

en: Search results for: %s
sq_AL: Përfundime kërkimi për: %s

en: Search results only
sq_AL: Vetëm përfundime kërkimi

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: Përfundime kërkimi: “%s”

en: Search shipping classes
sq_AL: Kërkoni te klasa dërgimesh

en: Search tags
sq_AL: Kërkoni te etiketa

en: Search webhooks
sq_AL: Kërkoni <em>webhook</em>-e

en: Search within these files
sq_AL: Kërko brenda këtyre kartelave

en: Search&hellip;
sq_AL: Kërkoni&hellip;

en: Second line of the address being shipped to.
sq_AL: Rresht i dytë adrese ku po dërgohet.

en: Secondary text
sq_AL: Tekst dytësor

en: Secret
sq_AL: E fshehtë

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
sq_AL: Kyç i fshehtë i përdorur për të prodhuar një hash të webhook-ut të dhënë dhe që jepet te krye kërkesash. Si parazgjedhje, ky do të jetë një hash MD5 hash prej ID-je përdoruesi/emri përdoruesi të tanishëm, nëse nuk jepet.

en: Secure checkout
sq_AL: Përfundim blerjeje i parrezik

en: Secure connection (HTTPS)
sq_AL: Lidhje e sigurt (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
sq_AL: Pranoni në mënyrë të parrezik në sajtin tuaj karta krediti dhe debiti. Administroni transaksione pa dalë nga pulti i WordPress-it tuaj. Vetëm me <strong>WooPayments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
sq_AL: Pranoni pa rrezik karta krediti dhe debiti me një përqindje të ulët, pa tarifa surprizë (mund të kihen përqindje vetjake). Shisni në shitore dhe ndiqni shitjet dhe depon që nga një vend.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
sq_AL: Pranoni pa rrezik karta krediti dhe debiti me një përqindje të ulët, pa tarifa surprizë (mund të kihen përqindje vetjake). Shisni në internet dhe në shitoren fizike dhe ndiqni shitjet dhe depon që nga një vend.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
sq_AL: Pranoni pa rrezik karta krediti dhe debiti me një përqindje të ulët, pa tarifa surprizë (mund të kihen përqindje vetjake). Shisni në internet dhe në shitoren fizike dhe ndiqni shitjet dhe depon që nga një vend. <a href="%s" target="_blank">Mësoni më tepër rreth Square-it</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
sq_AL: Pranoni pagesa dhe administroni veprimtari pagesash në mënyrë të siguruar, që nga pulti i shitores tuaj

en: Securely save payment info
sq_AL: Ruani në mënyrë të parrezik hollësi pagese

en: Security
sq_AL: Siguri

en: Security.
sq_AL: Siguri.

en: Segment identificator.
sq_AL: Identifikues segmenti.

en: Segment the response by additional constraint.
sq_AL: Ndajeni përgjigjen në segmente sipas kufizimesh shtesë.

en: Select
sq_AL: Përzgjidhni

en: Select %s
sq_AL: Përzgjidhni %s

en: Select Page
sq_AL: Përzgjidhe Faqe

en: Select a category
sq_AL: Përzgjidhni një kategori

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
sq_AL: Përzgjidhni një ngjyrë për sfondin e email-eve tuaj. Parazgjedhje %s.

en: Select a country / region&hellip;
sq_AL: Përzgjidhni një vend / rajon&hellip;

en: Select a page&hellip;
sq_AL: Përzgjidhni një faqe&hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
sq_AL: Përzgjidhni një produkt për të cilin të riprodhohen të dhënat, ose lëreni të zbrazët, për riprodhim të plotë të tabelës:

en: Select all
sq_AL: Përzgjidhi krejt

en: Select an inbox notification to delete:
sq_AL: Përzgjidhni një njoftim kutie mesazhesh që duhet fshirë:

en: Select an option&hellip;
sq_AL: Përzgjidhni një mundësi&hellip;

en: Select categories&hellip;
sq_AL: Përzgjidhni kategori&hellip;

en: Select customer&hellip;
sq_AL: Përzgjidhni klient…

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
sq_AL: Përzgjidhni nga kartela juaj CSV fusha për përshoqërim kundrejt fushash produktesh, ose për t’i shpërfillur gjatë importimi.

en: Select none
sq_AL: Mos përzgjidh gjë

en: Select options
sq_AL: Përzgjidhni mundësi

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
sq_AL: Përzgjidhni mundësi për “%s”

en: Select product&hellip;
sq_AL: Përzgjidhni produkt…

en: Select review
sq_AL: Përzgjidhni shqyrtim

en: Select shipping methods
sq_AL: Përzgjidhni metoda dërgimi

en: Select some countries
sq_AL: Përzgjidhni ndonjë vend

en: Select the %1$s log file for %2$s
sq_AL: Përzgjidhni kartelën regjistër %1$s për %2$s

en: Select the access type of these keys.
sq_AL: Përzgjidhni lloj hyrjeje për këta kyçe.

en: Select values
sq_AL: Përzgjidhni vlera

en: Select when the webhook will fire.
sq_AL: Përzgjidhni kur do të vihet në funksionim webhook-u.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
sq_AL: Përzgjidhni cili duhet njoftuar, nëse dështoi një porosi që më herët po përpunohej, ose qe pezull.

en: Select your shipping options
sq_AL: Përzgjidhni mundësitë tuaja për dërgime

en: Selected attribute term name.
sq_AL: Emër për term atributi të përzgjedhur.

en: Selected countries
sq_AL: Vende të përzgjedhura

en: Selected payment method for the order.
sq_AL: Metodë e përzgjedhur pagese për porosinë.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
sq_AL: Mospërzgjedhja e vendit / rajonit për shitje pengon plotësimin e blerjes. Të vazhdohet, sido qoftë?

en: Sell to all countries
sq_AL: Shitni në krejt vendet

en: Sell to all countries, except for&hellip;
sq_AL: Shitni në krejt vendet, hiq&hellip;

en: Sell to specific countries
sq_AL: Shitni në vende të caktuara

en: Selling location(s)
sq_AL: Vende shitjeje

en: Selling online answer.
sq_AL: Përgjigje për shitje internetore.

en: Selling platforms.
sq_AL: Platforma shitjesh.

en: Semnan (سمنان)
sq_AL: Semnan

en: Send
sq_AL: Dërgoje

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
sq_AL: Dërgo njoftime kur merret një IPN prej PayPal-i që tregon rimbursime, kthime parash dhe anulime.

en: Send order details to customer
sq_AL: Dërgoji përdoruesi hollësi porosie

en: Send password setup link (recommended)
sq_AL: Dërgo lidhje ujdisjeje fjalëkalimi (e rekomanduar)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
sq_AL: Dërgoni email-e në vijim të blerjeve, buletine dhe fushata promocionale.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sq_AL: Dërgo te PayPal-i hollësi dërgimi, në vend se të faturimit.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
sq_AL: Dërgoni fushata të synuara, rimerrni shporta të braktisura dhe mjaft gjëra të tjera, me Mailchimp.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
sq_AL: Dërgoni fushata të synuara, rimerrni shporta të braktisura dhe mjaft gjëra të tjera, me Mailchimp.

en: Send you information about your account and order
sq_AL: Dërgim të dhënash rreth llogarisë dhe porosisë tuaj

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
sq_AL: Do t’ju dërgojmë mesazhe marketingu, nëse zgjidhni të merrni të tillë

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
sq_AL: Ndajini kodet me presje. Pranohen shenja të gjithëpushtetshme, p.sh., <code>P*</code> do të thotë përputhje me një kod postar PE30. Pranohet gjithashtu një rregullsi, p.sh., <code>NG1___</code> do të prodhonte përputhje me NG1 1AA, pro jo me NG10 1AA

en: Separate tags with commas
sq_AL: Etiketat ndajini me presje

en: Serbia
sq_AL: Serbi

en: Serbian dinar
sq_AL: Dinar Serbie

en: Server architecture
sq_AL: Arkitekturë shërbyesi

en: Server architecture.
sq_AL: Arkitekturë shërbyesi.

en: Server environment
sq_AL: Mjedis shërbyesi

en: Server info
sq_AL: Të dhëna shërbyesi

en: Server info.
sq_AL: Të dhëna shërbyesi.

en: Service
sq_AL: Shërbim

en: Services
sq_AL: Shërbime

en: Session page views
sq_AL: Parje faqesh për sesion

en: Set Status - In stock
sq_AL: Gjendje Stoku - Ka gjendje

en: Set Status - On backorder
sq_AL: Caktoni Gjendje - I paraporositur

en: Set Status - Out of stock
sq_AL: Gjendje Stoku - S’ka stok

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
sq_AL: Caktoni një çmim fiks për të mbuluar kostot e dërgimit.

en: Set default payment method
sq_AL: Caktoni metodë pagesash parazgjedhje

en: Set password
sq_AL: Caktoni fjalëkalim

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
sq_AL: Vendos figurë të zgjedhur produkti, kur emri i kartelës figurë të ngarkuar përputhet me SKU-në e produktit.

en: Set product form image
sq_AL: Caktoni figurë formulari produktesh

en: Set product image
sq_AL: Caktoni figurë produkti

en: Set regular prices
sq_AL: Caktoni çmime të rregullta

en: Set sale prices
sq_AL: Caktoni çmime ofertash

en: Set scheduled sale dates
sq_AL: Caktoni data ofertash të vëna në plan

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
sq_AL: Vëreni veprimin si dorazi, në mënyrë që shënimi për porosinë regjistron si “shtuar nga përdoruesi”.

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
sq_AL: Caktoni ngjyrën e kreve dhe tekstit tuaj. Parazgjedhje %s.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
sq_AL: Caktoni emrin dhe adresën email që do të donit të përdoret për email-et që dërgoni.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
sq_AL: Caktojeni sa çmimi i rregullt, ulur me (sasi të fiksuar ose %):

en: Set up %s
sq_AL: Ujdisni %s

en: Set up PayPal for me using this email:
sq_AL: Ujdiseni PayPal-in për mua duke përdorur këtë email:

en: Set up Stripe for me using this email:
sq_AL: Ujdiseni Stripe-in për mua duke përdorur këtë email:

en: Set up additional payment options
sq_AL: Ujdisni furnizues shtesë metode pagesash

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
sq_AL: Ujdisni dhe administroni inventar për këtë produkt, përfshi gjendje dhe sasi stok. %1$sAdministroni rregullime inventari shitoreje%2$s

en: Set up payments
sq_AL: Ujdisni pagesa

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
sq_AL: Ujdisni kosto dërgimi dhe jepni përmasa të përdorura për llogaritje të përpikta tarifash. %1$sSi t’ia fillohet?%2$s

en: Set up your account for our store
sq_AL: Ujdisje të llogarisë tuaj për shitoren tonë

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
sq_AL: Ujdisni metoda pagesash dhe pranoni karta krediti dhe debiti, urdhërpagesa dhe para nga llogaria juaj Mercado Pago. Offroni pagesa të parrezik dhe të siguruara përmes shërbimit kryesues të Amerikës Latine.

en: Set variation image
sq_AL: Caktoni figurë varianti

en: Set your new password.
sq_AL: Caktoni fjalëkalimin tuaj të ri.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
sq_AL: Ujdisni vendndodhjen e shitores tuaj dhe formësoni rregullimet për tarifa tatimi.

en: Set your store location and where you'll ship to.
sq_AL: Ujdisni vendndodhjen e shitores tuaj dhe ku do të dërgoni.

en: Setting field ID.
sq_AL: ID fushe rregullimi.

en: Setting field description.
sq_AL: Përshkrim fushe rregullimi.

en: Setting field label.
sq_AL: Etiketë fushe rregullimi.

en: Setting field type.
sq_AL: Lloj fushe rregullimi.

en: Setting field value.
sq_AL: Vlerë fushe rregullimi.

en: Setting value.
sq_AL: Vlerë rregullimi.

en: Settings
sq_AL: Rregullime

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
sq_AL: Rregullimet më poshtë aplikohen mbi krejt variantet pa aktivizim administrimi stoku dorazi.

en: Settings description.
sq_AL: Përshkrim rregullimesh.

en: Settings fields.
sq_AL: Fusha rregullimesh.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
sq_AL: Rregullime për raportim te përgjegjës WooCommerce-i.

en: Settings group ID.
sq_AL: ID grupi rregullimesh.

en: Settings group.
sq_AL: Grup rregullimesh.

en: Settings section.
sq_AL: Ndarje për rregullime.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
sq_AL: Pagesa

en: Settings tab.
sq_AL: Skedë rregullimesh.

en: Settings title.
sq_AL: Titull rregullimesh.

en: Settings.
sq_AL: Rregullime.

en: Setup Wizard
sq_AL: Ndihmës Ujdisjesh

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
sq_AL: Ujdisni një faqe Rregulla Rimbursimesh dhe Kthimesh, për të shtuar besueshmërinë e shitores tuaj.

en: Setup shipping zones
sq_AL: Ujdisni zona dërgimi

en: Setup wizard
sq_AL: Ndihmës ujdisjesh

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
sq_AL: Disa zgjerime WooCommerce mund të shkruajnë regjistra të cilët e bëjnë më të lehtë diagnostikimin e problemeve. Që të ndodhë kjo, drejtoria duhet të jetë e shkrueshme.

en: Sevilla
sq_AL: Sevilje

en: Seychelles
sq_AL: Sejshelle

en: Seychellois rupee
sq_AL: Rupi Sejshellesh

en: Shaanxi / 陕西
sq_AL: Shaanksi / 陕西

en: Shanxi / 山西
sq_AL: Shanksi / 山西

en: Share
sq_AL: Ndajeni me të tjerët

en: Share feedback
sq_AL: Jepni përshtypje

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
sq_AL: Ndani me të tjerë në media shoqërore artikuj të rinj në çastin që janë gati në shitoren tuaj.

en: Shared by %s
sq_AL: Ndarë me të tjerë përmes %s

en: Shinyanga
sq_AL: Shinjanga

en: Ship to
sq_AL: Dërgoje te

en: Ship to a different address?
sq_AL: Të dërgohet në një adresë tjetër?

en: Ship to all countries
sq_AL: Dërgohet në krejt vendet

en: Ship to all countries you sell to
sq_AL: Dërgoni në krejt vendet ku shitni

en: Ship to specific countries
sq_AL: Dërgoni në vende të caktuara

en: Ship to specific countries only
sq_AL: Dërgohet vetëm në vende të caktuara

en: ShipStation icon
sq_AL: Ikonë ShipStation

en: Shipment %s
sq_AL: Dërgesë %s

en: Shipment Provider
sq_AL: Shërbim Dërgese

en: Shipment Tracking
sq_AL: Ndjekje Dërgese

en: Shipping
sq_AL: Dërgim

en: Shipping Address
sq_AL: Adresë Dërgimi

en: Shipping Address 1
sq_AL: Adresë Dërgimi 1

en: Shipping Address 2
sq_AL: Adresë Dërgimi 2

en: Shipping City
sq_AL: Qytet Dërgimi

en: Shipping Company
sq_AL: Shoqëri Dërgimi

en: Shipping Country / Region
sq_AL: Vend / Rajon Dërgimi

en: Shipping First Name
sq_AL: Emër Dërgimi

en: Shipping Label
sq_AL: Etiketë Dërgimi

en: Shipping Last Name
sq_AL: Mbiemër Dërgimi

en: Shipping Method
sq_AL: Metodë Dërgimi

en: Shipping Phone Number
sq_AL: Numër Telefoni Dërgimi

en: Shipping Postal/Zip Code
sq_AL: Kod Zip/Postar Dërgimi

en: Shipping State
sq_AL: Shtet Dërgimi

en: Shipping Zone
sq_AL: Zonë Dërgimi

en: Shipping address
sq_AL: Adresë dërgimi

en: Shipping address.
sq_AL: Adresë dërgimi.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
sq_AL: Adresë dërgimesh: do t’ju kërkojmë ta jepni këtë që të mundim, për shembull, të japim një vlerë të përafërt të dërgimit, përpara se të përfundoni një porosi, dhe për t’jua dërguar porosinë!

en: Shipping amount
sq_AL: Sasi dërgimi

en: Shipping class
sq_AL: Klasë dërgimesh

en: Shipping class ID.
sq_AL: ID klase dërgimesh.

en: Shipping class costs
sq_AL: Kosto klase dërgimesh

en: Shipping class name.
sq_AL: Emër klase dërgimesh.

en: Shipping class slug.
sq_AL: Identifikues klase dërgimesh.

en: Shipping classes
sq_AL: Klasa dërgimesh

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sq_AL: Klasat e dërgimit përdoren nga disa metoda dërgimi për të grupuar produkte të ngjashëm.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
sq_AL: Kostot e dërgimit llogariten gjatë përfundimit të blerjes.

en: Shipping costs updated.
sq_AL: U përditësuan kosto dërgimi.

en: Shipping destination
sq_AL: Vendmbërritje dërgimi

en: Shipping destination address.
sq_AL: Adresë vendmbërritje dërgimi.

en: Shipping details
sq_AL: Hollësi dërgimi

en: Shipping instance ID.
sq_AL: ID instance dërgimi.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
sq_AL: Dërgimi është i aktivizuar, por s’keni shtuar ndonjë metodë dërgimi te zonat tuaja të dërgimit.

en: Shipping is disabled.
sq_AL: Dërgimi është i çaktivizuar.

en: Shipping lines data.
sq_AL: Të dhëna rreshtash dërgimi.

en: Shipping location(s)
sq_AL: Vendndodhje dërgimesh

en: Shipping method
sq_AL: Metodë dërgimi

en: Shipping method ID is required.
sq_AL: ID-ja e metodës së dërgimit është e domosdoshme.

en: Shipping method ID.
sq_AL: ID metodë dërgimesh.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
sq_AL: S’u shtua dot metodë dërgimi. Ju lutemi, riprovoni.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
sq_AL: S’u hoq dot metodë dërgimi. Ju lutemi, riprovoni.

en: Shipping method customer facing title.
sq_AL: Titull metode dërgimi që sheh klienti.

en: Shipping method description.
sq_AL: Përshkrim metode dërgimesh.

en: Shipping method enabled status.
sq_AL: Gjendje aktivizimi metode dërgimi.

en: Shipping method instance ID.
sq_AL: ID instance metode dërgimi.

en: Shipping method name.
sq_AL: Emër metode dërgimesh.

en: Shipping method settings.
sq_AL: Rregullime metode dërgimi.

en: Shipping method sort order.
sq_AL: Rend renditjeje metode dërgimi.

en: Shipping method title.
sq_AL: Titull metode dërgimesh.

en: Shipping method(s)
sq_AL: Metodë(a) dërgimi

en: Shipping methods
sq_AL: Metoda dërgimi

en: Shipping methods do not support trashing.
sq_AL: Nuk mbulohet shpënia te hedhurinat për metoda dërgimi.

en: Shipping methods for this zone.
sq_AL: Metoda dërgimi për këtë zonë.

en: Shipping name
sq_AL: Emër dërgimi

en: Shipping only
sq_AL: Vetëm dërgim

en: Shipping options will be updated during checkout.
sq_AL: Mundësitë për dërgim do të përditësohen gjatë përfundimit të blerjes.

en: Shipping settings
sq_AL: Rregullime dërgimi

en: Shipping tax
sq_AL: Taksë Dërgimi

en: Shipping tax amount
sq_AL: Sasi taksash dërgimi

en: Shipping tax class
sq_AL: Klasë takse dërgimi

en: Shipping tax class based on cart items
sq_AL: Klasë taksash dërgimi bazuar në artikuj shporte

en: Shipping tax total.
sq_AL: Shumë taksash dërgimi.

en: Shipping tax.
sq_AL: Taksë dërgimi.

en: Shipping to %s.
sq_AL: Dërgim në %s.

en: Shipping via %s
sq_AL: Dërgim përmes %s

en: Shipping zone location code.
sq_AL: Kod vendndodhjeje zone dërgimesh.

en: Shipping zone location type.
sq_AL: Lloj vendndodhjeje zone dërgimesh.

en: Shipping zone name.
sq_AL: Emër zone dërgimi.

en: Shipping zone order.
sq_AL: Rend zone dërgimi.

en: Shipping zones
sq_AL: Zona dërgimi

en: Shipping zones do not support trashing.
sq_AL: Nuk mbulohet shpënia te hedhurinat për zonat e dërgimit.

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
sq_AL: Dërgim, taksa dhe zbritje të llogaritura në përfundim të blerjes.

en: Shipping:
sq_AL: Dërgim:

en: Shop
sq_AL: Shitore

en: Shop All
sq_AL: Krejt Produktet

en: Shop Now
sq_AL: Blini Tani

en: Shop Page
sq_AL: Faqja e Shitores

en: Shop and search results
sq_AL: Shitore dhe përfundime kërkimi

en: Shop base
sq_AL: Bazë shitoreje

en: Shop base address
sq_AL: Adresë baze shitoreje

en: Shop base with category
sq_AL: Bazë shitoreje me kategori

en: Shop by Category
sq_AL: Blini sipas Kategorish

en: Shop chairs
sq_AL: Blini karrige

en: Shop country/region
sq_AL: Vend/rajon shitoreje

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
sq_AL: Përfitoni nga tarifat më të mira të dërgimit dhe nga tarifa me zbritje të vendosura paraprakisht.

en: Shop home decor
sq_AL: Blini zbukurim shtëpish

en: Shop new arrivals
sq_AL: Blini të sapoardhurit

en: Shop now
sq_AL: Blini tani

en: Shop only
sq_AL: Vetëm shitore

en: Shop order
sq_AL: Porosie shitoreje

en: Shop page
sq_AL: Faqe shitoreje

en: Shop page display
sq_AL: Shfaqje faqeje shitoreje

en: Shop pages
sq_AL: Faqe shitoreje

en: Shop the sale
sq_AL: Shfrytëzoni Uljen

en: Shop vinyl records
sq_AL: Blini disqe vinil

en: Short description
sq_AL: Përshkrim i shkurtër

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
sq_AL: Nëse do t’ju duhej ndihmë për ta kuptuar, përdorur apo zgjeruar WooCommerce-in, <a href="%s">ju lutemi, lexoni dokumentimin tonë</a>. Do të gjeni krejt llojet e burimeve, përfshi copëza, përkujdesore, etj.

en: Show
sq_AL: Shfaqe

en: Show "verified owner" label on customer reviews
sq_AL: Shfaq etiketën “pronar i verifikuar” te shqyrtime klientësh

en: Show Price
sq_AL: Shfaq Çmim

en: Show Suggestions
sq_AL: Shfaq Sugjerime

en: Show a grid of brand thumbnails.
sq_AL: Shfaq një mozaik miniaturash markash.

en: Show advanced options
sq_AL: Shfaq mundësi të mëtejshme

en: Show all types
sq_AL: Shfaqi krejt llojet

en: Show as dropdown
sq_AL: Shfaqe si menu hapmbyll

en: Show categories
sq_AL: Shfaq kategori

en: Show categories &amp; products
sq_AL: Shfaq kategori &amp; produkte

en: Show context
sq_AL: Shfaqe kontekstin

en: Show custom fields
sq_AL: Shfaq fusha vetjake

en: Show description
sq_AL: Shfaq përshkrim

en: Show details
sq_AL: Shfaq hollësi

en: Show hidden products
sq_AL: Shfaqi produktet e fshehura

en: Show hierarchy
sq_AL: Shfaq hierarki

en: Show if is a compound tax rate.
sq_AL: Shfaqe, nëse është një tarifë e përbërë tatimi.

en: Show more details
sq_AL: Shfaq më shumë hollësi

en: Show more…
sq_AL: Shfaq më tepër…

en: Show password
sq_AL: Shfaqe fjalëkalimin

en: Show product counts
sq_AL: Shfaq numra produktesh

en: Show products
sq_AL: Shfaq produkte

en: Show subcategories
sq_AL: Shfaq nënkategori

en: Show subcategories &amp; products
sq_AL: Shfaq nënkategori &amp; produkte

en: Showcase your products with Pinterest
sq_AL: Shpalosini produktet tuaj me Pinterest

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
sq_AL[0]: Po shfaqet krejt %1$d përfundim
sq_AL[1]: Po shfaqen krejt %1$d përfundimet

en: Showing reports for:
sq_AL: Po shfaqen raporte për:

en: Showing the single result
sq_AL: Po shfaqet përfundimi i vetëm

en: Shown to customers on the product page.
sq_AL: Shfaqjua klientëve te faqja e produktit.

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
sq_AL: Shfaqini markat në një <em>widget</em>, i cili ju lejon të ngushtoni listën e produkteve, kur shihni produktet.

en: Shows if backorders are allowed.
sq_AL: Shfaqet nëse lejohen paraporosi.

en: Shows if the product can be bought.
sq_AL: Shfaq nëse produkti mund të blihet.

en: Shows if the product is on backordered.
sq_AL: Shfaqet nëse produkti është në paraporositje.

en: Shows if the product is on sale.
sq_AL: Shfaq nëse produkti është me ulje çmimi.

en: Shows if the product need to be shipped.
sq_AL: Shfaq nëse produkti lypset dërguar.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
sq_AL: Shfaq nëse produkti duhet formësuar, përpara se të mund të blihet.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
sq_AL: Shfaq nëse shqyrtuesi e bleu apo jo produktin.

en: Shows if the variation can be bought.
sq_AL: Tregon nëse varianti mund të blihet.

en: Shows if the variation is on backordered.
sq_AL: Shfaq nëse varianti është në paraporositje.

en: Shows if the variation is on sale.
sq_AL: Tregon nëse varianti është me ulje çmimi.

en: Shows where the order was created.
sq_AL: Shfaq kur u krijua porosia.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
sq_AL: Shfaq nëse është apo jo i tatueshëm dërgimi i produktit.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
sq_AL: Shfaq/përcakton nëse shënimi është vetëm për referencë apo për klientin (përdoruesi do të njoftohet).

en: Siaya
sq_AL: Siaja

en: Sichuan / 四川
sq_AL: Siçuan / 四川

en: Sidi Bel Abbès
sq_AL: Sidi Bel Abes

en: Sierra Leonean leone
sq_AL: Leon Sierra Leoneje

en: Sign Up
sq_AL: Regjistrohuni

en: Sign-up successful
sq_AL: Regjistrim i suksesshëm

en: Signed-up customers
sq_AL: Klientë të regjistruar

en: Signups
sq_AL: Regjistrime

en: Sikkim
sq_AL: Sikim

en: Simiyu
sq_AL: Siju

en: Simple Product Template
sq_AL: Gjedhe Produkti të Thjeshtë

en: Simple product
sq_AL: Produkt i thjeshtë

en: Simplified shipping with:
sq_AL: Dërgim i thjeshtuar me:

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sq_AL: Ngaqë shfletuesi juaj s’mbulon JavaScript-in, ose ky është i çaktivizuar, ju lutemi, sigurohuni se klikoni mbi butonin %1$sPërditëso Shumat%2$s përpara se të përfundoni porosinë tuaj. Nëse nuk e bëni, mund të aplikohet më shumë se sa sasia e deklaruar më sipër.

en: Sindh
sq_AL: Sind

en: Singapore
sq_AL: Singapor

en: Singapore dollar
sq_AL: Dollar Singapori

en: Sip, Shop, Savor
sq_AL: Gjerbni, Blini, Shijoni

en: Siquijor
sq_AL: Sikihor

en: Siracusa
sq_AL: Sirakuza

en: Sirajganj
sq_AL: Siraxhganxh

en: Sisak-Moslavina County
sq_AL: Konteja Shishak-Mosllovacë

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
sq_AL: Sistan dhe Baluçestab

en: Sit back and relax
sq_AL: Uluni dhe rehatohuni

en: Site
sq_AL: Sajt

en: Site Title
sq_AL: Titull Sajti

en: Site URL.
sq_AL: URL sajti.

en: Site Visibility
sq_AL: Dukshmëri Sajti

en: Site address (URL)
sq_AL: Adresë sajti (URL)

en: Site visibility
sq_AL: Dukshmëri sajti

en: Site visibility badge
sq_AL: Stemë dukshmërie sajti

en: Size
sq_AL: Madhësi

en: Skip importing existing order data.
sq_AL: Anashkalo importim të dhënash porosish ekzistuese.

en: Skip setup
sq_AL: Anashkaloje ujdisjen

en: Skip this step
sq_AL: Anashkalojeni këtë hap

en: Slovakia
sq_AL: Sllovaki

en: Slovenia
sq_AL: Slloveni

en: Slug
sq_AL: Identifikues

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
sq_AL: Identifikuesi “%s” është i përdorur tashmë. Ju lutemi, zgjidhni një tjetër.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sq_AL: Identifikuesi “%s” s’lejohet, ngaqë është një term i rezervuar. Ju lutemi, ndryshojeni.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sq_AL: Identifikuesi “%s” është shumë i gjatë (maksimumi 28 shenja). Ju lutemi, shkurtojeni.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
sq_AL: Identifikuesi (identifikues unik) mund të lihet i zbrazët dhe të prodhohet automatikisht, ose mund të jepni një të tillë

en: Slug automatically generated from the product name.
sq_AL: Identifikues i prodhuar vetvetiu për emrin e produktit.

en: Slug identifier for the resource.
sq_AL: Identifikues alfanumerik për burimin.

en: Slug of the resource.
sq_AL: Identifikues i burimit.

en: Small
sq_AL: E vogël

en: Smolyan
sq_AL: Smoljan

en: Social Media
sq_AL: Media Shoqërore

en: Sofia
sq_AL: Sofje

en: Sofia District
sq_AL: Distrikti i Sofjes

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
sq_AL[0]: U shit %1$d artikull gjatë %2$d ditëve të fundit
sq_AL[1]: U shitën %1$d artikuj gjatë %2$d ditëve të fundit

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
sq_AL: U bënë %1$s shitje gjatë %2$d ditëve të fundit

en: Sold individually
sq_AL: Shitur individualisht

en: Sold individually?
sq_AL: Shitur individualisht?

en: Solomon Islands
sq_AL: Ishujt Solomon

en: Solomon Islands dollar
sq_AL: Dollar i Ishujve Solomon

en: Solothurn
sq_AL: Soloturn

en: Somali shilling
sq_AL: Sterlinë Somalie

en: Somalia
sq_AL: Somali

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
sq_AL: Disa shërbime web, bie fjala ato për dërgime, e përdorin SOAP-in për të marrë të dhëna nga shërbyes të largët, për shembull, tarifat e drejtpërdrejta të dërgimit nga FedEx duan SOAP-in që të instalohen.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
sq_AL: Dikush ka kërkuar një fjalëkalim të ri për llogarinë vijuese te %s:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
sq_AL: Diçka e madhe po zien! Shitorja jonë është duke u bërë gati dhe do vihet në punë së shpejti!

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
sq_AL: Diçka e madhe po zien! Shitorja jonë është duke u bërë gati - Vënie në punë së shpejti!

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
sq_AL: Diç shkoi ters, kur u provua të rikthehej porosia %d që nga hedhurinat. S’u kthye dot.

en: Somogy
sq_AL: Somgji

en: Songkhla
sq_AL: Songkla

en: Soroca
sq_AL: Soroka

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
sq_AL: Na ndjeni, pati një problem me heqjen e këtij kuponi.

en: Sorry to see you go.
sq_AL: Na vjen keq t’ju shohim të largoheni.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
sq_AL: Na ndjeni! S’u lidhëm dot me Jetpack-un tani 😭. Ju lutemi, sigurohuni se sajti juaj është i dukshëm përmes internetit, dhe se pranon kërkesa ardhëse dhe ikse përmes curl-i. Mundeni edhe të riprovoni lidhjen me Jetpack-un, dhe nëse hasni në çfarëdo çështjesh të tjera, ju lutemi, lidhuni me asistencën.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
sq_AL: Na ndjeni! Provuam, por s’e lidhëm dot me Jetpack-un tani 😭. Ju lutemi, kaloni te skeda Shtojca që të lidhni Jetpack-un, që të mund të përfundoni ujdisjen e shitores tuaj.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
sq_AL: Na ndjeni! Provuam, por s’e instaluam dot Jetpack-un për ju 😭. Ju lutemi, kaloni te skeda Shtojca që ta instaloni, dhe përfundoni ujdisjen e shitores tuaj.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
sq_AL: Na ndjeni, s’ka më “%s” gjendje, ndaj kjo porosi s’mund të paguhet. Kërkojmë ndjesë për çfarëdo sikleti të krijuar.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
sq_AL: Na ndjeni, s’ka stok për “%s”. Ju lutemi, përpunoni shportën tuaj dhe riprovoni. Kërkojmë ndjesë për çfarëdo sikleti të shkaktuar.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
sq_AL: Na ndjeni, %1$s s’mund të përditësohet përmes këtij pikëmbarimi, për një përdorues me rolin %2$s.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sq_AL: Na ndjeni, kuponi “%s” është përdorur tashmë dhe s’mund të përdoret tok me kuponë të tjerë.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
sq_AL: Na ndjeni, kuponi “%s” s’ka vend për produktet e përzgjedhura.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
sq_AL: Na ndjeni, kuponi “%s” s’ka vend për lëndën e shportës tuaj.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
sq_AL: Na ndjeni, kuponi “%s” s’është i vlefshëm për artikuj me ulje çmimi.

en: Sorry, creating the product with template failed.
sq_AL: Na ndjeni, krijimi i produktit përmes gjedheje dështoi.

en: Sorry, experiment_name is required.
sq_AL: Na ndjeni, experiment_name është i domosdoshëm.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
sq_AL: Na ndjeni, dështoi sjellja e të dhënave mbi shkarkimet.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
sq_AL: Na ndjeni, dështoi sjellja e treguesve të funksionimit.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
sq_AL: Na ndjeni, dështoi sjellja e të dhënave mbi të ardhurat.

en: Sorry, fetching tax data failed.
sq_AL: Na ndjeni, dështoi sjellja e të dhënave mbi taksat.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sq_AL: Na ndjeni, duket se nuk ka metoda të gatshme pagesash për vendndodhjen tuaj. Ju lutemi, lidhuni me ne, nëse doni asistencë ose dëshironi të bëni ujdi alternative.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sq_AL: Na ndjeni, duket se nuk ka metoda të gatshme pagesash. Ju lutemi, lidhuni me ne, nëse doni asistencë ose dëshironi të bëni ujdi alternative.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sq_AL: Na ndjeni, duket se kuponi “%s” është i pavlefshëm - është hequr tashmë nga porosia juaj.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
sq_AL: Na ndjeni, me atë ID s’u gjet punë që mund të hidhet tej.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sq_AL: Na ndjeni, s’ka produkte me përputhje me përzgjedhjen tuaj. Ju lutemi, zgjidhni një ndërthurje tjetër.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
sq_AL: Na ndjeni, me atë ID s’u gjet punë që mund të shtyhet për më tej.

en: Sorry, no task with that ID was found.
sq_AL: Na ndjeni, s’u gjet punë me atë ID.

en: Sorry, that task list was not found
sq_AL: Na ndjeni, ajo listë punësh s’u gjet

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
sq_AL: Na ndjeni, porosia s’u gjet dot. Ju lutemi, lidhuni me ne, nëse keni vështirësi për gjetjen e hollësive të porosisë tuaj.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
sq_AL: Na ndjeni, kartela me të dhëna shembulli produktesh nuk u gjet.

en: Sorry, there has been an error.
sq_AL: Na ndjeni, pati një gabim.

en: Sorry, there is no export with that ID.
sq_AL: Na ndjeni, s’ka eksport me atë ID.

en: Sorry, there is no note with that ID.
sq_AL: Na ndjeni, s’ka shënim me atë ID.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
sq_AL: Na ndjeni, s’ka burim me atë ID.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
sq_AL: Na ndjeni, ky kupon s’aplikohet mbi markat e produkteve të përzgjedhura.

en: Sorry, this download has expired
sq_AL: Na ndjeni, ky shkarkim ka skaduar

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sq_AL: Na ndjeni, kjo porosi është e pavlefshme dhe s’mund të paguhet për të.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
sq_AL: Na ndjeni, kjo porosi lyp një mundësi dërgimi.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sq_AL: Na ndjeni, ky produkt s’mund të blihet.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sq_AL: Na ndjeni, ky produkt s’është i passhëm. Ju lutemi, zgjidhni një ndërthurje tjetër.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
sq_AL: Na ndjeni, përdorues me rolin %1$s role s’mund të fshihen përmes këtij pikëmbarimi. Role të lejuar: %2$s

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
sq_AL: Na ndjeni, s’e lidhëm dot shitoren me Jetpack-un

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
sq_AL: Na ndjeni, nuk lejojmë porosi prej vendit të dhënë (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
sq_AL: Na ndjeni, s’kemi mjaftueshëm “%1$s” për të plotësuar porosinë tuaj (%2$s gjendje). Kërkojmë ndjesë për çfarëdo sikleti të shkaktuar.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
sq_AL: Na ndjeni, nuk dërgojmë porosi te vendi i dhënë (%s)

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të bëni manipulim masiv për këtë burim.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të ndryshoni llojin e komentit.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të krijoni faqe të reja.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të krijoni burime.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të fshini %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të fshini këtë burim.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të përpunoni këtë burim.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të fshihni lista punësh.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të instaloni tema në këtë sajt.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të kryeni këtë veprim.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të merrni hapa mirëseardhjeje.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të merrni të dhëna formulari produkti.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të shtyni për më vonë hapa mirëseardhjeje.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të ngarkoni këtë lloj kartelash.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të krijoni produkte provash.

en: Sorry, you cannot create new resource.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të krijoni burim të ri.

en: Sorry, you cannot create resources.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të krijoni burime.

en: Sorry, you cannot delete resources.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të fshini burime.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund ta fshini këtë burim.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund ta përpunoni këtë burim.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të importoni WooCommerce Blueprints.

en: Sorry, you cannot list resources.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të shfaqni burime.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të administroni shtojca.

en: Sorry, you cannot manage themes.
sq_AL: Na ndjeni, s’keni leje të administroni tema.

en: Sorry, you cannot manage these options.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund t’i administroni këto mundësi.

en: Sorry, you cannot update resource.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund ta përditësoni burimin.

en: Sorry, you cannot update resources.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të përditësoni burime.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të kanale marketingu.

en: Sorry, you cannot view resources.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të shihni burime.

en: Sorry, you cannot view these options.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund t’i shihni këto mundësi.

en: Sorry, you cannot view this resource.
sq_AL: Na ndjeni, s’mund të shihni këtë burim.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sq_AL: Na ndjeni, keni mbërritur në kufirin e shkarkimit tuaj për këtë kartelë

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
sq_AL: Na ndjeni, duhet të jeni i futur që t’i përgjigjeni një shqyrtimi.

