Plugins - YITH WooCommerce Wishlist - Stable (latest release) - en to sq_AL translation catalogue (624 entries)

en: "Add to cart" button style
sq_AL: Stil butoni “Shtoje te shporta”

en: "Add to cart" custom icon
sq_AL: Ikonë vetjake për “Shtoje te shporta”

en: "Add to cart" icon
sq_AL: Ikonë për “Shtoje te shporta”

en: "Add to cart" text
sq_AL: Tekst për “Shtoje te shporta”

en: "Add to wishlist" button style
sq_AL: Stil butoni “Shtoje te listë dëshirash”

en: "Add to wishlist" custom icon
sq_AL: Ikonë vetjake “Shtoje te listë dëshirash”

en: "Add to wishlist" icon
sq_AL: Ikonë “Shtoje te listë dëshirash”

en: "Add to wishlist" text
sq_AL: Tekst për “Shtoje te listë dëshirash”

en: "Added to wishlist" custom icon
sq_AL: Ikonë vetjake për “U shtua te listë dëshirash”

en: "Added to wishlist" icon
sq_AL: Ikonë për “Shtoje te listë dëshirash”

en: "Browse wishlist" label (leave empty to use the default settings)
sq_AL: Etiketë “Shfletoni listë dëshirash” (që të përdoren rregullimet parazgjedhje, lëreni të zbrazët)

en: "Browse wishlist" text
sq_AL: Tekst për “Shfletoni listë dëshirash”

en: "Product added to wishlist" label (leave empty to use the default settings)
sq_AL: Etiketë “Produkti u shtua te listë dëshirash” (që të përdore rregullimet parazgjedhje, lëreni të zbrazët)

en: "Product added" text
sq_AL: Tekst për “Produkti u shtua”

en: "Product already in wishlist" label (leave empty to use the default settings)
sq_AL: Etiketë “Produkt tashmë në listë dëshirash” (që të përdoren rregullimet parazgjedhje, lëreni të zbrazët)

en: "Product already in wishlist" text
sq_AL: Tekst për “Produkti gjendet tashmë te lista e dëshirave”

en: "Remove from wishlist" text
sq_AL: Tekst “ Hiqe prej liste dëshirash”

en: #1 Independent Seller of <mark>WooCommerce plugins</mark>
sq_AL: Shitësi #1 i Pavarur i <mark>shtojcave për WooCommerce</mark>

en: %1$s needs %2$s enabled
sq_AL: %1$s lyp %2$s të aktivizuar

en: %1$s needs at least %2$s of available memory
sq_AL: %1$s lyp të paktën %2$s të kujtesës së passhme

en: %1$s needs at least %2$s version
sq_AL: %1$s lyp të paktën versionin %2$s

en: %d user | %d users
sq_AL[0]: %d përdorues
sq_AL[1]: %d përdorues

en: %s was deactivated as you're running an higher tier version of the same plugin. | %s were deactivated as you're running higher tier versions of the same plugins.
sq_AL[0]: %s u çaktivizua, ngaqë po xhironi version më të lartë të të njëjtës shtojcë.
sq_AL[1]: %s u çaktivizuan, ngaqë po xhironi versione më të lartë të të njëjtave shtojca.

en: (Now
sq_AL: (Tani

en: :) Thanks!
sq_AL: :) Faleminderit!

en: <code><strong>YITH WooCommerce Wishlist</strong></code> gives your users the possibility to create, fill, manage and share their wishlists allowing you to analyze their interests and needs to improve your marketing strategies. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Get more plugins for your e-commerce on <strong>YITH</strong></a>
sq_AL: <code><strong>Lista e Dëshirave YITH për WooCommerce</strong></code> u jep përdoruesve tuaj mundësinë të krijojnë, popullojnë, administrojnë dhe ndajnë me të tjerët listat e tyre të dëshirave, duke ju lejuar juve të analizoni interesat dhe nevojat e tyre, për të përmirësuar strategjitë tuaja të marketingut. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Merrni shtojca të tjera për e-tregtinë tuaj, te <strong>YITH</strong></a>

[ctx: Action links]
en: Settings
sq_AL: Rregullime

en: Add All
sq_AL: Shtoji Krejt

en: Add Images to Gallery
sq_AL: Shtoni Figura në Galeri

en: Add all to cart
sq_AL: Shtoji krejt në shportë

en: Add custom product tab
sq_AL: Shtoni skedë të përshtatur produkti

en: Add images
sq_AL: Shtoni figura

en: Add to cart
sq_AL: Shtoje në shportë

en: Add to cart option for each product
sq_AL: Mundësi “Shtoje te shporta” për çdo produkt

en: Add to gallery
sq_AL: Shtoje te galeri

en: Add to wishlist
sq_AL: Shtoje te listë dëshirash

en: Add to wishlist
sq_AL: Shtoje te listë dëshirash

en: Added on:
sq_AL: Shtuar më:

en: Added on: %s
sq_AL: Shtuar më: %s

en: Additional CSS classes for the button (leave empty to use the default settings)
sq_AL: Klasa CSS shtesë për butonin (që të përdoren rregullimet parazgjedhje, lëreni të zbrazët)

en: Additional tools to improve UX, increase conversions, and loyalize customers.
sq_AL: Mjete shtesë për përmirësim të UX-it, shtim shndërrimesh dhe bërje besnikë të klientëve.

en: Advanced wishlist management
sq_AL: Administrim i thelluar listash dëshirash

en: After "Add to cart"
sq_AL: Pas “Shtoje te shporta”

en: After "Add to cart" button
sq_AL: Pas butonit “Shtoje te shporta”

en: After product is added to wishlist
sq_AL: Pasi produkti të shtohet te listë dëshirash

en: After summary
sq_AL: Pas përmbledhjeje

en: After thumbnails
sq_AL: Pas miniaturash

en: Allow users to create multiple wishlists
sq_AL: Lejojuni përdoruesve të krijojnë lista të shumta dëshirash

en: Allow users to rename wishlists, choose whether to make them public or private, move products from one list to another, and more.
sq_AL: Lejojuni përdoruesve të riemërtojnë lista dëshirash, të zgjedhin të jenë ato publike, ose private, të kalojnë produkte nga një listë në një tjetër, etj.

en: Allows your customers to create and share lists of products that they want to purchase on your e-commerce.
sq_AL: Lejojuni klientëve tuaj të krijojnë dhe ndajnë me të tjerë lista produktesh që duan të blejnë në platformën tuaj e-tregti.

en: An error has occurred during import. Please try again.
sq_AL: Ndodhi një gabim gjatë importimit. Ju lutemi, riprovoni.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
sq_AL: Ndodhi një gabim, që ka shumë gjasa se do të thotë se prurja nuk funksionon, Riprovoni më vonë.

en: An error occurred while adding the products to the wishlist.
sq_AL: Ndodhi një gabim gjatë shtimit të produkteve te lista e dëshirave.

en: Analyze your customers' wishlists and the most popular products in your shop
sq_AL: Analizoni listat e dëshirave të klientëve tuaj dhe produktet më popullore në shitoren tuaj

en: And embark on this new adventure!
sq_AL: Dhe hidhuni në këtë aventurë të re!

en: Anybody can view it
sq_AL: Mund ta shohë cilido

en: Apply
sq_AL: Zbatoji

en: Apply this action to all the selected items:
sq_AL: Zbatoje këtë veprim te krejt artikujt e përzgjedhur:

en: Are you sure you want to delete "%s"?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet "%s"?

en: Are you sure you want to delete the selected items?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihen objektet e përzgjedhur?

en: Are you sure you want to move "%s" to trash?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të shpihet "%s" te hedhurinat?

en: Are you sure you want to trash the selected items?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të shpien te hedhurinat artikujt e përzgjedhur?

en: Are you sure?
sq_AL: Jeni i sigurt?

en: Arrange
sq_AL: Sistemoji

en: At first, I was hesitant to buy the premium version so I started with the free option.
    After a while, seeing the quality of the plugin and the results I was getting, I decided to give it a shot and switch to premium. No regrets!
    They have an amazing support team that is always there no matter how big or small your problem is. Do yourself a favor and stop using free plugins that kind of work and just buy whatever plugin you need from YITH.
sq_AL: Fillimisht ngurroja të blija versionin me pagesë, ndaj ia fillova me versionin fala.
    Pas ca kohësh, duke parë cilësinë e shtojcës dhe përfundimet që merrja, vendosa ta provoja dhe të hidhem te ajo me pagesë. Dhe bëra mirë!
    Kanë një ekip të mahnitshëm asistence që është përherë pranë, pavarësisht se sa i vogël apo i madh është problemi që keni. Bëjini një nder vetes dhe ndalni përdorimin e shtojcave falas që pak a shumë funksionojnë dhe thjesht blimi çfarëdo shtojce që ju duhet prej YITH.