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
sq_AL: Na ndjeni, porosia juaj %1$s qe e pasuksesshme. Më poshtë janë hollësitë e porosisë tuaj, me një lidhje për të riprovuar pagesën tuaj: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
sq_AL: Na ndjeni, porosia juaj qe pa sukses

en: Sorry, your session has expired.
sq_AL: Na ndjeni, sesioni juaj skadoi.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
sq_AL: Na ndjeni, sesioni juaj ka skaduar. <a href="%s" class="wc-backward">Kthehuni te shitorja</a>

en: Sort ascending or descending.
sq_AL: Rendite në rend rritës ose zbritës.

en: Sort by
sq_AL: Renditi sipas

en: Sort by average rating
sq_AL: Renditi sipas vlerësimit mesatar

en: Sort by latest
sq_AL: Renditi sipas më të rejave

en: Sort by most recent
sq_AL: Renditi sipas më të rejave

en: Sort by popularity
sq_AL: Renditi sipas popullaritetit

en: Sort by price (asc)
sq_AL: Renditi sipas çmimesh (ngjitës)

en: Sort by price (desc)
sq_AL: Renditi sipas çmimesh (zbritës)

en: Sort by price: high to low
sq_AL: Renditi sipas çmimesh: nga i larti tek i ulëti

en: Sort by price: low to high
sq_AL: Renditi sipas çmimesh: nga i ulëti tek i larti

en: Sort by tax class.
sq_AL: Renditi sipas klasash tatimi.

en: Sort by term property.
sq_AL: Renditeni sipas vetish termash.

en: Sort by:
sq_AL: Renditi sipas:

en: Sort code
sq_AL: Kod Sort

en: Sort collection by object attribute.
sq_AL: Renditeni koleksionin sipas atributesh objekti.

en: Sort collection by resource attribute.
sq_AL: Renditeni koleksionin sipas atributesh burimi.

en: Sorted by average rating
sq_AL: Renditur sipas vlerësimit mesatar

en: Sorted by latest
sq_AL: Renditur sipas më të rejave

en: Sorted by popularity
sq_AL: Renditur sipas popullaritetit

en: Sorted by price: high to low
sq_AL: Renditur sipas çmimesh: nga i larti tek i ulëti

en: Sorted by price: low to high
sq_AL: Renditur sipas çmimesh: nga i ulëti tek i larti

en: Sorting
sq_AL: Renditje

[ctx: Sorting order]
en: Order
sq_AL: Renditje

en: Souk Ahras
sq_AL: Suk Ahras

en: Sound like no other
sq_AL: Tingull si askush tjetër

en: Source
sq_AL: Burim

en: Source logger must be configured before running a migration
sq_AL: Para se të xhirohet një migrim, duhet formësuar regjistruesi i burimeve

en: Source of note.
sq_AL: Burimi i shënimit.

en: Source of the note.
sq_AL: Burimi i shënimit.

en: Source platform
sq_AL: Platformë burim

en: Source store must be configured before running a migration
sq_AL: Para se të xhirohet një migrim, duhet formësuar shitore burim

en: Source type
sq_AL: Lloj burimi

en: Source: %s
sq_AL: Burim: %s

en: South Aegean
sq_AL: Egjeu Jugor

en: South Africa
sq_AL: Afrikë e Jugut

en: South African rand
sq_AL: Rand Afrike të Jugut

en: South America
sq_AL: Amerikë e Jugut

en: South Australia
sq_AL: Australia Jugore

en: South Carolina
sq_AL: Karolina e Jugut

en: South Cotabato
sq_AL: Kotabato i Jugut

en: South Dakota
sq_AL: Dakota e Jugut

en: South Georgia/Sandwich Islands
sq_AL: Xhorxhia Jugore/ Ishujt Jugorë Sanduiç

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
sq_AL: Korasan i Jugut

en: South Korea
sq_AL: Kore e Jugut

en: South Korean won
sq_AL: Uon Koreje të Jugut

en: South Sinai
sq_AL: Sinai i Jugut

en: South Sudan
sq_AL: Sudan i Jugut

en: South Sudanese pound
sq_AL: Sterlinë Sudani të Jugut

en: Southern
sq_AL: Jugore

en: Southern Leyte
sq_AL: Lejte Jugor

en: Southland
sq_AL: Sauthland

en: Spain
sq_AL: Spanjë

en: Specific Countries
sq_AL: Vende të Caktuara

en: Specific countries
sq_AL: Vende të caktuara

en: Specified file failed upload test.
sq_AL: Kartela e dhënë s’e kaloi provën e ngarkimit.

en: Split-Dalmatia County
sq_AL: Konteja Split-Dalmaci

en: Sports and recreation
sq_AL: Sporte dhe zbavitje

en: Sri Lanka
sq_AL: Sri Lankë

en: Sri Lankan rupee
sq_AL: Rupi Sri Lanke

en: St. Gallen
sq_AL: St. Galen

en: Staff picks
sq_AL: Zgjedhjet e stafit

en: Standard
sq_AL: Standarde

en: Standard fonts
sq_AL: Shkronja standarde

en: Standard product
sq_AL: Produkt standard

en: Standard rate
sq_AL: Tarifë standarde

en: Standard rates
sq_AL: Tarifa standarde

en: Star ratings should be required, not optional
sq_AL: Vlerësimi me yje duhet të jetë i domosdoshëm, jo opsional

en: Start Import
sq_AL: Fillo Importimin

en: Start accepting payments on your store!
sq_AL: Filloni të pranoni pagesë në shitoren tuaj!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
sq_AL: Fillojani duke shtuar te shitorja juaj produktin tuaj të parë. Produktet tuaja mund t’i shtoni dorazi, përmes CSV-je, ose t’i importoni nga një shërbim tjetër.

en: Start converting
sq_AL: Fillo të shndërrosh

en: Start converting order coupon data to the simplified format
sq_AL: Fillo të shndërrosh në formatin e thjeshtuar të dhëna kuponësh porosish

en: Start date of sale price, as GMT.
sq_AL: Datë fillimi uljesh çmimesh, në GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
sq_AL: Datë fillimi uljesh çmimesh, në zonën kohore të sajtit.

en: Start date of sale price.
sq_AL: Datë fillimi e çmimit me ulje.

en: Start selling
sq_AL: Filloni shitjen

en: Start shopping
sq_AL: Filloni të blini

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
sq_AL: Filloni të përdorni veçori të reja që po futen gradualisht për të përmirësuar punën e administrimit të shitores.

en: Start your online clothing store
sq_AL: Nisni dyqanin tuaj internetor të veshjeve

en: Started processing action %s
sq_AL: U fillua të përpunohet veprimi %s

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
sq_AL: Të nisësh një sajt mode është ngazëlluese, por mund të duket edhe lodhshme. Në këtë artikull, do t’ju udhëheqim përmes procesit të ujdisjes, do t’ju mësojmë si të krijoni zëra të suksesshëm produktesh, dhe do t’ju tregojmë si të kryeni marketing për publikun tuaj ideal.

en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
sq_AL[0]: Po fillohet spastrimi për %d porosi…
sq_AL[1]: Po fillohet spastrimi për %d porosi…

en: State
sq_AL: Shtet

en: State / County
sq_AL: Shtet / Vend

en: State / County or state code
sq_AL: Shtet / Vend ose kod shteti

en: State / Zone
sq_AL: Shtet / Zonë

en: State code
sq_AL: Kod shteti

en: State code.
sq_AL: Kod shteti.

en: State.
sq_AL: Shtet.

en: State/County
sq_AL: Shtet/Konte

en: State/County (optional)
sq_AL: Shtet/Konte (në daçi)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
sq_AL: Kod Shteti/Konteje, ose emër i shtetit, kontesë, provincës ose qarkut.

en: Stats about coupons.
sq_AL: Statistika rreth kuponëve.

en: Stats about groups of customers.
sq_AL: Statistika rreth grupesh klientësh.

en: Stats about orders.
sq_AL: Statistika rreth porosish.

en: Stats about product categories.
sq_AL: Statistika rreth kategorish produktesh.

en: Stats about product downloads.
sq_AL: Statistika rreth shkarkimesh produktesh.

en: Stats about products.
sq_AL: Statistika rreth produktesh.

en: Stats about revenue.
sq_AL: Statistika rreth të ardhurash.

en: Stats about taxes.
sq_AL: Statistika rreth taksash.

en: Stats about variations.
sq_AL: Statistika rreth variantesh.

en: Status
sq_AL: Gjendje

en: Status of note.
sq_AL: Gjendje shënimi.

en: Status of the marketing channel's product listings.
sq_AL: Gjendje e zërave produkt të kanalit të marketingut.

en: Status of the order.
sq_AL: Gjendje e porosisë.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
sq_AL: Gjendje e pagesës e dhënë nga kanali. Një nga “sukses”, “pezull”, “dështim”, “gabim”.

en: Status of the review.
sq_AL: Gjendje e shqyrtimit.

en: Status report information
sq_AL: Të dhëna raporti gjendjeje

en: Status:
sq_AL: Gjendje:

en: Status: %s
sq_AL: Gjendje: %s

en: Status: {{label}}
sq_AL: Gjendje: {{label}}

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
sq_AL: Gjendje që lypin veprim ekstra në këmbë të përgjegjësit të shitores.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
sq_AL: Gjende që s’duhen përfshirë kur njehsohen shuma raportesh.

en: Stay in the loop
sq_AL: Jini brenda gjërave

en: Step
sq_AL: Hap

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
sq_AL: Rrini me një kyç për klient: kjo e bën të lehtë të shfuqizohet në të ardhmen hyrja për një klient, pa shkaktuar ndërprerje për të tjerët.

en: Stock
sq_AL: Stok

en: Stock Keeping Unit
sq_AL: Njësi Mbajtjeje Gjendje

en: Stock Keeping Unit.
sq_AL: Njësi Mbajtjeje Gjendje.

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
sq_AL: Ripohojeni

en: Stock Notifications
sq_AL: Njoftime Stoku

en: Stock availability class.
sq_AL: Klasë pasjeje stoku.

en: Stock availability text.
sq_AL: Tekst pasjeje stoku.

en: Stock display format
sq_AL: Format shfaqjeje gjendje

en: Stock keeping unit, if applicable.
sq_AL: Njësi mbajtjeje stoku, në pastë.

en: Stock levels increased:
sq_AL: Nivele gjendjesh të shtuar:

en: Stock levels reduced:
sq_AL: Nivele gjendjesh të pakësuar:

en: Stock management
sq_AL: Administrim stoku

en: Stock management at product level.
sq_AL: Administrim stoku në shkallë produkti.

en: Stock management at variation level.
sq_AL: Administrim stoku në shkallë variantesh.

en: Stock management disabled in store settings
sq_AL: Administrimi i stokut është çaktivizuar te rregullimet e shitores

en: Stock notifications
sq_AL: Njoftime stoku

en: Stock qty
sq_AL: Sasi gjendje

en: Stock quantity
sq_AL: Sasi gjendje

en: Stock quantity.
sq_AL: Sasi gjendje.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sq_AL: Sasi gjendje. Nëse ky është një produkt i ndryshueshëm, kjo vlerë do të përdoret për të kontrolluar gjendjen e krejt varianteve, veç në përcaktofshi gjendje në shkallë varianti.

en: Stock status
sq_AL: Gjendje stoku

en: Stock status.
sq_AL: Gjendje stoku.

en: Stock: %d
sq_AL: Gjendje: %d

en: Stop converting
sq_AL: Resht së shndërruari

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
sq_AL: Resht së shndërruari në formatin e thjeshtuar të dhëna kuponësh porosish

en: Stop sync
sq_AL: Resht së njëkohësuari

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
sq_AL[0]: U ndal marria për %d sekondë
sq_AL[1]: U ndal marria për %d sekonda

en: Store
sq_AL: Shitore

en: Store Address
sq_AL: Adresë Shitoreje

en: Store Email
sq_AL: Email Shitore

en: Store Information
sq_AL: Informacion Shitoreje

en: Store Name
sq_AL: Emër Shitoreje

en: Store Notice
sq_AL: Njoftim Shitoreje

en: Store URL
sq_AL: URL Shitoreje

en: Store coming soon
sq_AL: Shitorja vjen së shpjeti

en: Store connected successfully.
sq_AL: Stripe-i u lidh me sukses.

en: Store details
sq_AL: Hollësi shitoreje

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
sq_AL: Mosfunksionimi i shitore do të thotë shitje të humbura. Rikthimet me një klikim ju kthejnë në internet pa humbur kohë, nëse diçka shkon ters.

en: Store email address.
sq_AL: Adresë email shitoreje.

en: Store monitoring
sq_AL: Mbikëqyrje shitoreje

en: Store name
sq_AL: Emër shitoreje

en: Store notice
sq_AL: Njoftim shitoreje

en: Store setup
sq_AL: Rregullim shitoreje

en: Store stats
sq_AL: Statistika shitoreje

en: Store-wide threshold (%d)
sq_AL: Prag për krejt shitoren (%d)

en: Storefront Theme
sq_AL: Temë Storefront

en: Storefront icon
sq_AL: Ikonë Storefront-i

en: Street address
sq_AL: Rruga

en: String based identifier for the term.
sq_AL: Identifikues me bazë varg për termin.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
sq_AL: Përpunuesit e vargjeve duhet të jenë një matricë callback-ësh të vlefshëm.

en: Stripe email address
sq_AL: Adresë email në Stripe

en: Stripe email address:
sq_AL: Adresë email në Stripe:

en: Strășeni
sq_AL: Strësheni

en: Subcategories
sq_AL: Nënkategori

en: Subject
sq_AL: Subjekt

en: Subject (paid)
sq_AL: Subjekt (e paguar)

en: Submit
sq_AL: Parashtroje

en: Subscribe
sq_AL: Pajtohuni

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
sq_AL: Pajtimi për %1$s u çaktivizua me sukses. S’do të merrni më përditësime mbi këtë produkt. <a href="%2$s">Klikoni këtu</a>, nëse doni të çaktivizohet edhe shtojca.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
sq_AL: Pajtimi për %s u çaktivizua me sukses. S’do të merrni më përditësime mbi këtë produkt.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
sq_AL: Pajtimi <strong>skadon</strong> së shpejti.

en: Subscription not found
sq_AL: S’u gjet pajtim

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
sq_AL: Pajtim: Jo i passhëm - %1$d nga %2$d përdorur tashmë

en: Subscription: Unlimited
sq_AL: Pajtim: I pakufizuar

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
sq_AL: Pajtim: Po përdoren %1$d nga %2$d sajte të mundshëm

en: Subscriptions
sq_AL: Pajtime

en: Subtotal
sq_AL: Nënshumë

en: Subtotal of the order.
sq_AL: Nënshumë e porosisë.

en: Subtotal:
sq_AL: Nënshumë:

en: Suburb
sq_AL: Periferi

en: Success
sq_AL: Sukses

en: Successfully canceled action: %s
sq_AL: U anulua me sukses veprimi: %s

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
sq_AL: U lidh me sukses me <b>%s</b>.

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
sq_AL: U shkëput me sukses nga <b>%1$s</b>.

en: Successfully executed action: %s
sq_AL: U krye me sukses veprimi: %s

en: Successfully processed change for action: %s
sq_AL: U bë me sukses ndryshimi për veprimin: %s

en: Suceava
sq_AL: Suçeava

en: Suchitepéquez
sq_AL: Suçitepekez

en: Sucre
sq_AL: Sykrë

en: Sucumbíos
sq_AL: Sukumbios

en: Sudanese pound
sq_AL: Sterlinë Sudani

en: Suggest a slug for the term.
sq_AL: Sugjeroni një identifikues për termin.

en: Suggestion ID.
sq_AL: ID sugjerimi.

en: Suggestion description.
sq_AL: Përshkrim sugjerimi.

en: Suggestion visibility.
sq_AL: Dukshmëri sugjerimi.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
sq_AL: Suhosin është një sistem e përparuar mbrojtjeje për instalime PHP. Qe konceptuar për të mbrojtur shërbyesit tuaj, nga njëra anë kundër një numri problemesh të njohur mirë në aplikacione PHP dhe, në anën tjetër kundër cenueshmërish të panjohura potenciale brenda këtyre aplikacione ose vetë bazës së PHP-së. Nësse aktivizohet në shërbyesin tuaj, Suhosin mund të dojë formësim që të rriten kufij parashtrimi të dhënash.

en: Sukhothai
sq_AL: Sukotaj

en: Sulawesi Barat
sq_AL: Sulauesi Barat

en: Sulawesi Selatan
sq_AL: Sulauesi Selatan

en: Sulawesi Tengah
sq_AL: Sulauesi Tengah

en: Sulawesi Tenggara
sq_AL: Sulauesi Tenggara

en: Sulawesi Utara
sq_AL: Sulauesi Utara

en: Sum of all taxes.
sq_AL: Shumë e krejt taksave.

en: Sum of line item taxes only.
sq_AL: Shumë vetëm e taksave për zëra rreshti.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
sq_AL: Jepni një përmbledhje të këtij produkti me 1 a 2 fjali të shkurtra. Do ta shfaqim në krye të faqes.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
sq_AL: Jepni një përmbledhje të këtij produkti me 1 a 2 fjali të shkurtra. Do ta shfaqim në krye të faqes.

en: Summary
sq_AL: Përmbledhje

en: Summary: Order #%d
sq_AL: Përmbledhje: Porosi #%d

en: Sumshchyna
sq_AL: Sumi

en: Sunamganj
sq_AL: Sunamganxh

en: Suphan Buri
sq_AL: Supan Buri

en: Supported features for this payment gateway.
sq_AL: Veçori të mbuluara për këtë kanal pagesash.

en: Supported features for this provider.
sq_AL: Veçori që mbulohen për këtë shërbim.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
sq_AL: Mbulon vendmbajtëset vijuese: <code>[qty]</code> = numër artikujsh, <code>[cost]</code> = kosto e artikujve, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Tarifë me bazë përqindje.

en: Surat Thani
sq_AL: Surat Tani

en: Suriname
sq_AL: Surinam

en: Surinamese dollar
sq_AL: Dollar Surinami

en: Svalbard and Jan Mayen
sq_AL: Svalbard dhe Jan Majen

en: Swazi lilangeni
sq_AL: Lilangeni Svazilandi

en: Sweden
sq_AL: Suedi

en: Swedish krona
sq_AL: Koronë Suedie

en: Swiss franc
sq_AL: Frang Zvicre

en: Switch to new template
sq_AL: Kaloni te gjedhja e re

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
sq_AL: Ndërrimi i depozitës së të dhënave, teksa bëhet njëkohësim, është i rrezikshëm dhe mund të shpjerë në dëmtim ose humbje të dhënash porosish!

en: Switzerland
sq_AL: Zvicër

en: Sync all your selling channels in one place
sq_AL: Njëkohësoni krejt kanalet tuaj të shitjeve, në një vend

en: Sync completed.
sq_AL: Njëkohësimi u plotësua.

en: Sync orders now
sq_AL: NJëkohëso porosi tani

en: Sync with theme
sq_AL: Njëkohësoje me temën

en: Sync your sales data across platforms and manage everything from a unified dashboard.
sq_AL: Njëkohësoni nëpër platforma të dhënat e shitjeve tuaja dhe administroni gjithçka që prej një pulti të njësuar.

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
sq_AL: Njëkohësoni katalogun e shitores tuaj, ujdisni ndjekje pikselash dhe krijoni fushata reklamash me synim.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
sq_AL: Njëkohësoni të dhënat e sajtit tuaj, bie fjala, kontakte, produkte dhe porosi, nëpër Salesforce CRM, me Integrim Salesforce për WooCommerce.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
sq_AL: Njëkohësimi i drejtorive të miratuara të produkteve shkarkim është tashmë në punë e sipër.

en: Synchronize approved download directories
sq_AL: Njëkohësoni drejtori të miratuara shkarkimesh

en: Syria
sq_AL: Siri

en: Syrian pound
sq_AL: Sterlinë Sirie

en: System status
sq_AL: Gjendje sistemi

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
sq_AL: Sabolc-Satmar-Bereg

en: Sánchez Ramírez
sq_AL: Sançez Ramirez

en: São Paulo
sq_AL: Sao Paulo

en: Sédhiou
sq_AL: Sediu

en: Sétif
sq_AL: Setif

en: Sîngerei
sq_AL: Singerei

en: Sălaj
sq_AL: Sëlazh

en: Tabasco
sq_AL: Tabasko

en: Table cell display.
sq_AL: Shfaqje kutie tabele.

en: Table cell format.
sq_AL: Format kutie tabele.

en: Table cell value.
sq_AL: Vlerë kutie tabele.

en: Table column header.
sq_AL: Krye shtylle tabele.

en: Table does not exist
sq_AL: Tabela s’ekziston

en: Table headers.
sq_AL: Krye tabelash.

en: Table rows.
sq_AL: Rreshta tabele.

en: Tacna
sq_AL: Takna

en: Tacuarembó
sq_AL: Takuarembo

en: Tag
sq_AL: Etiketë

en: Tag ID
sq_AL: ID Etikete

en: Tag ID.
sq_AL: ID Etikete.

en: Tag added.
sq_AL: Etiketa u shtua.

en: Tag associated with the provider.
sq_AL: Etiketë e përshoqëruar me shërbimin.

en: Tag deleted.
sq_AL: Etiketa u fshi.

en: Tag link.
sq_AL: Lidhje etikete.

en: Tag name
sq_AL: Emër etikete

en: Tag name.
sq_AL: Emër etikete.

en: Tag not added.
sq_AL: Etiketa s’u shtua.

en: Tag not updated.
sq_AL: Etiketa s’u përditësua.

en: Tag slug
sq_AL: Identifikues etikete

en: Tag slug.
sq_AL: Identifikues etikete.

en: Tag updated.
sq_AL: Etiketa u përditësua.

en: Tag: | Tags:
sq_AL[0]: Etiketë:
sq_AL[1]: Etiketa:

en: Tags
sq_AL: Etiketa

en: Tags (comma separated)
sq_AL: Etiketa (ndarë me presje)

en: Tags (space separated)
sq_AL: Etiketa (ndarë me hapësirë)

en: Tags deleted.
sq_AL: Etiketat u fshinë.

en: Tags totals.
sq_AL: Shuma etiketash.

en: Taiwan
sq_AL: Tajvan

en: Tajikistan
sq_AL: Taxhikistan

en: Tajikistani somoni
sq_AL: Somoni Taxhikistani

en: Take offline payments
sq_AL: Pranoni pagesa jashtë interneti

en: Take over
sq_AL: Merreni në dorë

en: Take payments in cash upon delivery.
sq_AL: Pranoni pagesa me para në dorë kur livrohet produkti.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
sq_AL: Merrni personalisht pagesa përmes BACS. Rëndom i njohur më tepër si mandatpagesë.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
sq_AL: Merrni personalisht pagesa përmes çeqesh. Ky kanal jointernetor mund të jetë gjithashtu i dobishëm për të testuar blerje.

en: Take payments via bank transfer.
sq_AL: Pranoni pagesa me mandatpagesë.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
sq_AL: Pranoni pagesa me operatorin që bën për ju - zgjidhni prej më shumë se 100 kanalesh pagesash për WooCommerce-in.

en: Tamanghasset
sq_AL: Tamangaset

en: Tambacounda
sq_AL: Tambakunda

en: Tana River
sq_AL: Lumi Tana

en: Tanzania
sq_AL: Tanzani

en: Tanzanian shilling
sq_AL: Sterlinë Tanzanie

en: Taraclia
sq_AL: Taraklia

en: Tarapacá
sq_AL: Tarapaka

en: Tarija
sq_AL: Tariha

en: Tarlac
sq_AL: Tarlak

en: Task Configurations
sq_AL: Formësime Punësh

en: Task List
sq_AL: Listë Punësh

en: Task is not a subclass of `Task`
sq_AL: Puna s’është një nënklasë e `Task`

en: Task list ID already exists
sq_AL: ID-ja e listës së punë ekziston tashmë

en: Task list ID does not exist
sq_AL: ID-ja e listës së punëve s’ekziston

en: Tawi-Tawi
sq_AL: Taui-Taui

en: Tax
sq_AL: Tatim

en: Tax amount
sq_AL: Sasi taksash

en: Tax class
sq_AL: Klasë tatimi

en: Tax class already exists
sq_AL: Klasa e tatimit ekziston tashmë

en: Tax class name.
sq_AL: Emër klase tatimi.

en: Tax class of fee.
sq_AL: Klasë tatimi e tarifës.

en: Tax class of product.
sq_AL: Klasë tatimi për produktin.

en: Tax class requires a valid name
sq_AL: Klasa e taksave lyp një emër të vlefshëm

en: Tax class slug already exists
sq_AL: Identifikuesi i klasës së taksave ekziston tashmë

en: Tax class slug is invalid
sq_AL: Identifikuesi i klasës së taksave është i pavlefshëm

en: Tax class.
sq_AL: Klasë tatimi.

en: Tax code
sq_AL: Kod Takse

en: Tax lines data.
sq_AL: Të dhëna rreshtash taksash.

en: Tax name
sq_AL: Emër takse

en: Tax options
sq_AL: Mundësi takse

en: Tax priority.
sq_AL: Përparësi tatimi.

en: Tax rate ID.
sq_AL: ID tarife tatimi.

en: Tax rate ID: %s
sq_AL: ID tarife tatimi: %s

en: Tax rate code.
sq_AL: Kod tarife tatimi.

en: Tax rate label.
sq_AL: Etiketë tarife tatimi.

en: Tax rate name.
sq_AL: Emër tarife tatimi.

en: Tax rate.
sq_AL: Tarifë tatimi.

en: Tax rates successfully deleted
sq_AL: Tarifat e tatimit u fshinë me sukses

en: Tax status
sq_AL: Gjendje tatimi

[ctx: Tax status]
en: None
sq_AL: Asnjë

en: Tax status of fee.
sq_AL: Gjendje tatimi e tarifës.

en: Tax status.
sq_AL: Gjendje tatimi.

en: Tax subtotal.
sq_AL: Nënshumë taksash.

en: Tax total (not including shipping taxes).
sq_AL: Taksa gjithsej (pa përfshirë taksa dërgimi).

en: Tax total.
sq_AL: Taksa gjithsej.

en: Taxable
sq_AL: I tatueshëm

en: Taxes
sq_AL: Taksa

en: Taxes and coupons
sq_AL: Taksa dhe kuponë

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Aplikim taksash mbi këtë tarifë dërgimi, duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Taxes by code
sq_AL: Taksa sipas kodesh

en: Taxes by date
sq_AL: Taksa sipas datash

en: Taxes detailed reports.
sq_AL: Raporte të hollësishme taksash.

en: Taxes do not support trashing.
sq_AL: Nuk mbulohet shpënia te hedhurinat për taksat.

en: Taxonomies: Product types
sq_AL: Klasifikime: Lloje produktesh

en: Taxonomies: Product visibility
sq_AL: Klasifikime: Dukshmëri produktesh

en: Taxonomy does not exist.
sq_AL: Klasifikimi s’ekziston.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
sq_AL: Lloj produkti

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
sq_AL: Dukshmëri produkti

en: Taxonomy name.
sq_AL: Emër klasifikimi.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
sq_AL: Terma klasifikimi për gjendje produkti/porosie.

en: Tehran (تهران)
sq_AL: Teheran

en: Tekirdağ
sq_AL: Tekirdag

en: Telenești
sq_AL: Teleneshti

en: Template cache cleared.
sq_AL: Fshehtina e gjedheve u spastrua.

en: Template file copied to theme.
sq_AL: Kartela gjedhe u kopjua te tema.

en: Template file deleted from theme.
sq_AL: Kartela gjedhe u fshi nga tema.

en: Template for the product variation form
sq_AL: Gjedhe për formular variantesh produkti

en: Template for the simple product form
sq_AL: Gjedhe për formular të thjeshtë produkti

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
sq_AL: Krye Përfundimi Pagese

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
sq_AL: Lidhje shoqërorësh te “Së shpejti”

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
sq_AL: Shportëz

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
sq_AL: Ripohim Porosie

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
sq_AL: Faqe: Shportë

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
sq_AL: Faqja: Përfundim Blerje

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
sq_AL: Faqe: Së shpejti

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
sq_AL: Katalog Produktesh

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
sq_AL: Përfundime Kërkimi Produktesh

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
sq_AL: Produkte sipas Atributesh

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
sq_AL: Produkte sipas Markash

[ctx: Template name]
en: Products by Category
sq_AL: Produkte sipas Kategorie

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
sq_AL: Produkte sipas Etikete

[ctx: Template name]
en: Single Product
sq_AL: Produkt Njësh

en: Template overrides.
sq_AL: Anashkalime gjedheje.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
sq_AL: Gjedhe e përdorur për të shfaqur formularin “Shtoni në Shportë + Mundësi” për Produkte të Ndryshueshëm.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
sq_AL: Gjedhe e përdorur për të shfaqur sirtarin e Shportëzës.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
sq_AL: Gjedhe e përdorur për të shfaqur kryet për Përfundim të thjeshtuar Blerjeje.

en: Templates
sq_AL: Gjedhe

en: Tennessee
sq_AL: Tenesi

en: Terengganu
sq_AL: Terenganu

en: Term ID
sq_AL: ID Termi

en: Term counts
sq_AL: Numra termash

en: Term description.
sq_AL: Përshkrim termi.

en: Term name.
sq_AL: Emër termi.

en: Terms
sq_AL: Terma

en: Terms and Conditions Page
sq_AL: Faqja e Termave dhe Kushteve

en: Terms and conditions
sq_AL: Terma dhe kushte

en: Terms in the product visibility taxonomy.
sq_AL: Terma te klasifikimi mbi dukshmërinë e produkteve.

en: Terms successfully recounted
sq_AL: Termat u rinumëruan me sukses

en: Ternopilshchyna
sq_AL: Ternopil

en: Test account
sq_AL: Testoni llogarinë

en: Test email sent to %s.
sq_AL: Email-i provë u dërgua te %s.

en: Tested up to WooCommerce version
sq_AL: Testuar deri me versionin WooCommerce

en: Texas
sq_AL: Teksas

en: Text to appear below the main email content.
sq_AL: Tekst për t’u shfaqur nën lëndën kryesore të email-ti.

en: Thai baht
sq_AL: Bat Tajlande

en: Thailand
sq_AL: Tailandë

en: Thank you for selling with WooCommerce.
sq_AL: Faleminderit që shisni me WooCommerce.

en: Thank you for your feedback!
sq_AL: Faleminderit për përshtypjet tuaja!

en: Thank you for your order
sq_AL: Faleminderit për porosinë tuaj

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
sq_AL: Faleminderit për pagesën tuaj. Transaksioni juaj u plotësua dhe për blerjen tuaj u dërgua me email një faturë. Që të shihni hollësi transaksioni, hyni te llogaria juaj PayPal.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
sq_AL: Faleminderit. Porosia juaj u plotësua.

en: Thank you. Your order has been received.
sq_AL: Faleminderit. Porosia juaj u mor.

en: Thanks :)
sq_AL: Faleminderit :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
sq_AL: Faleminderit edhe një herë! Nëse ju duhet ndihmë me porosinë tuaj, ju lutemi, lidhuni me ne përmes %s,

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
sq_AL: Faleminderit edhe një herë! Nëse ju duhet ndihmë me porosinë tuaj, ju lutemi, lidhuni me ne përmes %s.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
sq_AL: Faleminderit edhe një herë! Nëse ju duhet ndihmë me porosinë tuaj, ju lutemi, lidhuni me ne përmes {store_email}.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
sq_AL: Faleminderit për krijimin e një llogarie te %1$s. Emri juaj si përdorues është %2$s. Mund të hyni te zona e llogarisë tuaj, për të parë porositë tuaja,e për të ndryshuar fjalëkalimin tuaj, etj që nga: %3$s

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
sq_AL: Faleminderit për krijimin e një llogarie në %s. Ja një kopje e hollësive tuaja si përdorues.

en: Thanks for reading.
sq_AL: Faleminderit për leximin.

en: Thanks for shopping with us
sq_AL: Faleminderit që blini tek ne

en: Thanks for shopping with us.
sq_AL: Faleminderit që blini tek ne.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
sq_AL: Faleminderit që përdorni Jetpack-un! Shitorja juaj thuajse është gati: që të aktivizohen shërbime të tilla si %s, thjesht lidhni shitoren tuaj.

en: Thanks for using {site_url}!
sq_AL: Faleminderit që përdorni {site_url}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
sq_AL: Faleminderit për porosinë tuaj. Është mbajtur pezull, deri sa të ripohojmë se ajo pagesë u mor.

en: Thanks!
sq_AL: Faleminderit!