en: Available Memory
sq_AL: Kujtesë e Passhme

en: Back to "%s"
sq_AL: Mbrapsht te "%s"

en: Back to the list
sq_AL: Mbrapsht te lista

en: Background
sq_AL: Sfond

en: Background Hover
sq_AL: Sfond Kur Kalohet Kursori Përsipër

en: Background hover
sq_AL: Sfond kur kalohet kursori përsipër

en: Before "Add to cart" button
sq_AL: Para butonit “Shtoje te shporta”

en: Border
sq_AL: Anë

en: Border Hover
sq_AL: Kalim Kursori Përsipër Ane

en: Border radius
sq_AL: Rreze anësh

en: Browse wishlist
sq_AL: Shfletoni listë dëshirash

[ctx: Button label]
en: Close
sq_AL: Mbylle

en: Button label (leave empty to use the default settings)
sq_AL: Etiketë butoni (që të përdoren rregullimet parazgjedhje, lëreni të zbrazët)

[ctx: Button text]
en: Cancel
sq_AL: Anuloje

[ctx: Button text]
en: Confirm
sq_AL: Ripohojeni

en: Button to remove the product from the wishlist - to the right of the product
sq_AL: Buton për të hequr produktin prej listës së dëshirave - në të djathtë të produktit

en: Button with custom style
sq_AL: Buton me stil vetjak

en: Button with theme style
sq_AL: Buton me stil teme

en: Check the changelog >
sq_AL: Shihni regjistrin e ndryshimeve >

en: Choose a sidebar
sq_AL: Zgjidhni një anështyllë

en: Choose colors for Facebook share button
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin “Ndajeni me të tjerët në Facebook”

en: Choose colors for Pinterest share button
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin “Ndajeni me të tjerët në Pinterest”

en: Choose colors for Twitter (X) share button
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin “Ndajeni me të tjerët në Twitter (X)”

en: Choose colors for WhatsApp share button
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin e ndarjes me të tjerë në WhatsApp

en: Choose colors for share buttons text
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për tekst butonash ndarjesh me të tjerë

en: Choose colors for the "Add to cart" button on hover state
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin “Shtoje te shportë”, kur i kalohet kursori përsipër

en: Choose colors for the Email share button
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin “Ndajeni me të tjerët me email”

en: Choose colors for the primary button on hover state<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin parësor, kur mbi të kalohet kursori përsipër<br/><small>Ky stil do të aplikohet mbi butonin “Përpunoni titull”, te skena Listë Dëshirash, butonin “Parashtrojini Ndryshimet”, te skena Administroni dhe butonin “Kërkoni listë dëshirash”, te skena Kërkoni</small>

en: Choose colors for the primary button<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin parësor<br/><small>Ky stil do të aplikohet mbi butonin “Përpunoni titull”, te skena Listë Dëshirash, butonin “Parashtrojini Ndryshimet”, te skena Administroni dhe butonin “Kërkoni listë dëshirash”, te skena Kërkoni</small>

en: Choose colors of the secondary button<br/><small>This style will be applied to the buttons that allow showing and hiding the Edit title form on Wishlist view and "Create new Wishlist" button on Manage view</small>
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin dytësor<br/><small>Ky stil do të aplikohet mbi butonat që lejojnë shfaqjen dhe fshehjen e formularit “Përpunoni titull”, te skena Listë Dëshirash dhe butonin “Krijoni Listë të re Dëshirash” te skena Administroni</small>

en: Choose if you want to show a textual "Add to wishlist" link or a button
sq_AL: Zgjidhni se doni të shfaqet një lidhje tekst “Shtoje te listë dëshirash”, apo një buton

en: Choose radius for the "Add to wishlist" button
sq_AL: Zgjidhni rrezen për butonin “Shtoje te listë dëshirash”

en: Choose the color for all sections with background<br/><small>This color will be used as background for the wishlist table heading and footer (when set to "Traditional" layout), and for various form across wishlist views</small>
sq_AL: Zgjidhni ngjyrën për krejt ndarjet me sfond<br/><small>Kjo ngjyrë do të përdoret si sfond për kryet dhe fundin e tabelës së listave tyë dëshirave (kur si skemë është vënë “Tradicionale”), dhe për formularë të ndryshëm në pamje listash dëshirash</small>

en: Choose the colors for the "Add to cart" button
sq_AL: Zgjidhni ngjyra për butonin “Shtoje te shportë”

en: Choose the colors for the wishlist table (when set to "Traditional" layout)
sq_AL: Zgjidhni ngjyrat për tabelën e listës së dëshirave (kur si skemë është caktuar “Tradicionale”)

en: Choose the look of the Wishlist button when the product has already been added to a wishlist
sq_AL: Zgjidhni pamjen e butonit Listë Dëshirash, kur produkti është shtuar tashmë te një listë e tillë

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link in WooCommerce products' loop. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
sq_AL: Zgjidhni ku të shfaqet qerthull WooCommerce i produktit butoni apo lidhja “Shtoje te listë dëshirash”. <span class="addon">Kopjojeni këtë kod të shkurtër <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> dhe ngjiteni atje ku doni të shfaqet butoni apo lidhja “Shtoje te listë dëshirash”</span>

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link on the product page. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
sq_AL: Zgjidhni ku të shfaqet te faqja e produktit butoni apo lidhja “Shtoje te listë dëshirash”. <span class="addon">Kopjojeni këtë kod të shkurtër <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> dhe ngjiteni atje ku doni të shfaqet butoni apo lidhja “Shtoje te listë dëshirash”</span>

en: Choose whether to paginate items in the wishlist or show them all
sq_AL: Zgjidhni të faqosen apo jo artikujt në listën e dëshirave apo të shfaqen që të tërë

en: Choose whether to show a textual "Add to cart" link or a button
sq_AL: Zgjidhni nëse të shfaqet një lidhje tekst “Shtoje te shporta”, apo një buton

en: Choose whether to use one of the default icons or a custom one
sq_AL: Zgjidhni të përdoret një nga ikonat parazgjedhje, apo një vetjake

en: Choose which layout you prefer to display products in the wishlist for a more modern and 100% mobile-friendly user experience.
sq_AL: Zgjidhni cilën skemë parapëlqeni për të shfaqur produktet në listën e dëshirave, për një funksionim më modern dhe 100% miqësor ndaj përdoruesve në celular.

en: Clear
sq_AL: Spastroje

en: Clear color
sq_AL: Spastroje ngjyrën

en: Close
sq_AL: Mbylle

en: Close all
sq_AL: Mbylli krejt

en: Collapse
sq_AL: Tkurre

en: Color value
sq_AL: Vlerë ngjyre

en: Confirm delete
sq_AL: Ripohoni fshirjen

en: Confirm trash
sq_AL: Ripohoni shpënien te hedhurinat

en: Contact your hosting company in order to enable it.
sq_AL: Lidhuni me shoqërinë tuaj të strehimit që të mund ta rritni.

en: Contact your hosting company in order to install it.
sq_AL: Për ta instaluar, lidhuni me shoqërinë tuaj të strehimit.

en: Contact your hosting company in order to update it.
sq_AL: Lidhuni me shoqërinë tuaj të strehimit që të mund ta përditësoni.

en: Content of the tab. (HTML is supported)
sq_AL: Lënda e skedës. (HTML nuk mbulohet)

en: Convert PHP templates to React
sq_AL: Shndërroni gjedhe PHP në React

en: Copied!
sq_AL: U kopjua!

en: Copy Code
sq_AL: Kopjoje Kodin

[ctx: Copy-to-clipboard button text]
en: Copy
sq_AL: Kopjoje

[ctx: Copy-to-clipboard message]
en: Copied!
sq_AL: U kopjua!

en: Create targeted promotions and take advantage of the wishlists to increase conversions
sq_AL: Krijoni promocione me synim klientë të caktuar dhe përfitoni nga listat e dëshirave për të shtuar shndërrime nga vizitorë në blerës

en: Custom
sq_AL: Vetjake

en: Custom CSS
sq_AL: CSS e Përshtatur

en: Custom:
sq_AL: Vetjake:

en: Customer wishlists
sq_AL: Lista dëshirash klientësh

en: Customization
sq_AL: Përshtatje

en: Customize the style of the whole plugin.
sq_AL: Përshtatni stilin e krejt shtojcës.

en: Data: %1$.2fMB | Index: %2$.2fMB | Free: %3$.2fMB | Engine: %4$s
sq_AL: Të dhëna: %1$.2fMB | Tregues: %2$.2fMB | Të lira: %3$.2fMB | Mekanizëm: %4$s

en: Database
sq_AL: Bazë të dhënash

en: Database Data Size
sq_AL: Madhësi të Dhënash Baze të Dhënash

en: Database Free Size
sq_AL: Madhësi Pjese të Lirë Baze të Dhënash

en: Database Index Size
sq_AL: Madhësi Treguesi Baze të Dhënash

en: Database Info
sq_AL: Hollësi Baze të Dhënash

en: Database imported correctly.
sq_AL: Baza e të dhënave u importua me sukses.

en: Date on which the product was added to the wishlist
sq_AL: Datë në të cilën produkti u shtua te lista e dëshirave

en: Default
sq_AL: Parazgjedhje

en: Default wishlist name
sq_AL: Emër parazgjedhje liste dëshirash

en: Defined WP_CACHE
sq_AL: WP_CACHE e përcaktuar

en: Delete
sq_AL: Fshije

[ctx: Delete confirmation action]
en: Yes, delete
sq_AL: Po, fshije

en: Delete image
sq_AL: Fshije figurën

en: Different wishlist layouts
sq_AL: Skema të ndryshme liste dëshirash

en: Disabled
sq_AL: E çaktivizuar

en: Discover all our plugins available on: %1$s and %2$s
sq_AL: Njihuni me krejt shtojcat tona të gatshme, te: %1$s and %2$s

en: Do not paginate
sq_AL: Mos i faqos

en: Do you want to remove the custom tab?
sq_AL: Doni të hiqet skeda vetjake?

en: Download
sq_AL: Shkarkim

en: Drag or %s
sq_AL: Tërhiqni, ose %s

en: Drag or upload a file.
sq_AL: Tëerhiqni, ose ngarkoni një kartelë.

en: Edit title
sq_AL: Përpunoni titullin

en: Element deleted correctly.
sq_AL: Elementi u fshi si duhet.

en: Element updated correctly.
sq_AL: Elementi u përditësua si duhet.

[ctx: Elementor Widget - section title]
en: %s - Options
sq_AL: %s - Mundësi

[ctx: Elementor control label]
en: "Browse wishlist" label
sq_AL: Etiketë “Shfletoni listë dëshirash”

[ctx: Elementor control label]
en: "Product added to wishlist" label
sq_AL: Etiketë “Produkti u shtua te listë dëshirash”

[ctx: Elementor control label]
en: "Product already in wishlist" label
sq_AL: Etiketë “Produkt tashmë në listë dëshirash”

[ctx: Elementor control label]
en: Additional CSS classes for the button
sq_AL: Klasa CSS shtesë për butonin

[ctx: Elementor control label]
en: Button label
sq_AL: Etiketë butoni

[ctx: Elementor control label]
en: Icon for the button
sq_AL: Ikonë për butonin

[ctx: Elementor control label]
en: Paginate items
sq_AL: Faqosi artikujt

[ctx: Elementor control label]
en: Product ID
sq_AL: ID produkti

[ctx: Elementor control label]
en: URL of the wishlist page
sq_AL: URL e faqes së listës së dëshirave

[ctx: Elementor control label]
en: Wishlist ID
sq_AL: ID Liste Dëshirash

[ctx: Elementor section title]
en: Advanced
sq_AL: Të mëtejshme

[ctx: Elementor section title]
en: Labels
sq_AL: Etiketa

[ctx: Elementor section title]
en: Pagination
sq_AL: Faqosje

[ctx: Elementor section title]
en: Product
sq_AL: Produkt

[ctx: Elementor section title]
en: Wishlist
sq_AL: Listë Dëshirash

[ctx: Elementor widget name]
en: YITH Wishlist
sq_AL: Listë Dëshirash YITH

[ctx: Elementor widget name]
en: YITH Wishlist Add button
sq_AL: Buton YITH Shtoni Listë Dëshirash

en: Email default icon
sq_AL: Ikonë parazgjedhje email-i

en: Email share button custom icon
sq_AL: Ikonë vetjake butoni “Ndajeni me të tjerët me email”

en: Email share button icon
sq_AL: Ikonë butoni “Ndajeni me të tjerët me email”

en: Email share button style
sq_AL: Stil butoni “Ndajeni me të tjerët me email”

en: Enable AJAX loading
sq_AL: Aktivizoni ngarkim Ajax

en: Enable slider in wishlist
sq_AL: Aktivizo rrëshqitës te listë dëshirash

en: Enable the "Add to wishlist" feature in WooCommerce products' loop
sq_AL: Aktivizoni veçorinë “Shtoje te listë dëshirash” te qerthull produktesh WooCommerce

en: Enable the slider with linked products on the Wishlist page.
sq_AL: Aktivizoni rrëshqitësin me produkte të lidhur te faqja Listë Dëshirash.

en: Enable this option to let users share their wishlist on social media
sq_AL: Aktivizojeni këtë mundësi për t’i lënë përdoruesit të ndajnë me të tjerët në media shoqërore listën e tyre të dëshirave

en: Enabled
sq_AL: E aktivizuar

[ctx: Enhanced select]
en: No matches found
sq_AL: S’u gjetën përputhje

[ctx: Enhanced select]
en: Please enter %s or more characters
sq_AL: Ju lutemi, jepni %s ose më shumë shenja

[ctx: Enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sq_AL: Ju lutemi, jepni 1 ose më shumë shenja

[ctx: Enhanced select]
en: Searching&hellip;
sq_AL: Po kërkohet…

en: Enter URL
sq_AL: Jepni URL

en: Enter a name for the default wishlist. This is the wishlist that will be automatically generated for all users if they do not create any custom one
sq_AL: Jepni një emër për listën parazgjedhje të dëshirave. Kjo është lista që do të prodhohet automatikisht për krejt përdoruesit, nëse nuk krijojnë një të tillë vetjake

en: Enter a text for "Add to wishlist" button
sq_AL: Jepni tekst për butonin “Shtoje te listë dëshirash”

en: Enter a text for the "Add to cart" button
sq_AL: Jepni tekst për butonin “Shtoje te shportë”

en: Enter a text for the "Browse wishlist" link on the product page
sq_AL: Jepni një tekst për lidhjen “Shfletoni listën e dëshirave” te faqja e produktit

en: Enter a text for the "Remove from wishlist" button
sq_AL: Jepni tekst për butonin “Hiqe prej liste dëshirash”

en: Enter custom CSS to be applied to Wishlist elements (optional)
sq_AL: Jepni CSS vetjake për t’u aplikuar te elementë Liste dëshirash (në daçi)

en: Enter the text for the message displayed when the user views a product that is already in the wishlist
sq_AL: Jepni tekstin për mesazhin e shfaqur kur përdoruesi sheh një produkt që gjendet tashmë te lista e dëshirave

en: Enter the text of the message displayed when the user adds a product to the wishlist
sq_AL: Jepni tekstin e mesazhit të shfaqur kur përdoruesi shton një produkt te lista e dëshirave

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
sq_AL: Gabim. S’arrihet të hiqet produkti prej listës së dëshirave.

en: Expand all
sq_AL: Zgjeroji krejt

[ctx: External Services error message]
en: Error: Unable to process the External Services API Request.
sq_AL: Gabim: S’arrihet të përpunohet Kërkesa API Shërbimi të Jashtëm.

en: External object cache
sq_AL: Fshehtinë e jashtme objektesh

en: Facebook share button custom icon
sq_AL: Ikonë vetjake butoni “Ndajeni me të tjerët në Facebook”

en: Facebook share button icon
sq_AL: Ikonë butoni “Ndajeni me të tjerët në Facebook”

en: Facebook share button style
sq_AL: Stil butoni “Ndajeni me të tjerët në Facebook”

en: For optimal functioning of our plugins, we suggest setting at least %s of available memory
sq_AL: Për funksionim optimal të shtojcave tona, këshillojmë caktimin e të paktën %s të kujtesës së pashme

en: Free!
sq_AL: Falas!

en: From now on, you can find all plugin options in YITH menu. Plugin customization settings will be available as a new entry in YITH menu.
sq_AL: Tani e tutje, krejt mundësitë e shtojcave mund t’i gjeni te menuja YITH. Për çdo shtojcë të instaluar, rregullimet për përshtatje do të gjenden si një zë i ri te menuja YITH.

en: From now on, you can find the option panel of YITH plugins in YITH menu. Every time one of our plugins is added, a new entry will be added to this menu. For example, after the update, plugin options (such as for YITH WooCommerce Wishlist, YITH WooCommerce Ajax Search, etc.) will be moved from previous location to YITH menu.
sq_AL: Tani e tutje, panelin e mundësive për shtojca YITH mund ta gjeni te menuja YITH. Sa herë që shtohet një nga shtojcat tona, te kjo menu do të shtohet një zë i ri. Për shembull, pas përditësimit, mundësi shtojce (të tilla si për YITH WooCommerce Wishlist, YITH WooCommerce Ajax Search, etj.) do të lëvizen nga vendi i mëparshëm te menuja YITH.

en: Further actions
sq_AL: Veprime të mëtejshme

en: GD Library
sq_AL: Librari GD

en: General settings
sq_AL: Rregullime të përgjithshme

en: Give instant access to the wishlist and show a preview of the products added to it by inserting the widget in the site header.
sq_AL: Jepni hyrje të menjëhershme te lista e dëshirave dhe shfaqni një paraparje të produkteve të shtuara në të, duke futur widget-in te kryet e sajtit.

en: Got it, close this window
sq_AL: E mora vesh, mbylle këtë dritare

[ctx: Help tab FAQ link]
en: View all FAQs >
sq_AL: Shihni krejt PBR-të >

[ctx: Help tab FAQ title]
en: Last FAQs in our Help Center
sq_AL: PBR të fundit te Qendra jonë e Ndihmës

[ctx: Help tab Read Documentation link]
en: Read the documentation
sq_AL: Lexoni dokumentimin

[ctx: Help tab Read Documentation link]
en: to learn how the plugin works from the basics.
sq_AL: që të mësoni se si funksionon shtojca që nga gjërat elementare.