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
sq_AL: Kuponi “%1$s” është hequr nga shporta juaj: %2$s

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
sq_AL: Shtojca “WooCommerce Admin” do të instalohet dhe aktivizohet

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
sq_AL: Zona “vendndodhje të pambuluara nga zonat tuaja të tjera” s’mund të përditësohet.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
sq_AL: Shtojca %1$s është çaktivizuar, ngaqë përmirësimet më të reja tani përfshihen me shtojcën %2$s.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
sq_AL: %1$sLista e Drejtorive të Miratuara Produktesh Shkarkim%2$s është përditësuar. Që të mbroni sajtin tuaj, ju lutemi, shqyrtoni listën dhe bëni çfarëdo ndryshimesh që mund të jenë të domosdoshme. Për më tepër hollësi, ju lutemi, shihni %3$skëtë udhërrëfyes%2$s.

en: The %s cannot be deleted.
sq_AL: %s s’mund të fshihet.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
sq_AL: Klasa %s mund të xhirohet vetëm që nga brenda CLI-së së WP-së.

en: The %s does not support trashing.
sq_AL: Nuk mbulohet shpënia te hedhurinat për %s.

en: The %s extension is not active.
sq_AL: Zgjerimi %s s’është aktiv.

en: The %s has already been deleted.
sq_AL: %s është fshirë tashmë.

en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
sq_AL: Për grremçin %s ka të ujdisur një filtër, ndaj disa kartela regjistri mund të kenë rregullime të tjera mbajtjeje.

en: The %s is not a valid URL
sq_AL: %s s’është URL e vlefshme

en: The %s payment gateway is not available.
sq_AL: Kanali %s i pagesave s’është i përdorshëm.

en: The API key provided does not have read permissions.
sq_AL: Kyçi API i furnizuar s’ka leje leximi.

en: The API key provided does not have write permissions.
sq_AL: Kyçi API i furnizuar s’ka leje shkrimi.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
sq_AL: Lista e Drejtorive të Miratuara të Produkteve Shkarkim tani po njëkohësohet me katalogun e produkteve (Kryer %d%% ). Nëse ju duhet, mund ta anuloni.

en: The CSV is invalid.
sq_AL: CSV-ja është e pavlefshme.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
sq_AL: Gjedhja Shportë shfaq artikujt e përzgjedhur për blerje nga përdoruesi, përfshi sasi, çmime dhe zbritje. U lejon përdoruesve të shqyrtojnë zgjedhjet e tyre, para se të kalojnë te përfundimi i blerjes.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
sq_AL: Gjedhja për Përfundim Blerjeje i udhëheq përdoruesit përmes hapave përfundimtarë të procesit të blerjes. U bën të mundur përdoruesve të japin hollësi dërgimi dhe faturimi, të përzgjedhin një metodë pagimi dhe të shqyrtojnë hollësi porosie.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
sq_AL: Hap te Profilizuesi i Bazës të cilit i duhet vënë shenjë si i plotësuar.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sq_AL: Zgjerimi Eway për WooCommerce ju lejon të pranoni pagesa me kartë krediti drejt e te shitorja juaj, pa i ridrejtuar klientët tuaj te një sajt palësh të treta për të bërë pagesën.

en: The HTTP response code from the receiving server.
sq_AL: Kodi i përgjigjes HTTP prej shërbyesit marrës.

en: The HTTP response message from the receiving server.
sq_AL: Mesazhi i përgjigjes HTTP prej shërbyesit marrës.

en: The ID for the parent of the resource.
sq_AL: ID-ja për mëmën e burimit.

en: The ID for the resource.
sq_AL: ID-ja për burimin.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
sq_AL: Id-ja e paketës që po dërgohet. Që të aplikohet mbi krejt paketat, lëreni të zbrazët.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
sq_AL: ID-ja e paketës së cilës i takojnë tarifat e dërgimit.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
sq_AL: ID-ja e metodës së pagesave të përdorur për të kryer pagesën.

en: The ID of the template to use for sending the email.
sq_AL: ID-ja e gjedhes për t’u përdorur për dërgimin e email-it.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
sq_AL: Kod vendi ISO3166 alpha-2, për t’u ruajtur për përdoruesin e tanishëm.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
sq_AL: API REST Legacy s’është e instaluar në këtë sajt.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
sq_AL: Kyçi i licencës MaxMind është i pavlefshëm. Nëse këtë kyç e keni krijuar tani afër, mund t’ju duhet të prisni që ai të bëhet aktiv.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
sq_AL: Gjedhja Shportës u lejon blerësve të shohin artikuj shporte të tyre dhe lejon hyrje te faqet Shportë dhe Përfundim Blerjeje.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
sq_AL: Gjedhja Ripohim Porosie shërben si një dëftesë dhe ripohim i një blerjeje të suksessme. Përfshin një përmbledhje të artikujve të porositur, dërgim, faturim dhe shuma.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
sq_AL: Zgjerimi PayFast për WooCommerce ju lejon të pranoni pagesa me Karta Krediti dhe EFT përmes njërit prej kanaleve më popullorë të pagesave të Afrikës së Jugut. Pa tarifa ujdisjeje apo kosto mujore pajtimi.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
sq_AL: Zgjerimi PayFast për WooCommerce ju bën të mundur të pranoni pagesa me kartë krediti dhe EFT përmes njërit prej shërbimeve më popullorë të Afrikës së Jugut për pagesa. Pa tarifa ujdisjeje apo kosto mujore pajtimi. Përzgjedhja e këtij zgjerimi do të formësojë shitoren tuaj që të përdorë randin e Afrikës së Jugut si monedhën e përzgjedhur.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
sq_AL: Zgjerimi PayFast për WooCommerce ju bën të mundur të pranoni pagesa me kartë krediti dhe EFT përmes njërit prej shërbimeve më popullorë të Afrikës së Jugut për pagesa. Pa tarifa ujdisjeje apo kosto mujore pajtimi.  Përzgjedhja e këtij zgjerimi do të formësojë shitoren tuaj që të përdorë randin e Afrikës së Jugut si monedhë të përzgjedhur.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
sq_AL: Silueta klasike e Brokës Retro të Qelqtë plotëson pa mundim çfarëdo rastesh, duke e bërë zgjedhjen ideale për shërbim pijesh me stil dhe elegancë.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
sq_AL: URL-ja e ikonës (përjesëtim katror).

en: The URL of the image.
sq_AL: URL-ja e figurës.

en: The URL of the link.
sq_AL: URL-ja e lidhjes.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
sq_AL: URL-ja e ikonës së metodës së pagesës, ose një figurë SVG e koduar si base64.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
sq_AL: URL-ja e ikonës së shërbimit (përpjesëtim katror - 72px herë 72px).

en: The URL of the provider image.
sq_AL: URL-ja e figurës së shërbimit.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
sq_AL: URL-ja e faqes tuaj %s (tok me ID-në e Faqes).

en: The URL to attach the suggestion.
sq_AL: URL-ja për të bashkëngjitur sugjerimin.

en: The URL to dismiss the incentive.
sq_AL: URL-ja për të hedhur tej nxitjen.

en: The URL to hide the suggestion.
sq_AL: URL-ja për të fshehur sugjerimin.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
sq_AL: URL-ja për nisjen/përfundimin e mirëseardhjes për kanalin e pagesave.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
sq_AL: URL-ja e faqes së rregullimeve për kanalin e pagesave.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
sq_AL: URL-ja e termave dhe kushteve për nxitjen.

en: The URL to use for the action.
sq_AL: URL-ja për t’u përdorur për veprimin.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
sq_AL: URL-ja ku jepet ngarkesa e webhook-ut.

en: The URL where the webhook was delivered.
sq_AL: URL-ja ku u livrua webhook-u.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
sq_AL: Shtojca WooCommerce Helper s’nevojitet më. Në vend të saj, <a href="%s">administrojini pajtimet</a> që nga skeda e zgjerimeve.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
sq_AL: API REST Legacy WooCommerce xhiron në këtë sajt.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
sq_AL: API REST e WooCommerce-it u lejon aplikacioneve të jashtme të shohin dhe administrojnë të dhëna shitoreje. Hyrja u akordohet vetëm atyre me kyçe të vlefshëm API.

en: The action's schedule frequency.
sq_AL: Shpeshti planifikimi për veprimin.

en: The active incentive for the provider.
sq_AL: Nxitja aktive për shërbimin.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
sq_AL: Versioni aktiv i WooCommerce-it nuk mbulon spastrim fshehtine gjedhesh.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia etiketë veprimi shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia emër veprim shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The admin note content prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia lëndë shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
sq_AL: Vetia content_data shënimi përgjegjësi duhet të jetë një instancë e stdClass.

en: The admin note date prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia datë shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
sq_AL: Skema e shënimeve të përgjegjësit ka një vlerë të gabuar.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia vendore shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The admin note name prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia emër shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The admin note source prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia burim shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
sq_AL: Vetia gjendje shënimi përgjegjësi (%s) s’është një nga gjendjet e mbuluara.

en: The admin note status prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia gjendje shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The admin note title prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia titull shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
sq_AL: Vetia lloj shënimi përgjegjësi (%s) s’është një nga llojet e mbuluar.

en: The admin note type prop cannot be empty.
sq_AL: Vetia lloj shënimi përgjegjësi s’mund të jetë e zbrazët.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
sq_AL: Webhook-ët WooCommerce e prekur <b>nuk</b> do të fshihen dhe do t’i përshoqërohen përdoruesit me ID 0.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
sq_AL: Sasia e zbritjes. Duhet të jetë përherë numerike, madje edhe kur është ujdisur një përqindje.

en: The amount of tax charged.
sq_AL: Sasia e taksave të aplikuara.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
sq_AL: Sasia e kohës (në sekonda) që sajti juaj do të shpenzojë në një veprim të vetëm, përpara mbarimit të kohës (për të shmangur bllokime shërbyesi)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
sq_AL: Vlera me sa shtohen sasitë. Sasia duhet të jetë një shumëfish i kësaj vlere.

en: The assigned attribute.
sq_AL: Atributi i dhënë.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
sq_AL: ID-ja e atributit, ose 0, nëse atributi nuk bazohet në klasifikim.

en: The attribute name.
sq_AL: Emri i atributit.

en: The attribute taxonomy name.
sq_AL: Emër klasifikimi atributesh.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
sq_AL: Klasifikimi i atributit, ose <em>null</em>, nëse atributi s’është me bazë klasifikimin.

en: The available actions for the step.
sq_AL: Veprime të mundshme për hapin.

en: The backup datastore does not support updating orders.
sq_AL: Depozita e të dhënave të kopjeruajtjeve nuk mbulon përditësim porosish.

en: The badge label for the incentive.
sq_AL: Etiketa e stemës për nxitjen.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
sq_AL: Faqja bazë mund të përdoret edhe në <a href="%s">permalidhjet tuaja të produkteve</a>.

en: The call to action label for the incentive.
sq_AL: Etiketa për “thirrjen për veprim” për nxitjen.

en: The callback_url needs to be over SSL
sq_AL: callback_url lypset të jetë përmes SSL-je

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sq_AL: Shporta është mbushur me artikujt prej porosisë tuaj të mëparshme.

en: The cart item product or variation ID.
sq_AL: ID-ja e produktit ose variantit për artikull shporte.

en: The category of the suggestion.
sq_AL: Kategoria e sugjerimit.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sq_AL: Ndryshimet që bëtë do të humbin, nëse largoheni prej kësaj faqeje.

en: The chosen rate ID for the package.
sq_AL: ID tarife të zgjedhur për paketën.

en: The city in which your business is located.
sq_AL: Qyteti ku ndodhet biznesi juaj.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
sq_AL: Pretendimi është humbur. Po ndërpritet grupi i tanishëm e veprimeve.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
sq_AL: Klasa %1$s e furnizuar nga filtri %2$s duhet të sendërtojë %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
sq_AL: Klasa bashkëngjitur "woocommerce_queue_class" nuk sendërton ndërfaqen WC_Queue_Interface. Në vend të saj do të përdoret klasa parazgjedhje %s.

en: The comment has already been trashed.
sq_AL: Komenti është kaluar tashmë te hedhurinat.

en: The content of the review.
sq_AL: Lënda e shqyrtimit.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
sq_AL: ID-ja e kontekstit për të cilin të hidhet tej nxitja. Nëse s’jepet, nxitja do të hidhet tej për krejt kontekstet.

en: The corresponding plugin details of the provider.
sq_AL: Hollësitë e shtojcës përkatëse të shërbimit.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
sq_AL: Vendi dhe shteti ose provinca, në pastë, ku gjendet biznesi juaj.

en: The coupon code already exists
sq_AL: Kodi i kuponit ekziston tashmë

en: The coupon code cannot be empty.
sq_AL: Kodi i kuponit s’mund të jetë i zbrazët.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
sq_AL: Kuponi do të skadojë më 00:00:00 të kësaj date.

en: The coupon's unique code.
sq_AL: Kodi unik i kuponit.

en: The coupons unique code.
sq_AL: Kod unik kuponi.

en: The current language used by WordPress. Default = English
sq_AL: Gjuha e përdorur aktualisht nga WordPress-i. Parazgjedhje = Anglisht

en: The current status of the step.
sq_AL: Gjendja e tanishme e hapit.

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
sq_AL: Vlerat vetjake të kostove të mallrave do të kthehet te vlerat parazgjedhje për krejt variantet. Doni të vazhdohet?

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
sq_AL: Pagesa e klientit dështoi, ose s’u pranua dhe s’pati sukses në bërjen e pagesës.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
sq_AL: Procesi i përditësimit të bazës së të dhënave kryhet në prapaskenë dhe mund të hajë ca kohë, ndaj, ju lutemi, bëni durim. Si rrugë alternative, përdoruesit e përparuar mund ta përditësojnë përmes %1$sCLI-së së WP-së%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
sq_AL: Versioni i bazës së të dhënave për WooCommerce-in. Ky duhet të jetë i njëjtë me versionin tuaj të WooCommerce-it.

en: The date of the customer last order, as GMT.
sq_AL: Data e porosisë së fundit të klientit, në GMT.

en: The date of the download, as GMT.
sq_AL: Data e shkarkimit, në GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
sq_AL: Data e shkarkimit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the coupon expires, as GMT.
sq_AL: Data kur skadon kuponi, në GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur skadon kuponi, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the coupon was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua kuponi, në GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua kuponi, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
sq_AL: Data kur kuponi qe ndryshuar për herë të fundit, në GMT.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur kuponi qe ndryshuar për herë të fundit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the customer was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua klienti, në GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua klienti, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
sq_AL: Data kur klienti qe ndryshuar për herë të fundit, si GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur klienti qe ndryshuar për herë të fundit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the fulfillment was deleted.
sq_AL: Data e plotësimit u fshi.

en: The date the fulfillment was last updated.
sq_AL: Data kur qe përditësuar së fundi plotësimi.

en: The date the image was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua figura, në GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua figura, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the image was last modified, as GMT.
sq_AL: Data kur figura qe ndryshuar për herë të fundit, në GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur figura qe ndryshuar për herë të fundit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur qe bërë porosia e fundit për këtë produkt, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the order note was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua shënimi i porosisë, në GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua shënimi i porosisë, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the order refund was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua rimbursimi i porosisë, në GMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua rimbursimi i porosisë, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the order was completed, as GMT.
sq_AL: Data kur u plotësua porosia, në GMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u plotësua porosia, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the order was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua porosia, në GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua porosia, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the order was last modified, as GMT.
sq_AL: Data kur porosia qe ndryshuar për herë të fundit, si GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur porosia qe ndryshuar për herë të fundit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the order was paid, as GMT.
sq_AL: Data kur u pagua porosia, në GMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u pagua porosia, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the product was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua produkti, në GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua produkti, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the product was last modified, as GMT.
sq_AL: Data kur objekti qe ndryshuar për herë të fundit, në GMT.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur produkti qe ndryshuar për herë të fundit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the report end, as GMT.
sq_AL: Datë përfundimi e raportit, në GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
sq_AL: Datë përfundimi e raportit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the report start, as GMT.
sq_AL: Datë fillimi e raportit, në GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
sq_AL: Datë fillimi e raportit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the review was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua shqyrtimi, në GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
sq_AL: Data kur u krijua shqyrtimi, në zonën kohore të sajtit, në format të lexueshëm nga syri i njeriut.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua shqyrtimi, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua varianti, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur varianti qe ndryshuar për herë të fundit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
sq_AL: Data kur u regjistrua dorëzimi i webhook-ut, në GMT.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u regjistrua dorëzimi i webhook-ut, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the webhook was created, as GMT.
sq_AL: Data kur u krijua webhook-u, në GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur u krijua webhook-u, në zonën kohore të sajtit.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
sq_AL: Data kur webhook-u qe ndryshuar për herë të fundit, si GMT.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur webhook-u qe ndryshuar për herë të fundit, në zonën kohore të sajtit.

en: The date when download access expires, as GMT.
sq_AL: Data kur skadon hyrja për shkarkime, në GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
sq_AL: Data kur skadon hyrja te shkarkimet, në zonën kohore të sajtit.

en: The date you provided is invalid.
sq_AL: Data që dhatë është e pavlefshme.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
sq_AL: Data/koha që veprimi është/qe planifikuar për t’u kryer.

en: The decimal separator of displayed prices.
sq_AL: Ndarësi për dhjetëshet te çmimet e shfaqura.

en: The default timezone for your server.
sq_AL: Zona kohore parazgjedhje për shërbyesin tuaj.

en: The delivery duration, in seconds.
sq_AL: Kohëzgjatje e livrimit, në sekonda.

en: The description of the category.
sq_AL: Përshkrimi i kategorisë.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
sq_AL: Përshkrimi i metodës së pagesës. Mund të përmbajë HTML elementare.

en: The description of the provider.
sq_AL: Përshkrimi i shërbimit.

en: The description of the suggestion.
sq_AL: Përshkrimi i sugjerimit.

en: The details for a recommended payment method.
sq_AL: Hollësitë për një metodë pagese të rekomanduar.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
sq_AL: Lloji i zbritjes për kuponin (p.sh., përqindje, ose sasi fikse)

en: The display name of the email template.
sq_AL: Emri në ekran për gjedhen e email-eve.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
sq_AL: Kartela e shkarkueshme %1$s s’mund të përdoret, ngaqë s’ka një lloj të lejuar kartelash. Në llojet e lejuar të kartelave përfshihen: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
sq_AL: S’mund të përdoret kartela e shkarkueshme %s, ngaqë nuk ekziston te shërbyesi, ose s’gjendet brenda një drejtorie të miratuar. Ju lutemi, lidhuni për ndihmë, me një përgjegjës sajti. %2$sMësoni më tepër.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
sq_AL: Kartela e shkarkueshme %s s’mund të përdoret, ngaqë është çaktivizuar.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sq_AL: Zgjerimi eWAY për WooCommerce ju lejon të pranoni pagesa me kartë krediti drejt e te shitorja juaj, pa i ridrejtuar klientët tuaj te një sajt palësh të treta për të bërë pagesën.

en: The email address for the customer.
sq_AL: Adresa email e klientit.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
sq_AL: Adresa email e dhënë s’përputhet me adresën email në këtë porosi.

en: The email type to get subject for.
sq_AL: Lloj email-i për të cilin të merret subjekti.

en: The email type to preview.
sq_AL: Lloji i email-it për paraparje.

en: The entity ID is required.
sq_AL: ID-ja e njësisë është e domosdoshme.

en: The entity type must be "order".
sq_AL: Lloji i njësisë duhet të jetë “order”.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
sq_AL: Zgjerimi %s u çaktivizua me sukses.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
sq_AL: Fusha %1$s është e pavlefshme për vendndodhjen %2$s.

en: The field %s is invalid.
sq_AL: Fusha %s është e pavlefshme.

en: The field %s is required.
sq_AL: Fusha %s është e domosdoshme.

en: The file does not exist, please try again.
sq_AL: Kartela s’ekziston, ju lutemi, riprovoni.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
sq_AL: Kartela është e zbrazët ose përdor një tjetër kodim nga UTF-8, ju lutemi, riprovoni me një kartelë të re.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
sq_AL: Shtojca(t) vijuese aktive s’kanë deklaruar ende përputhshmëri me WooCommerce %s dhe do të duhej të përditësoheshin dhe shqyrtoheshin më tej, përpara se të vazhdoni:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sq_AL: Si parazgjedhje, te faqja e pagesës do të përdoren adresat vijuese.

en: The following note has been added to your order:
sq_AL: Në porosinë tuaj u shtua shënimi vijues:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sq_AL: Mundësitë vijuese prekin mënyrën se si shfaqen çmimet në pjesën e dukshme të sajtit.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
sq_AL: Shtojcat vijuese do të instalohen dhe aktivizohen për ju:

en: The following problems were found:
sq_AL: U gjetën problemet vijuese:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
sq_AL: Ndihmësi vijues do t’ju ndihmojë të formësoni shitoren tuaj dhe t’ia filloni punës pa humbur kohë.

en: The font face family name is required.
sq_AL: Emri i familjes për <em>font face</em> është i domosdoshëm.

en: The font face font style is required.
sq_AL: Stili për <em>font face</em> është i domosdoshëm.

en: The font face src is required.
sq_AL: Burimi për <em>font face</em> është i domosdoshëm.

en: The font face weight is required.
sq_AL: Trashësia për <em>font face</em> është e domosdoshme.

en: The font family name is required.
sq_AL: Emri i familjes së shkronjash është i domosdoshëm.

en: The font family preview is required.
sq_AL: Paraparja e familjes së shkronjave është e domosdoshme.

en: The fulfillment should contain at least one item.
sq_AL: Plotësimi do të duhej të përmbante e pakta një artikull.

en: The fulfillment status of the order.
sq_AL: Gjendja e plotësimit të porosisë.

en: The general state of the onboarding process.
sq_AL: Gjendja e e përgjithshme e procesit të mirëseardhjes.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
sq_AL: Gjendja e përgjithshme e shërbimit lidhur me përpunimin e tij të pagesave.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
sq_AL[0]: Grupi “%s” s’ekziston.
sq_AL[1]: Grupet “%s” s’ekzistojnë.

en: The homepage URL of your site.
sq_AL: URL-ja e faqes hyrëse të sajtit tuaj.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
sq_AL: Faqja hyrëse është një nga pikat më të rëndësishme të hyrjes në shitoren tuaj. Kur është e ndërtuar si duhet, mund të sjellë shndërrime vizitash dhe angazhime më të mëdha. Mos harroni të personalizoni faqen hyrëse që krijuam për shitoren tuaj gjatë procesit të mirëseardhjes.

en: The id for the resource.
sq_AL: ID-ja e burimit.

en: The image of the note, if any.
sq_AL: Figura e shënimit, në pastë.

en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
sq_AL: Ngarkimi i figurës dështoi: “%s”, po krijohet produkti pa figurë

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
sq_AL: Përshkrimi i nxitjes. Mund të përmbajë HTML stilizimi.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
sq_AL: Titulli i nxitjes. Mund të përmbajë HTML stilizimi.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
sq_AL: ID-ja unike e nxitjes. Kjo ID duhet përdorur te hedhje tej të nxitjes.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
sq_AL: Shkarkimet e treguara janë çaktivizuar (vendndodhje ose lloj kartelash i pavlefshëm&mdash;%1$smësoni më tepër%2$s).

en: The installed version of the current active theme.
sq_AL: Versioni i instaluar i temës së tanishme aktive.

en: The installed version of the parent theme.
sq_AL: Versioni i instaluar i temës mëmë.

en: The item product or variation ID.
sq_AL: ID-ja e produktit ose variantit për produktin.

en: The item type.
sq_AL: Lloji i artikullit.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
sq_AL: Kyçi që do të përdoret kur jepet dhe merret me shërbime Gjeolokalizimi MaxMind. Se si të prodhohet një i tillë, mund të lexoni te <a href="%1$s">dokumentimi i integrimit të Gjeolokalizimit me MaxMind</a>.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
sq_AL: Madhësia më e madhe e kartelave që mund të përmbahen në një postim.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
sq_AL: Madhësia më e madhe për kartela që mund të ngarkohen në instalimin tuaj të WordPress-it.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
sq_AL: Skema e shënimit (p.sh., banderolë, miniaturë, e thjeshtë).

en: The legacy REST API is NOT enabled
sq_AL: API REST Legacy NUK është e aktivizuar

en: The legacy REST API is enabled
sq_AL: API REST Legacy është i aktivizuar

en: The link to dismiss the incentive.
sq_AL: Lidhja për të hedhur tej nxitjen.

en: The link to hide the suggestion.
sq_AL: Lidhja për të fshehur sugjerimin.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
sq_AL: Lidhja për t’i vënë shenjë sugjerimit si i bashkëngjitur. Kjo duhet thirrur kur një zgjerim është instaluar.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
sq_AL: Lidhja për te faqja e rregullimeve për kanalin e pagesave.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
sq_AL: Lista e hollësive të metodave të rekomanduara të pagesave për kanalin e pagesës.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
sq_AL: Lista e sugjerimeve, përjashto ato që janë pjesë e listës së shërbimeve.

en: The location argument must be a string.
sq_AL: Argumenti i vendndodhjes duhet të jetë një varg.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
sq_AL: Argumenti i vendndodhjes duhet të jetë një kod vendi ISO3166 alpha-2 i vlefshëm.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
sq_AL: Vendndodhja ku duhet depozituar baza e të dhënave MaxMind. Si parazgjedhje, integrimi do ta ruajë automatikisht këtu bazën e të dhënave.

en: The logging handler class.
sq_AL: Klasë trajtuesi regjistrimi.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
sq_AL: Marrëdhënia logjike mes atributesh kur filtrohet njëherësh disa.

en: The management details of the provider.
sq_AL: Hollësi administrate të shërbimit.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
sq_AL: Kanali i marketingut të cilit i përket lloji i kësaj fushate.

en: The maximum allowed setting is %d
sq_AL: Vlera maksimum e lejuar është %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
sq_AL: Sasia maksimum e kujtesës (RAM) që sajti juaj mund të përdorë në një çast.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
sq_AL: Numri maksimum i artikujve individualë mbi të cilën mund të aplikohet ky kupon kur përdoren zbritje në çmime produktesh. Lëreni të zbrazët që të aplikohet mbi krejt artikujt e shportës mbi të cilët ka vend.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
sq_AL: Numri maksimum i ndryshoreve që shërbyesi juaj mund të përdorë për një funksion të vetëm, për të shmangur mbingarkesa.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
sq_AL: Sasia maksimum e lejuar për këtë artikull rreshti.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
sq_AL: Sasia maksimum e “%1$s” e lejuar te shporta është %2$s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
sq_AL: Sasia maksimum që mund të shtohet te shporta.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
sq_AL: Elementi meta metaboxhidden_product për elementë meta përdoruesish.

en: The minimum allowed setting is %d
sq_AL: Vlera minimum e lejuar është %d

en: The minimum quantity allowed for this line item.
sq_AL: Sasia minimum e lejuar për këtë artikull rreshti.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
sq_AL: Sasia minimum e “%1$s” e lejuar te shporta është %2$s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
sq_AL: Sasia minimum që mund të shtohet te shporta.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
sq_AL: Shkalla minimum e rëndësisë së regjistrave që duhen ruajtur.

en: The name of the current active theme.
sq_AL: Emri i temës së tanishme aktive.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
sq_AL: Emri i kanalit të marketingut të cilit i përket ky lloj fushatash.

en: The name of the parent theme.
sq_AL: Emri i temës mëmë.

en: The name of the tax.
sq_AL: Emri i taksës.

en: The name of your physical store.
sq_AL: Emri i shitores tuaj fizike.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
sq_AL: Radha pasuese do të fillojë të përpunohet afërisht pas %d sekondash.

en: The number of days log entries are retained.
sq_AL: Numri i ditëve sa mbahen zëra regjistri.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
sq_AL: Numër vendesh dhjetore shfaqur për çmime të shfaqura.

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
sq_AL: Numri i përfundimeve të kërkimit ka mbërritur në kufirin prej %s. Provoni të përimtoni kërkimin tuaj.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
sq_AL: Numri i faqeve unike të para nga klienti para kësaj porosie.

en: The object cannot be deleted.
sq_AL: Objekti s’mund të fshihet.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
sq_AL: Për objektin s’mbulohet shpënia te hedhurinat. Që të fshihet, caktoni '%s'.

en: The object has already been trashed.
sq_AL: Objekti është shpënë tashmë te hedhurinat.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
sq_AL: Zgjerimi zyrtar Razorpay për WooCommerce ju lejon të pranoni pagesa me karta krediti, karta debiti, pagesa bankare internetore, pagesa me monedha dixhitale, dhe pagesa UPI.

en: The onboarding steps.
sq_AL: Hapat e mirëseardhjes.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
sq_AL: Mundësitë janë “Active” (livron të dhënat), “Paused” (s’i livron), ose “Disabled” (s’bën livrim, për shkak dështimesh livrimi).

en: The order ID is required.
sq_AL: ID-ja e porosisë është e domosdoshme.

en: The order ID that notes belong to.
sq_AL: ID-ja e porosisë së cilës i përkasin shënimet.

en: The order ID to process during checkout.
sq_AL: ID-ja e porosisë për t’u përpunuar gjatë përfundimit të blerjes.

en: The order ID.
sq_AL: ID-ja e porosisë.

en: The order details screen is easy to use.
sq_AL: Skena e hollësive të porosisë është e lehtë për t’u përdorur.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
sq_AL: Skena e hollësive të porosive plotëson nevojat e mia.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
sq_AL: Porosia është marrë, por s’është bërë ndonjë pagesë. Porositë me pagesa pezull përgjithësisht presin veprim nga klienti.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
sq_AL: Porosia është duke pritur ripohimin e pagesës. Stoku është zvogëluar, por ju duhet të ripohoni pagesën.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
sq_AL: Shumat e porosisë u përditësuan. Ju lutemi, ripohoni porosinë tuaj duke shtypur butonin “Bëje porosinë” në fund të faqes.

en: The order value must be an integer.
sq_AL: Vlera e porosisë duhet të jetë një numër i plotë.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
sq_AL: Porosia qe anuluar nga një përgjegjës, ose nga klienti.

en: The ordered offline payment methods providers list.
sq_AL: Lista e renditur e shërbimeve të metodave të pagesave jointernetore.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
sq_AL: Lista e renditur e shërbimeve. Kjo përfshin kanale të regjistruar pagesash, sugjerime dhe zëra grupi metodash pagese jointernetore. Metodat individuale të pagesave jointernetore tregohen ndaras njëra nga tjetra.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
sq_AL: Argumenti i porositjes duhet të jetë një objekt me ID shërbimi si ndryshore dhe vlera numerike si vlera.

en: The ordering argument must be an object.
sq_AL: Argumenti i porositjes duhet të jetë një objekt.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
sq_AL: Kafeja organike është një zbulim. Çdo gllënjkë duket si udhëtim. Gjëra të punuara shumë hijshëm i shtojnë një grimë elegancë shtëpisë time.

en: The parent theme developers URL.
sq_AL: URL zhvilluesish të temës mëmë.

en: The payment gateway for this order does not exist.
sq_AL: S’ekziston kanali i pagesës për këtë porosi.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
sq_AL: Kanali i pagesës për këtë porosi nuk mbulon rimbursime automatike.

en: The plugin could not be activated.
sq_AL: Shtojca s’u aktivizua dot.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
sq_AL: Shtojca për pajtimin tuaj s’u aktivizua dot.

en: The plugin for your subscription has been activated.
sq_AL: Shtojca për pajtimin tuaj u aktivizua.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
sq_AL: Kartela bazë e shtojcës. Ky është një shteg relativ ndaj drejtorisë së shtojcave.

en: The position of the currency symbol.
sq_AL: Pozicioni i simbolit të monedhës.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
sq_AL: Kodi postar, në pastë, nën të cilin gjendet biznesi juaj.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
sq_AL: Gjendja e mëparshme e porosisë %1$d (“%2$s”) është e pavlefshme. S’u rikthye dot.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
sq_AL: Gjendja e mëparshme e porosisë %1$d (“%2$s”) është e pavlefshme. U rikthye sërish si gjendje “pezull”.

en: The priority of the category.
sq_AL: Përparësia e kategorisë.

en: The priority of the suggestion.
sq_AL: Përparësia e sugjerimit.

en: The product category details screen is easy to use.
sq_AL: Skena e hollësive të kategorive të produkteve është e lehtë të përdoret.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
sq_AL: Skena e hollësive të produktit plotëson nevojat e mia.

en: The product creation screen is easy to use.
sq_AL: Skena e krijimit të produkteve është e lehtë të përdoret.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
sq_AL: Skena e krijimit të produkteve plotëson nevojat e mia.

en: The product import process is easy to complete.
sq_AL: Procesi i importimit të produkteve është i lehtë të plotësohet.

en: The product import process meets my needs.
sq_AL: Procesi i importimit të produkteve plotëson nevojat e mia.

en: The product review cannot be deleted.
sq_AL: Shqyrtimi i produktit s’mund të fshihet.

en: The product review does not support trashing.
sq_AL: Shqyrtimi i produkteve s’mbulon shpënien te hedhurinat.

en: The product tag details screen is easy to use.
sq_AL: Skena e hollësive të etiketave të produkteve është e lehtë të përdoret.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
sq_AL: Skena e hollësive për etiketa produktesh plotëson nevojat e mia.

en: The product update process is easy to complete.
sq_AL: Procesi i përditësimit të produkteve është i lehtë të plotësohet.

en: The product update process meets my needs.
sq_AL: Procesi i përditësimit të produkteve plotëson nevojat e mia.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
sq_AL: Produkti me SKU (%1$s) që po provoni të futni është tashmë i pranishëm te tabela për kërkime

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
sq_AL: Adresa email e dhënë (%s) s’është e vlefshme - ju lutemi, jepni një adresë email të vlefshme

en: The provided email address is not valid
sq_AL: Adresa e dhënë email s’është e vlefshme

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
sq_AL: Trajtuesi i furnizuar %1$s nuk sendërton %2$s.

en: The provided phone number is not valid
sq_AL: Numri i dhënë i telefonit s’është i vlefshëm

en: The provided postcode / ZIP is not valid
sq_AL: Kodi postar / ZIP i dhënë s’është i vlefshëm

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
sq_AL: Shteti i dhënë (%1$s) s’është i vlefshëm. Duhet të jetë një nga: %2$s

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
sq_AL: Sasia e “%1$s” s’mund të ndryshohet

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
sq_AL: Sasia e “%1$s” duhet të jetë një shumëfish i %2$s

en: The rate at which tax is applied.
sq_AL: Vlera e zbatuar për taksën.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
sq_AL: Shtojcat e domosdoshme `%s` s’u aktivizuan dot.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
sq_AL: Shtojca e domosdoshme `%s` s’u instalua dot.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
sq_AL: Shtojca e domosdoshme `%s` s’u instalua dot. Thirrja e API-t të shtojcës dështoi.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
sq_AL: Shtojca e domosdoshme `%s` s’u instalua dot. Instalimi i përmirësuesit dështoi.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
sq_AL: Shtojca e domosdoshme `%s`. s’është instaluar ende.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
sq_AL: Tema e kërkuar `%s` s’u instalua dot.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
sq_AL: Tema e domosdoshme `%s` s’u instalua dot. Thirrja e API-t të shtojcës dështoi.

en: The requested theme could not be activated.
sq_AL: Tema e kërkuar s’u aktivizuan dot.

en: The resource cannot be deleted.
sq_AL: Burimi s’mund të fshihet.

en: The response body from the receiving server.
sq_AL: Lënda e përgjigjes prej shërbyesit marrës.

en: The response message.
sq_AL: Mesazhi i përgjigjes.

en: The root URL of your site.
sq_AL: URL-ja rrënjë e sajtit tuaj.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
sq_AL: Ulja e çmimeve do të fillojë më 00:00:00 të datës “Nga” dhe do të përfundojë më 23:59:59 të datës “Më”.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
sq_AL: Veçoria e kërkimit në WooCommerce është e lehtë për t’u përdorur.

en: The search's functionality meets my needs.
sq_AL: Funksioni i kërkimeve plotëson nevojat e mia.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
sq_AL: Kyçi i fshehtë përdoret për të prodhuar një hash të webhook-ut të dhënë dhe të furnizuar te kryet e kërkesës.

en: The selected product is invalid.
sq_AL: Produkti i përzgjedhur është i pavlefshëm.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sq_AL: Produkti i përzgjedhur s’është variant i %2$s, ju lutemi, zgjidhni mundësi produkti duke vizituar <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sq_AL: Rregullimet e kësaj madhësie figure janë çaktivizuar, ngaqë vlerat e saj po mbishkruhen nga një filtër.

en: The settings screen is easy to use.
sq_AL: Skena e rregullimeve është e lehtë për t’u përdorur.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
sq_AL: Skena e rregullimeve plotëson nevojat e mia.

en: The shipping provider.
sq_AL: Furnizuesi i dërgimit.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
sq_AL: Përshkrimi i shkurtër i nxitjes. Mund të përmbajë HTML stilizimi.

en: The size of the log directory.
sq_AL: Madhësia e drejtorisë së regjistrave.

en: The slug for the resource.
sq_AL: Identifikuesi për burimin.

en: The slug of the containing entity.
sq_AL: Identifikuesi i njësisë që e përmban.

en: The slug of the plugin.
sq_AL: Identifikuesi i shtojcës.

en: The sort order of the payment method.
sq_AL: Rend renditjeje e metodës së pagesave.

en: The sort order of the provider.
sq_AL: Rend renditje i shërbimit.

en: The specific chart this stat referrers to.
sq_AL: Grafiku specifik të cilës i referohet kjo statistikë.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
sq_AL: Kategoria e specifikuar për rekomandime është e pavlefshme. Vlera të lejuara: “channels”, “extensions”.

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
sq_AL: Lidhja për nisjen/përfundimin e mirëseardhjes për kanalin e pagesave.

en: The state of the onboarding process.
sq_AL: Gjendja e procesit të mirëseardhjes.

en: The status of the containing entity.
sq_AL: Gjendja e njësisë që e përmban.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
sq_AL: Gjendja e kuponit. Duhet të jetë përherë skicë, i publikuar ose në pritje të shqyrtimit

en: The status of the fulfillment.
sq_AL: Gjendja e plotësimit.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
sq_AL: Gjenda e shënimit (p.sh., <em>unactioned</em>, <em>actioned</em>).

en: The status of the plugin.
sq_AL: Gjendja e shtojcës.

en: The step definition to import
sq_AL: Përkufizimi i hapit që duhet importuar

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
sq_AL: Stoku s’është përditësuar, ngaqë vlera është ndryshuar që prej përpunimit. Produkti %1$d ka %2$d copë gjendje.

en: The street address for your business location.
sq_AL: Adresa rrugore për vendndodhjen e biznesit tuaj.

en: The suggestion ID matching this provider.
sq_AL: ID sugjerimi që përkon me këtë shërbim.

en: The suggestion categories.
sq_AL: Kategoritë e sugjerimeve.

en: The tags associated with the provider.
sq_AL: Etiketat e përshoqëruara me shërbimin.

en: The tags associated with the suggestion.
sq_AL: Etiketa përshoqëruar me sugjerimin.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
sq_AL: ID-ja e termit, ose 0, nëse atributi s’është atribut global.

en: The term name.
sq_AL: Emri i termit.

en: The term slug.
sq_AL: Identifikuesi i termit.

en: The theme developers URL.
sq_AL: URL zhvilluesish të temës.

en: The theme you are currently using is not compatible.
sq_AL: Tema që po përdorni aktualisht s’është e përputhshme.

en: The thousand separator of displayed prices.
sq_AL: Ndarësi për mijëshet te çmimet e shfaqura.

en: The title of the category.
sq_AL: Titulli i kategorisë.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
sq_AL: Titulli i metodës së pagesës. S’përmban etiketa HTML.

en: The title of the provider.
sq_AL: Titulli për shërbimin.

en: The title of the suggestion.
sq_AL: Titulli i sugjerimit.

en: The total size of the files in the log directory.
sq_AL: Madhësia gjithsej e kartelave te drejtoria e regjistrave.

en: The tracking URL.
sq_AL: URL-ja e ndjekjes.

en: The tracking number to look up.
sq_AL: Numri i ndjekjes që duhet kërkuar.

en: The tracking number.
sq_AL: Numri i ndjekjes.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
sq_AL: Lloji i shërbimit të pagesave. Përdoreni këtë për të bërë dallimin mes objektesh të ndryshëm te lista dhe për të përcaktuar përdorimin e synuar për to.

en: The type of the link.
sq_AL: Lloji i lidhjes.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
sq_AL: Lloji i shënimit (p.sh., gabim, sinjalizim, etj.).

en: The type of the plugin.
sq_AL: Lloji i shtojcës.

en: The type of the suggestion.
sq_AL: Lloji i sugjerimit.

en: The unique identifier for the category.
sq_AL: Identifikues unik i kategorisë.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
sq_AL: Identifikuesi unik për llojin e fushatës së marketingut.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
sq_AL: Identifikuesi unik për fushatën e marketingut.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
sq_AL: Identifikues unik për kanalin e marketingut të cilit i përket kjo fushatë.

en: The unique identifier for the payment method.
sq_AL: Identifikuesi unik për metodën e pagesës.

en: The unique identifier for the provider.
sq_AL: Identifikues unik i shërbimit.

en: The unique identifier for the step.
sq_AL: Identifikuesi unik për hapin.

en: The unique identifier for the suggestion.
sq_AL: Identifikuesi unik për sugjerimin.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
sq_AL: Identifikues unik i kanalit të marketingut të cilit i përket lloji i kësaj fushate.

en: The unit lengths are defined in for this country.
sq_AL: Njësitë e gjatësisë janë përkufizuar për këtë vend.

en: The unit weights are defined in for this country.
sq_AL: Njësitë e peshës janë përkufizuar për këtë vend.

en: The value of the meta data.
sq_AL: Vlera e të dhënave meta.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
sq_AL: Lloji i vlerës për përputhje të pjesshme JSON nuk mbulohet. Duhet të jetë ose numër i plotë, ose vlerë buleane, dyshe, ose varg. U dha lloji %s.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
sq_AL: Versioni i MySQL-së i instaluar në shërbyesin tuaj të strehimit.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
sq_AL: Versioni i PHP-së i instaluar në shërbyesin tuaj të strehimit.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
sq_AL: Versioni i WooCommerce-it instaluar në sajtin tuaj.

en: The version of WordPress installed on your site.
sq_AL: Versioni i WordPress-it instaluar në sajtin tuaj.

en: The version of cURL installed on your server.
sq_AL: Versioni i cURL-së së instaluar në shërbyesin tuaj.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
sq_AL: Mundësitë e parapëlqyera të botës “Blijeni tani, paguani më vonë” dhe mjaft të tjera tanimë janë në dorën tuaj, me WooPayments — gjithçka që nga pulti, pa u dashur zgjerime dhe hyrje të shumta.

en: Theme
sq_AL: Temë

en: Theme author URL.
sq_AL: URL autori teme.

en: Theme installation message.
sq_AL: Mesazh instalimi teme.

en: Theme installation status.
sq_AL: Gjendje instalimi teme.

en: Theme name.
sq_AL: Emër teme.

en: Theme slug.
sq_AL: Identifikues teme.

en: Theme status.
sq_AL: Gjendje teme.

en: Theme type
sq_AL: Lloj teme

en: Theme version.
sq_AL: Version teme.

en: Theme.
sq_AL: Temë.

en: Themes
sq_AL: Tema

en: There are currently no logs to view.
sq_AL: S’ka regjistra për t’u parë.

en: There are no currencies matching these parameters.
sq_AL: S’ka monedha me përputhje me këta parametra.

en: There are no locations matching these parameters.
sq_AL: S’ka vendndodhje me përputhje me këta parametra.

en: There are no notes yet.
sq_AL: Ende s’ka ndonjë shënim.

en: There are no orders to sync, aborting.
sq_AL: S’ka porosi për migrim, po ndërpritet.

en: There are no orders to verify, aborting.
sq_AL: S’ka porosi për verifikim, po ndërpritet.

en: There are no product reviews yet.
sq_AL: Ende s’ka shqyrtime të produktit.

en: There are no reviews yet.
sq_AL: Ende pa shqyrtime.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
sq_AL: S’ka metoda dërgimi gati. Ju lutemi, sigurohuni që adresa juaj është dhënë saktë, ose lidhuni me ne, nëse ju duhet ndihmë.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
sq_AL: S’ka %s të mjaftueshëm gjendje. Ju lutemi, zvogëloni sasitë te shporta juaj.

en: There are orders pending sync.
sq_AL: Ka porosi në pritje të njëkohësimit.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sq_AL: Ka disa probleme me artikujt në shportën tuaj. Ju lutemi, kthehuni te faqja e shportës dhe zgjidhini këto probleme, përpara se të përfundoni blerjen.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
sq_AL: Ka shumë %s në shportë. Mund të blihet vetëm 1. Ju lutemi, zvogëloni sasinë në shportën tuaj.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
sq_AL: Ka shumë %s te shporta. Mund të blihet vetëm 1 nga secili. Ju lutemi, zvogëloni sasitë te shporta juaj.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
sq_AL: Ka shumë grupe veprimesh konkurrente, por xhirimi është detyruar të vazhdojë.

en: There are too many concurrent batches.
sq_AL: Ka shumë grupe në punë në të njëjtën kohë.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
sq_AL[0]: Ka %1$d porosi për t’u migruar.
sq_AL[1]: Ka %1$d porosi për t’u migruar.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
sq_AL[0]: Ka %1$d porosi për t’u verifikuar.
sq_AL[1]: Ka %1$d porosi për t’u verifikuar.

en: There is no data to export for the given request.
sq_AL: S’ka të dhëna për eksportim për kërkesën e dhënë.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
sq_AL: S’ka %s të mjaftueshëm gjendje. Ju lutemi, zvogëloni sasinë te shporta juaj.

en: There was a failure fetching this action
sq_AL: Pati një dështim në prurjen e këtij veprimi

en: There was a failure fetching this action: %s
sq_AL: Pati një dështim në prurjen e këtij veprimi: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
sq_AL: Pati një dështim në planifikimin e instancës pasuese të këtij veprimi: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
sq_AL: Pati një problem me aktivizimin e disa shtojcave të domosdoshme.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
sq_AL: Pati një problem me instalimin e disa shtojcave të domosdoshme.

en: There was a problem with the provided %s:
sq_AL: Pati një problem me %s e dhënë:

en: There was a problem with the provided billing address: %s
sq_AL: Pati një problem me adresën e dhënë për faturim: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
sq_AL: Pati një problem me adresën e dhënë për dërgim: %s

en: There was an error activating this plugin.
sq_AL: Pati një gabim në aktivizimin e kësaj shtojce.

en: There was an error activating this theme.
sq_AL: Pati një gabim në aktivizimin e kësaj teme.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
sq_AL: Pati një gabim në thirrjen %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
sq_AL: Pati një gabim në thirrjen e %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
sq_AL: Pati një gabim në thirrjen e këtij mjeti. S’ka të pranishëm <em>callback</em>.