[ctx: Help tab Watch Videotutorials link]
en: Videos are also available in:
sq_AL: Videot gjenden edhe në:

[ctx: Help tab Watch video tutorials link]
en: Watch our video tutorials
sq_AL: Shihni përkujdesoret tona video

[ctx: Help tab Watch video tutorials link]
en: to see some helpful use cases.
sq_AL: që të shihni disa shembuj të dobishëm.

[ctx: Help tab default description]
en: We want to help you enjoy a wonderful experience with all of our products.
sq_AL: Duam t’ju ndihmojmë të shijoni një funksionim të mrekullueshëm me krejt produktet tona.

[ctx: Help tab default title]
en: Thank you for purchasing %s!
sq_AL: Faleminderit për blerjen e %s!

[ctx: Help tab default title]
en: Thank you for using %s!
sq_AL: Faleminderit që përdorni %s!

[ctx: Help tab documentation]
en: Read the plugin documentation
sq_AL: Lexoni dokumentimin e shtojcës

[ctx: Help tab documentation]
en: to learn how it works from the basics.
sq_AL: që të mësoni se si funksionon që nga gjërat elementare.

[ctx: Help tab name]
en: Help
sq_AL: Ndihmë

[ctx: Help tab submit ticket button]
en: Submit a ticket
sq_AL: Parashtroni një çështje

[ctx: Help tab submit ticket description]
en: If you are experiencing any technical issues, ask for help from our developers. Submit a ticket through our support desk and we will help you as soon as possible.
sq_AL: Nëse keni probleme teknike, kërkojuni ndihmë zhvilluesve tanë. Parashtroni një çështje te pjesa jonë e asistencës dhe do t’ju ndihmojmë sa më shpejt që të jetë e mundur.

[ctx: Help tab submit ticket title]
en: Need help?
sq_AL: Ju duhet ndihmë?

[ctx: Help tab support]
en: Call or chat 24/7 with our support agents, or let our experts build your site.
sq_AL: Telefononi ose fjalosuni 24/7 me operatorët tanë të asistencës, ose lëruani ekspertëve tanë ndërtimin e sajtit tuaj.

[ctx: Help tab support]
en: From DIY to full-service help
sq_AL: Nga DIY në ndihmë si shërbim i plotë

[ctx: Help tab support]
en: Need some help?
sq_AL: Ju duhet ca ndihmë?

[ctx: Help tab support]
en: Yes, I need help
sq_AL: Po, më duhet ndihmë

[ctx: Help tab view FAQs link]
en: Check the FAQs
sq_AL: Shihni PBR-të

[ctx: Help tab view FAQs link]
en: to find answers to your doubts.
sq_AL: që të gjeni përgjigje për dyshimet tuaja.

[ctx: Help tab view all video link]
en: Check the full <a href="%s" target="_blank">Playlist on Youtube</a> to learn more >
sq_AL: Që të mësoni më tepër, shihni <a href="%s" target="_blank">në Youtube tërë videot tona</a> >

en: Highlight color
sq_AL: Ngjyrë theksimi

en: How to install premium version
sq_AL: Si të instalohet versioni me pagesë

en: ID of the product to add to the wishlist (leave empty to use the global product)
sq_AL: ID e produktit që duhet shtuar te listë dëshirash (që të përdoret produkti global, lëreni të zbrazët)

en: ID of the wishlist to show (e.g. K6EOWXB888ZD)
sq_AL: ID e listës së dëshira për t’u shfaqur (p.sh.: K6EOWXB888ZD)

en: Icon color
sq_AL: Ngjyrë ikonash

en: Icon for the button (use any FontAwesome valid class, or leave empty to use the default settings)
sq_AL: Ikonë për butonin (përdorni çfarëdo klase FontAwesome të vlefshme ose, që të përdoren rregullimet parazgjedhje, lëreni të zbrazët)

en: Icon to remove the product from the wishlist - to the left of the product
sq_AL: Ikonë për të hequr produktin prej listës së dëshirave - në të majtë të produktit

en: Iconv Module
sq_AL: Modul Iconv

en: If you continue with this action, you will reset all options in this page.
sq_AL: Nëse vazhdoni me këtë veprim, do të ktheni te parazgjedhjet krejt mundësitë në këtë faqe.

[ctx: Image height field label]
en: Height
sq_AL: Lartësi

[ctx: Image width field label]
en: Width
sq_AL: Gjerësi

en: ImageMagick Version
sq_AL: Version i ImageMagick-ut

en: In Stock
sq_AL: Ka Gjendje

en: In the premium version, you can analyze the wishlists of each user in your shop and get a clear overview of the most popular products in your shop.
sq_AL: Në versionin me pagesë, mund të analizoni listën e dëshirave të çdo përdoruesi në shitoren tuaj dhe të merrni një ide të qartë mbi produktet më popullore në shitoren tuaj.

en: In the premium version, your customers can create a wishlist for their birthday, Christmas, a graduation party, etc.
sq_AL: Te versioni me pagesë, klientët tuaj mund të krijojnë një listë dëshirash për ditëlindjen e tyre, Krishtlindjen, një mbrëmje mature, etj.

en: In this update, we converted our frontend templates using React to improve code readability and plugin performance.<br><br><b>Our PHP templates will be deprecated soon</b> (in the next major update) so we suggest you convert them now to enjoy the new system and check if everything works properly.<br><br>Any doubts? Don't worry! You can click on the button below to see a preview of the new system on your site before you apply the changes!
sq_AL: Me këtë përditësim, shndërruam gjedhet tona për pjesën e dukshme të sajtit duke përdorur React, për të përmirësuar lexueshmërinë e kodit dhe funksionimin e shtojcës.<br><br><b>Gjedhet tona PHP së shpejti do të nxirren nga përdorimi templates will be deprecated soon</b> (in the next major update) so we suggest you convert them now to enjoy the new system and check if everything works properly.<br><br>Any doubts? Don't worry! You can click on the button below to see a preview of the new system on your site before you apply the changes!

en: In wishlist table show
sq_AL: Në tabelë liste dëshirash shfaq

en: Insert a wishlist widget in the header of your shop
sq_AL: Futni një <em>widget</em> liste dëshirash te kryet e shitores tuaj

en: Invalid wishlist item.
sq_AL: Artikull i pavlefshëm liste dëshirash.

en: Invalid wishlist.
sq_AL: Listë dëshirash e pavlefshme.

en: It is not possible save the options
sq_AL: S’është e mundur të ruhen mundësitë

en: Items added
sq_AL: Artikujt u shtuan

en: Latest news from YITH Blog
sq_AL: Lajmet më të reja nga YITH Blog

en: Learn what you can really do with this powerful tool
sq_AL: Mësoni se ç’mund të bëni vërtet me këtë mjet të fuqishëm

en: Left Sidebar
sq_AL: Anështyllë Majtas

en: Left sidebar
sq_AL: Anështyllë majtas

en: License
sq_AL: Licencë

en: Load any cacheable wishlist item via AJAX
sq_AL: Ngarko përmes AJAX-i çfarëdo elementi liste dëshirash të ruajtshëm në fshehtinë

en: Log Files
sq_AL: Kartela Regjistër

en: Loop options will be visible on Shop page, category pages, product shortcodes, products sliders, and all the other places where the WooCommerce products' loop is used
sq_AL: Mundësitë për qerthullin do të jenë të dukshme te faqja Blini, faqe kategorish, kode të shkurtër produktesh, shfaqje produktesh si diapozitivë dhe krejt vendet e tjera ku përdoret qerthull produktesh WooCommerce

en: Loop settings
sq_AL: Rregullime qerthulli

en: Members of our team have access to the information you provide us with. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
sq_AL: Anëtarë të ekipit tonë mund të hyjnë në të dhënat që na furnizoni. Për shembull, si Administratorët, ashtu edhe Përgjegjësit e Shitore mund të hyjnë në:

en: Move
sq_AL: Zhvendose

en: Move to %s
sq_AL: Shpjere te %s

en: Move to another list &rsaquo;
sq_AL: Kaloni te një listë tjetër &rsaquo;

en: Move to another wishlist
sq_AL: Kalojeni te një tjetër listë dëshirash

en: MultiByte String
sq_AL: Varg Multibajtësh

en: My wishlist
sq_AL: Lista ime e dëshirave

en: My wishlist on %s
sq_AL: Lista ime e dëshirave te %s

en: MySQL version
sq_AL: Version MySQL-je

en: Name
sq_AL: Emër

en: No
sq_AL: Jo

en: No Log file available. Enable the WordPress debug by adding this in the %s file of your installation
sq_AL: S’ka kartelë Regjistër. Aktivizoni diagnostikim WordPress-i duke shtuar këtë te kartela %s e instalimit tuaj

en: No file provided.
sq_AL: S’u dha kartelë.

en: No products added to the wishlist
sq_AL: S’u shtuan produkte te lista e dëshirave

en: No sidebar
sq_AL: Pa anështylla

en: No, thanks, I'll wait until the next update
sq_AL: Jo, faleminderit, do të pres deri në përditësimin pasues

en: No, thanks, close the preview
sq_AL: Jo, faleminderit, mbylle paraparjen

en: None
sq_AL: Asnjë

en: Number of items to show per page
sq_AL: Numër artikujsh për t’i shfaqur për faqe

en: OPCache Save Comments
sq_AL: Ruajtje Komentesh OPCache

en: On top of the image
sq_AL: Në krye të figurës

en: Only people with the link can view it
sq_AL: Mund ta shohin vetëm persona që kanë lidhjen

en: Only you can view it
sq_AL: Mund ta shihni vetëm ju

en: Options Saved
sq_AL: Mundësitë U Ruajtën

en: Options reset correctly!
sq_AL: Mundësitë u rikthyen me sukses te parazgjedhjet!

en: Options saved!
sq_AL: Mundësitë u ruajtën!

en: Our team members have access to this information to offer you better deals for the products you love.
sq_AL: Anëtarët e ekipit tonë gëzojnë hyrje në këto të dhëna për t’ju ofruar ju pazare më të mira për artikujt që doni.

en: Out of stock
sq_AL: S’ka stok

en: Output IP Address
sq_AL: Adresë IP Output-i

en: PHP Version
sq_AL: Version PHP-je

en: PHP error_log file
sq_AL: Kartelë error_log PHP-je

en: Paginate
sq_AL: Faqose

[ctx: Panel option tag]
en: PREMIUM
sq_AL: ME PAGESË

[ctx: Panel tab name]
en: Your Store Tools
sq_AL: Mjete të Shitores Tuaj

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a percentage]
en: Price is %1$s%%
sq_AL: Çmimi është %1$s%%

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a price]
en: (Was %2$s when added  in list)
sq_AL: (Qe %2$s kur u shtua në listë)

en: Pick a page as the main Wishlist page; make sure you add the <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> shortcode into the page content
sq_AL: Zgjidhni një faqe si faqen kryesore të Listës së Dëshirave; mos harroni të shtoni kodin e shkurtër <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> te lënda e faqes

en: Pin on Pinterest
sq_AL: Pin në Pinterest

en: Pinterest image
sq_AL: Figurë Pinterest-i

en: Pinterest share button custom icon
sq_AL: Ikonë vetjake butoni “Ndajeni me të tjerët në Pinterest”

en: Pinterest share button icon
sq_AL: Ikonë butoni “Ndajeni me të tjerët në Pinterest”

en: Pinterest share button style
sq_AL: Stil butonin “Ndajeni me të tjerët në Pinterest”

en: Please, make sure to enter a valid title
sq_AL: Ju lutemi, sigurohuni se jepni një titull të vlefshëm

[ctx: Plugin FW]
en: Latest update released on
sq_AL: Përditësimi më i ri, hedhur në qarkullim më

[ctx: Plugin FW]
en: View Changelog
sq_AL: Shihni Regjistër ndryshimesh

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Documentation
sq_AL: Dokumentim

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Live Demo
sq_AL: Demonstrim <em>Live</em>

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Premium version
sq_AL: Version me pagesë

[ctx: Plugin Row Meta]
en: Support
sq_AL: Asistencë

en: Plugin Settings
sq_AL: Rregullime Shtojce

[ctx: Plugin in "Your Store Tools" tab]
en: Active
sq_AL: Aktive

[ctx: Plugin in "Your Store Tools" tab]
en: Best choice
sq_AL: Zgjedhja më e mirë

[ctx: Plugin in "Your Store Tools" tab]
en: Get it
sq_AL: Merreni

en: Plugins Activated
sq_AL: Shtojcat u Aktivizuan

en: Plugins Requirements
sq_AL: Domosdoshmëri Shtojcash

en: Plugins Upgraded
sq_AL: Shtojca u Përmirësua

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Bottom
sq_AL: Në Fund

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Left
sq_AL: Majtas

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Right
sq_AL: Djathtas

[ctx: Position in the "Dimensions" field]
en: Top
sq_AL: Në Krye

en: Position of "Add to wishlist" in loop
sq_AL: Pozicion i “Shtoje te listë dëshirash” në qerthull

en: Position of "Add to wishlist" on product page
sq_AL: Pozicion i “Shtoje te listë dëshirash” te faqe produkti

[ctx: Post action]
en: Delete Permanently
sq_AL: Fshije Përgjithmonë

[ctx: Post action]
en: Duplicate
sq_AL: Përsëdyte

[ctx: Post action]
en: Edit
sq_AL: Përpunojeni

[ctx: Post action]
en: Preview
sq_AL: Bëjini Paraparje

[ctx: Post action]
en: Restore
sq_AL: Riktheje

[ctx: Post action]
en: Trash
sq_AL: Shpjere te hedhurinat

[ctx: Post action]
en: View
sq_AL: Shiheni

[ctx: Premium Tab]
en: ...and so much more!
sq_AL: …dhe shumë më tepër!

[ctx: Premium Tab]
en: 100% Money-back guarantee
sq_AL: Garanci kthimi 100% të parave

[ctx: Premium Tab]
en: Advanced features
sq_AL: Veçori të thelluara

[ctx: Premium Tab]
en: Check out the advanced features you can get by upgrading to premium!
sq_AL: Hidhuni një sy veçorive të thelluara që mund të keni nga përmirësimi me versionin me pagesë!

[ctx: Premium Tab]
en: Check the free vs premium features >
sq_AL: Shihni veçori të versionit falas kundrejt atij me pagesë >

[ctx: Premium Tab]
en: Check the premium features >
sq_AL: Shihni veçoritë e versionit me pagesë >

[ctx: Premium Tab]
en: Get the premium version
sq_AL: Merrni versionin me pagesë

[ctx: Premium Tab]
en: Regular updates
sq_AL: Përditësime të rregullta

[ctx: Premium Tab]
en: Technical support
sq_AL: Asistencë teknike

[ctx: Premium Tab]
en: Upgrade now to get a %s%% off
sq_AL: Përmirësojeni tani, që të përfitoni %s%% zbritje

[ctx: Premium Tab]
en: Upgrade now to unlock premium features
sq_AL: Përmirësojeni që sot, që të zhbllokoni veçori me pagesë

[ctx: Premium Tab]
en: Upgrade to unlock premium features
sq_AL: Që të zhbllokoni veçori me pagesë, përmirësojeni

[ctx: Premium Tab]
en: Verified Customer
sq_AL: Klient i Verifikuar

[ctx: Premium tab name]
en: Get premium
sq_AL: Merrni versionin me pagesë

en: Preview mode
sq_AL: Mënyra paraparje

en: Preview your site in a new tab
sq_AL: Parashiheni sajtin tuaj në një skedë të re

en: Preview:
sq_AL: Paraparje:

en: Price:
sq_AL: Çmim:

en: Primary button style
sq_AL: Stil butoni parësor

[ctx: Privacy Policy Content]
en: Payments
sq_AL: Pagesa

[ctx: Privacy Policy Content]
en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
sq_AL: Ky shembull përfshin të dhëna bazë rreth çfarë të dhënash personale mund të grumbullojë shitorja juaj, ç’depoziton dhe ç’u jep të tjerëve, si dhe se cilët mund të hyjnë në këto të dhëna. Informacioni specifik që shitorja juaj u jep të tjerëve do të varet nga rregullimet që janë aktivizuar dhe shtojca shtesë që përdoren. Rekomandojmë të këshilloheni me një jurist, kur të vendosni se ç’informacion të jepni te rregullat tuaja të privatësisë.

[ctx: Privacy Policy Content]
en: What we collect and store
sq_AL: Çka mbledhim dhe depozitojmë

[ctx: Privacy Policy Content]
en: What we share with others
sq_AL: Çka ndajmë me të tjerë

[ctx: Privacy Policy Content]
en: Who on our team has access
sq_AL: Cilët prej ekipit tonë mund t’i përdorin

[ctx: Privacy Policy Guide Title]
en: YITH Plugins
sq_AL: Shtojca YITH

en: Product added to cart successfully
sq_AL: Produkti u shtua me sukses te shporta

en: Product added to wishlist
sq_AL: Produkti u shtua te listë dëshirash

en: Product added!
sq_AL: Produkti u shtua!

en: Product already in wishlist
sq_AL: Produkt tashmë te lista e dëshirave

en: Product name
sq_AL: Emër Produkti

en: Product page settings
sq_AL: Rregullime faqeje produkti

en: Product price
sq_AL: Çmim produkti

en: Product stock (show if the product is available or not)
sq_AL: Stok produkti (Shfaqni nëse produkti ka gjendje apo jo)

en: Product successfully removed.
sq_AL: Produkti u hoq me sukses.

en: Product variations selected by the user (example: size or color)
sq_AL: Variante produkti të përzgjedhur nga përdoruesi (për shembull: madhësi ose ngjyrë)

en: Products you’ve added to the wishlist: we’ll use this to show you and other users your favourite products, and to create targeted email campaigns.
sq_AL: Produkte që keni shtuar te lista e dëshirave: këtë do ta përdorim për t’ju shfaqur juve dhe përdoruesve të tjerë produktet tuaja të parapëlqyer, dhe për të krijuar fushata email të personalizuara.