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
sq_AL: Pati një gabim me anulimin e %1$s: %2$s

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
sq_AL: Pati një gabim në komunikimin me shtojcën WooPayments.

en: There was an error connecting to Square.
sq_AL: Pati një gabim në lidhjen me Square-n.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
sq_AL: Pati një gabim gjatë lidhjes me WooCommerce.com. Ju lutemi, riprovoni.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
sq_AL: Pati një problem gjatë shkëputjes së pajtimit tuaj. Ju lutemi, riprovoni.

en: There was an error creating the scheduled action: %s
sq_AL: Pati një gabim gjatë krijimit të veprimit të planifikuar: %s

en: There was an error deleting an action: %s
sq_AL: Pati një gabim me fshirjen e një veprimi: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
sq_AL: Pati një gabim në shkëputjen e pajtimit tuaj. Ju lutemi, riprovoni.

en: There was an error generating your API Key.
sq_AL: Pati një gabim në prodhimin e kyçit tuaj API.

en: There was an error getting the install URL for this product.
sq_AL: Pati një gabim me marrjen e URL-së së instalimit për këtë produkt.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
sq_AL: Pati një gabim në ngarkimin e API-t Helper të WooCommerce.com-it.

en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
sq_AL: Pati një gabim me përpunimin e porosisë tuaj. Ju lutemi, kontrolloni për çfarëdo tarifash të aplikuara nga metoda juaj e pagesave dhe shqyrtoni <a href="%s">historikun e porosive</a> tuaja, para se të ribëni porosinë.

en: There was an error rendering an email preview.
sq_AL: Pati një gabim në krijimin e një paraparje email-i.

en: There was an error rendering the email preview.
sq_AL: Pati një gabim në krijimin e paraparjes së email-it.

en: There was an error running the action scheduler: %s
sq_AL: Pati një gabim në xhirimin e planifikuesit të veprimeve: %s

en: There was an error with an item in your cart.
sq_AL: Pati një gabim me një artikull në shportën tuaj.

en: There was an issue loading the report endpoints
sq_AL: Pati një problem me ngarkimin e pikëmbarimeve të raporteve

en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
sq_AL[0]: Ka %d <em>webhook</em> që është formësuar të jepet duke përdorur API-n REST të Dikurshëm, e cila është hequr nga WooCommerce-i. Dërgimi i këtij webhook-u do të dështojë.
sq_AL[1]: Ka %d webhook-ë që janë formësuar të jepen duke përdorur API-n REST të Dikurshëm, e cila është hequr nga WooCommerce-i. Dërgimi i këtyre webhook-ëve do të dështojë.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
sq_AL: Këto hollësi llogarie do të shfaqen brenda faqes falënderim për porosinë dhe email-it të ripohimit.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
sq_AL: Këto kosto mund të shtohen në u dashtë, bazuar te <a href="%s">klasa e dërgimit të produktit</a>.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
sq_AL: Këto kosto mund të shtohen, me raste, bazuar te <a target="_blank" href="%s">klasa e dërgimit për produktin</a>. Mësoni më tepër rreth <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">ujdisjes së kostove për klasa dërgimi</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
sq_AL: Këto veçori janë ose eksperimentale, ose të paplota, aktivizojini me riskun tuaj!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
sq_AL: Këto mundësi ju lejojnë të ndryshoni pamjen e fazës së përfundimit të blerjes në WooCommerce.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
sq_AL: Këto faqe duhen ujdisur, që kështu WooCommerce-i të dijë kur t’i dërgojë përdoruesit te kasa.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
sq_AL: Këto tarifa janë mundësi ekstra dërgimi me kosto shtesë (bazuar te tarifa e sheshtë).

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
sq_AL: Këto rregullime s’mund të ndryshohen, kur është në ecuri e sipër rikrijimi i tabelës së kërkimeve.

en: Thessaly
sq_AL: Thesali

en: Things to do next
sq_AL: Gjëra për të bërë më tej

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
sq_AL: Ky veprim duket se dështon vazhdimisht. S’do të vihet në plan një instancë e re.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
sq_AL: Ky veprim s’mund të zhbëhet. Jeni i sigurt se doni të fshini të dhëna personale prej porosish të përzgjedhura?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
sq_AL: Kjo kontrollon se si shfaqen te pjesa e dukshme sasitë gjendje.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sq_AL: Kjo kontrollon përshkrimin që përdoruesi sheh gjatë përfundimit të blerjes.

en: This controls the position of the currency symbol.
sq_AL: Kjo kontrollon pozicionin e simbolit të monedhës.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sq_AL: Kjo kontrollon titulli, që përdoruesi sheh gjatë përfundimit të blerjes.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sq_AL: Kjo kontrollon se në ç’monedhë tregohen çmimet te katalogu dhe në cilat monedha do të pranojnë pagesa kanalet.

en: This controls what unit you will define lengths in.
sq_AL: Kjo kontroll se ç’njësi do të përdorni për gjatësitë.

en: This controls what unit you will define weights in.
sq_AL: Kjo kontroll se ç’njësi do të përdorni për peshat.

en: This controls which shipping address is used by default.
sq_AL: Kjo kontrollon cila adresë dërgimi përdoret si parazgjedhje.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
sq_AL: Ky kupon mbrohet me fjalëkalim. WooCommerce-i nuk mbulon mbrojtje me fjalëkalim për kuponë. Mund ta fshihni përkohësisht një kupon duke e kaluar privat. Ndryshe, kufij dhe kufizime përdormii mund të formësohen më poshtë.

en: This data will be deleted in %s.
sq_AL: Këto të dhënat do të fshihen në %s.

en: This determines where log entries are saved.
sq_AL: Kjo përcakton se ku të ruhen zëra regjistrash.

en: This email address is already registered.
sq_AL: Kjo adresë email është regjistruar një herë.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
sq_AL: Kjo veçori mund të kihet vetëm ne blloqet Shportë & Përfundim Blerjeje. %1$sMësoni më tepër%2$s.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
sq_AL: Kjo fushë ju lejon të caktoni maksimumin e shpenzimeve (nënshumë) të lejuar kur përdorni kuponin.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
sq_AL: Kjo fushë ju lejon të caktoni maksimumin e shpenzuar (nënshumë) të lejuar kur përdorni kuponin.

en: This file does not exist.
sq_AL: Kjo kartelë s’ekziston.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
sq_AL: Ky funksion s’duhet thirrur përpara plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
sq_AL: Ky funksion s’duhet thirrur përpara woocommerce_init.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
sq_AL: Kjo hollësi do të shfaqet te faqja e produktit, faqe kategorish, media shoqërore dhe përfundime kërkimesh.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
sq_AL: Ky është një shënim klienti. Gjatë përfundimit të blerjes, klientët mund të shtojnë një shënim te porosia e tyre.
    
    Mund të jetë me disa rreshta. Nëse s’ka shënim, kjo pjesë është e fshehur.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sq_AL: Kjo është një shitore demonstrim, për qëllime testimi &mdash; s’plotësohet ndonjë porosi.

en: This is a featured product
sq_AL: Ky është një produkt i zgjedhur

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
sq_AL: Ky është një njoftim porosie dërguar klientëve, që përmban hollësi porosie, pasi një porosi është kaluar në pritje nga një gjendjeje e mëparshme porosie Pezull, Anuluar ose E dështuar.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
sq_AL: Ky është një njoftim porosie dërguar klientëve, që përmban hollësi porosie pas pagesës.

en: This is not your download link.
sq_AL: Kjo s’është lidhja juaj e shkarkimit.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
sq_AL: Kjo është Customer Lifetime Value, ose vlera gjithsej që keni fituar nga porositë e këtij klienti.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
sq_AL: Kjo është URL-ja ose shtegu absolut për te kartela te e cila përdoruesi to të përfitojë hyrje. URL-të e dhëna këtu duhet të jenë të koduara tashmë.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
sq_AL: Kjo është faqja e shitores WooCommerce. Faqja e shitores është një arkiv special që radhit produktet tuaja. <a href="%s">Më tepër për këtë mund të lexoni këtu</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
sq_AL: Ky është ID-ja i bashkëngjitjes, ose URL figure, përdorur për figura vendmbajtëse te katalogu i produkteve. Produktet pa figurë do të përdorin këtë.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
sq_AL: Kjo është kategoria parazgjedhje dhe s’mund të fshihet. Ajo do t’u përshoqërohet automatikisht produkteve pa kategori.

en: This is the name of the download shown to the customer.
sq_AL: Ky është emri i shkarkimit shfaqur klientit.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
sq_AL: Kjo është shuma e sasisë së taksave të dërgimit “Rreshta taksash” brenda porosive tuaja.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
sq_AL: Kjo është shuma e sasisë së taksave “Rreshta taksash” brenda porosive tuaja.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
sq_AL: Kjo është shuma e fushës “Shumë porosie” brenda porosive tuaja.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
sq_AL: Kjo është shuma e fushës “Shumë dërgimi” brenda porosive tuaja.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
sq_AL: Kjo është shuma e shumave të porosive pas çfarëdo rimbursimi dhe duke përjashtuar dërgime dhe taksa.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
sq_AL: Kjo është shuma e shumave të porosive pas çfarëdo rimbursimi dhe duke përfshirë dërgime dhe taksa.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
sq_AL: Kjo është taksa gjithsej për tarifën (taksë dërgimi + taksë produkti).

en: This is where store orders are stored.
sq_AL: Këtu depozitohen porositë në shitore.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sq_AL: Kjo është pjesa ku mund të shtoni kuponë të rinj që klientët mund t’i përdorin në dyqanin tuaj.

en: This is where you can browse products in this store.
sq_AL: Ky është vendi ku mund të shfletoni produkte në këtë shitore.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
sq_AL: Ky është vendi te pulti juaj ku mund të ujdisni formularë produktesh për lloje të ndryshme produktesh.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
sq_AL: Ky është vendi ku gjendet biznesi juaj. Për tarifa tatimi dhe tarifa dërgimi do të përdoret kjo adresë.

en: This item is not available for purchase.
sq_AL: Ky artikull s’është për blerje.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
sq_AL: Ky kyç është i pavlefshëm ose është përdorur tashmë. Ju lutemi, në u dashtë, ricaktoni sërish fjalëkalimin.

en: This lets you choose which products are part of this group.
sq_AL: Kjo ju lejon të zgjidhni cilët produkte janë pjesë e këtij grupi.

en: This link will remain active for %s.
sq_AL: Kjo lidhje do të mbetet aktive për %s.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
sq_AL: Kjo do të thotë që tabela ka mundësi të gjendet në një gjendje të paqëndrueshme. Rekomandohet të xhironi një proces të ri riprodhimi, ose t’i riktheheni procesit të ndërprerë (Gjendje - Mjete - Riprodho tabelë kërkimesh atributesh produktesh/Rimerr riprodhimin e tabelës së kërkimeve të atributeve të produkteve), para se të aktivizohet përdorimi i tabelës.

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
sq_AL: Kjo metodë është nxjerrë nga përdorimi dhe do të hiqet së shpejti. Në vend të saj përdorni Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed .

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
sq_AL: Kjo metodë është nxjerrë nga përdorimi në 2.6.0 dhe në versione të ardhshëm do të hiqet - këshillojmë çaktivizimin e saj dhe ujdisjen në vend të saj të një tarife të re brenda <a href="%s">Zonave tuaja të dërgimit</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
sq_AL: Kjo metodë s’duhet thirrur përpara plugins_loaded.

en: This month
sq_AL: Këtë muaj

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
sq_AL: Kjo mundësi përcakton vendndodhjen parazgjedhje të një klienti. MaxMind GeoLite Database do të shkarkohet periodikisht te drejtoria juaj <em>wp-content</em>, nëse përdoret gjeolokalizim.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sq_AL: Kjo mundësi përcakton cila adresë përdoret për llogaritje taksash.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sq_AL: Kjo mundësi është e rëndësishme, ngaqë do të prekë mënyrën se si futni çmime. Ndryshimi i saj nuk do të sjellë përditësim te produktet ekzistues.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
sq_AL: Kjo mundësi ju lejon të kufizoni se në cilat vende keni në mend të shihni.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
sq_AL: Kjo mundësi do të fshijë KREJT tarifat tuaja të tatimit, përdoreni me kujdes. Ky veprim s’mund të prapësohet.

en: This order belongs to a different customer.
sq_AL: Kjo porosi i përket një tjetër klienti.

en: This order cannot be paid for.
sq_AL: Kjo porosi s’mund të paguhet.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sq_AL: Kjo porosi s’mund të paguhet. Ju lutemi, lidhuni me ne, nëse ju duhet asistencë.

en: This order is already linked to a user account.
sq_AL: Kjo porosi është e lidhur tashmë me një llogari përdoruesi.

en: This order is no longer editable.
sq_AL: Kjo porosi s’është më e përpunueshme.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sq_AL: Gjendja e kësaj porosie është “%s”&mdash;s’mund të bëhet pagesë për të. Ju lutemi, lidhuni me ne, nëse ju duhet asistencë.

en: This page's content is overridden by custom template content
sq_AL: Lënda e kësaj faqeje është anashkaluar nga lëndë gjedheje vetjake

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
sq_AL: Ky kyç ricaktimi fjalëkalimi është për një tjetër llogari përdoruesi. Ju lutemi, dilni nga llogaria dhe rihyni.

en: This payment method was successfully set as your default.
sq_AL: Kjo metodë pagesash u caktua me sukses si parazgjedhja juaj.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
sq_AL: Kjo shtojcë s’mund të aktivizohet më, ngaqë funksionet e saj tanimë përfshihen në <strong>WooCommerce</strong>. Rekomandohet ta <strong>fshini</strong>.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
sq_AL: Kjo shtojcë s’mund të aktivizohet, ngaqë funksionet e saj tanimë përfshihen te baza e WooCommerce-it.

en: This product cannot be added to the cart.
sq_AL: Ky produkt s’mund të shtohet te shporta.

en: This product has been activated.
sq_AL: Ky produkt është aktivizuar.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
sq_AL: Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
sq_AL: Ky produkt ka mundësi, fjala vjen, madhësi dhe ngjyrë. Mund të administroni individualisht figura, shkarkime dhe hollësi të tjera të çdo varianti.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
sq_AL: Ky produkt ka mundësi, fjala vjen, madhësi dhe ngjyrë. Mund të administroni individualisht inventar dhe hollësi të tjera të çdo varianti.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
sq_AL: Ky produkt ka mundësi, fjala vjen, madhësi dhe ngjyrë. Mund të administroni individualisht rregullime dërgimi dhe hollësi të tjera të çdo varianti.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
sq_AL: Ky produkt ka prodhuar shitje dhe mund të jetë i lidhur me porosi ekzistuese. Jeni i sigurt se doni të fshihet?

en: This product is already active.
sq_AL: Ky produkt është aktiv tashmë.

en: This product is already installed.
sq_AL: Ky produkt është tashmë i instaluar.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sq_AL: S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

en: This product is not installed.
sq_AL: Ky produkt s’është instaluar.

en: This product is protected and cannot be purchased.
sq_AL: Ky produkt është i mbrojtur dhe s’mund të blihet.

en: This product requires shipping or pickup
sq_AL: Ky produkt lyp dërgim ose marrje në vend

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
sq_AL: Ky produkt nuk do të vërë në punë llogaritësin e dërgimit për klientin tuaj, te shportë apo gjatë përfundimit të blerjes. Ky produkt s’do të dojë gjithashtu që klientët tuaj të japin hollësitë e dërgimit gjatë përfundimit të blerjes. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Lexoni më tepër rreth produktesh virtuale</a>.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
sq_AL: Kjo lidhje raporti ka skaduar. %1$sKlikoni këtu që të shihni raportin e filtruar%2$s.

en: This resource cannot be created.
sq_AL: Ky burim s’mund të krijohet.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
sq_AL: Ky shembull përfshin të dhëna bazë rreth çfarë të dhënash personale mund të grumbullojë shitorja juaj, ç’depoziton dhe ç’u jep të tjerëve, si dhe se cilët mund të hyjnë në këto të dhëna. Informacioni specifik që shitorja juaj u jep të tjerëve do të varet nga rregullimet që janë aktivizuar dhe shtojca shtesë që përdoren. Rekomandojmë të këshilloheni me një jurist, kur të vendosni se ç’informacion të jepni te rregullat tuaja të privatësisë.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
sq_AL: Kjo ndarje kontroll shfaqjen e rregullave të privatësisë së sajtit tuaj. Shënimet mbi privatësinë më poshtë s’do të shfaqen pa u ujdisur më parë një %s.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
sq_AL: Kjo ndarje shfaq çfarëdo kartelash që anashkalojnë faqe gjedhesh parazgjedhje WooCommerce.

en: This section shows details of Action Scheduler.
sq_AL: Kjo ndarje tregon hollësi Planifikuesi Veprimesh.

en: This section shows details of WC Admin.
sq_AL: Kjo ndarje tregon hollësi Përgjegjësi WooCommerce.

en: This section shows information about this status report.
sq_AL: Kjo ndarje shfaq të dhëna rreth këtij raporti gjendjeje.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
sq_AL: Kjo cakton sa ditë të mbahen zëra regjistrash, para se të fshihen në mënyrë të automatizuar.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sq_AL: Kjo cakton faqen bazë të shitores tuaj - këtu do të gjendet arkivi i produkteve tuaj.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sq_AL: Kjo cakton ndarësin e shifrave dhjetore për çmime të shfaqura.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
sq_AL: Kjo cakton shkallën minimum të rëndësisë së regjistrave që duhet ruajtur. Shkallë më të ulëta rëndësie do të shpërfillen. “None” do të thotë se do të ruhen krejt regjistrat.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sq_AL: Kjo cakton numrin e vendeve dhjetore shfaqur për çmime të shfaqura.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sq_AL: Kjo cakton ndarësin e shifrave mijëshe për çmime të shfaqura.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
sq_AL: Ky rregullim s’mund të ndryshohet këtu, ngaqë është përcaktuar nga një filtër mbi grremçin %s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
sq_AL: Ky rregullim s’mund të ndryshohet këtu, ngaqë është përcaktuar te konstantja %1$s, sipas gjasave në kartelën tuaj %2$s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
sq_AL: Ky rregullim s’mund të ndryshohet këtu, ngaqë është përcaktuar te konstantja %s.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
sq_AL: Ky rregullim përcakton te cilat faqe të shitores të paraqiten produktet.

en: This setting does not apply to guest purchases.
sq_AL: Ky rregullim s’ka vlerë mbi blerje nga mysafirë.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
sq_AL: Ky rregullim funksionon vetëm kur të dhënat e produktit janë të depozituara te tabela e postimeve.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
sq_AL: Kjo metodë dërgimesh s’ka ndonjë rregullim për ta formësuar.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
sq_AL: Ky pajtim ka skaduar. Lidhuni me të zotin që ta <strong>rinovoni</strong> pajtimin, për të marrë përditësime dhe asistencë.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
sq_AL: Ky pajtim ka skaduar. Ju lutemi, <strong>rinovojeni</strong>, që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
sq_AL: Ky pajtim skadon së afërmi. Ju lutemi, <strong>rinovojeni</strong>, që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
sq_AL: Kjo gjedhe është anashkaluar nga tema juaj dhe mund të gjendet te: %s.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
sq_AL: Ky tekst do të duket te fundfaqja e krejt email-eve tuaj WooCommerce.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sq_AL: Ky tekst do të shfaqet te butoni që bën lidhjen te produkti të jashtëm.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
sq_AL: Ky mjet ju lejon të prodhoni dhe shkarkoni një kartelë CSV që përmban një listë të krejt produkteve tuaja.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
sq_AL: Ky mjet ju lejon të prodhoni dhe shkarkoni një kartelë CSV që përmban produktet e përzgjedhura.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
sq_AL: Ky mjet ju lejon të importoni (ose përzieni) të dhëna produktesh te shitorja juaj që nga një kartelë CSV ose TXT.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
sq_AL: Ky mjet do të ndërpresë riprodhimin e tabelës së kërkimit të atributeve të produkteve. Pasi të bëhet kjo, procesi mundet ose të niset nga e para, ose të rimerret në pikën ku u la.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sq_AL: Ky mjet do të spastrojë KREJT tranzientët prej WordPress-i.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
sq_AL: Ky mjet do të spastrojë të dhëna nga tabela të dikurshme porosish në WooCommerce.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sq_AL: Ky mjet do të spastrojë fshehtinën e tranzientëve të produkteve/shitores.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
sq_AL: Ky mjet do të fshijë nga baza e të dhënave krejt të dhënat e sesionit të klientëve, përfshi shporta të tanishme dhe shporta të ruajtura në bazën e të dhënave.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
sq_AL: Ky mjet do të fshijë krejt variantet që s’kanë mëmë.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
sq_AL: Ky mjet do të fshijë nga baza e të dhënave leje shkarkimesh që kanë skaduar dhe leje me 0 shkarkime të mbetura.

en: This tool will empty the template cache.
sq_AL: Ky mjet do të zbrazë fshehtinën e gjedheve.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
sq_AL: Ky mjet do të prodhojë te tabela për kërkim elementësh meta të produkteve shtyllat e nevojshme të lidhura me Kosto Mallrash të Shitur (COGS) dhe do t’i popullojë me të dhëna nga produkte ekzistuese.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
sq_AL: Ky mjet do të instalojë krejt faqet WooCommerce që mungojnë. Nuk do të zëvendësohen faqet e përkufizuara dhe të ujdisura tashmë.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sq_AL: Ky mjet do të bëjë rinumërim të termave të produkteve - e dobishme kur ndryshoni rregullimet tuaja në një mënyrë që fsheh produkte prej katalogut.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
sq_AL: Ky mjet do të krijojë treguesin e plotë të kërkimeve tekst për adresa porosish. Nëse treguesi s’ekziston, do të provojë ta krijojë.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
sq_AL: Ky mjet do të riprodhojë të dhëna tabele kërkimi produktesh. Ky proces mund të zgjasë ca.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
sq_AL: Ky mjet do të riprodhojë të dhëna tabele kërkimi atributesh produkti që nga të dhëna produkti(esh) ekzistues. Ky proces mund të zgjasë ca.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
sq_AL: Ky mjet do të heqë nga tabela për kërkim elementësh meta të produkteve shtyllat e nevojshme të lidhura me Kosto Mallrash të Shitur (COGS). COGS do të vazhdojë të funksionojë (nëse veçoria është e aktivizuar), por pa disa funksione.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sq_AL: Ky mjet do të kthejë te parazgjedhjet rolet përgjegjës, klient dhe përgjegjës_shitoreje. Përdoreni këtë nëse përdoruesit tuaj nuk hyjnë dot në krejt faqet e administrimit të WooCommerce-it.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
sq_AL: Ky mjet do të kthejë te parazgjedhjet vlera të ruajtura në fshehtinë të përdorura në WooCommerce Analytics. Nëse numrat s’duken në rregull, provoni %1$sRiimportim të Dhënash Historike%2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
sq_AL: Ky mjet do t’i rikthehet riprodhimit të tabelës së kërkimit të atributeve të produkteve në pikën ku u la (%1$s produkte qenë përpunuar tashmë).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
sq_AL: Ky mjet do ta përditësojë bazën tuaj të të dhënave në WooCommerce me versionin më të ri. Ju lutemi, sigurohuni se keni bërë kopjeruajtje të mjaftueshme, përpara se të vazhdoni.

en: This variation requires shipping or pickup
sq_AL: Ky variant lyp dërgim ose marrje në vend

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
sq_AL: Ky variant nuk do të vërë në punë llogaritësin e dërgimit për klientin tuaj, te shportë apo gjatë përfundimit të blerjes. Ky produkt s’do të dojë gjithashtu që klientët tuaj të japin hollësitë e dërgimit gjatë përfundimit të blerjes. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Lexoni më tepër rreth produktesh virtuale</a>.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
sq_AL: Ky udhërrëfyes video do t’ju ndihmojë të kaloni nëpër procesin e shtimit të produktit tuaj të parë në WooCommerce.

en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
sq_AL[0]: Ky <em>webhook</em> ka simbolin ⚠️ para emrit të tij në listën më poshtë. Ju lutemi, ose përpunoni webhook-un që të përdorë një tjetër format dërgimi, ose instaloni dhe aktivizoni <a href="%s" target="_blank">zgjerimin API REST WooCommerce i Dikurshëm</a>.
sq_AL[1]: Këta webhook-ë kanë simbolin ⚠️ para emrit të tyre në listën më poshtë. Ju lutemi, ose përpunoni webhook-ët që të përdorin një tjetër format dërgimi, ose instaloni dhe aktivizoni <a href="%s" target="_blank">zgjerimin API REST WooCommerce i Dikurshëm</a>.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
sq_AL: Ky <em>webhook</em> që është formësuar të jepet duke përdorur API-n REST të Dikurshëm, por shtojca API-n REST i Dikurshëm s’është e instaluar në këtë sajt.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
sq_AL: Ky do të jetë emri që do të shfaqet për ju te ndarja llogari dhe te shqyrtime

en: This will change the stock status of all variations.
sq_AL: Kjo do të ndryshojë gjendjen e stokut për krejt variantet.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
sq_AL: Kjo do të shndërrojë zëra meta <code>coupon_data</code> objekti porosie në zëra të thjeshtuar <code>coupon_info</code>. Shndërrimi do të ndodhë në prapaskenë, me kohë ekstra (përmes Planifikuesit të Veprimeve). Aktualisht ka %d zëra që mund të shndërrohen.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
sq_AL: Kjo do të shndërrojë zëra meta <code>coupon_data</code> objekti porosie në zëra të thjeshtuar <code>coupon_info</code>. Shndërrimi do të ndodhë në prapaskenë, me kohë ekstra (përmes Planifikuesit të Veprimeve). Aktualisht s’ka zëra që mund të shndërrohen.

en: This will delete an inbox notification by slug
sq_AL: Kjo do të fshijë një njoftim kutie mesazhesh sipas identifikuesit

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
sq_AL: Kjo do të fshijë tabelat vetjake të porosive. Tabelat mund të fshihen vetëm nëse veçoria “Depozitim High-Performance i porosive” s’merret si referencë (që nga Rregullime > Të mëtejshme > Veçori).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
sq_AL: Kjo do të fshijë tabelat vetjake të porosive. Që t’i krijoni sërish, aktivizoni veçorinë “High-Performance order storage” (që nga Rregullime > Të mëtejshme > Veçori).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
sq_AL: Kjo do t’i japë "%1$s" hyrje %2$s, çka do t’i lejojë të:

en: This will refresh the remote inbox notifications
sq_AL: Kjo do të rifreskojë njoftime prej kutie të largët mesazhesh

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
sq_AL: Kjo do të riprodhojë krejt miniaturat e dyqanit, për t’i përputhur me rregullimet tuaja për temën dhe/ose figurat.

en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
sq_AL: Kjo do të ndalë procesin në sfond që shndërron zëra meta <code>coupon_data</code> objekti porosie në zëra të thjeshtuar <code>coupon_info</code>. Aktualisht ka %d zëra që mund të shndërrohen.

en: Thiès
sq_AL: Ties

en: Thousand separator
sq_AL: Ndarës mijëshesh

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
sq_AL: Ndarës mijëshesh për monedhën, që mund të përdoret për të formatuar çmime që paraqiten.

en: Thousand separator.
sq_AL: Ndarës mijëshesh.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
sq_AL: Ndarësi për mijëshet te çmimet e shfaqura në këtë vend.

en: Thumbnail
sq_AL: Miniaturë

en: Thumbnail URL.
sq_AL: URL miniature.

en: Thumbnail cropping
sq_AL: Qethje miniaturash

en: Thumbnail image
sq_AL: Figurë miniaturë

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
sq_AL: Riprodhimi i figurave është vënë në plan të kryhet në prapaskenë.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
sq_AL: Riprodhimi i miniaturave po bëhet në prapaskenë. Kjo mund të zgjasë ca, në varësi të sasisë së figurave në shitoren tuaj.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
sq_AL: Madhësi miniaturash për figura reaguese.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
sq_AL: <code>srcset</code> miniaturash për figura reaguese.

en: Thumbnail width
sq_AL: Gjerësi miniaturash

en: Thurgau
sq_AL: Turgau

en: Thuringia
sq_AL: Turingia

en: Tiaret
sq_AL: Tahert

en: Ticino
sq_AL: Tiçino

en: Tierra del Fuego
sq_AL: Toka e Zjarrit

en: TikTok for WooCommerce
sq_AL: TikTok për WooCommerce

en: Time of payment:
sq_AL: Kohë e pagesës:

en: Time period to snooze the task.
sq_AL: Periudhë kohore shtyrjeje hapi.

en: Timeless elegance
sq_AL: Elegancë e pakohë

en: Timestamp
sq_AL: Vulë kohore

en: Timiș
sq_AL: Timish

en: Timor-Leste
sq_AL: Timori Lindor

en: Tindouf
sq_AL: Tinduf

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
sq_AL: Ndihmëz: Duke sugjeruar produkte plotësuese te shporta, përmes përdorimit të “cross-sells”, mund të shtoni dukshëm vlerën mesatare të porosisë.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
sq_AL: Ndihmëz: “Upsells” janë produkte që janë tejet me fitim, ose me cilësi më të mirë, ose më të shtrenjtë. Eksperimentoni me këto kombinime, që t’u jepni një shtytje shitjeve.

en: Tipasa
sq_AL: Tipaza

en: Tipperary
sq_AL: Tiperari

en: Tirana
sq_AL: Tiranë

en: Tissemsilt
sq_AL: Tisemsilt

en: Title
sq_AL: Titull

en: Title of the marketing campaign.
sq_AL: Titull i fushatës së marketingut.

en: Title of the note.
sq_AL: Titull i shënimit.

en: Title:
sq_AL: Titull:

en: Tizi Ouzou
sq_AL: Tizi Uzu

en: Tlaxcala
sq_AL: Tlaskala

en: Tlemcen
sq_AL: Tlemsen

en: To allow logging, make %s writable.
sq_AL: Që të lejoni regjistrime, bëjeni %s të shkrueshme.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
sq_AL: Që të lidheni me %1$s, lypset të keni bërë hyrjen. Hyni te shitorja juaj më poshtë, ose <a href="%2$s">anulojeni dhe kthehuni te %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
sq_AL: Për ta përpunuar këtë porosi, rikthejini gjendjen si “Pagesë pezull”

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
sq_AL: Që të aktivizoni këtë përditësim, lypset ta <strong>aktivizoni</strong> këtë pajtim.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sq_AL: Që të aktivizoni këtë përditësim, lypset të <strong>blini</strong> një pajtim të ri.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
sq_AL: Për të garantuar që njoftimet e shitores tuaj mbërrijnë te ju dhe klientët tuaj, rekomandojmë lidhjen e adresës tuaj email me përkatësinë tuaj dhe ujdisjen e një shërbyesi STMP enkas për këtë punë. Nëse diçka duket se s’po bëhet dërgim i saktë, instaloni shtojcën <a href="%1$s">WP Mail Logging</a>, ose shihni <a href="%2$s">faqen e PBR për Email</a>.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
sq_AL: Për t’u siguruar se s’do ndiheni kurrë i fundosur nga ndjenja “çfarë harrova?!?”, kemi ujdisur listën e hapave thelbësorë për para hedhjes në qarkullim.

en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
sq_AL: Që të administroni njoftimet tuaja, %s, që të bëni hyrjen te llogaria juaj.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
sq_AL: Që të manipuloni variante produktesh, duhet të përdorni pikëmbarimin /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
sq_AL: Që të ofroni marrje vendore, formësoni vendndodhjet tuaj për marrje, te <a href='%s'>rregullime marrjeje vendore</a>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
sq_AL: Për të zgjedhur lënien jashtë nga kjo, lëreni pa i vënë shenjë kutizën. Shitorja juaj mbetet e pandjekur, dhe s’do të grumbullohen të dhëna. Se çfarë të dhënash përdorimi ndiqen, lexoni te: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
sq_AL: Për ta anashkaluar dhe përpunuar këtë gjedhe emaile-sh, kopjoni %1$s te dosja e temës tuaj: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
sq_AL: Që të merrni përditësime dhe asistencë për këtë zgjerim, lypset të <strong>blini</strong> një pajtim të ri ose të konsolidoni zgjerimet tuaj te një llogari e lidhur, përmes <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">ndarjes me</a> ose <a href="%2$s" title="Transferring Docs">shpërnguljes</a></strong> së këtij zgjerimi te kjo llogari e lidhur.

en: To set your password, visit the following address:
sq_AL: Që të ricaktoni fjalëkalimin tuaj, vizitoni adresën vijuese:

en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
sq_AL: Që të reshtni së marri këto mesazhe, %s që të shpajtoheni.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
sq_AL: Që të ndiqni porosinë tuaj, ju lutemi, jepni te kutiza më poshtë ID-në e Porosisë tuaj dhe shtypni butonin “Ndiqe”. Kjo ju është dhënë te fatura juaj dhe te email-i i ripohimit që duhet të keni marrë.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
sq_AL: Që të shihni këtë faqe, duhet ose %1$stë bëni hyrjen%2$s, ose të verifikoni adresën email përshoqëruar porosisë.

en: Tocantins
sq_AL: Tokantins

en: Tochigi
sq_AL: Toçigi

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sq_AL: Shfaq/Fshih “I shkarkueshëm”

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sq_AL: Shfaq/Fshih “E aktivizuar”

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
sq_AL: Shfaq/Fshih “Administroni stok”

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sq_AL: Shfaq/Fshih “Virtual”

en: Toggle featured
sq_AL: Shfaq/Fshih të zgjedhur

en: Toggle fullscreen
sq_AL: Këmbe mënyrën ekran i plotë

en: Tokyo
sq_AL: Tokio

en: Tongan pa&#x2bb;anga
sq_AL: Paanga i Tongas

en: Tool description.
sq_AL: Përshkrim mjeti.

en: Tool does not exist.
sq_AL: Mjeti s’ekziston.

en: Tool name.
sq_AL: Emër mjeti.

en: Tool ran.
sq_AL: Mjeti xhiroi.

en: Tool return message.
sq_AL: Mesazh i kthyer nga mjeti.

en: Tools
sq_AL: Mjete

en: Top Coupons - Number of Orders
sq_AL: Kuponë Kryesues - Numër Porosish

en: Top Customers - Total Spend
sq_AL: Klientët Kryesues - Shpenzuar Gjithsej

en: Top categories - Items sold
sq_AL: Kategori Kryesuese - Artikujsh të Shitur

en: Top earners
sq_AL: Fituesit kryesues

en: Top freebies
sq_AL: Përfitues kryesues gjërash falas

en: Top products - Items sold
sq_AL: Produktet Kryesuese - Artikuj të Shitur

en: Top rated products
sq_AL: Produktet më të vlerësuar

en: Top sellers
sq_AL: Artikujt më të shitur

en: Topic
sq_AL: Temë

en: Total
sq_AL: Gjithsej

en: Total Database Size
sq_AL: Madhësi Baze të Dhënash Gjithsej

en: Total Net sales of all items sold.
sq_AL: Shitje Neto Gjithsej për krejt artikujt e shitur.

en: Total Spend
sq_AL: Shpenzuar Gjithsej

en: Total amount for this fee.
sq_AL: Sasi gjithsej për këtë tarifë.

en: Total amount spent.
sq_AL: Sasi e shpenzuar gjithsej.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sq_AL: Shuma gjithsej, dhënë duke përdorur njësinë më të vogël të monedhës.

en: Total available to refund
sq_AL: Shumë e gatshme për rimbursim

en: Total charged for shipping.
sq_AL: Shumë e paguar gjithsej për dërgimet.

en: Total charged for taxes.
sq_AL: Shumë e paguar gjithsej për taksat.

en: Total discount amount for the order.
sq_AL: Sasi gjithsej zbritjeje për porosinë.

en: Total discount applied by this coupon.
sq_AL: Zbritje gjithsej aplikuar nga ky kupon.

en: Total discount from applied coupons.
sq_AL: Zbritje gjithsej nga kuponët e aplikuar.

en: Total discount tax amount for the order.
sq_AL: Sasi gjithsej taksash zbritjeje për porosinë.

en: Total distinct customers.
sq_AL: Klientë të dallueshëm gjithsej.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
sq_AL: Vlerë monetare gjithsej e Kostos së Mallrave të Shitur për produktin (shuma e krejt vlerave efektive).

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
sq_AL: Numër gjithsej porosish jo të anuluara dhe jo të dështuara për këtë klient, përfshi të tanishmen.

en: Total number of purchases.
sq_AL: Numër blerjesh gjithsej.

en: Total of coupons used.
sq_AL: Kuponë të përdorur gjithsej.

en: Total of items purchased.
sq_AL: Artikuj të blerë gjithsej.

en: Total of orders placed.
sq_AL: Porosi të bëra gjithsej.

en: Total of refunded orders.
sq_AL: Porosi të rimbursuara gjithsej.

en: Total of returns.
sq_AL: Kthime gjithsej.

en: Total of shipping.
sq_AL: Dërgim gjithsej.

en: Total of taxes.
sq_AL: Taksa gjithsej.

en: Total orders
sq_AL: Porosi gjithsej

en: Total post count.
sq_AL: Numërim postimesh gjithsej.

en: Total price of any applied fees.
sq_AL: Çmim total i çfarëdo tarifash të aplikuara.

en: Total price of items in the cart.
sq_AL: Çmim gjithsej i krejt artikujve te shporta.

en: Total price of items in the order.
sq_AL: Çmim gjithsej i artikujve te porosia.

en: Total price of shipping.
sq_AL: Çmim dërgimi gjithsej.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sq_AL: Çmim gjithsej i dërgimit. Nëse dërgimi s’është llogaritur, do të dërgohet një përgjigje e zbrazët.

en: Total price the customer will pay.
sq_AL: Çmimi gjithsej që do të paguajë klienti.

en: Total refund applied to the order.
sq_AL: Rimbursim gjithsej aplikuar mbi porosinë.

en: Total revenue
sq_AL: Të ardhura gjithsej

en: Total sales
sq_AL: Shitje gjithsej

en: Total sales minus shipping and tax.
sq_AL: Shitje gjithsej minus dërgimin dhe taksën.

en: Total sales.
sq_AL: Shitje Gjithsej.

en: Total shipping
sq_AL: Sasi gjithsej dërgimi

en: Total shipping amount for the order.
sq_AL: Sasi gjithsej dërgimi për porosinë.

en: Total shipping tax amount for the order.
sq_AL: Sasi gjithsej taksash dërgimi për porosinë.

en: Total spend.
sq_AL: Maksimum shpenzimesh.

en: Total tax
sq_AL: Tatim gjithsej

en: Total tax amount for this fee.
sq_AL: Sasi gjithsej taksash për këtë tarifë.

en: Total tax applied to items and shipping.
sq_AL: Taksa gjithsej aplikuar mbi artikujt dhe dërgimin.

en: Total tax applied to the order.
sq_AL: Taksa gjithsej aplikuar mbi porosinë.

en: Total tax on fees.
sq_AL: Taksa gjithsej në tarifa.

en: Total tax on items in the cart.
sq_AL: Taksa gjithsej mbi artikujt te shporta.

en: Total tax on items in the order.
sq_AL: Taksa gjithsej mbi artikujt te porosia.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sq_AL: Taksa gjithsej mbi dërgimin. Nëse dërgimi s’është llogaritur, do të dërgohet një përgjigje e zbrazët.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
sq_AL: Taksa gjithsej të hequra për shkak të zbritjes së aplikuar nga ky kupon.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
sq_AL: Shumë taksash hequr për shkak të zbritjes nga aplikim kuponësh.

en: Total tax.
sq_AL: Tatim gjithsej.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
sq_AL: Vlerë gjithsej Kostoje Mallrash të Shitura për porosinë.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
sq_AL: Vlerë gjithsej Kostoje Mallrash të Shitura për rimbursimin.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
sq_AL: Peshë gjithsej (në gramë) e krejt produkteve te shporta.

en: Total:
sq_AL: Gjithsej:

en: Totals
sq_AL: Gjithsej

en: Totals data.
sq_AL: Të dhëna gjithsej.

en: Totals.
sq_AL: Shuma.

en: Totonicapán
sq_AL: Totonikapan

en: Tottori
sq_AL: Totori

en: Town / City
sq_AL: Qytezë / Qytet

en: Town / City / Post Office
sq_AL: Qytezë / Qytet / Zyrë Postare

en: Town / District
sq_AL: Qytet / Distrikt

en: Town / Village
sq_AL: Qytet / Fshat

en: Toyama
sq_AL: Tojama

en: Track
sq_AL: Ndiqeni

en: Track inventory
sq_AL: Ndiqni inventarin

en: Track orders &amp; view shopping history
sq_AL: Ndiqni porosi &amp; shihni historik blerjesh

en: Track stock quantity for this product
sq_AL: Ndiqni sasi stoku për këtë produkt

en: Track your shipment
sq_AL: Ndiqni dërgesën tuaj

en: Track your store performance on mobile
sq_AL: Ndiqni funksionimin e shitores tuaj që nga celulari

en: Tracking Number
sq_AL: Numër Ndjekjeje

en: Tracking URL
sq_AL: URL ndjekjeje

en: Tracking number is required.
sq_AL: Numri i ndjekjes është i domosdoshëm.

en: Transaction ID
sq_AL: ID Transaksioni

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
sq_AL: Shpërngulni te shitorja juaj e re produkte ekzistues — thjesht importojini si një kartelë CSV.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
sq_AL: E shndërroi rutinën time të përditshme, me thesare unikë, ekologjikë. Cilësi dhe shërbim i veçantë. Krenare që përkrah një shitore që përkon me vlerat e mia.

en: Translatable Label
sq_AL: Etiketë e Përkthyeshme

en: Transnistrian ruble
sq_AL: Rubël e Transdnjestrit

en: Trash
sq_AL: Hedhurina

en: Trashed
sq_AL: U shpu te hedhurinat

en: Treinta y Tres
sq_AL: Trejntaitres

en: Treviso
sq_AL: Trevizo

en: Trinidad and Tobago
sq_AL: Trinidad dhe Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
sq_AL: Dollar i Trinidad dhe Tobagos

en: True if backorders are allowed past stock availability.
sq_AL: <em>True</em>, nëse paraporositjet lejohen tej gjendjes stok.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
sq_AL: “True”, nëse shporta plotëson kriterin për shfaqje kostosh dërgimi, dhe tarifat janë llogaritur dhe përfshirë te shumat.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
sq_AL: <em>True</em>, nëse shporta lyp pagesë. <em>False</em> për shporta me produkte thjesht falas dhe pa kosto dërgimi.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
sq_AL: <em>True</em>, nëse shporta përmban artikuj që lypin dërgim. <em>False</em> për shporta vetëm me të mira dixhitale ose shitore pa metodë dërgimi të ujdisur.

en: True if the product is on backorder.
sq_AL: <em>True<em>, nëse ka paraporosi produkti.

en: True if this attribute is used by product variations.
sq_AL: <em>True</em>, nëse ky atribut përdoret për variante produkti.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
sq_AL: <em>True</em>, nëse kjo është tarifa e përzgjedhur aktualisht nga përdoruesi për shportën.

en: True the prices included tax during checkout.
sq_AL: <em>True</em>, nëse çmimet përfshinin taksa gjatë përfundimit të blerjes.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
sq_AL: “True”, për të detyruar krijimin e një recete të re, edhe kur ekziston tashmë një e tillë dhe s’ka skaduar ende.

en: Trujillo
sq_AL: Truhijo

en: Try again
sq_AL: Riprovoni

en: Try new templates
sq_AL: Provoni gjedhe të reja

en: Try our new email templates!
sq_AL: Provoni gjedhet tona të reja për email!

en: Try the new product editor (Beta)
sq_AL: Provoni përpunuesin e ri të produkteve (Beta)!

en: Try the new templates
sq_AL: Provoni gjedhet e reja

en: Try the new way to get paid
sq_AL: Provoni mënyrën e re për t’u paguar

en: Tucumán
sq_AL: Tukuman

en: Tunceli
sq_AL: Tunxheli

en: Tungurahua
sq_AL: Tunguraua

en: Tunisia
sq_AL: Tunizi

en: Tunisian dinar
sq_AL: Dinar Tunizie

en: Turkish lira
sq_AL: Lirë Turqie

en: Turkmenistan manat
sq_AL: Manat Turkmenistani

en: Turks and Caicos Islands
sq_AL: Ishujt Turks dhe Kaikos

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
sq_AL: Shndërroni figurat e produkteve tuaja në video mbresëlënëse, të cilat tërheqin publikun dhe i shndërrojnë në klientë - pa qenë nevoja për përvojë me videot.

en: Type
sq_AL: Lloj

en: Type of attribute.
sq_AL: Lloj atributi.

en: Type of interval.
sq_AL: Lloj intervali.

en: Type of note.
sq_AL: Lloj shënimi.

en: Type of setting.
sq_AL: Lloj rregullimi.

en: Táchira
sq_AL: Taçira

en: Tébessa
sq_AL: Tebesa

en: Türkiye
sq_AL: Turqi

en: URL could not be added (probable database error).
sq_AL: URL-ja s’u shtua dot (ka gjasa të ketë gabim baze të dhënash).

en: URL could not be updated (probable database error).
sq_AL: URL-ja s’u përditësua dot (ka gjasa të ketë gabim baze të dhënash).

en: URL query to persist across links.
sq_AL: Kërkesë URL që duhet të jetë e njëjtë nëpër lidhje.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
sq_AL: URL për te një figurë/ikonë për llojin e fushatës.

en: URL to edit the order
sq_AL: URL për përpunim të porosisë

en: URL to the campaign management page.
sq_AL: URL e faqes së administrimit të fushatës.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
sq_AL: URL për te faqja e krijimit të fushatës, për këtë lloj fushate.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
sq_AL: URL për te faqja e rregullimeve, ose lidhja për të plotësuar ujdisjen/mirëseardhjen, nëse kanali s’është ujdisur ende.

en: URL was successfully added.
sq_AL: URL u shtua me sukses.

en: URL was successfully updated.
sq_AL: URL u përditësua me sukses.

en: URL where the webhook payload is delivered.
sq_AL: URL-ja ku jepet ngarkesa e webhook-ut.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
sq_AL: Zona brenda ShBA-s = Krejt shtetet e ShBA-s = Dërgim me tarifë të sheshtë

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
sq_AL: Xhorxhia

en: UTA Găgăuzia
sq_AL: Gagauzia

en: UTC DateTime when the coupon expires.
sq_AL: Datë dhe Kohë në UTC kur skadon kuponi.

en: Ubon Ratchathani
sq_AL: Ubon Ratçatani

en: Ucayali
sq_AL: Ukajali

en: Udon Thani
sq_AL: Udon Tani

en: Uganda
sq_AL: Ugandë

en: Ugandan shilling
sq_AL: Sterlinë Ugande

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
sq_AL: Uh oh… Pati një problem gjatë instalimit të Jetpack-ut dhe WooCommerce Shipping & Tax. Ju lutemi, riprovoni.

en: Ukraine
sq_AL: Ukrainë

en: Ukrainian hryvnia
sq_AL: Hrivnia Ukraine

en: Un-schedule
sq_AL: Hiqi planifikimin

en: Un-schedule expired transient files cleanup
sq_AL: Hiqni planifikim spastrim kartelash kalimtare të skaduara

en: Unable to accept more than %s items for this request.
sq_AL: S’arrihet të pranohen më tepër se %s artikuj për këtë kërkesë.

en: Unable to add payment method to your account.
sq_AL: S’arrihet të shtohet metodë pagese te llogaria juaj.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
sq_AL: S’arrihet të anulohet veprimi i planifikuar: shihni regjistrat.

en: Unable to claim actions. Database error.
sq_AL: S’arrihet të pretendohen veprime. Gabim baze të dhënash.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
sq_AL: S’arrihet të pretendohen veprime. Gabim baze të dhënash: %s.

en: Unable to create a scheduled action.
sq_AL: S’arrihet të krijohet veprimi i planifikuar.

en: Unable to create account. Please try again.
sq_AL: S’arrihet të krijohet llogari. Ju lutemi, riprovoni.

en: Unable to create backup post for order %d.
sq_AL: S’arrihet të krijohet postim kopjeruajtje për porosinë %d.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
sq_AL: S’arrihet të krijohet, ose shkruhet te %s gjatë eksportimi CSV. Ju lutemi, kontrolloni leje mbi kartela.

en: Unable to create order
sq_AL: S’arrihet të krijohet porosi

en: Unable to create order.
sq_AL: S’arrihet të krijohet porosia.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
sq_AL: S’arrihet të pikaset paketa Planifikuesi Veprimesh.

en: Unable to insert download log entry in database.
sq_AL: S’arrihet të futet te bazë të dhënash zë regjistri shkarkimesh.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
sq_AL: S’arrihet të ngarkohet produkt pjellë %1$d, teksa përimtohen leje shkarkimi për produktin %2$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
sq_AL: S’arrihet të ngarkohet zë postimi për porosinë %1$d

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
sq_AL: S’arrihet t’i vihet shenjë si dështim veprimit %s. Gabim baze të dhënash.

en: Unable to reduce stock for item %s.
sq_AL: S’arrihet të pakësohet gjendje për artikullin %s.

en: Unable to remove source migrated action %s
sq_AL: S’arrihet të hiqet veprim %s i migruar prej burimi

en: Unable to restore stock for item %s.
sq_AL: S’arrihet të rikthehet gjendje për artikullin %s.

en: Unable to retrieve action %d.
sq_AL: S’arrihet të merret veprimi %d.

en: Unable to retrieve cart.
sq_AL: S’arrihet të merret shporta.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
sq_AL: S’arrihet të merren të dhëna mbi bazën e të dhënave. Zakonisht, kjo s’është problem, dhe vetëm tregon se instalimi juaj po përdor një klasë që zëvendëson klasën WordPress të bazës së të dhënave (p.sh., HyperDB) dhe WooCommerce s’arrin të marrë të dhëna mbi bazën e të dhënave.

en: Unable to save action.
sq_AL: S’arrihet të ruhet veprim.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
sq_AL: S’arrihet të niset njëkohësimi. Lidhja që ndoqët mund të ketë skaduar.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
sq_AL: S’arrihet të ndalet njëkohësimi. Lidhja që ndoqët mund të ketë skaduar.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
sq_AL: S’arrihet të shkyçet pretendimi %s. Gabim baze të dhënash.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
sq_AL: S’arrihet të shkyçet pretendim mbi veprimin %s. Gabim baze të dhënash.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
sq_AL: S’arrihet të përditësohet gjendja e veprimit %1$d në %2$s.

en: Unable to use image "%s".
sq_AL: S’arrihet të përdoret figura “%s”.

en: Unapprove
sq_AL: Shmiratojeni

en: Unapprove this review
sq_AL: Shmiratojeni këtë shqyrtim

en: Uncropped
sq_AL: E paqethur

en: Understanding the status report
sq_AL: Të kuptuarit e raportit mbi sistemin

en: Undo
sq_AL: Zhbëje

en: Undo?
sq_AL: Të zhbëhet?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
sq_AL: Mjerisht <strong>s’bëjmë dërgime në %s</strong>. Ju lutemi, jepni një adresë alternative dërgimi address.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sq_AL: Mjerisht, porosia juaj s’mund të përmbushet, ngaqë banka/tregtari prej nga erdhi ka hedhur poshtë transaksionin tuaj. Ju lutemi, riprovoni blerjen tuaj.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sq_AL: Mjerisht, pagesa për porosinë #%1$s nga %2$s dështoi. Porosia qe si vijon:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
sq_AL: Mjerisht, s’plotësuam dot porosinë tuaj, për shkak të një problemi me metodën tuaj të pagesës.

en: Ungheni
sq_AL: Ungeni

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
sq_AL: Veprim i paidentifikuar %s: s’qemë në gjendje ta anulonim këtë veprim. Mund të jetë fshirë nga një tjetër proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
sq_AL: Veprim i paidentifikuar %s: s’qemë në gjendje ta fshinim këtë veprim. Mund të jetë fshirë nga një tjetër proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
sq_AL: Veprim i paidentifikuar %s: s’qemë në gjendje të përcaktonim datën e këtij veprimi. Mund të jetë fshirë nga një tjetër proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
sq_AL: Veprim i paidentifikuar %s: s’qemë në gjendje t’i vinim shenjë si i plotësuar këtij veprimi. Mund të jetë fshirë nga një tjetër proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
sq_AL: Veprim i paidentifikuar %s: s’qemë në gjendje t’i vinim shenjë si i dështuar këtij veprimi. Mund të jetë fshirë nga një tjetër proces.

en: Unique ID for the Note Action.
sq_AL: ID unike për Veprim Shënimi.

en: Unique ID for the Note.
sq_AL: ID unike për Shënimin.

en: Unique ID for the instance.
sq_AL: ID unike për instancën.

en: Unique ID for the resource.
sq_AL: ID unike për burimin.

en: Unique ID for the zone.
sq_AL: ID unike për zonën.

en: Unique coupons count.
sq_AL: Numër kuponësh unikë.

en: Unique design
sq_AL: Dizajn unik

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
sq_AL: Identifikues (kyç) unik për artikullin e shportës që duhet përditësuar.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
sq_AL: Identifikues (kyç) unik për artikullin e shportës.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
sq_AL: Identifikues unik për atributin e termave.

en: Unique identifier for the attribute.
sq_AL: Identifikues unik për atributin.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
sq_AL: Identifikues unik për kuponin brenda shportës.

en: Unique identifier for the entity.
sq_AL: Identifikuesi unik për njësinë.

en: Unique identifier for the fee within the cart
sq_AL: Identifikues unik për çmimin brenda shportës

en: Unique identifier for the fee within the cart.
sq_AL: Identifikues unik për çmimin brenda shportës.

en: Unique identifier for the fulfillment.
sq_AL: Identifikuesi unik për plotësimin.

en: Unique identifier for the item within the cart.
sq_AL: Identifikues unik për artikullin brenda shportës.

en: Unique identifier for the item.
sq_AL: Identifikues unik për artikullin.

en: Unique identifier for the object.
sq_AL: Identifikues unik për objektin.

en: Unique identifier for the order.
sq_AL: Identifikues unik për porosinë.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
sq_AL: Identifikues unik për produkt të cilit i përket shqyrtimi.

en: Unique identifier for the product.
sq_AL: Identifikues unik për produktin.

en: Unique identifier for the resource
sq_AL: Identifikues unik për burimin

en: Unique identifier for the resource.
sq_AL: Identifikues unik për burimin.

en: Unique identifier for the settings group.
sq_AL: Identifikues unik për grupin e rregullimeve.

en: Unique identifier for the shipping zone.
sq_AL: Identifikues unik për zonën e dërgimit.

en: Unique identifier for the variable product.
sq_AL: Identifikues unik për produkt të ndryshueshëm.

en: Unique identifier for the variation.
sq_AL: Identifikues unik për variantin.

en: Unique identifier for the webhook.
sq_AL: Identifikues unik webhook-un.

en: Unique identifier of the order.
sq_AL: Identifikues unik i porosisë.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
sq_AL: Varg identifikuesi unik për zgjerimin e kanalit të marketingut, i njohur edhe si identifikuesi i shtojcës.

en: Unique identifier.
sq_AL: Identifikues unik.

en: Unique slug for the resource.
sq_AL: Identifikues unik për burimin.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
sq_AL: Identifikues/referencë unike për atributin; duhet të jetë jo më shumë se 28 shenja.

en: Unique transaction ID.
sq_AL: ID unike transaksioni.

en: United Arab Emirates
sq_AL: Emiratet e Bashkuara Arabe

en: United Arab Emirates dirham
sq_AL: Dërhem i Emirateve të Bashkuara Arabe

en: United Kingdom (UK)
sq_AL: Mbretëria e Bashkuar (UK)

en: United States (US)
sq_AL: Shtetet e Bashkuara (US)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
sq_AL: Ishujt e Vegjël të Përtejmë të ShBA-ve (US)

en: United States (US) dollar
sq_AL: Dollar i Shteteve të Bashkuara (US)

en: Units in stock
sq_AL: Copë në stok

en: Universal Product Code
sq_AL: Kod Universal Produkti

en: Unknown
sq_AL: I panjohur

en: Unknown error
sq_AL: Gabim i panjohur

en: Unknown partial args matching value.
sq_AL: Argumente të pjesshëm të panjohur, me përputhje me vlerën.

en: Unknown request method.
sq_AL: Metodë kërkese e panjohur.

en: Unknown status found for action.
sq_AL: U gjet gjendje e pavlefshme veprimi.

en: Unlimited
sq_AL: E pakufizuar

en: Unlimited usage
sq_AL: Përdorim i pakufizuar

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sq_AL: U anulua porosi e papaguar - u mbërrit në kufirin kohor.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
sq_AL: Heqja e serializimit për instanca të kësaj klase është e ndaluar.

en: Unsupported argument type provided as value.
sq_AL: Lloj i pambuluar argumenti dhënë si vlerë.

en: Unsynced orders: %d
sq_AL: Porosi të panjëkohësuara: %d

en: Up to 60% off
sq_AL: Deri në 60% zbritje

en: Update
sq_AL: Përditësoje

en: Update %s
sq_AL: Përditëso %s

en: Update Available
sq_AL: Ka Përditësim

en: Update Brand
sq_AL: Përditëso Markën

en: Update Order
sq_AL: Përditësoni Porosi

en: Update Product
sq_AL: Përditësoni Produktin

en: Update WooCommerce Database
sq_AL: Përditësoni Bazë të dhënash WooCommerce-i

en: Update cart
sq_AL: Përditëso shportën

en: Update category
sq_AL: Përditësojeni kategorinë

en: Update country / region
sq_AL: Përditësoni vend / rajon

en: Update database
sq_AL: Përditëso bazë të dhënash

en: Update existing products
sq_AL: Përditësoni produkte ekzistuese

en: Update now
sq_AL: Përditësoje tani

en: Update shipping class
sq_AL: Përditësoni klasë dërgimesh

en: Update status event failed.
sq_AL: Dështoi akti i përditësimit të gjendjes.

en: Update tag
sq_AL: Përditësoni etiketën

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
sq_AL: Përditësoje tabelën drejtpërsëdrejti, kur ka ndryshime produkti, në vend se të vihet në plan një përditësim i mëvonshëm.

en: Update totals
sq_AL: Përditëso shumat

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
sq_AL: Përditësojeni temën tuaj me versionin më të ri. Nëse s’ka përditësim të tillë, lidhuni me autorin e temës tuaj dhe pyeteni rreth përputhshmërisë me versionin e tanishëm të WooCommerce.

en: Updated
sq_AL: U përditësua

en: Updated at
sq_AL: Përditësuar më

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
sq_AL: Përditëson listën e Drejtorive të Miratuara të Produkteve Shkarkim. Kini parasysh se vënia në punë e këtij mjeti s’prek faktin se janë apo të aktivizuara Drejtorive të Miratuara të Shkarkimeve.

en: Updating database
sq_AL: Po përditësohet baza e të dhënave

en: Updating product review failed.
sq_AL: Dështoi përditësimi i shqyrtimit të produktit.

en: Updating review failed.
sq_AL: Dështoi përditësimi i shqyrtimit.

en: Updating review status failed.
sq_AL: Dështoi përditësimi i gjendjes së shqyrtimit.

en: Upgrade
sq_AL: Përmirësojeni

en: Upload CSV file
sq_AL: Ngarkoni kartelë CSV

en: Upload a new file
sq_AL: Ngarkoni një kartelë të re

en: Upload an image
sq_AL: Ngarkoni një figurë

en: Upload file and import
sq_AL: Ngarkoje kartelën dhe importoje

en: Upload/Add image
sq_AL: Ngarkoni/Shtoni figurë

en: Uploaded theme.
sq_AL: U ngarkua tema.

en: Uploaded to this product
sq_AL: U ngarkua te ky produkt

en: Uploaded to this product form
sq_AL: U ngarkua te ky formular produktesh

en: Upper East
sq_AL: Lindja e Sipërme

en: Upper West
sq_AL: Perëndimi i Sipërm

en: Upsells
sq_AL: <em>Upsells</em>

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sq_AL: <em>Upsells</em> janë produkte që rekomandoni në vend të produktit që po shihet aktualisht, për shembull, produkte që janë me më tepër fitim ose me cilësi më të mirë ose më të shtrenjtë.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
sq_AL: “Upsells” zakonisht janë produkte tipike që janë më me fitim, ose me cilësi më të mirë, ose më të shtrenjtë. Eksperimentoni me këto kombinime, që t’u jepni një shtytje shitjeve. %1$sMësoni më tepër rreth produktesh të lidhur%2$s

en: Uruguay
sq_AL: Uruguai

en: Uruguayan peso
sq_AL: Peso Uruguaji

en: Usage / Limit
sq_AL: Përdorim / Kufi

en: Usage Tracking
sq_AL: Ndjekje Përdorimi

en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
sq_AL: Është mbërritur në kufi përdorimi për kuponin “%1$s”. Nëse po e përdornit këtë kupon thjesht tani, por porosia juaj s’qe e plotë, mund të riprovoni, ose anuloni porosinë, duke shkuar te <a href="%2$s">faqja Llogaria Ime</a>.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
sq_AL: Për kuponin “%s” është mbërritur në kufirin e përdorimit.

en: Usage limit per coupon
sq_AL: Kufi përdorimi për kupon

en: Usage limit per user
sq_AL: Kufi përdorimi për përdorues

en: Usage limits
sq_AL: Kufij përdorimi

en: Usage restriction
sq_AL: Kufizim përdorimi

en: Usage tracking activated
sq_AL: U aktivizua ndjekje përdorimi

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
sq_AL: Përdorni <code>[qty]</code> për numrin e artikujve, <br/><code>[cost]</code> për koston gjithsej të artikujve, dhe <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> për tarifa me bazë përqindjesh.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
sq_AL: Që të modifikoni përgjigjen, përdorni argumente WP Query; ndryshoret e kërkesave private lypin autorizimin e duhur.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
sq_AL: Përdorni Dërgim WooCommerce (bazuar në Shërbime WooCommerce & Jetpack) që të kurseni kohë në zyrën postare, duke i shtypur etiketat e dërgimeve tuaja në shtëpi.

en: Use a new payment method
sq_AL: Përdorni një metodë të re pagesash

en: Use as product form image
sq_AL: Përdore si figurë formulari produktesh

en: Use as product image
sq_AL: Përdore si figurë produkti

en: Use email address as account login (recommended)
sq_AL: Si kredenciale hyrjeje në llogari përdor adresën email (e rekomanduar)

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
sq_AL: Përdorni atribute globalë, për t’u lejuar blerësve të filtrojnë dhe të kërkojnë për këtë produkt. Përdorni atribute vetjake për të dhënë informacion të hollësishëm produkti.

en: Use image
sq_AL: Përdore figurën

en: Use previous column mapping preferences?
sq_AL: Të përdoren parapëlqime përshoqërimi të shtyllës së mëparshme?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
sq_AL: Përdorni klasa dërgimi, për të përshtatur tarifa dërgimi për grupe të ndryshëm produktesh, bie fjala, artikuj të rëndë, që lypin tarifa më të larta postimi.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
sq_AL: Përdor tabelë kërkimesh atributesh produktesh për filtrim katalogu.

en: Used for variations
sq_AL: E përdorur për variante

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
sq_AL: Mund të provoni

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
sq_AL: heqjen e krejt filtrave

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
sq_AL: ose të kaloni te

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
sq_AL: kreu i shitores

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
sq_AL: Atje ku ëndrrat me çiklizëm ngrihen në ajër.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
sq_AL: hapet së shpejti

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
sq_AL: Të përkushtuar për të furnizuar biçikleta të cilësisë më të mirë dhe këshillë ekspertësh për çiklistë me përvojë të krejt niveleve. Na ndiqni.

en: Used-up download permissions
sq_AL: Leje të përdorura shkarkimesh

en: User
sq_AL: Përdorues

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
sq_AL: Përdoruesi #%d qe fshirë nga WooCommerce në pajtim me rregullimet e sajtit për mbajtje të dhënash personale. Çfarëdo lënde që i takon atij përdoruesi është mbajtur, por s’i është caktuar kujt.

en: User Email is invalid.
sq_AL: Email i Përdoruesit është i pavlefshëm.

en: User ID for the downloader.
sq_AL: ID përdoruesi për shkarkuesin.

en: User ID of user who created the refund.
sq_AL: ID përdoruesi që krijoi rimbursimin.

en: User ID or User Email is required.
sq_AL: ID Përdoruesi, ose Email Përdoruesit është i domosdoshëm.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
sq_AL: ID përdoruesi i cili është i zoti i porosisë. 0 për mysafirë.

en: User ID.
sq_AL: ID Përdoruesi.

en: User Name
sq_AL: Emër Përdoruesi

en: User agent of the customer.
sq_AL: Agjent përdoruesi e klientit.

en: User email
sq_AL: Email i përdoruesit

en: User is missing.
sq_AL: Mungon përdoruesi.

en: User name of the downloader.
sq_AL: Emër përdoruesi për shkarkuesin.

[ctx: User role]
en: Customer
sq_AL: Klient

[ctx: User role]
en: Shop manager
sq_AL: Përgjegjës shitoreje

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
sq_AL: Hyrje përdoruesi WooCommerce te të dhëna shkarkimesh të blera.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
sq_AL: Të dhëna klientësh WooCommerce të përdoruesit.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
sq_AL: Të dhëna porosish WooCommerce të përdoruesit.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
sq_AL: Të dhëna token-ësh pagesash WooCommerce të përdoruesit.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
sq_AL: Të dhëna shkarkimesh të blera nga përdoruesi i WooCommerce-it.

en: Username
sq_AL: Emër përdoruesi

en: Username is required.
sq_AL: Emri i përdoruesit është i domosdoshëm.

en: Username isn't editable.
sq_AL: Emri i përdoruesit s’është i përpunueshëm.

en: Username or email
sq_AL: Emër përdoruesi ose email

en: Username or email address
sq_AL: Emër përdoruesi ose email

en: Username.
sq_AL: Emër përdoruesi.

en: Username: %s
sq_AL: Emër përdoruesi: %s

en: Username: %s.
sq_AL: Emër përdoruesi: %s.

en: Username: <b>%s</b>
sq_AL: Emër përdoruesi: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sq_AL: Përdoruesve do t’u duhet të shpenzojnë këtë vlerë që të përfitojnë dërgim falas (në u aktivizoftë më sipër).