en: Public
sq_AL: Publike

en: Quantity
sq_AL: Sasi

en: Quantity:
sq_AL: Sasi:

en: RSS Error:
sq_AL: Gabim RSS-je:

en: Read more %1$shere%2$s or contact your hosting company in order to increase it.
sq_AL: Lexoni më tepër %1$skëtu%2$s ose lidhuni me shoqërinë tuaj të strehimit që të mund ta rritni.

en: Read the <mark>plugin documentation</mark>
sq_AL: Lexoni <mark>dokumentimin e shtojcës</mark>

en: Redirect to cart
sq_AL: Ridrejtoje te shporta

en: Redirect users to the cart page when they add a product to the cart from the wishlist page
sq_AL: Ridrejtoji përdoruesit te faqja shportë, kur shtojnë një produkt te shporta që nga faqja e listës së dëshirave

en: Remove
sq_AL: Hiqe

en: Remove %1$s from %2$s file
sq_AL: Hiqe %1$s nga kartela %2$s

en: Remove All
sq_AL: Hiqi Krejt

en: Remove from list
sq_AL: Hiqe nga lista

en: Remove from wishlist
sq_AL: Hiqe prej liste dëshirash

en: Remove items when added to the cart
sq_AL: Hiqe artikujt, kur shtohen te shporta

en: Remove the product from the wishlist after it has been added to the cart
sq_AL: Hiqe produktin prej liste dëshirash, pasi shtohet te shporta

en: Remove this product
sq_AL: Hiqe këtë produkt

en: Removed wishlist %s.
sq_AL: U hoq lista e dëshirave %s.

en: Reset
sq_AL: Riktheje te parazgjedhjet

en: Reset Defaults
sq_AL: Riktheji Te Parazgjedhjet

en: Reset filters
sq_AL: Riktheji filtrat te parazgjedhjet

en: Reset to default
sq_AL: Riktheji te parazgjedhjet

en: Right Sidebar
sq_AL: Anështyllë Djathtas

en: Right sidebar
sq_AL: Anështyllë djathtas

en: Same used for Add to wishlist
sq_AL: E njëjtë me atë të përdorur për “Shtoje te listë dëshirash”

en: Save
sq_AL: Ruaje

en: Save Changes
sq_AL: Ruaji Ndryshimet

en: Save Options
sq_AL: Ruaji Mundësitë

en: Search for a category...
sq_AL: Kërkoni për një kategori…

en: Search for a customer...
sq_AL: Kërkoni për një klient…

en: Search for a post...
sq_AL: Kërkoni për një postim…

en: Search for a product...
sq_AL: Kërkoni për një produkt…

en: Search for an order...
sq_AL: Kërkoni për një porosi…

en: Search list
sq_AL: Kërkoni listë

en: Secondary button style
sq_AL: Stil butoni dytësor

en: See how it works before you start using it
sq_AL: Shihni se si funksionon, para se të filloni ta përdorni

en: Select Color
sq_AL: Përzgjidhni Ngjyrë

en: Select a wishlist
sq_AL: Përzgjidhni një listë dëshirash

en: Select an icon for the "Add to cart" button (optional)
sq_AL: Përzgjidhni një ikonë për butonin “Shtoje te shporta” (në daçi)

en: Select an icon for the "Add to wishlist" button (optional)
sq_AL: Përzgjidhni një ikonë për butonin “Shtoje te listë dëshirash” (në daçi)

en: Select an icon for the "Added to wishlist" button (optional)
sq_AL: Përzgjidhni një ikonë për butonin “U shtua te shporta” (në daçi)

en: Select an icon for the Email share button
sq_AL: Përzgjidhni një ikonë për butonin “Ndajeni me të tjerët me email”

en: Select an icon for the Facebook share button
sq_AL: Përzgjidhni një ikonë për butonin “Ndajeni me të tjerët në Facebook”

en: Select an icon for the Pinterest share button
sq_AL: Përzgjidhni një ikonë për butonin “Ndajeni me të tjerët në Pinterest”

en: Select an icon for the Twitter (X) share button
sq_AL: Përzgjidhni një ikonë për butonin “Ndajeni me të tjerët në Twitter (X)”

en: Select an icon for the WhatsApp share button
sq_AL: Përzgjidhni një ikonë për butonin e ndarjeve me të tjerë në WhatsApp

en: Select default color
sq_AL: Përzgjidhni ngjyrë parazgjedhje

en: Set Default
sq_AL: Caktoje Si Parazgjedhje

en: Set an image to share the list on Pinterest
sq_AL: Caktoni një figurë për ta ndarë listën me të tjerët në Pinterest

en: Set the radius for the "Add to cart" button
sq_AL: Caktoni rrezen për butonin “Shtoje te shporta”

en: Set up your shop's wishlist settings
sq_AL: Ujdisni rregullime liste dëshirash në shitoren tuaj

en: Settings
sq_AL: Rregullime

en: Settings reset
sq_AL: Rregullimet u kthyen te parazgjedhjet

en: Settings saved
sq_AL: Rregullimet u ruajtën

[ctx: Settings tab name]
en: Settings
sq_AL: Rregullime

en: Share button text color
sq_AL: Ngjyrë teksti butoni ndarjesh me të tjerët

en: Share by URL
sq_AL: Ndajeni me të tjerët përmes URL-së

en: Share by email
sq_AL: Ndajeni me të tjerë përmes email-i

en: Share on Facebook
sq_AL: Ndajeni me të tjerët në Facebook

en: Share on WhatsApp
sq_AL: Ndajeni me të tjerët përmes WhatsApp-i

en: Share on social media
sq_AL: Ndajeni me të tjerë përmes mediash shoqërore

en: Share on:
sq_AL: Ndajeni me të tjerë në:

en: Share via email
sq_AL: Ndajeni me të tjerët me email

en: Share wishlist
sq_AL: Ndani me të tjerë listë dëshirash

en: Shared
sq_AL: E ndarë me të tjerë

en: Sharing title
sq_AL: Titull ndarjeje me të tjerët

en: Show "Add to wishlist" button
sq_AL: Shfaq buton “Shtoje te listë dëshirash”

en: Show "Add to wishlist" in loop
sq_AL: Shfaq “Shtoje te listë dëshirash” në qerthull

en: Show "Remove from list" link
sq_AL: Shfaq lidhje “Hiqe prej liste”

en: Show "Share URL" field on wishlist page
sq_AL: Shfaq te faqe liste dëshirash fushë “Ndani Url-në”

en: Show "View wishlist" link
sq_AL: Shfaq lidhje “Shihni listë dëshirash”

en: Show email label without icon
sq_AL: Shfaq etiketë email pa ikonë

en: Show more details
sq_AL: Shfaq më tepër hollësi

en: Show social label without icon
sq_AL: Shfaq etiketë shoqërorësh pa ikonë

en: Site Info
sq_AL: Të dhëna Sajti

en: Site URL
sq_AL: URL sajti

en: Social default icon
sq_AL: Ikonë parazgjedhje shoqërorësh

en: Social text
sq_AL: Tekst për shoqëroret

en: Sorry, import is disabled.
sq_AL: Na ndjeni, importimi është i çaktivizuar.

en: Sorting successful.
sq_AL: Renditje e suksesshme.

en: Start with these %s steps:
sq_AL: Fillojani me këta %s hapa:

en: Stock status
sq_AL: Gjendje stoku

en: Stock:
sq_AL: Stok:

en: Style of "Add to cart"
sq_AL: Stil për “Shtoje te shporta”

en: Style of "Add to wishlist"
sq_AL: Stil i “Shtoje te listë dëshirash”

en: Successfully switched to the new React Components management!
sq_AL: U kalua me sukses te administrimi i ri i Përbërësve React!

en: System Status
sq_AL: Gjendje Sistemi

en: TLS Version
sq_AL: Version TLS-je

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Configure the Add to wishlist settings.
sq_AL: Formësoni rregullime për “Shtoje në listë dëshirash”.

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Configure the plugin general settings.
sq_AL: Fromësoni rregullimet e përgjithshme të shtojcës.

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Configure the wishlist page settings.
sq_AL: Formësoni rregullimet për faqe liste dëshirash.

[ctx: Tab description in plugin settings panel]
en: Customize the labels of the whole plugin.
sq_AL: Përshtatni etiketat e krejt shtojcës.