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
sq_AL: Për përditësim tabele kërkimesh përdor kërkesa shumë më efikase, por mund të mos jetë i përputhshëm me disa zgjerime.

en: Usulután
sq_AL: Usulutan

en: Utah
sq_AL: Juta

en: Uthai Thani
sq_AL: Utai Tani

en: Uttar Pradesh
sq_AL: Utar Pradesh

en: Uttaradit
sq_AL: Utaradit

en: Uttarakhand
sq_AL: Utarakand

en: Uzbekistani som
sq_AL: Som Uzbekistani

en: Uíge
sq_AL: Uige

en: Uşak
sq_AL: Ushak

en: VAT
sq_AL: TVSH

en: Valais
sq_AL: Vale

en: Valdesia
sq_AL: Valdezia

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sq_AL: Gabim vleftësimi: Përgjigje IPN PayPal nga një tjetër adresë email (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
sq_AL: Gabim vleftësimi: Sasitë PayPal nuk përputhen (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sq_AL: Gabim vleftësimi: Sasitë PayPal nuk përputhen (gross %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
sq_AL: Gabim vleftësimi: Monedhat PayPal nuk përputhen (kod %s).

en: Validation failed.
sq_AL: Vlerësimi dështoi.

en: Valle
sq_AL: Vale

en: Valle del Cauca
sq_AL: Vale del Kauka

en: Valparaíso
sq_AL: Valparaiso

en: Value
sq_AL: Vlerë

en: Value (required)
sq_AL: Vlerë (e domosdoshme)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
sq_AL: Vlerë e Kostos së Mallrave të Shitura për artikull porosie.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
sq_AL: Vlerë e Kostos së Mallrave të Shitura për artikull rimbursimi.

en: Value of the coupon.
sq_AL: Vlerë e kuponit.

en: Value of the metadata.
sq_AL: Vlerë e tejtëdhënës.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
sq_AL: Vlerë e statistikës. Përgjigjet me <em>null</em>, nëse statistika s’ekziston ose s’mund të ngarkohet.

en: Value(s)
sq_AL: Vlerë(a)

en: Vanuatu vatu
sq_AL: Vatu Vanuatas

en: Varaždin County
sq_AL: Konteja Varazhdin

en: Varese
sq_AL: Vareze

en: Variable product
sq_AL: Produkt i ndryshueshëm

en: Variation #%1$s of %2$s
sq_AL: Variant #%1$s nga %2$s

en: Variation ID, if applicable.
sq_AL: ID varianti, në pastë.

en: Variation ID.
sq_AL: ID varianti.

en: Variation ID:
sq_AL: ID varianti:

en: Variation URL.
sq_AL: URL varianti.

en: Variation attribute name.
sq_AL: Emër atributi varianti.

en: Variation attribute value.
sq_AL: Vlerë atributi varianti.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
sq_AL: Varianti s’mund të importohet: Mungon ID mëmë ose mëma s’ekziston ende.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
sq_AL: Varianti s’mund të importohet: Produkti mëmë s’mund të jetë variant produkti

en: Variation description.
sq_AL: Përshkrim varianti.

en: Variation details
sq_AL: Hollësi varianti

en: Variation dimensions.
sq_AL: Përmasa varianti.

en: Variation height (%s).
sq_AL: Lartësi varianti (%s).

en: Variation image data.
sq_AL: Të dhëna figure varianti.

en: Variation length (%s).
sq_AL: Gjatësi varianti (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
sq_AL: Renditje menuje variantesh (përcakton pozicionin te lista e varianteve)

en: Variation options
sq_AL: Mundësi varianti

en: Variation price (required)
sq_AL: Çmim varianti (i domosdoshëm)

en: Variation regular price.
sq_AL: Çmim i rregullt varianti.

en: Variation sale price.
sq_AL: Çmim varianti me ulje.

en: Variation status.
sq_AL: Gjendje varianti.

en: Variation weight (%s).
sq_AL: Peshë varianti (%s).

en: Variation width (%s).
sq_AL: Gjerësi varianti (%s).

en: Variations
sq_AL: Variante

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
sq_AL: Variantet (dhe atributet e tyre) që s’kanë çmime, nuk do të shfaqen në shitoren tuaj.

en: Variations Sold
sq_AL: Variante të Shitur

en: Variations detailed reports.
sq_AL: Raporte të hollësishme variantesh.

en: Vatican
sq_AL: Vatikan

en: Vaud
sq_AL: Vo

en: Vaupés
sq_AL: Vaupes

en: Veliko Tarnovo
sq_AL: Veliko Tërnovo

en: Venezia
sq_AL: Venecie

en: Venezuela
sq_AL: Venezuelë

en: Venezuelan bol&iacute;var
sq_AL: Bolivar Venezuele

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
sq_AL: Bolivar Venezuele (2008–2018)

en: Veracruz
sq_AL: Verakruz

en: Verbano-Cusio-Ossola
sq_AL: Verbano-Kuzio-Osola

en: Vercelli
sq_AL: Verçeli

en: Verification completed.
sq_AL: Verifikim i plotësuar.

en: Verification email sent to "%s".
sq_AL: Email-i i verifikimit u dërgua te “%s”.

en: Verify
sq_AL: Verifikojeni

en: Verify base database tables
sq_AL: Verifikoni tabela baze të dhënash

en: Verify database
sq_AL: Verifikoni bazën e të dhënave

en: Verify if all base database tables are present.
sq_AL: Verifikoni nëse janë të pranishme krejt tabelat e bazës së të dhënave.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
sq_AL: Po verifikohet baza e të dhënave… Një ose disa tabela ende mungojnë:

en: Versatile charm
sq_AL: Sharm e zhdërvjellët

en: Version %s
sq_AL: Versioni %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
sq_AL: Është <strong>gati</strong> versioni %s.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sq_AL: Është <strong>gati</strong> versioni %s. Që të aktivizoni këtë përditësim, lypset të <strong>blini</strong> një pajtim të ri.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
sq_AL: Version i WooCommerce-it nën të cilin u përditësua së fundi porosia.

en: Very poor
sq_AL: Shumë i dobët

en: Veszprém
sq_AL: Vesprem

en: Vicenza
sq_AL: Vicença

en: Vichada
sq_AL: Viçada

en: Victoria
sq_AL: Viktoria

en: Vientiane
sq_AL: Vjentjan

en: Vientiane Province
sq_AL: Provinca e Vjentjanit

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
sq_AL: Dong Vietnami

en: View
sq_AL: Shiheni

en: View &amp; Customize
sq_AL: Shiheni &amp; Përshtateni

en: View Action
sq_AL: Shihni Veprim

en: View All
sq_AL: Shihini Krejt

en: View Email
sq_AL: Shihni Email

en: View Fulfillments
sq_AL: Shihni Plotësime

en: View WooCommerce API docs
sq_AL: Shihni dokumente për API WooCommerce

en: View WooCommerce documentation
sq_AL: Shihni dokumentimin për WooCommerce

en: View WooCommerce settings
sq_AL: Shihni rregullimet për WooCommerce

en: View affected templates
sq_AL: Shihni gjedhet e prekura

en: View and manage coupons
sq_AL: Shihni dhe administroni kuponë

en: View and manage customers
sq_AL: Shihni dhe administroni klientë

en: View and manage orders and sales reports
sq_AL: Shihni dhe administroni porosi dhe raporte shitjesh

en: View and manage products
sq_AL: Shihni dhe administroni produkte

en: View cart
sq_AL: Shihni shportën

en: View coupon
sq_AL: Shihni kuponin

en: View coupons
sq_AL: Shihni kuponë

en: View customers
sq_AL: Shihni klientë

en: View full-screen image gallery
sq_AL: Shihni galeri figurash në mënyrën “Sa krejt ekrani”

en: View import log
sq_AL: Shihni regjistër importimesh

en: View my cart
sq_AL: Parje e shportës time

en: View notifications &rarr;
sq_AL: Shihni njoftime &rarr;

en: View order
sq_AL: Shihni porosinë

en: View order %s
sq_AL: Shihni porosinë %s

en: View order number %s
sq_AL: Shihni numër porosie %s

en: View order: %s
sq_AL: Shihni porosinë: %s

en: View orders
sq_AL: Shihni porositë

en: View orders and sales reports
sq_AL: Shihni porosi dhe raporte shitjesh

en: View other orders &rarr;
sq_AL: Shihni porosi të tjera &rarr;

en: View product
sq_AL: Shiheni produktin

en: View product form
sq_AL: Shihni formular produkti

en: View product forms
sq_AL: Shihni formularë produktesh

en: View products
sq_AL: Shihni produkte

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
sq_AL: Shihni produkte te grupi “%s”

en: View profile &rarr;
sq_AL: Shihni profil &rarr;

en: View progress &rarr;
sq_AL: Shihni ecuri &rarr;

en: View progress →
sq_AL: Shihni ecurinë →

en: View report
sq_AL: Shihni raportin

en: View tax rates
sq_AL: Shihni tarifa tatimi

en: View template
sq_AL: Shihni gjedhe

en: View/Edit
sq_AL: Shiheni/Përpunojeni

en: Viewing log file %s
sq_AL: Po shihet kartelë regjistër %s

en: Views
sq_AL: Parje

en: Vinnychchyna
sq_AL: Vinicia

en: Virgin Islands (British)
sq_AL: Ishujt e Virgjër (Britanikë)

en: Virgin Islands (US)
sq_AL: Ishujt e Virgjër (ShBA)

en: Virginia
sq_AL: Virxhinia

en: Virovitica-Podravina County
sq_AL: Konteja Virovitice-Podravkë

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
sq_AL: Produktet virtuale janë jo materiale dhe s’dërgohen.

en: Visibility
sq_AL: Dukshmëri

en: Visibility in catalog
sq_AL: Dukshmëri në katalog

en: Visible on the product page
sq_AL: I dukshëm në faqen e produktit

en: Visit %s admin area:
sq_AL: Vizitoni zonën e përgjegjësit të %s:

en: Visit Dashboard
sq_AL: Vizitoni Pultin

en: Visit Store
sq_AL: Vizitoni Shitoren

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
sq_AL: Që të mësoni më tepër rreth se <a href="%1$s" target="_blank">si t’ia fillohet</a>, vizitoni WooCommerce.com .

en: Visit community forums
sq_AL: Vizitoni forume bashkësie

en: Visit new location
sq_AL: Vizitoni vendndodhjen e re

en: Visit plugin homepage
sq_AL: Vizitoni faqen hyrëse të shtojcës

en: Visit premium customer support
sq_AL: Vizitoni asistencë klientësh me pagesë

en: Visit product category %1$s
sq_AL: Vizitoni kategori produktesh %1$s

en: Visitors
sq_AL: Vizitorë

en: Viva.com Smart Checkout
sq_AL: Përfundim Blerjeje me Viva.com Smart

en: Volyn
sq_AL: Volin

en: Vratsa
sq_AL: Vraca

en: Vukovar-Srijem County
sq_AL: Konteja Vukovar-Srem

en: Vâlcea
sq_AL: Valcea

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
sq_AL: KUJDES: Riprodhimi i të dhënave të tabelës së kërkimit të atributeve të produkteve u ndërpre.

en: WC database version.
sq_AL: Version baze të dhënash WC.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
sq_AL: WC_Session jo i passhëm, të dhënat e klientit s’mund të ruhen në sesion.

en: WP CLI
sq_AL: CLI WP-je

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
sq_AL: Ka urdhra WP CLI: për një listë të urdhrave të gatshëm, ekzekutoni %1$s.

en: WP REST API Integration v%d
sq_AL: Integrim API REST WP v%d

en: Waikato
sq_AL: Uaikato

en: Waiting
sq_AL: Në pritje

en: Wajir
sq_AL: Uaxhir

en: Wakayama
sq_AL: Uakajama

en: Wake Island
sq_AL: Ishulli Uejk

en: Wakiso
sq_AL: Uakiso

en: Wallets & Express checkouts
sq_AL: Portofola & Përfundim Ekspres Blerjeje

en: Wallis and Futuna
sq_AL: Uallis dhe Futuna

en: Warning
sq_AL: Sinjalizim

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
sq_AL: Kujdes: Çmimet me ulje do të hiqen, nëse s’janë më të ulët se çmimet e rregullta.

en: Was onboarding completed or skipped?
sq_AL: U plotësua mirëseardhja, apo u anashkalua?

en: Washington
sq_AL: Uashington

en: Watch on YouTube
sq_AL: Shiheni në YouTube

en: Watch tutorial
sq_AL: Shihni përkujdesore

en: Waterford
sq_AL: Uotërford

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
sq_AL: Pranojmë pagesa përmes PayPal-it. Kur kryhen pagesa, disa nga të dhënat tuaja do t’i kalohen PayPal-it, përfshi të dhëna të domosdoshme për të kryer ose për të mund të kryer pagesën, të tilla si shuma e blerjes dhe të dhëna faturimi.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
sq_AL: Grumbullojmë rreth jush të dhëna gjatë procesit të përfundimit të blerjes në shitoren tonë.

en: We couldn't find a preview for this product.
sq_AL: S’gjetëm dot një paraparje për këtë produkt.

en: We couldn't find a subscription for this product.
sq_AL: S’gjetëm dot pajtim për këtë produkt.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
sq_AL: Hasëm një gabim SSL. Ju lutemi, sigurohuni se sajti juaj mbulon TSL version 1.2 ose më sipër.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
sq_AL: Përgjithësisht depozitojmë të dhëna rreth jush për aq sa na duhet për qëllimet për të cilat i grumbullojmë dhe i përdorim, dhe s’jemi të detyruar ligjërisht të vazhdojmë mbajtjen e tyre. Për shembull, do të depozitojmë të dhëna për XXX vjet, për qëllime tatimi dhe kontabiliteti. Këtu përfshihet emri juaj, adresa email dhe të adresa faturimi dhe dërgimi.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
sq_AL: Kemi krijuar për ju një skicë shembull faqeje Rregulla Rimbursimi dhe Kthimesh. Ju lutemi, hidhini një sy dhe përditësojeni për t’ia përshtatur shitores tuaj.

en: We have finished processing your order.
sq_AL: Kemi përfunduar së përpunuari porosinë tuaj.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
sq_AL: Shpresojmë se do të kthehen në funksionim së shpejti! Lexoni më tepër rreth <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">diagnostikimi pagesash të dështuara</a>.

en: We hope to see you again soon.
sq_AL: Shpresojmë t’ju shohim së shpejti.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
sq_AL: Presim të plotësojmë porosinë tuaj së shpejti.

en: We look forward to seeing you soon.
sq_AL: Presim t’ju shohim së shpejti.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
sq_AL: Vumë re se pati një problem gjatë instalimit të Jetpack-ut dhe WooCommerce Shipping & Tax. Ju lutemi, riprovoni dhe shijoni përparësitë e pasjes së shtojcave të lidhura me shitoren tuaj! Na ndjeni për bezdisjen. Shtojcat “Jetpack” dhe “WooCommerce Shipping & Tax” do të instalohen & aktivizohen falas.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
sq_AL: Ju pyetëm tani afër nëse donit më tepër informacion mbi WooPayments. Zhvilloni biznesin tuaj dhe administroni pagesat tuaja në një vend, me zgjidhjen e krijuar dhe të mbështetur në WooCommerce.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
sq_AL: Këshillojmë përdorimin e ShipStation për të kursyer kohë në zyrën e postës, duke i shtypur në shtëpi etiketat tuaja. Provojeni falas ShipStation për 30 ditë.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
sq_AL: Ndajmë të dhëna me palë të treta që na ndihmojnë t’ju furnizojmë porositë tona dhe shërbime shitoreje; për shembull --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
sq_AL: Shfaqim sugjerime kontekstuale për zgjerimet zyrtare që mund të jenë të dobishme për shitoren tuaj.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
sq_AL: Këshillojmë me forcë bërjen e një kopjeruajtjeje të sajtit tuaj përpara përditësimit.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
sq_AL: Në produktet tona përdorim vetëm materiale të cilësisë më të lartë, duke garantuar se duke shkëlqyer dhe rrojnë për mjaft vite të ardhshëm.

en: We were unable to process your order, please try again.
sq_AL: Na ndjeni, s’qemë në gjendje të përpunojmë porosinë tuaj tuaj, ju lutemi, riprovoni.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
sq_AL: S’qemë në gjendje të verifikonin adresën email që dhatë. Ju lutemi, riprovoni.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
sq_AL: Do të depozitojmë edhe komente ose shqyrtime, nëse vendosni të bëni të tilla.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
sq_AL: Do të përdorim %1$s për peshë produktesh dhe %2$s për përmasa produktesh.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
sq_AL: Këtu na keni — merrni ndihmëza, përditësime produktesh, dhe frymëzim, drejt e te email-et tuaj.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
sq_AL: Kemi krijuar dy Zona Dërgimi - për %s dhe për pjesën tjetër të botës. Më poshtë mund të caktoni kosto dërgimi Tarife Fikse, për këto Zona ose të ofroni Dërgim Falas.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
sq_AL: I kemi bërë më të thjeshta gjërat dhe më të lehtë t’ia dilni të shkoni përpara. Tani e tutje mund të administroni krejt blerjet tuaja WooCommerce drejt e nga menuja Zgjerime brenda vetë shtojcës WooCommerce. <a href="%s">Shihni dhe administroni</a> zgjerimet tuaja që tani.

en: Web admin
sq_AL: Përgjegjës Web

en: Webhook actions
sq_AL: Veprime webhook-u

en: Webhook created on %s
sq_AL: Webhook-u u krijua më %s

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
sq_AL: d.m.Y @ h:i A

en: Webhook created successfully.
sq_AL: Webhook-u u krijua me sukses.

en: Webhook data
sq_AL: Të dhëna webhook-u

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
sq_AL: URL-ja vendmbërritje e webhook-ut duhet të jetë një URL e vlefshme që fillon me http:// ose https://.

en: Webhook delivery URL.
sq_AL: URL-ja vendmbërritje e webhook-ut.

en: Webhook event.
sq_AL: Akt webhook-u.

en: Webhook resource.
sq_AL: Burim webhook-u.

en: Webhook status must be valid.
sq_AL: Gjendja e webhook-ut duhet të jetë e vlefshme.

en: Webhook status.
sq_AL: Gjendje webhook-u.

en: Webhook topic is required and must be valid.
sq_AL: Subjekti i webhook-ut është i domosdoshëm dhe duhet të jetë i vlefshëm.

en: Webhook topic must be valid.
sq_AL: Subjekti i webhook-ut duhet të jetë i vlefshëm.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
sq_AL: Subjekt i panjohur për webhook-e. Ju lutemi, përzgjidhni një subjekt të vlefshëm.

en: Webhook topic.
sq_AL: Subjekt webhook-u.

en: Webhook updated successfully.
sq_AL: Webhook-u u përditësua me sukses.

en: Webhooks
sq_AL: <em>Webhooks</em>

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
sq_AL: <em>Webhook</em>-et janë njoftime aktesh dërguar te URL që zgjidhni ju. Mund të integrohen me shërbime palësh të treta që mbulojnë të tillë.

en: Webhooks do not support trashing.
sq_AL: Nuk mbulohet shpënia te hedhurinat për webhook-e.

en: Week(s)
sq_AL: Javë

en: Weight
sq_AL: Peshë

en: Weight (%s)
sq_AL: Peshë (%s)

en: Weight in decimal form
sq_AL: Peshë në formë dhjetore

en: Weight unit
sq_AL: Njësi peshash

en: Welcome to
sq_AL: Mirë se vini te

en: Welcome to %s
sq_AL: Mirë se vini te %s

en: Welcome to the store
sq_AL: Mirë se vini te shitorja

en: Welcome to {site_title}
sq_AL: Mirë se vini te {site_title}

en: Wellington
sq_AL: Uellington

en: West African CFA franc
sq_AL: Frang CFA i Afrikës Perëndimore

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
sq_AL: Azerbajxhani Perëndimor

en: West Bengal
sq_AL: Bengali Perëndimor

en: West Coast
sq_AL: Bregu Perëndimor

en: West Greece
sq_AL: Greqia Perëndimore

en: West Macedonia
sq_AL: Maqedonia Perëndimore

en: West Panamá
sq_AL: Uest Panama

en: West Pokot
sq_AL: Pokoti Perëndimor

en: West Virginia
sq_AL: Virxhinia Perëndimore

en: Western
sq_AL: Perëndimore

en: Western Australia
sq_AL: Australia Perëndimore

en: Western Cape
sq_AL: Kepi Perëndimor

en: Western North
sq_AL: Veriu Perëndimor

en: Western Sahara
sq_AL: Saharaja Perëndimore

en: Westmeath
sq_AL: Uesmith

en: Wexford
sq_AL: Ueksford

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
sq_AL: Ne do të përdorim gjithashtu <em>cookies</em> për të ndjekur lëndë shportash, teksa shfletoni në sajtin tonë.

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
sq_AL: Po lidhemi me ju për t’ju bërë të ditur se porosia #%1$s nga %2$s është anuluar.

en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
sq_AL: Po lidhemi me ju për t’ju bërë të ditur se porosia #%1$s është anuluar.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
sq_AL: Po kemi probleme me lidhjen me WooCommerce.com

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
sq_AL: E morën porosinë tuaj dhe aktualisht është pezull, deri sa të mund të ripohojmë se pagesa juaj është përpunuar.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
sq_AL: Cilët kode ZIP/postarë janë të përdorshëm për livrim vendor?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
sq_AL: Cilët kode ZIP/postarë janë të përdorshëm për tërheqje vendore?

en: What currency do you accept payments in?
sq_AL: Në ç’monedhë pranoni pagesa?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sq_AL: Në ç’monedhë tregohen çmimet te katalogu dhe në cilat monedha do të pranojnë pagesa kanalet.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sq_AL: Ç’tarifë doni të paguhet për livrim vendor, s’merret parasysh nëse zgjidhni falas. Që të çaktivizohet, lëreni të zbrazët.

en: What is PayPal?
sq_AL: Ç’është PayPal-i?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
sq_AL: Çfarë e bën unik këtë produkt? Cilat janë veçoritë e tij më të rëndësishme? Pasurojeni faqen e produkteve duke shtuar lëndë të pasur përmes përdorimit të blloqeve.

en: What our customers say
sq_AL: Ç’thonë klientët tanë

en: What running the tool will do.
sq_AL: Ç’do të bëjë mjeti kur xhirohet.

en: What type of products do you plan to sell?
sq_AL: Ç’lloj produktesh keni në plan të shisni?

en: What we collect and store
sq_AL: Çka mbledhim dhe depozitojmë

en: What we share with others
sq_AL: Çka ndajmë me të tjerë

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
sq_AL: Sa do të donit të paguhet për dërgim me tarifë të sheshtë?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
sq_AL: Kur aplikohen disa kuponë, apliko kuponin e parë mbi çmimin e plotë dhe kuponin e dytë mbi çmimin me zbritje, e kështu me radhë.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
sq_AL: Kur i vihet shenjë, klientët do të jenë në gjendje të blejnë vetëm një 1 artikull në një porosi. Kjo është veçanërisht e dobishme për artikuj që kanë sasi të kufizuar, fjala vjen, art, ose artikuj artizanalë.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
sq_AL: Kur trajtohet një %s, duhet shfuqizuar hyrje te kartela të shkarkueshme dhe duhen spastruar regjistra shkarkimesh?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
sq_AL: Kur trajtohet një %s, të dhënat personale brenda porosish duhen mbajtur apo hequr?

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
sq_AL: Kur kufizohet përgjigja duke përdorur pas/para, me cilën shtyllë datash të krahasohet.

en: When out of stock
sq_AL: Kur për produktet s’ka stok

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
sq_AL: Kur produktet gjendje mbërrijnë këtë sasi gjendje, gjendja do të ndryshohet si “s’ka stok” dhe ju do të njoftoheni me email. Ky rregullim s’prek produkte ekzistues “me stok”.

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
sq_AL: Kur stoku për produktin mbërrin në këtë vlerë, do të njoftoheni me email. Është e mundur të përcaktohen vlera të ndryshme për çdo variant individualisht. Vlera parazgjedhje për shitoren mund të caktohet te Rregullime > Produkte > Inventar.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
sq_AL: Kur stoku i produktit mbërrin në këtë sasi, do të njoftoheni me email.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
sq_AL: Kur është e vërtetë, dërgo me email te përdoruesi që e ka kërkuar një lidhje për shkarkim të eksportimit.

en: When true, refunded items are restocked.
sq_AL: Kur vihet “true”, artikujt e rimbursuar rikthehen në stok.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
sq_AL: Nëse caktohet <em>true</em>, për të prodhuar rimbursimin përdoret API i kanalit të pagesave.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
sq_AL: Kur stoku për variantin mbërrin në këtë vlerë, do të njoftoheni me email. Vlera parazgjedhje për krejt variantet mund të caktohet te skeda “Inventar produkti”. Vlera parazgjedhje për shitoren mund të caktohet te Rregullime > Produkte > Inventar.

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
sq_AL: Kur shihet arkivi i një marke, shfaq përshkrimin e tanishëm të markës.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
sq_AL: Kur blini prej nesh, do t’ju kërkojmë të na jepni të dhëna ku përfshihen emri juaj, adresë faturimi, adresë dërgimi, adresë email, numër telefoni, hollësi karte krediti/pagese dhe të dhëna opsionale llogarie, të tilla si emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Këto të dhëna do t’i përdorim për qëllime të tilla si:

en: When you receive a new order, it will appear here.
sq_AL: Kur merrni një porosi të re, ajo do të duket këtu.

en: Where is your store based?
sq_AL: Ku gjendet shitorja juaj?

en: Whether an order can be edited.
sq_AL: Nëse mund të përpunohet apo jo një porosi.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
sq_AL: Nëse një porosi lyp apo jo pagesë, bazuar në gjendje dhe shumë porosie gjithsej.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
sq_AL: Nëse një porosi lyp apo jo përpunim, para se të mund të plotësohet.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
sq_AL: Nëse mund të kërkojë apo jo një përdorues të kujtohet rreth shënimit.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
sq_AL: A qe anashkaluar a jo etapa e zgjerimeve te profilizuesi i bazës.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
sq_AL: Nëse është ujdisur apo jo kanali i marketingut.

en: Whether or not the profile was completed.
sq_AL: Nëse qe plotësuar apo jo profili.

en: Whether or not the profile was skipped.
sq_AL: Nëse qe anashkaluar apo jo profili.

en: Whether or not this is a compound rate.
sq_AL: Është apo jo kjo një tarifë e përbërë.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
sq_AL: Nëse ka dhënë apo jo kjo shitore miratimin për marrje lënde marketingu nga WooCommerce.com.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
sq_AL: Nëse vendi i kësaj shitoreje është ujdisur apo jo përmes profilizuesit te mirëseardhja.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sq_AL: Aplikohet apo jo kjo tarifë tatimi mbi dërgimin.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
sq_AL: Nëse e keni apo jo të aktivizuar WordPress Shumësajtësh.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
sq_AL: Nëse jep apo jo kuponi dërgim falas.

en: Whether the onboarding process is completed.
sq_AL: Nëse është plotësuar procesi i mirëseardhjes.

en: Whether the onboarding process is started.
sq_AL: Nëse filloi apo jo procesi i mirëseardhjes.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
sq_AL: Nëse duhet rekomanduar aktivizimi i metodës së pagesave, apo jo.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
sq_AL: Nëse duhet përdorur doemos metoda e pagesave (dhe aktivizuar me detyrim), apo jo.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
sq_AL: Nëse shtojca mund të aktivizohet vetëm për rrjetin.

en: Whether the product is visible in the catalog
sq_AL: Nëse është apo jo i dukshëm produkti në katalog

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
sq_AL: Nëse shërbimi ka të lidhur një llogari përpunimi pagesash.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
sq_AL: Nëse shërbimi është aktivizuar për përdorim gjatë përfundimit të blerjes.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
sq_AL: Nëse shërbimi gjendet nën mënyrën zhvillim. Pasja e kësaj si të vërtetë shpie te kryerja e detyruar e pagesave provë.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
sq_AL: Nëse shërbimi gjendet nën mënyrën zhvillim lidhur me bërjen e pagesave.

en: Whether the provider needs setup.
sq_AL: Ka a jo nevojë shërbimi për ujdisje.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
sq_AL: Të anashkalohet apo jo shpënia te hedhurinat dhe të bëhet fshirje e detyruar.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
sq_AL: Nëse duhen marrë parasysh apo jo data GMT postimi, kur kufizohet përgjigje sipas date botimi ose ndryshimi.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
sq_AL: Të krijohet apo jo një llogari e re përdoruesi si pjesë e procesit të porositjes.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
sq_AL: Të fshihen apo jo burimet që s’i janë përshoqëruar ndonjë produkti.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
sq_AL: Të përditësohet a jo emal-i i faturimit të porosisë, edhe nëse ka tashmë një të tillë.

en: Which columns should be exported?
sq_AL: Cilat shtylla duhet të eksportohen?

en: Which features are disabled?
sq_AL: Cilat veçori janë çaktivizuar?

en: Which features are enabled?
sq_AL: Cilat veçori janë aktivizuar?

en: Which product category should be exported?
sq_AL: Cila kategori produktesh duhet eksportuar?

en: Which product types should be exported?
sq_AL: Cilët lloje produktesh duhen eksportuar?

en: While you visit our site, we’ll track:
sq_AL: Teksa vizitoni sajtin tonë, do të ndjekim:

en: Who on our team has access
sq_AL: Cilët prej ekipit tonë mund t’i përdorin

en: Wicklow
sq_AL: Uiklou

en: Width
sq_AL: Gjerësi

en: Width (%s)
sq_AL: Gjerësi (%s)

en: Wisconsin
sq_AL: Uiskonsin

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
sq_AL: Me WooPayments mund të pranoni pa rrezik karta të njohura, Apple Pay dhe pagesa në mbi 100 monedha – pa kosto fillestare apo tarifa mujore – dhe tanimë mund të pranoni pagesa në sportel, me aplikacionin Woo për celular.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
sq_AL: Me WooPayments mund të pranoni pa rrezik karta të njohura, Apple Pay dhe pagesa në mbi 100 monedha. Ndiqni prurje monetare dhe administroni të ardhura ripërsëritëse drejt e nga pulti i shitores tuaj – pa kosto fillestare apo tarifa mujore.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
sq_AL: Me një gamë të gjerë karrigesh dizajnerash, për të ngritur më lart hapësirën tuaj të banimit.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
sq_AL: Me blloqet tona mund të përzgjidhni dhe shfaqni produkte, kategori, filtra, etj, praktikisht kudo qoftë në sajtin tuaj — pa qenë nevoja të përdorni kode të shkurtër apo të përpunoni rreshta kodi. Mësoni më tepër rreth se si të përdoret një prej tyre.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
sq_AL: Me hedhjen në qarkullim të WooCommerce 4.0, këto raportë po zëvendësohen. Për përdorues që xhirojnë WordPress 5.3+, ka të gatshme një ndarje të re dhe më të mirë, Statistika . Kaloni te <a href="%1$s">Statistika WooCommerce</a> ose mësoni më tepër rreth mënyrës së re, te <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentim Statistikash WooCommerce</a>.

en: Woo Email Content Pattern
sq_AL: Model Lënde Email-esh Woo

en: Woo Email Template
sq_AL: Gjedhe Email-esh Woo

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
sq_AL: Krijimi i tabelës WooCommerce %1$s dështoi. A ka privilegje KRIJO në bazën e të dhënave %3$s përdoruesi %2$s?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
sq_AL: WooCommerce &rsaquo; Ndihmësi i Rregullimit

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
sq_AL: API WooCommerce. Përdorni një kyç konsumatori te fusha e emrave të përdoruesve dhe një të fshehtë konsumatori te fusha e fjalëkalimeve.

en: WooCommerce Admin
sq_AL: Përgjegjës WooCommerce

en: WooCommerce Admin has been disabled
sq_AL: Përgjegjësi WooCommerce është çaktivizuar

en: WooCommerce Admin icon
sq_AL: Ikonë Përgjegjësi WooCommerce

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
sq_AL: Mënyra zhvillim për Blloqe WooCommerce lyp të montohen kartela. Që nga drejtoria rrënjë, xhironi %1$s që të garantohet se versioni i nyjës tuaj është ai që duhet, xhironi %2$s, që të instalohen varësitë, %3$s që të montohen kartelat, ose %4$s që të montohen kartelat dhe të vëzhgohet për ndryshime.

en: WooCommerce Brand Description
sq_AL: Përshkrim Markash WooCommerce

en: WooCommerce Brand Thumbnails
sq_AL: Miniatura Markash WooCommerce

en: WooCommerce Customer Data
sq_AL: Të dhëna Klienti WooCommerce

en: WooCommerce Customer Downloads
sq_AL: Shkarkime Klienti WooCommerce

en: WooCommerce Customer Orders
sq_AL: Porosi Klienti WooCommerce

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
sq_AL: Token-ë Pagesash Klienti WooCommerce

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
sq_AL: Njoftime WooCommerce-i Klienti për Stok

en: WooCommerce Endpoint
sq_AL: Pikëmbarim WooCommerce

en: WooCommerce Endpoints
sq_AL: Pikëmbarime WooCommerce

en: WooCommerce Extensions
sq_AL: Zgjerime WooCommerce

en: WooCommerce Helper
sq_AL: Ndihmës WooCommerce

en: WooCommerce Legacy REST API package
sq_AL: Paketë API REST Legacy WooCommerce-i

en: WooCommerce MCP
sq_AL: MCP WooCommerce

en: WooCommerce MCP Server
sq_AL: Shërbyes MCP WooCommerce

en: WooCommerce Network Orders
sq_AL: Porosi Rrjeti WooCommerce

en: WooCommerce Onboarding
sq_AL: Mirëseardhje në WooCommerce

en: WooCommerce PayFast Gateway
sq_AL: Kanal Payfast për WooCommerce

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
sq_AL: Kanal Pagese Blerjeje WooCommerce me PayPal

en: WooCommerce Product Elements
sq_AL: Elementë Produktesh WooCommerce

en: WooCommerce REST API
sq_AL: API REST WooCommerce-i

en: WooCommerce Recent Reviews
sq_AL: Shqyrtime WooCommerce Së Fundi

en: WooCommerce Services
sq_AL: Shërbime WooCommerce

en: WooCommerce Services icon
sq_AL: Ikonë Shërbimesh WooCommerce

en: WooCommerce Settings
sq_AL: Rregullime për WooCommerce

en: WooCommerce Setup
sq_AL: Ujdisje WooCommerce-i

en: WooCommerce Shipping
sq_AL: Dërgim WooCommerce

en: WooCommerce Status
sq_AL: Gjendje WooCommerce

en: WooCommerce Store Identifier.
sq_AL: Identifikues Shitoreje WooCommerce.

en: WooCommerce Stripe Gateway
sq_AL: Kanal Stripe për WooCommerce

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
sq_AL: Pajtimet WooCommerce ju lejojnë të krijoni një larmi pajtimesh për produkte materiale ose virtuale dhe shërbime. Krijoni klube “Produkti i Muajit”, pajtime mujore shërbimesh, apo paketa vjetore faturimi software-i. Shtoni tarifa regjistrimi, ofroni prova falas, ose caktoni periudha skadimi.

en: WooCommerce Tax
sq_AL: Taksë WooCommerce-i

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
sq_AL: Emra veprimesh WooCommerce përshoqëruar me webhook-un.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
sq_AL: WooCommerce-i mund të pranojë pagesë si në internet, ashtu edhe jashtë tij. <a href="%s" target="_blank">Metoda shtesë pagesë</a> mund të instalohen më vonë.

en: WooCommerce database update
sq_AL: Përditësim baze të dhënash WooCommerce-i

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
sq_AL: Përditësim baze të dhënash WooCommerce i plotësuar. Faleminderit që e përditësoni me versionin më të ri!

en: WooCommerce database update done
sq_AL: U bë përditësim baze të dhënash WooCommerce-i

en: WooCommerce database update in progress
sq_AL: Përditësim baze të dhënash WooCommerce-i në ecuri e sipër

en: WooCommerce database update required
sq_AL: Lypset përditësim baze të dhënash WooCommerce-i

en: WooCommerce database version
sq_AL: Version baze të dhënash WooCommerce-i

en: WooCommerce eWAY Gateway
sq_AL: Kanal eWAY për WooCommerce

en: WooCommerce endpoints
sq_AL: Pikëmbarime WooCommerce

en: WooCommerce extensions
sq_AL: Zgjerime WooCommerce

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
sq_AL: WooCommerce-i u përditësua! Që gjërat të vazhdojnë të xhirojnë rrjedhshëm, ju mbetet të përditësoni bazën tuaj të të dhënave me versionin më të ri.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
sq_AL: WooCommerce-i ka pikasur se disa nga shtojcat tuaja aktive janë të papërputhshme me veçori WooCommerce aktualisht aktive. Ju lutemi, <a>shqyrtoni hollësitë</a>.

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
sq_AL: WooCommerce instaloi shtojcën për API REST të dikurshëm, por s’arriti ta aktivizojë, për më tepër hollësi, shihni konteksin.

en: WooCommerce is updating product data in the background
sq_AL: Woocommerce po përditëson të dhëna produktesh në prapaskenë

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
sq_AL: WooCommerce-i po e përditëson bazën e të dhënave në prapaskenë. Procesi i përditësimit të bazës së të dhënave mund ta hajë ca kohë, ndaj, ju lutemi, bëni durim.

en: WooCommerce pages
sq_AL: Faqe Woocommerce

en: WooCommerce pages.
sq_AL: Faqe Woocommerce.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
sq_AL: Shtojca WooCommerce mund të përdorin këtë metodë komunikimi, kur kontrollohet për përditësi shtojcash.

en: WooCommerce products (CSV)
sq_AL: Produkte WooCommerce (CSV)

en: WooCommerce settings
sq_AL: Rregullime për WooCommerce

en: WooCommerce status
sq_AL: Gjendje WooCommerce

en: WooCommerce support
sq_AL: Asistencë për WooCommerce-in

en: WooCommerce tax rates (CSV)
sq_AL: Tarifa tatimi WooCommerce (CSV)

en: WooCommerce transients
sq_AL: Tranzientë WooCommerce

en: WooCommerce version
sq_AL: Version WooCommerce-i

en: WooCommerce version.
sq_AL: Version WooCommerce-i.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
sq_AL: Webhook-e WooCommerce që përdorin API-n e Dikurshëm REST s’mbulohen më

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
sq_AL: API WooCommerce.com ktheu një përgjigje të pavlefshme.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
sq_AL: Dokumentim i Ndjekjes së Përdorimit në WooCommerce.com

en: WooCommerce.com support
sq_AL: Asistencë për WooCommerce.com

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
sq_AL: Yyhaaaa, %1$s qe dita juaj rekord për shitje! Shitjet neto qenë %2$s, duke mundur rekordin e mëparshëm prej %3$s të vendosur më %4$s.

en: WordPress address (URL)
sq_AL: Adresë WordPress (URL)

en: WordPress cron
sq_AL: Akt cron WordPress-i

en: WordPress debug mode
sq_AL: Mënyrë diagnostikimi e WordPress-it

en: WordPress environment
sq_AL: Mjedis WordPress

en: WordPress language.
sq_AL: Gjuhë WordPress-i.

en: WordPress memory limit
sq_AL: Kufi kujtese WordPress-i

en: WordPress memory limit.
sq_AL: Kufi kujtese WordPress-i.

en: WordPress multisite
sq_AL: Instalim WordPress shumësajtësh

en: WordPress posts storage (legacy)
sq_AL: Depozitim WordPress i postimeve (i dikurshëm)

en: WordPress requirements
sq_AL: Domosdoshmëri WordPress

en: WordPress version
sq_AL: Version WordPress-i

en: WordPress version.
sq_AL: Version WordPress-i.

en: WordPress.org project
sq_AL: Projekti në WordPress.org

en: Wow your shoppers
sq_AL: Mahnitni blerësit tuaj

en: Write
sq_AL: Shkrim

en: Write a short welcome message here
sq_AL: Shkruani këtu një mesazh të shkurtër mirëseardhjeje

en: Write title…
sq_AL: Shkruani një titull…

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
sq_AL: Kyçet vetëm-shkrim s’i pengojnë klientët të shohin informacion rreth njësive që po përditësojnë.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
sq_AL: U mor përgjigje e gabuar nga API Patterns Toolkit: riprovoni më vonë.

en: Wyoming
sq_AL: Uajoming

en: Xaisomboun
sq_AL: Sesombun

en: Xiangkhouang
sq_AL: Siangkuang

en: Xinjiang / 新疆
sq_AL: Ksinjiang / 新疆

en: Y/m/d
sq_AL: j.m.Y

en: Yala
sq_AL: Jala

en: Yalova
sq_AL: Jalova

en: Yamagata
sq_AL: Jamagata

en: Yamaguchi
sq_AL: Jamagushi

en: Yamanashi
sq_AL: Jamanashi

en: Yambol
sq_AL: Jambol

en: Yaracuy
sq_AL: Jarakui

en: Yards
sq_AL: Jardë

en: Yasothon
sq_AL: Jasoton

en: Yazd (یزد)
sq_AL: Jazd

en: Year
sq_AL: Vit

en: Year(s)
sq_AL: Vit(e)

en: Yemen
sq_AL: Jemen

en: Yemeni rial
sq_AL: Rial Jemeni

en: Yes
sq_AL: Po

en: Yes please
sq_AL: Po, ju lutem

en: Yes please!
sq_AL: Po, ju lutem!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sq_AL: Po, do t’i jap çmimet duke përfshirë taksë

en: Yes, export all custom meta
sq_AL: Po, eksporto krejt të dhënat meta vetjake

en: Yobe
sq_AL: Jobe

en: Yoro
sq_AL: Joro

en: You added store details
sq_AL: Shtuat hollësi shitoreje

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
sq_AL: Ju mungojnë argumente të domosdoshëm të fushës WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
sq_AL: Ju mungojnë argumente të domosdoshëm të ndarjes WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
sq_AL: Ju mungojnë argumente të domosdoshëm të skedës WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are not allowed to make this request.
sq_AL: S’keni leje të bëni këtë kërkesë.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
sq_AL: Po paguani për një porosi mysafiri. Ju lutemi, vazhdoni me pagesën vetëm nëse e njihni këtë porozi.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
sq_AL: Po shihni shtojcat aktive që janë të papërputhshme me veçoritë WooCommerce aktualisht të aktivizuara.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
sq_AL: Po shihni shtojcat aktive që janë të papërputhshme me veçorinë '%s'.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
sq_AL: U përpoqët të përpunoni një porosi që s’ekziston. Ndoshta është fshirë?