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: Add to wishlist
sq_AL: Shtoje te listë dëshirash

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: Customization
sq_AL: Përshtatje

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: General
sq_AL: Të përgjithshme

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: Labels
sq_AL: Etiketa

[ctx: Tab title in plugin settings panel]
en: Wishlist page
sq_AL: Faqe liste dëshirash

[ctx: Term action]
en: Delete
sq_AL: Fshije

[ctx: Term action]
en: Duplicate
sq_AL: Përsëdyte

[ctx: Term action]
en: Edit
sq_AL: Përpunoni

[ctx: Term action]
en: View
sq_AL: Shiheni

en: Text
sq_AL: Tekst

en: Text Hover
sq_AL: Tekst Kalimi Kursori Përsipër

en: Text hover
sq_AL: Tekst kur kalohet kursori përsipër

en: Textual (anchor)
sq_AL: Tekstor (spirancë)

en: Thank you for using our plugin
sq_AL: Faleminderit që përdorni shtojcën tonë

en: The added file is not valid.
sq_AL: Kartela e shtuar s’është e vlefshme.

en: The changes you have made will be lost if you leave this page.
sq_AL: Ndryshimet që keni bërë do të humbin, nëse e braktisni këtë faqe.

en: The element you have entered already exists. Please, enter another name.
sq_AL: Elementi që keni dhënë ekziston tashmë. Ju lutemi, jepni një emër tjetër.

en: The file size exceeds 8 megabytes so it must be downloaded
sq_AL: Madhësia e kartelës tejkalon 8 megabajte, ndaj duhet shkarkuar

en: The item cannot be added to this wishlist
sq_AL: Objekti s’mund të shtohet te kjo listë dëshirash

en: The premium version of the plugin allows you to structure effective marketing strategies and increase conversions. Some examples? You can send promotional emails and offer a discount to all users who have a specific product on their wishlist, notify customers when a product on their wishlist is on sale, or notify them when an out-of-stock product is available again in your shop.
sq_AL: Versioni me pagesë ju lejon të strukturoni strategji efikase marketingu dhe të shtoni shndërrimet nga vizitor në blerës. Ndonjë shembull? Mund të dërgoni email-e promocionalë dhe të ofroni zbritje për krejt përdoruesit që kanë një produkt të dhënë në listat e dëshirave, të njoftoni klientët, kur një produkt në listat e tyre të dëshirave është me ulje çmimi, ose t’i njoftoni, kur një produkt që s’kishte stok, është prapë i gatshëm në shitoren tuaj.

en: The product is already in your wishlist!
sq_AL: Produkti gjendet tashmë në listën tuaj të dëshirave!

en: The system check cannot determine which %1$s version is installed because %2$s module is disabled. Ask your hosting company to enable it.
sq_AL: Ngaqë moduli %2$s është i çaktivizuar, kontrolli i sistemit s’mund të përcaktojë cili version %1$s është i instaluar. Kërkojini shoqërisë tuaj të strehimit ta aktivizojë.

en: The system check cannot determine which %1$s version is installed due to a connection issue between your site and our server.
sq_AL: Për shkak të një problemi lidhjeje mes sajtit tuaj dhe shërbyesit tonë, kontrolli i sistemit s’mund të përcaktojë cili version %1$s është i instaluar.

en: The system check has detected some compatibility issues on your installation.%1$sClick here%2$s to know more
sq_AL: Kontrolli i sistemit ka pikasur te instalimi juaj disa probleme përputhshmërie.%1$sKlikoni këtu%2$s që të mësoni më tepër

en: There was an error with your request; please try again later.
sq_AL: Pati një gabim me kërkesën tuaj, ju lutemi, riprovoni më vonë.

en: This action cannot be undone and you will not be able to recover this data.
sq_AL: Ky veprim s’mund të zhbëhet dhe s’do të jeni në gjendje të riktheni këto të dhëna.

en: This option is available only in the new React templates. %1$s Convert your templates now to unlock all the new features > %2$s
sq_AL: Kjo mundësi është e përdorshme vetëm në gjedhet e reja React. %1$s Shndërrojini gjedhet tuaja tani, që të shkyçni krejt veçoritë e reja > %2$s

en: This option is available only in the new React templates. Convert now to unlock all the new features!
sq_AL: Kjo mundësi është e përdorshme vetëm për gjedhet e reja React. Shndërrojini tani, për të shkyçur krejt veçoritë e reja!

en: Title
sq_AL: Titull

[ctx: Title]
en: Error
sq_AL: Gabim

[ctx: Tooltip in the "Dimensions" field]
en: Link values together
sq_AL: Lidhni vlera tok

en: Total Database Size
sq_AL: Madhësi Baze të Dhënash Gjithsej

[ctx: Trash confirmation action]
en: Yes, move to trash
sq_AL: Po, shpjeri te hedhurinat

en: Tweet on Twitter (X)
sq_AL: Tweet në Twitter (X)

en: Twitter (X) share button custom icon
sq_AL: Ikonë vetjake butoni “Ndajeni me të tjerët në Twitter (X)”

en: Twitter (X) share button icon
sq_AL: Ikonë butoni “Ndajeni me të tjerët në Twitter (X)”

en: Twitter (X) share button style
sq_AL: Stil butoni “Ndajeni me të tjerët në Twitter (X)”

en: Type the message you want to publish when you share your wishlist on Twitter and Pinterest
sq_AL: Shtypni mesazhin që doni shfaqet, kur ndani listën tuaj të dëshirave me të tjerë në Twitter dhe Pinterest

en: URL of the wishlist page (leave empty to use the default settings)
sq_AL: URL e faqes së listës së dëshirave (që të përdoren rregullimet parazgjedhje, lëreni të zbrazët)

en: Unit price
sq_AL: Çmim për copë

en: Update
sq_AL: Përditësoje

en: Update it to the latest version in order to benefit of all new features and security updates.
sq_AL: Përditësojeni me versionin më të ri që të mund të përfitoni nga krejt veçoritë e reja dhe përditësimet e sigurisë.

en: Upload
sq_AL: Ngarkoje

en: Upload a custom icon
sq_AL: Ngarkoni një ikonë vetjake

en: Upload a file
sq_AL: Ngarkoni një kartelë

en: Upload an icon you'd like to use for "Add to wishlist" button (suggested 32px x 32px)
sq_AL: Ngarkoni një ikonë që do të donit të përdorej për butonin “Shtoje te listë dëshirash” (madhësi e sugjeruar: 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for Facebook share button (suggested 32px x 32px)
sq_AL: Ngarkoni një ikonë që do të donit të përdorej për butonin e ndarjes përmes Facebook-u (sugjerohet madhësi 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for Pinterest share button (suggested 32px x 32px)
sq_AL: Ngarkoni një ikonë që do të donit të përdorej për butonin e ndarjes përmes Pinterest-i (sugjerohet madhësi 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for Twitter (X) share button (suggested 32px x 32px)
sq_AL: Ngarkoni një ikonë që do të donit të përdorej për butonin e ndarjes përmes Twitter-i (X) (sugjerohet madhësi 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for WhatsApp share button (suggested 32px x 32px)
sq_AL: Ngarkoni një ikonë që do të donit të përdorej për butonin e ndarjes përmes WhatsApp-i (sugjerohet madhësi 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for the "Add to cart" button (suggested 32px x 32px)
sq_AL: Ngarkoni një ikonë që do të donit të përdoret për butonin “Shtoje te shporta” (madhësi e sugjeruar: 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for the Email share button (suggested 32px x 32px)
sq_AL: Ngarkoni një ikonë që do të donit të përdorej për butonin e ndarjes përmes Email-i (sugjerohet madhësi 32px x 32px)

en: Upload file
sq_AL: Ngarkoni kartelë

en: Use default icon
sq_AL: Përdorni ikonë parazgjedhje

en: Use shortcode
sq_AL: Përdor kod të shkurtër

en: Value
sq_AL: Vlerë

en: View &rsaquo;
sq_AL: Shiheni &rsaquo;

en: Visibility
sq_AL: Dukshmëri

en: WP debug.log file
sq_AL: Kartelë debug.log WP-je

en: Warning!
sq_AL: Kujdes!

en: Watch our <mark>"First Steps" video</mark>
sq_AL: Shihni <mark>videon tonë “Hapat e Parë” video</mark>

en: Watch our first steps video
sq_AL: Shihni videon tonë për hapat e parë

en: We are sorry, but this feature is available only if cookies on your browser are enabled.
sq_AL: Na ndjeni, por kjo veçori mund të kihet vetëm nëse te shfletuesi juaj cookie-t janë të aktivizuara.

en: We need your support
sq_AL: Na duhet përkrahja juaj

en: We’ll also use cookies to keep track of wishlist contents while you’re browsing our site.
sq_AL: Ne do të përdorim gjithashtu <em>cookies</em> për të ndjekur lëndë liste dëshirash, teksa shfletoni në sajt.

en: What's new in version %s
sq_AL: Ç’ka të re në versionin %s

en: WhatsApp share button custom icon
sq_AL: Ikonë vetjake butoni ndarjesh me të tjerë në WhatsApp

en: WhatsApp share button icon
sq_AL: Ikonë butoni ndarjesh me të tjerë në WhatsApp

en: WhatsApp share button style
sq_AL: Stil butoni ndarjesh me të tjerë në WhatsApp

en: Whatsapp
sq_AL: WhatsApp

en: While you visit our site, we’ll track:
sq_AL: Teksa vizitoni sajtin tonë, do të ndjekim:

en: Wishlist
sq_AL: Listë dëshirash

en: Wishlist %s has been retained.
sq_AL: Lista e dëshirave %s u mbajt.

en: Wishlist Page
sq_AL: Faqe Listash Dëshirash

en: Wishlist URL
sq_AL: URL liste dëshirash

en: Wishlist detail page
sq_AL: Faqe hollësish liste dëshirash

en: Wishlist details, such as products added, date of addition, name and privacy settings of your wishlists
sq_AL: Hollësi liste dëshirash, f.v, produkte të shtuar, datë shtimi, emër dhe rregullime privatësie për listat tuaja të dëshirave

en: Wishlist page
sq_AL: Faqe liste dëshirash

en: Wishlist table style
sq_AL: Stil tabele liste dëshirash

en: Wishlist title used for sharing (only used on Twitter and Pinterest)
sq_AL: Titull liste dëshirash e përdorur për të ndarë me tjerë (e përdorur vetëm në Twitter dhe Pinterest)

en: Wishlists
sq_AL: Lista Dëshirash

en: Wishlists you’ve created: we’ll keep track of the wishlists you create, and make them visible to the store staff
sq_AL: Lista dëshirash që keni krijuar: do të ndjekim listat e dëshirave që krijoni, dhe do t’i bëjmë ato të dukshme për stafin e shitores

en: WooCommerce Version
sq_AL: Version WooCommerce-i

en: WordPress Cron
sq_AL: Akt cron WordPress-i

en: WordPress Version
sq_AL: Version WordPress-i

en: WordPress recommends a minimum MySQL version of 5.6. See: %s
sq_AL: WordPress-i lyp të paktën versionin 5.6 të MySQL-së. Shihni: %s

en: WordPress requirements
sq_AL: Domosdoshmëri WordPress

en: YITH Latest Updates
sq_AL: Përditësimet Më të Reja nga YITH

en: YITH Plugin Framework Version
sq_AL: Version Platforme Shtojcash YITH

en: YITH Plugins
sq_AL: Shtojca YITH

en: YITH System Information
sq_AL: Të dhëna Sistemi YITH

en: YITH Wishlist 4.0 includes new React Components. Convert now to improve the plugin performance!
sq_AL: YITH Wishlist 4.0 përmban Përbërës të rinj React. Shndërrojini tani, për të përmirësuar funksionimin e shtojcës!

en: YITH Wishlist 4.0 includes the new React Components. %1$s Read how to convert to them to improve the plugin performance %2$s
sq_AL: YITH Wishlist 4.0 përmban Përbërësit e rinj React. %1$s Mësoni si t’i shndërroni, që të përmirësoni funksionimin e shtojcës %2$s

en: YITH WooCommerce Frequently Bought Together Integration
sq_AL: Integrim Me YITH WooCommerce i Blerë Shpesh Bashkë

en: YITH WooCommerce Wishlist was deactivated as you're running an higher tier version of the same plugin.
sq_AL: Lista YITH e Dëshirave për WooCommerce u çaktivizua, ngaqë po xhironi version më të lartë të të njëjtës shtojcë.

en: Yes
sq_AL: Po

en: Yes! Convert PHP templates to React
sq_AL: Po! Shndërroji gjedhet PHP në React

en: You and %s user | You and %d users
sq_AL[0]: Ju dhe %s përdorues
sq_AL[1]: Ju dhe %d përdorues

en: You cannot drop files here.
sq_AL: S’mund të lini kartela këtu.

en: You're the first
sq_AL: Jeni i pari

en: Your site is in preview mode: in this way, you can see how the new React Components would work on your site.<br><br>Is everything working smoothly?
sq_AL: Sajti juaj gjendet nën mënyrën paraparje: në të mënyrë, mund të shihni Përbërësit e rinj React do të funksiononin në sajtin tuaj.<br><br>A punon vaj gjithçka?

[ctx: [Admin] Delete wishlist from panel confirmation modal]
en: Are you sure you want to delete %s?
sq_AL: Jeni i sigurt se doni të fshihet %s?

[ctx: [Admin] Delete wishlist from panel confirmation modal]
en: Confirm delete
sq_AL: Ripohoni fshirjen

[ctx: [Admin] Delete wishlist from panel confirmation modal]
en: Delete
sq_AL: Fshije

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Bookmark
sq_AL: Faqerojtës

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Bookmark outline
sq_AL: Përvijim faqerojtësi

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Calculator
sq_AL: Makinë llogaritëse

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Calculator outline
sq_AL: Përvijim llogaritësi

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Chat bubble
sq_AL: Flluskë fjalosjeje

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Chat bubble outline
sq_AL: Përvijim flluske fjalosjeje

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Document text
sq_AL: Tekst dokumenti

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Document text outline
sq_AL: Përvijim teksti dokumenti

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Heart
sq_AL: Zemër

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Heart arrows
sq_AL: Shigjeta zemre

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Heart check
sq_AL: Zemër me shenjë

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Heart outline
sq_AL: Përvijim zemre

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Plus circle
sq_AL: Rreth plusi

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Plus circle outline
sq_AL: Përvijim rrethi plusi

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Question mark
sq_AL: Pikëpyetje

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Question mark outline
sq_AL: Përvijim pikëpyetjeje

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Shopping bag
sq_AL: Çantë blerjesh

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Shopping bag outline
sq_AL: Përvijim çante blerjesh

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Shopping cart
sq_AL: Shportë blerjesh

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Shopping cart outline
sq_AL: Përvijim shporte blerjesh

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Star
sq_AL: Yll

[ctx: [Admin] The icon label show in the select]
en: Star outline
sq_AL: Përvijim ylli

[ctx: [HELP TAB] Video title]
en: Check this video to learn how to <b>configure wishlist and customize options:</b>
sq_AL: Që të mësoni se si të <b>formësoni listë dëshirash dhe mundësi përshtatjeje,</b> shihni këtë video

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The User ID
sq_AL: ID përdoruesi

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The Wishlist ID
sq_AL: ID Liste Dëshirash

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The destination wishlist ID
sq_AL: ID vendmbërritje liste dëshirash

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The list of product ids for which data is being requested.
sq_AL: Lista e ID-ve të produkteve për të cilët po kërkohen të dhëna.

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The origin wishlist ID
sq_AL: ID origjinë liste dëshirash

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The product ID
sq_AL: ID produkti

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The quantity to add in wishlist
sq_AL: Sasia për t’u shtuar te listë dëshirash

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The timestamp to use as added date.
sq_AL: Vula kohore për t’u përdorur si datë shtimi.

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The unique identifier for the product.
sq_AL: Identifikuesi unik për produktin.

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The unique identifier for the session.
sq_AL: Identifikuesi unik për sesionin.

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The unique identifier for the user.
sq_AL: Identifikues unik për përdoruesin.

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The wishlist name.
sq_AL: Emri i listës së dëshirave.

[ctx: [REST-API] The schema field description]
en: The wishlist visibility value.
sq_AL: Vlerë për dukshmërinë e listës së dëshirave

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows Add to wishlist button
sq_AL: Shfaq buton “Shtoje te listë dëshirash”

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows a list of products in wishlist
sq_AL: Shfaq listë produktesh te lista e dëshirave

[ctx: [gutenberg]: block name]
en: YITH Add to wishlist
sq_AL: YITH Shtoni te listë dëshirash

[ctx: [gutenberg]: block name]
en: YITH Wishlist
sq_AL: Listë Dëshirash YITH

en: another
sq_AL: tjetër

en: copy
sq_AL: kopjoje

[ctx: date when wishlist was created]
en: Created on
sq_AL: Krijuar më

en: has this item in wishlist | have this item in wishlist
sq_AL[0]: e ka këtë artikull te listë dëshirash
sq_AL[1]: e ka këtë artikull te listë dëshirash

en: have this item in wishlist
sq_AL: e ka këtë artikull te listë dëshirash

en: help us by leaving a good review
sq_AL: ndihmonani duke dhënë një shqyrtim pozitiv

en: is enabled but not effective. It requires WooCommerce to work.
sq_AL: është e aktivizuar, por s’është në punë. Që të funksionojë, lyp WooCommerce-in.

en: is successfully updated to version %s.
sq_AL: është përditësuar me sukses me versionin %s.

en: loaded by %s
sq_AL: ngarkuar nga %s

en: or
sq_AL: ose

[ctx: page_slug]
en: wishlist
sq_AL: listë dëshirash

en: this wishlist link and share it anywhere)
sq_AL: këtë lidhje liste dëshirash dhe ndajeni me të tjerët ngado)

en: to add this item in wishlist
sq_AL: për ta shtuar ka këtë artikull te listë dëshirash

en: to keep updating and improving the plugin. Please,
sq_AL: për të vazhduar përditësimin dhe përmirësimin e shtojcës. Ju lutemi,

[ctx: yith-woocommerce-wishlist]
en: Items per page
sq_AL: Artikuj për faqe

en: {{product_name}} has been added to your {{wishlist_name}} list!
sq_AL: {{product_name}} u shtua te lista juaj {{wishlist_name}}!

en: {{product_name}} has been removed from your {{wishlist_name}} list!
sq_AL: {{product_name}} u hoq prej listës tuaj {{wishlist_name}}!