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
sq_AL: Përmes lidhjes më poshtë mund të hyni në zonën e llogarisë tuaj, që të shihni porosi, të ndryshoni fjalëkalimin, etj:

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
sq_AL: Brenda kësaj zone mund të shtoni metoda të shumta dërgimi. Ato do t’i shohin vetëm klientët brenda zonës.

en: You can also:
sq_AL: Mundeni edhe të:

en: You can manually run queued updates here.
sq_AL: Përditësimet e vëna në radhë mund t’i kryeni dorazi që këtu.

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
sq_AL: Tani mundeni %1$stë shihni porositë tuaj së fundi%4$s, të administroni %2$sadresat tuaja për dërgim dhe faturim%4$s dhe të përpunoni %3$sfjalëkalimin dhe hollësitë e llogarisë tuaj%4$s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
sq_AL: Mund të keni vetëm 1 %s në shportën tuaj.

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
sq_AL: Mundeni të këmbeni depozitë të dhënash porosish <strong>vetëm kur postimet dhe tabelat e porosive janë të njëkohësuara</strong>. Aktualisht ka porosi të panjëkohësuara.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sq_AL: S’mund të shtoni “%s” te shporta, ngaqë s’ka stok të produktit.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
sq_AL[0]: S’mund të shtoni një metodë të re pagesash kaq shpejt pas asaj të mëparshmes. Ju lutemi, pritni %d sekondë.
sq_AL[1]: S’mund të shtoni një metodë të re pagesash kaq shpejt pas asaj të mëparshmes. Ju lutemi, pritni %d sekonda.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
sq_AL: S’mund të shtoni tjetër "%s" në shportën tuaj.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
sq_AL: S’mund të shtoni atë sasi “%1$s” te shporta, ngaqë s’ka stok të mjaftueshëm (edhe %2$s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
sq_AL: S’mund të shtoni atë sasi te shporta &mdash; kemi gjendje %1$s dhe keni tashmë %2$s në shportën tuaj.

en: You cannot add the same tax rate twice!
sq_AL: S’mund të shtoni dot dy herë të njëjtën tarifë tatimi!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
sq_AL: S’mund ta përpunoni këtë objekt, ngaqë gjendet te Hedhurinat. Ju lutemi, risilleni prej andej dhe riprovoni.

en: You created %s
sq_AL: Krijuat %s

en: You do not have permission to access this page
sq_AL: S’keni leje për të hyrë në këtë faqe

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
sq_AL: S’keni leje të caktoni Kyçe API për përdoruesin e përzgjedhur.

en: You do not have permission to edit API Keys
sq_AL: S’keni leje për përpunim Kyçesh API

en: You do not have permission to edit Webhooks
sq_AL: S’keni leje për përpunim Webhook-ësh

en: You do not have permission to edit this API Key
sq_AL: S’keni leje për përpunim të këtij Kyçi API

en: You do not have permission to edit this order.
sq_AL: S’keni leje të përpunoni këtë porosi.

en: You do not have permission to install plugins.
sq_AL: S’keni leje të instaloni shtojca.

en: You do not have permission to manage log entries.
sq_AL: S’keni leje të administroni zëra regjistri.

en: You do not have permission to manage log files.
sq_AL: S’keni leje të administroni kartela regjistër.

en: You do not have permission to manage logging settings.
sq_AL: S’keni leje të administroni rregullime regjistrimi.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
sq_AL: S’keni leje të ndryshoni listën e drejtorive të miratuara për produkte shkarkim.

en: You do not have permission to revoke API Keys
sq_AL: S’keni leje për shfuqizim Kyçesh API

en: You do not have permission to revoke this API Key
sq_AL: S’keni leje për shfuqizim të këtij Kyçi API

en: You do not have permission to update Webhooks
sq_AL: S’keni leje për përditësim Webhook-ësh

en: You don&#8217;t have permission to do this.
sq_AL: S’keni leje për ta bërë këtë.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
sq_AL: S’keni ndonjë pajtim për <strong>%1$s</strong>. Që të merrni përditësime dhe asistencë më afër problemit, pajtohuni.

en: You don't have permission to create a new order.
sq_AL: S’keni leje të krijoni porosi të re.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
sq_AL: S’keni pajtime për <strong>zgjerime %1$s Woo</strong>. Që të merrni përditësime dhe asistencë më afër problemit, pajtohuni.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sq_AL: Keni <strong>%1$s pajtime në zgjerime Woo</strong> që skadojnë së shpejti. Që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë më afër problemit, <a href="%2$s">aktivizoni vetërinovimin</a>.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sq_AL: Keni <strong>%1$s pajtim në zgjerime Woo</strong> që ka skaduari. Që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë më afër problemit, <a href="%2$s">Rinovojeni</a>.

en: You have already joined this waitlist.
sq_AL: Jeni bërë tashmë pjesë e kësaj liste pritjeje.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
sq_AL: Provuat të regjistroni një formular të përsëdytur %1$s me Formular WooCommerce: %2$s

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
sq_AL: Keni tejkaluar kufirin e kërkesave. Ju lutemi, riprovoni pas pak minutash.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
sq_AL: Keni instaluar një version zhvillim të WooCommerce-it që lyp kartela për t’u ndërtuar dhe minimizuar. Që prej drejtorisë së shtojcës, xhironi <code>pnpm install</code> dhe mandej <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> për të montuar dhe minimizuar elementët.

en: You have not set up this type of address yet.
sq_AL: S’e keni rregulluar ende këtë lloj adrese.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
sq_AL[0]: Keni marrë mesazhin vijues regjistri WooCommerce:
sq_AL[1]: Keni marrë mesazhet vijues regjistri WooCommerce:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
sq_AL: E lidhët me sukses shitoren tuaj me WooCommerce.com-in

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
sq_AL: E shkëputët me sukses shitoren tuaj prej WooCommerce.com-it

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sq_AL: E keni përdorur këtë kupon %s në një tjetër transaksion gjatë kësaj blerjeje, dhe është mbërritur në kufirin e përdorimit të kuponëve. Ju lutemi, hiqeni kuponin dhe riprovoni.

en: You may also like&hellip;
sq_AL: Mund t’ju pëlqejnë edhe&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
sq_AL: Mund t’ju interesonte&hellip;

en: You may be interested in…
sq_AL: Mund t’ju interesonte…

en: You may need to manually restore the item's stock.
sq_AL: Mundet t’ju duhet ta riktheni dorazi gjendjen e artikullit.

en: You may want to switch to the database for log storage.
sq_AL: Mund të doni të kaloni te baza e të dhënave për depozitim regjistrash.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sq_AL: Që të postoni një shqyrtim, duhet të jeni %1$si futur%2$s.

en: You must be logged in to checkout.
sq_AL: Që të plotësohet blerja, duhet të jeni i futur.

en: You must be logged in to download files.
sq_AL: Duhet të jeni i futur, që të shkarkoni kartela.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
sq_AL: Që të mund të përdorni shërbimin e gjeolokalizimit, duhet të jepni një kyç të vlefshme licence te <a href="%1$s">faqja e rregullimeve për integrim të MaxMind-it</a>. Nëse nuk ju duhet gjeolokalizim për dërgim ose taksa, duhet të ndryshoni vendndodhjen parazgjedhje për klientët, te <a href="%2$s">faqja e rregullimeve të përgjithshme</a>.

en: You must supply an array of options and values.
sq_AL: Duhet të jepni një varg mundësish dhe vlerash.

en: You must supply an array of options.
sq_AL: Duhet të jepni një varg mundësish.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
sq_AL: Që të xhironi këtë mjet, ju duhet WooCommerce 4.2 ose më i ri.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
sq_AL: Doni që katalogu dhe figurat e produkteve tuaja të duken bukur dhe në përputhje me markën tuaj. Ky udhërrëfyes do t’ju japë krejt këshillat që ju duhen për t’i bërë produktet tuaja të duken shkëlqyeshëm në shitoren tuaj.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
sq_AL: Pas përdorimit të kësaj, do t’ju duhet të emetoni dorazi një rimbursim përmes kanalit tuaj të pagesave.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
sq_AL: Thuajse mbaruat! Pasi të plotësoni ujdisjen e shitores, mund të filloni të merrni porosi.

en: You're invited to share your experience
sq_AL: Jeni i ftuar të ndani me të tjerët përvojën tuaj

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
sq_AL: Ju ndan vetëm një hap nga marrje pagesash. Verifikoni hollësitë e biznesit tuaj, që të filloni të administroni transaksione përmes WooPayments.

en: You're ready to add products to your store.
sq_AL: Jeni gati të shtoni produkte te dyqani juaj.

en: You're ready to start selling!
sq_AL: Jeni gati t’ia filloni shitjeve!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
sq_AL: Mbërritët te piketa e 10 porosive! Kështu vazhdofshi. Për frymëzim, shfletoni disa nga shembujt e suksesit me WooCommerce.

en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
sq_AL: Porosia juaj %1$s #%2$s është rimbursuar pjesërisht

en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
sq_AL: Porosia juaj %1$s #%2$s është rimbursuar

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
sq_AL: CSV-ja juaj lypset të përfshijë shtylla sipas një rendi të caktuar. %1$sKlikoni këtu që të shkarkoni një shembull%2$s.

en: Your Report Download
sq_AL: Shkarkimi i Raportit Tuaj

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
sq_AL[0]: Pajtimit tuaj për zgjerim WooCommerce-i i mungon një metodë pagese për rinovim. Që të garantohet se vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë të përimtuar, <a href="%s">shtoni një metodë pagesash</a>.
sq_AL[1]: Pajtimeve tuaja për zgjerime WooCommerce-i u mungon një metodë pagese për rinovim. Që të garantohet se vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë të përimtuar, <a href="%s">shtoni një metodë pagesash</a>.

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
sq_AL[0]: Pajtimit tuaj për zgjerim WooCommerce-i i mungon një metodë pagese për rinovim. Që të garantohet se vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë të përimtuar, shtoni një metodë pagesash.
sq_AL[1]: Pajtimeve tuaja për zgjerime WooCommerce-i u mungon një metodë pagese për rinovim. Që të garantohet se vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë të përimtuar, shtoni një metodë pagesash.

en: Your account has been successfully created
sq_AL: Llogaria juaj është krijuar me sukses

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
sq_AL: Llogaria juaj u krijua me sukses dhe një fjalëkalim është dërguar te adresa juaj email.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
sq_AL: Llogaria juaj u krijuar me sukses. Hollësitë për hyrjen në të janë dërguar te adresa juaj email.

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
sq_AL: Llogaria juaj me %s po përdor një fjalëkalim të përkohshëm. Ju dërguam me email një lidhje të ndryshoni fjalëkalimin tuaj.

en: Your cart
sq_AL: Shporta juaj

en: Your cart is currently empty!
sq_AL: Shporta juaj është aktualisht e zbrazët!

en: Your cart is currently empty.
sq_AL: Shporta juaj është e zbrazët.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
sq_AL: Të dhënat tuaja të ndryshuara do të humbasin, nëse e braktisni këtë faqe pa bërë ruajtje.

en: Your changes have been saved.
sq_AL: Ndryshimet tuaja u ruajtën.

en: Your changes were not saved. Please retry.
sq_AL: Ndryshimet tuaja s’u ruajtën. Ju lutemi, riprovoni.

en: Your current password is incorrect.
sq_AL: Fjalëkalimi juaj i tanishëm është i pasaktë.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
sq_AL: Klientët tuaj do të shohin emrin e kësaj metode dërgimi gjatë pagimit.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
sq_AL: Instalimi juaj i WooCommerce-it është i paplotë. Nëse e instaluat WooCommerce-in prej GitHub-i, %1$sju lutemi, referojuni këtij dokumenti%2$s se si të ujdisni mjedisin tuaj të zhvillimit.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
sq_AL: Instalimi juaj i WooCommerce-it është i paplotë. Nëse e instaluat WooCommerce-in prej GitHub-i, ju lutemi, referojuni këtij dokumenti se si të ujdisni mjedisin tuaj të zhvillimit: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your item is on the way!
sq_AL: Artikulli juaj po vjen!

en: Your order
sq_AL: Porosia juaj

en: Your order #%s has been cancelled.
sq_AL: Porosia juaj #%s u anulua.

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
sq_AL: Porosia juaj te {site_title} qe pa sukses

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sq_AL: Porosia juaj s’mund të anulohet më. Ju lutemi, lidhuni me ne, nëse ju duhet asistencë.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sq_AL: Porosia juaj s’mund të përmbushet, ngaqë banka/tregtari prej nga erdhi ka hedhur poshtë transaksionin tuaj. Ju lutemi, riprovoni blerjen tuaj.

en: Your order details are as follows:
sq_AL: Hollësitë e porosisë tuaj janë si vijon:

en: Your order from %s has been partially refunded.
sq_AL: Porosia juaj nga %s është rimbursuar pjesërisht.

en: Your order from %s has been refunded.
sq_AL: Porosia juaj nga %s është rimbursuar.

en: Your order from {site_title} is on its way!
sq_AL: Porosia juaj prej {site_title} është duke ardhur!

en: Your order has been cancelled.
sq_AL: Porosia juaj u anulua.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
sq_AL: Porosia juaj te %s u rimbursua pjesërisht. Më poshtë ka më tepër hollësi, që t’i dini:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
sq_AL: Porosia juaj te %s u rimbursua. Më poshtë ka më tepër hollësi, që t’i dini:

en: Your order was cancelled.
sq_AL: Porosia juaj u anulua.

en: Your order was refunded %s.
sq_AL: Porosia juaj u rimbursua me %s.

en: Your password has been reset successfully.
sq_AL: Fjalëkalimi juaj u ricaktua me sukses.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
sq_AL: Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të përpunuar porosinë tuaj, për të mbuluar funksionimin e këtij sajti për ju, dhe për qëllime të tjera të përshkruara te %s jonë.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
sq_AL: Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbuluar funksionimin e këtij sajti për ju, për administrimin e hyrjeve në llogarinë tuaj, dhe për qëllime të tjera të përshkruara te %s jonë.

en: Your products are now being imported...
sq_AL: Produktet tuaja tani po importohen…

en: Your rating
sq_AL: Vlerësimi juaj

en: Your report file is being generated.
sq_AL: Kartela e raportit tuaj po prodhohet.

en: Your review
sq_AL: Shqyrtimi juaj

en: Your review is awaiting approval
sq_AL: Shqyrtimi juaj po pret miratimin

en: Your review is awaiting moderation.
sq_AL: Shqyrtimi po pret moderimin.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
sq_AL: Shqyrtimi juaj po pret moderimin. Kjo është një paraparje, shqyrtimi juaj do të jetë i dukshëm pasi të jetë miratuar.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
sq_AL: Përzgjedhja juaj është rikthyer te parazgjedhjet. Ju lutemi, përzgjidhni ca mundësi produkti, para se të shtohet ky produkt te shporta juaj.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sq_AL: Shërbyesi juaj s’ka të aktivizuar funksionet fsockopen ose cURL - PayPal IPN dhe programthe të tjerë të cilët komunikojnë me shërbyes të tjerë s’do të funksionojnë. Lidhuni me furnizuesin tuaj të shërbimit.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
sq_AL: Shërbyesi juaj s’e ka të aktivizuar klasën %s - Email-et HTML/Me Disa Pjesë, dhe edhe disa zgjerime, s’do të funksionojnë pa DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sq_AL: Shërbyesi juaj s’ka të aktivizuar klasën %s - disa shtojca kanalesh pagesash që përdorin SOAP mund të mos punojnë siç pritet.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
sq_AL: Shërbyesi juaj s’e mbulon funksionin %s - ky është i domosdoshëm për të përdorur bazën e të dhënave GeoIP prej MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
sq_AL: Shërbyesi juaj s’mbulon funksionet %s - kjo është e domosdoshme për kodim shkronjash më të mirë. Në vend të tyre do të përdoren ca rrugëzgjidhje nga halli.

en: Your settings have been saved.
sq_AL: Rregullimet tuaja u ruajtën.

en: Your shipment has been updated
sq_AL: Dërgimi juaj u përditësua

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
sq_AL: Sajti juaj mund të gjendet në një rrjet privat. Jetpack-u mund të lidhë vetëm sajte publikë. Ju lutemi, sigurohuni se sajti juaj është i dukshëm përmes internetit, dhe mandej riprovoni lidhjen 🙏.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
sq_AL: Adresa e shitores tuaj është e domosdoshme për të caktuar vendin e origjinës për dërgimin, monedhat dhe mundësitë e pagesave.

en: Your store contact email.
sq_AL: Kontakt email i shitores tuaj.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
sq_AL: Duket se shitorja juaj s’përdor një lidhje të sigurt. Këshillojmë me forcë që ta ofroni krejt sajtin tuaj përmes një lidhjeje HTTPS, për t’i mbajtur të parrezik të dhënat e klientit. <a href="%s">Mësoni më tepër këtu.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
sq_AL: Shitorja juaj thuajse është gati! Që të aktivizoni shërbime të tillë si %s, thjesht lidheni me Jetpack-un.

en: Your store is already connected.
sq_AL: Shitorja juaj është e lidhur tashmë.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
sq_AL: Shitorja juaj është formësuar të shërbejë produkte dixhitale duke përdorur metodën “Vetëm ridrejtim”. Kjo metodë është nxjerrë nga përdorimi, <a href="%s">ju lutemi, kaloni në një metodë tjetër.</a><br><em>Nëse për kartela të shkarkueshme përdorni një shërbyes të largët (bie fjala, Google Drive, Dropbox, Amazon S3), mund të donit të “lejonit përdorim ridrejtimesh, si mundësi të fundit”. Aktivizimi i kësaj dhe/ose përzgjedhja e çfarëdo mundësish të tjera, do të sjellë zhdukjen e këtij shënimi.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
sq_AL: Shitorja juaj s’është e lidhur me WooCommerce.com. Jepni urdhrin `wp wc com connect`.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
sq_AL: Shitorja juaj s’po përdor HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Mësoni më tepër rreth HTTPS-së dhe Dëshmive SSL</a>.

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
sq_AL: Shitorja juaj përdor përfundim blerjeje përmes kodi të shkurtër. Që të aktivizoni këtë mundësi, përdorni blloqe Përfundimi Blerjeje.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
sq_AL: Shitorja juaj mund të jetë në rrezik, ngaqë po xhironi versione të vjetër shtojcash WooCommerce-i.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
sq_AL: Drejtoria e ngarkimeve të shitores tuaj është <a href="%1$s">e shfletueshme në internet</a>. Rekomandojmë me forcë <a href="%2$s">formësimin e shërbyesit tuaj që të pengojë indeksim drejtorish</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
sq_AL: Pajtimi juaj skadoi më %s. Që të vazhdoni të merrni përditësime dhe të mund të përdorni asistencën, merrni një pajtim të ri.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
sq_AL: Pajtimi juaj skadon për %d ditë. Që të shmangni humbje përditësimesh dhe përdorimi asistence, aktivizoni rinovimin.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sq_AL: Pajtimi juaj për <strong>%1$s</strong> ka skaduar. Që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë më afër problemit, <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sq_AL: Pajtimi juaj për <strong>%1$s</strong> skadon më %2$s. Që të vazhdoni të merrni përditësime dhe asistencë më afër problemit, <a href="%3$s">aktivizoni vetërinovimin</a>.

en: Your subscription has been connected.
sq_AL: Pajtimi juaj u lidh.

en: Your subscription has been disconnected.
sq_AL: Pajtimi juaj është shkëputur.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
sq_AL: Tema juaj përmban një kartelë woocommerce.php, s’do të jeni në gjendje të anashkaloni gjedhen vetjake woocommerce/archive-product.php, ngaqë woocommerce.php ka përparësi kundrejt archive-product.php. Kjo synon të parandalohen probleme shfaqjeje.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
sq_AL: Partneri juaj i besuar i pagesave në Azi dhe anembanë botës.

en: Your {site_title} account has been created!
sq_AL: Llogaria juaj te {site_title} u krijua!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
sq_AL: Porosia juaj #{order_number} te {site_title} është rimbursuar pjesërisht

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
sq_AL: Porosia juaj #{order_number} te {site_title} është rimbursuar

en: Your {site_title} order has been received!
sq_AL: Porosia juaj te {site_title} u mor!

en: Your {site_title} order is now complete
sq_AL: Porosia juaj në {site_title} tani është e plotësuar

en: You’ve received a new order from %s
sq_AL: Morët një porosi të re nga %s

en: You’ve received a new order from %s:
sq_AL: Morët një porosi të re nga %s:

en: You’ve received the following order from %s:
sq_AL: Morët porosinë vijuese nga %s:

en: Yozgat
sq_AL: Jozgat

en: Yucatán
sq_AL: Jukatan

en: Yukon Territory
sq_AL: Territori Jukon

en: Yuma
sq_AL: Juma

en: Yumbe
sq_AL: Jumbe

en: Yunnan / 云南
sq_AL: Junan / 云南

en: ZIP Code
sq_AL: Kod ZIP

en: Zacapa
sq_AL: Zakapa

en: Zacatecas
sq_AL: Zakatekas

en: Zadar County
sq_AL: Konteja Zadar

en: Zagreb City
sq_AL: Zagreb

en: Zagreb County
sq_AL: Konteja Zagreb

en: Zakarpattia
sq_AL: Zakarpatia

en: Zambian kwacha
sq_AL: Kuasha e Zambias

en: Zamboanga Sibugay
sq_AL: Zamboanga Sibugej

en: Zambézia
sq_AL: Zambezia

en: Zamora-Chinchipe
sq_AL: Zamora-Çinçipe

en: Zanjan (زنجان)
sq_AL: Zanjan

en: Zanzibar North
sq_AL: Zanzibari Verior

en: Zanzibar South
sq_AL: Zanzibari Jugor

en: Zanzibar West
sq_AL: Zanzibari Perëndimor

en: Zaporizhzhya
sq_AL: Zaporozhje

en: Zero rate
sq_AL: Përqindje zero

en: Zhytomyrshchyna
sq_AL: Zhitomir

en: Ziguinchor
sq_AL: Sigkor

en: Zimbabwe
sq_AL: Zimbabve

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
sq_AL: Zip Co - Blini Tani, Paguani Më Vonë

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
sq_AL: Kod Zip ose Postar i adresës ku po dërgohet.

en: Zone
sq_AL: Zonë

en: Zone ID.
sq_AL: ID Zone.

en: Zone does not exist!
sq_AL: Zona s’ekziston!

en: Zone name
sq_AL: Emër zone

en: Zone regions
sq_AL: Rajone zone

en: Zonguldak
sq_AL: Zongulldak

en: Zoom in/out
sq_AL: Zmadhoje/Zvogëloje

en: Zou
sq_AL: Zu

en: Zug
sq_AL: Cug

en: Zürich
sq_AL: Zyrih

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
sq_AL[0]: [%1$s] %2$s: %3$s mesazh regjistri WooCommerce
sq_AL[1]: [%1$s] %2$s: %3$s mesazhe regjistri WooCommerce

en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
sq_AL: [%1$s] U aktivizua kanal pagesash “%2$s”

en: [Failed] Orders table could not be created.
sq_AL: [Dështoi] S’u krijua dot tabelë porosish.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
sq_AL: [Dështoi] Disa shtojca të instaluara janë të papërputhshme. Ju lutemi, shqyrtojini shtojcat duke kaluar te WooCommerce > Rregullime > Të mëtejshme > Veçori, mandej shihni ndarjen “Depozitim të dhënash porosish”.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
sq_AL: [Dështoi] Tabela e porosive nuk ekziston dhe kjo s’është një shitore e re. Ju lutemi, krijojeni tabelën, duke shkuar te WooCommerce > Rregullime > Të mëtejshme > Veçori, mandej aktivizoni njëkohësimin.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
sq_AL: [Dështoi] Ka porosi në pritje të njëkohësimit. Që të njëkohësohen porositë pezull, ju lutemi, xhironi `%s`.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
sq_AL: [Dështoi] Kjo s’është shitore e re, por u dha parametri --for-new-shop.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
sq_AL: [Porosia #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
sq_AL: [Porosia #%s]

en: [Remove]
sq_AL: [Hiqe]

en: [deleted]
sq_AL: [fshirë]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
sq_AL: [{site_title}]: Porosi e re #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
sq_AL: [{site_title}]: Porosia #{order_number} është anuluar

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
sq_AL: [{site_title}]: Porosia #{order_number} dështoi

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
sq_AL: [{site_title}]: Morët një porosi të re: #{order_number}

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
sq_AL: [{site_title}]: Porosia juaj #{order_number} është anuluar

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
sq_AL: [{site_title}]: Shkarkimi për Raportin tuaj {report_name} është gati

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
sq_AL: një grup rajonesh të cilëve mund t’u përshoqërohen metoda dhe tarifa dërgimi të ndryshme.

en: account erasure request
sq_AL: kërkesë fshirjeje llogarie

en: action canceled
sq_AL: veprim i anuluar

en: action complete
sq_AL: veprimi i plotësuar

en: action complete via %s
sq_AL: veprim i plotësuar përmes %s

en: action created
sq_AL: veprim i krijuar

en: action failed via %1$s: %2$s
sq_AL: veprim i dështuar përmes %1$s: %2$s

en: action failed: %s
sq_AL: veprim i dështuar: %s

en: action ignored
sq_AL: veprim i shpërfillur

en: action ignored via %s
sq_AL: veprim i shpërfillur përmes %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
sq_AL: veprim i deklaruar si i dështuar pas %s sekondash. Ndodhi gabim i panjohur. Që të njihni shkakun, kontrolloni te regjistra gabimesh të shërbyesit, PHP-së dhe bazës së të dhënave.

en: action reset
sq_AL: veprim i rikthyer te parazgjedhjet

en: action started
sq_AL: veprim i nisur

en: action started via %s
sq_AL: veprim i filluar përmes %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
sq_AL: action_args s’duhet mbishkruar, kur thirret wc_get_template.

en: added on %1$s at %2$s
sq_AL: shtuar te %1$s më %2$s

en: advanced costs
sq_AL: kosto të mëtejshme

en: and
sq_AL: dhe

en: automated taxes
sq_AL: taksa të automatizuara

en: automated taxes and discounted shipping labels
sq_AL: taksa të automatizuara dhe etiketa dërgimi me zbritje

en: automated taxes icon
sq_AL: ikonë taksash të automatizuara

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
sq_AL: Adresë email për t’u njoftuar, kur për këtë produkt ka sërish stok

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
sq_AL: Jepni email-in tuaj

[ctx: back in stock form]
en: here
sq_AL: këtu

[ctx: back in stock form]
en: log in
sq_AL: hyni

en: billing address
sq_AL: adresë faturimi

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
sq_AL: Një bllok që u lejon klientëve tuaj të hyjnë dhe dalin në llogaritë e tyre te shitorja juaj.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
sq_AL: Një bllok që shfaq një fushë klasifikim, që lejon kërkim, përzgjedhje dhe krijim artikujsh të rinj

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
sq_AL: Një kutizë dhe një fushë dhëniesh për të shtypur një fjalëkalim, që të mund të shihet një produkt.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
sq_AL: Një kutizë për të administruar dukshmërinë në katalog të produktit.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
sq_AL: Fushë për përzgjedhje etiketa produktesh.

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
sq_AL: Një grup kryesh dhe lëndë e përshoqëruar që mund të zgjerohet.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
sq_AL: Një gjedhe zërash liste që përfaqëson një produkt pjellë brenda bllokut Përzgjedhës Produktesh të Grupuar.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
sq_AL: Një fushë shënimesh për ta përdorur te përpunuesi i produkteve.

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
sq_AL: Një bllok vendmbajtëse për lëndë email-i.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
sq_AL: Një bllok çmimesh produktesh me shfaqje monedhe.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
sq_AL: Një kutizë e ripërdorshme për përpunuesin e produkteve.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
sq_AL: Një fushë numrash e ripërdorshme për përpunuesin e produkteve.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
sq_AL: Një fushë përzgjedhje për ta përdorur te përpunuesi i produkteve.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
sq_AL: Një fizarmonikë njëshe që shfaq një krye dhe lëndë të zgjerueshme.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
sq_AL: Një rrëshqitës i ndihmon blerësit të zgjedhin një interval çmimesh.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
sq_AL: Një fushë tekst për ta përdorur te përpunuesi i produkteve.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
sq_AL: Një fushë tekst për t’u përdorur te përpunuesi i produkteve.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
sq_AL: Panel Fizarmonikë

[ctx: block description]
en: Accordion header.
sq_AL: Krye fizarmonikë.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
sq_AL: Lejojuni klientëve të kalojnë te Përfundimi i Blerjes.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
sq_AL: Lejojuni klientëve të shtojnë një shënim në porosinë e tyre.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
sq_AL: Lejojuni klientëve të mbarojnë punë sa hap e mbyll sytë, me mundësi pagimi të shpejtë.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
sq_AL: Lejoju klientëve të krijojnë një llogari pas blerjes së tyre.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
sq_AL: Lejojuni klientëve të bëjnë porosinë e tyre.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
sq_AL: U lejon blerësve të spastrojnë filtra aktivë.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
sq_AL: Bllok që përmban zëra rreshti të tanishëm te Shporta.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
sq_AL: Bllok që shfaq pjesën “Shporta Juaj” të bllokut Titull Shportëze.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
sq_AL: Bllok që shfaq butonin e shportës, kur Shportëza ka produkte.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
sq_AL: Bllok që shfaq butonin e përfundimit të blerjes, kur Shportëza përmban produkte.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
sq_AL: Bllok që shfaq fundfaqen e bllokut Shportëz.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
sq_AL: Bllok që shfaq pjesën për numër artikujsh te blloku Titull Shportëze.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
sq_AL: Bllok që shfaq tabelën e produkteve të bllokut Shportëz.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
sq_AL: Bllok që shfaq buton blerjeje për bllokun Shportëz.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
sq_AL: Bllok që shfaq titullin e bllokut Shportëz.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
sq_AL: Blloqe që shfaqen kur Shportëza është e zbrazët.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
sq_AL: Grumbulloni adresë faturimi të klientit tuaj.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
sq_AL: Merrni hollësi kontakti të klientit tuaj.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
sq_AL: Merrni adresë dërgimi të klientit tuaj.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
sq_AL: Shtyllë që përmban artikuj shporte.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
sq_AL: Shtyllë që përmban fusha adrese përfundimi të blerjes.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
sq_AL: Shtyllë që përmban shuma shporte.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
sq_AL: Shtyllë që përmban shuma plotësimi blerjeje.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
sq_AL: Kontejner për formim vetëm kondicional blloqesh të brendshëm.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
sq_AL: Kontejner me blloqe të brendshëm që mund të palosen.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
sq_AL: Përmban blloqe që shfaqen kur shporta përmban produkte.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
sq_AL: Përmban blloqe që shfaqen kur shporta është e zbrazët.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
sq_AL: Përmban blloqe që shfaqin lëndën e Shportëzës.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
sq_AL: Përmban elementë blloku të përdorur për të shfaqjen e një produkti.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
sq_AL: Përmban tabelën e produkteve dhe blloqe të tjerë të përshtatur të shportëzës së mbushur.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
sq_AL: Shfaqni një mesazh “faleminderit”, ose një togfjalësh lidhur me gjendjen aktuale të porosisë.

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
sq_AL: Shfaqni një <em>widget</em> Shportëze.

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
sq_AL: Shfaqni për blerës një buton për të parë shpejt e shpejt shportën e tyre.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
sq_AL: Shfaqni një buton për hedhje në veprim, i cili ose shton produktin te shporta, ose shpie te faqja e produktit.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
sq_AL: Shfaqni një formular përfundimi blerjeje, që kështu klientët të mund të parashtrojnë porositë.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
sq_AL: Shfaqni një koleksion të produkteve nga shitorja juaj.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
sq_AL: Shfaqni një mozaik produktesh aktualisht me ulje çmimi.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
sq_AL: Shfaqni një mozaik produktesh prej kategorive tuaja të përzgjedhura.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
sq_AL: Shfaqni një mozaik produktesh me atributet e përzgjedhur.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
sq_AL: Shfaqni një rrjetë produktesh me etiketat e përzgjedhura.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
sq_AL: Shfaqni një mozaik produktesh tuajat më të shitur gjatë gjithë kohës.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
sq_AL: Shfaqni një mozaik të produkteve tuaja më të reja.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
sq_AL: Shfaqni një mozaik të produkteve tuaj më të vlerësuar.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
sq_AL: Shfaq një grup produktesh që mund të shtohen te shporta.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
sq_AL: Shfaqni një lidhje për te shporta.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
sq_AL: Shfaqni një listë të mundësive të filtrimit.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
sq_AL: Shfaqni përshkrimin, atribute dhe shqyrtime për një produkt

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
sq_AL: Shfaq figurat e një produkti.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
sq_AL: Shfaqni shqyrtime për një produkt

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
sq_AL: Shfaqni formular shqyrtimesh për një produkt.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
sq_AL: Shfaqni SKU, kategori, etiketa, etj të një produkti.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
sq_AL: Shfaqni si mozaik një përzgjedhje një për një produktesh.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
sq_AL: Shfaq një përshkrim të shkurtër rreth një produkti.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
sq_AL: Shfaq metoda të pranuara pagesash.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
sq_AL: Shfaqni fusha shtesë përfundimi blerjeje nga vendndodhjet “kontakt” dhe “porosi”.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
sq_AL: Shfaqni një fushë të cilën klientët mund ta përdorin për të përzgjedhur numrin e produkteve për t’u shtuar në shportën e tyre.

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
sq_AL: Shfaqni ikona për metoda të gatshme pagesash.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
sq_AL: Shfaqni lidhje për te shkarkime të blera.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
sq_AL: Shfaqni butona “pasuesi” dhe “i mëparshmi”.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
sq_AL: Shfaqni peshë, përmasa dhe atribute produkti.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
sq_AL: Shfaqni produkte prej shitores tuaj në një skemë mozaik.

[ctx: block description]
en: Display related products.
sq_AL: Shfaq produkte të afërt.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
sq_AL: Shfaqni shqyrtime për produktet tuaja.

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
sq_AL: Shfaqni mundësi dhe tarifa dërgimi për shitoren tuaj.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
sq_AL: Shfaq njoftime që duken për blerësin, të prodhuara nga WooCommerce-i, ose zgjerime.

[ctx: block description]
en: Display the Large Image of a product.
sq_AL: Shfaqni Figurën e Madhe të një produkti.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
sq_AL: Shfaqni Miniaturat e një produkti.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
sq_AL: Shfaqni vlerësimin mesatar të një produkti

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
sq_AL: Shfaqni vlerësimin mesatar me yje të një produkti

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
sq_AL: Shfaqni vlerësimin mesatar të një produkti.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
sq_AL: Shfaqni filtrat aktualisht aktivë produktesh.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
sq_AL: Shfaqni ndarjen për produkte të shkarkueshëm.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
sq_AL: Shfaqni artikujt e blerë dhe shuma gjithsej porosish.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
sq_AL: Shfaqni listën e vlerave të fushave shtesë prej porosisë së tanishme.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
sq_AL: Shfaq figurën kryesore të produktit.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
sq_AL: Shfaq numrin e produkteve te faqja arkiv, ose faqe përfundimesh kërkimi.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
sq_AL: Shfaqni te ripohimi i porosisë adresën për faturim.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
sq_AL: Shfaqni te ripohimi i porosisë ndarjen për faturim.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
sq_AL: Shfaqni te ripohimi i porosisë adresën për dërgim.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
sq_AL: Shfaqni te ripohimi i porosisë ndarjen për dërgim.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
sq_AL: Shfaqni ndarjen për hollësi porosish.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
sq_AL: Shfaqni te faqja e ripohimit të porosisë përmbledhjen e porosisë.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
sq_AL: Shfaqni çmimin e produktit.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
sq_AL: Shfaqe titullin e produktit si etiketë, ose si paragraf.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
sq_AL: Shfaqni numër shqyrtimesh të një produkti

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
sq_AL: Shfaq titullin e një produkti.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
sq_AL: Shfaqni lëndë faqeje WooCommerce-i.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
sq_AL: Bën shfaqjen e një liste numrash faqesh për faqosje shqyrtimesh produkti.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
sq_AL: Shfaq një lëvizje të faqosur te grupi pasues/i mëparshëm i shqyrtimeve të produktit, kur mundet.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
sq_AL: Bën shfaqjen e një titull me numrin e shqyrtimeve.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
sq_AL: Shfaqni për porosinë aktuale informacion shtesë dhënë nga zgjerime palësh të treta.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
sq_AL: Shfaq një stemë “me ulje”, nëse produkti është me ulje çmimi.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
sq_AL: Bën shfaqjen e SKU-së së një produkti.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
sq_AL: Bën shfaqjen e lëndës së shqyrtimit të një produkti.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
sq_AL: Bën shfaqjen e datës kur qe postuar shqyrtimi.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
sq_AL: Bën shfaqje e përshkrimit të produktit.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
sq_AL: Bën shfaqjen e përshkrimit të variantit të përzgjedhur.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
sq_AL: Bën shfaqjen e emrit te autorit të shqyrtimi.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
sq_AL: Bën shfaqjen e lidhjes për te faqja pasuese e shqyrtimeve të produktit..

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
sq_AL: Bën shfaqjen e lidhjes për te faqja e mëparshme e shqyrtimeve të produktit..

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
sq_AL: Bën shfaqjen e vlerësimit të një shqyrtimi produkti.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
sq_AL: Bëjuni të mundur klientëve të ndryshojnë radhën e renditjes së produkteve.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
sq_AL: Bëjuni të mundur klientëve të filtroni koleksionin e produkteve sipas vlerësimeve.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
sq_AL: Bëjuni të mundur klientëve të filtrojnë rrjetën e produkteve duke zgjedhur një segment çmimesh.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
sq_AL: Bëjuni të mundur klientëve të filtrojnë rrjetën e produkteve sipas vlerësimeve.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
sq_AL: Bëjuni të mundur klientëve të filtrojnë rrjetën e produkteve duke zgjedhur një ose më tepër atribute, bie fjala, ngjyrë.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
sq_AL: Lejojuni klientëve të filtrojnë rrjetën sipas gjendjeje stoku produkti.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
sq_AL: Bëjuni të mundur klientëve të ndjekin vendndodhjen e tyre brenda shitores dhe të mund të kthehen te faqet mëmë.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
sq_AL: Sigurohuni se klientët pajtohen me termat, kushtet dhe rregullat tuaja të privatësisë.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
sq_AL: Nxirrni në pah nga ana pamore një produkt ose variant.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
sq_AL: Lejojini blerësit të filtrojnë produkte duke zgjedhur një interval çmimesh.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
sq_AL: Lejojini blerësit të filtrojnë produkte duke zgjedhur gjendje stoku.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
sq_AL: Lejojuni blerësve të filtrojnë produktet e shfaqur te faqja.

[ctx: block description]
en: Notice description
sq_AL: Përshkrim shënimi

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
sq_AL: Mundësi pagese për shitoren tuaj.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
sq_AL: Vizatoni fusha shtesë te vendndodhja “Informacion shtesë”.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
sq_AL: Vizaton në ekran kode të shkurtër klasikë WooCommerce.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
sq_AL: Përzgjidhni mes dërgimit ose marrjes në vend.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
sq_AL: Shfaq një listë të krejt shqyrtimeve të produktit.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
sq_AL: Shfaqini krejt kategoritë tuaja të produkteve si listë ose menu hapmbyll.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
sq_AL: Shfaquni klientëve një përmbledhje të porosisë së tyre.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
sq_AL: Shfaq shqyrtime produktesh prej kategorish specifike.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
sq_AL: Shpalosni figura dhe media me rëndësi për produktet tuaj.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
sq_AL: Shfaq artikuj shporte.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
sq_AL: Shfaq vendndodhje për marrje në vend.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
sq_AL: Shfaq bllokun <em>Cross-Sells</em>.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
sq_AL: Shfaq produkte <em>Cross-Sells</em>.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
sq_AL: Shfaq formularin e aplikimit të kuponëve.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
sq_AL: Shfaq rreshtin për zbritjen për shportën.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
sq_AL: Shfaq rreshtin për tarifat e shportës.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
sq_AL: Shfaq rreshtin për dërgimin e shportës.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
sq_AL: Shfaq rreshtin e nënshumës së shportës.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
sq_AL: Shfaq rreshtin e taksave për shportën.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
sq_AL: Shfaq rreshtin e kryes.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
sq_AL: Bën shfaqjen e nënshumave, tarifave, zbritjeve në çmimm, dërgim dhe taksa.

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
sq_AL: Sasi minimum administrimi stoku.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
sq_AL: Lënda e këtij blloku do të shfaqet kur nuk gjenden produkte.

[ctx: block description]
en: The linked product list.
sq_AL: Lista e lidhur e produkteve.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
sq_AL: Atributet e produktit.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
sq_AL: Sasi gjendje e produktit.

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
sq_AL: Butoni për fusha vetjake produkti.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
sq_AL: Fushat vetjake për produktin.

[ctx: block description]
en: The product description.
sq_AL: Përshkrimi i produktit.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
sq_AL: Përshkrimi i ndarjes për hollësi produkti.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
sq_AL: Shkarkime produktesh.

[ctx: block description]
en: The product images.
sq_AL: Figura të produktit.

[ctx: block description]
en: The product list.
sq_AL: Lista e produkteve.

[ctx: block description]
en: The product name.
sq_AL: Emri i produktit.

[ctx: block description]
en: The product radio.
sq_AL: Butoni rrethor për produktin.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
sq_AL: Fusha ulje çmimi të planifikuara për produktin.

[ctx: block description]
en: The product section description.
sq_AL: Përshkrimi i ndarjes së produktit.

[ctx: block description]
en: The product section.
sq_AL: Ndarja e produktit.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
sq_AL: Fusha e klasave të dërgimit të produkteve.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
sq_AL: Fushat e përmasave të dërgimit të produktit.

[ctx: block description]
en: The product sku.
sq_AL: SKU-ja e produktit.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
sq_AL: Përshkrimi i nën-ndarjes së produktit.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
sq_AL: Nën-ndarje produkti.

[ctx: block description]
en: The product summary.
sq_AL: Përmbledhja e produktit.

[ctx: block description]
en: The product tab.
sq_AL: Skeda e produktit.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
sq_AL: Shfaqje/fshehje produkti.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
sq_AL: Artikujt variant produkti.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
sq_AL: Mundësi variantesh të produktit.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
sq_AL: Nxirrni në pah nga ana pamore një kategori produktesh dhe nxitni veprim të menjëhershëm.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
sq_AL: Produkte të Zgjedhur Enkas

[ctx: block keyword]
en: My Account
sq_AL: Llogaria Ime

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
sq_AL: Koleksion Produktesh

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
sq_AL: Produkte (Beta)

[ctx: block keyword]
en: additional information
sq_AL: informacion shtesë

[ctx: block keyword]
en: all products
sq_AL: krejt produktet

[ctx: block keyword]
en: attributes
sq_AL: atribute

[ctx: block keyword]
en: by attribute
sq_AL: sipas atributesh

[ctx: block keyword]
en: by category
sq_AL: sipas kategorish

[ctx: block keyword]
en: by tag
sq_AL: sipas etiketash

[ctx: block keyword]
en: catalog
sq_AL: katalog

[ctx: block keyword]
en: checkbox
sq_AL: kutizë

[ctx: block keyword]
en: class
sq_AL: klasë

[ctx: block keyword]
en: clear filters
sq_AL: spastroji filtrat

[ctx: block keyword]
en: custom
sq_AL: vetjake

[ctx: block keyword]
en: description
sq_AL: përshkrim

[ctx: block keyword]
en: dimensions
sq_AL: përmasa

[ctx: block keyword]
en: downloads
sq_AL: shkarkime

[ctx: block keyword]
en: excerpt
sq_AL: copëz

[ctx: block keyword]
en: fields
sq_AL: fusha

[ctx: block keyword]
en: gallery
sq_AL: galeri

[ctx: block keyword]
en: group
sq_AL: grup

[ctx: block keyword]
en: image
sq_AL: figurë

[ctx: block keyword]
en: images
sq_AL: figura

[ctx: block keyword]
en: input
sq_AL: fushë dhëniesh

[ctx: block keyword]
en: inventory
sq_AL: inventar

[ctx: block keyword]
en: linked
sq_AL: e lidhur

[ctx: block keyword]
en: list
sq_AL: listë

[ctx: block keyword]
en: name
sq_AL: emër

[ctx: block keyword]
en: notice
sq_AL: shënim

[ctx: block keyword]
en: number
sq_AL: numër

[ctx: block keyword]
en: password
sq_AL: fjalëkalim

[ctx: block keyword]
en: payment methods
sq_AL: metoda pagesash

[ctx: block keyword]
en: payments
sq_AL: pagesa

[ctx: block keyword]
en: price
sq_AL: çmim

[ctx: block keyword]
en: products
sq_AL: produkte

[ctx: block keyword]
en: quantity
sq_AL: sasi

[ctx: block keyword]
en: radio
sq_AL: rrethor

[ctx: block keyword]
en: rich-text
sq_AL: tekst-i-pasur

[ctx: block keyword]
en: sale
sq_AL: ulje çmimesh

[ctx: block keyword]
en: schedule
sq_AL: plannifikim

[ctx: block keyword]
en: section
sq_AL: ndarje

[ctx: block keyword]
en: select
sq_AL: përzgjidhni

[ctx: block keyword]
en: shipping
sq_AL: dërgim

[ctx: block keyword]
en: single product
sq_AL: produkt njësh

[ctx: block keyword]
en: subsection
sq_AL: nënndarje

[ctx: block keyword]
en: summary
sq_AL: përmbledhje

[ctx: block keyword]
en: tab
sq_AL: skedë

[ctx: block keyword]
en: tag
sq_AL: etiketë

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
sq_AL: klasifikim

[ctx: block keyword]
en: text
sq_AL: tekst

[ctx: block keyword]
en: textarea
sq_AL: zonë_teksti

[ctx: block keyword]
en: title
sq_AL: titull

[ctx: block keyword]
en: variations
sq_AL: variante

[ctx: block keyword]
en: weight
sq_AL: peshë

[ctx: block style label]
en: Fill
sq_AL: Mbushje

[ctx: block style label]
en: Outline
sq_AL: Përvijim

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
sq_AL: Metoda të Pranuara Pagesash

[ctx: block title]
en: Accordion
sq_AL: Fizarmonikë

[ctx: block title]
en: Accordion Group
sq_AL: Grup Fizarmonikë

[ctx: block title]
en: Accordion Header
sq_AL: Krye Fizarmonikë

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
sq_AL: Panel Fizarmonikë

[ctx: block title]
en: Account Creation
sq_AL: Krijim Llogarish

[ctx: block title]
en: Actions
sq_AL: Veprime

[ctx: block title]
en: Active Filters
sq_AL: Filtra Aktivë

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
sq_AL: Kontrolle Filtrash Aktivë

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
sq_AL: Buton “Shtoje Në Shportë”

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
sq_AL: “Shtoje në Shportë” me Mundësi

[ctx: block title]
en: Additional Field List
sq_AL: Listë Fushash Shtesë

[ctx: block title]
en: Additional Fields
sq_AL: Fusha Shtesë

[ctx: block title]
en: Additional Information
sq_AL: Informacion Shtesë

[ctx: block title]
en: Additional information
sq_AL: Informacion shtesë

[ctx: block title]
en: All Products
sq_AL: Krejt Produktet

[ctx: block title]
en: All Reviews
sq_AL: Krejt Shqyrtimet

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
sq_AL: Filtër Atributesh

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
sq_AL: Produktet Më të Shitur

[ctx: block title]
en: Billing Address
sq_AL: Adresë Faturimi

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
sq_AL: Ndarje për Adresë Faturimi

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
sq_AL: <em>Cross-sells</em> Shporte

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
sq_AL: Produkte <em>Cross-Sells</em> Shporte

[ctx: block title]
en: Cart Items
sq_AL: Artikuj Shporte

[ctx: block title]
en: Cart Link
sq_AL: Lidhje Për Te Shporta

[ctx: block title]
en: Cart Totals
sq_AL: Shuma Shporte

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
sq_AL: Renditje Katalogu

[ctx: block title]
en: Checkout
sq_AL: Përfundim Blerjeje

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
sq_AL: Fushash Plotësimi Blerjeje

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
sq_AL: Shuma Plotësimi Blerjeje

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
sq_AL: Kod i Shkurtër Klasike

[ctx: block title]
en: Clear filters
sq_AL: Spastroji filtrat

[ctx: block title]
en: Collapsible
sq_AL: E tkurrshme

[ctx: block title]
en: Coming Soon
sq_AL: S’afërmi

[ctx: block title]
en: Conditional
sq_AL: Kondicional

[ctx: block title]
en: Contact Information
sq_AL: Të dhëna Kontakti

[ctx: block title]
en: Coupon Form
sq_AL: Formular Kuponësh

[ctx: block title]
en: Customer account
sq_AL: Llogari klienti

[ctx: block title]
en: Delivery
sq_AL: Dorëzim

[ctx: block title]
en: Discount
sq_AL: Ulje çmimi

[ctx: block title]
en: Downloads Section
sq_AL: Ndarje për Shkarkime

[ctx: block title]
en: Email Content
sq_AL: Lëndë Email-i

[ctx: block title]
en: Empty Cart
sq_AL: Shportë e Zbrazët

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
sq_AL: Pamje Shportëze të zbrazët

[ctx: block title]
en: Express Checkout
sq_AL: Përfundim Blerjeje Express

[ctx: block title]
en: Featured Category
sq_AL: Kategori e Zgjedhur

[ctx: block title]
en: Featured Product
sq_AL: Produkt i Zgjedhur

[ctx: block title]
en: Fees
sq_AL: Tarifa

[ctx: block title]
en: Filled Cart
sq_AL: Shportë e Mbushur

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
sq_AL: Pamje Shportëze të mbushur

[ctx: block title]
en: Filter Block
sq_AL: Filtroji sipas Stoku

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
sq_AL: Filtroji sipas Kontrollesh Atributi

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
sq_AL: Filtroji sipas Kontrollesh Çmimi

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
sq_AL: Filtrojini sipas Kontrollesh Vlerësimi

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
sq_AL: Filtroji sipas Kontrollesh Stoku

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
sq_AL: Përzgjedhës Produktesh të Grupuar (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
sq_AL: Produkt i Grupuar: Përzgjedhës Artikulli (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
sq_AL: Produkt i Grupuar: Gjedhe (Beta)

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
sq_AL: Produkte të Zgjedhur Një Për Një

[ctx: block title]
en: Heading
sq_AL: Krye

[ctx: block title]
en: Large Image
sq_AL: Figurë e Madhe

[ctx: block title]
en: Linked product list
sq_AL: Lista e lidhur e produkteve

[ctx: block title]
en: List
sq_AL: Listë

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
sq_AL: Shportëz

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
sq_AL: Lëndë Shportëze

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
sq_AL: Fundfaqe Shportëze

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
sq_AL: Artikuj Shportëze

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
sq_AL: Buton Shportëze Për të Kaluar te Përfundimi i Blerjes

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
sq_AL: Tabelë Produktesh Shportëze

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
sq_AL: Buton Blerjeje Me Shportëz

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
sq_AL: Titull Shportëze

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
sq_AL: Numër Artikujsh te Titull Shportëze

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
sq_AL: Etiketë Titulli Shportëze

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
sq_AL: Buton Shportëze Për të Parë Shportën

[ctx: block title]
en: Newest Products
sq_AL: Produktet Më të Reja

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
sq_AL: Butona “Pasuesi”/“I mëparshmi”

[ctx: block title]
en: No results
sq_AL: S’ka përfundime

[ctx: block title]
en: Notice
sq_AL: Shënim

[ctx: block title]
en: On Sale Products
sq_AL: Produkte Me Ulje Çmimi

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
sq_AL: Stemë për “Me Ulje”

[ctx: block title]
en: Order Downloads
sq_AL: Shkarkime Porosie

[ctx: block title]
en: Order Note
sq_AL: Shënim Porosie

[ctx: block title]
en: Order Status
sq_AL: Gjendje Porosie

[ctx: block title]
en: Order Summary
sq_AL: Përmbledhje Porosie

[ctx: block title]
en: Order Totals
sq_AL: Shuma Porosish

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
sq_AL: Ndarje për Shuma Porosish

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
sq_AL: Ikona Metodash Pagesash

[ctx: block title]
en: Payment Options
sq_AL: Mundësi Pagese

[ctx: block title]
en: Pickup Method
sq_AL: Metodë Marrjeje

[ctx: block title]
en: Price Filter
sq_AL: Filtër Çmimesh

[ctx: block title]
en: Price Slider
sq_AL: Rrëshqitës Çmimesh

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
sq_AL: Kaloni tek kasa

[ctx: block title]
en: Product
sq_AL: Produkt

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
sq_AL: Vlerësim Mesatar Produkti (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
sq_AL: Listë Kategorish Produktesh

[ctx: block title]
en: Product Collection
sq_AL: Koleksion Produktesh

[ctx: block title]
en: Product Description
sq_AL: Përshkrim Produkti

[ctx: block title]
en: Product Details
sq_AL: Hollësi Produkti

[ctx: block title]
en: Product Filters
sq_AL: Filtra Produktesh

[ctx: block title]
en: Product Gallery (Beta)
sq_AL: Galeri Produktesh (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Image
sq_AL: Figurë Produkti

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
sq_AL: Galeri Figurash Produkti

[ctx: block title]
en: Product Meta
sq_AL: Të dhënash Meta Produkti

[ctx: block title]
en: Product Price
sq_AL: Çmim Produkti

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
sq_AL: Sasi Produkti (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Rating
sq_AL: Vlerësim Produkti

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
sq_AL: Numërator Vlerësimesh Produkti

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
sq_AL: Yje Vlerësimi Produkti

[ctx: block title]
en: Product Results Count
sq_AL: Numër Përfundimesh Produkti

[ctx: block title]
en: Product Reviews
sq_AL: Shqyrtime Produkti

[ctx: block title]
en: Product SKU
sq_AL: SKU Produkti

[ctx: block title]
en: Product Specifications
sq_AL: Specifikime Produkti

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
sq_AL: Tregues Stoku Produkti

[ctx: block title]
en: Product Summary
sq_AL: Përmbledhje Produkti

[ctx: block title]
en: Product Tag
sq_AL: Etiketë Produkti

[ctx: block title]
en: Product Template
sq_AL: Gjedhe Produkti

[ctx: block title]
en: Product Title
sq_AL: Titull Produkti

[ctx: block title]
en: Product attributes
sq_AL: Atribute produkti

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
sq_AL: Dukshmëri produkti në katalog

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
sq_AL: Kontroll produkti me kutizë

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
sq_AL: Kontroll fushash vetjake për produktin

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
sq_AL: Kontroll butoni për fusha vetjake produkti

[ctx: block title]
en: Product description
sq_AL: Përshkrim produkti

[ctx: block title]
en: Product details section description
sq_AL: Përshkrim ndarjeje për hollësi produktit

[ctx: block title]
en: Product downloads
sq_AL: Shkarkimesh produktesh

[ctx: block title]
en: Product images
sq_AL: Figura produkti

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
sq_AL: Sasi inventari produkti

[ctx: block title]
en: Product list
sq_AL: Listë produktesh

[ctx: block title]
en: Product name
sq_AL: Emër produkti

[ctx: block title]
en: Product notice field
sq_AL: Fushë shënimesh produktesh

[ctx: block title]
en: Product number control
sq_AL: Kontroll numri produkti

[ctx: block title]
en: Product password
sq_AL: Fjalëkalim produkti

[ctx: block title]
en: Product pricing
sq_AL: Çmim produkti

[ctx: block title]
en: Product radio control
sq_AL: Kontroll produkti me buton rrethor

[ctx: block title]
en: Product regular price
sq_AL: Çmim i rregullt produkti

[ctx: block title]
en: Product sale price
sq_AL: Çmim produkti me ulje

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
sq_AL: Fusha planifikimi uljesh çmimesh produkti

[ctx: block title]
en: Product section
sq_AL: Ndarje produkti

[ctx: block title]
en: Product section description
sq_AL: Përshkrim ndarjeje produkti

[ctx: block title]
en: Product select field
sq_AL: Fushë përzgjedhjeje produktesh

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
sq_AL: Fusha klasash dërgimi produktesh

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
sq_AL: Fusha përmasash dërgimi produktesh

[ctx: block title]
en: Product subsection
sq_AL: Nën-ndarje produkti

[ctx: block title]
en: Product subsection description
sq_AL: Përshkrim nën-ndarjeje produkti

[ctx: block title]
en: Product summary
sq_AL: Përmbledhje produkti

[ctx: block title]
en: Product tab
sq_AL: Skedë produkti

[ctx: block title]
en: Product text control
sq_AL: Kontroll teksti produkti

[ctx: block title]
en: Product text field
sq_AL: Fushë tekst për produktin

[ctx: block title]
en: Product textarea block
sq_AL: Bllok fushe teksti produkti

[ctx: block title]
en: Product toggle control
sq_AL: Kontroll shfaqjeje/fshehjeje produkti

[ctx: block title]
en: Product variations items
sq_AL: Artikujt variant produkti

[ctx: block title]
en: Product variations options
sq_AL: Mundësi variantesh produkti

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
sq_AL: Produkte sipas Atributesh

[ctx: block title]
en: Products by Category
sq_AL: Produkte sipas Kategorie

[ctx: block title]
en: Products by Tag
sq_AL: Produkte sipas Etiketash

[ctx: block title]
en: Rating Filter
sq_AL: Filtër Vlerësimesh

[ctx: block title]
en: Related Products
sq_AL: Produkte të Afërt

[ctx: block title]
en: Review Author Name
sq_AL: Emër Autori Shqyrtimi

[ctx: block title]
en: Review Content
sq_AL: Lëndë shqyrtimi

[ctx: block title]
en: Review Date
sq_AL: Datë shqyrtimi

[ctx: block title]
en: Review Rating
sq_AL: Vlerësim Shqyrtimi

[ctx: block title]
en: Reviews Form
sq_AL: Formular Shqyrtimesh

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
sq_AL: Faqe Pasuese Shqyrtimesh

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
sq_AL: Numra Faqesh Shqyrtimesh

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
sq_AL: Faqosje Shqyrtimesh

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
sq_AL: Faqe e Mëparshme Shqyrtimesh

[ctx: block title]
en: Reviews Template
sq_AL: Gjedhe Shqyrtimesh

[ctx: block title]
en: Reviews Title
sq_AL: Titull Shqyrtimesh

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
sq_AL: Shqyrtime sipas Kategorish

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
sq_AL: Shqyrtime sipas Produkti

[ctx: block title]
en: Shipping
sq_AL: Dërgim

[ctx: block title]
en: Shipping Address
sq_AL: Adresë Dërgimi

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
sq_AL: Ndarje për Adresë Dërgimi

[ctx: block title]
en: Shipping Options
sq_AL: Mundësi Dërgimi

[ctx: block title]
en: Status Filter
sq_AL: Filtër Gjendjesh

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
sq_AL: Prag niveli stoku

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
sq_AL: <em>Breadcrumbs</em> Shitoreje

[ctx: block title]
en: Store Notices
sq_AL: Njoftime Shitoreje

[ctx: block title]
en: Subtotal
sq_AL: Nënshumë

[ctx: block title]
en: Taxes
sq_AL: Taksa

[ctx: block title]
en: Taxonomy
sq_AL: Klasifikim

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
sq_AL: Filtër Klasifikimesh

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
sq_AL: Terma dhe Kushte

[ctx: block title]
en: Thumbnails
sq_AL: Miniatura

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
sq_AL: Produktet Më të Vlerësuar

[ctx: block title]
en: Totals
sq_AL: Gjithsej

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
sq_AL: Përshkrim Varianti (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
sq_AL: Përzgjedhës Varianti (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
sq_AL: Përzgjedhës Varianti: Gjedhe (Beta)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
sq_AL: Faqe WooCommerce-i

en: brand
sq_AL: markë

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sq_AL: Kreu

[ctx: button label of product search block]
en: Search
sq_AL: Kërko

en: by %s
sq_AL: nga %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
sq_AL: cURL është e instaluar, por s’arrihet të merret version.

en: cURL version
sq_AL: Version cURL-je

en: cURL version.
sq_AL: Version cURL-je.

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
sq_AL: %s Faturimi

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
sq_AL: %s Dërgimi

[ctx: column name]
en: Review
sq_AL: Shqyrtim

[ctx: column name]
en: Submitted on
sq_AL: Parashtruar më

[ctx: column_name]
en: Notification
sq_AL: Njoftim

[ctx: column_name]
en: Product
sq_AL: Produkt

[ctx: column_name]
en: Signed Up
sq_AL: Të regjistruar

[ctx: column_name]
en: Status
sq_AL: Gjendje

[ctx: column_name]
en: User/Email
sq_AL: Përdorues/Email

[ctx: coupon expiry date placeholder]
en: YYYY-MM-DD
sq_AL: DD-MM-YYYY

en: customer orders
sq_AL: porosi të klientit

[ctx: database error]
en: unknown
sq_AL: i panjohur

en: days
sq_AL: ditë

[ctx: default-slug]
en: product
sq_AL: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
sq_AL: dyqani

en: discounted shipping labels
sq_AL: etiketa dërgimi me zbritje

[ctx: district]
en: Belgrade
sq_AL: Beograd

[ctx: district]
en: Braničevo
sq_AL: Branicevo

[ctx: district]
en: Central Banat
sq_AL: Banati Qendror

[ctx: district]
en: Danube
sq_AL: Danub

[ctx: district]
en: Kolubara
sq_AL: Gllobare

[ctx: district]
en: Kosovo
sq_AL: Kosovë

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
sq_AL: Dukagjin

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
sq_AL: Anamoravë

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
sq_AL: Mitrovicë

[ctx: district]
en: Mačva
sq_AL: Macva

[ctx: district]
en: Nišava
sq_AL: Nishava

[ctx: district]
en: North Banat
sq_AL: Banati Verior

[ctx: district]
en: North Bačka
sq_AL: Backa Veriore

[ctx: district]
en: Peć
sq_AL: Pejë

[ctx: district]
en: Pčinja
sq_AL: Pçinjë

[ctx: district]
en: Raška
sq_AL: Rashkë

[ctx: district]
en: South Banat
sq_AL: Banati Jugor

[ctx: district]
en: South Bačka
sq_AL: Backa Jugore

[ctx: district]
en: Srem
sq_AL: Shrem

[ctx: district]
en: Toplica
sq_AL: Toplicë

[ctx: district]
en: Vojvodina
sq_AL: Vojvodinë

[ctx: district]
en: West Bačka
sq_AL: Backa Perëndimore

[ctx: district]
en: Zaječar
sq_AL: Zajecar

[ctx: district]
en: Šumadija
sq_AL: Shumadije

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
sq_AL: p.sh., Për artikuj të rëndë, që lypin tarifa postare më të larta

en: e.g. Free shipping
sq_AL: p.sh., Dërgim falas

en: e.g. Heavy
sq_AL: p.sh., Të rëndë

en: e.g. Local pickup
sq_AL: p.sh., marrje në vend

en: e.g. Standard national
sq_AL: p.sh., Kombëtar standard

en: e.g. heavy-packages
sq_AL: p.sh., paketa-të-rënda

en: e.g. length or weight
sq_AL: p.sh., gjatësi, ose peshë

en: eCheck ending in %1$s
sq_AL: eCheck që përfundon me %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sq_AL: faturim

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sq_AL: dërgim

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
sq_AL: Ngarkimi dështoi

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
sq_AL: Po ngarkohen më tepër përfundime&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sq_AL: S’u gjetën përputhje

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
sq_AL: Ju lutemi, fshini %qty% shenja

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
sq_AL: Ju lutemi, fshini 1 shenjë

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
sq_AL: Ju lutemi, jepni %qty% ose më shumë shenja

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sq_AL: Ju lutemi, jepni 1 ose më shumë shenja

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
sq_AL: Po kërkohet&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
sq_AL: Mund të përzgjidhni vetëm %qty% objekte

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
sq_AL: Mund të përzgjidhni vetëm 1 objekt

en: five star
sq_AL: pesë yje

en: for %s
sq_AL: për %s

en: guest orders
sq_AL: porosi mysafirësh

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
sq_AL[0]: - …dhe %d artikull tjetër.
sq_AL[1]: - … dhe %d artikuj të tjerë.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
sq_AL: U aplikua mbajtje stok prej %1$s minutash për: %2$s

en: in
sq_AL: inç

en: kg
sq_AL: g/kg

en: l jS \o\f F Y, h:ia
sq_AL: l, j, F Y, h:ia

en: lbs
sq_AL: libra

[ctx: list table date hover format]
en: Y/m/d g:i:s a
sq_AL: d/m/Y g:i:s a

[ctx: min_price]
en: From:
sq_AL: Nga:

en: new users
sq_AL: përdorues të rinj

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
sq_AL: Administroni njoftime

[ctx: notice action]
en: Resend verification
sq_AL: Ridërgo email verifikimi

[ctx: notifications_status]
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
sq_AL[0]: u fshi %s njoftim.
sq_AL[1]: u fshinë %s njoftime.

[ctx: notifications_status]
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
sq_AL[0]: u përditësua %s njoftim.
sq_AL[1]: u përditësuan %s njoftime.

[ctx: notifications_status]
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Aktiv <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Aktive <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Krejt <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Krejt <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: E anuluar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të anuluar <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: <span class="count">(%s)</span> në pritje
sq_AL[1]: <span class="count">(%s)</span> në pritje

[ctx: notifications_status]
en: Sent <span class="count">(%s)</span> | Sent <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: I dërguar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të dërguar <span class="count">(%s)</span>

[ctx: number of pages]
en: of
sq_AL: nga

en: of
sq_AL: nga

en: optional
sq_AL: opsionale

en: orders | orders
sq_AL[0]: porosi
sq_AL[1]: porosi

en: oz
sq_AL: onc

en: payment setup
sq_AL: ujdisje pagesash

en: payment setup and automated taxes
sq_AL: ujdisje pagesash dhe taksa të automatizuara

en: payment setup and discounted shipping labels
sq_AL: ujdisje pagesash dhe etike dërgimi me zbritje

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
sq_AL: ujdisje pagesash, taksa të automatizuara dhe etiketa dërgimi me zbritje

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sq_AL: Blijeni produktin

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sq_AL: Nga&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sq_AL: Për&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
sq_AL: Kërkoni për produkte…

[ctx: post]
en: Failed
sq_AL: Dështoi

[ctx: post]
en: In-Progress
sq_AL: Në-Kryerje-e-Sipër

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Krejt <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Krejt <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
sq_AL: faqe privatësie

en: privacy policy
sq_AL: rregulla privatësie

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Krejt <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Krejt <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: I miratuar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të miratuar <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Pezull <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Pezull <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: I padëshiruar <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Të padëshiruar <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[0]: Hedhurina <span class="count">(%s)</span>
sq_AL[1]: Hedhurina <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
sq_AL: Parametri product_includes lypset të përcaktojë saktësisht një produkt, kur kryhet ndarje në segmente sipas variantesh.

en: required
sq_AL: e domosdoshme

[ctx: review]
en: Mark as spam
sq_AL: Vëri shenjë si të padëshiruar

[ctx: review]
en: Not Spam
sq_AL: Jo i Padëshiruar

[ctx: review]
en: Not spam
sq_AL: Jo i padëshiruar

[ctx: review type]
en: Type
sq_AL: Lloj

en: reviewed by %s
sq_AL: shqyrtuar nga %s

en: scheduled action
sq_AL: veprim i planifikuar

en: scheduled actions
sq_AL: veprime të planifikuar

en: shipping address
sq_AL: adresë dërgimi

[ctx: shipping country prefix]
en: to
sq_AL: për

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
sq_AL: për

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
sq_AL: Dërgesë %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
sq_AL: Dërgesë 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
sq_AL: Dërgim

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
sq_AL: Dërgim %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
sq_AL: Porosi

[ctx: slug]
en: brand
sq_AL: markë

[ctx: slug]
en: product
sq_AL: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
sq_AL: kategori-produkti

[ctx: slug]
en: product-tag
sq_AL: etiketë-produkti

[ctx: slug]
en: uncategorized
sq_AL: e pakategorizuar

[ctx: status labels]
en: All
sq_AL: Krejt

[ctx: status labels]
en: Past-due
sq_AL: Tej afati

[ctx: stock notification status]
en: Active
sq_AL: Aktive

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
sq_AL: Anuluar

[ctx: stock notification status]
en: Pending
sq_AL: Në pritje

[ctx: stock notification status]
en: Sent
sq_AL: Dërguar

[ctx: submit button]
en: Search
sq_AL: Kërko

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
sq_AL: %s u shtua

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
sq_AL: %s u fshi

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
sq_AL: %s s’u shtua

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
sq_AL: %s s’u përditësua

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
sq_AL: %s u përditësua

en: terms and conditions
sq_AL: terma dhe kushte

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
sq_AL: fikje e papritur: Gabim Fatal PHP %1$s te %2$s në rreshtin %3$s

en: unknown
sq_AL: e panjohur

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
en: click here
sq_AL: klikoni këtu

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
en: click here
sq_AL: klikoni këtu

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
sq_AL[0]: Përdoruesi #%1$s %2$s ka krijuar %3$d <em>webhook</em> WooCommerce.
sq_AL[1]: Përdoruesi #%1$s %2$s ka krijuar %3$d <em>webhook</em>-e WooCommerce.

[ctx: verb]
en: Spam
sq_AL: Vëri shenjë si i padëshiruar

[ctx: verb]
en: Trash
sq_AL: Shpjere te hedhurinat

en: verified owner
sq_AL: pronar i verifikuar

en: via %s
sq_AL: me %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sq_AL[0]: Po shfaqet %1$d&ndash;%2$d nga %3$d përfundim
sq_AL[1]: Po shfaqen %1$d&ndash;%2$d nga %3$d përfundime gjithsej

en: yd
sq_AL: jard

en: Ávila
sq_AL: Avila

en: Åland Islands
sq_AL: Ishujt Aland

en: Çanakkale
sq_AL: Çanakala

en: Çankırı
sq_AL: Çankërë

en: Ñeembucú
sq_AL: Nembuku

en: Ñuble
sq_AL: Njuble

en: İstanbul
sq_AL: Stamboll

en: İzmir
sq_AL: Izmir

en: İçel
sq_AL: Içel

en: Şanlıurfa
sq_AL: Shanlëufra

en: Şırnak
sq_AL: Shërnak

en: Šibenik-Knin County
sq_AL: Konteja Shibenik-Knin

en: Șoldănești
sq_AL: Sholdëneshti

en: Ștefan Vodă
sq_AL: Stefan Voda

en: — No Change —
sq_AL: — Pa Ndryshim —

en: — No change —
sq_AL: — S’ka ndryshim —

en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
sq_AL: ℹ️ WooCommerce-i instaloi dhe aktivizoi <a href="%1$s">shtojcën API REST e Dikurshme</a>, ngaqë ky sajt ka <a href="%2$s">të aktivizuar shtojcën API REST e Dikurshme</a>, ose ka <a href="%3$s">të përkufizuar webhook-e të dikurshëm</a>. <a href="%4$s">Më tepër informacion</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
sq_AL: ℹ️️ Zgjerimi API REST i dikurshëm i WooCommerce-it është i instaluar dhe aktiv.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
sq_AL: ⚠ U pikas shtojcë e papërputhshme (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
sq_AL: ⚠ U pikasën 2 shtojca të papërputhshme (%1$s dhe %2$s).

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
sq_AL: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">API REST e Dikurshme</a> është e instaluar dhe aktive në këtë sajt.</b> Ju lutemi, kini parasysh se API REST i Dikurshëm WooCommerce <b>nuk</b> është i përputhshëm me HPOS.

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
sq_AL: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">API REST e Dikurshme</a> është aktive në këtë sajt.</b> Ju lutemi, kini parasysh se API REST i Dikurshëm WooCommerce <b>nuk</b> është i përputhshëm me HPOS.

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
sq_AL[0]: ⚠ U pikasën shtojca të papërputhshme (%1$s, %2$s dhe %3$d tjetër).
sq_AL[1]: ⚠ U pikasën shtojca të papërputhshme (%1$s dhe %2$s shtojca dhe %3$d të tjera).

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
sq_AL: ⚠ Kjo shtojcë është e papërputhshme me veçorinë WooCommerce e aktivizuara '%s', s’duhet aktivizuar.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
sq_AL: ⚠ Kjo shtojcë është e papërputhshme me veçoritë WooCommerce të aktivizuara '%1$s' dhe '%2$s', s’duhet aktivizuar.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
sq_AL: ⚠ Kjo shtojcë është e papërputhshme me veçoritë WooCommerce të aktivizuara '%1$s', '%2$s' dhe %3$d të tjera, s’duhet aktivizuar.

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
sq_AL: ⚠ Që të përdoret regjistrim së largëti, duhet aktivizuar ndjekja.

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
sq_AL: ⚠️ Mund të kërkohet vetëm në %s kartela në herë. Provoni të filtroni listën e kartelave, para kërkimit.

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
sq_AL: ⚠️ API REST i dikurshëm i WooCommerce-it është kaluar në <a target=”_blank” href="%1$s">zgjerim enkas</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Mësoni më tepër rreth këtij ndryshimi</a></b>

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
sq_AL: API i Dikurshëm REST WooCommerce është hequr nga WooCommerce-i, kjo do të bëjë që <a href="%1$s">webhook-et në këtë sajt, që janë formësuar për të përdorur API-n e Dikurshëm REST</a> të reshtin së funksionuari. <a target="_blank" href="%2$s">Ka një zgjerim më vete WooCommerce</a> për t’i lejuar këta webhook-e të përdorin pa ndërprerje API-n e Dikurshëm REST.  Në vend të kësaj, mundeni edhe t’i përpunoni këta webhook-e që të përdorin versionin e tanishëm të API-t REST, për të prodhuar ç’duhet. <b><a target="_blank" href="%3$s">Mësoni më tepër rreth këtij ndryshimi.</a></b>

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
sq_AL: ⚠️ S’u nis dot lidhja me sistem kartelash.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
sq_AL: ⚠️ Sistemi i kartelave s’është formësuar për shkrim të drejtpërdrejtë. Kjo mund të shkaktojë probleme për regjistruesin.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
sq_AL: ⚠️ Kjo drejtori s’duket të jetë e shkrueshme.

en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
sq_AL: ⚠️ WooCommerce-i u rrek të instalonte <a href="%1$s">shtojcën Legacy REST API</a>, ngaqë ky sajt ka <a href="%2$s">të aktivizuar Legacy REST API</a>, ose ka <a href="%3$s">të përkufizuar webhook-e të dikurshëm</a>, por instalimi dështoi (shihni hollësi gabimesh te <a href="%4$s">regjistrat e WooCommerce-it</a>). Ju lutemi, instalojeni dhe aktivizojeni shtojcën dorazi. <a href="%5$s">Më tepër hollësi</a>

en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
sq_AL: ⚠️ WooCommerce instaloi <a href="%1$s">shtojcën për API REST të dikurshëm</a>, ngaqë ky sajt ka <a href="%2$s">shtojcën për API REST të dikurshëm të aktivizuar</a>, ose ka <a href="%3$s">të përkufizuar webhook-e të dikurshëm</a>, por s’arriti ta aktivizojë (shihni hollësi gabimesh te <a href="%4$s">regjistra WooCommerce-i</a>). Ju lutemi, kaloni te <a href="%5$s">faqja e shtojcave</a> dhe aktivizojeni dorazi. <a href="%6$s">Më tepër hollësi</a>

en: ✅ Ready
sq_AL: ✅ Gati

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
sq_AL: 🎉 Përgëzime për shtimin e produktit tuaj të parë!
